Mehndi

53 madingi Indo Vakarų Mehndi dizainai

Gali atsirasti daug tendencijų ir jos taip pat išskrenda per anksti, tačiau „Mehandi“ yra toks dizainas, kuris matė tik viršūnių susitikimą mados pasaulyje. Ir tai tiesiog nelieka Indijos mados industrijoje, tačiau daugelis Vakarų šalių taip pat priėmė šį stilių, kuris labiau žinomas kaip „chna tatuiruotės“. Dėl to susiformavo daug indo-vakarietiškų dizainų, kurie yra tradicinių ir vakarietiškų bei modernistinių dizainų sintezė. Taigi, jei esate toks žmogus, kuris ieško kažko kūrybingo ir smagaus, o tradicinis mehndi dizainas to nepadarys jums, šio madingo indo-vakarietiško mehndi sąrašas tikrai tai padarys.

Indo-vakarietiškas mehndi dizainas yra labai paplitęs Vakarų kultūroje. Šis Indo vakarietiškas mehndi dizainas yra toks pat kaip Indo vakarietiška suknelė. Vakarų šalyse moterys dažnai taiko šį indo vakarietišką mehndi modelį. Taigi, čia yra išsamus madingų dizainų sąrašas, kurio nenorėsite praleisti.

1. Nuostabus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Tai mehndi dizainas, pagamintas ant dėvėtojo rankos. Jame yra daugybė įprastų ir įprastų dizainų, sumaišytų su tikrai neįprastais, kurie atrodo gana šauniai. Su tokiu nuostabiu Indo-Vakarų ar sintezės „Mehandi“ dizainu, kaip šis, atsiveria milijonas galimybių eksperimentuoti su mada, pavyzdžiui, drabužiais, papuošalais ir avalyne. Aš tikrai dievinu gėlių modelius, dėl kurių dizainas atrodo gana dekoratyvus ir labai moteriškas. Tai puikus Indo-Vakarų Mehndi dizainas.

2. Unikalus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Man labai patinka, kaip šis „Mehndi“ dizainas yra taip sudėtingai padarytas ant abiejų nešiojamojo rankų. Daugelis žmonių gauna skirtingus dizainus, pagamintus ant rankų. Jūs netgi galite būti pakankamai klastingas, kad paslėptumėte vieną ar du savo mėgstamus elementus „Mehndi“ dizaine, kuris būtų gana sentimentalus ir mielas!

3. Modernus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Tai puikus „mehndi“ dizainas, kuris atrodo gana modernus, todėl jis yra sąraše. Man labai patinka neįprasti ir itin modernūs šio dizaino modeliai, kurie yra puikus būdas padaryti viską nuostabiai. Tai gražus ir itin uber dizainas, kurį galima derinti su įvairiais drabužiais.

4. Nuostabus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Dauguma žmonių, kurdami indo-vakarietišką mehndi dizainą, ieško sudėtingų modelių, kurie atrodo gana gražiai. Bet tai gana sudėtingas dizainas. Gėlių tinklelio modelis tikrai atrodo nuostabiai šiame dizaine ir turi daug ką pasiūlyti. Šis „mehndi“ dizainas atrodo kaip pirštinė, kuri atrodo labai nuostabiai.

5. Gražus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis indo-vakarietiškas mehndi arba tai, ką galima pavadinti sintezės mehndi dizainu, yra puikus žygdarbis, padarytas ant rankos. Jis pagamintas naudojant įvairius modelius, tokius kaip paukščių dizainas, nes atrodo labai nuostabiai. Jis taip pat pridedamas su kitu modeliu, pavyzdžiui, lapuotais takais, taip pat kai kuriais unikaliais piršto dizainais. Man labai patinka šis dizainas.

6. Mielas Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Galite papuošti savo ranką šiuo indo-vakarų Mehndi dizainu, kuris atrodo gana įspūdingai. Tai atliekama atliekant daug mažesnio darbo ir šiek tiek taškinio darbo, kuris atrodo gana gražiai. Tai drąsių ir sudėtingų modelių derinys, kuris atrodo gražiai. Šis indo-vakarų „Mehndi“ dizainas yra puikus ir atrodo kaip rankinė.

7. Nuostabus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Man labai patinka šis nuostabus indo-vakarietiškas arba sintezės Mehndi dizainas, kurį sudaro daugybė gėlių raštų, kurie atrodo itin prašmatniai. Nuostabus gėlių dizainas nusileidžia ant rankos kaip gražus karoliai. Man labai patinka dizainas ant rankos, kuris atrodo kaip gėlių dizainas. Manau, kad gražu.

8. Gražus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis gražus „Mehndi“ dizainas yra drąsus ir turi tradicinį prisilietimą. Daugelis moterų eina į priekį ir sukuria nuostabų „Mehndi“ dizainą ant rankų ir kitų kūno dalių. Dizainas taip pat apima gražų gėlių modelį, kurį gali pasirinkti naudotojas. Tai puikus dizainas, kuris ne tik drąsesnis, bet ir atrodo gana gražiai. Jis turi daug bendrų ir pasakiškų piešinių ant rankų.

9. Gana Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis mehndi dizainas ant kojų atrodo gana stulbinantis. Tai daroma naudojant neįprastą kompoziciją. Toks „mehndi“ dizainas atveria milijoną galimybių eksperimentuoti su mada, pavyzdžiui, drabužiais, papuošalais ir avalyne. Tinklinis audinys čia yra unikalus, ir jūs tik bijotumėte šio dizaino, kuris atrodo gana įspūdingas. Šitas man labai patinka.

10. Galutinis Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis „mehndi“ dizainas atrodo labai elegantiškai ir atrodo, kad tai yra jūsų rankų papuošalų pratęsimas. Tai gana išsamus dizainas, pagamintas iš daugybės stulbinančių gėlių ir tinklelio, kuris visam dizainui suteiktų labai elegantišką išvaizdą. Šios gėlės atrodo kaip perlai, o tai, kaip du pirštai apvynioti tinkliniais raštais, atrodo nuostabiai.

11. Puošnus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Tai yra unikalus „mehndi“ dizainas, kuris buvo padengtas drąsesniais modeliais ir atrodo labai nuostabiai. Manau, kad šis „mehndi“ dizainas tikrai atrodytų itin žaibiškai, todėl tai būtų gana gražus atsitiktinių renginių dizainas.

12. Madingas Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Man labai patinka dizainas, sukurtas ant šio čia gaminamo mehndi dizaino rankų. Tinklinis raštas ant pirštų yra labai sudėtingas ir apačioje yra padengtas nuostabiomis rožių gėlėmis, kurios yra labai sudėtingos. Rožių gėlių linija eina link dėvėtojo riešo, o tai atrodo tikrai nuostabiai.

13. Pasakiškas Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Pagrindinis motyvas čia yra gėlės ir apskritimai, kurie suteikia visam Mehndi dizainui karališką ir karališką išvaizdą. Toks „mehndi“ dizainas puikiai atrodytų prie bet kokios aprangos, nes yra labai lankstus ir atrodo kaip papuošalų pratęsimas! Sudėtingi modeliai yra nepaprastai gražūs, o pirštai su tokiu gražiu raštu atrodo gana gražiai. Toks dizainas yra sudėtingas ir gali užtrukti valandas.

14. Grakštus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Tai labai paprastas gėlių modelio mehndi dizainas, gana populiarus Pakistane. Tai gali atrodyti šiek tiek minimalistinė, bet elegantiška. Su tokiu gražiu Mehandi, kaip šis, atsiveria milijonas galimybių tyrinėti stilių, kai kalbama apie drabužius, papuošalus ir batus. Galite pridėti daugiau funkcijų, kad dizainas būtų šiek tiek sudėtingesnis, tačiau tarpai suteikia jam puikią išvaizdą. Galbūt norėsite jį dėvėti su subtiliu drabužiu, pavyzdžiui, „Anarkali“ kostiumu ar lehenga.

15. Stilingas Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis „Mehndi“ dizainas yra gana dekoratyvus ir turint tokį dizainą tikriausiai norėsite atsisakyti pirštų žiedų. Tai paprastas dizainas, tačiau jums reikia tikslumo, nes, nors smūgiai yra drąsūs, jums reikia tam tikro tvarkingumo. Kartais iš tikrųjų nenorite, kad visa ranka būtų apgaubta chna, ir galite imtis ko nors mažiausio. Tokie „Mehndi“ dizainai puikiai tinka mažoms funkcijoms arba iš tikrųjų puikiai tinka ir jūsų kasdieniam drabužiui. Tai gana prašmatnu.

16. Masyvus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Gali atrodyti, kad šiame yra daug tradicinių Indijos modelių, tačiau tai netiesa, nes ji taip pat turi daug vakarietiškų elementų. Vakarų elementus sudaro daugybė naujų gėlių raštų, taip pat sudėtingas dizainas, kuris išryškina dizaino grožį. Taigi šis mehndi dizainas atrodo gana gražus.

17. Elegantiškas Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

18. Gana Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

19. Unikalus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis „mehndi“ dizainas nėra tikrai tradicinis, o gana šiuolaikiškas, ir jūs galite jį dėvėti savo atsitiktiniams vakarėliams ar atsitiktiniam „Hangout“. Mehndi dizainas yra gana paprastas ir apima gražų gėlių darbą bei nuostabų tinklelio raštą, sudarytą kupolo viduje. Tačiau dėl neįprasto dizaino jis vis dar atrodo gana patrauklus. Tai gana hipnotizuojanti ir puikiai atrodytų jaunų merginų rankose.

20. Aptakus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis dizainas yra labai sudėtingas ir subtilus. Nors jis yra gana minimalistinis, jis užima daug laiko ir gali būti gana varginantis dėl reikalaujamo tikslumo ir tvarkingumo. Tačiau rezultatas to vertas. Šio dizaino reikalaujamos detalės ir tikslumas yra verti dėmesio.

21. Sklandus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

22. Fantastiškas Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis „mehndi“ dizainas turi daug modelių, kurie yra ne tik indiški, bet ir vakarietiški. Jis turi nuostabų povo dizainą, kuris atrodo pasakiškai, taip pat gėlių dizainą, kuris atrodo tikrai gražiai. Apyrankės raštas suteikia jai labai dekoratyvią išvaizdą, todėl dizainas tampa itin patrauklus.

23. Puikus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

24. Ryškus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis „mehndi“ dizainas yra labai panašus į aukščiau pateiktą, tačiau jo intensyvumas yra šiek tiek mažesnis. Toks „mehndi“ dizainas puikiai atrodytų prie bet kokios aprangos, nes yra labai lankstus ir atrodo kaip papuošalų pratęsimas! Toks dizainas būtų nepriekaištingas bet kokiai progai. Su tokiu elegantišku Mehandi, kaip šis, atsiveria milijonas galimybių tyrinėti madą, pavyzdžiui, drabužius, papuošalus ir batus. Galite pridėti papuošalų, kad prie dizaino pridėtumėte šiek tiek blizgesio. Tai pagerins bendrą dizaino išvaizdą.

25. Patrauklus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Tai labai subtilus „Mehndi“ dizainas, nes jame nėra tikrai drąsių dizainų. Arabiškas žodis yra protingas būdas užpildyti spragą ir tyčia ar ne, todėl dizainas atrodo itin madingas. Bendra išvaizda yra gana elegantiška ir būtų puiku parodyti visuose susirinkimuose, kuriuose dažnai lankotės. Norėdami pagerinti „Mehandi“ dizaino įspūdį, galite dėvėti subtilius brangakmenių žiedus.

26. Nuostabus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Povo gėlės yra taip gražiai įsiurbtos, kad atrodo, kad povas ir gėlės yra tik viena. Toks „mehndi“ dizainas puikiai atrodytų prie bet kokios aprangos, nes yra labai lankstus ir atrodo kaip papuošalų išplėtimas! Man patinka, kaip povo viduje esantys modeliai yra susiję su lauke veikiančia tema. Tai nėra perpildytas modelis ir gali būti dėvimas su bet kokia įprasta apranga, siekiant pagerinti išvaizdą.

27. Gražus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Nesibaigia tai, kiek galite nueiti, kad pagerintumėte „Mehndi“ dizainą ir padarytumėte jį patrauklesnį. Šis dizainas yra labai sudėtingas, atliekamas tiksliai ir turi daug įgūdžių. Tačiau patraukliausias dalykas yra tarpai, kuriuos jie paliko tarp jų. Minimalios chna naudojimas ant dviejų vidurinių pirštų yra labai intriguojantis. Deimantinio žiedo pridėjimas prie bevardžio piršto daro jį patrauklesnį.

28. Patrauklus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Tai neabejotinai yra madingas „Mehndi“ dizainas. Tokiam įtraukiamam ir įmantriam dizainui reikės daug kantrybės ir varginančio užsiėmimo. Man patinka, kad centrinė nešiojančiosios rankos dalis buvo sumažinta iki minimumo, o dizainas buvo išplėstas iki alkūnės. Kad jis atrodytų tvarkingai, buvo suteiktas tinkamas tarpas. Tai gana drąsus žingsnis, kad būtų daug erdvės, nes kitaip dizainas atrodytų perkrautas. Tokie dizainai yra absoliutus nuotakoms.

29. Nuostabus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Tai nuostabus Mehndi dizainas, apimantis visą ranką iki priekinės rankos pusės. Tai kūrybinga ir reikalauja daug kantrybės. „Mehndi“ menininkai yra ekspertai, gaminantys tokį didžiulį dizainą įvairioms svarbioms progoms. Šis dizainas yra labai sudėtingas, kad padengtų didžiąją rankos dalį ir ranką.

30. Madingas Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Visi žinome, kad juodos spalvos „Mehndi“ dizainas atrodo tikrai įdomus ir kas tiktų geriau nei gražus tinklelis, pridėtas kaip šis dizainas? Man taip pat patinka, kad užuot palikęs tuščius paskutinius tris pirštus, dizaineris prie dizaino pridėjo šiek tiek chna, todėl atrodo gražiai.

31. Galutinis Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis Mehndi dizainas yra meniškai nupieštas per visą ranką iki priekinės rankos dalies. Ji gražiai išraižyta, kad suteiktų elegantišką išvaizdą kiekvienai merginai. Čia nėra toks lengvas darbas. Norint dirbti, reikia daug susikaupimo. Dizaineris suteikė tradicinį išvaizdą šiuolaikiniam Mehndi dizainui.

32. Nuostabus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis nuostabus „Mehndi“ dizainas yra gražiai suprojektuotas, kad tiktų visoms rankoms. Dizainas rankos viršuje yra kaip ornamentas, kurį dėvi dėvėtojas. Skirtingi matematiniai skaičiai daro jį patrauklesnį ir protingesnį. Galite pasirinkti keletą papildomų banguotų ar punktyrinių figūrų, kad pasirinktumėte kūrybiškiau.

33. Nenugalimas Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis dizainas yra kiek įmanoma minimalistinis. Tai lengviausias darbas, kuris buvo atliktas čia, tačiau atrodo tikrai patraukliai. Galite eiti į priekį ir išbandyti kai kuriuos asmeninius šio „mehndi“ dizaino elementus, tačiau išlaikyti jį minimalų yra tikrai gerai, jei norite jį dėvėti atsitiktinėms progoms ir kasdienio gyvenimo situacijoms.

34. Gražus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Man labai patinka šie gražūs lapiniai raštai, kurie atrodo gana nuostabiai, ypač naudojant tokį sudėtingą modelį kaip šis. Manau, kad tai tikrai puikus mehndi dizainas, sukurtas čia. Atrodo super nuostabiai. Tai puikus priedas jums, jei norite dėvėti tokį dizainą bet kokiai atsitiktinei progai, tačiau jis atrodytų gana gražus ir tradicinėmis progomis.

35. Nuostabus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Galite pasirinkti visas rankas puošti chna iki alkūnių, tačiau kai kurie žmonės taip pat išdrįsta tai pasidaryti iki pečių! Tai visiškai priklauso nuo jūsų komforto lygio. Toks vakarietiškas mehndi dizainas ar indo-vakarietiškas mehndi dizainas puikiai atrodytų su bet kokia apranga, nes yra labai lankstus ir atrodo kaip papuošalų pratęsimas! Kaip jau minėjau anksčiau, spalvų pridėjimas prie chna dizaino yra tarsi meno pakėlimas į visiškai kitą lygį. Mėlyna spalva atrodo nuostabiai bet kokiai progai.

36. Elegantiškas Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šio Mehandi dizaino lapiniai modeliai atrodo visiškai glostantys. Man patinka, kaip „Mehandi“ rėmas buvo tamsesnio atspalvio, palyginti su dizainu viduje. Be to, sudėtingų dizainų pridėjimas prideda blizgesio. Šis dizainas yra labai paprastas, jame yra daug tinklelių ir kupolo darbo modelio, kuris yra šio dizaino dalis. Tai neabejotinai privers jus sukrėsti.

37. Unikalus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šį gražų dizainą renkasi beveik kiekviena moteris ir jis kūrybiškai piešiamas ant rankų. Šis nuostabus dizainas tinka bet kokiai progai. Šioje konstrukcijoje centrinė viršutinės rankos dalis nėra sutepta, kad būtų išvengta netvarkos. Tačiau visi pirštai yra masyviai uždengti, kad suteiktų jam tikrą Mehndi išvaizdą.

38. Gražus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis „mehndi“ dizainas šaukia tobulybę, kai į jį žiūrite. Jis yra nepriekaištingai simetriškas ir atrodo labai tvarkingas. Jei ieškote kažko panašaus, jums gali prireikti rimtos profesionalios pagalbos. Man patinka, kaip rankų galas yra papuoštas čia pagamintu gražiu kupolo formos dizainu. Jis taip pat pridedamas nuostabiu taškiniu darbu pirštų galiukais.

39. Pasakiškas Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Aš tikrai manau, kad dauguma šio mehndi dizaino patrauklumo slypi paryškintame gėlių rašte. Pirštai taip pat atrodo nuostabiai. Pirštų galai pridedami paprastu mehndi ir papildo likusią dizaino dalį. Tai veikiau suteikia pusiausvyros jausmą likusiam mehndi dizainui.

40. Meninis Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis „mehndi“ dizainas gali greitai pritraukti jauną, nes jis yra gana elegantiškas ir mergaitiškas. Jį sudaro daugybė subtilių motyvų, tokių kaip gėlės ir lapai. Su tokiu gražiu Mehandi, kaip šis, tikrai galima galvoti apie daugybę dalykų, kuriuos galima padaryti kuriant. Gražus povo raštas link rankos atrodo gana gražiai.

41. Nuostabus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Man ypač patinka tinklinis raštas, kuris yra centrinio dizaino dalis. Kita vertus, pirštai buvo gėlėti, o tai užtikrina puikią pusiausvyrą. Sakyčiau, kad bendra šio „mehndi“ dizaino išvaizda buvo gerai subalansuota ir atrodo tikrai gražiai.

42. Fantastiškas Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis dizainas yra išraižytas iš rankos riešo ir ištemptas nykščio link. Tai tarsi alpinistas, kuris yra gana dailus ir žavingas. Likusi ranka nėra padengta dizainu, kad ji nebūtų sunki. Tai paprastas dizainas ir tikrai patiks jaunoms merginoms.

43. Žavingas Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Jums tikrai nereikia užpildyti visos rankos, kad sukurtumėte mehndi dizainą, kai galite tiesiog papuošti riešą ir pirštus. Tiesą sakant, papuošti tik riešą ir pirštus yra gana dekoratyvu ir jums gali tekti nešioti brangakmenių po tokio dizaino. Ar pastebėjote lapo pėdsaką, jungiantį piršto dizainą su riešo dizainu? Manau, tai atrodo gana nuostabiai.

44. Kerintis Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Dėl meninio tinklo šis dizainas suteikia šiuolaikišką išvaizdą. Pirštų galuose yra lapų, kūrybiškai sukurtų taip, kad suteiktų banguotą išvaizdą. Dizaino tinklas rankos viršuje yra gražiai suprojektuotas taip, kad pritrauktų bet ką. Tinklas yra sujungtas su kitais dizaino modeliais ir nereikalauja dėvėti ornamentų.

45. Brangus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Gėlių motyvai yra nuostabiai padaryti ir labai įmantrūs. Man patinka, kad pirštai taip pat turi sudėtingą modelį. Dėl visų įmantrumų svarbu palikti pakankamai vietos šiek tiek tvarkingai. Tai puiki indo-vakarietiško ar sintezės „Mehandi“ dizaino idėja jums, jei norite, kad jūsų „mehndi“ dizainas būtų savotiškai subalansuotas.

46. ​​Pasakiškas Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis „mehndi“ dizainas atrodo kaip Viktorijos laikų pirštinė dėl čia atlikto tinklelio modelio. Man taip pat patinka tai, kad į šį modelį buvo įtraukti gėlių raštai, todėl jis atrodo šiek tiek moteriškesnis nei anksčiau ir prideda subtilaus patrauklumo visam mehndi dizainui.

47. Puikus Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis gražiai sukurtas meno kūrinys yra unikalus savaip ir apima beveik visas rankas, išskyrus nykštį. Dizainas pagamintas modelio pavidalu, o taškai gražiai sudėti į kvadratų vietą. Lapai vynmedžiai yra sukurti kartu su tinkleliu rankos viršuje. Nagų spalva suderinama su nuostabiu Mehndi dizainu.

48. Gana Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis „mehndi“ dizainas gali veikti kaip tatuiruotė, nes jį sudaro didžiulis gėlių raštas tiesiai rankos viduryje. Jis nuspalvintas gražiais linijiniais potėpiais, kurie atrodo tikrai nuostabiai. Pirštai taip pat turi tam tikrą gėlių dizainą, kuris yra puiki idėja, kad pirštai nebūtų tušti.

49. Mylimas Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis puikus ir nuostabus „Mehndi“ dizainas yra kvadratinių dėžių tinklelis, papuoštas lapais išorinėje modelio pusėje. Vienas pirštas yra gražiai raštuotas, kad atrodytų gražiai, tarsi ornamentas padengtų pirštą. Rožių gėlė sukurta rankos šone, kad padengtų rankos dalį.

50. Galutinis Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Tai yra pusantro modelio šioje „mehndi“ dizaino idėjoje, o tai reiškia, kad priartinus abi rankas, jos sudarys pilną dizainą. Čia, sujungus abi rankas, jos sudaro apskritimą, kuris yra labai ornamentuotas. Man labai patinka, kaip jis buvo subalansuotas pirštų galiukais.

51. Išsiaiškinkite Indo Vakarų Mehndi dizainą

Indo Vakarų mehandi

Šis dizainas yra gana elegantiškas, ir būtent tai patinka žmonėms šiais laikais. Šiandien moterys renkasi labiau minimalistinius, o ne tradicinius dizainus, kurie taip pat atrodo šiek tiek perpildyti rankose. Kartais jiems tiesiog patinka pagražinti pirštus ir riešą chna, o likusį plotą palieka pliką. Motyvai vis dar yra gana tradiciniai, tačiau naujovėms nėra galo?

52. Dekoratyvinis Indo Vakarų Mehndi dizainas

Indo Vakarų mehandi

Šis „Mehandi“ dizainas yra gana kietas, nes atrodo, kad tai yra papuošalų, kuriuos moteris dėvi, pratęsimas. Tai puikus, nes tai daroma su gražiais gėlių raštais. Tai gana gražus dizainas, pagamintas ant dėvėtojo nugaros ir atrodo kaip apyrankė. Man patinka, kaip jis buvo susietas su tikru papuošalu.

53. Indo Vakarų Mehndi dizainas

Vakarų mehndi dizainas

O, tarsi brangakmenį nešioja dėvėtojas. Šis unikalus „Mehndi“ dizainas yra pasakiškai suprojektuotas taip, kad sukurtų rankos brangakmenio, kurį dažniausiai nešioja nuotaka, įspūdį. Visi pirštai taip pat yra skirti pasakyti, ar žiedai nusidėvėję. Iš esmės tai yra visas rankų papuošalų rinkinys, sukurtas Mehndi menininkų. Tai tikrai nuostabu, ypač būsimai nuotakai.