Kultūra

Ką reiškia laikrodžio tatuiruotė?

Mes išradome laikrodžius, kad galėtume sekti laiką ir padėti planuoti visus įsipareigojimus dieną ir naktį. Tačiau modernizavus ir normalizavus tatuiruotes, laikrodžio tatuiruotės tapo gana populiarios. Yra daug skirtingų tatuiruotės reikšmių, kurias galima lengvai palyginti su laikrodžiais. Kai kurios iš šių reikšmių yra negilios ir taisyklingos, o kitos – gilesnės ir abstraktesnės.

Tai buvo tik laiko klausimas, kada visi pradėjo rašyti laikrodžius ant savo kūno. Kiekvienas išranda laikrodžio tatuiruočių reikšmes ir simboliką, kuri, jų nuomone, yra teisinga ir lengvai pritaikoma jų gyvenime. Štai kodėl yra daug laikrodžio tatuiruotės reikšmių.

Šiame straipsnyje mes išvardysime populiariausią laikrodžio tatuiruotės reikšmę ir išsamiai aprašysime kiekvieną iš jų, kad padėtų jums susipažinti su šiais mistiniais, tačiau patraukliais objektais, kurie padeda mums bent iš dalies išlaikyti laiką.

Laikrodžio tatuiruotės laikomos gana įprastomis ir dažnai dar vadinamos pagrindinėmis. Manome, kad daugelis žmonių pasirenka laikrodžio tatuiruotę dėl jos lankstumo ir dizaino, ir reikšmių. Galite rašalu juos rašyti ant bet kurios kūno dalies, atskirai arba kaip didesnio spaudinio ir dizaino dalį.

Be to, yra įvairių tipų laikrodžių, pradedant nuo apyrankių ir baigiant senoviniu smėlio laikrodžiu. Laikrodžio tatuiruotes galima interpretuoti skirtingai. Tačiau mes nusprendėme išnagrinėti keletą populiarių laikrodžio tatuiruotės reikšmių. Šios reikšmės taip pat padės jums nuspręsti, ar norite pasidaryti laikrodžio tatuiruotę ir kokioje vietoje norite ją pasidaryti.

laikoma gana įprasta ir dažnaiInstagram: @yoann_ramirez

Už laikrodžio tatuiruotės prasmė

Už laikrodžio tatuiruotės prasmė

Kaip minėjome anksčiau, už laikrodžio esančių tatuiruočių reikšmės yra gausios ir skirtingos, daugelis žmonių interpretuoja laikrodžius ir ypač laiką. Pažvelkime tiek į populiarias, tiek į mažiau populiarias laikrodžio tatuiruotės asociacijas.

Laikas

Kartais tatuiruotės su laikrodžiu reikšmė gali būti tokia paprasta kaip laikas. Kaip žinome, laikrodis yra geriausias laiko atvaizdas, o tiems, kuriems sunku skirti pakankamai laiko šeimos nariams ir artimiesiems, padarys laikrodžio tatuiruotę, kad primintų jiems skirti daugiau laiko. Laiko negalima kontroliuoti, sustabdyti ar manipuliuoti, ir daugelis žmonių, susižavėję šiuo faktu, nusprendžia rašyti laikrodį ant savo kūno.

Gyvenimas ir mirtis

Viena iš populiariausių laikrodžio reikšmių yra gyvenimo ir mirties įvykiai. Laikrodžiai padėjo mums geriau suprasti supratimo laiką ir smulkmenas, kaip tai veikia. Tačiau jie nepadeda mums įsisavinti ar kontroliuoti laiko. Laikas juda, net ir be mūsų, todėl laikrodžiai atspindi nesibaigiantį gyvenimo ir mirties ciklą.

Laikui bėgant, mes išgyvename įvairius įvykius, po kurių eina laikas, tačiau laikas praeina, ir mes susitvarkome ir toliau stiprėjame net ir tada, kai mūsų nebėra. Laikrodžio tatuiruotės su tokio tipo simbolika primena mums, kad ir kaip stengtumės pabėgti nuo to laiko, ir visko, kas su juo susiję, mes negalime nuo jo pabėgti ir galiausiai jis mus pranoks ir toliau pranoksti būsimas situacijas.

Laikrodžio tatuiruotė taip pat primena, kad laikas yra vienintelis dalykas, kuris tikriausiai niekada nesibaigs ir kad mes turėsime daug sunkumų bandydami jį įvaldyti. Jei norite pabrėžti laikrodžio tatuiruotės prasmę gyvenimo ir mirties prasme, šalia tatuiruotės taip pat galite įtraukti kitus gyvenimo ir mirties elementus.

Tai gali būti gėlės, paukščiai, medžiai ir kiti gyvūnai, viskas, kas, jūsų nuomone, gali tarnauti gyvenimui. Tuo pačiu būdu galite naudoti tamsius elementus, tokius kaip kaukolės, dalgiai ir nudžiūvę medžiai bei augalai, kad pabrėžtumėte mirties už laikrodžio tatuiruotę prasmę.

Kantrybės

Kantrybės laikrodžio tatuiruotėInstagram: @barbarabuchignani

Kartais prireikia laiko, kol kai kurie dalykai įvyksta taip, kaip mes norime ar tikimės. Pavyzdžiui, jei pradėjote savo verslą, turite turėti kantrybės, kol jis augs ir duos pirmuosius teigiamus rezultatus.

Laikrodžio tatuiruotės primena mums, kad geriems dalykams įvykti reikia laiko ir toliau stumti į priekį bei priimti gerus sprendimus ir sprendimus, kol geri dalykai mums neįvyks..

Laikrodžio tatuiruotė taip pat rodo kantrybę laukiant gerų naujienų apie kokį nors įvykį ar asmenį, taip pat kantrybę santykiuose su kitais žmonėmis, dėl kurių galite jaustis daugiau ar mažiau gerai.

Gydymas

Yra posakis, sakantis, kad laikas gali išgydyti viską, kol laukiame. Gydymo ir kantrybės simbolika gali būti derinama žmonėms, kurie atsigauna po iširusios draugystės, sielvarto po santykių, darbo praradimo ar kitos rimtesnės gyvybei būklės.

Laikrodis taip pat yra gera tatuiruotė žmonėms, kurie atsigauna po traumų ir chirurginių procedūrų ir kuriems reikia šiek tiek laiko, kol jie gali tęsti paprastas užduotis, tokias kaip vaikščiojimas, valgymas, darbas ir kt. Kai kuriems sportininkams laikrodis yra puiki tatuiruotė gydymui, ypač jei jie atsigauna po traumos, kuri neleido jiems sportuoti.

Nesibaigianti meilė

Begalinė meilės laikrodžio tatuiruotėInstagram: @memo.tattoo

Laikrodžiai taip pat gali būti begalinės meilės ženklas, ypač jei tatuiruotę lydi simbolika, žyminti širdis, ir kiti romantiški simboliai, tokie kaip gėlės, žvaigždės, bučiniai ar du žmonės kartu.

Paprastai laikrodžio tatuiruotes, simbolizuojančias begalinę meilę, tatuiruoja žmonės, kurie nori pažymėti savo artimųjų praradimą ir nesenstančią meilę. Be to, juos dažnai tatuiruoja poros, kurios yra atskirtos atstumu, kad padėtų susidoroti su tolimais santykiais.

Galiausiai žmonės, kurie tiki savo meile ir jos stiprybe, paprastai pasidaro laikrodžio tatuiruotę su santuokos metinių data arba diena, kai susitiko su savo artimaisiais.

Begalybė

Begalybės laikrodžio tatuiruotėInstagram: @dos_artist

Viena iš akivaizdžiausių laikrodžio tatuiruotės reikšmių taip pat apima begalybę, amžinybės simbolį, tai yra ir laikas. Šio tipo tatuiruotės yra gana paprastos ir kartu su kitais simboliais, reiškiančiais begalybę, pvz., Begalybės ženklu.

Emocinis stabilumas

Žmonės, kurie jaučiasi pasitikintys savimi, stiprūs ir emociškai stabilūs, paprastai savo proto būseną žymi stipriomis tatuiruotėmis, tokiomis kaip laikrodžio tatuiruotė. Šie žmonės supranta, kad negali leisti laiko praeiti, bet daro ką nors galingo ir įkvepiančio savo gyvenimui. Laikrodžio tatuiruotė įkvepia juos ir primena, kad niekas nesitęs amžinai, išskyrus patį laiką.

Smėlio laikrodžio tatuiruotės reikšmė

Smėlio laikrodžio tatuiruotės reikšmėInstagram: @mirfin_ia

Kai nebuvo tokių laikrodžių, kokius šiandien žinome, buvo smėlio laikrodžiai, kurie padėjo žmonėms matuoti laiką ir organizuoti savo veiklą, kad ir kokie jie tuo metu buvo. Lygiai taip pat smėlio laikrodį galima pavadinti senoviniu laikrodžiu, tačiau jo paskirtis išlieka ta pati, kaip ir įprastų laikrodžių.

Turint tai omenyje, smėlio laikrodžio tatuiruotė gali pažymėti visas reikšmes, kaip nurodyta aukščiau, taip pat priminti, kad laiko smėlis pasibaigia visiems ir skatina žmones protingiau leisti laiką. Smėlio laikrodžio tatuiruotės yra gana populiarios tarp žmonių, kurie vertina savo laiką ir suvokia žmogaus prasmės aspektą.

Lydymosi laikrodžio reikšmė

Lydymosi laikrodžio reikšmėInstagram: @mikey_lane_tattoos

Lydymosi laikrodį dažnai galima rasti abstrakčiuose Salvadoro Dali kūriniuose. Lydymosi laikrodžio tatuiruotė primena žmonėms, kad laikas bėga, ir parodo, kaip laikas dominuoja žmonijoje ir kad niekas negali jo įvaldyti.

Remiantis Dali paveikslų prasme, tirpstantis laikrodis gali išryškinti kliedesius ir tai, kaip žmonijos laiko patirtis yra neteisinga ir susukta, o tai reiškia, kad mes negalime nugalėti laikui bėgant, kad ir kaip to norėtume. Lydymosi laikrodžio tatuiruotės yra gana populiarios, ypač tatuiruočių rankovėse.

Dažnai užduodami klausimai apie laikrodžio tatuiruotes

Naujos tatuiruotės kūrimas yra didžiulis procesas, tačiau jei negalite nuspręsti, ar laikrodžio tatuiruotė jums tinka, išvardijome atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie laikrodžio tatuiruotes, kurios gali padėti.

Kl.: Kiek kainuoja laikrodžio tatuiruotė?

A: Laikrodžio tatuiruotės kaina gali skirtis priklausomai nuo dydžio, vietos ir tatuiruočių studijos kainų modelio. Nepaisant to, mūsų laikrodžio tatuiruotės kaina gali svyruoti nuo 50 USD iki 250 USD iki 300 USD.

Kl.: Ar laikrodžio tatuiruotės labiau tinka vyrams nei moterims??

A: Manome, kad laikrodžio tatuiruotė atrodo priimtina ir gera abiejų biologinių lyčių atstovams. Niekas laikrodžio tatuiruotės dizaine nerodo, kad jis geriau tiktų tam tikrai lyčiai. Tačiau yra būdų, kaip padaryti savo tatuiruotę vyriškesnę ar mergaitiškesnę, pridedant tam tikrų spalvų, taip pat kitų dizaino modelių ar elementų. Pavyzdžiui, jei norite labiau mergaitiškos tatuiruotės, galite pridėti širdelių, gėlių, drugelio ir kitų trapių bei moteriškų elementų.