Kultūra

Auksinis tatuiruotės rašalas: tikras pasiūlymas ar melagingas teiginys?

Visi galime sutikti, kad auksinės tatuiruotės, kurias matome socialiniuose tinkluose, atrodo nuostabiai. Ir atrodo, kad jie taip pat yra puikus vasaros aksesuaras. Jei skaitote tai, greičiausiai norite auksinės tatuiruotės patys, o kas nenorėtų? Šie atrodo išskirtinai.

Bet ar jie per geri, kad būtų tiesa?

Tolesnėse pastraipose panagrinėsime auksinį tatuiruotės rašalą, kuris tariamai yra atsakingas už šias nuostabias tatuiruotes. Mes pažvelgsime į rašalą, kaip jis veikia ir ar nuo mūsų yra kažkas paslėpta, kai kalbama apie auksinį rašalą.

Taigi, be jokių papildomų veiksmų, pradėkime!

Auksinis pigmentas – viskas, ką reikia žinoti

Ar tai tikra?

Dabar nuo pat pradžių turime būti visiškai sąžiningi; aukso tatuiruotės rašalo ar pigmento NĖRA. Deja, auksinės, sidabrinės ir kitos metalinės tatuiruotės neįmanomos tradiciniu tatuiruočių būdu. Kodėl aukso rašalo nėra? Na, manoma, kad sukurti tokį pigmentą būtų tiesiog per brangu. Be to, auksas niekada neatspindėtų tinkamai, kai jis patenka į odos dermą.

Ar tai gali tapti tikra?

Taigi, kas būtų, jei kas nors padarytų auksinį tatuiruotės rašalą ir jį naudotų?

Na, pradėkime sakydami, kad jiems tektų išleisti toną pinigų, nes uncija aukso gali kainuoti 1300 USD, kurių užtektų mažam 1 uncijos rašalo buteliukui. Tada jie turėtų investuoti į rašalo tyrimus, kad sužinotų, ar pigmentas yra saugus naudoti.

Pagal a studijuoti, auksinės dalelės (kurios būtų naudojamos aukso tatuiruočių rašalui) nėra toksiškos ir neuždegiminės ir netgi gali būti tinkamos naudoti nanomedicinoje. Taigi, auksinis rašalas gali būti dar saugesnis už standartinį tatuiruotės rašalą (kurį visi žinome, yra toksiškų junginių – nuo arseno iki plastiko).

Tačiau tai niekada negalėjo įvykti (dėl išlaidų ir faktinių pigmentų tyrimų trūkumo). Kitas auksinio rašalo sprendimas būtų naudoti aukso dribsnių pagrindą pigmente. Tačiau tai būtų labai toksiška, o tatuiruotę gaunantis asmuo gali patirti tatuiruotės infekcijos atvejį ar net rimtų sveikatos problemų.

Ar tai gali tapti tikraKreditas: Instagram

Bet kokios yra šios auksinės tatuiruotės, kurias matome visur?

Taigi, dabar, kai žinome, kad auksinio tatuiruotės rašalo nėra, negalime atsistebėti; iš kokių auksinių tatuiruočių matome visur?

Na, šios iš pažiūros auksinės tatuiruotės yra pagamintos iš aukso spalvos metalinės folijos, kuri yra labai plona ir prispaudžiama tik prie odos paviršiaus. Šis tatuiruotės projektavimo ir taikymo metodas paprastai yra susijęs su laikinomis tatuiruotėmis. Taigi, šias auksines tatuiruotes taip pat galima laikyti laikinomis.

Dauguma šių tatuiruočių daromos naudojant sukurtą tatuiruotės lipduką, paspaudžiant jį ant odos ir laukiant, kol folija visiškai persiduos. Tam naudojamas spausdinimo metodas, todėl procese nereikia nieko aukso; lipdukai yra tiesiog aukso spalvos arba, pavyzdžiui, padengti blizgučiais.

Tai taip pat yra priežastis, kodėl šios tatuiruotės atrodo tokios šviesios ir blizgios; taip yra todėl, kad jie dedami ant odos paviršiaus, o ne į odą. Taip yra su visomis metalinėmis tatuiruotėmis.

Kiek laiko trunka šios tatuiruotės?

Dabar, palyginti su standartinėmis laikinomis tatuiruotėmis, kurios gali trukti nuo 5 iki 10 dienų, šios „auksinės“ tatuiruotės paprastai trunka šiek tiek ilgiau. Žinoma, trukmė priklauso nuo folijos ir lipduko kokybės, taip pat nuo to, kaip gerai ją pritaikėte.

Be to, trukmė netgi gali priklausyti nuo kūno dalies, kurioje pritaikėte tatuiruotę. Pavyzdžiui, jei uždėsite tatuiruotę ant lygios, beplaukės, be trinties vietos, greičiausiai tai truks ilgiau.

Ar šios „auksinės“ tatuiruotės yra saugios??

Kaip ir bet kokio tipo laikinos tatuiruotės, šios auksinės paprastai laikomos saugiomis. Jei neturite odos būklės, bėrimų, paraudimo, odos sudirginimo ar pernelyg sausos odos, neturėtumėte patirti jokių problemų dėl tokio tipo laikinos tatuiruotės.

Paprastai laikinas tatuiruotes lengviau reguliuoti, nes joms naudojamos kelios skirtingos medžiagos, kurios gali būti patikrintos. Pavyzdžiui, foliją, popierių ir klijus, naudojamus laikinajai tatuiruotei padaryti, galima patikrinti, ar jie yra saugūs kosmetikos reikmėms.

Ar šios „auksinės“ tatuiruotės yra saugios?Kreditas: Instagram

Ar „auksinės“ tatuiruotės yra atsparios vandeniui?

Dabar yra tikimybė, kad pakliuvote į socialinės žiniasklaidos asmenybę, pliaukiančią auksines tatuiruotes paplūdimyje. Bet dabar, kai žinome, kad šios tatuiruotės nėra padarytos tatuiruočių rašalu, ar jos yra atsparios vandeniui?

Na, apskritai, laikinos tatuiruotės taip lengvai nenukrenta, kai liečiasi su vandeniu. Žinoma, jei maudydamiesi ar maudydamiesi kažkaip patrinate tatuiruotę, tikėtina, kad ją iš dalies pašalinsite. Tačiau šios folijos tatuiruotės yra populiarios, nes jos išlieka ilgai ir gali atlaikyti vandenį, smėlį, saulės šviesą ir bendrą drėgmę. Taigi, šią vasarą drąsiai siūbuok savo auksinę tatuiruotę ir būk kietas net paplūdimyje.

Ar yra „auksinio“ rašalo alternatyvų??

Dabar auksinis arba metalinis rašalas egzistuoja, bet ne tatuiruočių tikslais. Toks rašalas naudojamas grafikai ir spausdinimui. Kalbant apie metalinio rašalo alternatyvas tatuiruotėms, mes negalėjome rasti nieko, išskyrus žmones, kurie pasidarė gelsvos/auksinės spalvos tatuiruotes ir daug atspalvių, kad išryškėtų tikrojo aukso blizgesys ir spindesys.

Taigi, jei norite auksinės tatuiruotės, galite tai padaryti tikru tatuiruotės rašalu, tačiau tatuiruotė bus matinė ir tikriausiai nebus tokia auksinė, kokios norėtumėte. Kol kas, jei norite patirti auksinės tatuiruotės blizgesį ir blizgesį, turėsite naudoti laikinus folijos lipdukus.

Ar yra „auksinio“ rašalo alternatyvų?Kreditas: Instagram

Kur galiu nusipirkti laikinų auksinių tatuiruočių?

  • „Amazon“ („Terra“ tatuiruotės) – „Terra Tattoos“ siūlo daugybę įdomių laikinų, auksinių, metalinių ir net chna tatuiruočių. Jų auksinės tatuiruotės yra viena iš geriausiai parduodamų „Amazon“ tatuiruočių. Šios tatuiruotės yra aukščiausios kokybės, atsparios vandeniui ir neįtikėtinai šviečia šviesoje. Jie nėra toksiški ir saugūs naudoti bet kurioje kūno vietoje.
  • „FlashTat“ – „Flashtat“ galite pasirinkti iš įvairių metalinių, auksinių tatuiruočių dizaino. Čia prekės ženklas dirba su dizaineriais ir influenceriais, kurie pateikia geriausius šio sezono dizainus ir idėjas. Dėl to galite įgyti išskirtinių, madingų ir šaunių laikinų tatuiruočių ir būti kietas net paplūdimyje. Tatuiruotės yra aukščiausios kokybės ir saugios naudoti net vaikams.
  • „Walmart“ – čia galite rasti įvairių, unikalių ir nepaprastai įdomių auksinių ir metalinių laikinų tatuiruočių. Jie madingi, prašmatnūs ir pritraukiantys dėmesį. Tatuiruotės yra aukštos kokybės, netoksiškos ir saugios naudoti bet kurioje kūno vietoje. Ar paminėjome, kiek šios tatuiruotės yra prieinamos? Na, kainų diapazonas yra nuo 5 USD iki 20 USD, todėl kiekvienam biudžetui yra kažkas.
  • „GoldInkTattoo“ – šis prekės ženklas specialiai sukūrė auksines laikinas tatuiruotes. Jų siūlomų dizaino ir tatuiruočių idėjų kiekis yra neįtikėtinas. Galite pasirinkti savo mėgstamą dizainą iš naujos kolekcijos arba net sukurti pasirinktinę metalinę tatuiruotę. Jų tatuiruotės yra aukštos kokybės ir itin patvarios. Jie netoksiški, saugūs naudoti ir atsparūs vandeniui, todėl galite jais sportuoti net paplūdimyje.
  • Etsy -„Etsy“ yra puiki vieta rasti unikalių ir aukštos kokybės tatuiruočių. Dizaino pasirinkimas yra begalinis, o kiekvieno skoniui, pageidavimams ir biudžetui yra kažkas. Kai kurie dizaineriai/kūrėjai netgi siūlo savo klientams sukurti individualias laikinas tatuiruotes, o tai yra labai šaunu. Būtinai patikrinkite juos ir palaikykite nepriklausomus menininkus bei kūrėjus šiais sunkiais laikais.
  • Tattly – vienas populiariausių laikinų tatuiruočių tiekėjų, „Tattlly“ tikrai siūlo platų auksinių ir metalinių tatuiruočių asortimentą. Už prieinamą kainą ir net kelių tatuiruočių paketus „Tattly“ yra puikus pasirinkimas visiems, ieškantiems aukštos kokybės, patvarių ir pinigų nusipelniusių tatuiruočių. Tattly taip pat yra labai kūrybingas tatuiruočių dizaino srityje, todėl yra kažkas kiekvieno skoniui.

Kurio aukso tatuiruotės dizaino turėčiau pasirinkti??

Auksinių laikinų tatuiruočių yra tiek daug dizaino idėjų ir įkvėpimų. Štai keletas mūsų mėgstamiausių dizaino idėjų 2021 m. (Ypač pavasario/vasaros sezonui), todėl būtinai jas patikrinkite!

Kokio aukso tatuiruotės dizaino turėčiau pasirinkti 1Kreditas: Instagram Kokio aukso tatuiruotės dizaino turėčiau pasirinkti 2Kreditas: Instagram Kokio aukso tatuiruotės dizaino turėčiau pasirinkti 3Kreditas: Instagram Kokio aukso tatuiruotės dizaino turėčiau pasirinkti 4Kreditas: Instagram Kokio aukso tatuiruotės dizaino turėčiau pasirinkti 5Kreditas: Instagram Kokio aukso tatuiruotės dizaino turėčiau pasirinkti 6Kreditas: Instagram Kokio aukso tatuiruotės dizaino turėčiau pasirinkti 7Kreditas: Instagram Kokio aukso tatuiruotės dizaino turėčiau pasirinkti 8Kreditas: Instagram Kokio aukso tatuiruotės dizaino turėčiau pasirinkti 9Kreditas: Instagram Kokio aukso tatuiruotės dizaino turėčiau pasirinkti 10Kreditas: Instagram Kokio aukso tatuiruotės dizaino turėčiau pasirinkti 11Kreditas: Instagram Kokio aukso tatuiruotės dizaino turėčiau pasirinkti 12Kreditas: Instagram

Galutinės mintys

Taigi, dabar jūs žinote garsiųjų auksinių tatuiruočių paslaptį ir auksinio rašalo istoriją. Tikimės, kad šis straipsnis buvo informatyvus ir naudingas visiems, norintiems pasidaryti auksinę tatuiruotę. Norėdami gauti daugiau informacijos apie laikinas tatuiruotes, būtinai peržiūrėkite kitus mūsų straipsnius šia tema.

Jei nerimaujate dėl šių tatuiruočių saugumo, pasitarkite su gydytoju arba dermatologu. Šie ekspertai įvertins jūsų odos tipą ir būklę ir praneš, ar jums saugu taikyti laikinas tatuiruotes,