Dizainas

Top 30 samurajų tatuiruočių dizaino idėjų (atnaujinta 2021 m.)

Ar esate kovotojas, ar kažkas, kas mėgsta palaikyti kovos scenas, teisingumą ir japonų kultūrą? Jei kuris nors iš šių teiginių tinka jums, jums patiks mūsų straipsnis, nes mes kalbėsime apie ką nors konkrečiai – samurajų kilmę, taip pat nuostabias samurajų tatuiruočių parinktis.

Merginoms, kurioms patinka atrodyti drąsiai, ir vaikinams, kuriems patiko žiūrėti Samurajų Džeką, patiks mūsų sąrašas ir 30 geriausių tatuiruočių rekomendacijų, išvardytų žemiau!

10 didelių samurajų tatuiruočių dizaino idėjų

1. Samurajų kaukės tatuiruotė virš peties

Samurajų kaukės tatuiruotė virš petiesVaizdo šaltinis: @jordan_sad_art

Tie, kuriems patinka rankovės ir didesnės tatuiruotės, natūraliai traukia link šios. Tai daug laiko reikalaujantis kūrinys, tačiau gražus sprendimas tiems, kurie mėgsta išsiskirti.

Šis karys su kaukole simbolizuos jūsų vidinį įgūdį pasiekti viską, ko norite, ir įgyvendinti savo giliausius tamsiausius norus.

2. Samurajų tatuiruotės dizainas Išsami baisi tatuiruotė

Samurajų tatuiruotės dizainas Išsami baisi tatuiruotėVaizdo šaltinis: @helga_bravova

Jei esate mistinio ir neįprasto dizaino gerbėjas, šis jums tiks. Vaikinai, kurie mėgsta unikalias linijas ir tikslias tatuiruotes, kurios yra nuožmios ir galingos, norės šios rankovės su tokiu efektu.

Šis samurajus reiškia jūsų dėmesį siekiančią pusę ir jūsų norą bet kada pasiekti palaimą ir perfekcionizmą.

3. Japonų samurajų tatuiruotė „Pop Of Color“

Japonų samurajų tatuiruotė „Pop Of Color“Vaizdo šaltinis: @jinbak.tattoo

Jei mėgstate spalvotą spalvą su savo tatuiruotėmis ir mėgstate derinti spalvas su juodu rašalu, apsvarstykite galimybę pasirinkti mėlyną spalvą. Ši tatuiruotė yra unikali, o tai reiškia, kad norint pasiekti šį atspaudą, jums reikės kvalifikuoto tatuiruočių meistro.

Mėlyna yra elegancijos ir grynumo spalva. Jei jūsų širdis ir siela yra tokia tyra ir žinote, kad esate galingas ir visiškai įsitikinęs savo sugebėjimais ar įgūdžiais, parodykite tai naudodami šią samurajų koncepciją.

Ar žinojai, kad samurajus laikėsi kodo bušido – kario būdo?

4. Samurajų kario tatuiruotė virš nugaros

Samurajų kario tatuiruotė ant nugarosVaizdo šaltinis: @inked_up_tattoo_parlour_bali

Nugaros tatuiruotes dažniausiai dėvi vaikinai, turintys vyrišką ir dramatišką nugarą. Jei sportuojate ir mėgaujatės sporto salės patirtimi, jums reikės šio milžiniško samurajų dizaino, uždėto virš jūsų nugaros.

Samurajų šalmas reiškia jūsų jėgą ir jūsų valią apsisaugoti nuo blogos įtakos ir nuo blogų žmonių. Jei žinote, kaip laimėti ginčą ir natūraliai esate tvirtas žmogus, ši koncepcija gali jus sudominti.

5. Samurajų rankovių tatuiruotė

Samurajų rankovių tatuiruotėVaizdo šaltinis: @paskull

Laikykitės rankų tatuiruočių ir mėgaukitės šia nespalvota koncepcija. Jei esate aistringas demonų įkvėptam dizainui ir mėgstate vienspalves idėjas, tai jums tiks.

Parodykite, kad žinote, kaip apsisaugoti, ir kad vertinate savo orumą. Garbė tau yra viskas, tiesa?

6. Oni Samurai Tattoo Black Idea

Oni Samurai Tattoo Black IdeaVaizdo šaltinis: @redemptiontattoostudios

Jei nebijote adatos ir jums patinka baisios ir didelės tatuiruotės, ši koncepcija jums tiks. Dėmesio, nes spausdinti reikia daug laiko. Prieš pradėdami tatuiruotę, įsitikinkite, kad turite 5-7 valandas.

Parodykite savo malonę ir išdidų požiūrį naudodami šį kilnų dizainą. Tai gana paprasta ir panaši į įprastą samurajų tatuiruotę, kokios tikėjotės, tačiau ji puikiai tinka paprastumo gerbėjams, bet didesnio formato.

Įdomus faktas: jodinėti žirgu buvo leista tik aukštos klasės samurajams.

7. Samurajų tatuiruotė su tigro atspaudu

Samurajų tatuiruotė su tigro atspauduVaizdo šaltinis: @j.a.j.tattooer

Nespalvotas rašalas neturi būti paprastas ar per paprastas. Tiesą sakant, kartu su savo samurajų simboliu galite sukrėsti nuostabią gyvūnų įkvėptą tatuiruotę. Tai užtruks 4-6 valandas, kad padėtumėte ant kūno.

Tigras jums tiks, jei esate gyvūnų mylėtojas. Parodykite, kad žinote, kaip vertinti savo asmenines mintis, vidinius įsitikinimus ir dvasinę kelionę samurajų ir tigrų samprata.

8. Samurajų šalmo tatuiruotė virš nugaros

Samurajų šalmo tatuiruotė virš nugarosVaizdo šaltinis: @evgeny_berzin

Jei esate milžiniškų nugaros tatuiruočių gerbėjas, tai jums tiks. Vyrams, kurie mėgsta dažnai lankytis sporto salėje, taip pat patiks ši koncepcija. Jis yra vyriškas ir nepriekaištingas savaip.

Parodykite, kad žinote, kaip įveikti visus iššūkius ar kliūtis, nes jūsų viduje yra tikras karys.

9. Samurajų tatuiruotės baisus dizainas

Baisus samurajų tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: @eduardosouzatattoo

Ne visi samurajų atspaudai yra maži, subtilūs ar laimingai atrodantys. Tiesą sakant, taip pat galite ieškoti nuožmaus ir siaubingo samurajaus, jei mėgstate baisesnes ar siaubą primenančias tatuiruotes.

Tai parodo pasauliui, kas yra viršininkas ir kad jums patinka tvirtinti dominavimą ir dėmesį visur, kur einate.

Ar žinojai, kad iš pradžių jie naudojo kardus, o vėliau – katanas?

10. Rankovių samurajų tatuiruotės juoda idėja

Rankovių samurajų tatuiruotės juoda idėjaVaizdo šaltinis: @teixeiratattoo_tatuador

Anime gerbėjams ar žmonėms, kuriems patinka animaciniai filmai, patiks ši tatuiruotė, kurioje yra daug kvailų ir juokingų elementų. Tegul pasaulis mato, kad esate kūrybingas žmogus ir mėgstate atrodyti puošniai.

Būsite dominuojantis, tačiau kvailas žmogus, kuris dažnai būna teisus ir žino, kaip žaviu būdu pasiekti tai, ko norite.

10 spalvingų samurajų tatuiruočių

1. Retro samurajų tatuiruotė

Retro samurajų tatuiruotėVaizdo šaltinis: @rsr_tattoos

Ar pats esi menininkas? O kaip tas, kuriam patinka spalvingos idėjos ir įdomus menas? Ši tatuiruotė yra retro ir puikiai tinka tiems, kurie turi būdą priimti linksmas idėjas.

Šis oranžinis dizainas ir katės simbolis leis pasauliui matyti jus kaip tendencijų kūrėją, taip pat žmogų, kuris žino, kaip linksmintis jūsų keliu ir savo pačių sąlygomis.

2. Juokinga varlių samurajų tatuiruotė

Juokinga varlių samurajų tatuiruotėVaizdo šaltinis: @oliverheifer

Jei jums patinka nugaros tatuiruotės, ši spalvinga jums tiks. Tai įdomu ir juokinga, tuo pačiu puikiai tinka tiems, kurie žino, kaip linksmintis. Bet kokio amžiaus žmonės gali purtyti šį dizainą, jei tik turi humoro jausmą.

Raudona varlė, apsirengusi kaip samurajus, reiškia, kad esate linksmas žmogus šalia ir žinote, kaip įveikti bet kokias kovas ar sunkias akimirkas, bet savaip.

Taip pat skaitykite: Juokingos tatuiruotės: 80+ geriausių dizaino idėjų (atnaujinta 2021 m.)

3. Samurajų galvos tatuiruotės dizainas

Samurajų galvos tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: @bricesolana

Ši rankos ar peties tatuiruotė idealiai tinka mažesnių tatuiruočių ir minimalizmo gerbėjams. Jei jums nepatinka adatos prispaudimo prie odos jausmas, jums patiks ši mini koncepcija.

Samurajai ir kardai yra įprastos tatuiruočių idėjos. Prieš gaudami šį dizainą, parodykite, kad žinote apie kultūros vertinimą ir istorijas.

Įdomus faktas: drabužių elementai vaidino didžiulį vaidmenį per visą istoriją, dar žinomą kaip hakama.

4. Spalvinga samurajų tatuiruotės katės idėja

Spalvinga samurajų tatuiruotės katės idėjaVaizdo šaltinis: @x.carttoontattoocollective.x

Jei esate kačių mylėtojas ar apskritai gyvūnų mylėtojas, jums patiks ši funky tatuiruotė. Jis yra labai spalvingas ir žaismingas savaip.

Šis dizainas parodo, kad vertinate jus supantį gyvenimą. Jūs gerai žinote savo aplinką ir visada stengiatės būti pozityvus ir laimingas.

5. Spalvinga samurajų rankovių tatuiruotė

Spalvinga samurajų rankovių tatuiruotėVaizdo šaltinis: @marcelo_tattooist

Tatuiruotės iki pusės rankovių yra skirtos vyrams, kurie nenori atrodyti pernelyg įtaigūs pasirinktu dizainu. Ši idėja yra gana ryški, drąsi ir spalvinga, ir jums tai gali kainuoti šiek tiek daugiau, nei tikėjotės, todėl atsiminkite.

Ši samurajų idėja parodys kitiems, kad esate nuožmus ir užsispyręs, tačiau žinote, kaip pats įveikti mažas ir dideles problemas, būdamas karys širdyje.

6. Samurajų galvos tatuiruotės kardo atspaudas

Samurajų galvos tatuiruotės kardo atspaudasVaizdo šaltinis: @holdfasttattoostudio

Juodas ir raudonas rašalas yra dažnas pasirinkimas daugeliui vyrų ir moterų. Jei norite teisingai atstovauti ir parodyti savo kario dizainą, jums patiks šis derinys.

Galite parodyti pasauliui, kad esate nuožmus ir galingas vaikinas. Niekas negali su jumis susipykti, nes žinote, kas esate ir kur slypi jūsų galia.

Ar žinojote, kad jie turėjo nusiskusti galvą, kad šalmas būtų patogiau?!

7. Dramatiška & Baisi samurajų rankovių tatuiruotė

Dramatiškas & amp; Baisi samurajų rankovių tatuiruotėVaizdo šaltinis: @ianlars.tattoo

Pečių tatuiruotės skirtos vaikinams, kurie visada siūbuoja marškinius be rankovių. Jei esate dominuojantis ir drąsus žmogus, taip pat natūraliai mėgstate treniruotis, norėsite šio samurajaus rašto.

Raudona yra galios ir energijos spalva, taip pat pusiausvyra. Jūs atrodysite kaip milžinas, kuris žino, kaip įveikti bet kokį didelį ar mažą iššūkį.

8. Samurajų šalmo tatuiruotė su liūto atspaudu

Samurajų šalmo tatuiruotė su liūto atspauduVaizdo šaltinis: @sandervalentijn

Jei esate gyvūnų mylėtojas ir manote, kad esate džiunglių karalius, įvertinsite šį duetą. Samurajus ir liūtas atrodys taip gražiai virš jūsų nugaros.

Ši tatuiruotė parodo, kad esate suderintas su aplinka ir žinote, kaip išlikti pozityviam, kad ir kas bebūtų. Jūs taip pat atrodysite kaip tikras žvėris, kuris visada medžioja jūsų grobį.

9. Samurajų tatuiruotė su gėlėmis

Samurajų tatuiruotė su gėlėmisVaizdo šaltinis: @stix_millone_tattoo

Tiems, kurie nori kažko kitokio, patiks šis dizainas su spalvingomis gėlėmis. Jis skirtas vyrams ir moterims, kurie mėgsta saldžias tatuiruotes.

Galite parodyti, kad esate karys ir kažkas, kas turi tą švelnią ir subtilią pusę. Parodykite, kad esate suderintas su savo emocijomis, tačiau niekas negali su jumis susipykti.

Įdomus faktas: jų šarvai buvo pagaminti iš lakuotų metalinių arba odinių plokščių.

10. Juokingas samurajų katės raudonas rašalas

Juokingas samurajų katės raudonas rašalasVaizdo šaltinis: @viernes13_tattoo_collective_

Tai dar viena puiki tatuiruotė kačių mylėtojams ir samurajų mėgėjams. Šis spalvų derinys yra saldus ir neįprastas, idealiai tinka ambicingų ir energingų tatuiruočių gerbėjams.

Jūsų katė, apsirengusi kaip samurajus, praneš aplinkiniams, kad esate kovotojas su širdimi. Esate glaudžiai susijęs su artimiausiais ir mėgstate dovanoti tai, kas teisinga.

10 mažų samurajų tatuiruočių dizaino idėjų

1. Kojų samurajų tatuiruotės dizainas

Kojų samurajų tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: @tristvn_ttt

Kelių ar kojų tatuiruotės dažniausiai yra gana paplitusios tarp vaikinų. Jei mėgstate demonstruoti savo kojas, jums patiks ši idėja.

Juodas rašalas yra geriausias pasirinkimas šiam paprastam menui. Tegul visi mato jus kaip kovotoją, kuris puikiai subalansuoja jūsų asmeninį ir verslo gyvenimą ir parodo, kad esate viršininkas kiekvieną akimirką.

2. Juoda & Balta geiša samurajų tatuiruotė

Juoda & amp; Balta geiša samurajų tatuiruotėVaizdo šaltinis: @valentino_mozzo

Jei gyvenate dėl tikroviškų tatuiruočių, jums taip pat patiks ši idėja. Tai juoda ir paprasta, tačiau padaryta taip tiksliai.

Parodykite pasauliui, kad esate realistas ir kad esate žmogus, kuris visada laimi gyvenime, bet tik savo tempu.

Ar žinojote, kad katanas šiais laikais draudžiama turėti net Japonijoje??!

3. Tikslus samurajų tatuiruotės juodas rašalas

Tikslus samurajų tatuiruotės juodas rašalasVaizdo šaltinis: @rickrogeriotattoo

Taip pat galite pasidaryti pėdos ar kulkšnies tatuiruotę. Ši idėja puikiai tinka tiems, kuriems patinka tikslumas ir kurie eina į apibrėžtas linijas.

Parodykite, kad galite suderinti savo gyvenimą ir mintis su savo požiūriu. Visi matys jus kaip atkaklų vaikiną, ar tai skamba kaip jūs?

4. Samurajų tatuiruotė vaikinams

Samurajų tatuiruotė vaikinamsVaizdo šaltinis: @libertattoo

Kaklo tatuiruotės nėra tokios populiarios. Taip yra todėl, kad jų išdėstymas yra gana sudėtingas ir skausmingas. Tačiau, jei galite atlaikyti skausmą ir nebijote tatuiruočių proceso, galite lengvai mėgautis šia koncepcija.

Ši idėja parodo, kad nieko ir nieko nebijote. Bet kuriuo metu galite šokti į ringą ir galite gauti tai, ko norite, nesvarbu, kokia kaina.

5. Baisi Oni kaukė samurajų tatuiruotė

Baisi Oni kaukė samurajų tatuiruotėVaizdo šaltinis: @moonstattoo

Krūtinės tatuiruotės yra gana paplitusi vieta, kai kalbama apie samurajų idėjas. Jei esate vyriškas vaikinas, tai jums patiks kaip kitas žingsnis.

Šis samurajus, turintis kardą, yra unikalus, nes turi tą demono vibraciją. Tegul pasaulis mato, kad visada esi pasiruošęs geram iššūkiui, nes pats esi mažas demonas?

Taip pat skaitykite: Geriausios krūtinės tatuiruotės vyrams: 70+ dizaino idėjos (atnaujinta 2021 m.)

6. Dilbio samurajų kaukė juoda idėja

Dilbio samurajų kaukė juoda idėjaVaizdo šaltinis: @bustillostattoo

Jei esate anime ir animacinių filmų gerbėjas, visada norėsite kažko panašaus. Tai puikiai tinka visiems, kurie yra asmeniškai susiję su vidiniais įsitikinimais ir emocijomis.

Ši idėja yra unikali, nes ji rodo augimo grožį. Parodykite, kad visada augate ir kad galite parodyti visas savo emocijas naudodami šį samurajų rašalą.

Įdomus faktas: samurajai buvo išsilavinę ir labai raštingi.

7. Samurajų tatuiruotės dizainas virš dilbio minimalistinis

Minimalistinis samurajų tatuiruotės dizainas virš dilbioVaizdo šaltinis: @grožis_salonas_n74

Ši dilbio tatuiruotė skirta tiems, kurie nori kažko vidutinio dydžio ir mielo. Jei esate nuožmus karys ir žmogus, kuris žino, kaip elgtis ir oriai vaikščioti, pasieksite šį dizainą.

Tai parodo jūsų galingą ir teigiamą pusę. Įsitikinkite, kad jūsų ketinimai įgyvendinami naudojant šį dizainą. Jei esate lyderis ir užkariautojas, galite pasirinkti šį dizainą.

8. Milžiniška šlaunų samurajų tatuiruotė juoda idėja

Milžiniškos šlaunies samurajų tatuiruotės juoda idėjaVaizdo šaltinis: @emde_marek_donocik

Milžiniškos šlaunų tatuiruotės yra skirtos tiems, kurie mėgsta išsiskirti savo pasirinkimu. Jei nebijote tatuiruočių ir jums patinka tatuiruočių procesas, tai jums bus pakenčiama.

Jūs atrodysite kaip pagrindinis savo istorijos ir kelionės personažas. Parodykite, kad esate užsispyręs ir visada pasiruošęs laimėti, nepaisant aplinkybių.

9. Spalvotas samurajų šalmo tatuiruotės atspaudas

Spalvotas samurajų šalmo tatuiruotės atspaudasVaizdo šaltinis: @andreahasu

Rinkitės raudoną samurajų, nes jis yra gerų darbų ir galingos vyriškos energijos simbolis. Atrodysite kaip nuožmus vyras, kuris visada stumia savo ribas.

Šiam dizainui įgyvendinti nereikės daug laiko. Kai tatuiruotė bus padaryta, ji parodys jūsų valią rasti būdą ir visada įveikti naujus iššūkius ir baisias situacijas.

Ar žinojai, kad buvo ir moterų karių?!

10. Juokinga samurajų Mojo tatuiruotė

Juokinga Samurajaus Mojo tatuiruotėVaizdo šaltinis: @rudyalvarotattoo

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – ant odos galite išsitatuiruoti juokingą samurajų. Tai puikus kūrinys tiems, kurie augdami žiūrėjo „Cartoon Network“, ir tiems, kurie mylėjo blogą personažą – Mojo Jojo.

Mojo Jojo atrodo taip nuostabiai, ar nesutiktumėte? Ši idėja skirta kovotojams ir žmonėms, kuriems visą gyvenimą patiks animaciniai filmai. Parodykite, kad esate samurajus, o širdyje dar mažas vaikas.

Samurajų tatuiruotė: daugiau DUK

1. Kas gali pasidaryti samurajų tatuiruotę?

Samurajų tatuiruotės yra skirtos visiems, kurie bando išreikšti savo drąsią pusę ir kelią užkariauti pasaulį. Vyrai ir moterys gali roko samurajų dizainą, jei jie yra natūralūs kovotojai, kurie žino, kaip gauti viską, ko nori.

2. Kur įdėti savo samurajų tatuiruotę?

Geriausia vieta samurajų idėjai yra virš krūtinės ar kojos. Samurajai išdidžiai dėvi savo mėlynes ir randus, todėl jums patiks parodyti savo dantis tiesiogine prasme likusiam pasauliui, uždėjus krūtinę, koją ar kelį.

3. Ar kenkia tatuiruočių procesas?

Šios idėjos neturi labai skaudinti. Jei galų gale uždėsite dizainą ant storesnių kūno dalių (ir vengsite vietų, esančių arti kaulo), lengvai dėvėsite bet kokį samurajų dizainą, kurį apžvelgėme šiame straipsnyje. Jei esate storos odos, galite lengvai dėvėti ir sukrėsti savo naują samurajų tatuiruotės idėją.

4. Ar šios tatuiruotės yra brangios?

Už naują samurajų tatuiruotę galite tikėtis sumokėti apie 200–500 USD. Kuo didesnis dizainas, tuo jis brangesnis. Be to, tikėkitės sumokėti daugiau pinigų už spalvingą ir ryškią tatuiruotę, kuri išsiskiria ir skiriasi nuo kitų.

Pavyzdžiui, nugaros tatuiruotės gali ir kainuos daug daugiau pinigų dėl didesnio paviršiaus, kuris naudojamas tatuiruočių procese. Mažesnės samurajų tatuiruotės, tokios kaip kulkšnių ar pėdų dizainas, bus daug pigesnės.

5. Kur rasti savo įkvėpimą?

Jei nesate tikri, kokie yra kiti garsūs samurajai ar kur semtis įkvėpimo, pagalvokite apie Samurajų Džeką (iš animacinių filmų tinklo), Jackie Chaną (galutinį karį, kurį mums visiems patiko žiūrėti augant). taip pat bet kokius istorinius personažus, kuriuos galėjote stebėti užaugęs ar perskaitęs savo istorinėse knygose.

Įsipareigokite savo naujai tatuiruotei

Pabaigoje būtinai praneškite mums, kuri tatuiruotė yra jūsų mėgstamiausia ir būtina iš sąrašo. Mes stengėmės įtraukti kuo daugiau unikalių ir skirtingų idėjų visiems. Mūsų straipsnis atitiks kiekvieno pageidavimus ir skonį, todėl būtinai praneškite mums, kuri jūsų nuomone yra būtina tatuiruotė, ir kur planuojate ją uždėti ant savo kūno.

Taip pat skaitykite:

  • 30 ir daugiau geriausių „Oni“ kaukių tatuiruočių: patikrinkite šias stulbinančias dizaino idėjas (atnaujinta 2021 m.)
  • Geriausi realistiniai tatuiruočių meistrai „Instagram“
  • 20 geriausių animacinių filmų tatuiruočių atlikėjų (atnaujinta 2021 m.)