Dizainas

Top 30 prasmingų Yin Yang tatuiruočių dizaino idėjų

Ar tikite yin ir yang jėgomis? Ar kada nors girdėjote apie tai anksčiau? Dauguma žmonių visame pasaulyje mano, kad ši koncepcija gali sukurti nuostabią tatuiruotės idėją. Yin ir Yang kalba apie trauką ir jėgą tarp dviejų skirtingų asmenybių, dviejų skirtingų sielų, taip pat skirtingų ir priešingų asmenybių.

Tai stebuklinga ir galinga koncepcija, suteikianti galią, taip pat populiari tarp porų, ieškančių puikių derančių tatuiruočių idėjų. Toliau skaitykite ir raskite savo tatuiruotės idėją bei eksperimentuokite su įvairiais tipais ir spaudiniais žemiau!

Ką simbolizuoja Yin Yang??

Yin ir Yang yra unikalus tatuiruočių procesas, turintis ypatingą reikšmę. Iš esmės tai yra traukos jėga tarp priešybių. Šie du ženklai gali papildyti vienas kitą, nepaisant jų skirtumų.

Jie simbolizuoja dvilypumą ir tobulą harmoniją, kurią galima derinti. Taip pat yra nuostabus posakis “be tamsos negali buti sviesos“.

10 „Black Yin Yang“ tatuiruočių dizaino idėjų

1. Yin Yang tatuiruotės dizainas virš nugaros

Yin Yang tatuiruotės dizainas virš nugarosVaizdo šaltinis: @kekenattt

Pečių ar nugaros gabalas yra nuostabus jūsų kitos tatuiruotės pasirinkimas. Jums tai ypač patiks, jei ieškote yin ir yang tatuiruotės. Tai taip pat nėra daug laiko reikalaujantis kūrinys.

Ši tatuiruotė reiškia jūsų meilę gamtai ir kiekvieną sezoną. Jei esate suglumęs dėl mėgstamo sezono, pabandykite sujungti šį kūrinį, kad gautumėte geriausią iš abiejų pasaulių.

Ar žinojote, kad originalus Yin Yang vertimas reiškia tamsą ir šviesą?!

2. Yin Yang tatuiruotė maža

Yin Yang tatuiruotė mažaVaizdo šaltinis: @dawidroszak_tattoo

Galite parodyti savo meilę visai Saulės sistemai, taip pat yin ir yang kultūrai. Ši tatuiruotė yra stulbinanti ir nuostabi savo kelyje + ji atrodo tiesiog tobulai virš dilbio.

Simbolizuokite savo vidinę ramybę ir meilę pusiausvyrai, taip pat mėnulį ir žvaigždes. Jei esate tikintis, kad viskas vyksta dėl priežasties ir jūs taip pat tikite karma, ši tatuiruotė yra geriausias jūsų sprendimas.

3. Juoda & Baltoji nugaros Yin Yang tatuiruotė

Juoda & amp; Baltoji nugaros Yin Yang tatuiruotėVaizdo šaltinis: @lapiz.azl

Ar yra moterų, ieškančių savo kitos nugaros tatuiruotės? Ar esate seksualių ir detalių kūrinių gerbėjas? Jei jums patinka ar siekiate didesnių tatuiruočių, tai jums tiks. Prieš visiškai įsipareigodami įsitikinkite, kad jis yra idealiai centre.

Šis dizainas kalba ir šaukia už lygybę. Tai leidžia pasauliui pamatyti ir žinoti, kur esate, ir parodo, kad kovojate už savo teises.

Įdomus faktas: Yin ir yang yra kinų filosofija ir istorija apie pusiausvyrą.

4. Meniškos Yin Yang tatuiruotės idėja

Meniškos Yin Yang tatuiruotės idėjaVaizdo šaltinis: @the27life

Jei jums patinka meniškos tatuiruotės ir esate kažkas, kas dažniausiai renkasi abstraktų meną, šis yra skirtas jums! Tai graži kaklo tatuiruotė, kurios dizainas užtruks ne ilgiau kaip tris valandas.

Juodos spalvos purslai ir šis meniškas atspaudas rodo, kad esate tas, kuris mėgsta koncertuoti ir visada lieka dėmesio centre. Kūrybingiems asmenims patiks siūbuoti šį vaizdą ant nugaros ar kaklo.

5. Dilbio juodo dizaino Yin Yang tatuiruotė

Dilbio juodos spalvos Yin Yang tatuiruotėVaizdo šaltinis: @aiyotattoo

Ši juodoji dilbio idėja yra geriausias sprendimas tiems, kurie mėgsta minimalizmą ir mielą meną. Juodos ir baltos spalvų derinys yra geriausias pasirinkimas kalbant apie yin ir yang, o pats menas yra paprastas ir paprastas.

Ši tatuiruotė reiškia susipynusias sielas ir yra grynas rodiklis, parodantis, kaip priešybės gali pritraukti viena kitą. Tai puikiai tinka poroms, kurios nori atrodyti motyvuotos ir optimistiškos savo kelionėje.

6. Yin Yang tatuiruočių idėjos virš dilbio

Yin Yang tatuiruočių idėjos virš dilbioVaizdo šaltinis: @dhrn.tattoo

Jei esate geometrijos ir unikalios formos elementų gerbėjas, jums patiks šis meno kūrinys. Tai simbolizuoja jūsų norą ir optimizmą, taip pat meilę moteriškiems spaudiniams.

Ši tatuiruotė puikiai tinka moterims ir mergaitėms dėl savo lengvo grožio. Jei jums patinka geometrija ir išskirtiniai jūsų asimetriško spaudinio elementai, tai yra jūsų būtinas yin ir yang!

Ar žinojai, kad Yin & yang yra daoizmo dalis?

7. Mažas & Paprasta Yin Yang tatuiruotė

Mažas & amp; Paprasta Yin Yang tatuiruotėVaizdo šaltinis: @aura.and.poke

Jei bijote tatuiruočių proceso ir esate mažesnių idėjų gerbėjas, šis dilbis jums puikiai tinka! Tai subtilu ir lengva pasiekti, tuo pačiu puikiai tinka vyrams ir moterims.

Tai reiškia ryšį tarp jūsų ir artimiausių. Tai nuostabi tatuiruotė, skirta menkiems ir minimalistiniams kūrėjams.

8. Puošni dilbio meninė Yin Yang tatuiruotė

Puošni dilbio meninė Yin Yang tatuiruotėVaizdo šaltinis: @ignorantstyletattoo

O kaip kažkas šiek tiek kitaip? Šis dilbio dizainas yra unikalus ir tuo pačiu mielas. Jums patiks, jei esate žmogus, kuris myli ir vertina tikrą meną.

Šis simbolis simbolizuoja jūsų šešėlius ir tikrąją pusę. Jei manote, kad visada patiriate naujų jausmų ir norite ištirti savo tapatybę, jums patiks ši yin ir yang tatuiruotė.

9. Mandala įkvėpta Yin Yang tatuiruotė

Mandala įkvėpta Yin Yang tatuiruotėVaizdo šaltinis: @pitusink

Tai dar viena subtili tatuiruotė, kuri yra miela ir paprasta savaip. Vaikinai ar merginos, kuriems nepatinka adata ir kurie nori greitai ir greitai užbaigti tatuiruočių procesą, norės šio dilbio meno.

Jis turi tą subtilią menišką atmosferą, kuri leis pasauliui žinoti, kad grožį galite rasti įvairiuose kasdienio gyvenimo elementuose.

Įdomus faktas: Yin ir Yang yra vyrai & moteriška energija.

10. Splash Of Color Yin Yang tatuiruotė

Spalva Spalva Yin Yang tatuiruotėVaizdo šaltinis: @helltopaytattoos

Jei jums patinka juodos tatuiruotės, tačiau norite, kad jūsų yin ir yang taptų spalvinga, tai viskas! Jums patiks parodyti spalvingą jos pusę ir pagardinti ją kažkuo tokiu novatorišku!

Raudona yra aistros ir energijos, taip pat ryžto spalva. Jūs tapsite stipriu asmeniu, žinančiu, kaip įveikti bet kokius sunkumus naudojant šį yin yang.

10 spalvingų Yin Yang tatuiruočių dizaino idėjų

1. Puošni krūtinės tatuiruotė Yin Yang Idėja

Puošni krūtinės tatuiruotė Yin YangVaizdo šaltinis: @damiancalandra

Kaip apie kūrybingą ir prašmatnią krūtinės tatuiruotę? Ar esate tas, kuris mėgsta spalvotą popsą? Šis rėkia linksmybes ir pozityvumą, taip pat gryną energiją.

Retro spalvos ir ryškūs elementai leis pasauliui žinoti, kad visada tyrinėjate naujas gyvenimo grožybes. Jūs parodysite savo energiją ir pasaulis matys jus kaip teigiamą žmogų.

Ar žinojote, kad tai yra vieni iš labiausiai paplitusių & populiarios poros tatuiruotės?

2. Juoda & Spalvinga Yin Yang tatuiruotė

Juoda & amp; Spalvinga Yin Yang tatuiruotėVaizdo šaltinis: @gallant_tattoos

Ši dilbio tatuiruotė yra prašmatni ir kieta. Jei bandote parodyti grožį ir esate nusiteikę visada papasakoti savo dizaino istorijas, pabandykite priimti šią tatuiruotę.

Tai atspindi jūsų tamsią ir gryną pusę. Jei dažnai keičiate nuotaiką ir perjungiate, jums patiks ši tatuiruotė, nes ji atspindės visą jūsų ratą ir asmenybę.

3. Kaklo tatuiruotė Yin Yang tatuiruotė moterims

Kaklo tatuiruotė Yin Yang tatuiruotė moterimsVaizdo šaltinis: @psychodelink_tattoo

Galite pasidaryti kaklo tatuiruotę ir su ja derinti juodus ir spalvingus elementus. Tai atrodys mistiška ir smagu tuo pačiu metu. Šis yin ir yang tiks tik tiems, kurie gali roko pastebimas ir lengvai pastebimas tatuiruotes.

Tai atspindi jūsų vidinius įsitikinimus ir pakilimus bei nuosmukius. Šis dizainas skirtas ryžtingiems ir dėmesio ieškantiems asmenims.

Įdomus faktas: jie prieštarauja vienas kitam, bet negali egzistuoti vienas be kito.

4. Dilbio spalvinga Yin Yang idėja

Spalvinga dilbio Yin Yang idėjaVaizdo šaltinis: @kesatattoo

Ar esate dilbio tatuiruočių gerbėjas? Šis yra gana gražus ir visiškai nuostabus. Jei esate šio spalvų purslų gerbėjas (bet subtiliai pasteliniu būdu), būtinai pabandykite tai padaryti.

Daugybė skirtingų spalvų atspindės jūsų sluoksnius ir putojančią asmenybę. Jei dažnai patiriate naujų perjungimų ir pokyčių savo gyvenime, norėsite visa tai parodyti naudodami pritaikytą yin ir yang.

5. Krūtinės gabalas Yin Yang Black Design

Krūtinės gabalas Yin Yang juodas dizainasVaizdo šaltinis: @pejczi

Antkaklio ar krūtinės tatuiruotės yra gana paplitusios ir populiarios tarp mergaičių. Jei mėgstate seksualias ir mielas tatuiruotes bei moteriškas vietas, tai padės.

Papuoškite savo tatuiruotę gėlėmis ir šakomis. Spalvų ir lapų švytėjimas leis pasauliui žinoti, kad esate dvasingas ir gerai išsilavinęs žmogus, kuris visada žino, kaip subalansuoti gėrį ir blogį.

6. Milžiniškas pečių meninis kūrinys Yin Yang

Milžiniškas pečių meninis kūrinys Yin YangVaizdo šaltinis: @emilymaytattoo

Spalvų purslai ir daugybė skirtingų spalvų bangų tiks tiems, kurie yra tikri perfekcionistai. Jei esate meno kūrinių gerbėjas ir siekiate didesnių tatuiruočių, tai jums.

Šis menas patiks laimingoms asmenybėms ir asmenims, kurie visada stengiasi atrodyti patraukliai ir pozityviai. Tai reiškia drąsą ir simbolizuoja patrauklias sielas.

Ar žinojote, kad jų prasmę galite pritaikyti kiekvienam priešingam savo gyvenimo aspektui?

7. Raudona & Mėlyna Yin Yang tatuiruotė

Raudona & amp; Mėlyna Yin Yang tatuiruotėVaizdo šaltinis: @montysiamtattoo

Mėlyna ir raudona spalvos yra gana įprastos, kai reikia parodyti ir priimti skirtumus. Jei kuri nors iš šių dviejų spalvų yra jūsų mėgstamiausia ir jums patinka nuostabūs skirtumai, tai simbolizuoja jūsų meilę šiam nuostabiam purslui.

Mėlyna reiškia turtus, o raudona – galios ir energijos spalva. Šis duetas parodys ir praneš kitiems, kad esate pasirengęs siekti asmeninių turtų ir teigiamos energijos, tuo pačiu sėkmingai subalansuodamas.

8. Neįprastas Splash Of Color Yin Yang

Neįprastas Spalva Spalva Yin YangVaizdo šaltinis: @polly_arttattoo

Šią rankos tatuiruotę užtruksite 4-5 valandas. Tai gražiausias dizainas ryžtingiems ir pastebimiems vaikinams ar merginoms.

Apsupkite savo yin ir yang subtiliomis spalvomis. Tokiu būdu jūs būsite paprastas žmogus, žinantis, kaip savo tempu mėgautis gerais ar blogais laikais.

9. Mėlyna & Raudona Yin Yang tatuiruotė

Mėlyna & amp; Raudona Yin Yang tatuiruotėVaizdo šaltinis: @luanrodris_tattoo

Raudona ir mėlyna yra nemokamos spalvos ir šis duetas idealiai tinka visiems, kurie neprieštarauja spalvingoms tatuiruotėms. Dilbio rašalas ir šis duetas leis jums atrodyti kaip šou žvaigždė!

Raudona yra drąsos ir romantikos spalva, o mėlyna – ištikimi ir asmeniniai daiktai. Jei esate pasiruošęs mėgautis geriausiu iš abiejų pasaulių, tai simbolizuoja jūsų tatuiruotė.

Įdomus faktas: „Yin“ nėra gero ar blogo/teisingo ir neteisingo & yang. Tai dvi priešybės, veikiančios kartu ir balansuojančios pasaulyje.

10. Milžiniškos nugaros spalvingos Yin Yang tatuiruotės

Milžiniškos nugaros spalvingos Yin Yang tatuiruotėsVaizdo šaltinis: @peleetintatattoo

Ar jums patinka nugaros tatuiruotės, kurios neatrodo pernelyg stulbinančios? Jei jums patinka subtili spalva ir išplauta išvaizda, jums patiks šis dizainas. Tai miela ir puiki visiems, kurie mėgsta išreikšti savo meną viena paprasta tatuiruote.

Šis dizainas simbolizuoja geras galimybes ir pokyčius, kuriuos jaučiate. Jei linkę turėti gerų ir blogų dienų (kaip mes visi), parodykite tai per raudoną ir mėlyną yin ir yang.

10 gyvūnų Yin Yang tatuiruočių dizaino idėjų

1. Koi Fish Yin Yang tatuiruotė

Koi Fish Yin Yang tatuiruotėVaizdo šaltinis: @ed_inkedtattoo

Žuvies tatuiruotės yra mielos, ar nesutiktumėte? Jei jums patinka spalvos ir gyvūnai, šis duetas jums tiks. Šis kaklo išdėstymas yra drąsus ir išskirtinis, ar jūs jį siūbuotumėte?

Žuvis yra apskritimo ir jūsų gyvenimo kelio simbolis. Jei jūsų kelionė susijusi su savęs atradimu ir naujų pakilimų bei nuosmukių išgyvenimu, patiriant gerą ir blogą – parodykite tai naudodami šį dizainą.

Ar žinote, kad žmonės mėgsta pirkti tokio tipo papuošalus?

2. Žuvies Yin Yang tatuiruotė

Žuvies Yin Yang tatuiruotėVaizdo šaltinis: @katty_solano

Ar norite nuostabios nugaros tatuiruotės ir esate mergina, ieškanti kažko unikalaus ir praktiško? Daug kartų moterys mėgsta uždėti koi žuvį ar apskritai žuvį ant nugaros. Jis atrodo raminantis ir puikiai tinka jautrioms sieloms.

Juodos ir baltos spalvos derinys reiškia bet kokius galimus jūsų pralaimėjimus gyvenime. Jei esate karmos gerbėjas ir manote, kad gyvenimas yra nesibaigiantis ratas, tai yra jūsų didžiausia būtinybė!

Taip pat skaitykite: 30+ „Koi Fish“ tatuiruočių dizaino (ir jų prasmės)

3. Yin Yang žuvies tatuiruotė raudona & Mėlyna

Yin Yang žuvies tatuiruotė raudona & amp; MėlynaVaizdo šaltinis: @tattoohandsome

Žuvys ir spalvingos spalvos dera kartu. Vaikinams ir merginoms patiks šis meniškas dizainas, ypač jei jie tvirtai tiki aistra ir giliais ryšiais.

Spalvų derinys atspindi jūsų prekės ženklą ir moterišką pusę. Mes visi dažnai išreiškiame emocijas ir demonstruojame skirtingus jausmus, kurie gali būti moteriški ar vyriški, ar nesutinkate?

Įdomus faktas: ši esmė taip pat žinoma kaip: Či arba čakra.

4. Dilbio Yin Yang tatuiruočių pora

Dilbio Yin Yang tatuiruočių poraVaizdo šaltinis: @bryan.gee

Merginos, kurioms patinka ta moteriška ir seksuali energija, norės šios romantiškos tatuiruotės. Idealiai tinka visiems, kurie kovoja su savo tapatybe, tačiau žino, kad jie yra nesunaikinami.

Šis žuvų ciklas reiškia jūsų gyvenimą ir visą jo ratą. Rožinė ir balta šiuo netradiciniu yin ir yang būdu yra nuostabios, idealiai tinka feministėms!

5. Juodo dizaino Yin Yang tatuiruočių rankovė

Juodos spalvos Yin Yang tatuiruočių rankovėVaizdo šaltinis: @inkprick

Vaikinai, kurie mėgsta didesnes tatuiruotes ar dilbio tatuiruotes, norės šio galios ir gryno dominavimo simbolio! Šis nespalvotas rašalas turi tą unikalią samurajų vibraciją, kuri leistų pasauliui pamatyti jus tokį, koks esate – karys.

Juoda ir balta reiškia jūsų kelią į save. Jei įstrigote užburtame rate, pabandykite šią tatuiruotę.

6. Maža Koi Fish Yin Yang tatuiruotė

Maža Koi žuvis Yin Yang tatuiruotėVaizdo šaltinis: @reenieb_tattoos

Ši pečių tatuiruotė yra tokia miela ir subtili! Kiekvienas, kuris bijo adatos, bet mėgaujasi spalva, gaus geriausią iš abiejų pasaulių su šiuo žuvies įvaizdžiu!

Mažesnės jin ir į jangą panašios žuvys simbolizuos jūsų rūpestingą pusę. Tikriausiai dažnai susiduriate su abejonėmis dėl savo pasirinkimų, kai reikia viską ištobulinti gyvenime.

Ar žinojai, kad Ying reiškia vandenį, tamsą, moterišką energiją, žemę & spalva oranžinė?

7. Koi Fish Yin Yang tatuiruotė virš nugaros

Koi Fish Yin Yang tatuiruotė virš nugarosVaizdo šaltinis: @barbarrusa

Koi žuvys ir apatinės nugaros tatuiruotės yra toks moteriškas štapelis! Jei esate mergina, kuri bando sukti kažką moteriško ir galingo, išbandykite tai! Tai daug laiko reikalaujantis kūrinys, todėl prieš pradėdami įsipareigoti, atsiverskite.

Dvi žuvys, bėgiojančios ratu, reiškia jūsų pradžią ir pabaigą. Jei artimiausiu metu jūsų skyrius bus baigtas, bet prasidės kitas – išdidžiai sukrėskite šį vaizdą!

8. „Dragon Yin Yang“ tatuiruotė

„Dragon Yin Yang“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: @unworldtattoos

Ar tau patinka drakonai, rykliai? Jei esate tikras gyvūnų mylėtojas ir norite, kad pasaulis tai matytų; viskas yra įmanoma ir gali lengvai tilpti į šią tatuiruotę.

Drakonai yra istorijos ir grynumo simbolis. Jei nuolat keitiatės kartu su aplinka ir bandote savo paveldo drakonus apkabinti yin yang simboliu, tai gali būti!

9. Mažas & Raudonos žuvies Yin Yang idėja

Mažas & amp; Raudonos žuvies Yin Yang idėjaVaizdo šaltinis: @arterotattooparlour

Vyrai ar moterys, kurie bando džiaugtis smulkia tatuiruote, norės šios raudonos spalvos. Tai nėra per daug, tačiau tai atspindi faktines vertes, kurias turėtų turėti yin ir yang tatuiruotė!

Jūsų galia ir stiprybė yra aiškiai matoma per šią tatuiruotę. Jei esate ugningas žmogus ir bandote parodyti pasauliui, kad visa tai išgyvenote, šis yin yang yra idealus!

Įdomus faktas: Yang simbolizuoja vyrišką energiją, išsiplėtimą, ugnies šviesą ir žydrą spalvą.

10. Krūtinės gabalas raudonas & Mėlyna Yin Yang tatuiruotė

Krūtinės dalis raudona & amp; Mėlyna Yin Yang tatuiruotėVaizdo šaltinis: @597pirritattoo

Galiausiai, kaip apie šią krūtinės tatuiruotę? Ar tu sportuoji? Ar didžiuojatės savo kūno sudėjimu? Jei taip, būtinai parodykite tai su šiuo kūriniu!

Žuvys, kurios persekioja viena kitą dėl yin yang simbolio, atrodys paslaptingai ir galingai. Tegul pasaulis mato jūsų pozityvumą ir unikalią asmenybę!

Yin Yang tatuiruotė: daugiau DUK

1. Ar Yin Yang tatuiruotės tinka visiems?

Yin ir yang tatuiruotės atspindi jūsų asmenybę, taip pat jūsų patrauklumą kitam asmeniui ir žmonėms, kurių galbūt net nesuteiksite galimybės savo gyvenime. Jei tikrai tikite, kad priešybės traukia ir esate kažkas, kas bando apimti jūsų meilės gyvenimą ar eterinę laimę, jums patiks šis dizainas.

2. Kokio dydžio pasirinkti, kai reikia tatuiruotės?

Būtinai laikykitės mažesnių & praktiškas rašalas. Daug vaikinų & merginos renkasi paprastumą & minimalizmas už šio spaudinio. Jei esate tas, kuris žino, kaip džiaugtis & vertinkite mažesnių tatuiruočių grožį, tai yra meno kūrinys!

3. Ką turėtumėte žinoti apie Yin Yang istoriją & Kilmė

Yin & Yang yra senas kaip pats laikas. Ši koncepcija buvo rasta senovės Kinijoje 600 m. Jis buvo naudojamas kaip laiko fiksavimo sistema, naudojant polių matuojant skirtingo ilgio šešėlius saulės metais. Tiesa slypi chaose, kuris buvo sukurtas, o jo reikšmė yra susijusi su harmonija Žemės centre ir šerdyje.

4. Kokia yra geriausia jūsų Yin Yang tatuiruotės vieta?

Išdėstymo požiūriu geriausia klijuoti prie dilbio, krūtinės ar kaklo. Yin & yang taip pat gali būti dedamas šalia širdies ar raktikaulio, taip pat kulkšnies. Nesistenkite įveikti šlaunies, kojos ar nugaros tatuiruočių.

5. Ar jie brangūs?

Laimei, jie nėra! Šios tatuiruotės yra tokios paprastos & mielas + procese nenaudojamas daug rašalo. Jūsų tatuiruočių meistras naudos paprastą juodą spalvą & baltu rašalu ir jie bus padaryti su jūsų tatuiruote per 1-3 valandas. Tikimasi sumokėti apie 100 USD už nedidelį dizainą.

6. Kokios yra geros Yin Yang tatuiruočių idėjos?

Yin ir yang tatuiruočių idėjos tinka kiekvienam žmogui! Štai jūsų galimybės ir idėjos, kurios jums gali patikti:

Koi žuvis yra amžino meilės gyvenimo simbolis ir mūsų galimybė bėgioti ratu, ieškant tobulumo.

Yin ir yang tatuiruotės iš pusės gabalo bus nuostabi idėja, jei bandysite pasidaryti atitinkamą tatuiruotę su mylimuoju.

Vienas yin ir yang reiškia jūsų unikalią asmenybę, kurią laikui bėgant galite pakeisti ir augti.

Pasiruošę naujai tatuiruotei?

Taigi, koks dizainas, jūsų nuomone, yra privalomas? Galite apsvarstyti daugybę skirtingų tatuiruočių, todėl būtinai praneškite mums, kuri iš šių 30 parinkčių yra jūsų mėgstamiausia!