Dizainas

Top 30 blauzdų tatuiruočių dizaino idėjų (ir jų reikšmės)

Blauzdos tatuiruotės gali būti bet kas ir viskas, ką įsivaizduojate! Kiek esate kūrybingas ir kokia jūsų vaizduotė? Jei esate kažkas, kas vertina subtilų meną ir nenorite įveikti tatuiruočių, įvertinsite veršelių dizainą.

Čia išvardinsime 30 skirtingų tatuiruočių ir kalbėsime apie kiekvieną reikšmę ir skirtingas galimybes, kurias gali pasirinkti tiek vyrai, tiek moterys. Skaitykite toliau ir suraskite savo geriausią blauzdos įvaizdį žemiau.

10 veršelių tatuiruotės moterims

1. Juokinga blauzdų tatuiruotė moterims

Juokinga blauzdų tatuiruotė moterimsVaizdo šaltinis: @amberhanksss

Kaip apie funky duetą, kurį galite pastatyti ant abiejų kojų? Merginoms, kurios mėgsta spalvas ir nori, kad jų tatuiruotė pasakotų istoriją, patiks ši šviesi ir spalvinga idėja.

Įsigykite gėrimo ir įmantraus paukščio įvaizdžio. Šis veršelių duetas atstovaus nerūpestingam ir visada linksmam žmogui. Jūs taip pat pasirodysite kaip žmogus, kuris myli ir gyvena vasaros sezoną, taip pat visas jo privilegijas.

2. Juokinga liūto blauzdos tatuiruotė

Juokinga liūto blauzdos tatuiruotėVaizdo šaltinis: @ladychappelletattoos

Jei jums patinka spalvos ir esate didžiulis animacinių filmų gerbėjas, ši idėja jums. Tai tiks vaikinams ir mergaitėms, kurios yra didžiulės animaciniuose filmuose ar animacijoje. Ši idėja patiks visiems, kurie mėgsta atrodyti puošniai ir turi omenyje konkretų animacinį filmą.

Atsispausdinkite mėgstamą animacinį filmą ir ieškokite mėgstamų personažų virš blauzdos. Jei esate nuotykių žmogus ar kažkas, kas mėgsta atrodyti patraukliai su savo tatuiruote, ši spalvinga idėja tiks jūsų linksmai ir ryškiai asmenybei.

3. Nugaros blauzdos tatuiruotės katės idėja

Nugaros blauzdos tatuiruotės katės idėjaVaizdo šaltinis: @nicolemiltontattoo

Jei jums patinka kaligrafija ir katės, galite tai parodyti pasauliui naudodami šią unikalią estetinę tatuiruotę. Tai būtina visiems, kurie myli gyvūnus ir žino, kad katės yra geresnės nei šunys.

Išsami katės tatuiruotė virš blauzdos parodys pasauliui, kad jūs visada žinote apie savo aplinką ir stengiatės visada atrodyti maloningai, būdami išmintingi.

4. Drugelių veršelių tatuiruočių idėjos

Drugelio veršelio tatuiruotės idėjosVaizdo šaltinis: @kailiemarieartistry

Drugelių tatuiruotės yra gana paplitusios ir praktiškos tarp moterų ir mergaičių. Daugelis žmonių mėgsta jaustis moteriški ir įgauti panašių idėjų, ar jūs taip pat esate vienas iš jų?

Drugeliai yra elegancijos ir malonių judesių simbolis. Jei bandote išskleisti sparnus, skriskite tolyn ir mėgaukitės kelione – drugelis ateis kaip tiksli nuotaikos nuotrauka.

5. Spalvinga raudonos sraigės blauzdos tatuiruotė

Spalvinga raudonos sraigės blauzdos tatuiruotėVaizdo šaltinis: @sarahameliatattoos

Įmantrios tatuiruotės ir gyvūnų įkvėptos idėjos jūsų blauzdai yra gana paplitusios ir populiarios tarp meniškų ir nuožmių vaikinų ar merginų. Šis dizainas gali užtrukti kelias valandas, o tai reiškia, kad jums reikia pakankamai kantrybės ir pinigų.

Sraigės yra ženklas, kad skiriate laiko savo veiksmams ir leidžiate jiems įvykti savarankiškai ir tam tikru tempu. Jei neskubate ir esate tas, kuris tikrai tiki karma ar likimu, tai kaip tik jums.

6. Funky Spider Blauzdos tatuiruotė

Funky Voras Blauzdos tatuiruotėVaizdo šaltinis: @jaesae_tt

Ar pats esi vakarėlio žmogus? O kaip tas, kuris mėgsta linksmintis ir išeiti? Dažnai ryškios ir garsios spalvos reiškia rūpestingą ir išeinantį žmogų, ar tai atitinka jūsų charakterį?

Voras yra kantrybės ir lėto daiktų priėmimo simbolis. Jei norite sukurti geresnį gyvenimą sau ar savo artimiesiems, galite parodyti savo ryžtą tinkamu voro simboliu.

7. Nugaros blauzdos citrinos tatuiruotė

Nugaros blauzdos citrinos tatuiruotėVaizdo šaltinis: @roxy_shetatts

Citrinų mėgėjai supras šio įvaizdžio grožį. Jei apskritai esate vaisių mylėtojas, natūraliai pasieksite šį simbolį. Tai toks funky ir kitoks, būtinas visiems, norintiems išsiskirti perpildytoje erdvėje.

Citrina gali simbolizuoti jūsų rūgščią asmenybę ar kažką kartaus, nutikusio jums jūsų gyvenime. Jei esate optimistas, tiesiog žinokite, kad citrinos simbolis gali tai parodyti.

8. Unikali juodo drugelio blauzdos tatuiruotė

Unikali juodo drugelio blauzdos tatuiruotėVaizdo šaltinis: @kevin_thing

Juodai balti drugeliai gali atrodyti malonūs ir elegantiški. Daugelis žmonių (ypač merginos) mėgsta šį vabzdį dėl ilgų sparnų ir paslaptingos vibracijos.

Juodas drugelis parodys jūsų eleganciją ir pasididžiavimą. Jei visada bandote pasirodyti kaip rimta įtikinama moteris, juoda spalva ir drugelis yra jūsų duetas!

9. Lelija & Siuvamosios blauzdos tatuiruotės

Lelija & amp; Siuvamosios blauzdos tatuiruotėsVaizdo šaltinis: @bigdogtattoos

Ar esate įsimylėjęs žmogus ar mėgstate pasidaryti atitinkamas tatuiruotes? Jei norite kažko meniško ir mielo ir turite omenyje konkretų žmogų, jums patiks šis derinys.

Tie, kurie mylėjo Lilo ir Stitch ir kurie iki šiol myli šį animacinį filmą, patiks šiuo deriniu. Jūs pasirodysite teigiamas personažas ir žmogus, kuris vis dar mėgsta animacinius filmus, net iki šiol.

10. Blauzdos tatuiruotės dizainas širdis su gėlėmis

Blauzdos tatuiruotė kuria širdį su gėlėmisVaizdo šaltinis: @mitchelarto_tattoo

Ši blauzdos tatuiruotė yra tokia nuostabi ir tikroviška. Kiekvienas, kuris žino apie kvalifikuotą tatuiruočių menininką, lengvai sukrės ir dėvės šį dizainą. Prieš imdamiesi šios idėjos, būtinai užsisakykite talentingą ir patikimą žmogų.

Širdies tatuiruotė yra meilės ir širdgėlos simbolis, kurį mes visi patyrėme vieną ar du kartus per savo gyvenimą. Jei esate pasirengęs vėl mylėti ir esate realistas, ši tatuiruotė jums atrodys puikiai.

10 gyvūnų veršelių tatuiruočių dizaino idėjų

1. Blauzdos tatuiruotės idėjos „Black Print Bird“

Blauzdos tatuiruotės idėjos „Black Print Bird“Vaizdo šaltinis: @handpoke.gallery

Paukščių vaizdai yra gana paplitę tarp vaikinų ar merginų, kurie mėgsta jaustis laisvi ir dvasingi. Šis juodas vaizdas užtruks 4–5 valandas ant kūno. Tai elegantiška ir nepakartojama, ar nesutiktumėte?

Paukščiai paprastai simbolizuoja laisvę ir jūsų norą keliauti ar pakeisti jūsų suvokimą. Jei esate mąstytojas ir realistas, kuris tiki didesniu gėriu, norėsite juodvarnio virš blauzdos.

2. Raudonos papūgos blauzdos tatuiruotė

Raudonos papūgos blauzdos tatuiruotėVaizdo šaltinis: @maxwelllacroix

Ši raudona papūga yra nuožmi ir moteriška tatuiruotė, tačiau vaikinai taip pat gali sukrėsti šią minkštą tatuiruotę. Jei esate kažkas, kas traukia spalvingą spalvą, jums patiks ši vidutinio dydžio raudona papūga.

Papūgos yra linksmybių, naujumo ir dėkingumo simbolis. Parodę šią tatuiruotę atrodysite kaip linksmas žmogus, kuris gali dominuoti scenoje.

3. Vilko veršelio tatuiruotė

Vilko veršio tatuiruotėVaizdo šaltinis: @razo_tattoo

Ar yra gamtos mylėtojų? O kaip gyvūnų mylėtojai? Jei esate kažkas, kas vertina laukinę gamtą ir jums patinka dvasinės prasmės, panašios į vilkų idėjas, tai yra jūsų nuostabi veršelio tatuiruotė.

Vilkai paprastai simbolizuoja atkaklų žmogų ir lyderį. Jei esate tas, kuris žino, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir esate natūraliai garsus ir drąsus, taip pat motyvuojantis savo aplinką – tikrai galite susilaukti vilko..

4. Blauzdos tatuiruotės dizainas „Snake Print“

Blauzdos tatuiruotės dizaino gyvatės spaudaVaizdo šaltinis: @minu.pp.ta

Gyvatės tatuiruotės yra gana baisios ir savaip skirtingos, ar taip nepasakytumėte? Juodasis rašalas papildys šį žvėrį tokiu unikaliu būdu!

Gyvatės simbolizuoja nemirtingumą ir atgimimą. Jei esate pasirengęs mėgautis nauju keliu ir jums reikia rasti prasmę su savo aplinka, gyvatės parodys visa tai!

5. Gepardo blauzdos tatuiruotė

Gepardo blauzdos tatuiruotėVaizdo šaltinis: @justinecrawfart

Tigrai ir gepardai yra dieviškos idėjos. Jei esate kažkas, kas mėgsta atrodyti baugiai savo buvimu ir bandote priimti tą dominuojančią išvaizdą, tiesiog žinokite, kad galite tai padaryti su gepardu.

Gepardai yra greičio, jėgos ir maloningos energijos simbolis. Jie yra laukiniai ir smagu būti šalia, ar tai skamba kaip ir jūsų persona?

6. Baisi „Gorilla“ blauzdos tatuiruotė

Baisi „Gorilla“ blauzdos tatuiruotėVaizdo šaltinis: @noblebloodtattoo

Beždžionės ar gorilos yra šiek tiek neįprastos, tačiau ekscentriškos. Jei jums patinka tas subtilus lankstumas ir jūs visada bandote padaryti pareiškimą savo buvimu ir norite atrodyti dominuojantis – darykite tai su beždžionėmis ar gorilos atspaudais.

Ši blauzdos tatuiruotė simbolizuoja jėgą ir intelektą. Tai taip pat kilni tatuiruotė, atspindinti kieno nors orumą ir vidines galias.

7. Mėlyno tigro blauzdos tatuiruotė

Mėlyno tigro blauzdos tatuiruotėVaizdo šaltinis: @rebelmusetattoo

Tigrai ir liūtai yra karalystės gyvūnai. Jei mėgstate laukinę gamtą ir safarį, jums patiks ši idėja. Tai nėra per daug galinga ir tiks daugumai vaikinų.

Šis tigras su mėlyna spalva atspindi jūsų karališkumą ir turtus. Jei esate tas, kuris žino, kaip parodyti dantis kiekvienoje situacijoje; šis vaizdas parodys ir sujungs jūsų įsitikinimus.

8. Drakono blauzdos tatuiruotės dizainas

Drakono blauzdos tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: @sarahmarxxtattoos

Drakono tatuiruotės yra gana paplitusios ir populiarios tarp anime mėgstančių vaikinų ir moterų. Drakonas yra nuožmus simbolis, galintis pavaizduoti jūsų sielą, ir jis egzistavo per amžius, idealiai tinka kūrėjams ir dvasininkams.

Drakonai simbolizuoja amžiną galią ir kovą, kuri vyksta tavyje. Jei esate pasirengęs įveikti bet kokias kliūtis ir žinote, kad esate kietas ir storos odos, drakonas jums atstovaus tiksliausiai..

9. Genčių veršelių tatuiruočių vilko idėja

Genčių veršelių tatuiruočių vilko idėjaVaizdo šaltinis: @inkredibletattoos

Ši vilkų mozaikos tatuiruotė yra toks stulbinantis kūrinys. Vilkai daugelį metų buvo įprasta tatuiruočių koncepcija, tačiau šis sugriautas vaizdas yra kietas ir unikalus.

Jei esate lyderis ir menininkas (2 iš 1), ši tatuiruotė puikiai atrodys virš jūsų blauzdos. Vilkai yra natūralūs lyderiai ir atkaklūs gyvūnai, kurie žino, kaip gauti viską, kas jiems patinka, ar jūs panašūs į juos?

10. Blauzdos tatuiruotės idėjos Spalvotas tigras

Blauzdos tatuiruotės idėjos Spalvotas tigrasVaizdo šaltinis: @nwotattoo_lorla

Jei norite išreikšti savo tatuiruotę ir natūraliai siekiate didesnių ar drąsesnių idėjų, tai yra visiškas streikas. Tigro tatuiruotes ir spalvų purslus gana sunku pasiekti, tačiau jie yra meno kūrinys.

Šis, tinkamai atliktas, bus jūsų garsi asmenybė, kuri visada pranoksta kitus. Jei esate drąsus ir rizikuojate, dievinsite šį veršio įvaizdį.

10 Funky & Meniškos blauzdos tatuiruotės dizaino idėjos

1. Mėnulis & Aerobinės moters blauzdos nugaros dizainas

Mėnulis & amp; Aerobinės moters blauzdos nugaros dizainasVaizdo šaltinis: @mcilvennytattooer

Ar esate akrobatinis žmogus? O kaip tas, kuris mėgsta linksmintis ir kurti chaosą? Jei tai skamba kaip jūs ir dera su jūsų žaisminga asmenybe, pasidarykite akrobatinę tatuiruotę.

Visa ši koncepcija leis pasauliui žinoti, kad esate linksma ir pozityvi dvasia. Kiekvienas, kuris turi tą autentišką ir žaismingą aurą, patiks ir norės sukti šią raudoną žaismingą tatuiruotę.

2. Mandalų blauzdų tatuiruotės

Mandalų blauzdų tatuiruotėsVaizdo šaltinis: @lauren.ansbro.tattoos

Ar jums patinka mandalų išvaizda? Daugelis vaikinų ir merginų juos atpalaiduoja ir ramina. Jei pastebėsite, kad jie yra teigiami ir pakili, jums patiks šis vaizdas.

Mandalas rodo vidinę ramybę, tiesą ir pusiausvyrą. Jei visada ieškote išeities ir esate kažkas, kuris tiki ir mato ženklus savaip, mandala jums tinka.

3. Juoda baisi Medusa blauzdos tatuiruotė

Juoda baisi Medusa blauzdos tatuiruotėVaizdo šaltinis: @inkg.13

Jei tikite mitologija ir mėgstate gerą istoriją – ši „Medusa“ idėja jums. Juodos moters galvoje yra gyvatės atvaizdas, todėl ji tampa dar aršesnė ir baisesnė. Ši mergina skirta kitoms merginoms, kurios nori parodyti savo tamsiąją pusę.

Medusa yra naujos pradžios simbolis ir yra įprasta moterų tatuiruotė. Tai rodo drąsą ir iššūkius, su kuriais tenka susidurti kasdien, tačiau valdykite juos ir surūšiuokite savo požiūriu ir būdu.

4. Mistinė Džokerio blauzdos tatuiruotė

Mistinė Džokerio blauzdos tatuiruotėVaizdo šaltinis: @_tatu_for_you_

Džokerio tatuiruotė yra paplitusi tarp anime mėgėjų. Tačiau ypač šis juokdarys yra unikalus ir toks! Tai taip pat sudėtinga atkurti, pasak kai kurių išskirtinių tatuiruočių menininkų.

Šis mirties įkvėptas personažas gali parodyti jūsų sunkumus ir sunkius laikus, kuriuos patyrėte anksčiau. Jei sugebėjote juos įveikti ir jei jaučiatės esąs pasikeitęs vaikinas/mergina, tai pusiau įkvėptas nespalvotas kūrinys!

5. Budos įkvėpta nugaros blauzdos tatuiruotė

Budos įkvėpta nugaros blauzdos tatuiruotėVaizdo šaltinis: @jadesummertattoos

Atsipalaidavę ir nusiraminę vaikinai ar merginos paprastai džiaugiasi Budos simboliais ir traukia juos. Jei žinote ir siekiate aiškumo bei asmeninio augimo, jums patiks pats budizmas.

Šis spaudinys ant jūsų blauzdos reiškia atnaujintą gyvenimą ir švarią asmenybę. Tai taip pat rodo, kad esate pasirengęs išbandyti naujus iššūkius, būdamas taikoje su savimi.

6. Demono veršelio tatuiruotės idėja

Demono veršelio tatuiruotės idėjaVaizdo šaltinis: @leoparditattoo

Ar tavyje yra velnias? Būkime sąžiningi, mūsų visų viduje slypi velnias. Tačiau ar išdrįstate tai parodyti pasauliui, ar esate privatus asmuo?

Velnio veršelio tatuiruotė nustatys jus kaip nuožmų ir baugų vaikiną. Jūs atrodysite kaip žmogus, kuris žino, kaip laikytis savo taisyklių ir nepaklūstate įsakymams.

7. Akvarelės šoninė blauzdos tatuiruotė

Akvarelės šoninė blauzdos tatuiruotėVaizdo šaltinis: @bluepunktattoo

Jei jums patinka akvarelė ir žaižaruojantis tatuiruotė, šis mažas puodas jums tiks. Jei žinote, kaip klijuoti prašmatnius spaudinius ir esate dvasingas vaikinas ar mergina, tai jums tiks.

Atrodysite kaip tikras kūrybingas žmogus, kuris visada ieško linksmybių. Taip pat atrodysite kaip pozityvumo ir linksmų vibracijų centras.

8. Juoda maža demono veršelio tatuiruotė

Juoda maža demono veršelio tatuiruotėVaizdo šaltinis: @yugentear

Ar norite mažos demoniškos tatuiruotės? Šis neįprastas spaudinys skirtas vaikinams, kurie nieko nebijo. Įsitikinkite, kad turite bent 4 valandas šiai demono idėjai.

Tai leis jums atrodyti kaip tikra alfa. Jei žinote, kad gyvenimą visada lemia jūs, o jūsų veiksmai išdidžiai reprezentuoja šį kūrybinį velnią.

9. Spalvinga mergaičių gėlių mylėtojo veršelio tatuiruotė

Spalvinga mergaitės gėlių mylėtojo veršelio tatuiruotėVaizdo šaltinis: @fuckinadriantattoos

Ne daug žmonių džiaugiasi panašiomis drąsiomis tatuiruotėmis. Jei mėgstate atrodyti išskirtinai ir jums labiau patinka drąsios tatuiruotės, šis portretas atrodys nesunaikinamas.

Ši žaisminga ir spalvinga idėja parodys jūsų linksmą ir nuožmią atmosferą. Taip pat atrodysite kaip gėlių vaikas, taip pat tikras hipis, turintis išskirtinę asmenybę.

10. Mažos blauzdos tatuiruotė su „Pop Of Red“

Mažos blauzdos tatuiruotė su raudona spalvaVaizdo šaltinis: @electra_creatives

Galiausiai pabandykite atkurti šį nedidelį dizainą ir mėgaukitės raudona spalva su blauzdos tatuiruote. Kiekvienas, kuris bijo tatuiruočių proceso, įvertins šį šaunų dizainą. Užtepkite ant odos daugiau nei tris valandas.

Raudona yra linksmybių ir energijos spalva. Šis rankos simbolis patiks tiems, kurie turi natūraliai optimistišką pusę ir teigiamą požiūrį.

Blauzdos tatuiruotė: daugiau DUK

1. Ar vaikinai ir merginos gali sukrėsti veršelio tatuiruotę?

Abi lyties gali pasirinkti šį dizainą, nes jis yra toks universalus. Natūralu, kad vaikinai turi storesnes kojas & vyriški veršeliai, todėl jie mėgsta tatuiruotę dėti ant apatinės blauzdos dalies. Merginos paprastai ją padeda viduryje.

2. Kaip skausmingos blauzdos tatuiruotės?

Aplink šią zoną yra daug mėsos, odos ir raumenų, todėl tatuiruočių procesas yra valdomas ir neskausmingas. Daugumai žmonių tai lengviau nei toleruoti.

3. Kiek kainuoja blauzdos tatuiruotės?

Už mažesnę blauzdos tatuiruotę sumokėsite apie 100 USD. Tačiau jūsų tatuiruočių meistro kompetencijos lygis gali prisidėti prie galutinės kainos.

4. Kokia geriausia blauzdos tatuiruotė?

Paprastai geriausia blauzdos tatuiruotė yra kažkas asmeniško & sentimentalus tau. Tai gali būti paveikslėlis, data ar simbolis. Kalbant apie blauzdų tatuiruotes, nėra teisingų ir neteisingų taisyklių ar konkrečių taisyklių – kiekvienai asmenybei tai yra gana individualu.

Pasiruošę naujai tatuiruotei?

Galų gale galite pasirinkti iš daugybės skirtingų veršelių tatuiruočių. Kuris iš jų buvo jūsų mėgstamiausias? Praneškite mums, ar esate pasirengęs įsipareigoti kažkam konkrečiam, ir praneškite mums, koks yra jūsų biudžetas.