Dizainas

Raudona tatuiruotė: viskas, ką reikia žinoti (daugiau nei 30 įdomių dizaino idėjų)

Raudonos tatuiruotės yra žinomos dėl daugelio priežasčių. Nuo prieštaringai vertinamo raudono rašalo iki nuolatinio raudonų tatuiruočių niežėjimo, atrodo, kad tai sukelia daug problemų. Tačiau žmonėms jie vis dar patinka, nes jie daro kiekvieną tatuiruotės dizainą išskirtinį ir gana unikalų. Tačiau ar pliusai tikrai gali nusverti minusus raudonų tatuiruočių atveju?

Tolesnėse pastraipose aptarsime viską, ką reikia žinoti apie raudonas tatuiruotes; nuo raudono rašalo ir galimų problemų iki geriausių raudonų tatuiruočių dizaino. Taigi, be jokių papildomų veiksmų, pradėkime!

Raudonos tatuiruotės ir raudonos vėliavos: rašalas ir kitos problemos

Kokia yra raudono rašalo problema?

Raudonas rašalas yra prieštaringas tatuiruočių bendruomenėje dėl daugelio priežasčių. Pirmiausia aptarkime raudonojo rašalo ingredientus.

Teisinga sakyti, kad dauguma tatuiruočių menininkų nežino, kas yra jų naudojamuose rašaluose, nes tatuiruočių rašalas nėra patvirtintas FDA ar standartizuotas. Taip pat gerai žinoma, kad tatuiruočių rašaluose yra daug toksiškų ir kenksmingų junginių, pavyzdžiui, sunkiųjų metalų. Ir raudonas rašalas gali būti tik tipiškas toksiškumo ir potencialiai kenksmingų ingredientų požiūriu.

Standartinio raudono rašalo sudedamosios dalys yra šios;

 • Aliuminis
 • Cinnabar
 • Kadmis
 • Chromas
 • Kobaltas
 • Geležies oksidas
 • Naftolis-AS pigmentas
 • Kanopinė želatina
 • Toksiškų pigmentų nešiotojai mėgsta denatūruoti alkoholiai ir formaldehidas

Žinoma, tai nėra išsamus ar tikslus raudono rašalo sudedamųjų dalių sąrašas. Raudoname rašalu yra tiek daug kitų toksiškų komponentų, įskaitant etilenglikolį (taip pat žinomą kaip antifrizas), trynimo alkoholį ir daugybę gyvūninės kilmės komponentų, tokių kaip gyvuliniai riebalai glicerinas, menkių kepenų aliejus ar bičių vaškas..

Kaip galite pasakyti, yra priežastis, kodėl raudono rašalo tatuiruočių bendruomenėje vengiama. Raudonojo rašalo sudedamosios dalys gali tiesiogiai sukelti sunkią rašalo alergiją ir infekcijas bei ilgalaikes sveikatos problemas, tokias kaip padidėjęs odos jautrumas, deginimas ir tatuiruotės randai, odos išbėrimas ir net vėžys..

Ant raudono rašalo esančių ingredientų yra EPA sąrašas bendrų alerginių reakcijų, infekcijų ir vėžio priežasčių, kuri yra raudona vėliava.

Ir tada yra potencialo problema, amžinas niežėjimas iš raudonų tatuiruočių. Dabar visos tatuiruotės niežti, kai jos yra visiškai naujos ir gydo. Niežėjimas yra tinkamo gijimo proceso dalis, kurią galima valdyti naudojant įvairius losjonus ir tepalus. Tai trunka neilgai ir su ja susidoroti yra gana paprasta.

Tačiau raudonos rašalo tatuiruotės linkusios niežėti, ilgai po to, kai tatuiruotė visiškai sugijo. Kai kurie žmonės jaučia niežulį praėjus daug metų po tatuiruotės. Taip yra todėl, kad kūnas paprasčiausiai niekada nepripranta prie rašalo ingredientų, o oda tampa ypač jautri raudonai tatuiruotei.

Priežastis, kodėl raudonas rašalas gali būti pavojingas, yra ne tik tai, kad jame yra tokių kenksmingų ingredientų. Problema susijusi su raudonojo rašalo gebėjimu ilgiau išlikti odoje nei bet kuris kitas rašalas. Raudoną rašalą nepaprastai sunku pašalinti; Pvz., jei einate šalinti tatuiruotės lazeriu, galite tikėtis dvigubos raudonos tatuiruotės seansų nei, tarkime, juodos tatuiruotės.

Štai kodėl raudonas rašalas yra labiau linkęs sukelti alergines reakcijas ir odos jautrumą dar ilgai po tatuiruotės išgydymo. Kūnas paprasčiausiai niekada nepripranta ir dėl to patiria imuninės sistemos trūkumų, kurie gali sukelti vėžį. Raudonas rašalas pradeda cirkuliuoti kraujyje visame kūne ir niekada nenustoja to daryti.

Kaip elgtis su raudono rašalo tatuiruotėmis?

Kadangi raudonas rašalas dažniau nei bet kuris kitas rašalas sukelia alerginę reakciją ir infekciją, būtina žinoti, kaip su juo elgtis, jei norite pasidaryti raudoną tatuiruotę.

 • Norėdami sumažinti alerginių reakcijų riziką, rekomenduojame pasidaryti alergijos testą pas alergologą prieš pasidarydami raudoną tatuiruotę. Bandymas parodys komponentų, galinčių sukelti alerginę reakciją jūsų organizme, sąrašą.
 • Tada būtinai tatuiruotę atlikite tik labai profesionalioje, aukštos kokybės tatuiruočių studijoje. Yra tikimybė, kad aukščiausios klasės tatuiruočių meistrai naudos raudoną rašalą, kuris yra patikrintas dėl toksiškų elementų ir kitų kenksmingų komponentų.
 • Pabandyk pasidaryti įvairiaspalvę tatuiruotę, kuriame šalia raudono rašalo yra ir kitų rašalo spalvų. Kai sumažinsite tatuiruotę, sumažinsite alerginės reakcijos ar nuolatinio niežėjimo tikimybę.
 • Venkite dėvėti subraižytus audinius, kaip vilna. Tokie audiniai gali skatinti tatuiruotės niežėjimą ir netgi skatinti bėrimus ir niežulius. Kai kuriems žmonėms pasireiškia alerginės vilnos reakcijos, todėl jie ypač turėtų vengti tokių audinių.
 • Būtinai drėkina tatuiruotę, net ir visiškai išgydžius. Drėkinimas losjonais ir tepalais padės pašalinti niežulį ir išbėrimą, todėl būtinai įtraukite tai į savo tatuiruotės priežiūros dalį net ir po to, kai ji išgydoma.
 • Jei pastebėjote naujosios raudonos tatuiruotės patinimą, paraudimą, švelnumą ir išsiskyrimą, būtinai kuo greičiau kreipkitės į gydytoją. Tikėtina, kad susiduriate su alergine reakcija ar infekcija, kurią reikia profesionaliai gydyti.

Šaunios raudonos tatuiruotės dizaino idėjos

Jei esate pakankamai patogus pasidaryti raudoną tatuiruotę, o minėta informacija jūsų negąsdina, tuomet turėtumėte patikrinti mūsų populiariausias raudonos tatuiruotės dizaino idėjas. Šios tatuiruotės yra tik įkvėpimas ir neturėtų būti naudojamos ir kopijuojamos jūsų tatuiruotėms. Jūs nenorite pavogti kažkieno darbų.

Raudonojo drakono tatuiruotė

Raudonojo drakono tatuiruotė 1Kreditas: Instagram

Raudonojo drakono tatuiruotę dažnai įkvepia Tolimųjų Rytų iliustracijos ir tatuiruočių stiliai. Tatuiruotės paprastai turi rytietišką atmosferą ir dažniausiai yra susijusios su japonų ir kinų tatuiruočių stiliais ir iliustracijomis. Raudonojo drakono tatuiruotę galima padaryti tik su raudonos formos kontūru arba visiškai užpildyti raudonu rašalu ir suformuoti naudojant šešėlį ir pamušalą.

Raudonojo drakono tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Raudonojo drakono tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Raudonojo drakono tatuiruotė 4Kreditas: Instagram Raudonojo drakono tatuiruotė 5Kreditas: Instagram Raudonojo drakono tatuiruotė 6Kreditas: Instagram Raudonojo drakono tatuiruotė 7Kreditas: Instagram

Raudona drugelio tatuiruotė

Raudonos drugelio tatuiruotė 1Kreditas: Instagram

Jei ieškote paprastesnio, minimalaus dizaino, rekomenduojame pasidaryti mielą, subtilią, tačiau labai efektyvią raudonų drugelių tatuiruotę. Įprasta dizaino idėja yra gauti keletą mažesnių drugelių, išsibarsčiusių vidutinio dydžio kūno vietoje, kad būtų pasiektas geriausias efektas. Tačiau, jei norite išlikti subtilus, taip pat galite gauti vieną drugelio dizainą, didelį ar mažą. Bet kokiu atveju, drugeliai visada yra geras dizaino pasirinkimas, nepriklausomai nuo rašalo spalvos.

Raudona drugelio tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Raudono drugelio tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Raudonojo drugelio tatuiruotė 4Kreditas: Instagram Raudonos drugelio tatuiruotė 5Kreditas: Instagram Raudonos drugelio tatuiruotė 6Kreditas: Instagram

Raudonos gyvatės tatuiruotė

Raudonos gyvatės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram

Kitas nuožmus raudono rašalo tatuiruotės dizainas yra gyvatės dizainas. Atrodo, kad jis geriausiai veikia su raudonu rašalu, kaip ir drakono dizainas. Raudonos gyvatės tatuiruotės visada atrodo drąsios ir galingos, net jei tatuiruotė yra maža ir subtili. Kaip ir drakono dizainas, raudonos gyvatės tatuiruotes galima padaryti paprastu raudonu kontūru arba užpildyti raudonu rašalu, kad būtų dar drąsesnis efektas.

Raudonos gyvatės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Raudonos gyvatės tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Raudonos gyvatės tatuiruotė 4Kreditas: Instagram Raudonos gyvatės tatuiruotė 5Kreditas: Instagram Raudonos gyvatės tatuiruotė 6Kreditas: Instagram Raudonos gyvatės tatuiruotė 7Kreditas: Instagram

Raudonos rožės tatuiruotė

Raudonos rožės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram

Vienas iš geriausių, tiesiog nesenstančių tatuiruočių dizaino yra raudona rožė. Per kelis dešimtmečius raudona rožė buvo tatuiruočių pasaulyje. Raudonos rožės simbolika gali būti naudojama įvairiems dizainams, idėjoms ir istorijoms, kurias žmonės bando perteikti savo tatuiruotėmis. Taigi, jei nesate tikri, kokį tatuiruotės dizainą pasirinkti, mes jums sakome, kad negalite suklysti su paprasta raudona rože.

Raudonos rožės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Raudonos rožės tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Raudonos rožės tatuiruotė 4Kreditas: Instagram Raudonos rožės tatuiruotė 5Kreditas: Instagram Raudonos rožės tatuiruotė 6Kreditas: Instagram Raudonos rožės tatuiruotė 7Kreditas: Instagram

Kiti įdomūs raudonos tatuiruotės dizainai

Kiti įdomūs dizainai 1Kreditas: Instagram

Jei nė vienas iš pirmiau minėtų dizainų neatitinka jūsų pageidavimų, nesijaudinkite. Yra daugybė unikalių ir įdomių raudonų tatuiruočių dizainų, kuriuos galite įkvėpti. Nuo mažų iki didelių dizainų, nuo rimtų iki keistų, yra kažkas kiekvienam.

Kiti įdomūs dizainai 2Kreditas: Instagram Kiti įdomūs dizainai 3Kreditas: Instagram Kiti įdomūs dizainai 4Kreditas: Instagram Kiti įdomūs dizainai 5Kreditas: Instagram Kiti įdomūs dizainai 7Kreditas: Instagram Kiti įdomūs dizainai 6Kreditas: Instagram Kiti įdomūs dizainai 8Kreditas: Instagram Kiti įdomūs dizainai 9Kreditas: Instagram

Raudona tatuiruotė: daugiau DUK

Ar galiu pasidaryti raudoną tatuiruotę, jei turiu tamsų odos toną?

Iš tiesų, kai kurios rašalo spalvos nerekomenduojamos tamsesniems odos tonams. Tačiau nėra jokios taisyklės, sakančios, kad raudonas rašalas neatrodo raudonas ant tamsesnės odos. Žinoma, raudonos spalvos atspalviai gali skirtis priklausomai nuo odos atspalvio. Tačiau spalvotas rašalas bus matomas ant tamsios odos, tačiau rezultatai gali skirtis.

Profesionalūs tatuiruočių meistrai, rinkdamiesi rašalo spalvas, žino, kaip atsižvelgti į odos toną. Tai geriausias būdas pasiekti geriausių rezultatų. Pavyzdžiui, tatuiruočių meistras nenaudos ryškiai raudonos spalvos ant tamsesnės odos, nes ji neatrodys gerai. Vietoj to jie pritaikys raudonos spalvos toną ir naudos žemės atspalvius, sodriai raudonus arba lašišos/persikų rožinius atspalvius, kad sukurtų geriausią odos tono ir rašalo spalvų derinį..

Taip pat skaitykite: 

 • Ar galite būti alergiškas tatuiruotės rašalui: alergija ir reakcija į tatuiruotės rašalą
 • Tatuiruotės rašalo spalvos: lengviausiai ir sunkiausiai pašalinami pigmentai
 • Geriausias rašalo maišytuvas tatuiruotėms: viskas, ko jums reikia, vienoje vietoje
 • Auksinis tatuiruotės rašalas: tikras pasiūlymas ar melagingas teiginys?

Išnyks raudonos tatuiruotės (greičiau)?

Palyginti su tamsesnėmis rašalo spalvomis, tokiomis kaip juoda arba tamsiai mėlyna, raudonas rašalas linkęs išnykti daug greičiau. Tačiau geltonas ir oranžinis rašalas linkęs dar greičiau išblukti, ypač ant blyškesnės odos. Raudonas rašalas ypač praranda savo pradinį gyvybingumą ir intensyvumą, tačiau išblukimas, žinoma, priklauso nuo tatuiruotės vietos, nuo to, kaip gerai ja rūpinatės ir ar ji yra veikiama UV spindulių ar trinties.

Ar raudonas rašalas yra brangesnis?

Ne, raudonas rašalas nėra brangesnis nei kiti dažai. Rašalo spalva nėra tas dalykas, kuris lemia galutinę tatuiruotės kainą. Tačiau tai, kad ketinate daryti spalvotą tatuiruotę, žinoma, gali padidinti visas tatuiruotės išlaidas. Taigi, į ką reikia atsižvelgti kalbant apie tatuiruotės kainą, tai dydis, dizainas, vieta ir spalvoto rašalo naudojimas, taip pat tatuiruočių meistras ir jų darbas.

Ar raudonas tatuiruotės rašalas yra pavojingas??

Kaip jau minėjome, įrodyta, kad raudoname rašalu yra sudedamųjų dalių, tokių kaip toksiški elementai ir sunkieji metalai, kurie yra tiesiogiai susiję su rašalo alergija, tatuiruočių infekcijos, padidėjęs odos jautrumas, patinimas, paraudimas, niežėjimas ir, deja, vėžys. Lengvesnius simptomus galima gydyti antibiotikais ir steroidiniais kremais, o sunkioms reakcijoms į rašalą reikia nedelsiant suteikti medicininę pagalbą.

Taip pat skaitykite: Jaučiatės blogai pasidarę tatuiruotę? – Štai kodėl!

Galutinės mintys

Raudonos tatuiruotės yra gana prieštaringos dėl daugybės raudono rašalo problemų. Jei norite pasidaryti raudoną tatuiruotę, labai rekomenduojame tai padaryti aukštos klasės profesionaliam tatuiruočių meistrui. Toks menininkas labiau linkęs naudoti aukštesnės kokybės rašalą, kuris yra patikrintas dėl toksiškų ir kenksmingų komponentų. Be to, prieš pasidarydami tatuiruotę, eikite į alergijos testą, kad sužinotumėte, kas gali sukelti alerginę reakciją ir ar galite ją sukelti rašalu.