Dizainas

Gėlių tatuiruotės vaikinams: žydintis kūno menas aistringiems

Kas sakė, kad vyrai negali mėgautis populiariausiais, tačiau vizualiai patraukliais tatuiruočių dizainais? Kai jaučiatės aistringos gėlėms, gaila neparodyti savo atsidavimo gamtai, išsitatuiravus šiais simboliais.

Tai, kas daro gėlių tatuiruotes tokias universalias, yra jų įtaigus patrauklumas. Be to, galima pasirinkti dešimtis skirtingų augalų, kurių kiekvienas turi unikalią reikšmę.

Taigi, nesvarbu, ar nuspręsite išsitatuiruoti lotosą, o gal aguoną ar rožių puokštę, niekada nesuklysite dėl šio kūno meno dizaino. Laimei, galite būti kūrybingi naudodami šias gėlių tatuiruotes.

Be to, galite paprašyti tatuiruočių meistro pridėti kitų elementų ir vaizdų, pvz., Drugelių kaukolę, keletą mažų žvaigždžių ir kitų jums daug reiškiančių simbolių.

Jei esate gėlių entuziastas, kuriam reikia įkvėpimo pasidaryti visiškai naują tatuiruotę, žemiau pateiktas sąrašas padės jums rasti geriausią jūsų asmenybės dizainą.

Geriausi gėlių tatuiruočių dizainai aistringiems vyrams

Pasiruošę ieškoti įkvėpimo? Raskite keletą geriausių kūno meno kūrinių, sekančių gėlių formas.

Rožių gėlių tatuiruotės

Rožių gėlių tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Rožių gėlių tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Rožių gėlių tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Rožės gali būti populiariausios, tačiau reikšmingiausios gėlės visame pasaulyje. Be to, ar žinojote, kad rožės buvo vienas iš labiausiai tatuiruotų piešinių XVIII a?

Dauguma buriuotojų pasirinko tokį kūno piešinį. Daugeliui iš jūsų tai gali atrodyti nepaprastai, nes rožės dažniausiai yra populiarios tarp moterų.

Tačiau vyrai taip pat gali turėti rožių tatuiruotes, nes šie subtilūs augalai yra susiję su meile, pusiausvyra ir aistra. Nesijaudinkite, kaip rožių gėlių tatuiruotės gali atrodyti ant vyro kūno, nes galutinis vaizdas yra tiesiog unikalus.

Asmeninė nuomonė: Pamačiusi aukščiau pateiktus pavyzdžius, lažinuosi, kad persigalvojote ir nusprendėte pasidaryti naują rožių tatuiruotės rankovę?

Lotoso gėlių tatuiruotė

Lotoso gėlių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Lotoso gėlių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Lotoso gėlių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Viena iš įdomiausių staigmenų vaikinų tatuiruočių požiūriu yra lotoso gėlė. Pasirinkite lotoso tatuiruotę, nesvarbu, ar žmonės linkę ją dažniau sieti su moteriškomis prasmėmis.

Ryškiausia simbolika lotoso tatuiruotėje reiškia jėgą, intelektą ir ramybę.

„Lotus“ tatuiruotės daugiausia yra unisex, ir jos atrodytų nuostabiai bet kurioje jūsų kūno vietoje.

Asmeninė nuomonė: Kūno piešimui nėra ribų, todėl lotoso gėlių dizainą galite pritaikyti bet kokiu norimu elementu.

Saulėgrąžų tatuiruotė vyrams

Saulėgrąžų tatuiruotė vyrams 1Kreditas: Instagram Saulėgrąžų tatuiruotė vyrams 2Kreditas: Instagram Saulėgrąžų tatuiruotė vyrams 3Kreditas: Instagram

Nors dauguma žmonių turėtų saulėgrąžų tatuiruotę, laikydamiesi tikslios formos, galite paprašyti menininko atkurti gėlę, pridėdami, pavyzdžiui, mandalos elementus.

Šio tipo tatuiruotės dizainas tinka ir vyrams, o stipriausia jo reikšmė yra saulė.

Saulėgrąžos taip pat yra vyriškumo, vaisingumo ir laimės ženklas. Tikriausiai tai labai susietumėte su vasara, o tai yra visiškai normalu. Taigi, galbūt tai bus jūsų įkvėpimas ateityje, tiesa?

Asmeninė nuomonė: Saulėgrąžų tatuiruotės yra artimesnės vyrams, kaip reikšmingos, ir atrodytų stulbinančiai kaip įspūdingas vyrų kūno menas.

Daisy tatuiruotė

Daisy tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Daisy tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Daisy tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Daisy tatuiruočių dizaino yra daug susijęs su sėkme, meile ir ištikimybe. Tai puikus pasirinkimas kūno menui. Jei jums tiesiog patinka šios trapios gėlės ar norite pagerbti ką nors ypatingo, apsvarstykite galimybę pasirinkti šį atminimo kūrinį.

Yra toks posakis, kad ramunėlių gėlės sodinamos ant artimųjų kapų. Taigi galite duoklę papildyti asmens, kuris jums rūpėjo ir kurio nebėra su mumis, vardu. Unikali ramunėlių gėlėms yra jų paprastumas.

Vis tiek galite pridėti keletą elementų ir padaryti galutinį dizainą šiek tiek sudėtingesnį naudodami tam tikras geometrines technikas.

Kita vertus, galite eiti minimaliu būdu ir išlaikyti daisy tatuiruotę su pagrindiniu kontūru.

Lelijų gėlių tatuiruotė

Lelijų gėlių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Lelijų gėlių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Lelijų gėlių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Jei norite pasidaryti tatuiruotę, vaizduojančią vaisingumą, atsinaujinimą, net grynumą ir paprastumą, šis „Lily“ dizainas jums patiks. Lelijų žiedų žydėjimas dažniausiai siejamas su moteriškumu.

Tačiau vyrai taip pat gali pasirinkti šį dizainą.

Pavyzdžiui, lelijos gėlės rašymas ant rankų, kojų, riešų ar nugaros yra puikus būdas pagerbti moteris, kurias turite savo gyvenime. Iš tiesų galima rinktis iš daugybės lelijų veislių, tačiau jūs turite nuspręsti, kokia paprasta ar išsami jūsų tatuiruotė.

Asmeninė nuomonė: Toks tatuiruotės vaizdas puikiai atrodytų kelių spalvų arba visiškai juodos spalvos.

Jazminų gėlių tatuiruotė

Jazminų gėlių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Jazminų gėlių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Jazminų gėlių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Jazminų žiedai yra unikalūs dėl savo saldaus aromato ir subtilios išvaizdos. Tačiau atsižvelgiant į šiandienos temą, šios gėlės taip pat yra puikus tatuiruočių dizainas.

Jazminų gėlių spalva taip pat siejama su grynumu ir simbolizuoja švarą, malonę, grožį ir jausmingumą. Sunku rasti šių reikšmingų simbolių visoms gėlėms, todėl apsvarstykite galimybę pasidaryti tatuiruotę, kurioje gausu simbolikos.

Asmeninė nuomonė: Rekomenduoju šiam kūno piešiniui pasirinkti matomą vietą, todėl ji visada gali priminti daugybę priežasčių, kodėl nusprendėte tatuiruoti šią gėlę.

Hibisko gėlių tatuiruotė

Hibisko gėlių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Hibisko gėlių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Hibisko gėlių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Dauguma žmonių hibisko gėles susietų su atostogomis, egzotiška vieta ar tiesiog vasara.

Būtent tokio tipo augalai jums sukelia tokius draugiškus jausmus ir prisiminimus apie gerus laikus, šiltą orą, gerus draugus, medaus mėnesį ir pan..

Pamatę Hibiscus gėlių tatuiruotę, greičiausiai pagalvotumėte apie Havajų šventę. Ir nenuostabu kodėl, nes šis augalas yra gimtoji šioje šalyje ir tai yra valstybės gėlė.

Tačiau jūs neturite būti vietinis ar lankytis Havajuose, kad galėtumėte patirti tokią tatuiruotę. Rekomenduoju pridėti raudonos spalvos, kad gėlė taptų neįtikėtinai gyva ir ryškesnė.

Asmeninė nuomonė: Priklausomai nuo jūsų kūrybiškumo, galite įtraukti kitus elementus ir vaizdus, ​​kad gėlė atrodytų nepakartojama.

Bijūnų gėlių tatuiruotė

Bijūnų gėlių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Bijūnų gėlių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Bijūnų gėlių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Bijūnai taip pat yra sėkmės, sėkmės ir turto simbolis. Bijūnai taip pat yra ta gėlių rūšis, kuri buvo naudojama išreikšti garbę ir drąsą.

Kadangi šios gėlės pateikiamos labai įvairiai, jos yra toks apgalvotas tatuiruotės variantas.

Yra daug tatuiruočių būdų, apie kuriuos galite papasakoti savo menininkui, tačiau vienas iš populiariausių yra japoniškas rašalo stilius.

Taigi, nesvarbu, ar norite, kad ši gėlė būtų visiškai juoda, ar užpildyta skirtingomis spalvomis ir elementais, bijūnai visada bus drąsus ir ryškus jūsų odos teiginys.

Asmeninė nuomonė: Rekomenduočiau dažyti rašalu, kad gautumėte maksimalų efektą.

Iris gėlių tatuiruotė

Iris gėlių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Iris gėlių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Iris gėlių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

“Iris Flowers” yra trapūs, gražūs augalai, turintys sodrią spalvą, todėl jie idealiai tinka tatuiruotėms. Neįmanoma, kad šis tatuiruotės dizainas nepatrauktų žmonių dėmesio.

Tai sakant, rainelės gėlių tatuiruotės yra viena iš įdomiausių tatuiruočių idėjų. Be to, jų žydėjimas simbolizuoja viltį ir išmintį.

Iris taip pat yra graikų deivės vardas, atstovaujantis vaivorykštę, laimę ir tarnaujantis kaip dievų pasiuntinys.

Asmeninė nuomonė: Ši tatuiruotė idealiai tinka tiems, kurie domisi graikų mitologija ir nori turėti simbolį visada su savimi.

Violetinės gėlės tatuiruotė

Violetinės gėlės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Violetinės gėlės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Violetinės gėlės tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Ši maža gėlė yra puikus mažos, minimalios tatuiruotės objektas, o pridėjus purpurinės spalvos efektas bus daug natūralesnis.

Iris gėlės žydėjimas yra susijęs su religija ir reiškia ištikimybę bei išmintį. Be to, tatuiruodamas šį dizainą, pasidalysite amžinąja meile, kuklumu ir gydymu.

Yra daug skirtingų gėlių simbolikos aiškinimo būdų, todėl galite pasirinkti tą, kuris jums labiausiai tinka.

Asmeninė nuomonė: Galite turėti didelę arba mažą tatuiruotę, priklausomai nuo jūsų asmenybės ir to, kiek matomo kūno dailės norite.

Gėlių puokštės tatuiruotė

Gėlių puokštės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Gėlių puokštės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Gėlių puokštės tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Jei tiesiog negalite nuspręsti, kuri jūsų mėgstamiausia gėlė, tai kodėl gi ne apsvarstyti galimybę turėti turtingą puokštę? Galite pasirinkti įvairias gėles pagal savo asmenybę. Jei ieškote ryškios išvaizdos, liepkite savo tatuiruočių meistrui užpildyti spragas spalvomis.

Pavyzdžiui, pasirinkite pridėti rožių kartu su bijūnais, tulpėmis, hibisku ir kitais augalais, kurie jums labiausiai patinka.

Arba galite su savo partneriu pasidaryti rungtynių tatuiruotę ir pasidaryti rašalą su vestuvių puokštėmis.

Asmeninė nuomonė: Šio tipo dizainas turėtų būti sukurtas ryškiomis spalvomis, kad būtų galima pasiūlyti įvairių rūšių žydėjimą ir pagaliau padaryti pareiškimą.

Gyvybės gėlės tatuiruotė

Gyvybės gėlės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Gyvybės gėlės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Gyvybės gėlės tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Jei pastebite, kad galvojate apie gyvenimo jausmingumą ir jo pareigas, turėtumėte apsvarstyti galimybę pasidaryti tatuiruotę „Gėlės gyvybė“.

Šio augalo vaizdas vaizduoja ciklą ir nušvitimą, o jo forma sudaryta iš koncentrinių apskritimų kolekcijos.

Tai sakant, jūs ne tik turėsite savo mėgstamą gėlę su jumis amžinai, bet ir fantastišką kūno piešinį su įmantriais raštais. Gyvybės gėlės tatuiruotė turi stiprių simbolių, susijusių su paslaptimi ir magija, o kai kurie sako, kad gyvybės paslaptys slypi šiame augale.

Dėl fantastiškų formų labai svarbu užtikrinti, kad tatuiruočių meistras sukurtų jums gražų dizainą.

Asmeninė nuomonė: Rekomenduoju šią tatuiruotę pasidaryti dideliame plote, kur yra pakankamai vietos kiekvienai smulkmenai.

Magnolijos tatuiruotė

Magnolijos tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Magnolijos tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Magnolijos tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Kai ateina pavasaris, žmonės pamišę įsivaizduoja aplink magnolijų gėles. Jei esate šio augalo entuziastas, kodėl gi ne visada jį turėti su savimi.

Kaip jau žinote, Magnolijos gėlės siejamos su moteriškumu, nekaltumu ir ištverme. Šis augalas daro įspūdingą kūno meną dėl jo gėlių žydėjimo.

O vyrams tai yra graži tatuiruotės idėja, kuri kažkaip galėtų būti duoklė jų moteriškai pusei arba puiki žinia stiprioms jų gyvenimo moterims.

Kita vertus, „Magnolia“ tatuiruotė taip pat yra gražus raštas.

Jei norite kažkaip pasinaudoti absoliučiu šios gėlės grožiu, rekomenduočiau jums tatuiruotis visa spalva. Galite rinktis rožinius atspalvius, pridėti šiek tiek žalios spalvos arba tiesiog derinti kitas jums patinkančias gėles ar raštus.

Asmeninė nuomonė: Šią gėlę galite paversti rankovių tatuiruote arba palikti šį kūrinį atskirai ant odos.

Juoda ir pilka gėlių rankovių tatuiruotė

Juoda ir pilka gėlių rankovių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Juoda ir pilka gėlių rankovių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Tarkime, jūs tiesiog negalite nuspręsti turėti vienos tatuiruotės, bet labiau žavitės kitomis ir norite jas paversti fantastišku kūno meno kūriniu. Paverskite rankovę į gražią drobę ir pasirinkite eterinę juodos ir pilkos spalvos gėlių tatuiruotę.

Visa jūsų ranka bus „apkabinta“ nuostabia gėlių tatuiruote. Atspalviai ir kontrastai bus geriausi iliustracijoje ir suteiks šiai idealiai subtiliai asmenybei.

Vyšnių žiedų tatuiruotė

Vyšnių žiedų tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Vyšnių žiedų tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Vyšnių žiedų tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Ar yra kas nors subtilesnio už žavius ​​vyšnių žiedus? Pasirinkite šią tatuiruotę, kad paskleistumėte ją ant rankovės ar krūtinės.

Pridėkite šiek tiek spalvų, kad mažos gėlės atrodytų natūraliai ir gautų gyvą meno kūrinį.

Asmeninė nuomonė: Vyšnių žiedų gėlės nuolat primena, koks trapus gali būti gyvenimas.

Augalų tatuiruotės vyrams

Augalų tatuiruotės vyrams 1Kreditas: Instagram Augalų tatuiruotės vyrams 2Kreditas: Instagram Augalų tatuiruotės vyrams 3Kreditas: Instagram

Be įprastų gėlių tatuiruočių, kurios gali būti ne tokios įprastos tarp vyrų, na, jūsų vyriškoji pusė gali pageidauti, kad vietoj jų būtų augalų piešiniai.

Tai nesenstantis meno kūrinys, dėl kurio jūsų oda atrodys daug patrauklesnė. Kai kalbu apie augalus, tai gali būti lapai, medžiai ar kiti jums patinkantys gamtos elementai.

Be to, augalai taip pat simbolizuoja pakilimą ir geriausių gyvenimo dalykų gaudymą.

Nesvarbu, ką pasirinksite, ar didelės, ar mažos, augalų tatuiruotės yra vyriško dizaino, kurį galite suderinti su savo asmenybe, pomėgiais ir tai gali susieti su jūsų gyvenimo būdu.

Asmeninė nuomonė: Apsvarstykite galimybę savo dailininkui pasakyti, kad šis kūno piešinys būtų sudarytas iš smulkių linijų arba su daugybe atspalvių, kad jis atrodytų abstrakčiau.

Aguonų gėlių tatuiruotė

Aguonų gėlių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Aguonų gėlių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Aguonų gėlių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Galbūt daug kartų matėte aguonų gėles kaip mūsų žuvusių karių atminimo simbolį. Jų žydėjimas simbolizuoja taiką ir mirtį, o raudona sodri spalva dažnai siejama su krauju.

Šios gėlės yra puikus būdas pagerbti už mus kovojusią kariuomenę arba pagerbti žmogų, kurį praradote, galbūt mirusį draugą, tėvus ir pan..

Be to, aguonų tatuiruotės yra solidarumo ir patriotizmo simbolis. Jei kalbama apie aguonų gėlių tatuiruotes, jų kontūras ir išvaizda yra įdomios tatuiruotės objektas, turintis daug reikšmių.

Nėra šio kūno meno dizaino taisyklių; galite išsitatuiruoti tik todėl, kad jums patinka šių gėlių dizainas, ir viskas.

Gladiolių gėlių tatuiruotė

Gladiolių gėlių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Gladiolių gėlių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Gladiolių gėlių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Gladiolių gėlių tatuiruotės vyrams atrodo nuostabiai. Šios gražios gėlės yra šeimos pasitikėjimo ir vertės simbolis.

Be to, jei turite stiprią asmenybę, šios kardelių gėlės gali būti širdies skausmo ženklas.

Šią gėlę sutiksite kaip kalavijo leliją dėl savo formos, kuri išreiškia garbę ir jėgą. Pastebėsite daug šio augalo detalių ir daugybę spalvų bei atspalvių, dėl kurių jis atrodys gyvesnis.

Pasirinkite savo mėgstamą spalvą ir pasakykite menininkui apie savo pageidavimus. Pavyzdžiui, galite pridėti keletą geltonų atspalvių, išreikšti draugystę ir pozityvumą.

Kita vertus, violetinė spalva yra susijusi su malonybe, kilnumu ir paslaptimi.

Narcizo gėlių tatuiruotė

Narcizo gėlių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Narcizo gėlių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Narcizo gėlių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Narcizo gėlių tatuiruotė yra tokia graži gėlė, kuri paprastai žydi pavasarį. Šis augalas yra baltas arba geltonas, ir jie yra gamtos atgimimo simbolis.

Dėl šios priežasties turėtumėte apsvarstyti galimybę turėti tokį dizainą ant savo odos, kad jis visada būtų susijęs su gimimu, gyvenimu ir nauja pradžia. Išreikškite pozityvumą per kūno meną atlikdami šią tatuiruotę.

Asmeninė nuomonė: Jei tiesiog norite sutelkti dėmesį į patį augalą, galite gauti rašalą tik juodos ir pilkos spalvos. Arba galite gauti spalvų purslų, kad išreikštumėte daug džiaugsmo ir gyvybingumo.

Pamiršk mane ne gėlių tatuiruotę

Pamirškite mane ne gėlių tatuiruotę 1Kreditas: Instagram Pamirškite mane ne gėlių tatuiruotę 2Kreditas: Instagram Pamirškite mane ne gėlių tatuiruotę 3Kreditas: Instagram

Jei ieškote ryškios gėlių tatuiruotės, nepamirškite augalų, kuriuos sunku ignoruoti ir nepastebėti. Ryškiai mėlyna spalva turi tokią turtingą simboliką. Šie augalai yra susiję su apsauga, meile ir stipriais santykiais su žmonėmis, kuriuos labiausiai mylime.

Pavyzdžiui, galite susieti šią tatuiruotę su žmogumi, kuris padarė tiek daug įtakos jūsų gyvenimui ir meilei, kad visada norite juos prisiminti.

Asmeninė nuomonė: Galite būti kūrybingi ir tatuiruotės viduryje pridėti keletą vardų ir datų, kad dizainas taptų daug asmeniškesnis.

Gėlių tatuiruotės vaikinams: daugiau DUK

Leiskite man papasakoti apie dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su šios dienos tema. Galbūt rasite tai, dėl ko vis dar turite klausimų.

Klausimas: Ar gerai, kad vaikinai pasidarytų gėlių tatuiruotes??

A: Nors yra bendra mintis, kad gėlių tatuiruotės dažniausiai skirtos moterims, vyrai taip pat gali gauti rašalo.

Jei jums patinka gėlė ir norite jai suteikti daugiau vyriškumo, visada galite pridėkite kaukolę ar kulką į jį.

Kl.: Ar tatuiruotė turi būti tik gėlė ar sudėtingesnio modelio dalis?

A: Galite pasirinkti bet kokį modelį, atitinkantį jūsų asmenybę.

Kl.: Ar gėlių tatuiruotė turi būti spalvota??

A: Jei jums patinka nespalvotos tatuiruotės, tikrai galite leisti, kad jos būtų vienspalvės.

Taip pat skaitykite:

  • 70+ šauniausių kaklo tatuiruočių vyrams
  • 95 puikios tatuiruočių idėjos vyrams: galutinis vadovas (atnaujinta 2021 m.)
  • 32 Mažas & Unikalios tatuiruotės vyrams (ir ką jos reiškia)
  • Tatuiruotės pusiau rankovėmis vyrams: 30+ geriausių dizaino rekomendacijų

Galutinės mintys

Dabar, kai patikrinote keletą geriausių gėlių tatuiruočių modelių vyrams, tikiuosi, kad turite įdomią idėją apie kitą kūno meno kūrinį. Gėlių tatuiruotės visada yra madingos, todėl negalite jų praleisti. Būkite kūrybingi ir paverskite šias gėles į dailų kūno meną, kuris jums yra gyvybiškai svarbus.