Dizainas

Daugiau nei 60 skeleto rankų tatuiruočių idėjų (ir simbolika už jų)

Skeleto rankų tatuiruotės pasklido po internetą ir tapo pagrindiniu kiekvieno žinomo tatuiruočių salono repertuare.

Nors skeletai, kaulai ir kaukolės jau seniai buvo rašalo įkvėpimo šaltinis, skeleto rankų dizainas tik neseniai tapo tendencija.

Šios niūrios ir subtilios tatuiruotės rodo kažką tamsesnio. Jie užsimena apie mirtį, su įžūlia ironijos užuomina.

Vidinė, kūniška erdvė rašoma ant matomos odos drąsiu dizainu, įkvėptu anatomijos, tuo pačiu grįžtant prie ištiestos mirties rankos, pažįstamos siaubo filmų mėgėjams.

Rankų skeleto tatuiruotės, nuo dieviškos iki niūriapjovės, kiekvienam atspindi skirtingas reikšmes. Šiame straipsnyje apžvelgsime šių liesų eskizų simboliką, kad prieš eidami į tatuiruočių saloną būtumėte tikri, į ką įsitraukiate.

Skeleto rankų tatuiruotė: simbolika

Dauguma rašalo mėgėjų sutiks, kad tatuiruotės turi prasmę. Nesvarbu, ar tai mylimo žmogaus inicialai, mėgstamo muzikos atlikėjo portretas, ar ofortas, įamžinantis jūsų gyvenimo akimirką (pvz., Spontaniškos „prilipdytos“ tatuiruotės, padarytos jūsų draugo vietoje po kelių alaus.)

Ši simbolika skirta jums, kaip išdidžiam jūsų dizainerių dėvėtojui ir savininkui, bet taip pat ir žiūrovui, nes tai yra jūsų įvaizdis. Esate vaikščiojanti meno paroda, todėl dažnai verta pagalvoti, ką bandote pavaizduoti ir pavaizduoti pasauliui.

Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, simbolikaIšsaugota tatuiruotė

Mirtingumas

Skeletai yra su daugybe reikšmių, iš kurių ryškiausias yra mirtis.

Viduramžiais skeletai paveiksluose buvo naudojami alegoriškai, siekiant užsiminti apie mirties sampratą. Šis judėjimas buvo vadinamas Danse Macabre, arba mirties šokiu. „Danse Macabre“ įvairaus sluoksnio žmonės (dažnai karaliai, vaikai ir darbininkai) kartu šoka kapo link. Pagrindinė šių meno kūrinių idėja buvo ta, kad nepriklausomai nuo jūsų žemiško materialinio turto rango, visi žmonės yra lygūs mirties atžvilgiu.

Šie vaizdai veikė kaip memento mori – priminimas apie mirtį. Tai patvirtino žmonių trapumą ir atbaidė juos nuo garbėtroškos ir išdidumo.

Šie skeletai ne tik prisiminė mirtį, bet ir priminė žmonėms apie lygybę: kad mes visi esame vienodi po kūnu. Tai neabejotinai sukuria galingą simboliką ant jūsų rankos!

Mykolo šokis (1493), Michael Wolgemut, iš Niurnbergo kronikos apie Hartmaną Schedelį.

Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, kronikosŠaltinis: „Widimedia“

Renesanso meno „Mirtis ir mergelė“ motyvas parodė jauną moterį, kurią sugriebė skeleto mirties personifikacija. Šis įvaizdis turėjo erotinių atspalvių, ir tikrai tiesa, kad skeletuose yra kažkas viliojančio ir seksualumo.

Taigi atkreipkite dėmesį, kad jūsų išgraviruota ranka gali sustiprinti jūsų seksualinį patrauklumą.

Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, viliojantiVaizdo šaltinis: Instagram

Meksikos šventė Dia de los Muertos arba Mirusiųjų diena yra šventinė šventė, kai šeima ir draugai susirenka melstis ir prisiminti mirusius artimuosius..

Paraduose, pavyzdžiui, palei Reforma prospektą Meksikoje, šventės dalyviai rengiasi spalvingomis, gėlėtomis kaukolėmis, žinomomis kaip „cukraus kaukolė“, ir skeleto kostiumais..

Skeleto tatuiruotė gali simbolizuoti nugyvento gyvenimo šventę, taip pat žymėti mirtį.

Cukraus kaukolės tatuiruotės, išsaugota tatuiruotė, kilmėIšsaugota tatuiruotė

Maištas

Kaip matome piratų vaizduose, kaukolės ir kaulo tatuiruotė, medalionas ar vėliava reiškia maištą, grėsmę ir pergalę. Kai jie naudojami kaip tokia emblema, jie yra susiję su tvirtumu ir galia. Trumpai tariant, jie gali atspindėti galios ir atsparumo jausmą.

Amžinybė

Daugelis religijų turi šventą kaukolės simboliką. Krikščionybėje kaukolė gali simbolizuoti amžinybę, nurodydama žmogaus skeletą, paliktą sielai kylant į dangų. Senovės žydų kabalos tradicijoje kaukolės naudojamos atgimimui ir atsinaujinimui mirties šviesoje.

Kadangi tatuiruotės lieka su jumis visą gyvenimą, atrodo gana tinkama pasidaryti tatuiruotę, kuri taip pat simbolizuoja šią amžinybę!

Skeleto tatuiruotės kilmė

Tatuiruotės žmonijos istorijoje egzistavo įvairiomis formomis.

Seniausias ir labiausiai žinomas senovės tatuiruočių įrodymas Europoje yra ant vieno Ötzi ledyno kūno, kuris buvo atrastas Ôtz slėnyje Alpėse ir, kaip manoma, datuojamas IV tūkst..

Graikijoje, įrašai rodo, kad tatuiruotės prasidėjo dar V amžiuje prieš Kristų. Tuo metu senovės graikai ir romėnai tatuiruotes naudojo vergams ir nusikaltėliams žymėti ir bausti.

Didžiojoje Britanijoje į Šventąsias žemes keliavę piligrimai pagerbtų savo keliones tatuiruodamiesi Jeruzalės kryžių.

Nors skeleto tatuiruotė yra gana nauja sąvoka, jos simbolika išplaukia iš šių tradicijų, kaip būdas pažymėti savo kūną jūsų nugyvento gyvenimo emblema.

50 ir daugiau geriausių skeleto rankų tatuiruočių dizaino idėjų

Dabar mes turime šiek tiek žinių apie meno skeleto istoriją, atėjo laikas pagalvoti apie norimą jūsų skeleto rankos tatuiruotės dizainą. Galite pasirinkti daugybę krypčių. Geriausia pažvelgti į įvairias idėjas, pasisemti iš jų įkvėpimo ir kartu su pasirinktu tatuiruočių meistru sukurti savo tobulą dizainą.

Rankų skeleto tatuiruotės

Paprastas skeleto pirštų dizainas

Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, pirštas 1Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, pirštas 2Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, pirštas 3Vaizdo šaltinis: Instagram

Daugeliui žmonių tiesiog užmaunami pirštų kaulai ir paliekami. Jokio užtemimo, jokio pratęsimo ant riešo, tik gražus minimalistinis kyšančių skeleto pirštų efektas. Toks dizainas atrodo ypač šauniai, kai dėvite ilgas rankoves, o dar vėsiau, kai kontrastuojate su ryškių spalvų drabužiais. Be to, minimalizmas šiuo metu yra labai a la režimas, kai nemažai aukštos kvalifikacijos tatuiruočių menininkų teikia pirmenybę išvaizdai.

Kitas minimalistinio dizaino pranašumas yra tas, kad juos galima lengvai pakeisti ir papildyti vėliau, jei atsiras įkvėpimas!

Sunkus šešėlis

Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, šešėlis 1Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, šešėlis 2Vaizdo šaltinis: Instagram

Galite pasiekti visapusiškesnę išvaizdą pridėję platų atspalvį, kad paryškintumėte kaulus. Šiuose dizainuose kaulai išryškinami, nes juodos jūroje nėra rašalo. Ši išvaizda yra labai įspūdinga dėl ryškaus baltos ir juodos spalvos kontrasto, tačiau verta nepamiršti, koks skausmingas gali būti visas atspalvis!

Įskaitant riešą ir ranką

Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, ranka 1Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, ranka 2Vaizdo šaltinis: Instagram

Jei norite iš tikrųjų pasiryžti skeleto išvaizdai, kodėl gi nepagalvojus, kad dizainas būtų išplėstas ant riešų ir iki dilbio? Tai suteiks jums išsamesnį skeleto vaizdą ir nukels jus toliau nuo visų kitų, kurie sukuria tą pačią tendenciją.

Viena ranka arba abi rankos?

Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, abi 1Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, abi 2Vaizdo šaltinis: Instagram

Jei atliksite tik vieną ranką, dizainas išsiskiria kaip unikalus vienai jūsų kūno daliai. Tai taip pat suteikia jums pusiau žmogaus/pusiau skeleto išvaizdą, o tai yra įdomus kontrastas. Tačiau abiejų atlikimas tikrai gali sutvirtinti išvaizdą ir suteikti jums malonią simetriją.

Skeleto rankos kitur ant kūno

Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, kitaip 1Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, kitaip 2Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, kita 3Vaizdo šaltinis: Instagram

Jei vis dar norite turėti tuos kaulinius pirštus, bet nesate tikri, ar norite, kad juos būtų galima atsekti ant rankų, tuomet taip pat galite pagalvoti, kaip juos rašyti kitoje kūno vietoje. Kad ir kur nuspręsite tai įdėti, tas skeleto rankos atspaudas turės tas pačias mirties, pergalės ir maišto potekstes.

Skeleto rankų perkėlimo kitur pranašumas yra tas, kad jos gali būti bet kokio norimo dydžio, o ne pritaikyti savo rankos dydį. Tai taip pat gali būti šiek tiek atsargiau, jei nerimaujate dėl savo tatuiruočių matomumo, turinčio įtakos darbo galimybėms.

Kitos skeleto tatuiruotės

Jei nuspręsite atsisakyti rankos tatuiruotės, bet vis tiek esate skeleto tema, nesijaudinkite, yra tūkstantis kitų būdų, kaip gauti skeleto kūno dailę!

Štai keletas kitų kaulų tematikos tatuiruočių idėjų, kurias galite pagalvoti apie tai, kaip įgyvendinti savo liguistą troškimą!

Kaukolė (ir kryžkauliai)

Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, kaukolė 1Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, kaukolė 2pVaizdo šaltinis: Pinterest Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, kaukolė 3Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, kaukolė 4Vaizdo šaltinis: InstagramVaizdo šaltinis: Instagram

Kaukolės turi tą pačią reikšmę kaip ir visos skeleto dalys, tačiau jos yra ypač susijusios su piratais. Jie taip pat linkę turėti daugiau charakterio, nes gali turėti veido išraiškas. Galite priversti juos šypsotis, šypsotis, grimasoti, rėkti ar net kvėpuoti ugnimi!

Galite gauti mažų ant riešų ar kulkšnių arba didžiulį nugarą. Tavo pasirinkimas.

Gyvūnų skeletai/kaukolės

Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, gyvūnas 1pVaizdo šaltinis: Pinterest Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, gyvūnas 2pVaizdo šaltinis: Pinterest Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, gyvūnas 3Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, gyvūnas 4Vaizdo šaltinis: Instagram

Taip pat galite pasirinkti gyvūno skeletą. Galbūt jums patinka medžioklė, jus domina gyvūnų reinkarnacija arba norite, kad buvusio augintinio diena būtų savotiška. Žvelgiant iš zoologinės perspektyvos, gyvūnų skeletai yra įspūdingi, o skirtingos jų formos ir tekstūros gali sukurti tikrai įspūdingą dizainą. Gyvatės ir žuvies griaučiai yra ypač populiarūs, bet kodėl gi ne eiti su vienu iš jūsų mėgstamiausių gyvūnų arba su skeletu, kuris jums ypač patinka.

Mitiniai skeletai

Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, mitinė 1pVaizdo šaltinis: Pinterest Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, mitinė 2Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, mitinė 3Vaizdo šaltinis: Instagram

Taip pat kaip ir gyvūnai, galite turėti skeletą, kuris yra mitinis, fantastiškas padaras. Pabandykite pridėti sparnus ar aureolę, kad padarytumėte angelą, arba žuvies uodegą, kad padarytumėte undinę. Kodėl nepadarius savo skeleto kerubu, skandinavų dievu ar gyvūnų hibridu. Variantų yra begalė!

Viso kūno skeletas

Nors skeleto rankos yra gražios savo subtilumu ir aliuzija į visus kūno kaulus, kodėl gi ne eiti su visu skeletu? Tai leidžia žaisti su padėtimi, laikysena, dydžiu ir net lytimi. Savo skeletą galite šokti, lenkti, laikyti rožę, lošti kortomis, skaityti ar net pridėti monologą per kalbos burbulą. Su visu kūnu tikrai galite būti kūrybingi ir iš savo skeleto padaryti visą asmenybę.

Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, pilna 1pVaizdo šaltinis: Pinterest Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, pilna 2pVaizdo šaltinis: Pinterest Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, pilna 3Vaizdo šaltinis: Instagram

Kitos skeleto dalys

Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, kita 1Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, kita 2Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, kita 3Vaizdo šaltinis: Instagram

Jei nesate nei skeleto rankų, nei kaukolės gerbėjas, galite pasirinkti daugybę kitų kaulų derinių.

Galite nusipiešti pirštus ir metatarsalus, kad imituotų skeleto pėdą. Tai galite saugiai paslėpti, kol užsidėsite šlepetes.

Taip pat galite pasirinkti šonkaulį ar dubenį, jei tai jums ypatingai svarbi dalis (arba jei jums tai atrodo estetiškiausia!)

Grim Reaper tatuiruotė

Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, niūri 1Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, niūri 2Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, niūri 3Vaizdo šaltinis: Instagram

Jei norėtumėte tatuiruotės, simbolizuojančios mirtį, bet nesate tikri dėl paprasto skeleto, niūrus pjovimo dizainas jums gali būti tobulas. Ši tatuiruotė ne tik vaizduoja mirtį, bet ir simbolizuoja gyvenimo ratą su priėmimo, atgimimo ir atnaujinimo idėjomis. Tai taip pat gali būti drąsa ir atpildas mirties akivaizdoje. Įprasta pridėti citatą su niūriojo pjovėjo piešiniais, pvz., „Be baimės“ arba „Mirtis ateina už mus visus“..

Skeleto rankų tatuiruotės suasmeninimas

Nusprendę, kokį skeletą ar kaukolę norite dažyti rašalu, yra daugybė būdų, kaip padaryti jį unikalų. Čia yra greitas dizaino vadovas, kuriame išsamiai aprašoma, kaip suasmeninti savo tatuiruotės koncepciją.

Spalva

Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 2 spalvaVaizdo šaltinis: Instagram

Skeletai paprastai vaizduojami nespalvotai, ir tai yra prasminga, jie realiame gyvenime yra gana vienspalviai, o mirties aspektas daro juos vis tamsesnius. Bet jei jūs neieškote itin tikroviško savo tatuiruočių dizaino, tada spalvos pridėjimas gali būti puikus būdas individualizuoti savo skeletą. Galų gale, kalbant apie savo meną, galite laisvai būti nuotykių kupinas. Kodėl gi nepasisemus įkvėpimo iš cukrinės Dia de los Muertos kaukolės ir pridėjus keletą įvairiaspalvių gėlių?

Įtraukite kitus elementus

Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, įtraukite 1Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, įtraukta 2Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, įtraukta 3 tVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Jūsų skeleto tatuiruotė gali būti tokia pat anatomiškai teisinga, kaip ir bet kas, bet galite padaryti ją šiek tiek patrauklesnę, pridėdami dar vieną įdomų elementą. Populiarus skeleto priedas yra rožė, nes tai gretina tamsą ir mirtingumą, kartu pridedant romantikos. Kortų rinkinys taip pat yra populiarus pasirinkimas, nurodantis atsitiktinumą ir likimą, kuris visada yra susijęs su gyvybe ir mirtimi. Arba galite pasirinkti gyvatę, kuri padidina pavojaus jausmą.

Arba galite eiti su tuo, kas jums yra svarbu. Galbūt tam tikras paukštis, plunksna ar papuošalas. Viskas, ką galima įtraukti į dizainą, kad sukurtumėte jums pritaikytą meno kūrinį.

Pagalvokite apie poziciją

Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 1 padėtisVaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 2 padėtisVaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 3 padėtisVaizdo šaltinis: Instagram

Akivaizdi vieta yra virš jūsų rankos, atsekant tikruosius kaulus po oda. Tačiau, kaip paaiškinome aukščiau, daugelis žmonių uždeda skeleto ranką ant kitų kūno dalių, pavyzdžiui, riešo ar dilbio. Tai gali būti geras pasirinkimas, jei vis dar norite visos skeleto tatuiruotės mistikos ir simbolikos, neturėdami gerai matomos rankos tatuiruotės.

Arba galite pasiimti ką nors ant rankos, kuris siūlo skeletą, bet įgauna kažko kito formą. Kaip šis išradingas kaukolės drugelis, pavaizduotas žemiau.

Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, drugelis 1pVaizdo šaltinis: Pinterest

Rankų ir veido triukas

Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 1 gudrybėVaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 2 gudrybėVaizdo šaltinis: Instagram

Labai populiari pastarųjų metų tendencija – ant rankos pasidaryti kaukolės tatuiruotę, kurią galite laikyti virš veido, kad susidarytumėte iliuziją, jog ant veido yra įspausta kaukolė.

Tai įdomus ir žaismingas efektas, leidžiantis ištirti įvairius tos pačios tatuiruotės pateikimo būdus.

Skirtingi skeleto stiliai

Keltų

Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, keltų 1pVaizdo šaltinis: Pinterest Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, „Celtic 2“Vaizdo šaltinis: Instagram

Keltų tatuiruotėse paprastai yra keltų mazgų ir simbolių, įkvėptų pagoniškų tradicijų ir vaizdinių. Jie taip pat linkę naudoti gamtos elementus, tokius kaip saulė ir mėnulis, kurie remiasi keltų ceremonija ir įsitikinimais.

Keltų tradicija teigia, kad kaukolė yra „sielos sėdynė“, o skeletas – kūnas. Todėl skeletai turi daug simbolinės reikšmės kaip tam tikra žemiška priemonė, skirta prieigai prie savęs.

Keltų skeleto tatuiruotės remiasi pažįstamais keltų raštais ir įtraukia tam tikras stiliaus ypatybes.

Gentis

Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, Tribal 1Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, Tribal 2pVaizdo šaltinis: Pinterest

Genčių tatuiruotės yra labai geometriškos ir simetriškos, dažnai su įmantriais raštais ir puošmenomis.

Šiuo stiliumi nupieštos kaukolės ir skeletai laikysis to paties geometrinio požiūrio su sferinėmis formomis, arkais ir linijomis.

Pagal genties tradicijas kaukolės ir skeletai yra paminklai mirusiems, taip pat gali būti nemirtingos mirusiųjų dvasios simbolis.

Gotika

Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, gotika 1Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, gotika 2Vaizdo šaltinis: Instagram

Gotikos kultūra buvo viena iš pirmųjų scenų, priimančių ir sveikinančių tatuiruotes. Todėl daugelis populiariausių tatuiruočių dizainų, kaip skeletai, patenka į gotikos stilių.

Tai nespalvotas stilius su pilku atspalviu. Be kaukolių ir skeletų, gotikos menas teikia pirmenybę varnams, krakenams ir juodoms rožėms.

Realizmas

Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, realizmas 1Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, realizmas 2Vaizdo šaltinis: Instagram

Realistinis tatuiruočių menas yra gana nauja sąvoka, tačiau, kaip rodo pavadinimas, jis sutelktas į objektų vaizdavimą tiksliai taip, kaip jie atrodo realiame gyvenime. Šio stiliaus sukurtos kaukolės ir skeleto tatuiruotės bus anatomiškos ir proporcingos, atrodys kuo arčiau tikrojo.

Siurrealizmas

Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, siurrealizmas 1Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, siurrealizmas 2Vaizdo šaltinis: Instagram

Siurrealistinis tatuiruočių menas yra tas, kur viskas tikrai įdomu. Įkvėptas Europos menininkų, tokių kaip Salvadoras Dali Paryžiuje XX a. Išplėsdami šią idėją, kaukolės ir skeletai, galite pamatyti skeletus, šokančius, važiuojančius vežimėlius ir aptarinėjančius „l’amour“.

Įžymūs žmonės su skeleto rankų tatuiruotėmis

Skeleto ir kaukolės tatuiruotės yra labai populiarios, ir yra daug įžymybių, kurios sportuoja pagal savo tendencijas.

Rikas Genestas

Spaudoje žinomas kaip „zombių berniukas“, Rickas Genestas iš viso savo kūną dengė 41 tatuiruotę, iš kurių daugelis buvo kaulai ir organai. Jo galva ir veidas, nepaprastai, buvo rašalu primenantys kaukolę. Jo rankos taip pat buvo pažymėtos pirštų kaulais.

Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, Rikas 1Vaizdo šaltinis: Instagram Skeleto rankų tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, Rickas 2pVaizdo šaltinis: Pinterest Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, Rickas 3Vaizdo šaltinis: Instagram

Krisas Braunas

Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, Chrisas 1Vaizdo šaltinis: Instagram

Chrisas Brownas turi dvi kaukolės ant abiejų rankų, atspindinčias viena kitą ir abi sportines aureolės.

Miley Cyrus

Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, Miley 1Vaizdo šaltinis: Instagram

Skeleto rankos tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, Miley 2Vaizdo šaltinis: Kasdieninis paštas

Miley Cyrus ant kairiojo bicepso turi skeleto tatuiruotę, papildydama daugiau nei 50 kūno meno kūrinių kolekciją.

Miley skeleto viršugalvyje yra pasvirusi karūna, o iš šonkaulių išsiveržia širdis. Galbūt ji sako, kad yra karalienė su didele širdimi? Kas žino.

Skeleto rankų tatuiruotė: į ką reikia atsižvelgti

Ranka yra gerai matoma vieta, ir tai yra unikalus patrauklumas arba didelis trūkumas.

Prieš nuspręsdami, ar rašyti ant pirštinių, čia yra trumpas kai kurių dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti iš anksto, vadovas (skirtas žodis).

Tinkamo atlikėjo pasirinkimas

Kai kurie tatuiruočių meistrai tiesiog atsisako daryti rankų ar kojų tatuiruotes. Taip yra todėl, kad juos atlikti yra labai sunku. Rašalas yra skystas ir net skverbdamasis į odą išlieka skystas. Norint kruopščiai išdėstyti rašalą tarp epidermio ir dermos, reikia kruopštumo ir didelių įgūdžių. Kadangi pėdos ir rankos turi plonesnį odos sluoksnį nei kitos kūno dalys, norint puikiai išdėstyti rašalą, reikia daug įgūdžių ir patirties. Tik truputį per sekliai arba per giliai ir turėsite neryškų dėmę, kurią visi matys.

Labai svarbu, kad pasirinktumėte menininką, turintį daug patirties darant tatuiruotes rankomis, kad būtumėte tikri, jog jūsų baigta tatuiruotė atrodys patinusi.

Apsvarstykite, kaip tai gali turėti įtakos jūsų karjerai

Pastaraisiais metais scena šiek tiek pasikeitė, tačiau vis dar yra nemažai darbdavių, kurie atsargiai samdo žmones su matomomis tatuiruotėmis. Pavyzdžiui, JAV kariuomenė visiškai uždraudžia tatuiruotes ant rankų. Svetingumo sektoriuje ir biuro darbo vietoje taip pat galite jiems prieštarauti.

Jei dar nepradedate savo karjeros, būtinai ilgai pagalvokite, ar jūsų rankos tatuiruotė gali trukdyti būsimoms darbo perspektyvoms. Jūs nenorite prarasti mūsų svajonių darbo galimybės dėl spontaniško sprendimo, kurį priėmėte prieš daugelį metų.

Kai būsite įsitvirtinę tam tikrame karjeros kelyje, lengviau išsisukti nuo netipiškumo, todėl gali tekti tik parodyti šiek tiek kantrybės ir pasidaryti tatuiruotę rankomis, kol būsite saugesnėje padėtyje.

Gydymas

Nors tatuiruotė gyja, ji jausis šiek tiek skausminga ir jautri. Kai tai nukenčia jūsų rankoms, jums gali būti sudėtinga atlikti įprastas užduotis, pavyzdžiui, virti ir plauti indus. Geriau turėti ką nors, kas jums padėtų tokiais dalykais, bent jau tol, kol nepraeisite iš ankstyvųjų gijimo etapų.

Ar galite išlaikyti savo tatuiruotę??

Mūsų rankos kasdien susidėvi. Tai gali pakenkti jūsų tatuiruotei ir pastebėti, kad ji išnyks per palyginti trumpą laiką. Galite jį retušuoti, tačiau atminkite, kad kasmetinės retušavimo procedūros bus brangios ir galbūt šiek tiek varginančios, nes kiekvieną kartą turėsite įtraukti gydymo laiką.

Išvada

Skeleto rankų tatuiruotės turi daug simbolinės reikšmės ir gali būti gražus žmogaus kūno meno priedas. Jei norite gauti rašalo rankiniu būdu, būtinai pasirinkite tinkamą tatuiruočių menininką ir nuspręskite, koks yra tobulas skeleto dizainas ir koncepcija.