Dizainas

Daugiau nei 50 puikių akvarelės tatuiruočių: patikrinkite šiuos nuostabius dizainus (atnaujinta 2021 m.)

Ne paslaptis, kad kūno menas ir tatuiruotės yra tai, ką žmonės tikrai myli vis labiau. Šios rašalo linijos visada yra stilingos, nesvarbu, ar yra mažų tatuiruočių, riešo tatuiruočių, vidinės rankos ar ausies tatuiruočių, sudėtingų ar minimalistinių tatuiruočių.

Galbūt visur matėte tokio tipo kūno meną. Jie yra daugelio kultūrų dalis, taip pat stiprus gatvės stiliaus akcentas.

Ryškios spalvos, dailios linijos, galbūt įmantrios detalės, visi šie dizainai daro šiuos meno kūrinius nepaprastu būdu išreikšti save.

Tačiau akvarelės tatuiruotės yra ypatingos ir unikalios – tai daugybė skirtingų būdų jas pertvarkyti, pridėti šiek tiek posūkių ir pritaikyti jas jūsų asmenybei.

Pavyzdžiui, paprašykite menininko fone pridėti purpurinės ir mėlynos spalvos skalbinių, kad gautumėte tą grynumą. Eikite toliau ir žiauriau ir išryškinkite tatuiruočių meno grožį su daugybe kitų spalvų.

Žinoma, galite padaryti tatuiruotę daug abstraktesnę, braukdami spalvas. Dabar, jei neturite pakankamai įkvėpimo, aš atgavau jus. Pereikite prie ryškiausių akvarelės tatuiruočių dizaino.

Kas yra akvarelės tatuiruotė?

Kalbant apie konkrečias akvarelės tatuiruočių detales, šiuose dizainuose trūksta juodų tradicinių tatuiruočių kontūrų. Juodi atspalviai tikriausiai išblukintų ryškių spalvų grožį, todėl menininkai nori to vengti.

Akvarelinių tatuiruočių rezultatas yra mažiau animacinis dizainas, bet labiau tikroviškas kūno menas. Jūsų laimei, net ir akvarelės tatuiruočių stiliaus, galite pasirinkti įvairius būdus kitam kūno meno kūriniui.

Kai kurie menininkai prašo daug didesnių kainų pridėdami spalvų purslų ir išsamesnių linijų. Kiti norėtų rafinuotesnės išvaizdos, naudodami tik pastelinius atspalvius arba prislopintas spalvas, kad galutinis kūno meno kūrinys atrodytų kaip tikras akvarelės paveikslas.

Nors kai kurie iš jų yra gana įprasti, akvarelės posūkis suteiks šiems rašalo meno kūriniams atsipalaidavimo. Patikrinkite vaizdus ir pasirinkite kitą kūno meno įkvėpimą:

Paukščių ir vabzdžių akvarelės tatuiruotė

Jei esate gamtos mylėtojas, šie modeliai jums puikiai tiks.

Akvarelės drugelio tatuiruotės

Akvarelės drugelio tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Akvarelės drugelio tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Akvarelės drugelio tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Akvarelinės drugelio tatuiruotės paprastai derina skirtingus atspalvius, todėl rezultatas bus užburiantis ryškus ir drąsus rašalo kūrinys.

Kalbant apie drugelių tatuiruotes, yra daug dizaino ir stiliaus variantų. Tik nuo jūsų priklauso, kokius elementus pasirinksite, kad menininkas galėtų juos įtraukti į originalų modelį.

Kol norite išreikšti laisvę, transformaciją, grožį ir viltį, tatuiruotė drugeliu yra įkvėptas pasirinkimas.

Nors tai tik vabzdys, drugelis taip pat siejamas su moteriškumu ir subtilumu, todėl jis būtų puikus įkvėpimas moteriškam kūno menui.

Akvarelės kolibrio tatuiruotės

Kolibrio tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Kolibrio tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Kolibrio tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Kai padarėte kolibrio akvarelės tatuiruotę, tai tarsi kažkas tiesiog nudažė jūsų odą ryškiomis spalvomis. Ryškūs atspalviai idealiai tinka žmonėms, norintiems, kad jų kūno meno kūriniai išsiskirtų. Nenuostabu, kodėl kolibrio akvarelės tatuiruotė yra ką parodyti.

Šis nuostabus sparnuotas padaras paprastai yra susijęs su gyvenimu ir viltimi, taip pat su pozityvumu. Žmonės, kurie turėjo sudėtingą ar dramatiškesnę praeitį ir pagaliau pamatė pabėgimą bei šviesą, įvertintų šį dizainą.

Kolibris yra stipresnių personažų ir neramumų įveikimo simbolis.

Phoenix akvarelės tatuiruotė

„Phoenix“ akvarelės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram „Phoenix“ akvarelės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram „Phoenix“ akvarelės tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Fenikso paukščiai yra mitinės būtybės, turtingos simbolikos; žmonės dažniausiai Finikso paukščius sietų su atgimimu ir mirtimi, nes šie padarai cikliškai atsinaujina.

Sakoma, kad Fenikso paukščiai kyla iš pelenų, todėl jie yra stiprybės ir atsinaujinimo simbolis. Taigi, nuspręsdami pasidaryti tatuiruotę, galite apsvarstyti „Phoenix“ dizainą, nes jo reikšmės yra susijusios su sunkumų ir sunkių laikų įveikimu.

Be to, šis dizainas yra gražus kūrinys, kol menininkas naudoja akvarelės techniką, nes fantastiški atspalviai tarsi prikelia paukščiui gyvybę.

Dėl šio modelio grožio neabejotinai norėsite turėti „Phoenix“ rašalo dizainą ten, kur jį galite pamatyti kasdien. Vidinė ranka, petys ar koja yra puikios šios tatuiruotės vietos.

Tačiau atminkite, kad akvarelės tatuiruotės greičiau išblėsta, todėl geriausia vieta yra kur nors ant odos, kuri nėra veikiama saulės spindulių.

Pelėdų akvarelės tatuiruotės

Pelėdos akvarelės tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Pelėdos akvarelės tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Pelėdos akvarelės tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Pelėdos yra nuostabūs padarai ir taip pat vizualiai patrauklūs tatuiruočių dizainai, kurie atrodys nuostabiai ant jūsų odos. Nors dauguma žmonių juos suvokia tik kaip naktinius paukščius, šie padarai taip pat turtingi simbolika. Jie yra tikras išminties, budrumo ir apsaugos ženklas.

Be to, pelėdos yra susijusios su perėjimu ir paslaptimi. Kai kuriose kultūrose, pavyzdžiui, vietiniuose amerikiečiuose, žmonės mano, kad pelėdos yra žinių sergėtojos. Senovės graikai manė, kad šie paukščiai yra deivės atvaizdas.

Laumžirgio akvarelės tatuiruotė

„Dragonfly“ akvarelės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram „Dragonfly“ akvarelės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram „Dragonfly“ akvarelės tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

„Dragonfly“ tatuiruotės turi stiprias simbolines reikšmes, todėl jos reiškia harmoniją, pozityvumą, jėgą ir net sėkmę. Tai sakant, jei ieškote prasmingo kūno meno kūrinio, kuris atneša tik gerą nuotaiką, leiskite sau pasipuošti laumžirgio dizainu.

Šios mažos, gražios, sparnuotos būtybės turi ryškias ir ryškias spalvas, todėl būtinai įtraukite jas į savo tatuiruotę. Šis tatuiruotės stilius puikiai dera su akvarelės technika.

Gėlių akvarelės tatuiruotės

Jei esate labiau romantiškas žmogus, tuomet galite teikti pirmenybę gėlėms, o ne paukščiams ir vabzdžiams.

Saulėgrąžų akvarelės tatuiruotė

Saulėgrąžų akvarelės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Saulėgrąžų akvarelės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Saulėgrąžų akvarelės tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Jei ieškote akvarelės tatuiruotės, turtingos simbolikos ir traukiančios akį, nepraleiskite saulėgrąžų dizaino. Akvarelės saulėgrąžų rašalo menas idealiai tinka žmonėms, kupiems optimizmo ar tiesiog mėgstantiems vasaros simbolius.

Ryškiai geltona spalva kartu su gražiais žaliais atspalviais yra susijusi su gyvybingumo ir laimės jausmais.

Saulėgrąžų žydėjimas yra susijęs su vaisingumu, šiluma, pozityvumu, todėl nenuostabu, kad šis rašalo dizainas atrodytų nuostabiai ant moteriškų kūnų. Jei kai kurie tatuiruočių dizainai atrodytų puikiai naudojant akvarelės techniką, saulėgrąžos nusipelno jūsų dėmesio.

Tačiau atminkite, kad geltonos spalvos rašalo atspalviai linkę greičiau išblukti. Tačiau jei tinkamai pasirūpinsite savo tatuiruotėmis, atspalviai išliks ryškesni ilgiau.

Rožių akvarelės tatuiruotės

Rožių akvarelės tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Rožių akvarelės tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Rožių akvarelės tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Iš visų gėlių, kurias galėtumėte pasirinkti rašalu, rožės tikriausiai yra vienos populiariausių, ir tam yra rimta priežastis. Rožės yra romantizmo simboliai, taip pat atspindi gerą skausmo ir grožio pusiausvyrą.

Tačiau nors rožės atrodo tokios subtilios ir elegantiškos, rožės gali pakenkti jas liečiantiems žmonėms. Šios gėlės turi dviprasmiškas reikšmes: grožį ir aistrą, bet ir kerštą bei galią.

Dauguma žmonių pasirenka akvarelės rožių tatuiruotes raudonu rašalu, tačiau galite pridėti ir kitų atspalvių, nes akvarelės technika leidžia būti kūrybingiems. Galų gale gausite tą patrauklią parinktį. Skirtingos spalvos nuostabiai susimaišys ir sukurs tą gyvą išvaizdą, kurios ieškote.

Lotoso tatuiruotė akvarelėse

Lotoso tatuiruotė akvarelėse 1Kreditas: Instagram Lotoso tatuiruotė akvarelėse 2Kreditas: Instagram Lotoso tatuiruotė akvarelėse 3Kreditas: Instagram

Lotoso gėlės visada buvo patraukli tatuiruotės galimybė ne tik dėl gražios išvaizdos, bet ir dėl gėlių galios augti net blogiausiomis sąlygomis. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės renkasi šį nuostabų akvarelės tatuiruotės modelį.

Šis šventas augalas taip pat yra puikus priminimas, kad mes galime išgyventi sunkius laikus, nepaisant aplinkybių.

Gyvūnų akvarelės tatuiruotės

Aš asmeniškai labiau panašus į gyvūną. Taigi čia yra mano mėgstamiausi šios dienos modeliai.

Dramblio akvarelės tatuiruotė

Dramblio akvarelės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Dramblio akvarelės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Dramblio akvarelės tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Ruošiantis padaryti savo pirmąją akvarelės tatuiruotę, dramblio dizainas būtų idealus kūno meno simbolis, kurio jums reikia. Drambliai yra išminties, puikios atminties ir galios emblema. Ir jei pridėsite keletą akvarelės atspalvių, šios ryškios spalvos atgaivins rašalo gabalą ir suteiks dar daugiau simbolinės vertės.

Galiausiai gausite prasmingą meno kūrinį. Drambliai yra fantastiški tatuiruočių įkvėpėjai, taip pat susiję su ištikimybe, jėga, ilgaamžiškumu ir išmintimi.

Be to, jie yra puikus pasirinkimas moteriškiems kūnams, daugiausia dėl to, kad bandos galva dažniausiai būna patelėms. Taigi rezultatas būtų puikus moterų galios atstovavimas.

Katės akvarelės tatuiruotės

Katės akvarelės tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Katės akvarelės tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Katės akvarelės tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Katės tatuiruotės yra labiausiai įkvėptas, bet nuolatinis būdas pagerbti jūsų meilę naminiams gyvūnėliams. Idealiu atveju menininkai gali piešti akvarelines kačių tatuiruotes su spalvų purslais, kad jos būtų ryškesnės ir linksmesnės moterims ir vyrams.

Katės simbolizuoja intelektą, sėkmę ir dėkingumą. Tačiau kai kuriems žmonėms katės yra susijusios su paslaptimi ar gudrumu.

Pritaikę akvarelės techniką, gausite abstrakčią interpretaciją ir galingesnį vaizdinį efektą. Leiskite savo kūrybiškumui tekėti ir nuspręskite, kokias spalvas norite įtraukti į savo tatuiruotę.

Letenų spausdinimo akvarelės tatuiruotė

Letenų spausdinimo akvarelės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Letena Spausdinti Akvarelės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Letena Spausdinti Akvarelės tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Nesvarbu, ar pasirinksite padaryti jį abstraktesnį, ar puikiai sekti letenų kontūrą, tai vis tiek yra fantastiška akvarelės kūno meno idėja. Jei norite pagerbti savo augintinio atminties buvimą jūsų gyvenime, tai yra puikus, tačiau meniškas pasirinkimas atgaivinti mėgstamą būtybę ant odos.

Nors iš esmės tai yra gana paprastas dizainas, galutinis vaizdas bus patrauklus. Galite padaryti spalvingas letenas, nedideles ar reikšmingesnes, ir padėkite jas bet kurioje odos vietoje, kad padarytumėte pareiškimą.

Akvarelės gamtos įkvėptos tatuiruotės

Pažvelkime į daugiau gamtos įkvėptų modelių.

Akvarelės plunksnų tatuiruotės

Akvarelės plunksnų tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Akvarelės plunksnų tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Akvarelės plunksnų tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Subtilios, lygios ir trapios plunksnos taip pat yra stiprybės, laisvės ir išminties simbolis. Jei manote, kad esate susijęs su šiomis sąvokomis, tada ši plunksnų tatuiruotė būtų puikus pasirinkimas.

Yra daug plunksnų interpretacijų, tačiau viskas priklauso nuo paukščių, iš kurių jie kilę. Vietiniai amerikiečiai buvo stipriai susiję su plunksnų simbolika.

Akvarelės technika pagyvins rašalą ir tikrai išsiskirs ant jūsų odos. Pasirinkite savo mėgstamus atspalvius, kad galutinė tatuiruotė jums būtų dar prasmingesnė.

Akvarelės medžio tatuiruotės

Akvarelės medžio tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Akvarelės medžio tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Akvarelės medžio tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Akvarelės medžio tatuiruotės yra dizaino, kuris atrodytų nuostabiai ant odos, kai naudosite spalvingus atspalvius. Be to, medžių tatuiruotės turi daug skirtingų reikšmių, atsižvelgiant į rūšis, kuriai jos priklauso.

Tačiau apskritai medžiai siejami su įsipareigojimu ir ilgaamžiškumu, taip pat galia, šeima, prisirišimu ir pan.

Be to, medžiai reiškia naują pradžią, todėl šis dizainas yra tikrai patrauklus pasirinkimas žmonėms, norintiems palikti praeitį ir ieškoti ateities iššūkių. Akvarelinės medžio tatuiruotės yra drąsios ir ryškios, ir jos atrodo nuostabiai, kai pasirenkate didesnį odos plotą.

Šiuolaikinio meno akvarelės tatuiruotės

Ne visi yra įkvėpti gamtos. Jei esate labiau meniškas žmogus, galbūt norėtumėte meninės tatuiruotės.

Kompaso akvarelės tatuiruotė

Kompaso tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Kompaso tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Kompaso tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Kompasas yra daug daugiau nei būtina navigacijos priemonė. Tai objektas su galingu simboliu. Daugelis žmonių susieja kompasą su gyvenimo krypties pasirinkimu ar tam tikru keliu.

Akvarelės kompaso tatuiruotė yra patraukli rašalo detalė. Jei ieškote technikos, kurią pasirinkti, rekomenduoju akvarelę, nes galite pridėti tiek atspalvių, kiek norite.

Širdies tatuiruotės akvarele

Akvarelės širdies tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Akvarelės širdies tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Akvarelės širdies tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Širdelės yra visuotinai pripažinti simboliai ir viena iš populiariausių tatuiruočių variantų, ypač moterims. Širdies tatuiruotės yra susijusios su aistra ir meile, tačiau jos gali turėti ir daug kitų reikšmių: jei pasirinksite juodą širdį, tai gali būti širdies skausmo ar mirties simbolis.

Kita vertus, jei pasirinksite ryškesnes akvareles, širdys gali būti kūrybingos dvasios, atsidavimo, aistros ir pan..

„Galaxy“ akvarelės tatuiruotės

„Galaxy“ akvarelės tatuiruotės 1Kreditas: Instagram „Galaxy“ akvarelės tatuiruotės 2Kreditas: Instagram „Galaxy“ akvarelės tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Leiskite jums kai ką pasakyti: kalbant apie akvarelės tatuiruotes, galaktika yra vienas įspūdingiausių įkvėpėjų. Niekas neatrodytų geriau nei šis svajingas kūno menas.

Tai idealus gabalas rašalui gauti, nes jis puikiai dera su daugybe maišančių spalvų. Rezultatas būtų puikus kosmosas ir akį traukiantis kūno kūrinys.

Būkite kūrybingi išdėstymo požiūriu ir atminkite, kad gaila to neparodyti. Jei ieškote išsamios tatuiruotės, pasirinkite keletą platesnių dėmių, tokių kaip koja, nugara ar krūtinė.

Undinės akvarelės tatuiruotės

Undinės akvarelės tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Undinės akvarelės tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Undinės akvarelės tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Šios mitinės būtybės yra gryna magija, ar ne? Jei jus sužavėjo pasakojimai apie jūrinius personažus, akvarelės undinės tatuiruotė bus jūsų ryšys su šiuo mitiniu pasauliu.

Dėl savo spalvingų pasakų undinės taip pat yra viliojimo ar seksualumo simbolis. Bet jūs galite tai interpretuoti kaip moterišką galią. Pasirinkite ryškius atspalvius, kad galutinis vaizdas būtų dar įspūdingesnis.

Akvarelės tatuiruotės: daugiau DUK

Štai keletas dažniausiai pasitaikančių klausimų, kuriuos žmonės užduoda prieš tatuiruotę su akvarelės kūno meno kūriniais.

K: Ar tiesa, kad akvarelės tatuiruotės linkusios greitai išnykti?

A: Taip, tai yra pagrindinis klausimas, kuris kyla žmonių galvoje. Nenuostabu, kodėl tai milijono dolerių stebuklas. Taigi, kaip sensta akvarelės tatuiruotės? Ar jie laikui bėgant išnyksta? Taigi, ką žmonės turėtų žinoti iš pirmo karto?

Kaip jums pasakytų dauguma tatuiruočių meistrų, visos tatuiruotės linkusios sensti ir blukti, ir tai yra visiškai normalu dėl UV spindulių. Laikas subraižomas, neatsižvelgiant į jūsų tatuiruočių tipą ir spalvas.

Taigi juodos tatuiruotės išnyks į tą miglotą pilką arba žalią spalvą, o akvarelės tatuiruotės laikui bėgant suminkštės ir pašviesės.

Tačiau jei pastebėjote, kad jūsų tatuiruotės pradeda blėsti, galite šiek tiek pataisyti, kad tatuiruotės spalvos būtų šviežios ir ryškios. Tačiau šis žingsnis nėra privalomas. Jūs galite galvoti apie akvarelės tatuiruotes kaip plaukų spalvą, kuri gražiai išauga.

Galbūt pastebėjote keletą akvarelinių paveikslų, kurie linkę išnykti per kraštus. Detalės nebėra tokios ryškios, spalvos yra daug švelnesnės, todėl natūralus akvarelės tatuiruočių senėjimas gali atrodyti gerai su pradiniu kontūru.

Kl.: Kiek laiko priešinasi akvarelės tatuiruotės?

A: Apskritai, tatuiruotės yra nuolatinės, todėl, jei jos bus įterptos į odą, jei jomis nepakankamai rūpinsitės, jos netruks tiek, kiek norite.

Pagrindinis akvarelės tatuiruočių priešas yra saulė, todėl, jei norite, kad jūsų tatuiruotės išliktų ir išsaugotų spalvas, visada padenkite rašalo pieštuką nuo saulės.

Be to, geriausias laikas pasirūpinti tatuiruote yra išgydymas. Tinkamai prižiūrint ir taikant bei menininko įgūdžius, net ir šviesiausios spalvos turėtų trukti ilgiau.

Paskutinės mintys

Taigi, jei esate visiškai įsitikinęs, kad jūsų gyvenime reikia akvarelės tatuiruotės, tikiuosi, kad surinktas įkvėpimas bus naudingas.