Dizainas

Daugiau nei 50 nuostabių kolibrio tatuiruočių dizaino idėjų (ir ką jos reiškia)

Paukščių tatuiruotės yra viena iš patraukliausių ir universaliausių idėjų. Kolibriai yra vieni populiariausių dizaino, kai kalbama apie gyvūnų tatuiruotes. Jie gali būti subtilūs ir klasikiniai, drąsūs ir ryškūs arba atkurti jūrines tradicijas.

Kolibrio tatuiruotės turi istoriją ir gilią prasmę. Jie turi daug gilių prasmių, jungiančių jėgą, sunkumų įveikimą ir meilę. Jei planuojate pasidaryti kolibrio tatuiruotę, perskaitykite šį straipsnį, kad geriau suprastumėte tikrąją šių įkvepiančių būtybių prasmę.

Daugiau nei 50 nuostabių kolibrio tatuiruočių dizaino idėjų

Reikia įkvėpimo kitai kolibrio tatuiruotei? Šis mažas paukštis yra neįtikėtinai universalus ir gerai atrodo visiems. Peržiūrėkite mūsų 15 mėgstamiausių dizainų ir sužinokite jų prasmę.

Abstrakti kolibrio tatuiruotė

Abstrakti kolibrio tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Abstrakti kolibrio tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Abstrakti kolibrio tatuiruotė yra unikalus būdas pristatyti prasmingą mažą paukštį. Abstrakčios tatuiruotės paprastai yra labai spalvingos ir gali apimti kitus dizainus, tokius kaip gėlės ir augalai. Šis stilius gali padaryti ryškų poveikį, nesvarbu, ar pasirinksite didelį, ar mažą dizainą.

Minimalistinė kolibrio tatuiruotė

Minimalistinė kolibrio tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Minimalistinė kolibrio tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Minimalistinė kolibrio tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Jei norite, kad tatuiruotė būtų maža ir subtili, tačiau vis tiek daro įtaką, išbandykite minimalistinį kolibrio tatuiruotės dizainą. Kadangi šie paukščiai yra tokie maži ir subtilūs, jie puikiai tinka šiam tatuiruotės stiliui. Jie gali būti dedami beveik bet kurioje kūno vietoje nuo riešo iki ausies.

Kolibriukų tatuiruotė

Kolibriukų tatuiruotės pulkas 1Kreditas: Instagram Kolibriukų kaimenės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Kolibriukų tatuiruotės pulkas 3Kreditas: Instagram

Kolibrių pulkas gali sekti ir paglostyti jūsų kūno formą. Jie gali būti bet kokie – nuo mažų linijų iki detalių kolibrio dizaino. Visas pulkas gali būti vienodo dydžio arba gali būti didelių ar mažų paukščių mišinys. Jie yra populiariausi juodos ir baltos spalvos, tačiau taip pat gali būti dažomi įvairiomis spalvomis. Šis unisex dizainas atrodo nuostabiai ant krūtinės, nugaros ar kūno šono.

Akvarelės kolibrio tatuiruotės

Akvarelės kolibrio tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Akvarelės kolibrio tatuiruotės 2Kreditas: Instagram

Tatuiruotės yra meno rūšis, todėl mėgaukitės klasikiniu akvarelės kolibrio dizainu. Naudojant įvairias ryškias ar pastelines spalvas su kolibriu, jis gali judėti. Ši tatuiruotė įkūnys laisvės pojūtį ir laukinę dvasią, kai spalvos aptaškys jūsų odą.

Karikatūrų kolibrio tatuiruotės

Karikatūrų kolibrio tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Animacinių filmų kolibrio tatuiruotės 2Kreditas: Instagram

Jei širdyje vis dar esate vaikas, mėgstantis animacinius filmus, pasirinkite animacinį kolibrio tatuiruotę. Šis didesnis nei gyvas dizainas pasižymi ryškiomis spalvomis ir perdėtomis savybėmis. Paleiskite savo vaizduotę su šiuo ryškiu tatuiruotės stiliumi, jis gali būti toks išsamus ar beprotiškas, kokio norite. Jūsų kolibris gali būti apsirengęs žmonių drabužiais, nudažytas beprotiška spalva arba gali turėti žmogiškų savybių.

Matmenų kolibrio tatuiruotės

Matmenų kolibrio tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Matmenų kolibrio tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Matmenų kolibrio tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Ši matmenų kolibrio tatuiruotė yra viena iš madingiausių ir moderniausių rašalo dizaino. Šis stilius naudoja geometrinius raštus ir taškinį darbą, kad sukurtų kolibrio formą. Jis yra unisex ir dažnai mažos formos, nespalvotas arba ryškių įtakingų spalvų. Šis tatuiruotės dizainas paprastai yra tatuiruojamas greičiau, nes jis retai turi atspalvių detalių.

Vienos adatos kolibrio tatuiruotė

Vienos adatos kolibrio tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Vienos adatos kolibrio tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Unikali, bet efektyvi kolibrio tatuiruotė gali būti atkurta viena adata. Dauguma tatuiruočių yra padarytos naudojant kelias adatas, tačiau naudojant vieną adatą, jis suteikia unikalų pieštuko piešimo efektą. Mėgaukitės unikalia meniška apdaila, kurią galima greitai įvykdyti renkantis vienos adatos kolibrio tatuiruotę.

Tradicinės kolibrio tatuiruotės

Tradicinės kolibrio tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Tradicinės kolibrio tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Tradicinės kolibrio tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Dėl savo sugebėjimo keliauti tolimus atstumus ir laisvos dvasios kolibriais jūreiviai jau seniai žavisi. Kolibriai atstovauja greitam jūriniam mentalitetui. Senosios mokyklos tradicinės tatuiruotės, vadinamos amerikiečių tradicinėmis, naudoja minimalias linijas ir pagrindines spalvas, dažnai įtraukiančias reklamas ir jūrinius motyvus.

Genčių kolibrio tatuiruotės

Genčių kolibrio tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Genčių kolibrio tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Genčių kolibrio tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Genčių kolibrio tatuiruotės gali atrodyti paprastos; bet jie turi drąsią ir dramatišką išvaizdą. Šis tatuiruotės stilius sukurtas naudojant drąsius juodos spalvos pieštukus, kad būtų sukurtas genties įkvėptas kolibrio dizainas. Šie smūgiai paprastai yra apskritimų ar sūkurių formos, puikiai susisukantys aplink jūsų kūno kontūrus. Ši tatuiruotė idealiai tinka, jei norite apimti savo protėvius ir mėgautis kolibrio dizainu.

Origami kolibrio tatuiruotės

Origami kolibrio tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Origami kolibrio tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Lankstymo popierius menas yra didžiulis kultūrinis eksportas iš Japonijos. „Origami“ tatuiruotės tradiciškai yra gervės, tačiau atrodo vienodai patrauklios, kai dizainui naudojami kolibriai. Šis stilius yra išskirtinis ir daro idealią mažą, bet unikalią kolibrio tatuiruotę. Origami tatuiruotės gali būti vienspalvės arba galite žaisti su autentiškomis japoniškomis spalvomis, tokiomis kaip rožinė ir žalia.

„Steampunk“ kolibrio tatuiruotė

„Steampunk Hummingbird“ tatuiruotė 1Kreditas: Instagram „Steampunk Hummingbird“ tatuiruotė 2Kreditas: Instagram „Steampunk Hummingbird“ tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Jei esate „Steampunk“ entuziastas, šis stilius sukuria fantastišką kolibrio tatuiruotės dizainą. Šis „Steampunk“ kolibrio dizainas paprastai yra pilkos spalvos ir turi mechanines dalis. Šis tatuiruotės stilius apima klasikines mechanines dalis su mokslinės fantastikos posūkiu. „Steampunk“ dizainas gali paleisti jūsų vaizduotę, į kolibrio rašalą įtraukdamas įvairius krumpliaračius, laikrodžius ir ratus.

Siuvinėjimo kolibrio tatuiruotės

Siuvinėjimo kolibrio tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Siuvinėjimo kolibrio tatuiruotės 2Kreditas: Instagram

Siuvinėjimo tatuiruotės yra turtingos tekstūros, kai rašalas atrodo tarsi įsiūtas į odą. Tai suteikia kolibrio tatuiruotėms daugialypę išvaizdą, nes atrodo, kad jos išsiskleidžia iš odos. Siuvinėjimo kolibrio tatuiruotė yra unikali, protinga ir idealiai tinka subtiliems mažiems rašliavams. Siuvinėjimo tatuiruotės taip pat gali atrodyti kaip kryžminiai siuvinėjimai, kurių dizainas pagamintas iš x formų.

Realistiška kolibrio tatuiruotė

Realistinė kolibrio tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Realistiška kolibrio tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Realistiška kolibrio tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Jei jums labai patinka kolibriai, kad jie amžinai patektų į jūsų odą, galbūt norėsite apimti jų natūralų grožį. Realistinis kolibrio dizainas apima jų natūralų grožį, sodrias spalvas ir elegantišką judesį. Šie dizainai gali būti derinami su tikroviškais kraštovaizdžiais, įskaitant vandenį ir gėles.

Neo tradicinė kolibrio tatuiruotė

Neo tradicinė kolibrio tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Neo tradicinė kolibrio tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Neo tradicinė kolibrio tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

„Neo traditional“ yra drąsi tradicinio stiliaus raida. Jis pasižymi ryškiu linijiniu dizainu ir ryškiomis spalvomis bei iliustracine kokybe. Kolibriškos neo tradicinės tatuiruotės yra paveiktos Art Nouveau ir Art Deco estetikos su plačia spalvų palete ir dekoratyviomis detalėmis. Šis dizainas tinka gyvūnams, pavyzdžiui, kolibriams, ir tikrai padarys pareiškimą.

Kolibris ir gėlės

Kolibris ir gėlės 1Kreditas: Instagram Kolibris ir gėlės 2Kreditas: Instagram

Jei esate spalvų gerbėjas, idealu būtų pridėti gėlių detalių prie kolibrio tatuiruotės. Kolibriai ir gėlės yra draugai, nes ši paukščių rūšis yra viena didžiausių gamtos apdulkintojų. Populiarios gėlės yra hibiskas, simbolizuojantis moteriškumą ir jaunatvišką grožį, rožių tatuiruotės, susijusios su romantiška meile, arba vyšnių žiedai, kurie trumpą gyvenimą simbolizuoja gyvenimą šiuo metu.

Gėlės gali būti pridėtos prie bet kurio iš aukščiau išvardytų stilių, kad būtų galima gauti išsamų pareiškimą. Jie gali būti pridėti prie fono arba jūsų kolibris sėdi tiesiai ant gėlės.

Kolibrio tatuiruotės reikšmė

Kolibrio tatuiruotės reikšmėIšsaugota tatuiruotė

Kolibrio tatuiruotės turi daug prasmės daugelyje skirtingų kultūrų. Kolibriai yra populiarūs Pietų Amerikos kultūroje; jie suvokiami kaip gyvenimo ir prisikėlimo simbolis. Daugelis pietų amerikiečių mano, kad kolibriai yra pasiuntiniai, siunčiami iš viršaus. Legendoje jie nešė žinią iš Žemės Dievui, prašydami lietaus.

Senovės actekai tikėjo, kad kolibriai yra reinkarnacijos ženklas. Religijos lyderiai ir honorarai papuoštų savo kūnus paukščių plunksnomis. Žmonės iš Jamaikos ir Meksikos kultūros kolibrį suvokė kaip meilės paukštį. Kolibris yra nacionalinis Jamaikos paukštis. Čerokių žmonės mano, kad kolibris savo žmonėms atnešė tabako gaminių.

Šamanų bendruomenės kolibrius laiko meilės, pozityvumo ir laimės pasiuntiniu, taip pat nešančiu sėkmę. Jie tikėjo, kad kolibriai padeda įveikti gyvenimo negatyvumus ir gali atnešti vilties. Kadangi paukštis keliauja didelius atstumus, jie yra atsparūs gyvūnai.

Kolibriai taip pat simbolizuoja laisvę, o daugelis žmonių skrisdami pasidaro kolibrio tatuiruotę, kad tai simbolizuotų. Kolibriai taip pat daugeliui reiškia išlikimą, nes nors ir mažas, šis paukštis yra labai drąsus. Jei jums sunku ir sunku gyvenime, kolibris gali jums priminti, kad esate stiprus, nesvarbu, koks mažas jaučiatės.

Kolibriai yra unikalūs ir vieni populiariausių tatuiruočių dizainų, nes jie gali skristi į visas puses. Dažnai su gražiomis ryškiomis spalvomis jie yra maži ir subtilūs, tačiau neįtikėtinai laisvi.

Kadangi kolibriai perkelia savo sparnus į šoną aštuonių figūrų pavidalu, jie dažnai siejami su begalybe. Įvairios kultūros naudoja kolibrio tatuiruotes švęsti meilę. Kai kurie žmonės net užrašo savo partnerio vardus ant kolibrio tatuiruotės, kad sustiprintų ryšį.

Kolibrio tatuiruotė: daugiau DUK

kolibrio tatuiruotės DUKKreditas: @abii_tattoo

Kiek kainuos kolibrio tatuiruotė?

Kolibrio tatuiruotės kaina priklauso nuo tatuiruotės dydžio ir subtilybių. Jei norite nedidelės paprastos kolibrio tatuiruotės be per daug detalių, tai jums kainuos apie 50–100 USD. Ekstravagantiškesnės ir didesnės kolibrio tatuiruotės gali kainuoti apie 150–250 USD. Dydis nėra toks svarbus kaip tatuiruotės dizaino užbaigimo laikas. Norėdami gauti tikslią kainą, apsilankykite tatuiruočių salone, nes kiekvienas menininkas ir salonas turi savo tarifą.

Kurios įžymybės turi kolibrio tatuiruotes?

Kolibrio tatuiruotės yra įprastos, bet ne pernelyg populiarios įžymybių. Daugelis žvaigždžių turi jas pagerbti ypatingus žmones savo gyvenime.

Kelis ant viršutinio pilvo turi kolibrio tatuiruotę. Britų modelio Lily Cole dešiniojo šonkaulio šepetėlio brūkšnelio kolibrio dizainas. Zelda Williams ant dešinės rankos turi rašalą kolibriu, o „Modern Family“ aktorė Sarah Hyland už ausies turi minimalistinį dizainą. Užsiėmęs Phillipsas ant apatinės rankos tatuiruoja kolibrį, kad galėtų atšvęsti savo dukterį Bird. Šveitiklių aktorius Zachas Braffas į savo tatuiruočių kolekciją įtraukė kolibrį savo draugo Nicko Cordero atminimui.

Kurios įžymybės turi kolibrio tatuiruotes 1Kreditas: Instagram Kurios įžymybės turi kolibrio tatuiruotes 2Kreditas: Instagram

Kantri dainininkė Maren Morris ant vidinės kairės rankos turi įvairiaspalvę kolibrio tatuiruotę. Ji paaiškino, kad ji simbolizuoja „Gibson Hummingbird“ gitarą, kuri buvo 18 -ojo gimtadienio dovana iš jos tėvų.

Kurios įžymybės turi kolibrio tatuiruotes 3Kreditas: Instagram

Kaip prižiūrėti kolibrio tatuiruotę??

Priežiūra atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant, kad jūsų kolibrio tatuiruotė ilgiau išliktų geriausia. Tai, kaip prižiūrėsite naują tatuiruotę, priklausys nuo to, kurioje kūno vietoje ji uždėta.

Tatuiruotę reikia nuvalyti praėjus trims ar keturioms valandoms po tatuiruotės, kad būtų pašalintas rašalo perteklius. Įsitikinkite, kad naują kolibrio tatuiruotę valote tik švelniu ir be alkoholio muilu, o vietą-drungnu vandeniu. Būkite švelnūs, visada sukamaisiais judesiais. Išdžiovinkite tatuiruotą odą, užtepdami švarią, sausą šluostę. Niekada netrinkite sausos tatuiruotės.

Būkite atsargūs dėvėdami drabužius ar viską, kas gali sukelti trintį. Drabužiai, trinantys tatuiruotę, gali sunkiau išgydyti. Taip pat turite būti atsargūs miegodami, ypač jei jūsų tatuiruotė yra toje vietoje, kurioje miegate (pvz., Nugaros, rankos ar kojos).

Kaip jūsų tatuiruočių meistras, kad patartumėte, kaip ilgiau išsaugoti savo tatuiruotę. Kai gijimas bus baigtas, jūsų tatuiruotė atrodys gražiai ir ilgiau išliks gyvybinga. Gydymas paprastai užtrunka nuo kelių savaičių iki mėnesio.

Skaityti daugiau: Tatuiruočių priežiūros instrukcijos: Kaip rūpintis tatuiruote?

Ar skirtingų spalvų kolibriai vaizduoja skirtingus dalykus?

Taip, spalvos yra labai svarbios kalbant apie kolibrio tatuiruotes. Kolibris turi per daug spalvingų ir patrauklių 330 rūšių, todėl nesunku rasti mėgstamos spalvos kolibrio. Kolibrių tatuiruotėse kiekviena spalva turi skirtingą reikšmę ir simboliką.

Štai ką simbolizuoja bendri atspalviai.

  • Tai susiję su apgalvojimu ir savistaba. Mėlyna spalva dažnai naudojama siekiant įveikti giliausias baimes ir nesaugumą.
  • Šis atspalvis simbolizuoja įkvėpimą ir sunkų darbą. Tai dažnai siejama su teigiama dvasine energija ir laimingu meilės gyvenimu.
  • Žalia kolibrio tatuiruotė simbolizuoja augimą ir klestėjimą. Tai taip pat reiškia naujas iniciatyvas, sveikatą ir sėkmę. Tai pozityvumo, grožio ir intelekto ženklas.
  • Ši spalva gali atrodyti niūri, tačiau iš tikrųjų ji simbolizuoja atgimimą ir dvasinę transformaciją. Daugelis žmonių, kurie įveikia nesėkmes, bendrauja su juodaisiais kolibriais.
  • Balta spalva visada signalizuoja apie gimimą ar naują pradžią, tai nesiskiria nuo kolibrių.

Ar vyrai ir moterys gali pasidaryti kolibrio tatuiruotes??

Taip! Tai tikrai populiaresnis moterų dizainas, tačiau daugelis vyrų taip pat tatuiruoja kolibrius. Kadangi kolibriai tinka daugeliui skirtingų dizaino stilių, jie vienodai gerai atrodo tiek vyrams, tiek moterims.

Kur galiu įdėti kolibrio tatuiruotę??

Kolibriukų tatuiruočių dizainas atrodo nuostabus, kad ir kur jas padėtumėte. Kadangi jie yra tokie universalūs ir tinka daugeliui skirtingų stilių, jie gali tikti daugeliui skirtingų kūno vietų. Vieta priklausys nuo rašalo dydžio ir dizaino. Kolibrius galima keisti taip, kad jie atitiktų jūsų kūną, pakeisdami sparnų dydį, sutrumpindami snapą arba pakeisdami kūno dydį.

Norėdami gauti didelį kolibrio dizainą, turite jį pastatyti n vietoje, turėdami pakankamai vietos, pavyzdžiui, krūtinę ar nugarą. Viršutinės rankos ir šlaunys taip pat yra populiarus pasirinkimas. Mažesnio dizaino riešas, kulkšnis ir kaklas dažniausiai yra vieta. Žinoma, jūs galite pasidaryti tatuiruotę bet kur, kur jums patinka, nes nėra taisyklių.

Čia yra keletas mūsų mėgstamiausių vietų kolibrių tatuiruotėms pasidaryti.

Moterims:

Kaklas

KaklasKreditas: Instagram

Kulkšnis

KulkšnisKreditas: Instagram

Riešas

RiešasKreditas: Instagram

Mentė

MentėKreditas: Instagram

Skrandis

SkrandisKreditas: Instagram

Atgal

AtgalKreditas: Instagram

Apatinė ranka

Apatinė rankaKreditas: Instagram

Vyrams:

Krūtinė

KrūtinėKreditas: Instagram

Bicepsas

BicepsasKreditas: Instagram

Kojos

KojosKreditas: Instagram

Kaklas

Kaklas 2Kreditas: Instagram

Dilbiai

DilbiaiKreditas: Instagram