Dizainas

Daugiau nei 50 nesėkmingų tatuiruočių ir jų reikšmės

Kiekviena tatuiruotė turi prasmę, ir ne visos jos yra teigiamos. Jei esate prietaringas ar dvasingas, galbūt norėsite vengti šių tatuiruočių, nes jie laikomi nesėkme. Kai kurios tatuiruotės turi visuotinę neigiamą reikšmę, kitos priklauso nuo kultūros ir vietos.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie prietarus visame pasaulyje ir kaip juos švęsti tatuiruotėje. Nesvarbu, ar norite priimti nesėkmę, ar to išvengti, čia yra 13 mūsų mėgstamiausių nesėkmės tatuiruočių ir jų istorijos.

Daugiau nei 50 nesėkmingų tatuiruočių

Viršutinė kryžiaus tatuiruotė

Viršutinė kryžiaus tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Viršutinė kryžminė tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Apverstas kryžius turi daug reikšmių, dažniausiai pasitaikančios yra humanizmas, ateizmas ir okultizmas. Tai simbolis, dažniausiai sutinkamas sunkiojo metalo muzikoje ir siaubo filmuose, ir yra susijęs su satanizmu.

Apverstas kryžius reiškia krikščionybės priešpriešą, daugelis mano, kad tai nesėkmė, nes tyčiojasi iš gero ir švento. Tai įprasta tatuiruotė, tačiau kai kurie krikščionys vis tiek manys, kad tai nesėkmė.

Juodos katės tatuiruotė

Juodos katės tatuiruotė 1Kreditas:Instagram Juodos katės tatuiruotė 2Kreditas:Instagram

Juoda katė laikoma nelaiminga, kai ji praeina pro tave. Tai kyla iš piratų tradicijos, kai katė, einanti nuo jūsų, buvo laikoma blogu ženklu. Juodos katės taip pat siejamos su raganomis ir raganavimu.

Salemo raganų tyrimuose daugelis juodųjų kačių savininkų buvo apkaltinti raganavimu. Buvo manoma, kad raganos virsta juodomis katėmis, todėl susidarė dabartiniai prietarai prieš mažąsias kates.

Skaityti daugiau: 50 ir daugiau geriausių juodos katės tatuiruotės dizaino idėjų (prasmė ir įkvėpimas)

Ar tu žinai:

Japonijoje juodos katės iš tikrųjų laikomos laimingomis, ypač vienišoms moterims.

Sudaužyti veidrodžiai

Sudaužyti veidrodžiai 1Kreditas: Instagram Sudaužyti veidrodžiai 2Kreditas: Instagram

Sugedęs veidrodis atneša septynerius nesėkmės metus. Romėnų laikais yra prietaras, teigiantis, kad veidrodis, suskaidytas į didesnius gabalus, yra dar labiau nesėkmingas nei mažesnės šukės. Žiūrėti į savo atspindį sudaužytame veidrodyje nesiseka tiek Indijoje, tiek Rusijoje.

Daugelis pasaulio kultūrų mano, kad veidrodis gali atimti dalį žmogaus sielos. Žiūrėdamas į savo atspindį veidrodyje, tavo siela gali sugesti. Jūsų siela gali įstrigti sudaužytame pasaulyje.

Blogos akies tatuiruotė

Blogos akies nesėkmės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Piktos akies nesėkmės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Manoma, kad bloga akis atneša nesėkmę asmeniui, kuriam ji skirta. Šis simbolis kyla iš įsitikinimo, kad tas, kuris pasiekia didelę sėkmę ar šlovę, pritrauks kitų pavydą. Šis pavydas pasireikš kaip prakeiksmas, kuris panaikins jų laimę.

Blogos akies tatuiruotė jus apsaugos, bet bus nesėkminga visiems, kurie išdrįs spoksoti. Nors kai kurie žmonės mano, kad pasidarius blogos akies tatuiruotę bus nesėkmė.

Ar tu žinai:

Sakoma, kad žmonės su mėlynomis ir žaliomis akimis dovanoja blogos akies prakeiksmą. Dėl šios priežasties blogų akių tatuiruotės dažnai būna mėlynos.

Šarko tatuiruotė

Šarko nesėkmės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Šarko nesėkmės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Manoma, kad Jungtinėje Karalystėje vieno šarko matymas yra nesėkmės simbolis. Vienas iš būdų kovoti su tuo yra pasakyti: „Labas rytas, pone šarka – kaip jūsų žmona šiandien?“ Tikimasi, kad gerbti blogus reiškia, kad tai nesuteiks nesėkmės.

Sarkos taip pat siejamos su mirtimi, viduramžiais dažnai aptinkamos prie ligoninių, mūšio laukų ir kartuvių. Sarkos taip pat žinomos kaip vagys, vagiančios blizgančius ir vertingus daiktus.

666 Tatuiruotė

666 Nesėkmės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram 666 Nesėkmės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

666 yra gerai žinomas nesėkmės simbolis. 666 yra velnio skaičius ir gali pritraukti neigiamą energiją. Žvėries ženklas dažnai pasirodo sunkiojo metalo muzikoje ir siaube, susijusiame su satanizmu ir demonišku garbinimu.

Tai dažna tatuiruotė tamsesnių, liguistų gyvenimo gerbėjams, tačiau galite sulaukti pasmerkimo. Daugelis šią tatuiruotę susieja su pačiu velniu ir mano, kad šios tatuiruotės nešėjai yra blogi.

Ar tu žinai:

Kinijoje 666 yra laimingiausias skaičius. Šeši skamba kaip kinų kalbos žodis, reiškiantis sklandų ar tekantį, todėl trims šešioms pasiseks.

 „Valknut“ tatuiruotė

„Valknut“ nesėkmės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram „Valknut“ nesėkmės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram

Valknutas yra runa, kartais vadinama mirties mazgu. Skandinavų mitologijoje Valknutas yra vienas iš Odino simbolių, vaizduojančių mirtį. Šis simbolis laikomas nesėkmingu, nes jis susijęs su mirtimi ir mūšiu.

Mitologijoje dėvėti „Valknut“ tatuiruotę yra tas pats, kas įsipareigoti Odinui, o tai dažnai reiškia smurtinę naudotojo mirtį. Taigi prieš pasidarydami šią mažą geometrinę tatuiruotę pagalvokite, ką tai reiškia mitologijoje.

„Ouija“ lentos tatuiruotė

„Ouija“ lentos tatuiruotė 1Kreditas: Instagram „Ouija“ lentos tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

„Ouija“ lentos tatuiruotės ir su „Ouija“ susijusios tatuiruotės daugeliui laikomos nelaimingomis. Jie naudojami bendrauti su mirusiaisiais, tačiau kartais manoma, kad jie sugrąžina blogą dvasią. Jis pradėjo Viktorijos laikų salės žaidimą, tačiau nuo to laiko tapo susijęs su antgamtiniais dalykais ir persekiojimais.

„Ouija“ lenta ir susiję vaizdai tapo labai populiarūs tatuiruočių pasaulyje. Dabar tai labiau asocijuojasi su siaubo filmais ir sunkiojo metalo muzika, ji vis dar laikoma nelaiminga ir blogos dvasios nešėja.

Apversta pasaga

Apversta pasaga 1Kreditas: Instagram Apversta pasaga 2Kreditas: Instagram

Pasagos yra universalus sėkmės signalas. Pasagos, kuri atbaido demoną, sėkmė ateina tik tada, kai ji yra tinkamoje padėtyje. Pasaga pasisekė, kai yra tokios formos kaip U. Jei ji apversta aukštyn kojomis arba apversta, sėkmė gali iškristi.

Pasaga, kuri yra labiau panaši į n, yra nesėkminga. Kai kurie žmonės mano, kad apverstą pasagą, uždėtą virš durų, pasisekė. Kiekvienas, kuris praeis pro šias duris, pasisekė.

Taip pat skaitykite: 60 ir daugiau sėkmės tatuiruočių ir jų reikšmės

Skėčio tatuiruotė

Skėtis „Bad Luck“ tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Skėtis „Bad Luck“ tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Senas prietaras yra tai, kad niekada neturėtumėte atidaryti skėčio patalpose. Tai dar Egipto laikais, kai kunigai ir karalienė naudojo povo plunksnas, kad apsaugotų juos nuo saulės. Naudojant juos patalpose, toli nuo saulės spindulių, pyktume saulės dievą.

Viktorijos laikais skėčiai buvo gaminami iš plieninių briaunotų „Paragon“ rėmų. Spyruoklės mechanizmas leido greitai išsiplėsti, dažnai tapo pavoju. Arba skėčio tatuiruotė simbolizuoja blogą orą ir audras, kurias išgyvename gyvenime.

Kopėčių tatuiruotė

Kopėčių nesėkmės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Kopėčių nesėkmės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Vaikščiojimas po kopėčiomis laikomas nesėkme. Šis prietaras kilęs iš senovės Egipto, nes kopėčios prie sienos suformavo piramidę. Tai buvo šventa forma, kurios niekada nereikėtų sugadinti einant per ją.

Krikščionys kopėčias sieja su išdavyste, nedorybe ir mirtimi, nes žmogus atsigulė prieš nukryžiavimą. Anglijoje nusikaltėliai buvo priversti vaikščioti po kopėčiomis pakeliui į kartuvę.

Tuščia supama kėdės tatuiruotė

Tuščia supama kėdės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Tuščia supama kėdės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Pasak airių legendos, tuščia supama kėdė yra atviras kvietimas piktosioms dvasioms. Įprasta siaubo filmų tropa – tuščia supama kėdė juda pati.

Gavę tuščią supamąją kėdę, jūs sugrąžinsite sėkmę į savo namus ir atsiversite blogoms nuotaikoms. Daugeliui žmonių patinka gauti tuščią kėdę, kuri padėtų ramiai sėdėti savo verandoje, o kiti mėgsta švęsti savo mėgstamą siaubo filmą.

Šluotų tatuiruotės

Šluotos nesėkmingos tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Šluotos nesėkmingos tatuiruotės 1Kreditas: Instagram

Šluotos būna su įvairiais prietarais ir įvairiais būdais susijusios su nesėkme. Senovėje švarios rankos galėjo šluotas tvarkyti tik šventykloje. Nuo tada kiekviena kultūra turi tradiciją, kokiu būdu reikia šluoti ir kada naudoti šluotą.

Šluotos taip pat sujungtos su raganomis. Daugelis mano, kad su savo juodomis katėmis važinėja ant šluotų. Jei ketinate pasidaryti šluotos tatuiruotę, turėtumėte pagalvoti, į kurią pusę ji nukreipta, ir niekada neturėtumėte jos turėti tarpduryje.

Nesėkmingos tatuiruotės: daugiau DUK

Kokie skaičiai yra nesėkmingi?

Kokie skaičiai yra nesėkmingi 1Kreditas: Instagram Kokie skaičiai yra nelaimingi 2Kreditas: Instagram

Kinijoje žodis keturi skamba panašiai kaip kinai – mirtis. Daugelyje Kinijos pastatų nėra ketvirto aukšto. Japonijoje bijoma devynių, nes tai skamba kaip japoniškas žodis, reiškiantis kančias ar kankinimus.

Italai yra prietaringi dėl penktadienio 17 -osios, nes pertvarkytas XVIII gali sukurti žodį VIXI. Tai reiškia, kad mano gyvenimas baigėsi. Žydų istorijoje net skaičiai laikomi labai nesėkmingais ir pritrauks piktąsias dvasias.

Ar net tatuiruotėms nepasisekė?

Tai priklauso nuo tautosakos. Kai kurios kultūros mano, kad lyginiai skaičiai grąžina sėkmę, kiti mano, kad nelyginiai skaičiai yra nesėkmingi. Nelyginiai skaičiai visame pasaulyje turi daugiau teigiamų partnerių. Dėl šios priežasties daugelis žmonių pasidaro tatuiruotes poromis, kad būtų išvengta lygių raštų.

Pagal žydų papročius manoma, kad net skaičiai yra pavojingi. Šie nelaimingi skaičiai kviečia piktąsias dvasias. Jie bandys gyventi namuose, kuriuose yra nelyginiai skaičiai, jie tai laiko saugesniu ir laimingesniu. Lošėjai renkasi nelyginius skaičius ir tiki, kad jie atneša daugiau sėkmės. Taip yra todėl, kad nelyginių skaičių negalima sumažinti, todėl jie tampa galingesni.

Yra daug prietarų, susijusių net su tatuiruotėmis. Dėl šios priežasties tatuiruočių meistrai gali tatuiruoti ant jūsų keistus dalykus. Pavyzdžiui, nelyginis žiedlapių skaičius prie gėlės.

Ar tu žinai:

Vienas europiečių prietaras teigia, kad siunčiant gėles kam nors paprastai laikoma laiminga atsiųsti nelyginį gėlių skaičių.

Ar nesiseka pasidaryti atitinkamų tatuiruočių?

Ar nesiseka pasidaryti atitinkamų tatuiruočių 1Kreditas: Instagram Ar nesiseka pasidaryti atitinkamų tatuiruočių 2Kreditas: Instagram

Kai kurie tatuiruočių menininkai mano, kad tatuiruočių derinimas su vaikinu ar mergina yra mirties bučinys. Jie taip pat mano, kad jūsų tatuiruotė ant kito žmogaus vardo yra blogas ženklas santykiams.

Tatuiruotojai rekomenduoja įsigyti tai, kas mažiau akivaizdžiai atspindi jūsų meilę ir santykius, pavyzdžiui, jubiliejaus datą, slapyvardžius ar mėgstamus vienas kito filmus.

Atitinkamos tatuiruotės nelaikomos mirties bučiniu šeimoje ar drauguose. Daugelis draugų pasidaro atitinkamas tatuiruotes, norėdami švęsti savo gyvenimo etapą, gerą patirtį kartu ar tiesiog švęsti draugystę.

Ar tu žinai:

Joe Jonas ir Sophie Turner pasirinko a Žaislų istorijos citata švęsti savo santuoką.   

Ar vestuvinių žiedų tatuiruotės yra nesėkmės?

Ar vestuvinių žiedų tatuiruotėms nesiseka 1Kreditas: Instagram Ar vestuvinių žiedų tatuiruotėms nesiseka 2Kreditas: Instagram

Vestuvinio žiedo tatuiruotės tampa vis populiaresnės tarp porų. Ne visi mano, kad tai yra geras įprastos vestuvių grupės pakeitimas, o kai kurie žmonės mano, kad tai yra nesėkmė. Vestuvinio žiedo tatuiruotės laikui bėgant gali išblukti, prisiekti, saulės spinduliai ir rankų plovimas reiškia, kad rankų tatuiruotės reguliariai blunka. Tai gali būti blogas ženklas jūsų santykiams.

Ar tu žinai:

Įžymybės, kurios turėjo vestuvinių žiedų tatuiruotes, yra Pamela Anderson ir Tommy Lee, Davidas ir Victoria Beckhamai, Beyonce ir Jay Z bei Daxas Shepardas ir Kristen Bell.

Ar Taro kortų tatuiruotės yra nesėkmės??

Ar Taro tatuiruočių nesėkmė 1Kreditas: Instagram Ar Taro tatuiruočių nesėkmė 2Kreditas: Instagram

Taro tatuiruotės neatneša nesėkmės. Neigiamos Taro kortos yra tik nuoroda į tai, kas ateina, ji niekada neatneša ir nesukelia nesėkmės.

Kai kurios Taro kortos atneša daugiau nesėkmės nei kitos, todėl prieš pasidarydami Taro kortos tatuiruotę, galbūt norėsite atlikti tam tikrus tyrimus.

„Kardų dešimtukas“ rodo, kad ateityje patirsite nepageidaujamą staigmeną. Trys kardai reiškia atstūmimą, širdgėlą, išdavystę, vienatvę ir sielvartą. Bijota bokšto kortelė yra dramatiškas ir dažniausiai staigus apreiškimas.

Ar pelėdos tatuiruotėms nesiseka?

Ar pelėdos tatuiruotėms nesiseka 1Kreditas: Instagram Ar pelėdos tatuiruotėms nesiseka 2Kreditas: Instagram

Kai kuriose kultūrose pelėdos laikomos nelaimingomis. Taip yra todėl, kad jie yra tylūs, naktiniai gyvūnai. Kitose kultūrose pelėdos laikomos išmintingomis. Jie yra dvasiniai vadovai, taip pat gynėjai, galintys atnešti žinių ir turtų. Pelėdos paprastai laikomos išmintingomis nei nelaimingomis.

Kokios spalvos nesiseka?

Žalią spalvą galima laikyti nelaiminga, nes ji Kinijoje siejama su neištikimybe. Žalias skrybėles nešiojantis vyras esą turi neištikimą žmoną. Manoma, kad Jungtinėje Karalystėje ir JAV žalia spalva yra nelaiminga spalva. Manoma, kad taip yra todėl, kad žalia yra nuodingo arseno spalva.

Kokios spalvos nesiseka 1Kreditas: Instagram Kokios spalvos nesiseka 2Kreditas: Instagram

Kinijoje balta spalva laikoma mirties spalva, dažnai dėvima laidotuvėse. Tai susiję su nelaimėmis, gedulais ir nevaisingumu. Brazilijoje violetinė yra nelaiminga spalva, susijusi su mirtimi ir gedulas.

Kokios spalvos nesiseka 3Kreditas: Instagram Kokios spalvos nelaimingos 4Kreditas: Instagram

Kodėl nesėkmė turėti neužbaigtą drakono tatuiruotę??

Kodėl nesėkmė turėti neužbaigtą drakono tatuiruotę 1Kreditas: Instagram Kodėl nesėkmė turėti neužbaigtą drakono tatuiruotę 2Kreditas: Instagram

Kinijos kultūroje jūsų tatuiruočių meistras paskutinį kartą turėtų išsaugoti drakono akis. Drakonai yra labai gerbiami ir laikomi globėjais. Kinijos drakono tatuiruotės laikomos globėjomis, tatuiruotės padarymas prilygsta drakono sielos iškvietimui, kad apsaugotų jus.

Jei jūsų menininkas pirmiausia užbaigs akis, siela pateks į rašalą ir ištvers tatuiruotės skausmą. Tai ne tik drakonai, daugelis žmonių tatuiruotes matys paskutinį kartą, kad nesukeltų sielos skausmo.

Kokiems gyvūnams nepasisekė?

Daugelis gyvūnų ateina su prietarais ir yra laikomi nesėkme viso pasaulio kultūrose. Prieš tatuiruodamiesi bet kurį iš šių gyvūnų, pagalvokite, kad kai kurioms kultūroms jie gali būti laikomi nesėkme.

Juodasis vabalas kartais vadinamas mirties laikrodžio vabalu. Kai jie šliaužia per jūsų batus arba paliečia sieną, tai yra mirties ženklas. Triušių kojoms pasisekė daugelyje kultūrų, abi kitos mano, kad jos iš tikrųjų atneša nesėkmę. Manoma, kad jie yra užmaskuotos raganos.

Kokiems gyvūnams nesiseka 1Kreditas: Instagram Kokiems gyvūnams nesiseka 2Kreditas: Instagram

Navajo legendoje pamatyti kojotą kelionėje yra blogas ženklas. Jei matote vieną savo kelionėje, visada turėtumėte atsukti nugarą, kad išvengtumėte nesėkmės. Amazonės istorija mano, kad rožiniai delfinai gali virsti žmonėmis ir naktį pavogs vaikus iš jų namų. Viena lapė, kertanti tavo kelią, yra sėkmė, tačiau lapių grupė laikoma labai nesiseka.

Kokiems gyvūnams nesiseka 3Kreditas: Instagram Kokiems gyvūnams nesiseka 4Kreditas: Instagram Kokiems gyvūnams nesiseka 5Kreditas: Instagram

Kuriems augalams nesiseka?

Augalai, nors ir gražūs bet kokių namų priedai, kartais gali atnešti nesėkmę. Gauti tam tikras augalų tatuiruotes bus laikoma nesėkme.

Remiantis Feng Shui įsitikinimu, kaktusas gali perduoti blogą energiją. Kaktusas gali atnešti nesėkmės ir finansinių problemų, jei laikomas namuose.

Kokiems augalams nesiseka 1Kreditas: Instagram

Medvilniniai augalai atrodo gražiai, tačiau simbolizuoja nesėkmę ir skurdą. Babuliniai augalai su savo ryškiomis geltonomis gėlėmis daro geras tatuiruotes, tačiau su savo erškėčiais jie gali sukelti ginčus namuose.

Kuriems augalams nesiseka 2Kreditas: Instagram

Paprastai baltos gėlės dažnai laikomos nelaimingais augalais, daugelis kultūrų mano, kad jos atneš mirtį. Dovanoti geltonas gėles Rusijoje reiškia, kad keikiate savo draugą neištikimybe, todėl pasidaryti tatuiruotę gali būti laikoma padovanota. Viktorijos laikais raudonos ir baltos gėlės kartu vazoje reiškia, kad netrukus bus mirtis.

Kokiems augalams nesiseka 3Kreditas: Instagram Kuriems augalams nesiseka 4Kreditas: Instagram

Ar svajonių gaudytojo tatuiruotėms nesiseka?

Ar svajonių gaudytojo tatuiruotėms nesiseka 1Kreditas: Instagram Ar svajonių gaudytojo tatuiruotėms nesiseka 2Kreditas: Instagram

Ne, visiškai priešingai. „Dreamcatcher“ tatuiruotės yra įprastas sėkmės simbolis vietiniams Amerikos vyrams ir moterims. Jie atstovauja turtingą jų kultūros paveldą ir padeda išvengti neigiamos energijos. Ši tatuiruotė padės apsisaugoti nuo košmarų ir blogų sapnų.

Ar tu žinai:

Demi Lovato ir Miley Cyrus turi svajonių gaudytojo tatuiruotes.