Dizainas

Daugiau nei 40 nuostabių „Ouroboros“ tatuiruočių idėjų jums (2021 m. Atnaujinta)

Visi žinome pirmąjį klausimą.

Kas yra mūsųoboros? Kadangi dauguma žmonių žiūrės į jus su klaustuku ant veido, kai sakysite: „Aš noriu mūsų tatuiruotės“. „Ouroboros“ yra senovės apskritimo simbolis, kuriame gyvatė ar drakonas valgo savo uodegą.

Šio tipo tatuiruotė nėra labai paplitusi tarp tatuiruočių bendruomenės, tačiau ji turi labai gilią prasmę ir jos populiarumas vis auga. Ir, žinoma, labai gražiai atrodo ant odos, kad ir kur ją dėtum.

Šiame straipsnyje mes sutelksime dėmesį į mūsų tatuiruočių idėjas ir šio simbolio prasmę. Tokiu būdu galite pamatyti, ar „Ouroboros“ tatuiruotė jums tinka, prieš visam laikui išgraviravus ją ant odos.

Ką atstovauja Ouroboros?

Ką atstovauja OuroborosKreditas: Instagram

Norėdami jums tai sugriauti, terminas ouroboros arba uroboros yra kilęs iš graikų kalbos ir jungia žodžius oura ir bora. Pirmasis žodis reiškia uodegą, o pastarasis reiškia valgymą ar rijimą. Taigi, ouroboros yra uodegos ganytojas.

Tai senovinis simbolis su drakonu ir gyvate ar gyvate. „Ouroboros“ pirmą kartą buvo atrastas Tutanchamono kape (1400 m. Pr. Kr.) Ir senovės Egipto raštuose.

Tai reta tatuiruotė, turinti kelias reikšmes. Simbolis buvo daugelio kultūrų dalis per visą istoriją. Pagrindinė mūsų simbolika yra ta, kad gyvenimas tęsiasi net baisiais laikais. Kuris yra daugelio žmonių šūkis.

Ir kai kuriems žmonėms tai yra nemirtingumo simbolis. Ne nemirtingumas, kad jie gyvens amžinai, bet ta prasme, kad norint pasiekti savo tikslą niekas negali jų sustabdyti. Tai yra viena iš tų tatuiruočių, kurios reiškia, kad sutinkate su mirtimi ir atgimimu.

Arba kai kuriems žmonėms mūsų tatuiruotė „Ouroboros“ reiškia laimę su gyvenimu arba kad jų gyvenimas yra visas kaip ratas. Tiems žmonėms, kurie turi viską, tikėjimą, šeimą ir pan., Tai simbolis, primenantis, kur esate savo gyvenime, savo pasiekimus ir visus sunkiai išgyvenamus laikus.

Kai kuriose kultūrose yra tik vienas būdas pavaizduoti mūsų gyvatę. Šiandien, šiuolaikiniame pasaulyje, mes naudojame realistinę gyvatę ar kitokį gyvūną, kad pavaizduotume myoboros.

Galite pasitelkti savo vaizduotę ir mąstyti už dėžutės ribų. Tačiau jūs turite žinoti, ką simbolis reiškia, tai yra gyvūnas, besisukantis, valgantis uodegą. Šis simbolis gali būti pavaizduotas įvairiais būdais. Galite pasirinkti, ar gyvūno burna yra uždara, ar atvira. Kol simbolis yra apskritas ir uodega kažkur yra – jis gali veikti.

Gyvatės, gyvatės ar drakono kūnas ant jūsų tatuiruotės gali būti susuktas į mazgą. Sukimasis ar mazgas suteikia tatuiruotei sudėtingumo. Tai jokiu būdu nepakeis simbolio reikšmės.

Kur dėti Ouroboros tatuiruotę?

„Ouroboros“ tatuiruotės išdėstymas yra paprastas, nes jos paprastai yra suapvalintos formos. Žinoma, jei naudojate mazgą ar begalybės formą, jums ir jūsų tatuiruočių meistrui gali kilti nedidelių sunkumų dėl geriausios jo vietos. „Ouroboros“ tatuiruočių magija yra ta, kad jas galite lengvai uždėti aplink kulkšnį, riešą, kaklą, pirštą, ranką.

„Ouroboros“ tatuiruotės beveik visada atrodo šauniai. Šio tipo tatuiruotėms dizainas gali užtrukti. Priežastis paprasta; kiekvienas žmogus nori, kad tatuiruotė būtų unikali, atspindėtų tai, kas jiems atrodo tinkama, ir jam reikia įvairių elementų, įtrauktų į šį kūno meno kūrinį.

Tai labai šauni tatuiruotės idėja. Atminkite, kad turite susirasti tatuiruočių meistrą, turintį didelę patirtį ir kompetenciją, kad įsitikintumėte, jog jūsų tatuiruotė yra šedevras. Tai ypač svarbu, jei dizainas yra labiau sudėtingas.

40+ geriausių „Ouroboros“ tatuiruočių dizaino idėjų

Jei nesate tikri, kokio tipo „Ouroboros“ tatuiruotė jums tinka, patikrinkite žemiau esančius mūsų drąsius ir galingus pavyzdžius ir pasirinkite tą, kuris jus labiausiai įkvepia.

1. Gyvatės Ouroboros tatuiruotė

Gyvatės Ouroboros tatuiruotė 1Kreditas: @kristinpie_tattoo Gyvatės Ouroboros tatuiruotė 2Kreditas: @hanstattooer Gyvatės Ouroboros tatuiruotė 3Kreditas: @7_sins_tattoo Gyvatės Ouroboros tatuiruotė 4Kreditas: @pics_of_inked_

Nors kai kurie žmonės bijo gyvačių, kitiems tai netrukdo nuolat tatuiruotis ant odos. Gyvatė yra tipiškas „Ouroboros“ tatuiruočių dizainas.

Galite uždėti prailgintą, šakotą liežuvį, sukurdami stiprų ir galingą vaizdą. Savo gyvatės ouroboros tatuiruotei galite pasirinkti gyvatės skeletą, kad jis labiau išsiskirtų. Tai gali padaryti jūsų tatuiruotės dizainą labiau suasmenintą.

Aplink gyvatę taip pat galite pridėti kryžių, gėlę, mažą gyvūną, kad jis taptų jums patogesnis ir sudėtingesnis. Tatuiruotės yra susijusios su tuo, ko norite ir ko jums reikia. Jei jums patinka tatuiruotės ir senovės tradicijos, šis dizainas jums tinka.

„Snake ouroboros“ tatuiruotės atrodo šauniai, nesvarbu, kur jas dedate ant kūno. Tiesiog įsitikinkite, kad tatuiruotės vieta atspindi jus.

2. Drakono Ouroboro tatuiruotė

Dragon ouroboros tatuiruotė 1Kreditas: @inkin.dots Dragon ouroboros tatuiruotė 2Kreditas: @nomadictattoos_ Dragon ouroboros tatuiruotė 3Kreditas: @kotoosminog.tattoo Dragon ouroboros tatuiruotė 4Kreditas: @danilotatuajes

Drakonai simbolizuoja galią. Taigi nenuostabu, kad vietoj gyvačių kai kurie naudoja mūsų drakono dizaino drakonus. Drakonai mūsų „tatuiruotėse“ dažnai naudojami kaip drąsesnis dizainas, kuriame galite įtraukti daugiau informacijos.

„Dragon ouroboros“ tatuiruotė atrodo šauniai net mažoje vietoje, pavyzdžiui, aplink riešą ar kulkšnį. Šios mažos tatuiruotės su savo detalėmis tikrai gali išsiskirti ant jūsų odos.

Drakonų dizainas skirtas tiems, kurie nebijo išsiskirti pirmiausia dėl to, kad drakonai mūsų tatuiruotėse yra reti. Štai kodėl jie yra šiek tiek kitoks meno kūrinys. Jūsų drakonas gali būti liepsnoje, turėti nagus, sparnus, svarstykles, viską, ko norite.

Be juodų darbų, daugiaspalvės tatuiruotės gali būti labai prastos.

Vyrai dažniausiai pasirenka drakono ouroboros tatuiruotes, nes jos sustiprina vyriškąją pusę. Kadangi ši tatuiruotė yra išsami ir reikalauja daug darbo, ji gali būti skausminga (priklausomai nuo vietos).

3. Begalybės Ouroboros tatuiruotė

„Infinity ouroboros“ tatuiruotė 1Kreditas: @mazon_tattoo „Infinity ouroboros“ tatuiruotė 2Kreditas: @tatuiruotes_ „Infinity ouroboros“ tatuiruotė 3Kreditas: @a.diary.of.strange.ourrences „Infinity ouroboros“ tatuiruotė 4Kreditas: @wakingthewitch_

Vienas iš unikaliausių „Ouroboros“ tatuiruočių dizaino variantų, kurį galite pasirinkti, yra begalybės ženklas. Gyvatės kūnas gali pasisukti viduryje ir taip sukurti simbolį, panašų į skaičių aštuonis. Šio tipo tatuiruotės simbolizuoja nesibaigiantį gyvenimo ciklą.

„Infinity ouroboros“ tatuiruotė kai kuriems žmonėms reiškia visumą. Tokia tatuiruotė idealiai tinka žmonėms, kurie žino ir pripažįsta, ko jiems reikia ir ko nori gyvenime.

Begalybės „Ouroboros“ tatuiruotė atrodo ne tik nuostabiai, bet ir nešiotojui turi didelę prasmę. Gyvenimas, mirtis ir atgimimas taip pat vaizduojami naudojant šią nuostabią tatuiruotę.

Galite naudoti gyvatę, driežą, drakoną, gyvatę ar net virvę.

Taip pat skaitykite: 16 geriausių „Infinity Heart Tattoo“ dizaino idėjų (atnaujinta 2021 m.)

4. Yin Yang Ouroboros tatuiruotė

Yin yang ouroboros tatuiruotė 1Kreditas: @black_viper__tattoo Yin yang ouroboros tatuiruotė 2Kreditas: @manamctattoo Yin yang ouroboros tatuiruotė 3Kreditas: @davidkwilsonauthor Yin yang ouroboros tatuiruotė 4Kreditas: @sanket_tattoolordz

Yin yang yra senovės kinų filosofija, vaizduojanti dvi vienas kitą papildančias jėgas. Yin yra žemės, pozityvumo, moteriškumo, tamsos simbolis. Yang reiškia dangų, vyriškumą, šviesą, aktyvumą.

Harmoningai yin ir yang reiškia šviesą ir tamsą. Abu šie aspektai negali klestėti vienas be kito, be harmonijos. Yin yang yra dvasinė tatuiruotė.

Pasitelkite savo vaizduotę ir meilę tatuiruotėms, kad „yin“ ir „yang“ taptumėte „ouroboros“ tatuiruočių koncepcija. Turėsite kažką unikalaus, kuris atspindi jus ir jūsų vidinę kovą.

Taip pat skaitykite: 30 prasmingiausių Yin Yang tatuiruočių dizaino idėjų

5. Riešo Ouroboros tatuiruotė

Riešo „Ouroboros“ tatuiruotė 1Kreditas: @yolan_u Riešo „Ouroboros“ tatuiruotė 2Kreditas: @simon_says_holy Riešo „Ouroboros“ tatuiruotė 3Kreditas: @ozgun.kanbur Riešo „Ouroboros“ tatuiruotė 4Kreditas: @ryanmizzentattoo

Paklauskite bet kurio tatuiruočių mėgėjo apie savo mėgstamą tatuiruotės vietą ir beveik visi jie jums pasakys, kad tai riešas. Riešas puikiai tinka „Ouroboros“ tatuiruotei.

Gyvatė, driežas ar drakonas, valgantys uodegą aplink riešą, sukuria tobulą begalinį ratą. Be to, galite pridėti keletą tatuiruočių ir mažų dizainų, kad juos sujungtumėte vienas su kitu.

Tatuiruotė aplink riešą yra maža, ir jūs galite lengvai ją uždengti. Čia esančios tatuiruotės taip pat lengvai pašalinamos, todėl verta žinoti, ar jūsų menininkas neatlieka labai gero darbo, ar nusprendėte galiausiai ką nors pakeisti.

Taip pat skaitykite: 70+ geriausių riešo tatuiruočių dizaino idėjų: kūno dailės kūriniai, padėsiantys jums iššokti

6. Keltų Ouroboros tatuiruotė

Keltų „Ouroboros“ tatuiruotė 1Kreditas: @amoedo05 Keltų „Ouroboros“ tatuiruotė 2Kreditas: @david_morrison_tattoo Keltų „Ouroboros“ tatuiruotė 3Kreditas: @felipepirestattoo Keltų „Ouroboros“ tatuiruotė 4Kreditas: @lazlodasilva

Keltų tema turi ilgą istoriją, o tatuiruočių mėgėjai dažnai ją naudoja kurdami dizainą, ypač mazgus. „Celtic“ mazgai reiškia ryšį tarp dviejų žmonių. Kai kuriems mazgai simbolizuoja ryšį tarp gamtos ir žmonių.

Keltų „Ouroboros“ tatuiruotės yra labai gražios, ypač dėl jų dizaino ir detalių. Kadangi tokia tatuiruotė gali būti labai sudėtinga, jums reikėjo dviejų ar daugiau seansų (atsižvelgiant į faktinį dizainą).

Jei norite tatuiruotės ir esate žmogus, mėgstantis įmantrų rašalą, šis dizainas jums tinka.

Taip pat skaitykite: 40+ nuostabių keltų tatuiruočių dizaino su prasmėmis

7. Gyvybės medis Ouroboros tatuiruotė

Mūsų gyvenimo medžio tatuiruotė 1Kreditas: @tattoomaki Mūsų gyvenimo medžio tatuiruotė 2Kreditas: @visceral_tattoos Mūsų gyvenimo medžio tatuiruotė 3Kreditas: @inkyourskin_amsterdam Mūsų gyvenimo medis tatuiruotė 4Kreditas: @oz_ink_

Mūsų gyvenimo medis, mūsų tatuiruotė, simbolizuoja amžinybę, žinias, išmintį, gyvenimą, pažangą ir valios jėgą. Tokios tatuiruotės dizaino yra daug, tačiau galima sakyti, kad visi jie atrodo didingai.

„Ouroboros“ tatuiruotėje derinti šaknis ir patį medį gali būti sudėtinga. Dėl šios priežasties tatuiruočių menininkai renkasi didesnio dydžio dizainą.

Gyvybės medžio tatuiruotės netinka visiems dėl jų detalių, išlaidų ir kitų veiksnių. Tai reiškia, kad jei norite sukti neįprastą kūno meno kūrinį, mūsų medžio tatuiruotė yra puikus pasirinkimas.

8. Ouroboros rankinės tatuiruotė

Ouroboros rankinės tatuiruotė 1Kreditas: @umamitattooer Ouroboros rankinės tatuiruotė 2Kreditas: @tallerra_tattoo Ouroboros rankinės tatuiruotė 3Kreditas: @celtink_art Ouroboros rankinės tatuiruotė 4Kreditas: @gibli.tattoo

Rankinių tatuiruotės yra vieni populiariausių šios pramonės šakų dizainų. Istoriškai ir tradiciškai kalbant, tvirta juoda apyrankė reiškia duoklę mirusiam mylimam žmogui.

Visi žinome, kad juoda spalva reiškia ją dėvinčio žmogaus mirtį ir gedulą. Prisimindami savo mylimąjį, tatuiruotė su raišteliu turi būti šiek tiek didesnė, kad galėtumėte tai padaryti.

Tačiau šiais laikais rankovių tatuiruotė reiškia jėgą, žavesį sėkmei ir dėvėtojo likimą. Tai viena iš tų tatuiruočių, kurias lengva parodyti ir prireikus užmaskuoti.

Jei pasitelksite savo vaizduotę, galėsite pridėti tam tikrų detalių ir spalvų. Pavyzdžiui, mergaitiškos merginos gali padaryti savo rankinę „Ouroboros“ tatuiruotės dizainą kaip papuošalą.

9. Skandinavų Ouroboros tatuiruotė

Skandinaviška Ouroboros tatuiruotė 1Kreditas: @chimpa82 Skandinaviška Ouroboros tatuiruotė 2Kreditas: @czarna.rusalka.tattoo Skandinaviška Ouroboros tatuiruotė 3Kreditas: @symmetrychaos Skandinaviška Ouroboros tatuiruotė 4Kreditas: @ariadna.pedemonte

Vikingų ar skandinavų tatuiruotės yra vienos iš labiausiai simbolinių tatuiruočių. Tai puikus būdas pagerbti savo protėvius, jei esate skandinavai. Skandinaviškos „ouroboros“ tatuiruotės yra galingi ir drąsūs pareiškimai visiems, kurie jas nešioja.

Pagrindiniai šio dizaino ir meno kūrinių taškai yra mitologija ir religija. Istorija sako, kad vikingai buvo uždengti tatuiruotėmis. Jei jums patinka jų kultūra ir istorija ir norite, kad tatuiruotė tai atspindėtų, bet su posūkiu, tai yra puikus sprendimas jums.

Vienas iš simbolių, kuriuos menininkai naudoja mūsų „tatuiruotėse“, yra vikingų kompasas. Mitologijoje šis kompasas yra stebuklinga lazda, padedanti rasti kelią per blogą orą ir audrą. Tai yra apsaugos ir patarimo simbolis, todėl nenuostabu, kad žmonės nusprendžia įtraukti šį dizainą į „Ouroboros“ tatuiruotes.

10. Masoninė Ouroboros tatuiruotė

Masonų tatuiruotė „Ouroboros“ 1Kreditas: @mashroomink Masonų tatuiruotė „Ouroboros“ 2Kreditas: @honeybunnytattoo Masonų tatuiruotė „Ouroboros“ 3Kreditas: @wrrrckrr Masonų tatuiruotė „Ouroboros“ 4Kreditas: @atelienanadantas

Ar norite savo tatuiruotę papildyti įdomiu posūkiu ir kažkuo, kas tikrai išsiskiria? Jei jums patinka tatuiruotės, kurios šaukiasi dėmesio, masonas „ouroboros“ yra puikus pasirinkimas.

Masonų temos idealiai tinka žmonėms, kurie mėgsta mistines ir paslaptingas vibracijas. Begalybės simbolį kaip masonų simboliką XVIII amžiuje galima pamatyti daugelyje ekspozicijų. Ji vaizduojama kaip gyvatė, paprastai susukta „aštuonių figūrų“ padėtyje, nesibaigianti kilpa be jokių apribojimų. Šis įvaizdis atspindi masonų atgimimą.

Begalybės simbolis pasirodo anglų masonijoje ir tai galima pamatyti projektuojant įvairius masonų objektus, pvz. užsegamas už masonų prijuostės. Atgimimo tema, kaip mes žinome, yra susijusi su mūsų „myoboros“. Masonams tai yra amžinybės simbolis.

11. Spalvinga Ouroboros tatuiruotė

Spalvinga „Ouroboros“ tatuiruotė 1Kreditas: @yuri.robertotattoo Spalvinga „Ouroboros“ tatuiruotė 2Kreditas: @rbitattoo Spalvinga „Ouroboros“ tatuiruotė 3Kreditas: @frappeink Spalvinga „Ouroboros“ tatuiruotė 4Kreditas: @aquariestattoo

Geriausias būdas išryškinti „ouroboros“ yra peržengti ne tik juodus darbus ir pasidaryti daugiaspalvę tatuiruotę. Arba tik viena spalva!

Jei jums patinka įvairios spalvos tatuiruotės, galite lengvai pridėti įvairių atspalvių ir raštų prie mūsų „obobos “dizaino. Ouroboros simbolizuoja gyvenimą. Pridėję spalvą prie šio dizaino, jūs iš tikrųjų suteikiate daugiau džiaugsmo ir asmenybės savo tatuiruotei.

Spalvos taip pat turi ilgą tatuiruočių istoriją. Pavyzdžiui, jei ieškote drakono ouroboros, kas pasakys, kad jis turėtų būti tik juodas? Kodėl į mišinį nepridedant mėlynos arba geltonos spalvos??

Vyrai ir moterys gali pasidaryti įvairiaspalves „Ouroboros“ tatuiruotes. Viskas priklauso nuo to, kaip jums patinka jūsų rašalas. Jūsų pasirinkimai čia yra labai svarbūs.

Spalvingos tatuiruotės sukuria galios, laisvės ir nepriklausomybės įspūdį. Jie taip pat parodo jūsų kūrybiškumą. Štai kodėl neturėtumėte apriboti savo vaizduotės. Ištirkite savo kūrybiškumą ir pamatysite, kur jis jus nuves.

Tinkamos spalvos pasirinkimas yra svarbi dizaino dalis. Tatuiruočių menininkai rekomenduoja apsvarstyti keletą dalykų, kol jūsų rašalas patenka ant odos. Visų pirma, mažos spalvingos tatuiruotės kartais gali vizualiai susilieti ir atrodyti purvinos, ypač jei jūsų tatuiruočių meistras neturi patirties.

Didelės tatuiruotės su spalvomis atrodo daug geriau. Jų atspalviai išsiskiria ir jie gali atrodyti aiškesni. Be to, jūsų odos tonas gali turėti įtakos tai, kaip spalva atrodys jums ir kiek laiko jie truks. Atminkite, kad tamsesni atspalviai ant odos išlieka ilgiau. Ryškios spalvos, tokios kaip rožinė, raudona, geltona, žalia, oranžinė, linkusios greičiau išblukti.

Kadangi jie yra palyginti trumpalaikiai, tam tikru momentu čia ir ten jums reikės prisilietimų. Atminkite, kad kai kurias spalvas sunku padengti kita tatuiruote ir jas gali būti sunku pašalinti.

Tačiau spalvos gali sustiprinti „ouroboros“ tatuiruočių simboliką arba vertybes, kurios jums atrodo tinkamos. Kiekviena spalva turi savo specifinę reikšmę. Prieš pasirinkdami „Ouroboros“ tatuiruotės spalvas, skirkite šiek tiek laiko jų reikšmėms ištirti.

Taip pat skaitykite: 

  • Daugiau nei 50 puikių akvarelės tatuiruočių: patikrinkite šiuos nuostabius dizainus (atnaujinta 2021 m.)
  • Tatuiruočių spalvos: viskas, ką reikia žinoti

12. Gėlių Ouroboros tatuiruotė

Gėlių Ouroboros tatuiruotė 1Kreditas: @carrieceratops Gėlių Ouroboros tatuiruotė 2Kreditas: @siminamina Gėlių Ouroboros tatuiruotė3Kreditas: @winterhalo Gėlių Ouroboros tatuiruotė 4Kreditas: @lars_wilczinski

Visi nori, kad jų rašalas būtų simboliškas ir turėtų gilią prasmę. Gėlių įtraukimas į „Ouroboros“ tatuiruotę yra būdas.

„Ouroboros“ tatuiruočių gėlių grožis yra tas, kad jos gali būti didelės arba mažos. Viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų. Jie yra gražūs visų dydžių.

Gėlės paprastai sukelia teigiamą nuotaiką. Jie simbolizuoja laimę, meilę ar džiaugsmą. Kiekviena gėlė turi skirtingą reikšmę. Be to, jie gali reikšti kažką skirtingo vienam asmeniui.

Tatuiruočių meistrai rekomenduoja turėti galvoje konkretų įvaizdį arba atlikti tyrimus prieš nuspręsdami, kurią gėlę pridėti prie „Ouroboros“. Pasirinkite tai, kas jums patinka ir kas jums patinka.

Renkantis tokių tatuiruočių vietą, nėra jokių taisyklių. Bet galbūt norėsite paklausti savo tatuiruočių meistro apie geriausią vietą jūsų gėlėms. Pavyzdžiui, aplink gyvatę ar driežą galite uždėti vyšnių ar slyvų žiedus. Slyvų žiedai tradiciškai kilę iš Japonijos ir jos kultūros. Tai klasikinė gėlė, kurią galite pasirinkti savo tatuiruotei. Galite paimti laukinių gėlių ar rožių, kad padidintumėte iki rankos ar liemens. Laikykite linijas aštrias ir tvarkingas.

Taip pat skaitykite: 50 ir daugiau geriausių gėlių tatuiruočių dizaino, kad pražystumėte: geriausios rašalo idėjos