Dizainas

Daugiau nei 30 mėnulio tatuiruočių: dizainas, įkvėpimas, simbolika ir prasmė

Mėnulis yra vienas pirmųjų ir ankstyviausių žmogaus simbolių. Šimtmečius buvome pakerėti jo dangiškos išvaizdos naktiniame danguje. Nuo pat pradžių žinojome, kad tai daro neįtikėtiną įtaką žmogaus egzistencijai, ir iki šiol kiekvieną naktį esame jo įkvėpti ir užburti mėnulio šviesos. Mėnulis įkvėpė milijonus žmonių ir tebėra pagrindinis mūsų kūrybinio, meninio įkvėpimo šaltinis.

Natūralu, kad Mėnulis yra vienas iš labiausiai paplitusių tatuiruočių dizaino pasirinkimų. Jei ieškote įkvėpimo savo naujai tatuiruotei, esate tinkamoje vietoje. Tolesnėse pastraipose mes išnagrinėsime ir paaiškinsime keletą dažniausiai pasitaikančių Mėnulio tatuiruočių simbolių ir dizaino, kuriuos galite apsvarstyti savo naujam rašalui. Taigi, be jokių papildomų veiksmų, pradėkime!

Mėnulis ir jo kultūrinis poveikis

Mėnulis ir jo kultūrinis poveikisKreditas: @na.nago

Prieš pradėdami tatuiruočių dizainą, pirmiausia turėtume aptarti priežastį, kodėl mėnulis vaidina tokį svarbų vaidmenį mūsų kūrybinėje ir kultūrinėje išraiškoje, net iki šiol. Kaip vienas pirmųjų žmogaus simbolių, jis buvo naudojamas kaip pagrindinis kūrybinis įkvėpimas, pradedant mūsų priešistoriniais protėviais ir baigiant Vincentu van Gogu, ir daugybe šiuolaikinių menininkų visame pasaulyje. Kodėl taip yra?

Kai kurie pirmieji primityvūs eskizai, rasti Prancūzijoje, rodo, kad žmonės žinojo apie žvaigždyną, kaip iš pradžių buvo pasiūlyta brėžiniuose. Vėliau mokslininkai atrado, kad eskizai vaizduoja Mėnulio kodą, kuris yra kalendorius, sekantis Mėnulio pasirodymą danguje. Galima tik įsivaizduoti, kaip tai turėjo turėti įtakos protėvių žmonėms.

Nuo to laiko žmonės buvo apsėsti Mėnulio. Vieni į tai žiūrėjo kaip į dievybę, kiti pagerbė aukodami aukas. Žmonės matė mėnulį kaip teisingo kelio lyderį, nes mėnulio šviesa buvo vienintelis šviesos šaltinis naktį.

Senovės Egipte Mėnulis paprastai yra sėdintis ant skirtingų dievų galvų, pavyzdžiui, Khonsu. Buvo tikima, kad Khonsu, kurio vardas taip pat reiškia „kelio ieškotojas“ ir „keliautojas“, gina mirusiųjų dvasias nuo demonų ir užtikrina jų pomirtinę kelionę.

Keltams Mėnulis buvo jų dvasinės sistemos centras. Jie taip pat tikėjo, kad Mėnulis padeda išvykstančioms sieloms keliauti po mirties. Štai kodėl Airijos laidojimo kapuose yra rasta mėnulio žemėlapių raižinių, datuojamų 5000 metų.

Dėl savo formos, apšvietimo ir dangaus išvaizdos naktiniame danguje daugybę meno genijų įkvėpė Mėnulis. Kai kuriuose didžiausiuose meno kūriniuose Mėnulis yra pagrindinis paveikslo elementas arba svarbus aspektas. Štai keletas Mėnulio pavyzdžių žmogaus meninės raiškos šedevruose;

  • Joseph Wright iš Derbio – eksperimentas su paukščiu oro siurblyje – Pilnatis yra vienas reikšmingiausių paveikslo elementų. Jame parodyta, kaip Mėnulio rato (vėliau žinomo kaip Mėnulio draugija) susitikimas buvo suplanuotas taip, kad kelionėse būtų kuo geriau išnaudota mėnulio šviesa. Dailininkas turėjo tvirtus ryšius su šiuo apskritimu, todėl mėnulis paveiksle buvo linktelėjimas į mėnesinius apskritimo susitikimus.

Eksperimentas su paukščiu oro siurblyjeKreditas: Wikimedia

  • Vincentas van Gogas – Žvaigždėta naktis – Tai vienas labiausiai atpažįstamų paveikslų pasaulyje. Žinoma, paveiksle pavaizduotą žvaigždėtą naktį gražiai lydi nerimą keliantis ir liepsnojantis Mėnulis. Visą paveikslą apšviečia Mėnulis kampe, o tai skatina jo būtinumą ir simboliką, kaip paveikslą jungiantį ir sugriežtinantį kūrinį, taip pat gamtą naktį.

Vincentas van Gogas - Žvaigždėta naktisKreditas: Wikimedia

  • Kasparas Davidas Friedrichas – vyras ir moteris, apmąstantys mėnulį – Mėnulis visada turėjo galią, verčiančią mus apmąstyti jo egzistavimą ir patį gyvenimą. Šiame paveiksle netrūksta tik to vaizdavimo. Meditacinė, mąstanti šio paveikslo energija tikrai parodo žmogaus nesibaigiantį susidomėjimą Mėnuliu.

Kasparas Davidas Friedrichas - vyras ir moteris, apmąstantys mėnulįKreditas: Wikimedia

Kultūrinis Mėnulio poveikis yra begalinis; mums prireiktų viso straipsnio, kad parašytume tik apie pagrindus. Taigi, mes tęsime tolesnį jo simbolikos ir prasmės paaiškinimą per populiariausių Mėnulio tatuiruočių dizaino pavyzdžius. Taigi, tęskime tik tai.

Mėnulio tatuiruotės dizainas ir reikšmės

Mėnulio fazės tatuiruotė

Mėnulio fazės tatuiruotė 1Kreditas: @lunablankenstein

Dažniausia reikšmė ir simbolika Mėnulio fazės (ir tokios tatuiruotės) paprastai yra susijusios su žmogaus mokymosi etapais, jaunų ir senų augimu, paleidimu ir atgimimu. Kiekviena Mėnulio fazė taip pat turi specifinę ir individualią reikšmę.

Pavyzdžiui, pilnaties fazė simbolizuoja didžiausią sėkmę, išsipildymą, galią ir sugebėjimą gauti norimų ar būtinų dalykų..

Jaunas mėnulis simbolizuoja naują pradžią, naujas idėjas ir tikėjimo šuolį, kurį mes visi turime padaryti kartais.

Mažėjimas simbolizuoja pasidavimą, taiką ir tylą, taip pat gebėjimą priimti nuostolius. Kita vertus, vaškavimas simbolizuoja teigiamą augimą ir pasiekimą.

Štai keletas mūsų mėgstamiausių Mėnulio fazės tatuiruočių dizainų, kuriuos galite naudoti įkvėpimui;

Mėnulio fazės tatuiruotė 2Kreditas: @yeekiitattoo Mėnulio fazės tatuiruotė 3Kreditas: @viburnum_tattoo Mėnulio fazės tatuiruotė 4Kreditas: @betonas Mėnulio fazės tatuiruotė 5Kreditas: @sum0rulezz

Saulės ir mėnulio tatuiruotė

Saulės ir mėnulio tatuiruotė 1Kreditas: @honey.bea.tattoos

Saulės ir mėnulio koreliacija yra labai konkreti ir įdomi. Pavyzdžiui, manoma, kad Mėnulis yra Saulės veidrodis. Dėl saulės šviesos mes turime mėnulio šviesą, todėl Saulė ir Mėnulis turi sąveiką yin ir yang. Pavyzdžiui, Saulė siejama su vyriškuoju, o Mėnulis – su moteriškuoju.

Taigi, Saulės ir Mėnulio tatuiruotė gali simbolizuoti dvilypumą, lytį, yin ir yang, aktyvų ir pasyvų, šviesą ir tamsą ir dar daugiau. Saulė gali būti aktyvus, energingas ir aistringas gyvenime, o Mėnulis gali simbolizuoti dvasinį, dangiškąjį ir psichinį.

Tokia simbolika, ypač kai ji naudojama tatuiruotėms, paprastai yra unikaliai aiškinama ir skirtinga kiekvienam žmogui. Tokioms tatuiruotėms kiekvienas taiko savo interpretaciją ir gyvenimo patirtį. Nepaisant to, čia yra keletas mūsų mėgstamiausių ir įkvepiančių Saulės ir Mėnulio tatuiruočių;

Saulės ir mėnulio tatuiruotė 2Kreditas: @nayira.tattoo Saulės ir mėnulio tatuiruotė 3Kreditas: @gesterjay Saulės ir mėnulio tatuiruotė 4Kreditas: @tugbabozzkurt Saulės ir mėnulio tatuiruotė 5Kreditas: @esot_erika

Pilno mėnulio tatuiruotė

Pilno mėnulio tatuiruotė 1Kreditas: @oztattoom

Dabar pilnatis turi daug simbolikos, priklausomai nuo kiekvieno žmogaus interpretacijos. Pavyzdžiui, astrologijoje pilnatis simbolizuoja brandą ir nėštumą. Kitais aiškinimais, pilnatis reiškia sugebėjimą pasiekti sėkmę ir galią; jis reiškia svajonių ir norų išsipildymą bei sugebėjimą jas įgyti ir tapti visišku, išsipildžiusiu asmeniu.

Kadangi pilnatis yra visiškai apšviesta, o kita Mėnulio pusė yra visiškai tamsi, tokie vaizdai taip pat gali simbolizuoti savęs tyrinėjimą, dvasinį nušvitimą ir visišką brandą. Be to, tokie vaizdai taip pat gali parodyti pusiausvyrą tarp mėnulio ir saulės energijos, kuri yra yin ir yang užbaigimas.

Visas šias interpretacijas ir simboliką galima pritaikyti „Full Moon“ tatuiruotei, jei ji atitinka jūsų interpretaciją ir gyvenimo patirtį. Tai pasakius, čia yra keletas geriausių „Full Moon“ tatuiruočių dizainų, kuriuos galite naudoti įkvėpimui;

Pilno mėnulio tatuiruotė 2Kreditas: @bugpin_beck Pilno mėnulio tatuiruotė 3Kreditas: @tattooist_danha Pilno mėnulio tatuiruotė 4Kreditas: @allireallydoistattoo Pilno mėnulio tatuiruotė 5Kreditas: @tatuiristas

Mėnulio ir žvaigždžių tatuiruotė

Mėnulio ir žvaigždžių tatuiruotė 1Kreditas: @hwyl.tattoo

Paprastai tariant, nėra tikros simbolikos, taikomos Mėnulio ir jį supančių žvaigždžių įvaizdžiui. Dažnai tai yra du atskiri dangaus objektai, kurie Saulės sistemoje egzistuoja kartu.

Tačiau kai kuriems žmonėms Mėnulis ir žvaigždės kartu neša likimo simbolį, viltį, gal net bėgantį laiką, pokyčius, mirtingumą ir pan. Čia mes turėtume pritaikyti atskirą Mėnulio simboliką ir pradėti sukurti vieningą interpretaciją, kurią kiekvienas turėtų daryti individualiai.

Kalbant apie Mėnulio ir žvaigždžių tatuiruotes, žmonės kartais gauna tam tikrą skaičių ir formą, kad gilintų simboliką; Pavyzdžiui, Mėnulis ir daugybė žvaigždžių gali reikšti begalybę, arba Mėnulis ir kylanti žvaigždė gali simbolizuoti dvasinį arba moteriškąjį/vyriškąjį. Pavyzdžiui, septynių taškų pradžia gali simbolizuoti progresą ar žmogaus įgūdžius ir pan.

Jei jums patinka tokia simbolika ir interpretacija, čia yra keletas mūsų mėgstamiausių Mėnulio ir žvaigždžių tatuiruočių dizainų, kuriuos įkvėpsime;

Mėnulio ir žvaigždžių tatuiruotė 2Kreditas: @ugnes_tattoo_art Mėnulio ir žvaigždžių tatuiruotė 3Kreditas: @lavender.tattoos Mėnulio ir žvaigždžių tatuiruotė 4Kreditas: @starseed_ink Mėnulio ir žvaigždžių tatuiruotė 5Kreditas: @studiocicatrice

Pusmėnulio/pusmėnulio tatuiruotė

Pusmėnulio/pusmėnulio tatuiruotė 1Kreditas: @txttoo

Taip pat žinomas kaip Luna, Mėnulio pjautuvas, augantis ar mažėjantis Mėnulis arba pusmėnulis, pusmėnulis yra populiarus simbolis visame pasaulyje. Dažnai siejamas su religijomis, daugybė Biblijos nuorodų, ir islamo simbolika (pusmėnulis ir žvaigždė yra pagrindinis islamo simbolis, dažnai matomas, pavyzdžiui, ant islamo šalių vėliavų).

Tačiau visuotinė pusmėnulio simbolika paprastai siejama su moteriška energija, motinyste ir gyvybe. Tai netgi siejama su vaisingumu ir mėnesinių ciklu, arba nekaltybe ir skaistumu. Pusė mėnulio yra gana moteriškas simbolis, todėl pasidarydami tatuiruotę pusmėnuliui parodysite savo moteriškumą, moteriškumą ar moterišką energiją. Jei tai jums atrodo įdomu, čia yra keletas geriausių mūsų pasirinktų tatuiruočių „Mėnulio pusė“, kurias galite naudoti įkvėpimui;

Pusmėnulio/pusmėnulio tatuiruotė 2Kreditas: @arona_tattoo Pusmėnulio/pusmėnulio tatuiruotė 3Kreditas: @tattooist_zec Pusmėnulio/pusmėnulio tatuiruotė 4Kreditas: @užsispyręs_tat2z Pusmėnulio/pusmėnulio tatuiruotė 5Kreditas: @karpas

Mėlynojo mėnulio tatuiruotė

Mėlynojo mėnulio tatuiruotė 1Kreditas: @peria_tattoo

Mėlynasis mėnulis iš tikrųjų yra antroji pilnatis, pasirodanti tą patį mėnesį. Nors su tuo nėra jokio reikšmingo ryšio, kai kurios kultūros jo išvaizdą interpretuoja kaip kažką stebuklingo. Daugelis net mano, kad tai simbolizuoja moteriška energija ir moters gyvenimo etapai. Tai taip pat reiškia išmintį ir žinias bei gebėjimą augti.

Mėlynas mėnulis turi dvasingesnį savo išvaizdos jausmą, nes jis jaučiasi kitaip ir visiškai retas. Išraiška „kartą mėlyname mėnulyje“ neegzistuoja be priežasties. Tokia retai pasitaikanti proga, kaip Mėlynasis Mėnulis, verčia mus susimąstyti ir apmąstyti gyvenimą, savo vaidmenį jame ir visą jo grožį bei paslaptį.

Kaip tatuiruotė, „Blue Moon“ gali būti vienas iš geriausių rašalo raštų. Tatuiruotės, vaizduojančios mėlyną mėnulį, turi ypatingą energiją ir apskritai atrodo nuostabiai. Taigi, čia yra keletas mūsų mėgstamiausių „Blue Moon“ tatuiruočių dizainų, kuriuos galite naudoti įkvėpimui;

Mėlynojo mėnulio tatuiruotė 2Kreditas: @parkkaro Mėlynojo mėnulio tatuiruotė 3Kreditas: @xxsummer_tattoo Mėlynojo mėnulio tatuiruotė 4Kreditas: @susakymas Mėlynojo mėnulio tatuiruotė 5Kreditas: @susakymas

Galutinės mintys

Tikimės, kad mūsų paaiškinimai ir tatuiruočių dizaino rekomendacijos buvo naudingos. Šiame straipsnyje naudojamų tatuiruočių negalima kopijuoti ar naudoti savo tatuiruotėms. Šios tatuiruotės priklauso pagarbiems tatuiruočių menininkams, atlikusiems originalų darbą. Šios tatuiruotės yra tik įkvėpimo šaltinis žmonėms, norintiems pasidaryti tam tikrą Mėnulio tatuiruotę.