Dizainas

Daugiau nei 20 drugelio tatuiruotės dizaino idėjų (prasmė ir įkvėpimas)

Drugeliai yra elegantiški, trapūs, smalsūs ir kupini malonės. Tai vieni žaviausių vabzdžių Žemėje, nes jie per visą savo gyvenimo ciklą išgyvena intensyvią transformaciją. Jie prasideda kaip mažas ir trapus vikšras ir ilgą laiką praleidžia lervų viduje prieš savo didingą transformaciją.

Nors drugelių gyvenimo trukmė yra liūdna, vis tiek tai puiki idėja tatuiruotėms, turinčioms daug reikšmių.

Atsižvelgiant į tai, kad drugeliai yra nudažyti gražiomis spalvomis, jie puikiai įkvepia tatuiruotes. Be to, jų permainos gyvenime yra įkvėpimas daugeliui sunkumų įveikusių merginų.

Paprastai jie pažymi pokyčius ir transformacijas kaip pagrindinį bruožą, todėl daugelis merginų, bet ir vaikinai tai naudoja savo perėjimui, pokyčiams ir transformacijoms pažymėti.

Žemiau mes kalbėsime apie dažniausiai pasitaikančias drugelio reikšmes, kurios taip pat gali įkvėpti jus sutelkti savo tatuiruotę į tam tikrą bruožą. Štai ką jums reikia žinoti.

Ką reiškia drugelio tatuiruotė?

Už drugelio tatuiruočių yra daug reikšmių, pereikime jas kartu ir suraskime tinkamą jūsų drugelio tatuiruotės prasmę.

Būdami skraidantys vabzdžiai, daugelis žmonių pavydi drugeliams, nes jie gali skristi didžiulį ilgį. Tai viena didžiausių svajonių ir fantazijų, galinti skristi ir turėti sparnus, todėl daugelis žmonių nori drugelių tatuiruočių.

Pridėkite nuostabius ir didingus daugumos drugelių spalvų modelius, ir jie gali padaryti vieną geriausių kūno papuošalų.

Laisvė

Kaip minėta anksčiau, drugeliai, kai jų transformacija bus baigta, gali lengvai skristi ir maitintis gėlėmis. Laisvė yra vienas iš bruožų, kurių daugelis pavydi ir nori turėti. Štai kodėl drugelio tatuiruotė yra puikus laisvės vaizdas.

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, laisvėVaizdo šaltinis: išsaugota tatuiruotė

Pridėję spalvingų ir gyvybingų daugumos drugelių sparnų modelių, gausite pasitikėjimo savimi ir drąsos receptą nutraukti jūsų laisvę ribojančias grandines. Galbūt jūs įstrigote santykiuose be ateities ar kovojote už toksišką draugystę, kuri nebuvo skirta.

Drugeliai taip pat gali būti laisvė kai kuriems žmonėms, kurie migruoja į kitas šalis, siekdami geresnės ir sėkmingesnės ateities.

Galiausiai, laisvė gali būti pakeista darbo pozicija ar netgi paaukštinimas, dėl kurio taip sunkiai dirbote. Laisvė taip pat gali būti paleidimas ir atleidimas tam, ką ilgai gyvenote ir prie kurio prikibote.

Pasitikėjimas

Ne paslaptis, kad drugeliai taip pat gali būti pasitikėjimo ženklas. Jie nešioja savo nuostabius ir didelius sparnus su tokiu pasididžiavimu ir malone, ir daugelis žmonių nori, kad jie galėtų taip jaustis.

Nesvarbu, ar pasirinksite mažą ar didelę drugelio tatuiruotę, nesuklysite. Abiem atvejais tai parodys jūsų gražias savybes ir bruožus ir leis jums juos drąsiai nešiotis.

Grožis

Prisimeni, kai pamatai seną draugą iš mokyklos, kuris užaugo gražus ir elegantiškas ir sako, koks brendimas jiems buvo malonus? Panašus dalykas gali būti taikomas drugeliams. Kaip žinote, vikšrai išgyvena ilgą ir sunkią transformaciją, kad taptų drugeliais, ilgą laiką praleisdami kaip lervos.

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, grožisVaizdo šaltinis: išsaugota tatuiruotė

Tai gali reikšti, kad kai kurie dalykai gali užtrukti, net ir grožis. Drugelio tatuiruotės grožio simbolika neturi atspindėti fizinio grožio, kiekvienas yra gražus savo būdu. Tačiau labiau už viską jis gali parodyti grožį iš vidaus.

Kuo didesnis drugelis, tuo didesnė jūsų širdis ir didesnė siela. Be to, jei pasodinsite daug įvairių drugelio tatuiruotės dizaino modelių, tai taip pat gali būti vertinama kaip sielos atvaizdas. Kai kuriems žmonėms patinka parodyti savo sielos ir emocijų gilumą per drugelio tatuiruotės modelius.

Galiausiai, daugelis žmonių mėgsta pasidaryti spalvingus drugelio tatuiruotes su daugybe gyvybingų ir ryškių tekstūrų, kad pabrėžtų jų asmenybės gyvybingumą.

Keitimasis ir gydymas

Daugelis drugelio tatuiruotės reikšmių kyla tiesiogiai iš sunkių transformacijų, kurias vikšrai išgyvena, kad taptų gražiais drugeliais.

Visą gyvenimą visi susiduriame su įvairiais iššūkiais, kurie mus formuoja ir priverčia keistis. Tai taip pat lemia mūsų galutinį virsmą drąsesniais, išmintingesniais ir apskritai labiau patyrusiais žmonėmis. Kai kurios situacijos gali mus apsunkinti, bet kai kurios taip pat gali mus sušvelninti.

Daugelis žmonių išdidžiai daro drugelio tatuiruotę, kad pažymėtų jų pokyčius ir transformaciją. Daugeliui žmonių reikia gydymo po to, kai jie išsiskyrė su kuo nors, su kuriuo norėjo praleisti visą gyvenimą, draugais, paleido toksišką draugą ar net pasveikė praradę mylimą žmogų..

Drugelio tatuiruotė taip pat gali įspausti svarbaus žmogaus, kuris nebėra šalia jūsų ar gyvo žmogaus, prisiminimą.

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, gijimasVaizdo šaltinis: išsaugota tatuiruotė

Be to, drugelis puikiai atspindi pokyčius, kurių suvokimas užtruko ilgai. Daugelis žmonių naudoja tatuiruotę kaip amžinų pokyčių simbolį, pavyzdžiui, prisiminimą ar paskatinimą niekada nepasiduoti.

Meilė

Kita svarbi drugelio tatuiruočių reikšmė yra meilė. Kai kartu tatuiruojate daug drugelių, tai gali žymėti draugystę ar šeimą, kurią norite bet kada išlaikyti prie širdies. Remiantis kinų kultūra, tatuiruoti du drugelius, atrodančius taip, lyg jie šoktų kartu, simbolizuoja meilė ir romantiška sąveika.

Jei savo drugelio tatuiruote norite parodyti meilę, būtinai padarykite jas spalvingomis ir įsitikinkite, kad yra daugiau nei vienas drugelis, nes meilė turėtų pabrėžti dviejų ar daugiau žmonių artumą.

Sėkmės ir sėkmės

Nors šis įsitikinimas yra šiek tiek mažiau populiarus nei kiti, drugeliai taip pat yra likimo ir sėkmės, taip pat drąsos simbolis. Tiksliau, ši simbolika dažniausiai siejama su mėlynais drugeliais, kurie dažnai tatuiruojami ant riešo, nugaros, peties, šlaunų ir krūtinės.

Ar yra įvairių tipų drugelių tatuiruotės?

Yra keletas drugelių tatuiruočių tipų, kurie yra populiarūs tarp moterų, kurios jas naudoja savo transformacijai pažymėti. Pažvelkime į šiuos tipus ir pažiūrėkime, kurie iš jų yra idealūs jūsų tatuiruotės variantai.

„Open Wings Butterfly“

Atvirų sparnų drugelis yra populiariausias jūsų tatuiruotės variantas. Jis puikiai tinka bet kuriai kūno daliai ir puikiai vaizduoja daugybę drugelių modelių ir dizainų. Jie gali būti derinami su daugybe modelių ir tekstūrų, taip pat spalvų.

Kaip minėta anksčiau, drugeliai su atvirais sparnais puikiai tinka visur, bet jei norite pabrėžti savo sparnus ir spalvų ryškumą, geriausia drugelio tatuiruotę uždėti ant nugaros ar net šlaunies.

Ant šlaunų dedama daug atvirų sparnų tatuiruočių. Moterys paprastai daro po vieną drugelį ant kiekvienos šlaunies.

Uždaryti sparnai Drugelis

Tikriausiai dar negirdėjote apie šią išraišką, nes daugelis žmonių nori ypatingą dėmesį skirti drugelio sparnams ir spalvoms. Nepaisant to, uždaro sparno dizainas vis dar yra gana populiarus ir suteikia jūsų kūnui daug elegancijos ir patrauklumo.

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, stiliusVaizdo šaltinis: išsaugota tatuiruotė

Paprastai jie randami mažose tatuiruotėse. Tačiau nuo jūsų priklauso, kur ir kaip įdėsite uždaro sparno drugelio dizainą. Tai puikus pasirinkimas derinant jį su drugeliais su atvirais sparnais ar kitais tatuiruočių simboliais, jei norite sukurti modelį.

Nors jūs galite iliustruoti savo drugelio tatuiruotę taip, kad būtų parodytas tik vienas sparnas, tarsi drugelis būtų iliustruotas iš profilio, skamba kaip puiki idėja atsverti sparnus, kad būtų galima parodyti abu. Uždaras dizainas idealiai tinka tiems, kurie nori pabrėžti savo paslaptingumą, drovumą ar baimę atsiverti pasauliui.

Drugelio akys

Drugelių akių dizainas puikiai tinka paslaptingoms moterims, norinčioms jaustis egzotiškoms, tačiau įgaliotoms. Bet kas yra drugelio akys? Tai niekuo nesiskiria nuo bet kurios kitos drugelio tatuiruotės. Tačiau vietoj apskritimų jų modeliuose yra gilios ir gyvybingos žmogaus akys.

Genties drugeliai

Genties drugeliai dažniausiai derinami su tam tikros kultūros, dažniausiai gentinės kultūros, modeliais ir simbolika. Tačiau jie skiriasi nuo kitų drugelių dizainų tuo, kad jie yra mažiau ryškūs, palyginti su kitais drugelių dizainais, o kartais net išryškinami be spalvų ir naudojami naudojant paprastą rašalo techniką, net ir su raštais.

Genčių tatuiruotes galima padaryti bet kokio dydžio ir formos. Paprastai genčių drugelių tatuiruotėse akcentuojama kuo tikslesnė ir simetriškesnė forma ir raštas, o ne daug spalvų. Štai kodėl galbūt norėsite apsvarstyti didesnę tatuiruotę, kuri galėtų patekti į krūtinę ar nugarą, kur ji yra gerai matoma ir lengvai matoma.

Abstraktūs dizainai

Abstraktus dizainas gali reikšti bet ką. Santrauka reiškia tatuiruotės dizainą, kuris derinamas su kitais modeliais ir simboliais iš realaus gyvenimo. Pavyzdžiui, abstrakti drugelio tatuiruotė gali būti drugelis su kita simbolika iš sparnų prigimties. Tai gali apimti žmogaus kūną, mišką, jūrą, dangų ar net kitus gyvūnus ar drugelius sparnų viduje.

Paprastai daugelis dizainerių ir tatuiruočių menininkų siekia, kad dizainas būtų simetriškas iš abiejų pusių, todėl jie gali naudoti abstrakčius dizainus, kurie gali gerai sėdėti abiejuose sparnuose.

Abstrakčios tatuiruotės taip pat gali būti bet kokio dydžio ir modelio. Jie taip pat puikiai tinka visoms kūno dalims. Tačiau mūsų patarimas yra pasirinkti dizainą, kuris būtų ryškus ir lengvai matomas. Tegul jūsų tatuiruotė pasakoja jūsų istoriją abstrakčiu dizainu.

Geriausi drugelių tatuiruočių dizainai

Remdamiesi aukščiau išryškintomis reikšmėmis ir dizainu, pažvelkime į kai kuriuos drugelių dizainus, į kuriuos galite pažvelgti.

Pusiau gėlių drugelis

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 1Vaizdo šaltinis: Instagram

Juodos ir baltos spalvos drugelių dizainas gali būti toks pat elegantiškas ir rafinuotas kaip ryškūs ir spalvingi drugeliai, ypač kai dizainas yra sujungtas su detaliais ir įtaigiais žiedais. Tatuiruotę tikriausiai galima padaryti didesnę ir puikiai atrodyti ant šlaunų ar net nugaros.

Drugeliai dvyniai

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 2Vaizdo šaltinis: Instagram

Kitas nespalvotas dizainas – dvyniai drugeliai, nekaltai skraidantys skersai ir skleidžiantys putojančias dulkes, leidžiančias išskleisti sparnus. Tai puiki tatuiruotė mergaitėms, kurios pernelyg nenori tatuiruoti ar nori išbandyti mažesnį dizainą. Tai taip pat puiki idėja mamoms, norinčioms parodyti meilę savo mažiems, nemokamiems drugeliams. Dizainą galima pakeisti taip, kad būtų daugiau nei du drugeliai.

Abstraktus drugelis

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 3Vaizdo šaltinis: Instagram

Kai mes kalbėjome apie abstrakčius ir simetriškus drugelių dizainus, tai turėjome omenyje. Šis gražus, rožinis ir violetinis susipynęs dizainas atrodo kaip fėja, paversta drugeliu. Visoms merginoms tai patiks, tai taip pat puiki idėja laikinoms tatuiruotėms.

Drugelio statula

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 4Vaizdo šaltinis: Instagram

Ar esate senovės istorijos ar kultūros gerbėjas? Tai puiki tatuiruotė visoms meniškoms sieloms. Tai puiki tatuiruotės idėja žmonėms, norintiems pridėti drugelių prie jau esančių tatuiruočių, tačiau reikia įrodymų, kad ji atrodys gerai. Šis dizainas yra puikus ir suteiks daugiau gyvybės ir šviežumo jūsų dabartiniams tatuiruočių dizainams. Drugeliai puikiai tinka visur.

Krūtinės drugelis

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 5Vaizdo šaltinis: Instagram

Kas sako, kad drugelių raštai skirti tik mergaitėms? Šis vaikinas puikiai sukrečia šią drugelio tatuiruotę ant krūtinės. Tatuiruotės dizainas yra spalvingas, jame yra įvairių modelių ir formų sparnų. Tai taip pat gali atrodyti puikiai su kai kuriomis spalvomis. Šį dizainą gali išdidžiai dėvėti tiek vaikinai, tiek merginos, norintys pasitelkti tatuiruotę savo emocijoms nukreipti ir išreikšti savo širdies ir sielos spalvas bei gilumą. Tai vienas iš populiariausių drugelių dizainų.

Kaklo drugelio tatuiruotė

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 6Vaizdo šaltinis: Instagram

Panašiai kaip bitės, drugeliai taip pat minta augalų ir gėlių nektaru. Šis nuostabus gėlių dizainas puikiai atrodo su drugeliais. Kaip matote, kai kurie iš jų turi atviro sparno dizainą, o vienas iš jų turi uždaro sparno dizainą. Vis dėlto sparnai yra pakankamai išskleisti, todėl juos abu galima pamatyti. Tai puiki kaklo tatuiruotės idėja, tačiau esame tikri, kad ji atrodytų taip pat patraukliai visur ant kūno.

Gėlių krūtinės drugelis

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 7Vaizdo šaltinis: Instagram

Anksčiau ant krūtinės matėte juodai baltą drugelį. Šis drugelis yra spalvotas ir gėlių. Drugelių dizainui nebūtina visada naudoti rožių, taip pat galite naudoti kitus gėlių dizainus, tokius kaip hibiskas, bijūnai ir kiti dizainai. Ši tatuiruotė yra išsami, trapi ir puikios kokybės.

Mėlyni drugeliai

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 8Vaizdo šaltinis: Instagram

Mėlyna yra graži spalva, ypač kai ji putoja kaip šiame tatuiruotės dizaine. Kaip minėta anksčiau, mėlyna yra sėkmės, sėkmės ir turto spalva. Tai reiškia, kad jei norite pasigirti daugiau turtų ir pritraukti juos į savo gyvenimą, turėtumėte išbandyti mėlynų drugelių tatuiruotę. Spalvos yra ryškios ir išsamios, o tas pats dizainas gali puikiai atrodyti ant krūtinės, nugaros ar kojų. Šešėliai taip pat nuostabiai padaryti.

Rožiniai drugeliai

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 9Vaizdo šaltinis: Instagram

Šis dizainas yra labai panašus į pirmiau minėtą, išskyrus tai, kad šių drugelių spalva yra rožinė. Mums patinka tai, kaip ji atrodo ir vilioja, ir pritrauksime tam tikrą dėmesį. Rožinė spalva šioje tatuiruotėje reiškia nekaltumą, viliojimą, meilę ir emocijas. Žmonės, kurie jaučiasi esą harmonijoje, laimingai vedę ar laimingai įsimylėję, gali parodyti savo meilę per šią išsamią ir aiškią tatuiruotę.

Karališkas mėlynas drugelis

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 10Vaizdo šaltinis: Instagram

Nors karališkojo mėlyno drugelio dizainas yra gana panašus į du aukščiau pateiktus dizainus, jo pavadinimas rodo karališką ir šlovingą. Nors jis gali būti naudojamas būsenai parodyti, jis taip pat gali parodyti jūsų emocijų būseną arba tai, kaip jaučiatės dėl įvykio savo gyvenime. Šis dizainas yra toks gilus ir išsamus, kad tikrai neprieštarautume, jei pamatytume jį didesnio dydžio. Galbūt tai atrodytų dar geriau ant nugaros ir būtų jūsų sparnų atvaizdas.

Žmogaus drugelis

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 11Vaizdo šaltinis: Instagram

Mes ieškojome abstraktesnių drugelių tatuiruočių dizaino ir radome tą, kuris puikiai vaizduoja tai, ką turėjome omenyje abstrakčiai. Taip pat parodyta, kaip drugelių atspaudus galima derinti su kitais tatuiruočių atspaudais ir sujungti į vieną. Ši tatuiruotė rodo moterį su drugelio sparnais ten, kur turėtų būti jos akys. Yra daug būdų apibūdinti šį dizainą, tačiau mes paliekame tai jums. Ar tau tai patinka?

Kojos drugelis

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 12Vaizdo šaltinis: Instagram

Šis paprastas drugelių dizainas atrodo užburiantis, tikslus, simetriškas ir išsamus. Nors jo padėtis po keliu atrodo taškinė, ją taip pat galite derinti su skirtingais dydžiais ir padėtimis, kurios jums gali patikti. Taip pat galite patobulinti jo išvaizdą pridėdami keletą ryškių spalvų, kad jis būtų paryškintas.

Drugelio rankovių tatuiruotė

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 13Vaizdo šaltinis: Instagram

Rankovių tatuiruotės dizainas gali būti elegantiškas ir moteriškas. Ši nuotrauka nėra išimtis. Kaip minėjome anksčiau, esate raginami derinti drugelius su kitais gamtos elementais, ypač gėlėmis, augalais, grybais ir žole. Ši rašalo rankovių tatuiruotė atrodo nuostabiai ir neišvengiamai atims kvapą.

Rankų tatuiruotė

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 14Vaizdo šaltinis: Instagram

Ieškote nedidelės riešo, rankos ar piršto puošmenos? Tai paprasčiausias ir minimalistinis rašalo drugelio tatuiruotės dizainas, kurį galėtume rasti. Jis mažas, kaip mygtukas, ir vis dėlto nuostabus ir žvaigždėtas. Tai taip pat gali atrodyti puikiai ant riešo.

Šoninis drugelis

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 15Vaizdo šaltinis: Instagram

Jei ieškojote šoninio drugelio dizaino, turėtumėte pasirinkti kažką panašaus į šį dizainą. Jis atrodo minimalistinis, susilieja su bet kokio tipo oda ir suteikia daugiau grožio. Jei ieškote didesnės tatuiruotės, galbūt turėtumėte pabandyti naudoti tik vieną drugelį.

Kaukolės drugelis

Drugelio tatuiruotė, išsaugota tatuiruotė, 16Vaizdo šaltinis: Instagram

Vienas paskutinis abstraktus dizainas mato kaukolę, įspaustą drugelio sparnų viduje. Tai gali būti kūrybingas dizainas tiems, kurie seka gotikinę kultūrą ir nori turėti savo drugelio dizaino kaukolę. Ši parinktis taip pat puikiai atrodytų ant krūtinės, nugaros ir net šlaunų.

Daugiau dalykų, kuriuos reikia žinoti apie drugelių tatuiruotes

Mes ištyrėme ir radome daugiau klausimų apie drugelio tatuiruotes. Būtinai patikrinkite juos. Galbūt atsakymas į jūsų klausimą slepiasi ten.

Ar drugelio tatuiruotės tinka tik mergaitėms?

Ne. Drugelio tatuiruotes, nors ir dažnai siejamas su mergaitišku dizainu, gali dėvėti ir vyrai, ir moterys. Nėra jokios priežasties stigmatizuoti vabzdį taip didingai ir gražiai kaip drugelis. Jei nesate moteriškų drugelių dizaino gerbėjas, visada galite tai padaryti kaip juodo rašalo tatuiruotę.

Ar drugelio tatuiruotės yra skausmingos?

Drugelio tatuiruotės gali būti skausmingos, kaip ir visos kitos tatuiruotės. Tačiau paprastai jie nėra dideli darbai ir gali būti baigti per vieną seansą, nebent jūs darote drugelio tatuiruotės rankovę. Nepaisant to, jei pasirinksite tinkamą tatuiruočių ekspertą, seansas neturėtų būti pernelyg skausmingas.

Ar drugelio tatuiruotės yra klišės?

Visai ne. Nors drugelių tatuiruotės yra populiaresnės tarp moterų, jos yra laisvės, laimės, nerūpestingo proto ir laimingos dvasios simbolis. Jie taip pat yra vienas iš populiariausių tatuiruočių pasirinkimų.

Ar drugelio tatuiruotės yra brangios?

Drugelio tatuiruotes paprastai yra lengviau padaryti nei kitas tatuiruotes. Atsižvelgiant į tai, jie turėtų būti pigesni, palyginti su kitais dizainais. Kai kuriose studijose galite sumokėti 50–100 USD už mažesnį drugelio dizainą, o didesnė drugelio tatuiruotė gali kainuoti iki 200 USD.

Kodėl drugelių tatuiruotės tokios populiarios?

Jie yra labai populiarūs tarp moterų, norinčių suteikti viena kitai galią ir jaustis reikalingomis bei priklausančiomis. Drugelis yra atgimimo, transformacijos ir pokyčių simbolis. Drugelio gyvenimo ciklą geriausiai galima palyginti su kovomis ir iššūkiais, su kuriais daugelis susiduria visą savo gyvenimą. Tai daro juos populiaresnius nei kai kurie kiti rinkoje esantys tatuiruočių dizainai.

Taip pat skaitykite: 

  • 100 seksualių tatuiruočių dizaino idėjų moterims (2021 m. Atnaujinta!)
  • 95 puikios tatuiruočių idėjos vyrams: galutinis vadovas (atnaujinta 2021 m.)