Dizainas

Atmintinės tatuiruotės – dizaino idėjos mylimo žmogaus atminimui

Paminklinės tatuiruotės pasidarymas yra tikrai kartus momentas. Paminklinės tatuiruotės daromos kaip mirusio artimo žmogaus ar artimo žmogaus atminimo ir atminimo forma. Tatuiruotė negali pakeisti ar pakeisti buvimo su žmogumi, kurį myli ir tau rūpi. Tačiau, jei jie praėjo, atminimo tatuiruotė gali būti puikus būdas pagerbti jų gyvenimą, darbus ir išlaikyti jūsų meilę nuolatinę ir arti.

Tolesnėse pastraipose aptarsime galimus memorialinės tatuiruotės dizaino pasirinkimus. Tikimės, kad įkvėpsite kai kurių mūsų rekomendacijų. Taigi, be jokių papildomų veiksmų, pradėkime nuo diskusijos ir kai kurių realių tatuiruočių dizaino pavyzdžių.

Atminimo tatuiruotės – paaiškinta

Atminimo tatuiruotės - paaiškintaKreditas: Instagram

Kas yra atminimo tatuiruotės?

Atminimo tatuiruotė yra tatuiruotė, skirta pagerbti mirusį asmenį. Tokia tatuiruotė gali būti būdas žmogui tęsti santykius su mylimu žmogumi, kuris mirė, ir išlaikyti jų atmintį. Atminimo tatuiruotės gali skirtis nuo vieno žmogaus iki kito. Jie gali būti atliekami skirtingais stiliais ir dydžiais, arba juose yra kažkas savito ar būdingo tatuiruotei.

Deja, aplink memorialines tatuiruotes yra stigma. Daugelis mano, kad „keista“ pasidaryti atminimo tatuiruotę mirusiam asmeniui. Kiti mano, kad atminimo tatuiruotės tik įamžina skausmą ir jausmą, koks jausmas yra prarasti mylimą žmogų.

Laimei, yra studijas kurie įrodo, kad žmonės, pasidarę atminimo tatuiruotę, užtikrina nuolatinį ir amžiną ryšį ir bendravimą su mirusiu asmeniu. Tokia tatuiruotė taip pat gali suteikti ramybę ir priėmimą bei užtikrinti, kad žmogus jaustųsi saugus ir apsaugotas memorialine tatuiruote.

Kad ir ką galvotume apie atminimo tatuiruotes, vienas dalykas yra tikras; jie yra gražus ir kūrybingas būdas išsaugoti mylimo žmogaus atmintį.

Kodėl žmonės gauna atminimo tatuiruotes?

tyrimus tiriant atminties tatuiruočių psichologiją, buvo sprendžiamas klausimas, kodėl žmonės nusprendžia pasidaryti tokias tatuiruotes. Štai ką išsiaiškino tyrimas;

Žmonės atminimo tatuiruotes pasidaro dėl šių priežasčių;

  • Prisiminti mirusįjį ar mylimąjį
  • Pagerbti ir pagerbti mirusįjį ar mylimąjį
  • Užmegzti nuolatinį ryšį su mirusiuoju
  • Norėdami išgydyti ir priimti tai, kas įvyko
  • Norėdami įveikti sustingimo ir liūdesio jausmą
  • Emocinį skausmą pakeisti fiziniu
  • Norėdami atgauti kontrolę gyvenime
  • Turėti nuolatinį priminimą apie mirtį

Kaip atrodo atminimo tatuiruotės?

Atminimo tatuiruotės yra unikalios ir padarytos taip, kad pagerbtų ir pagerbtų mirusį asmenį, vaizduodamos jas ar ką nors su jomis susijusią.

Tačiau dauguma atminimo tatuiruočių yra padarytos tradiciniu portreto stiliumi. Kartais juose yra gėlių (dažniausiai rožių), gimimo akmenų, simbolinio ženklo, zodiako ženklo, angelo sparnų arba gimimo ir mirties datos.

Kitas būdingas memorialinės tatuiruotės elementas yra kursyvas. Tokia raidė simbolizuoja, kad tatuiruotė yra atminimo tatuiruotė ir kad pavaizduotas asmuo mirė. Kai kuriais atvejais prie tatuiruotės pridedamas trumpas, emocinis pranešimas ar užrašas.

Atminimo tatuiruotės paprastai yra vidutinio dydžio. Jie taip pat gali būti paprasto ar sudėtingo dizaino, taip pat juodi/pilki arba spalvoti. Dizainas gali būti unikalus arba tradicinis. Galų gale, tai visiškai priklauso nuo asmens, kuris pasidaro tatuiruotę, jo santykių su mirusiuoju ir nuo to, kokią atmintį ar žinutę nori pavaizduoti.

Kaip atrodo atminimo tatuiruotėsKreditas: Instagram

Ar memorialinės tatuiruotės gali pavaizduoti gyvūnus?

Žinoma, jie gali! Naminių gyvūnėlių atminimo tatuiruotės yra puikus būdas pagerbti ir pagerbti gyvūną, kurį mylėjome ir praradome. Liūdina širdis netekti ištikimo augintinio; kai kuriems žmonėms jausmas yra tas pats, tarsi jie būtų praradę draugą. Taigi, norint išsaugoti atmintį, galima pasidaryti širdžiai mielą augintinio memorialinę tatuiruotę.

Naminių gyvūnėlių atminimo tatuiruotėse dažnai vaizduojami gyvūnai, jų vardas ir galbūt net jų mirties data. Kai kurie žmonės taip pat prideda pranešimus ar užrašus arba renkasi dizainą su angelo sparnais.

Taip pat puiki idėja pasidaryti letenos atspaudą kaip atminimo tatuiruotę, jei nenorite portreto. Taip pat pastebėjome, kad žmonės, įkvėpdami dizainą, naudoja savo augintinio mėgstamus žaislus, kurie yra tikrai unikalūs ir ypatingi. Kiekvienas augintinis turi unikalų mėgstamą daiktą, o tai reiškia, kad pati tatuiruotė bus unikali „jie“.

Geriausios atminimo tatuiruočių dizaino idėjos

Motinos ir dukters gyvybės medžio tatuiruotė

Motinos ir dukters gyvybės medžio tatuiruotėKreditas: Instagram

Nors šis tatuiruotės dizainas nėra tradicinis atminimo tatuiruotės dizainas, mes manėme, kad tai gali būti puikus būdas pagerbti motinos meilę ir rūpestį. Deja, motinos mirtis daugeliu atvejų yra trauminė, ir tai, kad tokio svarbaus žmogaus nebėra, gali jaustis neįtikėtinai vieniša ir nesaugi.

Tačiau ši tatuiruotė gali priminti, kad tavo mama visada stebi tave! Ji visada yra šalia, kad padėtų jums augti (kaip medis) ir apsaugoti jus. Tikimės, kad šis tatuiruotės dizainas pagerbs visas mamas ir išsaugos jų prisiminimus!

Tatuiruotės dizaino medžio šaknys gali būti suformuotos taip, kad būtų pavaizduotas motinos vardas, data ar trumpa žinutė. Nors ir subtilus, tatuiruotės dizainas yra efektyvus, o simbolika tikrai karti.

Ši tatuiruotė taip pat gali būti padaryta vaizduojant mamos ir sūnaus ryšį, o ne tik dukrą. Tam gali prireikti šiek tiek pakeisti dizainą, bet nieko, ko negali padaryti geras tatuiruočių meistras.

Taip pat skaitykite: 30+ geriausių gyvenimo medžio tatuiruočių dizaino idėjų (ir ką jos reiškia)

Tėvo ir dukters tatuiruotė

Tėvo ir dukters tatuiruotėKreditas: Instagram

Sūnaus ir jo tėvo ryšys visada yra ypatingas. Sūnus mato tėvą kaip žmogų, kuriuo gali pasikliauti ir į kurį pažvelgti. Taigi tėvo netektis yra neįtikėtinai traumuojanti ir liūdna patirtis.

Vienas iš būdų, kaip galite pagerbti savo tėvą, yra pavaizduoti, kaip jis jumis rūpinasi ir jus myli. Tėvas, nešantis sūnų, yra tikrai nepaliestas, nekaltas ir mielas prisiminimas, kurį visi dalijasi su savo tėvu. Taigi, kodėl gi nepasinaudojus šia atmintimi pagerbti tėvą ir išsaugoti gyvą bei gerą.

Naudodami šią tatuiruotę, jums visada bus priminta, kad jūsų tėvas yra šalia, žiūri į jus ir saugo jus!

Tatuiruotės dizainą galima pakeisti taip, kad būtų pavaizduotas tėvo ir dukters ryšys. Tai gali pareikalauti šiek tiek pakeisti dizainą, bet nieko pernelyg drastiško. Tatuiruotė bus tokia pati, o simbolika taip pat išliks.

Taip pat skaitykite: Tėvo ir dukters tatuiruočių vadovas: 80+ geriausių dizaino idėjų

Senelių tatuiruočių dizainas

Senelių tatuiruočių dizainas 1Kreditas: Instagram

Kartais geriausias būdas pagerbti ką nors ir pagerbti jo nuostabų gyvenimą yra tiesiog pavaizduoti tikrąją jo formą. Pavyzdžiui, aukščiau pateiktas realaus gyvenimo tatuiruotės pavyzdys yra puikus būdas pavaizduoti ir pagerbti savo senelius. Tatuiruotė visiškai pagrįsta paveikslu/įvaizdžiu. Tačiau jis yra suminkštintas ir pritaikytas spalvoms, kad parodytų atminties ir gyvenimo išblėsimo idėją. Laimei, su šia tatuiruote jūsų seneliai visada bus šalia!

Senelių tatuiruočių dizainas 2Kreditas: Instagram

Kalbėdami apie senelius, turėjome įtraukti ir šį tatuiruotės pavyzdį. Šios tatuiruotės istorija yra tikrai širdžiai miela. Šio žmogaus močiutė savo mėgstamą pudingą gamino iš patiekalo, kurį laiko paveikslėlyje. Tačiau šis asmuo pasitraukė, todėl norėdama, kad jų saldus močiutė visada būtų šalia, jie nusprendė tatuiruoti dizainą, atspausdintą ant pudingo indo.

Tai puikus unikalaus būdo, kaip ką nors pagerbti ir išlaikyti šalia, pavyzdys. Nors mes, kaip žiūrovai, iš karto nežinome tatuiruotės prasmės ir ar tai yra atminimo tatuiruotė, ar ne, šis žmogus žino tikrąją jos prasmę ir simboliką. Ir tai yra viskas, kas svarbu dienos pabaigoje!

Partnerio atminimo tatuiruotė

Partnerio atminimo tatuiruotė 1Kreditas: Instagram

Prarasti partnerį ir savo gyvenimo meilę yra pražūtinga. Tiesiog atrodo, kad tavo gyvenimas griūna be mylimo žmogaus. Taigi suprantama, kai žmonės nenori kasdien priminti apie tokį praradimą. Tačiau partnerio prisiminimo tatuiruotė gali būti neįtikėtinai svarbi ir reikalinga keliaujant per sielvarto procesą ir sutinkant, kad gyvenimas tęsiasi.

Tokia tatuiruotė gali duoti nuostabią pagarbą savo partneriui ir užtikrinti, kad jų meilė ir ryšys su jumis niekada nesibaigs, nors jie fiziškai dingo. Kai kurie paprastesni dizainai apima rožę ir kursyvą ant prarastos meilės. Dizainas yra paprastas, bet neįtikėtinai efektyvus, ir nesvarbu, koks karčiai saldus, jis pagerbs jūsų mylimo žmogaus atminimą visą likusį gyvenimą.

Partnerio atminimo tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Atminimo datos ir vardo tatuiruotė

Atminimo tatuiruotės data ir vardas 1Kreditas: Instagram

Jei nesate portretų tatuiruočių gerbėjas, visada galite pagerbti savo mylimąjį tiesiog pasidarydami datos ir vardo atminimo tatuiruotę. Tokios tatuiruotės gali tiesiog nurodyti gimimo ir mirties datą, taip pat mylimo žmogaus vardą. Dažniausiai žmonės taip pat prideda žinutę ar užrašą kaip būdą atsisveikinti su mylimu žmogumi.

Datos ir vardo atminimo tatuiruotėse gali būti elemento įstrižainės kampo sparnai, kryžius, širdis, gėlės, o kai kuriose net asmens parašas. Šios tatuiruotės paprastai yra paprastos, tačiau labai efektyvios savo simbolika ir ketinimais.

Atminimo data ir vardas 2Kreditas: Instagram

Gyvūnų atminimo tatuiruotė

Gyvūnų atminimo tatuiruotė 1Kreditas: Instagram

Prarasti augintinį gali būti taip pat traumuojama, kaip prarasti mylimą žmogų. Jūsų augintinis yra jūsų geriausias draugas ir ištikimas kompanionas visą gyvenimą. Taigi, kas gali būti geresnis būdas pagerbti savo pūkuotą draugą, nei išsitatuiruoti. Galite pasidaryti portreto tatuiruotę arba letenos tatuiruotę; nepriklausomai nuo to, ką pasirinksite, galite būti tikri, kad jūsų mylimas augintinis visada bus šalia.

Rekomenduojame prie dizaino pridėti savo augintiniui unikalių daiktų ir elementų. Tokiu būdu pati tatuiruotė bus unikali ir unikali, kaip ir jūsų augintinis.

Gyvūnų atminimo tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Kiti unikalūs atminimo tatuiruočių dizainai

Kiti unikalūs atminimo tatuiruočių dizainai 1Kreditas: Instagram Kiti unikalūs atminimo tatuiruočių dizainai 2Kreditas: Instagram Kiti unikalūs atminimo tatuiruočių dizainai 3Kreditas: Instagram Kiti unikalūs atminimo tatuiruočių dizainai 4Kreditas: Instagram Kiti unikalūs atminimo tatuiruočių dizainai 5Kreditas: Instagram Kiti unikalūs atminimo tatuiruočių dizainai 6Kreditas: Instagram