Dizainas

70 ir daugiau mažų tatuiruočių, turinčių didelę reikšmę, kurias įsimylėsite

Sakoma, kad geri dalykai būna mažiausiose pakuotėse. Geriausi kvepalai yra mažuose buteliuose, geriausi brangakmeniai, be kita ko, yra mažose dėžutėse. Didžiulė smulkmenų vertė taip pat apima tatuiruotes. Paprasta, maža ar subtili tatuiruotė gali daug pasakyti apie jūsų charakterį, emocijas ir dalykus, kuriuos laikote prie širdies. Mažos tatuiruotės turi didelę reikšmę, tačiau yra ir praktiškos. Jie idealiai tinka žmonėms, kurie nori pasidaryti tatuiruotę, bet nori, kad ji būtų subtili.

Mažos tatuiruotės su didelėmis prasmėmis

Kadangi tatuiruotė turi likti su jumis amžinai ir visada gera pasirinkti kažką panašaus, šiame galutiniame vadove pagrindinis dėmesys skiriamas mažoms tatuiruotėms, turinčioms didelę reikšmę. Slinkite žemyn, kad juos patikrintumėte.

1. Pusmėnulio tatuiruotė

Pusmėnulio tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Pusmėnulio tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Pusmėnulio tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Pusmėnulio tatuiruotė 4Kreditas: Instagram Pusmėnulio tatuiruotė 5Kreditas: Instagram

Pusmėnulio tatuiruotė reiškia vaisingumą ir motinystę, tačiau ji taip pat turi daug kitų reikšmių. Pavyzdžiui, pusmėnulis gali reikšti kūrybiškumą, augimą ir pasireiškimą. Daugelis žmonių pasirenka pusmėnulio tatuiruotę, kad pavaizduotų naują gyvenimo etapą. Jei atidarote naują gyvenimo skyrių, pusmėnulio rašalas yra puikus būdas jį pavaizduoti.

Ne visi žmonės pasidaro šią tatuiruotę, nes mano, kad jos simbolika yra susijusi. Kai kurie renkasi tokio tipo kūno meną tik todėl, kad mėgsta pusmėnulio mėnulius. Mėnulio mylėtojai tikrai dievins šią mažą, elegantišką ir tokią galingą tatuiruotę.

Geriausias dalykas pusmėnulio mėnuliuose yra tai, kad galite gauti puikios linijos tatuiruotę, juodą ir pilką rašalą, daugiaspalvę tatuiruotę, galimybių yra begalė. Kadangi mėnulis yra subtilus ir elegantiškas, jis puikiai atrodo ant kaklo, pirštų, riešų, kulkšnių ir kitų kūno dalių. Universalumas visada yra geras dalykas.

2. Saulės tatuiruotė

Saulės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 1Kreditas: Instagram Saulės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 2Kreditas: Instagram Saulės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 4Kreditas: Instagram Saulės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 5Kreditas: Instagram

Pakilti ir spindėti.

Saulėtos dienos mus akimirksniu džiugina. Saulės šviesoje yra kažkas, kas mus išryškina, ir mes, be kita ko, iš karto tampame optimistiškesni, energingesni, motyvuoti.

Mes siejame saulę su teigiamomis vibracijomis ir būtent tai reiškia tatuiruotė su šiuo įvaizdžiu. Saulės tatuiruotė simbolizuoja šviesą ir tiesą. Pavyzdžiui, galite pasirinkti saulės tatuiruotę, kad pavaizduotumėte, jog įveikę gyvenimo sunkumus pasiekėte šviesą, ramybę ir tiesą.

Saulės tatuiruotė taip pat reiškia atgimimą, naują pradžią, naują aušrą. Nesvarbu, ar pradedate iš naujo, ar norite pagerbti žmogų, padėjusį jums sunkiais laikais, tatuiruotė nuo saulės yra tinkamas pasirinkimas.

Mažos tatuiruotės tinka skirtingoms kūno vietoms, todėl turite daug galimybių. Saulė puikiai atrodo taikant smulkių linijų techniką, bet jei norite, kad maža tatuiruotė būtų sodresnė, jos spinduliai gali būti paryškinti.

Taip pat skaitykite:

  • 72 geriausios saulės tatuiruotės dizaino idėjos ir prasmė (atnaujinta 2021 m.)
  • Saulės ir mėnulio tatuiruotės: prasmė ir 47 geriausios dizaino idėjos

3. Bangų tatuiruotė

Bangų tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 1Kreditas: Instagram Bangų tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 2Kreditas: Instagram Bangų tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 3Kreditas: Instagram Bangų tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 4Kreditas: Instagram Bangų tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 5Kreditas: Instagram

„Wave“ tatuiruotė vaizduoja sielą, pasąmonę ir emocijas. Nesvarbu, ar tai būtų graži linija, ar įmantresnė tatuiruotė, banga taip pat simbolizuoja gamtą, pirmykštę būseną, fantaziją, svajones ir dar daugiau. Banga taip pat gali reikšti nepriklausomybę, maištingumą ir meilę.

Vandenyno bangos yra šlovingos ir tuo pat metu tokios galingos, todėl jūsų tatuiruotė gali atspindėti tuos pačius dalykus. Be to, neįmanoma paneigti estetinio bangų patrauklumo ir nuostabios jų elegancijos. Ši tatuiruotė paprastai yra tose vietose, kur galite lengvai ją uždengti ar nuslėpti.

Galite pasirinkti klasikines bangas, smulkias linijas ar tikroviškas, bet taip pat pridėti kitų vaizdų, tokių kaip saulė, žvaigždės, mėnulis, galimybės neribotos.

4. Popierinis kranas

Popierinis kranas su didelėmis reikšmėmis 1Kreditas: Instagram Popierinis kranas su didelėmis reikšmėmis 2Kreditas: Instagram Popierinis kranas su didelėmis reikšmėmis 3Kreditas: Instagram Popierinis kranas su didelėmis reikšmėmis 4Kreditas: Instagram Popierinis kranas su didelėmis reikšmėmis 5Kreditas: Instagram

Kranas turi ypatingą vietą Tolimųjų Rytų kultūrose. Manoma, kad šis paukštis neša sėkmę, todėl jis žinomas kaip „taikos paukštis“ arba „laimės paukštis“. Popierinės gervės arba origami gervės Japonijoje tapo taikos ir vilties simboliu po Antrojo pasaulinio karo. Tapo tradicija, kad žmonės sulankstė popierines gerves kaip gerovės, geros sveikatos ir taikos ženklą.

Tatuiruočių pasaulyje popierinis kranas turi tas pačias reikšmes. Žmonės ant savo kūno išsitatuiravo origami kraną, kuris simbolizuoja džiaugsmą, taiką, apsaugą ir klestėjimą. Popierinis krano rašalas tinka žmogui, kuris su kažkuo susitaiko arba tikitės vieną dieną. Jūsų popierinė krano tatuiruotė taip pat gali pavaizduoti ilgaamžiškumą ir sėkmę.

Taigi, ar jums atrodo, kad šios reikšmės yra susijusios, ar norite pasiekti gerą sveikatą ir klestėjimą, popierinė krano tatuiruotė yra geras pasirinkimas. Tai atrodo nuostabiai kaip dailios linijos tatuiruotė, tačiau įmantresni dizainai taip pat patrauklūs.

Taip pat skaitykite: 60 ir daugiau geriausių paukščių tatuiruočių dizaino idėjų ir jų reikšmės (atnaujinta 2021 m.)

5. kabliataškio tatuiruotė

Kabaigoninė tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 1Kreditas: Instagram Kabaigoninė tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 2Kreditas: Instagram Kabaigoninė tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 3Kreditas: Instagram Kabaigoninė tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 4Kreditas: Instagram Kabaigoninė tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 5Kreditas: Instagram

Kiemabalių tatuiruotės yra mažos, nešvarios ir lengvai paslėptos, kai to reikia (arba prireikus). Kai autorius naudoja kabliataškį, tai reiškia, kad jie galėjo pasirinkti baigti sakinį, bet nusprendė to nedaryti.

Šiuo atveju jūs esate autorius ir rašote savo knygą. Gyvenimo knyga! Gyvenimas gali būti sunkus ir sukelti daugybę iššūkių. Kartais atrodo, kad nori tiesiog pasiduoti, bet nusprendi tęsti. Kabliataškio tatuiruotė gali parodyti jūsų kietą, ištvermingą ir įtikinamą dvasią. Jūs esate kovotojas, kuris niekada nenori pasiduoti.

Kiemuotinės tatuiruotės taip pat naudojamos siekiant pakeisti savižudybės stigmą. Šio tipo vaizdai naudojami siekiant parodyti solidarumą prieš savižudybę, priklausomybę, depresiją ir kitas psichinės sveikatos problemas. Daugelis prideda mažus sparnelius šalia kabliataškio, kad sukurtų drugelio įvaizdį.

Galbūt norėsite pasidaryti kabliataškio tatuiruotę, kad parodytumėte, koks esate stiprus ir atsparus, nesvarbu, ar įveikiate psichinės sveikatos ligą, ar susidūrėte su kitais gyvenimo sunkumais. Kabliataškis rašalas taip pat yra geras būdas parodyti palaikymą pažįstamam asmeniui, jei jis kovoja su šiomis problemomis.

6. Begalybės tatuiruotė

Begalybės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 1Kreditas: Instagram Begalybės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 2Kreditas: Instagram Begalybės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 3Kreditas: Instagram Begalybės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 4Kreditas: Instagram Begalybės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 5Kreditas: Instagram

Yra priežastis, kodėl visur matote begalybės simbolį-jis simbolizuoja amžinybę, nesibaigiantį ciklą ir amžinybę. Geriausias dalykas begalybės tatuiruotėje yra tas, kad menininkas gali įpūsti įvaizdį į simbolį, būdingą tik naudotojui.

Pavyzdžiui, jūsų begalybės tatuiruotėje gali būti mylimo žmogaus gimimo data arba net mirties data, jei norite pagerbti ką nors, ką praradote. Begalybės simbolis taip pat gerai dera su gėlėmis, plunksnomis ir kitais vaizdais, kurie jums atrodo susiję.

Kadangi čia kalbame apie mažas tatuiruotes, puikios linijos arba taškinis darbas yra geriausias pasirinkimas. Savo begalybės tatuiruotę galite įdėti kur tik norite, pvz. dilbio, riešo, peties, pėdos ar bet kurios kitos kūno vietos.

7. Katės tatuiruotė

Katės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 1Kreditas: Instagram Katės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 2Kreditas: Instagram Katės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 3Kreditas: Instagram Katės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 4Kreditas: Instagram Katės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 5Kreditas: Instagram

Kačių mylėtojai džiaugiasi! Ženkite savo meilę katėms dar vieną žingsnį ir pasidarykite katės tatuiruotę. Daugeliu atvejų katės tatuiruotė simbolizuoja sėkmę, paslaptį, gyvenimą po mirties, malonę ir tylų intelektą. Jei akimirką pagalvoji, tai iš tikrųjų yra katės.

Šie protingi gyvūnai įkūnija malonę ir eleganciją, tačiau jie taip pat būna paslaptingi. Panašu, kad išdykėlėms ir smalsuolėms katėms sekasi pasaulyje, nes jos patenka į „bėdą“ ir išsivaduoja nuo bet kokio „nusikaltimo“. Niekas negali atsispirti tiems mieliems mažiems veideliams ir didelėms akims. Be to, mes visada sakome, kad katės turi devynis gyvenimus, o tai reiškia „gyvenimo po mirties“ dalį.

Kai kurie žmonės pasidaro katės tatuiruotę dėl jos simbolikos, o kiti pagerbia savo mylimą (dažniausiai mirusį) augintinį.

Katės taip pat gerai dera su kitais vaizdais, tokiais kaip rankos, mėnulis, gėlės. Jei taip pat norite sujungti katę su kažkuo kitu, gali būti praktiška pasirinkti įvaizdį, kurio simbolika dera su katės tatuiruotės prasme. Arba galite pasirinkti visiškai priešingą ir turėti du skirtingus vaizdus, ​​sudarančius vieną tobulą tatuiruotę.

Taip pat skaitykite: 50 geriausių juodos katės tatuiruotės dizaino idėjų (prasmė ir įkvėpimas)

8. Inguz rune

„Inguz“ runos su didelėmis reikšmėmis 1Kreditas: Instagram „Inguz“ runos su didelėmis reikšmėmis 2Kreditas: Instagram „Inguz“ runos su didelėmis reikšmėmis 3Kreditas: Instagram „Inguz“ runos su didelėmis reikšmėmis 4Kreditas: Instagram „Inguz“ runos su didelėmis reikšmėmis 5Kreditas: Instagram

Runos yra runų abėcėlės raidės. Jie taip pat vadinami vikingų runomis. Šio tipo abėcėlę sudaro įvairūs simboliai, vaizduojantys konkrečią idėją, asmenybės bruožą ar kitus daiktavardžius. Pavyzdžiui, inguz rune reiškia augimą ir vystymąsi.

„Inguz“ runos yra „kur yra valia, ten yra būdas“ požiūrio į gyvenimą ir sėkmę simbolis. Tai atrodo kaip du XX -ieji vienas šalia kito arba vienas ant kito. Be to, inguz simbolizuoja sąmoningumą ir apsaugą. Meilė, šeima ir vaisingumas taip pat vaizduojami šiuo paprastu simboliu.

Žmonės paprastai pasidaro „Inguz“ simbolio tatuiruotę ant riešų ir dilbių, tačiau kadangi tai nereikalauja per daug vietos, galite ją įdėti bet kur.

9. Yin Yang tatuiruotė

Yin Yang tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 1Kreditas: Instagram Yin Yang tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 2Kreditas: Instagram Yin Yang tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 3Kreditas: Instagram Yin Yang tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 4Kreditas: Instagram Yin Yang tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 5Kreditas: Instagram

Kinų filosofijoje Yin Yang simbolis reiškia dvilypumo sampratą. Šis simbolis idealiai tinka žmonėms, norintiems subalansuoto gyvenimo.

Yin ir Yang simboliai rodo, kad iš pažiūros priešingos jėgos, kurios viena kitai atrodo priešingos, gali būti priklausomos viena nuo kitos. Kitaip tariant, viena jėga papildo kitą. Paimkime naktį ir dieną kaip pavyzdžius. Jie yra visiškai skirtingi, tačiau tuo pačiu ir toliau egzistuoja.

Negalime turėti nakties be dienos ir atvirkščiai – jie sugyvena vienas su kitu.

Yin ir yang tatuiruotė rodo tamsą kiekvienoje šviesoje ir šiek tiek šviesos tamsoje. Tai pusiausvyra, kuri juos palaiko.

Kai kurios tatuiruotės rodo klasikinį juodai baltą ratą, o kitos pasikliauja koi žuvimi, kad pademonstruotų Yin ir Yang.

Taip pat skaitykite: 30+ „Koi Fish“ tatuiruočių dizaino (ir jų prasmės)

10. Omo tatuiruotė

Omo tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 1Kreditas: Instagram Omo tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 2Kreditas: Instagram Omo tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 3Kreditas: Instagram Omo tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 4Kreditas: Instagram Omo tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 5Kreditas: Instagram

Omo tatuiruotė yra puikus pavyzdys, kaip mažas rašalo gabalas gali turėti didelę reikšmę. Arba daugiau jų! Matote, Ohmas (arba Om) yra pirmasis Visatos garsas arba visų garsų suma.

Jūsų Ohmo tatuiruotė gali simbolizuoti daugybę dalykų, pradedant tyla ir baigiant vienybe, kūryba, visuma ir evoliucija. Omo rašalas taip pat reiškia dievišką išraišką ir nesunaikinamą žodį (tiesą).

Naudodami „Ohm“ tatuiruotę, jūs perduodate tokią žinią kaip pagarba gyvybei ar visatos supratimas ir dieviškasis judesys. Šis paprastas ir subtilus simbolis apima visą visatą ir yra idealus dvasiniams ir filosofiniams asmenims.

11. Lotoso gėlių tatuiruotė

Lotoso gėlių tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 1Kreditas: Instagram Lotoso gėlių tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 2Kreditas: Instagram Lotoso gėlių tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 3Kreditas: Instagram Lotoso gėlių tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 4Kreditas: Instagram Lotoso gėlių tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 5Kreditas: Instagram

Lotoso gėlė yra populiarus gėlių tatuiruočių pasirinkimas ir visiškai suprantama, kodėl. Nors lotosas auga tokiomis sąlygomis, kai žūtų bet kuri kita gėlė, lotosas sugeba klestėti ir sužavėti visus savo grožiu.

Už lotoso gėlių tatuiruotės yra keletas reikšmių. Pavyzdžiui, induizme lotoso gėlė yra grynumo ir dieviško grožio simbolis. Egipto kultūroje lotoso gėlė reiškia gyvenimo atgimimą ir pradžią.

Lotosas turi ypatingą reikšmę ir kinų kultūroje; jis įkūnija santuokinę palaimą ir moterišką grožį. Vakarų kultūros lotoso gėlę sieja su tikrosios gyvenimo prasmės paieškomis. Lotosas simbolizuoja dievišką sampratą ir reinkarnaciją.

Jei ieškote tatuiruotės, simbolizuojančios tyrumą, dvasinį pabudimą ir ramybę, lotoso gėlė yra jūsų pasirinkimas.

12. Jūros kriauklės tatuiruotė

Jūros kriauklės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 1Kreditas: Instagram Kriauklių tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 2Kreditas: Instagram Jūros kriauklės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 3Kreditas: Instagram Jūros kriauklės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 4Kreditas: Instagram Jūros kriauklės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 5Kreditas: Instagram

Jūros kriauklės tatuiruotė paprastai siejama su moteriška atmosfera ir vaisingumo bei atgimimo idėjomis. Dvigeldžiai moliuskai simbolizuoja gimdą ir, pavyzdžiui, vaisingumą. Tačiau jūros kriauklė taip pat gali reikšti prisikėlimą ir sėkmę.

Šios tatuiruotės simbolika taip pat apima jūros kriauklės struktūrą. Matote, apsauginė danga yra tvirta ir atspari. Dėl šios priežasties jūros kriauklės tatuiruotė gali pavaizduoti apsauginę meilės kokybę ir gyvenimo apsaugą.

Be puikios simbolikos, kriauklių tatuiruotė yra geras pasirinkimas žmonėms, kurie tiesiog myli kriaukles. Ši tatuiruotė nereikalauja per daug vietos, todėl ją galite įdėti kur tik norite, tačiau dauguma žmonių pasirenka rankas ir kojas.

13. Rodyklės tatuiruotė

Didelės reikšmės rodyklių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Didelės reikšmės rodyklių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Rodyklės tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 4Kreditas: Instagram Didelės reikšmės rodyklių tatuiruotė 5Kreditas: Instagram

Rodyklės tatuiruotė reiškia jūsų tikslų pasiekimą ir tikslų pasiekimą. Be to, ši tatuiruotė taip pat simbolizuoja jėgą tam tikrame jūsų gyvenimo etape ir kryptį ieškant kelio.

Rodyklė yra ne tik apie tikslus ir uždavinius per se, ji taip pat reiškia kovą ir iššūkius, kuriuos turite įveikti, kad pasiektumėte. Gyvenimas atneša daug iššūkių ir turi juos visus įveikti, kad pasiektume užsibrėžtus tikslus.

Kai kurie žmonės skleidžia tatuiruotę, rodančią apsaugą ir apsaugą nuo blogio.

14. Deimantinė tatuiruotė

Deimantinė tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 1Kreditas: Instagram Deimantinė tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 2Kreditas: Instagram Deimantinė tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 3Kreditas: Instagram Deimantinė tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 4Kreditas: Instagram Deimantinė tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 5Kreditas: Instagram

Deimantai yra geriausias merginos draugas arba taip sakoma. Tačiau jie taip pat yra puikus tatuiruotės pasirinkimas.

Mes mėgstame deimantines tatuiruotes, nes jos simbolizuoja dėvėtojo įsitikinimus. Žmonės taip pat renkasi deimantą dėl įvairių priežasčių. Kai kurie žmonės roko deimantų rašalu vaizduoja grynumą, jėgą ar nenugalimumą.

Kiti mato meilę ir ištikimybę deimantuose. Be to, deimantinė tatuiruotė įkūnija galią, prabangą, grožį, spalvingumą ir turtus.

Atsižvelgiant į tai, kad deimantai iš esmės yra nesunaikinami, ši tatuiruotė taip pat gali parodyti jūsų atsparumą ir neįtikėtiną jėgą ištverti bet kokius sunkumus, kurie jums pasitaiko.

Mažos deimantinės tatuiruotės dažniausiai atliekamos taikant smulkių linijų techniką. Talentingi menininkai ir geri šešėliavimo įgūdžiai gali padaryti jūsų deimantą neįtikėtinai tikrovišką.

Taip pat skaitykite:

  • 40+ geriausių vestuvinių žiedų tatuiruočių. Meilės simboliai jus įkvepia
  • 50+ geriausių karūnos tatuiruočių dizaino idėjų (ir ką jos reiškia)

15. Širdies tatuiruotė

Širdies tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 1Kreditas: Instagram Širdies tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 2Kreditas: Instagram Širdies tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 3Kreditas: Instagram Širdies tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 4Kreditas: Instagram Širdies tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 5Kreditas: Instagram

Širdys yra vienas iš populiariausių tatuiruočių pasirinkimų ir visa tai dėl daugybės jų reikšmių. Širdies tatuiruotės simbolika gali būti tokia paprasta, kaip išreikšti norą ar meilę. Tai yra dažniausia priežastis, kodėl žmonės renkasi širdies tatuiruotę.

Tačiau šis kūno meno kūrinys taip pat vaizduoja aistrą ir draugystę. Kai kurie žmonės pasidaro širdies tatuiruotę, kad pagerbtų prarastus artimuosius.

Širdis yra puikus pasirinkimas draugams, norintiems pasidaryti atitinkamas tatuiruotes. Širdies tatuiruotę galite pasidaryti standartine juoda smulkia linija arba pasirinkti raudoną ar bet kurią kitą spalvą.

16. Popierinė lėktuvo tatuiruotė

Popierinė lėktuvo tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 1Kreditas: Instagram Popierinė lėktuvo tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 2Kreditas: Instagram Popierinė lėktuvo tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 3Kreditas: Instagram Popierinė lėktuvo tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 4Kreditas: Instagram Popierinė lėktuvo tatuiruotė su didelėmis reikšmėmis 5Kreditas: Instagram

Tikriausiai vaikystėje gaminote popierinius lėktuvus. Juos nesunku pasigaminti ir buvo smagu net trumpam pamatyti juos skraidančius.

Popierinė lėktuvo tatuiruotė gali atrodyti subtili ir niūri, tačiau ji turi galingą prasmę. Ši tatuiruotė yra priminimas, kad reikia atsisakyti dalykų, kurie jus stabdo. Tegul popierinis lėktuvas įkūnija emocijas ar prisiminimus, kurie jus sulaikė, ir tiesiog paleiskite.

Kai kuriems žmonėms popierinė lėktuvo tatuiruotė yra apie drąsą ir drąsesnį gyvenimą, ypač kai tai susiję su meile. Dažnai bijome susižeisti ir nusprendžiame niekam neleisti į savo gyvenimą, tačiau gera būti atviram naujoms emocijoms ir patirčiai. Tokiu atveju galite sujungti popierinį lėktuvą su maža širdimi.

Be to, aplink sklandantis popierinis lėktuvas simbolizuoja laisvę, nerūpestingą požiūrį ir kuria sau naują pradžią. Jei turite nerūpestingą požiūrį į gyvenimą, popierinė lėktuvo tatuiruotė yra puikus rašalo gabalas. O gal jūs siekiate mažiau nerimauti ir mėgautis daugiau – popierinis lėktuvas gali atspindėti jūsų tikslus ir pastangas.

Maži taškeliai už popierinio lėktuvo demonstruoja jo skrydį. Talentingas tatuiruočių meistras gali padaryti popierinę lėktuvo tatuiruotę panašią į tinkamą meno kūrinį.

Skaityti daugiau: 33 geriausios lėktuvo tatuiruočių dizaino idėjos (dilbis, antkaulis ir pirštas)