Dizainas

70 ir daugiau geriausių riešo tatuiruočių dizaino idėjų: kūno meno kūriniai, skirti jums pasirodyti

Riešas yra viena iš labiausiai matomų mūsų kūno dalių. Taigi, pasidarydami tatuiruotę, kurią tikrai norite parodyti, apsvarstykite šią odos sritį. Be to, riešo tatuiruotės daug pasakys apie jūsų charakterį. Todėl tai yra rimta priežastis daryti riešo tatuiruotes.

Standartiniai tiek pagrindinėms garsenybėms, tiek paprastiems žmonėms, panašiai, šie kūno meno kūriniai yra žavūs.

Šiandien tatuiruočių entuziastai sužinos viską apie tai, kuo šios tatuiruotės yra ypatingos, taip pat apie jų dizaino reikšmes.

Riešo tatuiruočių istorija

Nors šiandien riešo tatuiruotės yra gryni kūno meno kūriniai, prieš daugelį šimtmečių rašalo dizainas buvo naudojamas žmonėms apsaugoti nuo ligų.

Taip, kad ir kaip keistai tai atrodytų, buvo manoma, kad specialūs riešo ar viršutinių galūnių kūno dalių raižiniai buvo skirti apsaugoti žmones nuo raganų prakeiksmų..

Taigi, kai rašalas praeidavo per odą, jokia liga jiems nepakenks.

Be to, planetos gyventojai tvirtai tikėjo, kad riešo tatuiruotės yra šaunios ir priimtinos daugumos žmonių.

Praėjus laikui, jūreivių ir jūrininkų riešo tatuiruočių praktika buvo priimta dėl įvairių priežasčių. Tačiau buvo paplitusi nuomonė, kad riešo rašalo gabalėliai juos saugos, kol pasieks pakrantes.

Šiandien riešo tatuiruočių reikšmė yra paviršutiniškesnė, o žmonės renkasi rašalą šioje kūno srityje, kad gautų gryną įkvėpimą.

Vienas iš populiariausių riešo tatuiruočių dizaino įkvepia galingas žinutes, kurias rašalo mėgėjai pasirenka išgraviruotą ant riešo. Sunkiais laikais šios tatuiruotės ir toliau siunčia jiems žinią apie įgalinimą.

Kita vertus, įžymybės, pavyzdžiui, susitars dėl riešų tatuiruotės, kad išsiųstų žinutę savo auditorijai.

Rašalu pažymėtas mikrofonas arba galinga žinutė yra galingas būdas išreikšti. Daugeliu atvejų šios žvaigždės ant riešo uždeda galingą vaizdą, kad jų pasekėjai kalbėtų.

Žinoma, tatuiruotės ant riešų yra šiomis dienomis; tačiau vienas gražus graviruotas rašalo dizainas, kuris turėtų atskleisti pranešimą ar galingą vaizdą.

Ar net riešo tatuiruotės yra skausmingos?

Tiesą pasakius, tatuiruotės yra pavojingos, nepriklausomai nuo jūsų pasirinktos kūno dalies. Tačiau kai kurios sritys skauda labiau nei kitos.

Taip yra todėl, kad tose vietose, kur oda yra daug plonesnė ir adata prigludusi prie kūno. Todėl, kalbant apie riešo tatuiruotes, galite išgirsti daug žmonių, besiskundžiančių skausmu.

Tačiau, kaip ir daugelyje tatuiruočių ir kūno piešinių, kai kurie žmonės sako, kad skausmas yra pakeliamas, iš tikrųjų yra daug labiau toleruojamas nei kitos dalys, pvz., Pėdkelnės.

Bet kokiu atveju, tai labai priklauso nuo žmonių tolerancijos skausmui. Turite nepamiršti, kad tatuiruotė ant bet kurios kūno dalies gali sukelti skausmingą patirtį, todėl būkite atsargūs.

Geriausios riešo tatuiruotės dizaino idėjos: pasirinkite kitą kūno dailės kūrinį

Ar tikrai norite pasidaryti pirmąją riešo tatuiruotę, bet neturite įkvėpimo? Štai ką jums reikia žinoti apie neįtikėtiniausias riešo tatuiruotės idėjas, jų reikšmes ir dizainą.

Mažos riešo tatuiruotės

Mažos riešo tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Mažos riešo tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Mažos riešo tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Nesvarbu, ar tai mažas drugelis, cheminė formulė, ar didelis skaičius, mažos riešo tatuiruotės idealiai tinka šiai kūno sričiai.

Atsižvelgiant į tai, kad yra šiek tiek vietos dirbti, visada reikia apsvarstyti smulkiausias tatuiruotes. Elegantiškas dizainas atrodys fantastiškai ir taip pat gražiai tinka vietai.

Asmeninė nuomonė: Paprastos idėjos yra nesenstančios ir madingos, todėl apsvarstykite galimybę turėti datas, skaičius, gėles, dainų žodžius, frazes, karūnas, širdis, paukščius ir kitus neįtikėtinus kūrinius.

Prasmingos riešo tatuiruotės

Prasmingos riešo tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Prasmingos riešo tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Prasmingos riešo tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Kai kurie žmonės pasirenka paprastą, pasakišką dizainą, kai kalbama apie riešo tatuiruotes, o kiti norėtų kito, jiems prasmingesnio meno kūrinio.

Kadangi ši kūno vieta yra ryški, tatuiruotė primins viską, ką ji reiškia.

Asmeninė nuomonė: Rekomenduoju gilintis į įkvėpimą, todėl galutinis rezultatas jus tikrai kalba. Nesvarbu, ar tai prisiminimas, ar tam tikri metai jums, gal mylimo žmogaus vardas, riešo tatuiruotė visada bus prisiminta.

Genčių riešo tatuiruotė

Genties riešo tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Genties riešo tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Genties riešo tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Jei norite, kad jūsų tatuiruotė būtų unikali ir turėtų unikalų atspalvio ir stiliaus kūno meno kūrinį, pagaliau pagalvokite apie genčių riešo tatuiruotes.

Nuostabias genčių idėjas galima apvynioti aplink riešą ir sudaryti gražią apyrankę ar apyrankę su įmantriu ir drąsiu dizainu.

Asmeninė nuomonė: Apsvarstykite aukščiau pateiktus pavyzdžius, kad galėtumėte sukurti tatuiruotės dizainą, kuris tikrai tinka jums.

Apyrankės Riešo tatuiruotės

Apyrankės Riešo tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Apyrankės Riešo tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Apyrankės Riešo tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Ieškote nuolatinių papuošalų? Šios tatuiruotės atrodo taip, kad visą laiką ant rankos nešiojate apyrankę. Nesvarbu, ar pasirinksite tiesias linijas, ar riešo tatuiruotę, pagamintą iš taškų, prie riešo tatuiruotės galite pridėti daug elementų.

Asmeninė nuomonė: Apyrankės riešo tatuiruotės yra vieni iš kūrybingiausių dizaino variantų, ypač moterims.

Ryto šlovės gėlių tatuiruotė

Ryto šlovės gėlių tatuiruotėKreditas: Instagram Morning Glory Flowers Tattoo 3Kreditas: Pinterest

Viena gražiausių, bet elegantiškiausių tatuiruočių ant riešo yra gėlių. Nepaisant rožių ar Havajų augalų, apsvarstykite galimybę turėti riešo kūno meno kūrinį, kad padarytumėte nepakartojamą įspūdį: „Morning Glory“ gėlės.

Asmeninė nuomonė: Šių augalų kontūrai pritrauks daug dėmesio, ypač jei jų kraštai yra nuspalvinti gražiomis tamsiomis spalvomis. Taigi pasisemkite įkvėpimo iš aukščiau pateiktų vaizdų ir pademonstruokite jautrią savo sielos dalį.

Muzikos natų tatuiruotė

Muzikos natų tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Muzikos natų tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Muzikos natų tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Ar esate muzikos gerbėjas, ar jos galia daro didelę įtaką jūsų gyvenimui? Tada kas gali būti geresnis būdas švęsti savo aistrą nei kai kurios muzikos natos riešo tatuiruotės?

Taigi, nesvarbu, ar kuriate visą natą, ar tik būtiną dirvą, parodykite savo meilę muzikai, rašydami riešą.

Šios tatuiruotės yra stiprus simbolis aistringiems menininkams, muzikos istorijai ar tiems, kurie šioje srityje turi visą karjerą.

Asmeninė nuomonė: Riešas yra puiki drobė muzikos tematikai.

Žemėlapiai Tatuiruotė ant riešo

Žemėlapiai Tatuiruotė ant riešoKreditas: Instagram Žemėlapių tatuiruotė ant riešo 2Kreditas: Pinterest Žemėlapių tatuiruotė ant riešo 3Kreditas: Pinterest

Ar esate nuolatinis keliautojas? Ar gyvenate tyrinėti pasaulį? Tada žemėlapio tatuiruotė ant riešo yra idealus kūno menas.

Šis rašalu pažymėtas dizainas turi pasaulio žemėlapio kontūrą, o visi žemynai gražiai nupiešti ant odos.

Asmeninė nuomonė: Ideali šios tatuiruotės idėjos spalva yra juoda, tačiau galite pasirinkti spalvingus atspalvius, jei esate labiau džiaugsmingas žmogus.

Riešo mazgo tatuiruotė

Riešo mazgo tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Riešo mazgo tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Riešo mazgo tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Mazgai paprastai lieka tvirtiems sujungimams. Kai nuspausite rašalą sau ant riešo, atrodys, kad norite išreikšti tvirtus santykius su kuo nors ar kuo nors.

Ant riešų gali būti keletas mazgų, pagamintų iš drabužio arba iš virvių.

Asmeninė nuomonė: Pasakykite menininkui, kad jis laikytųsi minimalistinio požiūrio su smulkiomis linijomis arba padidėtų ir išbandykite apyrankę su daugybe detalių. Galutinis įspūdis bus puikus, nes šis tatuiruotės dizainas yra unikalus.

Carpe Diem riešo tatuiruotė

„Carpe Diem“ riešo tatuiruotė 1Kreditas: Instagram „Carpe Diem“ riešo tatuiruotė 2Kreditas: Instagram „Carpe Diem“ riešo tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Yra keletas tikrai padrąsinančių žodžių, kuriuos žmonės jaučia didesnę galią matydami juos visą laiką.

„Carpe Diem“ yra stipri žinia, primenanti jums gyventi kiekvieną minutę taip, lyg tai būtų paskutinė jūsų gyvenimo dalis.

Parodykite šiuos padrąsinančius žodžius visiems aplinkiniams, rašydami juos ant riešo. Laiškai kartu liepia žmonėms mėgautis mažais gyvenimo malonumais, pernelyg nesijaudinant dėl ​​trūkumų ir ateities.

Asmeninė nuomonė: Taigi, jei ieškote puikaus dizaino ir galingos žinutės ant riešo, „Carpe Diem“ yra tas.

Džiaugsmingos tatuiruotės

Džiaugsmingos tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Džiaugsmingos tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Džiaugsmingos tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Išlaikykite džiaugsmingas mintis surasdami joms simbolį. Akvarelės mažos riešo tatuiruotės yra toks puikus būdas švęsti laimę.

Asmeninė nuomonė: Pasirinkite tatuiruotę vaivorykštės, kelių spalvingų paukščių ar gėlių apyrankės pagalba ir padovanokite džiaugsmingą rašalo dovaną.

Meilės tatuiruotė

Meilės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Meilės tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Meilės tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Kokia yra didžiausia gyvenimo vertybė? Ar tai sveikata, ar pinigai, ar šeima? Na, pasak garsių filosofų, meilė yra viskas, ko mums reikia ir viskas svarbu.

Tatuiruokitės su „meilės“ simboliu ant riešo, nes tai puikus būdas parodyti, kad esate mylintis žmogus, kuris tikrai vertina šią gyvenimo vertę. Terminai puikiai tinka riešo srityje.

Asmeninė nuomonė: Nubrėžkite tatuiruotę kursyvu, todėl galutinis rezultatas pasirodys gražiai ir privers jus dievinti naują kūno meno kūrinį.

Lisianthus gėlių tatuiruotė

Lisianthus gėlių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Lisianthus gėlių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Lisianthus gėlių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Jei esate subtilus žmogus ir gailestinga dvasia, ieškokite šios moteriškos riešo tatuiruotės, kad parodytumėte savo meilę gamtai ir jos švelniems simboliams. Suradę talentingą tatuiruočių meistrą, gausite gražiai nupieštą gėlę.

Asmeninė nuomonė: „Lisianthus“ riešo tatuiruotės gėlė atrodys jauna, švelni, jautri ir mylinti. Kad ši riešo tatuiruotė atrodytų taip, tarsi ji plinta išilgai riešo, kad gautumėte galingesnį vaizdinį efektą.

Drugelio riešo tatuiruotė

Drugelio riešo tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Drugelio riešo tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Drugelio riešo tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Drugelio riešo tatuiruotė yra nesenstantis, švelnus, džiaugsmingas, žaismingas ir universalus riešo tatuiruotės dizaino tipas. Jis būna įvairių formų, rašalo raštų, spalvų ir stilių.

Asmeninė nuomonė: Galite padaryti jį mažų dydžių, kad atrodytų diskretiškas, vaikiškas ir visada madingas.

Plunksnų riešo tatuiruotė

Plunksnų riešo tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Plunksnų riešo tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Plunksnos riešo tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Kita subtili ir stipri simbolika yra plunksnų riešo tatuiruotės. Pasirinkę nedidelį šio dizaino dydį, galite pridėti kitų detalių, pvz., Keletą žodžių ar skaičių.

Asmeninė nuomonė: Plunksnos yra subtilumo simboliai, be to, tai puikus būdas parodyti savo meilę paukščiams.

Apyrankės tatuiruotė

Apyrankės tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Riešo tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Apyrankės tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Vienas standartinis, tačiau populiarus riešo tatuiruočių dizainas yra apyrankės tatuiruotė arba apyrankės įkvėpta idėja. Rašalas apgaubia ranką ir gražiai imituoja tikrą papuošalą. Šio tipo riešo tatuiruotė yra tikrai universali ir lengvai pritaikoma.

Asmeninė nuomonė: Nors vyrai dažniausiai renkasi paprastą su tam tikromis juodomis apyrankėmis, moterys turėtų rinktis taškuotus raštus su gėlių ar širdies detalėmis.

Balandžio riešo tatuiruotė

Balandžio riešo tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Balandžio riešo tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Balandžio riešo tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Jei jums patinka paukščiai, bet taip pat esate taikus žmogus, norintis pasidalyti savo asmenybe kūno kalba, „Dove“ riešo tatuiruotė gali perduoti žinią.

Asmeninė nuomonė: Galite pasirinkti rašalą su Dove riešo tatuiruote, išskyrus plunksną. Šie paukščiai pirmiausia siejami su meile ir ramybe.

Fotoaparato riešo tatuiruotė

Fotoaparato riešo tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Fotoaparato riešo tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Fotoaparato riešo tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Domitės fotografija ir norite tai parodyti pasauliui? Fotoaparato tatuiruotė yra jūsų meilės skaitmeniniam pasauliui ženklas.

Asmeninė nuomonė: Leiskite fotoaparatui nubrėžti riešo centre ir pasirinkite dizainą, kuris atrodytų kuo natūralesnis.

Riešo rožių tatuiruotė

Riešo rožių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Riešo rožių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Riešo rožių tatuiruotė 3Kreditas: Pinterest

Riešo tatuiruotės gėlės yra vienos iš labiausiai paplitusių. Jie tinka tiek vyrams, tiek moterims, jie gali virsti tam tikrais kūno meno kūriniais ir turi stiprią simboliką.

Pavyzdžiui, rožinės riešo tatuiruotės yra vieni glostingiausių ir romantiškiausių kūno meno kūrinių, kuriuos galite rašyti į odą.

Asmeninė nuomonė: Nesvarbu, ar pasirinksite minimalistinį dizainą, ar norite eiti toliau ir išplėsti rožę iki rankos, galutinis rezultatas bus puikus.

Mandala riešo tatuiruotė

Mandala riešo tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Mandala riešo tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Mandala riešo tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Ar jus labiau domina simetrija, dvasingumas ir tobulumas? Galbūt norite išlaikyti galingą tatuiruotę ant riešo, simbolizuojančią tradicijas, vadovavimą ir šventas erdves. Mandala riešo tatuiruotė yra elegantiška, džiaugsminga, nesenstanti ir puikiai atrodo šioje kūno vietoje.

Asmeninė nuomonė: Priklausomai nuo pasirinktų detalių, „Mandala“ riešo tatuiruotė gali atrodyti net kaip papuošalas.

Riešo tatuiruočių kryžius

Riešo tatuiruočių kryžius 1Kreditas: Instagram Riešo tatuiruočių kryžius 2Kreditas: Instagram Riešo tatuiruočių kryžius 3Kreditas: Instagram

Jei esate religingesnis ir norite amžinai išsaugoti tikėjimo simbolį ant savo odos, riešo tatuiruotės kryžius yra puiki idėja.

Asmeninė nuomonė: Šis dizainas yra nesenstantis, universalus, gali būti atliekamas įvairiais stiliais ir tiks visoms jūsų riešo dalims.

Širdies riešo tatuiruotė

Širdies riešo tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Širdies riešo tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Širdies riešo tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Kas gali būti gražesnis būdas pagerbti artimuosius nei su šaunia tatuiruote, kuri išliks amžinai? Širdies riešo tatuiruotė yra prasmingas kūno meno kūrinys, puikus tos garsios frazės „viskas, ko jums reikia, meilė“ simbolis.

Asmeninė nuomonė: Jei norite geriau suasmeninti, rekomenduoju pridėti keletą žodžių, iliustracijų, skaičių ar bet ko, ko norite, kad galėtumėte parodyti lojalumą ir aistrą.

Kur turėti riešo tatuiruotės dizainą?

Kalbėdamas apie riešo tatuiruotės idėjas, mano rekomenduojami dizainai buvo gana bendri. Tačiau paminėkime, kad ant riešo malonu turėti kūno dailės rašalo gabalėlių.

Šoninės riešo tatuiruotės

Šoninės riešo tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Šoninės riešo tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Šoninės riešo tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Riešo tatuiruotės šone yra daugybė tatuiruočių dizaino variantų. Kadangi ši sritis yra siaura ir plona, ​​šoninės riešo tatuiruotės gali labai skirtis pagal dizainą ir dydį. Aš rekomenduoju jums pasirinkti paprastą ir elegantišką dizainą.

Vidinė riešo tatuiruotė

Vidinė riešo tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Vidinė riešo tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Vidinė riešo tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Vidinės riešo tatuiruotės puikiai tinka derančioms kūno dailės rašalo detalėms. Svarbiausia, nes ši sritis nebūtinai matoma iš karto, o vidinė riešo tatuiruotė puikiai tinka kam nors fantastiškai nustebinti.

Apversdami riešą, kiti žmonės galės pamatyti jūsų kūno piešinį.

Pilna riešo tatuiruotė

Pilna riešo tatuiruotėKreditas: Instagram Pilna riešo tatuiruotė 2Kreditas: Pinterest Viso riešo tatuiruotė 3Kreditas: Pinterest

Nors daugelis žmonių nori turėti keletą mažų riešo tatuiruočių idėjų, kiti būtų didesni ir pasirinktų išsiskirti su pilna riešo tatuiruote.

Šio tipo kūno menas čia maksimaliai padidins erdvę, o jūsų oda bus kaip drobė. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad yra daug vietos užpildyti rašalu, kai kuriems žmonėms skausmas gali būti sunkus.

Riešo tatuiruotės viršus

Riešo viršaus tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Riešo viršaus tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Riešo viršaus tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Daugelis žmonių, ypač vyrai, trauktų prie riešo tatuiruotės viršaus. Šia odos sritimi lengviau grožėtis bet kuriuo metu, atsižvelgiant į rankos paspaudimus ar tuos laikus, kai dėvite marškinėlius.

Kai kurios įprastos riešo viršaus idėjos yra riešo tatuiruotės gėlės, riešo mandalos tatuiruotės ar gamtos įkvėpti dizainai.

Riešo ir rankų tatuiruotė

Riešo ir rankų tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Riešo ir rankų tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Riešo ir rankų tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Kitas būdas maksimaliai išnaudoti savo riešo tatuiruotės dizainą yra ištiesimas iki rankos. Galite pasirinkti beveik bet kokio tipo dizainą, jei jis sklandžiai juda. Aštuonkojų ar mandalos tatuiruotės yra keletas pageidaujamų dizainų.

Paskutiniai žodžiai

Kaip matote, riešo tatuiruotės yra ir visada buvo dalykas. Geriausia jų dalis yra ta, kad, neatsižvelgiant į jūsų asmenybę, riešo tatuiruotė laukia rašalo ant jūsų kūno.