Dizainas

55 puikios tatuiruotės idėjos (ir vadovas)

Taigi, jūs ieškote tatuiruočių idėjų? Atėjote į reikiamą vietą. Mes ne tik surinkome 55 geriausias uždengimo tatuiruotės idėjas, bet ir sukūrėme trumpą vadovą, kaip pasirinkti dangtelį. Be to, jei slinkite žemyn iki šio straipsnio pabaigos, rasite naudingos informacijos ir apie kitus tatuiruočių slėpimo metodus.

Tai zona be sprendimų. Nesvarbu, ar skubate Pašalinkite savo buvusio vardą arba tiesiog nenorite, kad ši girta Vegaso klaida būtų nuolat ant jūsų kūno, mes galime padėti jums rasti priedangą. Bus taip, kad ta rašalo klaida niekada neįvyko …

Kaip galiu uždengti tatuiruotę?

Tatuiruotės yra nuolatinės. Net ir natūraliai senstant ir veikiant saulės šviesai, tatuiruotės niekada neišnyks, kol neišnyks. Taigi jums lieka dilema.

Daugumai žmonių geriausias būdas nuslėpti tatuiruotę, kuri jiems nebepatinka, yra kita tatuiruotė. Tai geriausias būdas 100% garantuoti, kad senoji tatuiruotė nebus matoma. Taip pat gausite šviežio naujo rašalo!

Skirtingai nuo tatuiruočių šalinimo lazeriu, tatuiruočių dangteliai nepalieka nepageidaujamo rando. Dažnai daug pigiau pasidaryti naują tatuiruotę, palyginti su pašalinimu lazeriu.

Pastaba: Dauguma tatuiruočių gali būti padengtos tinkamu rašalu. Tačiau jei jūsų tatuiruotė yra juoda (pvz., Stora genčių tatuiruočių juosta) arba naudojama labai tamsios spalvos rašalas, gali būti sudėtinga rasti gerą tatuiruotę, kuri ją tinkamai padengtų.

Kas yra geriausia uždengimo tatuiruotės idėja

Galite pamanyti, kad ryški, drąsi spalva yra geriausias būdas nuslėpti tatuiruotę, tačiau tai nėra visiškai tiesa. Pvz., Jei ant buvusiųjų inicialų ištatuiravote paprastą, raudoną kvadratą, vis tiek galėsite matyti inicialus per spalvą.

Taigi, geriausios uždengimo tatuiruotės yra labai išsamios, spalvingos ir naudoja daug linijų ir šešėlių. Tokiu būdu galite lengvai uždengti visas rodomas eilutes.

Labiausiai tinka intensyvus gėlių dizainas, išsamios raidės, tradiciniai amerikietiški tatuiruočių stiliai ir kiti išsamūs modeliai, tokie kaip mandalos ir gyvūnų atspaudai.

5 idėjos apie tatuiruotės pavadinimą

Laimei, pavadinimą paprastai gana lengva nuslėpti. Bet koks išsamus, sukamasis raštas virš raidės paslėps pavadinimą. Pavadinimų tatuiruočių slėpimo idėjos yra tikrai įprastos, todėl paklauskite savo tatuiruočių meistro, ką jie padarė anksčiau, kad gautumėte įkvėpimo.

Išsami formos idėja

Išsami formos idėjaKreditas: Instagram

Ši moteris savo tekstinę tatuiruotę virš alkūnės raukšlės pridengė trikampiu, rodančiu galaktiką, su gėlių detalėmis. Niekada neįsivaizduoji, kad po juo slepiasi žodis!

Akvarelės abstrakti tatuiruotė

Akvarelės abstrakti tatuiruotėKreditas: Instagram

Techniškai tai nebuvo vardas. Bet jūs galite pamatyti, kaip meistriškai šis žodis buvo padengtas juodu akvarelės potėpiu. Tai abstrakti ir graži – puikiai tinka pavadinimui padengti.

Spalvingas varlių dizainas

Spalvingas varlių dizainasKreditas: Instagram

Atsiprašau, Samantha, bet tavo tatuiruotę tiesiog reikėjo uždengti! Ši keista varlė rąsto scenoje puikiai padengia seną rašalą ir prideda spalvų, kad atitrauktų jus nuo jo.

Intensyvus juodas darbas

Intensyvus juodas darbasKreditas: Instagram

Kai ant jūsų kūno ištatuiruotas vardas yra toks didelis, jums reikia didelės ir galingos tatuiruotės, kad jį padengtumėte. Šis juodo rašalo dizainas su pradurtomis mėlynomis akimis atlieka puikų darbą.

Medžio kamienas

Medžio kamienasKreditas: Instagram

Medžio kamienui sukurti naudojamas tamsus rašalas idealiai tinka paslėpti seną rašalą. Tai taip pat suteikia galimybę tatuiruoti sceną ant savo kūno.

Skaityti daugiau: 40 geriausių vardo dangtelio tatuiruočių dizaino idėjų (atnaujinta 2021 m.)

5 mažos tatuiruotės uždengimo idėjos

Vien todėl, kad tatuiruotė yra mažesnė, nebūtinai reiškia, kad ją lengviau nuslėpti. Vieta ir rašalo spalvos yra tokios pat svarbios. Tikimės, kad šios 5 idėjos suteiks jums unikalų įkvėpimą jūsų mažoms tatuiruočių dangoms!

Pėdų tatuiruotės uždengimo idėja

Pėdų tatuiruotės uždengimo idėjaKreditas: Instagram

Šią mažą tatuiruotę buvo lengva uždengti gražiu drugelio dizainu. Spalvos ryškios ir šviesios, su juodomis detalėmis. Dėl to dangtelis nesijaučia per sunkus.

Pradinis slėpimas

Pradinis slėpimasKreditas: Instagram

Inicialai gali būti nedideli, tačiau kai norite, kad dingtų rašalas, jie gali atrodyti didžiuliai. Ši tatuiruotė parodo, kaip elegantiška rožė gali būti naudojama senam inicialui uždengti.

Išplėsta dilbio danga

Išplėsta dilbio dangaKreditas: Instagram

Sunku patikėti, kad po šiuo nuostabiu žalumynų rašalu slepiasi maža driežo tatuiruotė! Ši uždengimo tatuiruotė puikiai paslepia seną rašalą ir švenčia naują.

Užpakalinės kaklo dalies tatuiruotės dangtelis

Užpakalinės kaklo dalies tatuiruotės dangtelisKreditas: Instagram

Ar ši tatuiruotė iš pradžių buvo gera idėja? Ne! Bet laimei, ši maža tatuiruotė buvo lengvai padengta nuostabia galaktikos akių tatuiruote.

Nauja raidžių tatuiruotė

Nauja raidžių tatuiruotėKreditas: Instagram

Kartais tai tatuiruotė, kurios norite … bet ne tinkamas šriftas. Taigi, šis tatuiruotės dangtelis slepia senas raides ir suteikia vietos naujoms raidėms. Tvarkinga mintis!

5 juodos tatuiruotės uždengimo idėjos

Juodasis rašalas yra vienas iš sunkiausiai paslėptų. Paprastai jums reikia daugiau juodo rašalo, kad jį padengtumėte, arba kvalifikuoto tatuiruočių meistro, kuris gali naudoti spalvą, kad jį užmaskuotų. Tikimės, kad šios 5 idėjos suteiks jums įkvėpimo, kaip užmaskuoti savo juodą tatuiruotę.

Juodos rankovės tatuiruotės dangtelis

Juodos rankovės tatuiruotės dangtelisKreditas: Instagram

Originalioje tatuiruotėje buvo nemažai šešėlių, visi juodu rašalu. Norėdami tai visiškai uždengti, menininkas panaudojo fotorealizmo stilių vientisu juodu rašalu.

Juodo teksto dangtelis

Juodo teksto dangtelisKreditas: Instagram

Graži mandala su saulėgrąžomis yra puikus šios moters vertikalios tekstinės nugaros tatuiruotės priedanga. Žemiau turime dar keletą nugaros tatuiruotės uždengimo idėjų!

Ryškios spalvos pridėjimas

Ryškios spalvos pridėjimasKreditas: Instagram

Užuot padengęs šią teksto tatuiruotę daugiau juodo rašalo, šis menininkas raudonomis rožėmis, juodomis detalėmis ir žalia lapija meistriškai paslėpė apgailėtiną tekstą.

Tradicinis Amerikos stilius

Tradicinis Amerikos stiliusKreditas: Instagram

Juodoji pantera yra tradicinio amerikietiško stiliaus tatuiruotė ir puikiai tinka užkloti, nes pirmiausia naudojamas juodas rašalas. Taip pat galite pridėti raudonos spalvos prie burnos.

Juodų gėlių dizainas

Juodų gėlių dizainasKreditas: Instagram

Šis tatuiruotės dangtelis slepia spalvingus, bet išblukusius raštus su nuostabiu juodu dizainu. Padengimas yra nepriekaištingas ir puikiai rašalu. Ačiū menininkui už šio!

5 genčių tatuiruočių slėpimo idėjos

Genčių tatuiruotes paprastai sudaro didelės, storos ir sunkios juodo rašalo juostos, kurias, kaip žinoma, sunku paslėpti makiažu. Ir nors juodas rašalas veiksmingai pašalinamas lazeriu, norint pašalinti didelę tatuiruotę, reikės daug brangių seansų. Taigi, pakartotinis rašalo dažymas yra geras pasirinkimas.

Jėzau prisidengti

Jėzau prisidengtiKreditas: Instagram

Išsamūs portretai ir sudėtingi piešiniai, tokie kaip Jėzus ir bažnyčios langai šioje tatuiruotėje, puikiai tinka storoms genčių tatuiruočių stilių juostoms ir juostelėms uždengti.

Gyvūno portretas

Gyvūno portretasKreditas: Instagram

Kaip ir žmonių veidai, gyvūnų veidai gali būti puikūs kaip genčių tatuiruočių dangteliai. Kuo kailis išsamesnis ir tamsesnis, tuo geriau padengsite savo genčių tatą.

Kaukolė ir rožės

Kaukolė ir rožės pridengiaKreditas: Instagram

Kaukolės ir rožės yra klasikinis derinys, kuris puikiai tinka bet kokiai tatuiruotės dangai. Romantika, garbė, gyvenimas ir mirtis – viskas supakuota į vieną nuostabų tatuiruotės dizainą.

Kolibris

Kolibrio dangtelisKreditas: Instagram

Paukščiai ir maži gyvūnai puikiai padengia mažas genčių tatuiruotes. Galite pamatyti, kaip esamos genčių tatuiruotės kreivės ir linijos lengvai ištirpsta kolibrio formos.

Gėlių Tribal Tatt Cover Up

Gėlių Tribal Tatt Cover UpKreditas: Instagram

Kaip ir paukščiai, natūralios žiedlapių kreivės ir gėlių žydėjimas puikiai tinka paslėpti genčių tatuiruotes. Šį gėlių motyvą šis šoninis kūno genties tatas lengvai paslepia.

5 uždengimo tatuiruočių idėjos moterims

Kaip jau pastebėjote, daugeliui tatuiruočių dangčių reikia drąsaus, tamsaus dizaino, kuris gali teisingai paslėpti rašalą po juo. Tačiau tai ne visada suderinama su subtiliomis, elegantiškomis ir moteriškomis vibracijomis. Taigi, čia yra 5 moterų slėpimo idėjos!

Pagerinkite originalų dizainą

Pagerinkite originalų dizainąKreditas: Instagram

Šis tatuiruotės dangtelis pakeičia seną lūpų atspaudą naujesne (ir labai patobulinta) lūpų tatuiruote. Tai puikus būdas užmaskuoti tatuiruotę. Šis padėtas ant užpakalio.

Dažymas linijose

Dažymas linijoseKreditas: Instagram

Gėlių tatuiruotės yra gražios, tad kodėl jas slėpti? Šis tatuiruotės atnaujinimo darbas pridėjo spalvų ir išplėtė tamsiai pilkos spalvos gėlių motyvą viršutinės šlaunies pusėje.

Gėlių tatuiruotės dangtelis

Gėlių tatuiruotės dangtelisKreditas: Instagram

Užuot pasirinkę storą, drąsų dizainą, kad visiškai padengtumėte tatuiruotę, kodėl gi nepagerinus jos? Šis elegantiškas moteriškas tatuiruotės dangtelis suteikia išskirtinio stiliaus.

Išskleisk savo sparnus

Išskleisk savo sparnusKreditas: Instagram

Mes dažnai domimės, kad sparnai yra žemiau mūsų pečių, tačiau ši tatuiruotės danga rodo, kaip išsamiai sparnų dantimis galima paslėpti seną rašalą kitur ant jūsų kūno.

Visas nugaros tatas

Visas nugaros tatasKreditas: Instagram

Mes nesame tikri, kokia čia buvo originali tatuiruotė, tačiau žinome, kad tai buvo slėpimo darbas. Nebijok būti didelis. Pilna nugaros tatuiruotė gali būti moteriška ar vyriška, kaip norite.

3 rankos tatuiruotės uždengimo idėjos

Rankų tatuiruotės paprastai yra mažos arba vidutinio dydžio, arba pilnos rankovės-be tarpų. Bet tai gerai. Įgudęs tatuiruočių meistras vis tiek galės nuslėpti jūsų tatuiruotę ar ją patobulinti. Kadangi jūsų rankos yra labiau matomos nei kitos kūno vietos, svarbu tinkamai pasirūpinti savo tatuiruote, kad išvengtumėte UV spindulių blukimo..

Viršutinės rankos uždengimo idėja

Viršutinės rankos uždengimo idėjaKreditas: Instagram

Ši tatuiruotės danga išlaiko mums patinkančius originalios tatos elementus, tačiau atnaujina tas dalis, kurios mums nepatinka. Tai taip pat suteikia daugiau gylio ir atspalvio. Tai didžiulis pagerėjimas!

Rankovių dangtelio tatuiruotė

Rankovių dangtelio tatuiruotėKreditas: Instagram

Naudojant tatuiruotę su rankovėmis, nėra daug vietos „padengti“ tą tattą, todėl patobulinti ją, kol būsite patenkintas, yra geresnis pasirinkimas. Žiūrėkite šias nuotraukas kaip pavyzdį.

Idėja dilbiui uždengti tatuiruotę

Idėja dilbiui uždengti tatuiruotęKreditas: Instagram

Tiek sena, tiek nauja tatuiruotė puikiai tinka dilbio erdvėje. Mums taip pat patinka „Venom“ dizainas! Nors galbūt norėsite apsvarstyti nesenstantį dizainą.

3 riešo tatuiruotės uždengimo idėjos

Jūsų riešas yra labai vieša vieta, todėl tai gali būti liūdna, kai čia turite nepatinkantį tattą … ir visi tai gali pamatyti. Laimei, jums reikia tik nedidelio dangtelio, kad paslėptumėte riešo rašalą, todėl kaina nebus per didelė ir seansas bus trumpas.

Nuo mažo iki didelio riešo dangtelis

Nuo mažo iki didelio riešo dangtelisKreditas: Instagram

Originali riešo tatuiruotė buvo gana maža, tačiau viršelis tęsiasi išilgai dilbio, kad paslėptų rašalą ir sukurtų detalesnį dizainą. Mums patinka šešėliai.

Kinijos simbolio pridengimas

Kinijos simbolio pridengimasKreditas: Instagram

Mums patinka gėlių dizainas, naudojamas originaliai simbolio tatuiruotei uždengti. Kontrastas nuostabus. Kilmė buvo drąsi ir niūri, o viršelis švelnus ir gaivus.

Gerai išdėstyti lapai

Gerai išdėstyti lapaiKreditas: Instagram

Tai protinga. Rožė, naudojama tatuiruotei uždengti, atkreipia jūsų dėmesį į gražius, subtilius žiedlapius … ir nuo lapų, kurie iš tikrųjų slepia seną rašalą!

3 Krūtinės tatuiruotės uždengimo idėjos

Krūtinės ar moterų krūtų tatuiruotės nėra tokios populiarios kaip kitos tatuiruotės. Vis dėlto yra keletas idėjų, iš kurių galite pasisemti, jei šioje srityje turite tatuiruotę, kurios jums reikia atsikratyti.

Krūtinės tatuiruotės dangtelis

Krūtinės tatuiruotės dangtelisKreditas: Instagram

Šešėlis už drugelio ne tik priverčia jį nulupti nuo jūsų odos, bet ir padeda užmaskuoti bjaurų tatu, kuris kažkada gyveno už jo! Meniškai atlikta.

Krūtinės rando uždengimas

Krūtinės rando uždengimasKreditas: Instagram

Kitas drugelis, bet kitoje vietoje. Šis rašalas buvo naudojamas padengti randą! Manome, kad tai atrodo gražiai ir tikimės, kad tai įkvėps pasitikėjimo. Kūno menas tam tinka.

Pilnas krūtinės uždengimas

Pilnas krūtinės uždengimasKreditas: Instagram

Šiuo metu tai yra nebaigta tatuiruotė – po krokodilu galite pamatyti užrašą, kuris bus visiškai uždengtas, kai menininkas baigs. Šaunu, aha?

Skaityti daugiau: Geriausios krūtinės tatuiruotės vyrams: 70+ dizaino idėjos (atnaujinta 2021 m.)

3 nugaros tatuiruotės uždengimo idėjos

Nugaros tatuiruotės yra viena iš lengviausiai užmaskuojamų tipų, nes jūs turite daug erdvės, kad galėtumėte naudoti didelį dizainą. Net jei naujasis uždengimo dizainas turi padengti visą nugaros tatuiruotę, jis gali išlenkti pečius ir aplink šonkaulius, kad būtų visiškai padengtas.

Apatinės nugaros tatuiruotės dangtelis

Apatinės nugaros tatuiruotės dangtelisKreditas: Instagram

Kodėl nepasidarius dekoratyvesniam pasidengus tatuiruote? Jei jūsų netenkina apatinės nugaros dalies stilius, idealiai tinka toks uždengimas.

Viršutinės nugaros tatuiruotės dangtelis

Viršutinės nugaros tatuiruotės dangtelisKreditas: Instagram

Išsamus drugelio sparnas puikiai dengia po juo paslėptą vertikalų raštą. Naudodami nugaros tatuiruotes, galite padaryti didelį dizainą, kad padengtumėte nedidelį tattą.

Genties nugaros tatuiruotės dangtelis

Genties nugaros tatuiruotės dangtelisKreditas: Instagram

Tai dar vienas „klajoklio antspaudas“, kurį reikėjo uždengti. Tatuiruočių meistras sukūrė tvirtą juodą dizainą, kuris tęsiasi iki nugaros vidurio. Tai tikrai glostantis dizainas.

3 kaklo tatuiruotės uždengimo idėjos

Nedaugelis žmonių turi kamuoliukus (nesant geresnio termino) pasidaryti tatuiruotę ant kaklo. Bet jei jūs čia gausite vieną ir galiausiai apgailestaujate, tai šios uždengtos kaklo tatuiruotės idėjos išgelbės gyvybę.

Už ausies tatuiruotės dangtelis

Už ausies tatuiruotės dangtelisKreditas: Instagram

Ši tatuiruotė prie ausies ir šoninio kaklo puikiai padengia mažą skorpiono dizainą. Mums patinka minimali gomurio schema, kuriant ją naudojami tik nespalvoti dažai.

Vardas „Cover Up Tattoo“

Vardas „Cover Up Tattoo“Kreditas: Instagram

Rožė ir skorpionas! Toks klasikinis derinys. Meilė, bet su įgėlimu. Tai labai seksuali tatuiruotė ir gražus uždengimo darbas. Raštus pastebėtumėte tik tada, jei žinotumėte, kad jie egzistuoja.

Kaklo ir pečių tatuiruotės dangtelis

Kaklo ir pečių tatuiruotės dangtelisKreditas: Instagram

Šiame paveikslėlyje parodyta prieš dengiant tatuiruotę, jos metu ir po jos. Menininkas piešė voverę, kad galėtumėte pamatyti, kaip ji užmaskuos originalų rašalą.

3 rankų tatuiruotės uždengimo idėjos

Rankos yra sudėtingos sritys, kurias reikia uždengti. Pavyzdžiui, jei turite tik mažą tatuiruotę vieno piršto šone, gali būti sunku ją padengti didesne tatuiruote, nes nėra daug vietos! Tačiau nesijaudinkite, vis tiek turite keletą galimybių.

Pirštų raidės

Pirštų raidėsKreditas: Instagram

Raidės ant kiekvieno piršto gali būti šaunios ar net keistos … kai jos yra tinkamo šrifto ir profesionaliai rašomos. Šis uždengimo darbas parodo, kaip galima atnaujinti pirštų tatuiruotes!

Portreto atgimimas

Portreto atgimimasKreditas: Instagram

Užuot pridengusi šią visos rankos tatuiruotę, ji buvo meistriškai restauruota kaip meistro paveikslas. Mums patinka, kaip gerai jis buvo užtemdytas ir išgraviruotas.

Širdžių karalienės tatuiruotė

Širdžių karalienės tatuiruotėKreditas: Instagram

Maža širdžių karalienė ant vieno piršto dažniausiai siejama su partneriu (kuris turi širdžių karaliaus tatuiruotę). Tačiau ši voro tatuiruotė puikiai padengia dizainą.

3 kojų tatuiruočių slėpimo idėjos

Kojų tatuiruotės greitai išnyksta, kai jos yra reguliariai veikiamos saulės spindulių. Taigi, nesvarbu, ar norite nuslėpti išblukusią tatuiruotę, ar atgaivinti seną mėgstamą išblukusį dizainą, šios 3 idėjos gali suteikti jums reikiamo įkvėpimo.

Apatinės kojos tatuiruotės dangtelis

Apatinės kojos tatuiruotės dangtelisKreditas: Instagram

Tamsiai pilkos spalvos naudojimas drambliui ir jo apipylimas akvarelės purslais yra genialus būdas uždengti vidutinio dydžio kojų toną, išlaikant tam tikrą eleganciją.

Užpakalinė kojos tatuiruotės danga

Užpakalinė kojos tatuiruotės dangaKreditas: Instagram

Ši paprasta simbolinė tatuiruotė ant blauzdos nugaros buvo lengvai padengta nuostabiu juodos ir pilkos spalvos gėlių motyvu. Tai be galo gražu!

Kojos šoninė tatuiruotė

Kojos šoninė tatuiruotėKreditas: Instagram

Plunksnos yra beveik tokios pat populiarios kaip gėlės ir drugeliai, padengiantys tatuiruotes. Ilga, elegantiška ir išsami plunksnos forma idealiai tinka padengti citatas.

3 kulkšnies tatuiruotės uždengimo idėjos

Kulkšnis yra kaulinė sritis, todėl tatuiruotės čia paprastai yra tiesiai virš arba žemiau kulkšnies kaulo. Tačiau kai jums reikia uždengti kulkšnies tattą, galbūt norėsite apsvarstyti tattą, kuris eina iš viršaus į apačią. Tai leidžia maksimaliai aprėpti.

Išblukęs juodas kulkšnis Tatt

Išblukęs juodas kulkšnis TattKreditas: Instagram

Mes mėgstame ryškias spalvas šioje uždengimo tatuiruotėje! Jis puikiai dengia išblukusį rašalą po juo. Tamsiai mėlyna yra puiki priedanga, jei jums nepatinka juoda spalva.

„Orca“ kulkšnies tatuiruotė

„Orca“ kulkšnies tatuiruotėKreditas: Instagram

Banginis žudikas, dar vadinamas orka, techniškai yra delfinas. Tai taip pat yra vienas geriausių gyvūnų, kuriuos galima tatuiruoti kaip priedangą dėl lygios tamsiai juodos odos.

Gėlių elnių motyvas

Gėlių elnių motyvasKreditas: Instagram

Yra gėlių, bet ne per daug gėlių. Stirnos tatuiruotė yra tikrai saldus būdas paslėpti seną tatuiruotę, nesvarbu, ar tai būtų ant kulkšnies, ar kitur.

3 pirštų tatuiruotės uždengimo idėjos

Net mažiausios tatuiruotės gali būti padengtos unikaliu dizainu! Apgaulė su pirštų įbrėžimais nėra pernelyg nuotaikinga. Sunku surinkti daug detalių mažoje erdvėje. Būkite paprasti ir jums patiks rezultatai.

Plunksnų tatuiruotė

Plunksnų tatuiruotėKreditas: Instagram

Kitas pavyzdys, kaip plunksnų tatuiruotė puikiai tinka užmaskuoti žodžius ir vardus … net ir mažus. Tai labai elegantiškas būdas uždengti vieno piršto šoną.

Mažytė kaukolė

Mažytė kaukolėKreditas: Instagram

Čia nesigailima! Maža kaukolė yra puiki piršto tatuiruotės uždengimo idėja – ją galima rašyti nedideliu mastu su minimaliomis detalėmis arba padidinti mastelį.

Lanko tatuiruotė

Lanko tatuiruotėKreditas: Instagram

Mažos gėlės, lankai ir paukščiai puikiai tinka padengti pirštų tatuiruotes, jei tik laikote jas paprastomis. Mažas dydis puikiai tinka ir puikiai atrodo tarp pirštų sąnarių.

3 pečių tatuiruočių uždengimo idėjos

Jūsų pečiai visada yra gera tatuiruotės vieta. Jūs taip pat turite daug erdvės išplėsti … arba padengti mažą tatuiruotę didele. Šios trys idėjos padės jums įsivaizduoti, kokie dizainai puikiai tinka pečių tatuiruočių dangoms.

„Meilės“ tatuiruotė

„Meilės“ tatuiruotėKreditas: Instagram

Originali tatuiruotė „myliu tave“ buvo šiek tiek per bjauri, todėl šis talentingas tatuiruočių meistras pamatė potencialą ir pavertė jį nuostabiu rašalo kūriniu, koks jis turėjo būti.

Pečių sparnų tatuiruotės

Pečių sparnų tatuiruotėsKreditas: Instagram

Sparnai yra tikrai populiarios tatuiruotės pečių srityse, nesvarbu, ar tai angelo, ar paukščio sparnai. Bet kokiu atveju, didelė sparnuotos tatuiruotės apimtis puikiai tinka senoms klaidoms padengti.

Gėlių pavadinimo motyvas

Gėlių pavadinimo motyvasKreditas: Instagram

Centre esanti maža tatuiruotė puikiai padengta tamsiais šešėliais, tada apsupta rožių ir artimųjų vardų. Tai klaidą paverčia kažkuo gražiu.

Kiti būdai, kaip uždengti tatuiruotę

Jei mintis pasidaryti dar vieną tatuiruotę nėra labai patraukli, ant stalo vis tiek turite kortelių. Tatuiruočių šalinimas lazeriu yra labai nuolatinė (ir brangi) galimybė, o makiažo dangteliai yra laikini, tačiau palyginti nebrangūs.

Pateikiame abiejų metodų patarimus, kurie padės apsispręsti.

Tatuiruočių šalinimas lazeriu

Tatuiruočių šalinimas lazeriuKreditas: Instagram

Tatuiruočių šalinimas lazeriu yra daugelio žmonių pasirinkimas, kai reikia pašalinti tatuiruotę – neuždengiant. Tai apima lazerių šaudymą į jūsų odą, kad suskaidytų rašalo daleles, kad jūsų kūnas galėtų jas natūraliai pašalinti.

Yra klaidinga nuomonė, kad lazerinė tatuiruotė paliks randus. Technologijos pažengusios taip, kad šiuolaikinės tatuiruočių šalinimo lazeriu mašinos retai palieka randus. Jie yra labai veiksmingi. Per kelis seansus jie gali visiškai pašalinti tatuiruotę be randų arba jų yra minimaliai.

Tačiau, palyginti su tatuiruotės darymu, tatuiruotės šalinimas lazeriu yra brangesnis ir užtrunka ilgiau. Tarp sesijų turėsite nevienalytę tatuiruotę, nes rašalas dingsta greičiau nei kiti.

Jei norite visiškai pašalinti tatuiruotę be jokių pėdsakų, tai vis tiek yra geriausias pasirinkimas.

Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų tatuiruotės šalinimo lazeriu vadovą.

Makiažas „Tattoo Cover Ups“

Šiame vaizdo įraše parodyta, kaip galite padengti tatuiruotes makiažu, jei jums reikia laikino darbo susitikimo, fotosesijos ar renginio. Turėkite omenyje, kad norint pasiekti nepriekaištingą išvaizdą reikia atlikti kelis veiksmus ir produktus, kurie gali būti gana brangūs. Jei paprastai nenaudojate makiažo, galite pastebėti, kad produktų galiojimo laikas baigiasi, kol negalėsite jų visų panaudoti!

Šiaip ar taip, mes daugybę kartų dengėme savo tatuiruotes makiažu ir turime keletą rekomendacijų. Stenkitės naudoti produktus, kurie yra visiškai padengti, matiniai ir be aliejaus. Tai raktas į ilgalaikį padengimą, kuris yra pakankamai storas, kad paslėptų jūsų rašalą.

Korektorius „Kat Von D Lock-It“ – tai mūsų mėgstamiausias Kat Von D linijos produktas. Jos pagrindai ir maskavimo priemonės yra skirtos tatuiruotėms uždengti, todėl pastebėsite, kad padengimas yra puikus.

Nars Soft Matte Complete – tamsesniems odos tonams rekomenduojame pasidomėti Nars maskavimo priemonių asortimentu. Šis „Soft Matte Complete“ korektorius paprastai puikiai tinka nuo spuogų ir spalvos, tačiau gali būti naudojamas ir tatuiruotėms. Jei „Kat Von D“ jums per brangu, ši parinktis bus patraukli!