Dizainas

50 ir daugiau „Medusa“ įkvėptų tatuiruočių dizaino idėjų (atnaujinta 2021 m.)

Jei jus traukia graikų mitologija ir galingi literatūros veikėjai, galbūt norėsite apsvarstyti Medūzos įkvėptą tatuiruotės dizainą. Akmenomis akimis serpantine mergelę tariamai prakeikė Atėnė, kuri išprotėjo iš pavydo ir įniršio, pasmerkė Medūzą žvilgsniu, kuris akimirksniu pavers visus akmenimis, kai tik jie pateks į jos regėjimo lauką.

Yra įvairių istorijos interpretacijų, kai kurios iš jų yra feministinės, o kitos labiau sutelktos į pavydžią Atėnės ir Medūzos varžybą. Kai kurie teigia, kad, pavyzdžiui, Atėnė davė Medūzai šį „prakeiksmą“, kad apsaugotų ją nuo nepageidaujamų vyrų žingsnių ir galimai žalingo elgesio. Kiti sako, kad Medūza buvo tiesiog trumpalaikės Atėnės auka, kuri ketino nubausti savo varžovą.

Bet kokiu atveju, „Medusa“ yra moteriškos galios ir įtakos, taip pat transformacijos simbolis. Jos serpantininiai vaizdai taip pat remiasi Biblijos temomis ir gyvūnų karalyste.

Jei tai skamba kaip kažkas, ko norėtumėte gauti rašalo, skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie „Medusa“ slidžią istoriją, taip pat gausybę idėjų, kaip sukurti „Medusa“ tatuiruotę.

Medūzos mitas

Medūzos mitasKreditas: išsaugota tatuiruotė

Medusa buvo trys broliai ir seserys, žinomi kaip Gorgonai, o jos šeima buvo žinoma kaip žvėriška ir groteskiška. Visi, išskyrus Medūzą, kuri gimė elegantiška ir graži mirtingoji.

Iš tikrųjų ji buvo tokia graži, kad Poseidonas ją įsimylėjo, o pora mylėjosi šventykloje, priklausančioje Atėnei.

Supykusi dėl jų įsibrovimo, Atėnė nubaudė Medūzą, paversdama ją šlykščia būtybe su gyvatėmis plaukams, o žvilgsnis toks stiprus ir nuodingas, kad žmones paverstų akmenimis.

Tačiau ji ilgai neatlaikė šio likimo, nes netrukus ją nužudė Persėjas.

Kai Persėjas jai nukirto galvą, iš jos kaklo gimė du vaikai, kuriuos ji pagimdė su Poseidonu.

Persėjas išsaugojo nukirstą galvą, nes ji vis dar turėjo prakeiktą galią, ir naudojo ją kaip ginklą.

Tariamai jos kraujo lašai nukrito ant žemės Libijoje ir tapo gyvatėmis. Pasak jų, Libija ir šiandien turi daug gyvačių.

50 ir daugiau „Medusa“ įkvėptų tatuiruočių dizaino idėjų

Dabar jūs žinote istoriją apie ikoninį Medūzos įvaizdį, atėjo laikas pagalvoti, kaip galėtumėte ją pavaizduoti kūno dailėje. Žemiau apžvelgsime įvairias puikias jūsų mitologinio rašalo idėjas.

Maža „Medusa“ tatuiruotė

Maža „Medusa“ tatuiruotė 1Kreditas: @lcssabino Maža „Medusa“ tatuiruotė 2Kreditas: @bycamilaconti

„Medusa“ tatuiruotės mažesnėje pusėje yra puikus pasirinkimas. Maži dizainai yra puikus pasirinkimas, nes jie paprastai yra paprasti ir elegantiški.

Jie taip pat yra nedideli, todėl juos rašyti bus mažiau skausminga ir greičiausiai juos bus lengva paslėpti. Tai malonumas, jei norite būti diskretiškas savo tatuiruotėse. Kitas mažų „Medusa“ tatuiruočių privalumas yra tas, kad rašalo kaina bus daug mažesnė nei didelio ir išsamaus kūrinio.

Vienintelis trūkumas yra tas, kad turėsite laikytis paprasto dizaino ir išsamiai išnagrinėti, nes tiesiog neturėsite vietos ką nors pernelyg sudėtingo gauti.

Apskritai, maža medūzos tatuiruotė yra geras pasirinkimas, jei norite kažko paprasto, tvarkingo ir minimalistinio.

Senosios mokyklos stiliaus „Medusa“ tatuiruotė

Senosios mokyklos stiliaus „Medusa Tattoo“ 1Kreditas: @team_fullgas Senosios mokyklos stiliaus „Medusa Tattoo“ 2Kreditas: @kareiviai Senosios mokyklos stiliaus „Medusa Tattoo“ 3Kreditas: @joshjohnsons4l Senosios mokyklos stiliaus „Medusa Tattoo“ 4Kreditas: @dime_naniz

Senosios mokyklos stiliaus tatuiruotės atpažįstamos dėl storų juodų kontūrų ir pirminės spalvų paletės. Išvaizda grįžta, nes skleidžia retro ir senovinę atmosferą. Kadangi „Medusa“ yra senovinis mitas, turtingas simbolika, gali būti gana tinkama derinti tradicinį tatuiruotės stilių.

Dėl drąsių spalvų ir juodų linijų senosios mokyklos tatuiruotės dažniausiai išsiskiria. Tikriausiai norėsite tai maksimaliai išnaudoti ir pasirinkti lengvai matomą vietą. Tikriausiai taip pat turėsite pasidaryti vidutinio dydžio dideles šio stiliaus tatuiruotes, kad pasiektumėte visą išvaizdos efektą.

Realistinė „Medusa“ tatuiruotė

Realistas Medusa Tattoo 1Kreditas: @marcocmatarese Realistas Medusa Tattoo 2Kreditas: @dark.tattz Realistas Medusa Tattoo 3Kreditas: @amanda_piejak

Tatuiruočių menas nuėjo ilgą kelią, o kai kurie geriausi menininkai dabar dirba rašalo pasaulyje. Tai reiškia, kad kokybei ir meniniams nuopelnams, kuriuos galite rasti kūno piešinyje, tikrai nėra ribų. Jei norite to, kas atrodo tikroviška ir reikalauja aukščiausių tatuiruočių meno įgūdžių, kodėl gi nepasirinkus realistinės „Medusa“ tatuiruotės?

Norėdami tai padaryti, turėsite aplankyti aukščiausios kokybės tatuiruočių menininką, kuris specializuojasi realistinio tatuiruočių meno srityje. Galite tikėtis sumokėti didžiausią dolerį, tačiau rezultatai tikrai bus to verti, nes išeisite iš tatuiruočių salono su išsamia ir nuostabia „Medusa“ tatuiruote.

Kadangi realistinėse tatuiruotėse reikia daug detalių, turėsite pasirinkti pakankamai didelę vietą, kad tilptų nuo vidutinės iki didelės tatuiruotės. Pavyzdžiui, jūsų nugara ar šlaunys būtų ideali.

Erotinė „Medusa“ tatuiruotė

Erotinė „Medusa“ tatuiruotė 1Kreditas: @inkpeachtattoo Erotinė „Medusa“ tatuiruotė 2Kreditas: @meduzainked

Pasaka apie Medūzą yra susijusi su grožiu ir viliojimu, ir ji dažnai laikoma gundytoja. Dėl šios priežasties gali būti smagu žaisti su jos jausmingumu ir pasidaryti „Medusa“ tatuiruotę erotinėmis temomis. Jūs ir jūsų tatuiruočių meistras turite nuspręsti, kaip ją perteikti erotinėje šviesoje, tačiau lūpų išsiskyrimas tikrai perduoda žinią!

Medūzos statulos tatuiruotė

Medūzos statulos tatuiruotė 1Kreditas: @davidbaisatattoos Medūzos statulos tatuiruotė 2Kreditas: @bambambrandi_cntattoo Medūzos statulos tatuiruotė 3Kreditas: @gabrielepalma_

Daugelis graikų mitologijos gerbėjų yra susipažinę su graikų statulomis ir menu, kurie abu atspindi mūsų šiandienos Medūzos idėjas. Patraukli idėja pateikti nuorodą į šį klasikinį Medūzos vaizdavimą, pasidarius tatuiruotę, įkvėptą graikų statuliškos mergaitės vaizdų.

Tačiau jūsų „Medusa“ statulos tatuiruotė neturi būti graikų įkvėpta. Žemutiniame Manhetene yra 2008 m. Luciano Garbati skulptūra Medusa su Perseus galva. Tai labai populiari skulptūra, kurią daugelis siejo su vėlesniu judėjimu „Aš per daug“, ir ji tapo galingu feministiniu simboliu. Jei norite savo kūryboje remtis XXI amžiaus feminizmu, ši statula gali būti puikus įkvėpimo šaltinis.

Perseus ir Medusa tatuiruotė

Perseus ir Medusa tatuiruotė 1Kreditas: @v_a_e_r Perseus ir Medusa Tattoo 2Kreditas: @martinkellytattoo Perseus ir Medusa Tattoo 3Kreditas: @sebatattoonyc Perseus ir Medusa Tattoo 4Kreditas: @dawid.boro

Nesvarbu, ar Medūza buvo nukentėjusi nuo Atėnės prakeikimo, ar ne, jos istorija vis dėlto baigiasi tragiškai, kai Persėjas nukirsta jai galvą. Tai galite interpretuoti kaip herojišką Perseus drąsos aktą arba žiaurų žiaurumą. Bet kokiu atveju galbūt norėsite įtraukti Persėją į savo mitologinės Medūzos vaizdavimą.

Galite pasirinkti pasilikti prie originalios pasakos ir pasidaryti Persėjo tatuiruotę, laikančią Medūzos galvą, arba pasirinkti Luciano Garbati skulptūrinę pasakos apvertimą, kuriame matyti, kad Medūza įsikabino į Persėjo galvą.

„Medusa“ galvos tatuiruotė

„Medusa“ galvos tatuiruotė 1Kreditas: @elli_cleithrophobia „Medusa“ galvos tatuiruotė 2Kreditas: @tatuiruotė_340 „Medusa“ galvos tatuiruotė 3Kreditas: @yasss_queenn

Kadangi Medūzos istorijos pabaiga apima tai, kad jos galvą Persė naudojo kaip ginklą, pati galva yra populiarus tatuiruotės dizainas. Kai sutelkiamas dėmesys tik į galvą, pabrėžiamos gyvatės ir tai sukuria šiek tiek liguistesnį vaizdą. Jei norite pasidaryti ypač akį traukiančią „Medusa“ tatuiruotę, tada jos galvos pasirinkimas su plakančiomis gyvatėmis yra puiki idėja.

Norėdami iš tikrųjų užfiksuoti gyvačių grėsmę ir žvalumą, įsitikinkite, kad pasirinkote vietą ant kūno, kurioje yra daug vietos dideliam dizainui.

Medusa spalvų tatuiruotė

Medusa spalvų tatuiruotė 1Kreditas: @mystickristin_tattoos Medusa Color Tattoo 2Kreditas: @tattoosbydope

Dauguma žmonių pasirenka nespalvotą „Medusa“ dizainą, šešėlį arba ne. Tačiau, jei norite atrodyti drąsiai ir gyvai, galbūt norėsite spalvingo dizaino.

Nors tai gali labai traukti akį ir suteikti nepakartojamą išvaizdą, verta nepamiršti, kad spalvotos tatuiruotės išnyksta šiek tiek greičiau nei juodos ir baltos spalvos. Tai reiškia, kad jums gali tekti papildyti kas porą metų, o tai gali brangti. Tačiau jei laikote tatuiruotę vietoje, kurioje nemato daug saulės spindulių (pvz., Nugaros), tuomet galite išblukti iki minimumo.

„Medusa Versace“ tatuiruotė

„Medusa Versace“ tatuiruotė 1Kreditas: @val.devine.tattoo „Medusa Versace“ tatuiruotė 2Kreditas: @ko_ink „Medusa Versace“ tatuiruotė 3Kreditas: @hn „Medusa Versace“ tatuiruotė 4Kreditas: @jassialexandra

Mados prekės ženklas „Versace“ sukūrė „Medusa“ savo logotipą. Manoma, kad taip yra todėl, kad prekės ženklo įkūrėjas Gianni Versace yra didelis graikų meno ir skulptūros gerbėjas.

Jei mėgstate madą, ypač „Versace“, jums gali būti įdomu pasidaryti „Medusa“ tatuiruotę, panašią į „Versace“ logotipą. Galite pasirinkti tiesiogine prasme nukopijuoti ir įklijuoti dizainą arba pridėti savo puošmenų, kad jis taptų asmeniškesnis.

„Sombre Medusa“ tatuiruotė

Sombre Medusa Tattoo 1Kreditas: @mazimet.tattoo Sombre Medusa Tattoo 2Kreditas: @bruce.tattooer Sombre Medusa Tattoo 3Kreditas: @arte.nell.anima

Medūza tuo pat metu yra žvėriška būtybė, įkvepianti baimę ir siaubą, ir moterų dominavimo bei galios simbolis. Šis neaiškumas reiškia, kad galite pasirinkti ją pavaizduoti, bet kaip interpretuoti jos charakterį. Jei esate linkęs manyti, kad ji yra siaubinga ir kelianti baimę, galbūt norėsite ją pavaizduoti tamsesniu ir grėsmingesniu būdu. Tai galite padaryti pridėję raudonų, skvarbių akių arba išsikišusio šakėto liežuvio.

Medusa cukraus kaukolės tatuiruotė

Medusa cukraus kaukolės tatuiruotė 1Kreditas: @dvantattoos „Medusa“ cukraus kaukolės tatuiruotė 2Kreditas: @bo_art_

Galiausiai, cukraus kaukolė, kilusi iš Meksikos festivalio „Mirusiųjų diena“, dažnai derinama su „Medusa“, kad būtų sukurtas akį traukiantis sintezės dizainas. Meksikos kultūroje Mirusiųjų diena yra paradas, skirtas pagerbti mirusįjį. Todėl tematiškai tai dera su graikų Medūzos mitu.

Medūzos tatuiruotės vieta

Dabar jūs įsigilinote į dizaino įkvėpimą ir, tikiuosi, gerai įsivaizduojate, kas jums suteikia rašalą, galite pradėti galvoti apie tatuiruotės įdėjimą.

Tatuiruotės vieta jūsų kūne yra labai svarbi, ir kiekviena vieta turi tam tikrų privalumų ir trūkumų.

Žemiau aprašysime, ką reikia turėti omenyje kiekvienoje paskirties vietoje, kad galėtumėte sužinoti, kuri vieta jums tinka.

Šlaunies tatuiruotė

Šlaunies medūzos tatuiruotė 1Kreditas: @lunamothtattoostudio Šlaunies medūzos tatuiruotė 2Kreditas: @vaisių_tatuiruotė Šlaunies „Medusa“ tatuiruotė 3Kreditas: @federica_mirai

Jei norite padaryti tatuiruotę didesnėje pusėje su šešėliais ir detalėmis, tada šlaunys yra puiki vieta. Moterims tai ypač populiari vieta, nes tai viliojanti ir intymi vieta. Kitas puikus dalykas, susijęs su šlaunų tatuiruotėmis, yra tai, kad jas galima lengvai paslėpti. Tai pliusas, jei dirbate biuro aplinkoje, kurioje laikomasi griežtos išvaizdos politikos.

Tai taip pat yra viena iš mažiau skausmingų dėmių, kurias galima gauti rašalu, nes ši sritis paprastai būna mėsinga, su raumenimis ir labai nedaug nervų galūnių. Jei esate jautrus skausmui, galbūt norėsite apsvarstyti savo Medusa tatuiruotės šlaunį.

Skaityti daugiau: 30+ seksualiausių šlaunų tatuiruočių modelių mergaitėms

Krūtinės tatuiruotė

Krūtinės tatuiruotė „Medusa“ 1Kreditas: @angelalaely Krūtinės tatuiruotė „Medusa“ 2Kreditas: @ivancastrotattooing Krūtinės tatuiruotė „Medusa“ 3Kreditas: @blvck.simo

Krūtinės sritis yra dar viena puiki vieta didelėms tatuiruotėms pasidaryti, nes yra daug vietos dirbti. Tai taip pat labai tinkama vieta moteriai pasidaryti „Medusa“ tatuiruotę, nes tai yra viena jausmingiausių jos kūno dalių. Jei norite pasidaryti „Medusa“ tatuiruotę dėl jos stipraus moteriškumo ir viliojančių bruožų, tada aplink krūtinę yra puiki vieta rašalui gauti.

Artumas prie širdies taip pat yra reikšmingas, nes tai gali parodyti sentimentalią tatuiruotės vertę ir jos reikšmę.

Krūtinė yra skausminga tatuiruotės vieta, nes ji eina arti kaulo ir nėra labai mėsinga. Tai gali būti nepatogu, todėl vėlgi, jei netoleruojate skausmo, galite apsvarstyti kitą vietą.

Rankovių tatuiruotė

Rankovės „Medusa Tattoo“ 1Kreditas: @john_snow_art „Medusa Tattoo“ rankovė 2Kreditas: @brookeandcanvas Medusa Tattoo rankovė 3Kreditas: @john_snow_art

Rankovių tatuiruotės yra platūs kūrybiniai projektai. Jie reikalauja daug dėmesio detalėms, nes reikia atsižvelgti į daugybę elementų. Turėdami „Medusa“ rankovę, greičiausiai turėsite būti kūrybingi, įgyvendindami kitas idėjas, kurios papildytų graikų mitologinę temą.

Dažnai rankovių tatuiruotės atlikimas užtrunka daug laiko, o jei norite gauti kažką išskirtinio, jums reikės patyrusio ir gabaus tatuiruočių meistro.

Atsižvelgiant į tai, kiek laiko užtrunka rašyti visą rankovę, turėsite tinkamai toleruoti skausmą. Tai taip pat greičiausiai bus brangiau, ir jums gali prireikti kelių seansų tatuiruočių salone, kol jis nebus baigtas. Tačiau rezultatas gali būti stulbinantis!

Taip pat skaitykite:

  • 60 moterų rankovių tatuiruočių dizaino idėjų (atnaujinta 2021 m.)
  • 50+ populiariausių tatuiruočių kojų rankovėmis modelių 2021 m

Pusiau rankovių tatuiruotė

Medusa tatuiruotė su puse rankovių 1Kreditas: @chelsea_creativity Medusa tatuiruotė su puse rankovių 2Kreditas: @gerai Medusa tatuiruotė su puse rankovių 3Kreditas: @jeraydoestats

Jei norite įgauti drąsią ranką, nebūtinai turite pasirinkti visą rankovių dizainą. Vietoj to galite pasidaryti tatuiruotę iš pusės rankovės, kuri tęsiasi nuo riešo iki alkūnės ar net nuo alkūnės iki peties. Tai neatstums jūsų tiek, kiek pilna rankovė, taip pat bus mažiau skausminga ir užtruks daug laiko.

Taip pat skaitykite: Tatuiruotės pusiau rankovėmis vyrams: 30+ geriausių dizaino rekomendacijų

Nugaros tatuiruotė

Atgal Medusa Tattoo 1Kreditas: @tattooandygazaro Atgal Medusa Tattoo 2Kreditas: @laurenshawtattoo

Nugaros tatuiruotės nėra skirtos silpnapročiams ir tikrai ne tiems, kurie nenori pasakyti. Jei ieškote drąsaus žvilgsnio, kuris apsisuks, tada tatuiruotė nugaroje yra išeitis.

Didelis nugaros tatuiruočių privalumas yra erdvė, su kuria galima žaisti, ir tai, kad ji yra gana plokščia darbo vieta – kaip drobė! Tai reiškia, kad galite gauti labai išsamų ir sudėtingą dizainą be problemų.

Vienintelis trūkumas yra tas, kad jums sunku kasdien pamatyti savo rašalą, tačiau su veidrodžiais ir nuotraukomis visada žinosite, kad tai yra.

Rankų tatuiruotė

Rankų „Medusa“ tatuiruotė 1Kreditas: @sharfreeman.ink Rankų „Medusa“ tatuiruotė 2Kreditas: @samg_tat2s Rankų „Medusa“ tatuiruotė 3Kreditas: @eronada

Rankų tatuiruotės atrodo puikiai, o gyvatės, kilusios iš Medūzos galvos, puikiai dera su pirštų ilgiu ir forma. Tačiau rankos yra sritis, kurioje rašalas greitai išnyksta. Taip yra todėl, kad jie kasdien yra veikiami saulės ir paprastai kenčia nuo kasdienių buities darbų. Vis dėlto visada galite dažnai papildyti, kad rašalas atrodytų šviežias.

Rankos taip pat yra gana skausminga tatuiruotės vieta, nes oda yra plona ir yra daug venų bei nervų galūnių. Bet jei turite aukštą skausmo slenkstį, neleiskite, kad tai jus atgrasytų!

Taip pat skaitykite: 60 ir daugiau skeleto rankų tatuiruočių idėjų (ir simbolika už jų)

Dilbio tatuiruotė

Dilbio Medusa tatuiruotė 1Kreditas: @mintis_art_tatuiruotes_studija Dilbio Medusa tatuiruotė 2Kreditas: @tatkidsai Dilbio Medusa tatuiruotė 3Kreditas: @yaguink

Dilbis yra viena iš populiariausių tatuiruočių vietų, nes ji yra gerai matoma. Tai suteikia reikiamą erdvę mažam ir vidutiniam dizainui. Todėl jis yra palankus minimalistiniam, paprastam dizainui. Beje, tai labai universali vieta.

Galite tikėtis nedidelio skausmo ir diskomforto, kai rašysite šioje srityje, tačiau tai labai pakenčiama. Apskritai, kuo arčiau riešo, tuo daugiau skausmo patirsite.

Kadangi dilbis dažnai yra veikiamas saulės, jūsų tatuiruotė gali išblukti greičiau nei kitose srityse. Tačiau apsauginis kremas nuo saulės padės tai apriboti.

Taip pat skaitykite: 60+ dilbio tatuiruotės dizaino idėjos: galutinis vadovas (atnaujinta 2021 m.)

Išvada

Turėdami tiek daug temų ir išdėstymo idėjų, tikitės, kad dabar jaučiatės įkvėpti išeiti ir pasidaryti „Medusa“ tatuiruotę! Nepamirškite neskubėti, kad sugalvotumėte unikalią koncepciją, atsižvelgdami į jūsų asmeninę mitologinės pasakos interpretaciją.

Skaityti daugiau:

  • 30 ir daugiau geriausių gyvatės tatuiruočių dizaino, įkvepiančių jus: garbanų menas
  • Daugiau nei 40 nuostabių „Ouroboros“ tatuiruočių idėjų jums (2021 m. Atnaujinta)
  • Antgamtinė tatuiruotė: galutinis vadovas ir daugiau nei 80 geriausių dizaino idėjų