Dizainas

50 ir daugiau geriausių „Pokemon“ tatuiruočių dizaino su reikšmėmis

Nesvarbu, ar esate anime gerbėjas, ar žaidėjas, ar tiesiog mėgstate animacinius serialus, nėra jokios galimybės praleisti „Pokemon“. Tai vienas populiariausių animacinių serialų, paskatinęs kurti žaidimus įvairiose konsolėse, stalo žaidimus, žaislus ir kitus popkultūros simbolius. Tai mūsų nestebina, nes tai paskatino augti vaikų kartas. Per pastaruosius kelerius metus, ypač išleidus visame pasaulyje populiarų žaidimą „Pokemon Go“, galime pastebėti, kad „Pokemon“ tatuiruočių populiarumas padidėjo.

Atsižvelgiant į tai, kad ten yra tiek daug „Pokemon“, kuriuos reikia sugauti, yra daugybė dizaino variantų. Tačiau mes tikime, kad jei žaidėte žaidimus ar žiūrėjote anime, jūs lengvai laikysitės savo mėgstamo pokemono ar personažo. Net jei to nepadarysite arba jums sunku rasti tinkamą dizainą, mes esame čia, kad padėtume.

Mes sukūrėme išsamų ir įtikinantį geriausių „Pokemon“ tatuiruočių dizaino sąrašą, kuriame taip pat pateikiamos „Pokemon“ reikšmės ir rūšys. Nesigilindami, įsigilinkime!

„Pokemon Tattoo Origin“ & Prasmės

Pokemonai visada buvo populiarūs dėl visame pasaulyje populiarių animacinių serialų. Tačiau net serija atsirado po populiaraus „Nintendo Game Boy“ vaizdo žaidimo „Kišeniniai monstrai“. Šiame žaidime jūs turite pakelti savo kišeninį monstrą ir išmokyti specialius sugebėjimus, leidžiančius jam konkuruoti ir kovoti su kitų ar dykumoje gyvenančiais kišeniniais monstrais..

Pokemon tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Animaciniame seriale Ash yra berniukas, turintis tikslą tapti geriausiu visų laikų pokemonų meistru. Jis nori pagauti visus pokemonus. Jis ir jo pirmasis pokemonas Pikachu keliauja po pasaulį, bendrauja su draugais, kurie taip pat renka kišeninius monstrus, ir kovoja su kitais pokemonais, kad juos surinktų.

Jie taip pat varžosi įvairiuose čempionatuose ir turnyruose, taip pat kovoja ir kovoja su kenkėjiškais pokemonų kolekcionieriais, kurie nori piktnaudžiauti šių stebuklingų monstrų nuosavybe. Serialas buvo ypač populiarus tarp vaikų, taip pat vyresnio amžiaus anime entuziastų, kuriems taip pat patiko įvairūs „Pokemon“ žaidimai.

2016 metais „Pokemon“ tapo populiarus visame pasaulyje dėl mobiliojo žaidimo, žinomo kaip „Pokemon Go“. Žaidime naudojama AR (išplėstinė realybė), kad būtų galima virtualiai pristatyti kišeninį monstrą bet kurioje gatvės vietoje. Norėdami jį užfiksuoti, turite jį nufotografuoti. Buvo matyti daug žmonių, aklai sekančių gatvėmis, kad pagautų pokemonus, o šurmulys buvo gyvas ilgą laiką.

Žodis „Pokemon“ kilęs iš japonų kalbos, tačiau neturi ypatingos reikšmės. Japonai reiškia „Poketto Monsuta“, kuris reiškia „kišeninis monstras“, kaip ir „Game Boy“ vaizdo žaidime. Tada jis buvo sukonstruotas į „Pokemon“.

„Angry Birds“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Nėra nieko blogo, nes visi šie maži monstrai gali tilpti į kišenę „Pokeball“ ar „Pokemon“ kamuolio dėka. Pokemon meistrai naudoja Pokeballs rinkti Pokemon ir padaryti juos savo.

„Pokemon“ meistras ar treneris turi tikslą surinkti kuo daugiau pokemonų, tačiau jie taip pat turi tinkamai su jais elgtis ir jais pasirūpinti.

Jie lavina savo įgūdžius ir leidžia jiems patekti į mūšio lauką, kad galėtų kovoti su kitais „Pokemon“ ir meistrais, kad gautų kitokį atlygį. Kiekvienas naujas „Pokemon“ sezonas apima naujus „Pokemon“ arba, taip sakant, naują „Pokemon“ kartą.

Jie pavadinti pagal vietas, kuriose jie yra labiausiai žinomi, taip pat dėl ​​unikalių įgūdžių. Daugybė kalbininkų buvo pasamdyti tam, kad pristatytų ir pavadintų visus pokemonus visatoje.

Bet kodėl „Pokemon“ tatuiruotės yra populiarios? Kaip minėjome anksčiau, animacinis filmas padėjo daugeliui vaikų užaugti, linksminant ir įkvepiant juos. Pokemonų žaidimai, kortos ir stalo žaidimai žaidžiami visame pasaulyje, o tai padidina šios popkultūros įtaką.

Pokemon tatuiruotė ant šlauniesVaizdo šaltinis: Instagram

Kai kurie žmonės nori pagerbti savo mėgstamą žaidimą ar animaciją. Kai kurie žmonės taip pat rezonuoja su kai kuriomis animacinio filmo pabaisomis, atrodo stulbinantys arba tiesiog nori papuošti savo kūną minėta tatuiruote.

„Pokemon“ tatuiruočių dizaino tipas

Galite apsvarstyti daugybę „Pokemon“ tatuiruočių dizainų ir idėjų. Čia mes paruošėme kelis tatuiruočių tipus, kurie tampa vis populiaresni ir kuriuos galite pamąstyti, kad jūsų tatuiruotė išsiskirtų.

Pikachu: Pikachu yra paprasčiausias ir žaviausias pokemonas. Verta pasidaryti tatuiruotę jo ištikimybė Ešui, jo jėga, galia ir apsauga. Pradėję žiūrėti serialą, visi norėtų turėti „Pikachu“ kortelę, žaislą arba rinkti „Pokemon Go“ pokemonus.

Ugnies pokemonas: Yra daug mielų ugnies pokemonų, tokių kaip „Charmander“ ir „Vulpix“. „Charmander“ evoliucija yra „Charizard“, kuri yra daug galingesnė, bet kartu ir bauginanti ir tolima. Jie yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori parodyti savo širdyse degančią aistrą ir ugnį.

Žemės pokemonai: Žemė taip pat yra populiarus elementas, kai kurie iš populiariausių pokemonų yra „Bulbasaur“, „Bayleaf“, „Landorus“ ir kiti. Jiems labiau patinka merginos, kurios į tatuiruotę prideda kitų natūralių elementų, tokių kaip gėlės, lapai ir kiti žemės pokemonai.

Pikselių pokemonas: Seniausiuose „Pokemon“ žaidimuose buvo 8 ir 16 bitų simboliai. Tai žadina nostalgiją, ypač tarp žmonių, kurie yra senesnių pavadinimų gerbėjai ar kompiuterių entuziastai. Vis dėlto ne visi yra jų gerbėjai, ypač jei ieškote didesnio dydžio.

Legendinis pokemonas: Šiuo metu yra daugiau nei 80 legendinių pokemonų. Visi jie tam tikru būdu formuoja siužetą ir siužetą. Tatuiruotėse reguliariai pasirodo Lugia, Mewtwo, Articuno ir kiti legendiniai pokemonai. Taip pat verta paminėti, kad jie yra spalvoti ir šešėliai, kad būtų labiau pabrėžiamas jų unikalus ir labiau legendinis dizainas, palyginti su įprastais pokemonais.

Juoda Pokemon tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

50 ir daugiau geriausių „Pokemon“ tatuiruočių dizaino

Peržiūrėkite geriausius „Pokemon“ tatuiruočių dizainus, kuriuos radome jums. Galite juos sujungti ir eksperimentuoti, kad surastumėte tobulą dizainą, dydį ir vietą. Tikimės, kad rasite tai, kas jums atrodys puikiai!

Pokemon Ball tatuiruotė

Pokemon Ball tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Pokemon Ball ir Pikachu tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Pokemon veido ir rutulio tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Kūrybinė „Pokemon Ball“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

„Pokemon“ kamuolys yra vienas iš pagrindinių įrankių serijoje. Kai vienas „Pokemon“ laukinėje gamtoje bus nugalėtas, „Pokemon“ meistras mesti „Pokemon“ kamuoliuką, kad juos užfiksuotų ir paverstų jų pabaisa. Tačiau užduotis nėra lengva, nes pabaisa turi prisitaikyti prie apvalkalo. Atsižvelgiant į tai, kad kai kurie pokemonai yra užsispyrę, „Pokemon“ meistrai gali susidurti su tam tikrais sunkumais juos mokydami.

Beje, „Pokemon“ kamuolys yra vienas geriausių būdų ne tik juos užfiksuoti, bet ir išsaugoti „Pokemon“ savo įguloje. Nenuostabu, kodėl ši tatuiruotė yra ypač populiari. Tai vienas iš svarbiausių trenerių ir meistrų turtų. Be to, jis atrodo gana patrauklus ir stulbinantis, ryškiai raudonos spalvos.

Geriausia yra tai, kad galite jį sujungti su mėgstamo „Pokemon“ simboliu, laikyti jį atvirą arba uždaryti. Jūs netgi galite naudoti kai kuriuos netradicinius „Pokemon“ kamuoliukus, naudojamus serijoje. Galiausiai galite žaisti su dydžiais ir vietomis. Kai kuriems žmonėms tai gali patikti ant riešo ar peties. Tačiau matome, kad daugeliui žmonių vietos skiriasi.

„Ghost Pokemon“ tatuiruotė („Haunter“)

„Ghost Pokemon“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram „Ghost Pokemon“ su „UmbrellaTattoo“Vaizdo šaltinis: Instagram Vaiduoklis pokemonas su ilga liežuvio tatuiruoteVaizdo šaltinis: Instagram

Jei ieškote tamsesnio ir mistiškesnio tipo „Pokemon“ tatuiruotės, bet negalėjote nuspręsti, ką imtis, galbūt turėtumėte išbandyti vieną iš mūsų pateiktų „Haunter“ tatuiruočių. Haunteris iš pradžių buvo žinomas kaip Ghost, originalioje japonų franšizėje.

Jis buvo pristatytas „Pokemon“ I kartoje ir „Nintendo“ bei „Game Freak“ pritaikant „Pokemon“ franšizę. Tai dvigubo tipo „Pokemon“, kuris vystosi iš „Gastly“ ir yra gana populiarus kalbant apie tatuiruotes.

Įdomu žinoti, kad Šiaurės Amerikos rinkoje jis turėjo būti vadinamas Spectre. Tačiau, atsižvelgiant į jo bauginantį sugebėjimą, jis buvo pervadintas į Haunterį. Su šiuo „Pokemon“ dizainu nėra sunku žaisti, galite jį įdėti bet kur. Vis dėlto verta paminėti, kad tatuiruotė atrodys daug geriau, pritaikius tamsią atspalvį.

8 bitų „Pokemon“ tatuiruotė

8 bitų „Pokemon“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Pokemon tatuiruotė ant rankosVaizdo šaltinis: Instagram Širdies formos Pokemon tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Ne paslaptis, kad „Pokemon“ 8 bitų ir 16 bitų pikselių temos buvo gana populiarios. Iš dalies dėl „Game Boy“ vaizdo žaidimo, taip pat iš pradžių sukurtos „Pokemon Go“ temos.

Šiandien nė vienas žaidėjas nėra entuziastingas, matydamas, kad 3D simboliai, sukurti nepriekaištingos detalės, virsta 8 bitų pikselių simboliais. Vis dėlto kai kuriems žmonėms patinka senasis ankstyvųjų technologijų kūrimo stilius ir jie nori turėti gražią tatuiruotę, kad prisimintų tuos įvykius.

16 bitų „Pokemon“ tatuiruotė

16 bitų „Pokemon“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Jei 8 bitų yra pernelyg skausmingas net jūsų akims, čia yra gerai atrodantis 16 bitų tatuiruotės dizainas, kuris bet kurią jūsų kūno dalį atrodys stilingai ir nuostabiai.

Geriausia 8 bitų ir 16 bitų tatuiruočių idėja yra išlaikyti jas mažas ir sunkiai pastebimas, nes pikselių dizaino modeliai ir tekstūra gali pakenkti jūsų akims, jei tatuiruotė yra didesnė.

Dauguma žmonių juos uždeda ant šlaunų, rankų, riešo ar kitos vietos, tinkančios mažoms ir mieloms tatuiruotėms, tokioms, kokias parodėme čia.

„Pokemon“ tatuiruotės rankovė

„Pokemon“ tatuiruotės rankovėVaizdo šaltinis: Instagram „Pokemon“ tatuiruotės rankovė ant viso petiesVaizdo šaltinis: Instagram Monstrai ir žuvies tatuiruotės rankovėVaizdo šaltinis: Instagram

Nėra jokių abejonių, kad „Pokemon“ rankovių tatuiruotės yra populiariausios tarp visų kitų tatuiruočių dizaino. Nepriklausomai nuo „Pokemon“ ar kitos televizijos laidos, tatuiruotės su rankovėmis yra labai populiarios, nes jos dėvintieji gali būti kūrybingi ir novatoriški.

Be to, tatuiruočių stigma mažėja, todėl lengviau tatuiruotis per visą ranką.

Daugelis žmonių nori pasidaryti tatuiruotės rankovę, nes ji taip pat gali papasakoti istoriją, taip pat paryškinti visus jų mėgstamus personažus, tiksliau – pokemonus.

Galite eksperimentuoti su pusiau ar visomis rankovėmis. Be to, nors mes rekomenduojame visiškai atgaivinti pokemonus ir naudoti įvairių spalvų paletę, galite būti novatoriški ir gauti minimalistinę nespalvotą rankovę.

Pikachu tatuiruotė

Miela Pikachu tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Pikachu su skrybėleVaizdo šaltinis: Instagram Pikachu tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Beveik visi mėgstami Pokemonai nuo pat pradžių yra Pikachu. Jis yra pirmasis Ash pokemonas, su kuriuo jis pradėjo kelionę. Buvo sunku jį prisijaukinti, nes jis neįeis į „Pokemon“ kamuolį. Negana to, jis buvo neįtikėtinai užsispyręs. Galų gale Ash ir Pikachu užmezgė ryšį ir dalijosi savo kelione tiek gera, tiek bloga.

Ash charakteris vystėsi daugiausia dėl Pikachu, todėl jis yra tarp visų mėgstamiausių pokemonų. Maža to, jis atrodo mielas ir žavingas, o jo perkūno atakos yra gana galingos ir bauginančios. Jei pažvelgsite į mūsų pateiktus dizainus, sutiksite, kad jie puikiai atrodo mintimis ir detalėmis.

Galite pasirinkti mažesnį dizainą arba didesnį. Daugeliui žmonių, kurie daro rankovių tatuiruotę, sunku pamiršti apie Pikachu įtraukimą į „Pokemon“ įgulą.

Tatuiruočių kojų rankovė

Tatuiruočių kojų rankovėVaizdo šaltinis: Instagram

Jei norite žengti radikalesnį žingsnį nei tatuiruotės rankovė ant rankos, taip pat galite išbandyti tatuiruotės kojos rankovę. Kai kurie tatuiruočių entuziastai yra dar drąsesni.

Jie laimingai sujungia rankos tatuiruotę su kojų tatuiruote, sukurdami kažką panašaus į kūno dažų karuselę, kuri suteiks blogą apdailą pristatydama savo mėgstamus pokemonus iš šou ir žaidimų.

Nereikia nė sakyti, kad jei ketinate šį tatuiruočių derinį įgyvendinti, turėsite atlikti keletą tatuiruočių seansų. Jau nekalbant apie tai, kad tai bus skausminga ir užtruks gana ilgai. Nepaisant to, ilgainiui tai verta.

Maža pokemonų tatuiruotė

Maža pokemonų tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Penkios pokemonų tatuiruotėsVaizdo šaltinis: Instagram Maža Pokemon tatuiruotė ant šlauniesVaizdo šaltinis: Instagram Laimei Pikachu tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Maža pokemonų tatuiruotė ant pirštoVaizdo šaltinis: Instagram

Nereikia nė sakyti, kad ne visi nori puikuotis ir demonstruoti savo tatuiruotes. Kai kurie ieško mažo dėmesio ir meilės ženklo šou, kuris padėjo jiems užaugti.

Štai kodėl galite naudoti mažą nespalvotą tatuiruotę vietoje, kurią sunku pastebėti, arba naudoti spalvotą tatuiruotę, kuri išryškina jūsų emocijas vaikystės mėgstamiausiame šou.

Kad ir ką nuspręstumėte, tikimės, kad šie stilingi tatuiruočių dizainai padės jums sukurti autentišką dizainą. Labiausiai mums patinka pirštų pokemonai, kurie atrodo kaip kažkoks žiedas ar kiti papuošalai. Nepaisant to, mes žinome, kad ne visiems patinka šis stilius.

Taip pat skaitykite: 

  • 32 Mažas & Unikalios tatuiruotės vyrams (ir ką jos reiškia)
  • 28 šaunios mažos tatuiruotės moterims 2021 m

Legendinė pokemonų tatuiruotė

Legendinė pokemonų tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Legendinė juoda pokemonų tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

I kartoje buvo tik 5 legendiniai pokemonai. Tačiau dabar jų yra 81. Tai retesni pokemonai, kuriuos sunkiau sumedžioti, taip pat jie yra sudėtingesni.

Nepaisant to, jie atrodo užburiantys ir puikiai tiktų tatuiruotėje. Galite būti kūrybingi naudodami mėgstamus legendinius pokemonus ir eksperimentuoti su geriausiais kūriniais.

Esame tikri, kad jie puikiai atrodys ir kaip mažesnės, ir didesnės tatuiruotės. Atminkite, kad jų kūrimas ir kūrimas yra šiek tiek sudėtingesnis. Vis dėlto visi žavėsis jūsų legendine tatuiruote, tik įsitikinkite, kad pavadinimai ir dizainas yra teisingi.

Gėlių pokemonų tatuiruotė

Gėlių pokemonų tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Pokemon ir gėlių tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Pikachu su vainiku TattooVaizdo šaltinis: Instagram Pokemon ir mėlynos gėlės tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Yra daug priežasčių, kodėl kažkas norėtų, kad ant kūno būtų gėlių įkvėpta tatuiruotė. Pirma, ji yra mergaitiškesnė ir moteriškesnė, taip pat parodo švelnesnę žmogaus pusę, jei tatuiruotę supa natūralesni elementai ir simboliai.

Laimei, su „Pokemon“ tai lengva. Kaip žinote, yra „Pokemon“ lenktynių, kurios priklauso nuo jų valdančių elementų. Daugelis „Pokemon“ priklauso Žemės tipo pokemonams, tokiems kaip „Chikorita“, „Bayleaf“, „Bulbasaur“ ir daugelis kitų.

Žemės pokemonus taip pat mėgsta moterys dėl savo moteriško dizaino. Beje, jei kas nors jums pasakytų, kad „Pokemon“ tatuiruotės nėra skirtos mergaitėms, galite sugalvoti kūrybingą dizainą, kuris išlaikytų žandikaulius atvirus.

Juoda ir balta Pokemon tatuiruotė

Juoda ir balta Pokemon tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Trys juodos ir baltos pokemonų tatuiruotėsVaizdo šaltinis: Instagram

Pokemonai yra spalvingi monstrai. Vis dėlto galima daryti prielaidą, kad kiekvienas žmogus, entuziastingai norintis pasidaryti tatuiruotę, nori gauti kuo ryškesnį ir spalvingesnį dizainą.

Na, beveik visi. Kai kurie, atlikdami savo tatuiruotę, nori sukurti į mangą panašią patirtį. Jau nekalbant apie minimalistines tatuiruotes, kurios šiais laikais yra gana populiarios.

Galite žaisti su juodai baltomis tatuiruotėmis. Jūs netgi galite eksperimentuoti su skirtingais pilkais atspalviais, kaip ir aukščiau išvardytuose dizainuose. Tikram „Pokemon“ gerbėjui yra begalė galimybių.

Taip pat skaitykite: daugiau nei 30 populiarių juodai baltų tatuiruočių dizainų (raskite įkvėpimą)

Miela pokemonų tatuiruotė

Miela pokemonų tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Miela Pikachu ir rutulio tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Miela pokemonų tatuiruotė ant šlauniesVaizdo šaltinis: Instagram

Be to, pokemonai yra gražūs, mieli, tiesiog žavingi! Išsirinkti savo mėgstamiausią gali būti pragaras, jei jus lengvai sužavės tos žavios akys. Pikachu yra visų numeris vienas, kai kalbama apie pamaldumą. Tačiau kiti „Pokemon“, tokie kaip „Squirtle“, „Chikorita“, „Skitty“, „Vulpix“ ir kiti, yra labai žavingi.

Mes dieviname mielus pokemonus. Mums taip pat patiko krosoverio „Pokemons“ dizainas su „Sailor Moon“ personažais, manome, kad tai gana gerai apgalvota ir kūrybinga. Nepaisant to, tas dizainas ant krūtinės turėjo labai pakenkti, ypač aplink šonkaulius, nes tai viena skaudžiausių kūno vietų.

Charizard Pokemon tatuiruotė

Charizard Pokemon tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram „Fortune Cat“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Pikta monstro tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

„Charizard“ yra „Charmander“, kuris yra žavingas, draugiškas ir ištikimas pokemonas, evoliucija. Tačiau matėme, kad kai jis tapo „Charizard on Ash“, juo tapo gana sunku pasitikėti, jis buvo intravertas ir dažnai turėjo sunkumų klausydamas įsakymų..

Galų gale Ash ir jis susidraugavo, bet niekada taip, kaip buvo su Charmander.

Nepaisant to, Charizard visada labai saugojo Ash, o tai daug kartų pasirodė kovojant su „Team Rocket“. Charizardas, kaip tatuiruotės personažas, gali būti labai įžvalgus žmonėms, norintiems jį tatuiruoti. Pirma, jo stichija yra ugnis, ir jis primena piktą ir galingą slibiną.

Dar svarbiau, kad žmonės yra puikūs drakono tatuiruočių gerbėjai, taigi, jei ieškote anime įkvėptos tatuiruotės, „Charizard“ gali būti puikus pasirinkimas. Mums taip pat patiko detalės, įtrauktos į mūsų išvardytus tatuiruočių dizainus.

Minimalistinė pokemonų tatuiruotė

Minimalistinė pokemonų tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Juoda ir balta minimalistinė pokemonų tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Minimalistinė Pikachu tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Minimalistinės tatuiruotės yra gana populiarios, ypač tarp žmonių, kurie nori pasidaryti mažos tatuiruotės ir nespalvotos tatuiruotės mišinį.

Jie neturėtų rodyti per daug detalių, jie turėtų būti pati detalė. Mums patinka tatuiruotės, kurias radome ir kurios man pasirodė pakankamai minimalistinės, tačiau šias tris pasirinkome kaip mėgstamiausias.

Jei norite savo tatuiruotės dizainui pridėti spalvingesnę tekstūrą, turėtumėte išbandyti šią „Vulpix“ tatuiruotę. Atrodo, kad tai buvo padaryta ant abstrakčios drobės, tačiau ji turi šilumą ir patrauklią išvaizdą, kurią sukelia jo spalva.

„Jigglypuff“ tatuiruotė

„Jigglypuff“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Spalvinga „Jigglypuff“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Ne visi seriale sutinka, kad Jigglypuff yra geras dainininkas, ypač tie kiti pokemonai, kurie buvo jo balso aukos ir užmigo. Keista, tačiau tai įkvėpimas daugeliui žmonių, ypač entuziastingų dainininkų, kurie taip pat myli šį anime ir dainavimą.

Dėl rausvos spalvos, didelių, blizgančių ir žavių akių ji patrauklesnė patelėms. Nepaisant to, tai puikus dizainas mažesnėms tatuiruotėms, kurias norėtumėte uždėti ant riešo, klubo ar peties.

„Badass Pokemon“ tatuiruotė

„Badass Pokemon“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram „Badass Pokemon“ tatuiruotė ant visos rankosVaizdo šaltinis: Instagram Badass ir miela Pokemon tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Ką tau iš tikrųjų reiškia badas? Mums tai reiškia labai patrauklią tatuiruotę, kuri parodo tikrąją pokemonų galią šiame procese. Tai taip pat gali būti itin išsami rankovės ar nugaros tatuiruotė, užfiksuojanti nuostabią ir epinę dviejų ar daugiau pokemonų susidūrimo akimirką.

Galite įdėti savo tatuiruotę bet kur, jei tik pamatę ją visi atrodys sužavėti.

Nors juodos ir baltos tatuiruotės gali atrodyti gana stulbinančiai ir keistai, rekomenduojame naudoti spalvingus dizainus, kad dizainas taptų veiksmingesnis ir suteiktų blizgesio, kai jis užgyja.

Vandens pokemonų tatuiruotė

Vandens pokemonų tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Vandens pokemonai su „HornTattoo“Vaizdo šaltinis: Instagram

Iš visų pokemonų tipų, kurie pasidaro tatuiruotes, populiariausi yra ugnis ir vanduo. Mes nusprendėme duoti duoklę „Water Pokemon“ tatuiruotėms. Visų pirma, dėl „Squirtle“, antra, dėl visų vandens pokemonų, kuriuos rinko Misty.

Yra daug idėjų vandens pokemonams. Galbūt netgi galėtumėte pridėti jūros ar kitų vandens elementų, tokių kaip kriauklės, bangos, jūrų žvaigždės ir kiti simboliai, kurie suteiks tatuiruotės dizainui geresnę istoriją.