Dizainas

50+ geriausių „Panther Tattoo“ dizaino ir reikšmių

Panteros yra didingi gyvūnai. Ne tik tai. Jie įkvėpė puikius filmų ir animacinių filmų personažus, įskaitant Juodąją panterą, Rožinę panterą ir Bagheerą, juodąją panterą. Be to, didingas kūno sudėjimas ir panterų išvaizda įkvėpė daugelį meninių darbų. Panteros tatuiruotė nėra išimtis.

Jei skaitote šį straipsnį, jūs turite būti sužavėti ir sužavėti panteros grožio ir elegancijos savo išvaizda. Apie juos gali būti nekalbama taip dažnai, kaip su kitais gyvūnais, pavyzdžiui, tigrais ir leopardais. Vis dėlto jie nusipelno savo garbinimo.

Turėdami tai omenyje, norėdami pasidžiaugti šių gyvūnų grožiu ir galia, mes sukūrėme išsamų, tačiau išsamų geriausių panteros tatuiruočių dizaino sąrašą. Jei norite sužinoti daugiau apie šiuos nuostabius gyvūnus, tikrai turėtumėte patikrinti skyrių su skirtingais panteros tatuiruotės apibrėžimais ir reikšmėmis.

Panther Tattoo reikšmės

Prieš įsigilindami į super kūrybingus ir stebuklingus skirtingų tatuiruočių menininkų kūrinius, pakalbėkime apie panteras kaip gyvūnus, taip pat apibrėžkime tam tikrą simboliką ir reikšmes. Jūs turite žinoti, kodėl vis dėlto tatuiruojate juos ant savo kūno.

Panther Tattoo reikšmės 1Kreditas: Instagram

Kai kurie iš jūsų gali jaustis nusivylę, bet jei nežinojote, pantera nėra atskiras didelių kačių rūšių gyvūnas. Tai jaguaro ir leopardo rūšis, turinti melanizmą. Melanizmas yra priešinga albinizmo būsena, kai gyvūnams ir net žmonėms trūksta odos pigmento. Panteros jo turi per daug. Dėl to jie yra tamsūs ir juodi. Jie vis dar turi dėmių, tačiau jie yra tokie tamsūs, kad yra gerai uždengti.

Jei vis dar netikite, pažvelkite į tai iš šios perspektyvos. Lotynų kalbos reikšmė už žodžio „Panthera“, įkvėpusi juodųjų panterų pavadinimą, yra ne kas kita, kaip katė. Leopardas, kuris yra vienas iš gyvūnų, galinčių gimti su melanizmu ir žinomas kaip pantera, yra žinomas kaip „Panthera Pardus“.

Panther Tattoo reikšmės 2Kreditas: Instagram

Manoma, kad nesidomėjimas mokslu paskatino panterą pažymėti kaip atskirą gyvūną. Beje, juodosios panteros yra tik leopardai ir jaguarai, gimę melanizmu. Vis dėlto, kadangi lengviau prisiminti juodas panteras, mes laikysimės šio termino, išsamiai aprašydami geriausius panteros tatuiruotės dizainus.

Dabar pereikime prie prasmių.

„Panthers“ juos traukia vaiduokliškai. Taip yra todėl, kad jie retai matomi gamtoje. Gyvūnų planeta tyrinėja įvairias pasaulio puses, kuriose randama panterų, tačiau per dieną jas retai matome. Viena iš priežasčių yra ta, kad panteros yra paslėptos, tylios ir budrios, o kita priežastis ta, kad panteros yra naktiniai gyvūnai.

Panteros tamsaus kailio pranašumus naudoja medžiodami naktį. Tai taip pat suteikia jiems pranašumą prieš ne naktinius gyvūnus. Jie yra tylūs, praktiški, nematomi ir judrūs, todėl jie gali lengvai nuversti grobį ir jį sugauti. Dienos metu jie retai laikomi aktyviais, bet ilsisi medžiuose.

Panther Tattoo reikšmės 3Kreditas: Instagram

Be vaiduokliškos galios, kuri taip pat pasireiškia įspūdingu regėjimu ir klausa, panteros turi turtingą mitologinę simboliką, kurią aptarsime toliau.

Panteros yra paslėptos. Žmones vargu ar galima apibūdinti kaip slaptus, nes tai yra pranašesnė gyvūnų veikla. Nepaisant to, protas ir siela gali būti slapti, atsargūs ir dar galingi. Jei manote, kad turite tam tikrų sugebėjimų, kuriuos galima apibūdinti kaip slaptus, manome, kad pasidaryti panteros tatuiruotę yra gera idėja.

Be to, kad panteros yra elegantiškos ir maloningos. Jie juda atsargiai, atsargiai ir visada vienu žingsniu lenkia savo grobį ir potencialius plėšrūnus, nors jų nėra daug. Dėl jų malonės jie yra vieni didingiausių gyvūnų, todėl daugelis žmonių mėgsta juos tatuiruoti.

Be to, kai kurie žmonės mano, kad juodos panteros tatuiruotė ant kūno gali būti apsaugos ir patarimo ženklas. Žmonės tiki gyvūnų dvasingumu, o pantera yra tik vienas iš tokių gyvūnų, kurie neša tą turtingą apsaugos simboliką. Jei jaučiatės, tai jus apsaugos, eikite ir padarykite tai.

Be to, panteros yra jėgos ir galios simbolis. Jie yra labai judrūs, atsparūs ir galingi. Jie gali lengvai įveikti savo grobį ir jį nužudyti. Be to, jie gali lengvai pakilti į aukštį, pavyzdžiui, medžius ir uolienas, o tai tik padidina jų didžiulę jėgą.

Panther Tattoo reikšmės 4Kreditas: Instagram

Panteros taip pat puikiai parodo intelektą ir sumanumą. Daugelis žmonių, norinčių parodyti savo intelektą, intelektualinį ar emocinį, dažnai ieško kūrybingos, tačiau galingos juodos panteros tatuiruotės, kurią nuspausdins ant savo kūno.

Graikų mitologija

Panteros yra graikų mituose, kurie yra vieni seniausių ir populiariausių tautosakų istorijoje. Buvo aprašyta, kad vienas iš graikų dievų Dionisas, kuris taip pat buvo vyno dievas, važinėjo didele juoda pantera, kuri nunešė jį visur, kur jis norėjo.

Atsižvelgiant į tai, kad Dionisas buvo vyno Dievas ir dažnai manė, kad jis yra seksualumo Dievas, panteros taip pat turi tą simboliką. Didelis jų seksualinis patrauklumas priskiriamas švelniems ir paslėptiems panterų judesiams artėjant prie grobio.

Jei jaučiatės romantiškai ir esate seksualiai patrauklus žmogus, galite tai pabrėžti didele, išsamia ir traškia juodos panteros tatuiruote. Tai taip pat puiki idėja, jei esate graikų mitologijos gerbėjas.

Graikų mitologijaKreditas: Instagram

Vidutinis amžius

Ne paslaptis, kad juodųjų panterų paveikslai buvo populiarūs viduramžių karalystėse ir šalyse. Tuo metu dažniausiai dėvėtiems apsiaustams buvo naudojami juodos panteros siuvinėjimai ir kiti į paltus bei pelerinos išgraviruoti simboliai, panašūs į panterą.

Dar viduramžiais sklandė gandas, kad juoda pantera gali visus vilioti savo stipriu, garsiu ir magišku riaumojimu, kad anksčiau lengviau valgydavo savo grobį. Vienintelis padaras, kuris, manoma, buvo galingesnis už mistinę panterą, buvo drakonas.

Taip pat yra įsitikinimų, kad panteros atneša harmoniją ir yra romantiškos sąveikos, meilės, rūmų balių ir skirtingų pasireiškimų simbolis. Kai kuriose kultūrose taip pat yra taikos ir harmonijos visoje gyvūnų karalystėje.

Vidutinio amžiaus panteros tatuiruotėKreditas: Instagram

„Panther“ tatuiruotės tipai

„Panther“ tatuiruotės tipaiIšsaugota tatuiruotė

Yra įvairių tipų panteros tatuiruotės, kurias galite pasidaryti patys. Žemiau yra keletas idėjų, kurios gali jus įkvėpti pasidaryti autentišką ir išvaizdžią tatuiruotę.

Juodoji pantera (gyvūnas): Labiausiai atsitiktinė tatuiruotė, kurią galite padaryti, yra tikroviška juodos panteros tatuiruotė iš paties gyvūno. Atsižvelgiant į tai, kad tai labai populiaru, internete yra daug nuotraukų ir nustatymų, kurie galėtų jus įkvėpti atlikti tatuiruotės darbą. Kai kurie tatuiruočių menininkai taip pat parduoda panteros tatuiruočių dizainą savo suinteresuotiems klientams.

Rožinė pantera: „Rožinės panteros“ žiniasklaidos serija sulaukė daug dėmesio, kai rožinės spalvos animacinis gyvūnas surinko spąstus prancūzų policijos detektyvui Jacques’ui Clouseau. Tai atpažįstama dėl paslaptingos muzikos temos, kuri yra populiari net ir šiandien. Tai prasidėjo po to, kai buvo išleistas pirmasis filmas „Rožinė pantera“. Galbūt tai nėra populiari tatuiruotės idėja, tačiau daugelis žmonių užaugo žiūrėdami linksmą animaciją.

Juodoji pantera („Marvel“): „Juodoji pantera“ yra itin populiarus superherojų filmas, kuris taip pat suteikia daugiau spalvų turinčių žmonių įtraukimo į superherojų filmus. Aktorius, vaidinęs „Juodąją panterą“, Chadwickas Bosemanas taip pat mirė 2020 m. Todėl daugelis žmonių mano, kad gera mintis atiduoti duoklę veikėjui per drąsią talentingo, drąsaus ir galingo superherojaus tatuiruotę.

Genties pantera: Tikėkite ar ne, juodosios panteros įkvėpė įvairias genčių iliustracijas įvairiose Afrikos gentyse. Šiandien jie taip pat įkvepia tatuiruotes su genčių modeliais. Tai gali būti jūsų kitos tatuiruotės įkvėpimas, jei mėgstate genčių dizainą.

Panteros galva: Kai kurie žmonės yra suinteresuoti, kad ant kūno būtų ištatuiruota tik panteros galva. Galbūt jie nori pasigrožėti jo išvaizdos ir išraiškos grožiu ir pavojingu žavesiu, arba tai gali būti kažkas kita.

Bagheera tatuiruotė: Bagheera yra vienas mylimiausių ir populiariausių personažų iš džiunglių knygos. Jis padeda beždžionių auginamam berniukui Mowgli kovoti ir išgyvena prieš plėšrūnus iš džiunglių. Jo pasirodymas džiunglių knygoje puikiai išryškina Mowgli charakterį. Jo išmintis įkvepia žmones pasidaryti tatuiruotę.

Geriausi „Panther“ tatuiruočių dizainai

Su visomis prasmėmis ir simbolika, atskleistomis už panteros tatuiruočių, be jokio papildomo dėmesio, išvardinkime geriausius panteros tatuiruočių dizainus. Tikimės, kad jie jus įkvėps ir galėsite sugalvoti dar geresnių tatuiruočių dizainų.

Mažos panteros tatuiruotė

Mažos panteros tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Mažos panteros tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Mažos panteros tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Atsižvelgiant į stiprią ir ryškią juodos spalvos rašalo išvaizdą, būtiną panteros tatuiruotėms, nenuostabu, kad žmonės, kuriems nepatinka tatuiruoti didelius darbus, naudos mažesnį dizainą. Vis dėlto mažo dizaino pasirinkimas nereiškia, kad turėsite atsisakyti puikiai atrodančių ir detalių dizainų.

Trys mūsų įtraukti dizainai atrodo stulbinantys ir išsamūs. Tačiau mažas dydis nereiškia, kad tatuiruotės išvaizda yra pažeista. Galite lengvai išlaikyti paprastumą ir išvengti tatuiruotės su keliais elementais. Vis dėlto galite pridėti gėlių, kardų, medžių ir kitų džiunglių elementų, apibūdinančių panteros buveinę.

Taip pat skaitykite: 

  • 32 Mažas & Unikalios tatuiruotės vyrams (ir ką jos reiškia)
  • 28 šaunios mažos tatuiruotės moterims 2021 m

Didelė panteros tatuiruotė

Didelė panteros tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Didelė panteros tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Didelė panteros tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Kai kurie žmonės renkasi mažesnes tatuiruotes, kurias sunku pastebėti. Jei ieškote didelių tatuiruočių, kuriomis galėtumėte pasigirti, ypač lauke, čia pateikiami keli įkvepiantys dizainai, kurie galėtų padėti motyvuoti kurti tatuiruotę. Didesnės tatuiruotės reiškia, kad jas paversite ranka ar rankovėmis arba pasirinksite drąsų dizainą ant nugaros ar kojos.

Kad ir kaip būtų, suraskite tatuiruočių meistrą, kuris pavaizduos jūsų tatuiruotės dizainą, daug dėmesio skirdamas detalėms, leisdamas jūsų tatuiruotės dizainui išsiskirti ir patraukti daug dėmesio šiame procese.

Juodosios panteros tatuiruotė

Juodosios panteros tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Juodosios panteros tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Juodosios panteros tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Jei norite sutelkti dėmesį į savo tatuiruotės detales ir šešėliavimo procesą, tada juodos panteros tatuiruotės pasirinkimas yra jums tinkamas pasirinkimas. Turėsite būti kantrūs, nes tokios tatuiruotės užtrunka ilgiau, ypač jei norite būti labai išsamios ir apimti dėmes, esančias ant jaguarų ir leopardų.

Jūsų tatuiruočių meistrui tikriausiai patiks naudoti įvairius atspalvius. Tačiau norint, kad jis pasirodytų puikiai, turite būti kantrus. Susikoncentravimas į kuo detalesnes tatuiruotes užtrunka ir gali būti skausmingas, priklausomai nuo to, kurią vietą pasirinksite tatuiruotei.

Galiausiai galite pasirinkti ir minimalistinį dizainą, tačiau jūsų tatuiruotėje bus tik keli atspalviai.

Juodosios panteros („Marvel“) tatuiruotė

Juodosios panteros („Marvel“) tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Juodosios panteros („Marvel“) tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Juodosios panteros („Marvel“) tatuiruotė 3Kreditas: Instagram „Black Panther“ („Marvel“) tatuiruotė 4Kreditas: Instagram „Black Panther“ („Marvel“) tatuiruotė 5Kreditas: Instagram

Kaip minėta anksčiau straipsnyje, „Black Panther“ pristatė puikių personažų rinkinį, tarp kurių yra ir velionis Chadwickas Bosemanas, kuris pats vaidino „Juodąją panterą“. Jis buvo emocingas, stiprus, teisus, garbingas ir drąsus. Po tėvo mirties Juodoji pantera perėmė Wakanda karalystę ir saugojo ją nuo blogio.

Jo charakterio raida per kelerius metus, kai personažas pasirodė dideliame ekrane, įkvėpė daugelį žmonių sugalvoti skirtingus tatuiruočių dizainus, kad pagerbtų aktorių ir puikų jo vaizduojamą personažą.

Mes pristatėme keletą gražių dizainų, daug dėmesio skirdami detalėms, charakteriui ir emocijoms, perduodamoms rašalo atspalviais.

Rožinės panteros tatuiruotė

Rožinės panteros tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Rožinės panteros tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Rožinės panteros tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Rožinės panteros tatuiruotė 4Kreditas: Instagram

Jei užaugote žiūrėdami „Rožinės panteros“ filmus, animacinius filmus ar abu, tada esame tikri, kad rožinės spalvos pantera įkvėpė jūsų tatuiruotę. Mes siūlome įvairius dizainus. Nors dauguma dizainų yra nedideli ir kompaktiški ir paprastai nesukelia per daug dėmesio, galite būti drąsesni ir kūrybiškesni, kad sugalvotumėte savo dizainą.

Minimalistinė panteros tatuiruotė

Minimalistinė panteros tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Minimalistinė panteros tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Minimalistinė panteros tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Atsižvelgiant į tai, kad panteros yra paslėptos, elegantiškos ir maloningos, minimalistinio dizaino yra daug medžiagos. Tai, kas jums atrodo minimalistiška, mes ar kas nors kitas gali būti individualus, tačiau mes būtinai ištyrėme dizainą, kuris geriausiai tinka paveikslui.

Be to, mes pristatėme skirtingus dizainus skirtingose ​​pozicijose ir naudojome įvairias rašalo parinktis, kad padarytume jį kuklų ir minimalistinį. Jūs netgi galite sugalvoti panteros dizainą su daugiau geometrinių formų, skirtingu atspalviu, kuris taip pat galėtų suteikti minimalistinį atspalvį.

Minimalistinės tatuiruotės yra skirtos ne tik žmonėms, norintiems turėti sunkiai pastebimą tatuiruotę. Tai puikiai tinka žmonėms, kurie gyvena minimalistinį gyvenimo būdą ir nori mažai pastangų, tačiau įmantraus panteros tatuiruotės dizaino.

Genčių panteros tatuiruotė

Genčių panteros tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Genčių panteros tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Genčių panteros tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Kaip minėta anksčiau, daugelis genčių kultūrų labai gerbė ir garbino juodas panteras džiunglėse. Tai taip pat paskatino juos piešti piešinius ir skirtingus rašalo dizainus, kurie šiandien įkvėpė įvairias tatuiruotes. Jums nereikia eiti į tradicinius Pietų ir Pietryčių Azijos ir Afrikos dizainus. Jūs netgi galite pasirinkti vietinių amerikiečių aplinką, taip pat keletą genčių Pietų Amerikos modelių, kurie gerai atrodys jūsų kūne, taip pat su kitomis tatuiruotėmis.

„Panther“ tatuiruotės rankovė

„Panther“ tatuiruočių rankovė 1Kreditas: Instagram Panther Tattoo Sleeve 2Kreditas: Instagram Panther Tattoo Sleeve 3Kreditas: Instagram

Nesvarbu, ar norite sujungti įvairias dideles kates, tokias kaip liūtai, tigrai ir įprasti leopardai, su panteromis ant rankos ar kojos rankovės, ar tik su panteros dizainu, panteros tatuiruotės rankovių yra daugybė. Galite derinti mažas panteras su įvairiomis gėlių kompozicijomis ir džiunglių elementais arba eiti į užburtą didelę panterą, kuri yra daugiau nei pasirengusi patraukti grobį.

Mums patiko mūsų iškastas dizainas ir sveikiname tatuiruočių meistrus už darbščias rankas. Nepriekaištingai atkreipiamas dėmesys į detales, tekstūrą ir tinkamų spalvų pasirinkimą. Puošnus!

„Panther“ nugaros tatuiruotė

„Panther“ nugaros tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Panther nugaros tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Panther nugaros tatuiruotė 3Kreditas: Instagram „Panther“ nugaros tatuiruotė 4Kreditas: Instagram

Mes rašėme apie dideles juodos panteros tatuiruotes. Tačiau kai kurie gali būti tokie dideli, kad turite juos uždėti ant nugaros. Laimei, nugaros nėra pati skausmingiausia kūno dalis norint pasidaryti tatuiruotę, ypač jei esate moteris, nes ta vieta atrodo mažiausiai skausminga.

Nepaisant to, nugara yra puiki tatuiruotės vieta. Ankstesniuose kūriniuose galite pamatyti, kad kiekviena tatuiruotė yra labai išsami, ji perteikia emociją ir tarsi pasakoja istoriją. Jūsų nugara yra drobė, skirta dideliam atspalvių ir dizaino pasirinkimui, kurį galite derinti su kitais simboliais ir elementais.

Realistiška panteros tatuiruotė

Realistiška panteros tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Realistiška panteros tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Realistiška panteros tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Realistiška panteros tatuiruotė 4Kreditas: Instagram

Mes taip pat radome keletą dizainų, kurie galėtų gerai veikti, jei ieškote realesnio tatuiruotės metodo. Be to, šie dizainai suteikia realistišką vaizdą į panteras kaip į gyvūnus. Jei norite tapti dar tikroviškesnis ir susirasti talentingą tatuiruočių menininką, realistiškas nuotraukas galite paversti dar tikroviškesne tatuiruote.

Mes žinome, kad super talentingo tatuiruočių meistro paieška gali užtrukti, tačiau rezultatas tikrai atrodys gerai. Be to, galite rasti menininką, kuris subtiliai pridės dėmių, kurios paprastai yra tamsesnės ant panterų dėl melanizmo.

Panther tatuiruotė mergaitėms

Panther tatuiruotė mergaitėms 1Kreditas: Instagram Panther tatuiruotė mergaitėms 2Kreditas: Instagram Panteros tatuiruotė mergaitėms 3Kreditas: Instagram

Kas sako, kad panteros tatuiruotė gerai atrodo tik vaikinams. Mes pristatėme kelis dizainus, kurie yra rašomi vyrams, tačiau tai netampa mažiau pritaikoma moterims. Jei tarp anksčiau minėtų dizainų neradote tinkamo, mergaitiškesnio dizaino, tikimės, kad šie gyvi, stulbinantys ir išsamūs tatuiruočių dizainai padarys kirpimą.

Taip pat galite pridėti kitų elementų, tokių kaip drugeliai, moteriška pantera, gėlės, rožės ir kiti moteriškesni objektai, kurie, jūsų manymu, papildytų jūsų tatuiruotės stilių ir dizainą.

Paslėpta panteros tatuiruotė

Paslėpta panteros tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Paslėpta panteros tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Paslėpta panteros tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Tatuiruotės, kuriose vaizduojamos panteros, besislapstančios ir šliaužiančios už grobio, atrodo žiauriausios, tačiau gyvos. Tarsi jie į gyvenimą įtrauktų veiksmą, tą pačią akimirką, kai pantera ruošiasi peršokti savo grobį. Manome, kad tai nuostabu, todėl nusprendėme tai paversti tatuiruotės dizaino idėja.

Ir, sutikime, yra daug žmonių, kurie sutinka su mumis, todėl matome kelis dizainus, kur pantera šliaužia iš paskos. Jei manote, kad ši tatuiruotė padidins jūsų judrumą, jėgą ir slaptumą, būtinai padarykite žudiko šliaužiančią panteros tatuiruotę.

Panther galvos tatuiruotė

Panteros galvos tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Panther Head Tattoo 2Kreditas: Instagram Panteros galvos tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Visas „Panther“ kūnas gali būti per ilgas ir pribloškiantis kieno nors tatuiruotei. Štai kodėl kai kurie žmonės to vengia. Vis dėlto, jei jie nori mėgautis visomis juodos panteros tatuiruotės galimybėmis, kai kurie žmonės nusprendžia turėti tik galvą ir pridėti prie jos kuo daugiau detalių.

Jei esate vienas iš jų, būtinai peržiūrėkite mūsų pateiktus dizainus ir, tikėkimės, jie įkvėps jus kaip mus.

Juodosios panteros tatuiruotės eskizas

Juodosios panteros tatuiruotės eskizas 1Kreditas: Instagram Juodosios panteros tatuiruotės eskizas 2Kreditas: Instagram

Meninės dvasios mėgsta turėti eskizinį ir kūrybingą tatuiruotės dizaino meną. Be to, dizaino idėja, kai tatuiruotė atrodo labiau kaip eskizas, o ne tatuiruotė, mums labai patinka. Nors nematysite beprotiško šešėliavimo ir susitelksite į spalvas, nemanykite, kad suprojektuoti šias tatuiruotes buvo lengva. Rašalo naudojimas užtruko valandas, kad jis atrodytų eskizas ant popieriaus. Tai taip pat turi minimalizmo užuominą, tačiau tai nepadaro to mažiau puiku.

Taip pat skaitykite:

  • 12 bendrų gyvūnų tatuiruočių ir jų reikšmės – paaiškinta tatuiruočių simbolika
  • 26 tatuiruočių modeliai, parodantys stiprybę (religiniai, lotoso, gyvūnų, motyvaciniai posakiai ir apskritimas)
  • 50+ Amerikos tradicinių tatuiruočių vadovas (ir dizaino idėjos)
  • 35+ „Blackwork Tattoo“ dizainas ir reikšmės

DUK apie „Panther Tattoo“

Nesvarbu, ar tai pirmas kartas, kai pasidarote tatuiruotę, ar esate veteranas, čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie panteros tatuiruotės dizainą ir reikšmes. Įsigilinkime!

Kiek kainuoja „Panther“ tatuiruotė?

Priklausomai nuo dydžio, detalių ir šešėlių, panteros tatuiruotė gali kainuoti nuo 50 USD iki 70 USD iki 200 USD. Rankovių tatuiruotės gali kainuoti dar daugiau ir gali prireikti kelių seansų, kol rankovė bus baigta. Be to, tikroviškesnės tatuiruotės jums gali kainuoti gerokai daugiau nei 500 USD ir gali siekti iki 2 000 USD, priklausomai nuo sudėtingumo, dydžio, detalių ir kiek kartų lankysite savo tatuiruočių meistrą.

Ar „Panther“ tatuiruotės yra skirtos tik vaikinams?

Nors mes rodėme daugiau tatuiruočių vaikinams ir paprastai yra daugiau vaikinų dizaino, tai nereiškia, kad tokio tipo tatuiruotės nėra skirtos mergaitėms. Mes turime skyrių su puikiais panteros tatuiruočių dizainais, kurie tinka mergaitėms. Nepaisant to, kiekvienas dizainas gali būti rašomas ant moters.

Galite būti kūrybingi naudodami įvairius dizainus, tekstūras ir modelius, taip pat pridėdami elementų, kuriuos norite įdėti į savo tatuiruotę. Viskas priklauso nuo tavęs. Merginos, mėgstančios panteras ir tatuiruotes, neturėtų dvejoti, jei jos tikrai nori.

Ar skauda panteros tatuiruotę?

Padaryti panteros tatuiruotę nesiskiria nuo bet kokios kitos tatuiruotės ir tai pakenks. Žmonės turi skirtingą skausmo toleranciją, todėl kai kurie žmonės neigiamai reaguoja į rašalą. Žmonės, turintys mažą skausmo toleranciją, išvengs didelės tatuiruotės. Vis dėlto nėra vienareikšmio, todėl visi jaučia skausmą tam tikru lygiu.

Yra daug būdų, kaip išvengti per daug skausmo, pavyzdžiui, naudoti gelius ir tepalus, paprašyti savo tatuiruočių meistro padaryti pertraukas ir net išgerti pakankamai vandens, kad jūsų oda būtų hidratuota. Taip pat verta paminėti, kad kai kurios kūno vietos skauda labiau nei kitos.