Dizainas

50+ geriausių karūnos tatuiruočių dizaino idėjų (ir ką jos reiškia)

50+ geriausių karūnos tatuiruočių dizaino idėjų (ir ką jos reiškia)

Renkantis tatuiruotę, karūna yra fantastiška idėja. Jame gausu simbolikos ir tai gali būti puikus būdas apimti savo galią. Karūnos yra universalios ir gali atrodyti vienodai patrauklios vyrams ir moterims. Jie gerai atrodo bet kokia spalva, juoda ir pilka arba kaip didesnio dizaino kraštovaizdžio dalis.

Jei jaučiatės kaip karalius ar karalienė ar norite švęsti savo honorarą, čia yra mūsų mėgstamiausi karūnos tatuiruotės dizainai.

Liūto karaliaus karūnos dizainas

Liūto karaliaus karūnos dizainasVaizdo šaltinis: Instagram Liūto karaliaus tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Liūto karaliaus tatuiruotė ant petiesVaizdo šaltinis: Instagram

Liūtai yra džiunglių karalius, todėl jie sukuria galingą derinį. Šis didingas gyvūnas yra stiprus, drąsus ir gražus, kurio daugelis iš mūsų nori. Liūtai daro fantastiškas portretines tatuiruotes. Pasirinkite liūtą patiną, pasižymintį stipriais bruožais ir dideliu karčiu, arba drąsią liūtę. Daugelis žmonių taip pat riaumoja tatuiruotę, tai yra stiprus įvaizdis, parodantis jūsų nuožmumą.

Tai įprastas dizainas žmonėms, gimusiems po žvaigždės Liūtas ženklu. Žvaigždės ženklą vaizduoja liūtas, o saulę – karūna, todėl tai idealus derinys Liūtams.

Skaityti daugiau: 23 liūto tatuiruotės dizaino idėjos (prasmė ir įkvėpimas)

Erškėčių vainiko dizainas

Erškėčių karūnos dizainasVaizdo šaltinis: Instagram Erškėčių karūnos tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Erškėčių karūnos tatuiruotė ant galvosVaizdo šaltinis: Instagram

Erškėčių vainikas yra galinga religinė istorija. Jėzus Kristus buvo priverstas nešioti šį skausmingą galvos apdangalą, kai buvo nukryžiuotas. Jie dažnai vaizduojami vieni, bet taip pat gali būti visos nukryžiavimo tatuiruotės dalis. Giliai nusiteikę žmonės gali norėti pavaizduoti savo kovą ir kasdien aukojamas aukas.

Tai populiari tatuiruotė, skirta apeiti riešus, kulkšnis ir net aplink galvą, formuojant tikrą karūną. Taip pat populiaru prie tatuiruotės pridėti rožių, spalvotų arba dažniau juodų ir pilkų.

Žodžiai su karūnos tatuiruote

Žodžiai su karūnos tatuiruoteVaizdo šaltinis: Instagram Žodžiai su karūnos tatuiruote ant rankųVaizdo šaltinis: Instagram Žodžiai su karūna ir „NumberTattoo“Vaizdo šaltinis: Instagram

Švęskite savo gyvenimo karalius ir karalienes, pridėdami jų vardą ar inicialą prie karūnos tatuiruotės. Tai gali būti romantiškas partneris, šeimos narys ar artimas draugas. Tai gali būti net jūsų vardas. Karūna paprastai yra virš pavadinimo, dažnai stilingam kampui.

Taip pat galite švęsti savo artimuosius pridėdami svarbią datą, pvz., Gimtadienį, jubiliejų ar jų praleidimo datą. Kai kurie žmonės prideda karūną prie atitinkamų dainų tekstų, citatų ar ištraukų iš Biblijos.

Paprastas karūnos tatuiruotės dizainas

Paprastas karūnos tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: Instagram Paprasta karūnos tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Paprasta karūnos tatuiruotė ant rankosVaizdo šaltinis: Instagram

Karūnos tatuiruotės nebūtinai turi būti sudėtingos konstrukcijos, jos gali būti paprastas linijų piešinys. Karūnos yra tokia atpažįstama forma, dažnai randama animaciniuose filmuose ir vaikų piešiniuose. Gaukite paprastą karūnos tatuiruotę, orientuotą į formą ir linijas. Šis tatuiruotės stilius dažnai yra susijęs su Jean-Michel Basquiat, kuris panaudojo karūnos dizainą kaip parašą savo meno kūriniuose.

Vienos linijos tatuiruotė yra sudėtinga ir elegantiška. Nors dažai dažniausiai rašomi juoda spalva, galite pasirinkti bet kokią spalvą, raudonos, mėlynos ir geltonos spalvos taip pat yra populiarios spalvos. Jie gali būti dedami bet kurioje kūno vietoje, dažniausiai ant kaklo, riešo ir rankų.

Karūnos čakros tatuiruotės dizainas

Karūnos čakros tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: Instagram Spalvotas karūnos čakros tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: Instagram Karūnos čakros tatuiruotė ant rankosVaizdo šaltinis: Instagram

Karūnos čakra yra septynių apačioje. Jį simbolizuoja keturių žiedlapių lotoso gėlė, kuri dažnai pridedama prie karūnos čakros tatuiruotės dizaino. Karūnos čakra simbolizavo saugumą, įžeminimą ir baimių pašalinimą.

Karūnos čakros tatuiruotės dizainas taip pat yra grynumo, suvokimo be apribojimų ir dieviško ryšio simbolis. Jie dažnai tatuiruojami kartu su prasmingomis mandalomis ir violetiniais atspalviais. Jie nėra jūsų tradicinis karūnos tatuiruotės dizainas, tačiau jie turi neįtikėtinai prasmingą.

Karūnos ir kaukolės tatuiruotės dizainas

Karūnos ir kaukolės tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: Instagram Karūnos ir kaukolės tatuiruotė ant rankųVaizdo šaltinis: Instagram Baisi karūnos ir kaukolės tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Karūna ir kaukolė gali atrodyti ne pats akivaizdžiausias derinys, tačiau tai stiprus įvaizdis, kuris yra ne tik kietas, bet ir turi prasmę. Lošėjai gali pasidaryti šią tatuiruotę, nes mano, kad karūna ir kaukolė atneša sėkmės.

Žmogaus įgūdžiai yra susiję su jėga, apsauga, gyvybe ir mirtimi. Tai kartu su karūnos simbolikos galia ir vadovybe.

Taip pat skaitykite: Cukraus kaukolės ir Calavera tatuiruotė: prasmė ir dizaino idėjos

Karūnos ir sparnų tatuiruotės dizainas

Karūnos ir sparnų tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: Instagram Karūnos ir sparnų tatuiruotė ant rankosVaizdo šaltinis: Instagram

Karūna su sparnais atrodo stulbinančiai ir gali būti neįtikėtinai galingas tatuiruotės dizainas. Ši tatuiruotė dažniausiai randama ant nugaros ir krūtinės, nes ji geriausiai atrodo rašant ant didesnių paviršių. Senovėje karūna su sparnais simbolizavo milžiniškų galių valdovus. Tai simbolizuoja sėkmę, dažnai tatuiruojama tiems, kurie nori motyvacijos.

Kardas su angelo sparnais taip pat gali simbolizuoti arkangelą Mykolą, kuris vedė angelus kare prieš šėtoną. Liuciferis bandė užimti dangaus sostus ir sukilo prieš Dievą. Mikalojus, pagrindinis Dievo angelas, garsiai laikėsi žodžio ir smogė maištingoms pajėgoms.

Karūnos ir gėlių tatuiruotės dizainas

Karūnos ir gėlių tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: Instagram Karūnos ir gėlių tatuiruotė ant rankosVaizdo šaltinis: Instagram Juodos karūnos ir gėlių tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Gėlės gali būti pridedamos prie bet kokio tatuiruotės dizaino, įskaitant karūnos tatuiruotes. Rožės ir vainikai dažnai tatuiruojami kartu, simbolizuojantys skausmo ir malonumo pusiausvyrą. Raudonos rožės yra susijusios su aistra ir troškimu, kuris yra kontrastas, savikontrolė ir karūnos galia. Gėlės gali būti fone arba gėlės gali sudaryti pačią karūną.

Karūnų ir gėlių derinys yra fantastiškas būdas įgauti tatuiruotės spalvų. Šis dizainas tinka didesnėms detalėms, iliustratyviai ir „Americana“ stiliaus tatuiruotėms. Raudonos rožės yra populiarios, tačiau bet kokios rūšies gėlės atrodo fantastiškai.

Karūnos ir kardo tatuiruotės dizainas

Karūnos ir kardo tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: Instagram Karūnos ir kardo tatuiruotė ant petiesVaizdo šaltinis: Instagram

Kardas su karūnos tatuiruotės dizainu simbolizuoja karališkumą ir dominavimą. Pilies karalius buvo karys, todėl karūnos ir kardo derinys simbolizuoja, koks galingas turi būti žmogus, sėdintis soste.

Pridėkite prie kardo liepsną, kad pridėtumėte krikščionišką simboliką. Kai Jėzus buvo nukryžiuotas ir vėliau prisikėlė, liepsnojantis kardas buvo paimtas iš Edeno sodo, kad žmonės galėtų vėl patekti į rojų.

Karūnos ir kryžiaus tatuiruotės dizainas

Karūnos ir kryžiaus tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: Instagram Karūnos ir kryžiaus tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Švęskite savo religiją su karūnos ir kryžiaus tatuiruotės dizainu. Šis vaizdas yra glaudžiai susijęs su krikščioniškais įsitikinimais, kaip ir su Jėzaus Kristaus nukryžiavimu. Šis atvaizdas simbolizavo atpildą, kurį Jėzus gavo danguje po mirties ant kryžiaus.

Kryžius ir karūna taip pat yra susiję su protestantų brolija ir Laisvoji mūrija. Jis dažniausiai rodomas tamplierių riterių vaizduose, simbolizuojančiuose krikščioniškus principus ir simboliką.

„Crown Jewel“ tatuiruotės dizainas

„Crown Jewel“ tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: Instagram Karūnos brangakmenio tatuiruotė ant krūtinėsVaizdo šaltinis: Instagram Karūnos brangakmenio tatuiruotė ant rankosVaizdo šaltinis: Instagram

Kai kuriose kultūrose ir senovės istorijoje, kuo daugiau brangakmenių turėjo karūna, tuo valdovas buvo galingesnis. Tai ne tik geriausias valdžios simbolis, bet ir nuostabiai atrodanti tatuiruotė. Nors raudona ir violetinė yra labiausiai paplitusios karūnos brangakmenių spalvos, į šį tatuiruotės dizainą galite įpurkšti bet kokį atspalvį. Geras tatuiruotojas kada nors gali pasiekti bejeweled karūnos išvaizdą, naudodamas tik juodą, pilką ir baltą.

Su karūnos papuošalų dizainu galite smagiai praleisti laiką. Jie yra dideli, puošnūs, unikalių formų ir dydžių dizainai. Pasisemkite įkvėpimo iš britų karūnos brangakmenių, mėgstamo filmo ar televizijos veikėjo arba švęskite savo Europos paveldą.

Abstraktus karūnos tatuiruotės dizainas

Abstraktus karūnos tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: Instagram Abstrakti mažos karūnos tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Abstrakti karūnos ir rutulio tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Jei norite tatuiruotės su karūna, bet randate daug piešinių nosyje ir trūksta kūrybiškumo, išbandykite abstraktų karūnos tatuiruotės dizainą. Karūnos turi tokį unikalų dizainą, kurį galima lengvai pritaikyti abstrakčiam tatuiruotės dizainui. Eksperimentuokite su kampais, formomis ir spalvomis su abstrakčiu karūnos tatuiruotės dizainu.

Abstrakčios tatuiruotės yra fantastiškas būdas švęsti mūsų meilę gyvenime, daugelis žmonių gauna abstrakčias karūnas savo mėgstamam sportui, augintiniams ar vaizdo žaidimams. Leiskite savo vaizduotei paleisti šias tatuiruotes.

Karūnos tatuiruotės reikšmė

Karūnos įvaizdis yra kilęs iš autorinių teisių, nors jis simbolizuoja daugybę skirtingų dalykų. Karūnos, dėvimos valdovų, rodo autoritetą. Pasidarydami karūnos tatuiruotę galite pasidžiaugti, kad jūs kontroliuojate savo gyvenimą.

Karūnos taip pat susijusios su garbe ir atsakomybe. Garbingas lyderis turėtų iškelti kitus prieš save, atlikdamas didvyriškus darbus drąsiai. Tačiau dėvėti karūną gali būti didelė atsakomybė ir reikia jėgų bei gerumo.

Saulės ženklą Liūtą vaizduoja karūna, dažnai tatuiruota kartu su liūtu, kuris yra žvaigždės ženklo simbolis. Liūtai yra nusiteikę dėl savo motyvacijos, aštraus proto ir rūpestingos prigimties, todėl jie taptų geidžiamais valdovais.

Liūto galva su karūnos tatuiruoteVaizdo šaltinis: Instagram

„Rolex“ yra gerai žinomas prabangių laikrodžių prekės ženklas. Bendrovę vaizduoja karūnos logotipas, nes ji simbolizavo prestižą ir sėkmę. Prabangių viešbučių tinklas „Ritz-Carlton“ taip pat švenčia savo prestižinę gamtą su karūna ir liūto logotipu. Šie prekės ženklai turi logotipus, kuriuos dažniausiai tatuiruoja žmonės, norintys švęsti savo meilę viskam, kas prabangu.

Maža karūnos tatuiruotė rankos galeVaizdo šaltinis: Instagram

Jie nėra vienintelė įmonė, turinti karūnos logotipą, tai populiarus prekės ženklų įvaizdis. Štai tik keletas iš jų.

  • Dolce ir Gabbana
  • „Corona“ alus
  • „Supra“ riedlentės
  • Sultingi „Couture“ drabužiai
  • „Budweiser“ alus
  • Įžymybė
  • „Saab“ automobiliai
  • Karališkasis paštas

Karūnos reikšmė religijoje ir dvasingume

Krikščionybė turi tvirtą ryšį su karūnos vaizdais. Karūnos religijoje dažnai pažymėtos, simbolizuojančios saulės spindulius. Nukryžiuodamas Jėzus buvo priverstas nešioti erškėčių vainiką. Karūnos asocijuojasi su kančia ir savęs aukojimu dėl kitų.

Erškėčio vainiką nešioja ir Adomas, kaip bausmę už savo nepaklusnumą. Erškėčių vainiką reikia priimti kaip nuodėmės simbolį ir atpirkti mūsų nuodėmes. Kai kurie nori švęsti savo religiją, rašydami išsamų kryžių su karūna, vaizduojantį abi Jėzaus puses.

Vyro galva su erškėčių karūnos tatuiruoteVaizdo šaltinis: Instagram

Mene, Šventieji dažnai nešioja karūnas, simbolizuojančias jų privilegijuotą statusą danguje. Tai simbolizuoja jų atlygį už gerą kovą. Šventieji dažniausiai yra kankiniai, ištveriantys išbandymus ir kančias dėl didesnio gėrio.

Tiems, kurie labiau dvasingi, karūnos čakra yra septintoji pagrindinė čakra be mūsų kūnų. Tai durys į dieviškąją vienovę ir jungia mus su mūsų šaltiniu. Karūnos čakros dažniausiai suporuojamos su konkrečia mandala.

Karūnos čakrų tatuiruotės dažnai būna violetinės ir primena dėvėtojui, kad giliai viduje mes visi esame viena. Karūnos čakros dominuojanti spalva yra balta su įvairiaspalviais žiedlapiais.

Karūnos reikšmė istorijoje

Senovės Graikijoje olimpiniams čempionams ir jų didžiausiems kariams buvo įteikti laurų vainikai. Tai simbolizavo triumfą, narsumą ir drąsą, reikalingą norint tapti čempionais.

The Egiptiečiai tikėjo, kad faraonas dėvi karūną, kad galėtų prisijungti prie Dievo. Tai buvo turtas, nes dažnai buvo gaminamas iš tauriųjų metalų ir buvo papuoštas brangakmeniais. Kuo daugiau brangakmenių karūnoje, tuo valdovas buvo galingesnis.

Egipte raudoną karūną nešiojo valdovai aplink Nilo deltą, šalies šiaurėje. Baltą karūną dėvėjo Aukštutinio Egipto valdovai, o mėlyną karūną nešiojo į karą einantys faraonai, nors vėliau ji buvo priimta kaip pagrindinė valdovų karūna.

The imperatoriškoji Europos karūna yra pagamintas iš aštuonių auksinių arkų. Tai simbolizuoja amžinąjį gyvenimą ir galią. Šis karūnos atvaizdas buvo pridėtas prie skydų, paltų ar rankų ir riterių dėvėtų drabužių.

Ar tu žinai?

Apskaičiuota, kad „Cullinan I“ deimantas, esantis Didžiosios Britanijos suvereno skeptre, vertas 51 mln. JAV dolerių, o „Imperial State Crown“ turi 2 868 deimantus.

Karūnos tatuiruotė: daugiau DUK

Ką karūnos tatuiruotė reiškia mergaitei?

Karūnos tatuiruotė ant pirštoVaizdo šaltinis: Instagram

Karūnos yra galios simbolis tiek moterims, tiek vyrams. Yra keletas neigiamų asociacijų su karūnos tatuiruotės pasidarymu kaip moteris. Manoma, kad kai kurios moterys tatuiruojamos karūna prekyba žmonėmis, kartais su jį įsigijusio žmogaus vardu.

Pranešta 2016 m, Konstanco salė pradėjo tendenciją, kad moterys skelbia savo karūnos tatuiruočių nuotraukas. Feministinis pavyzdys norėjo priminti moterims, kad jos yra karalienės ir su jomis turi būti elgiamasi.

Ar karūnos taškai yra prasmingi?

Taip. Trijų taškų karūna yra susijusi su dailininku Jean-Michel Basquiat ir dažnai pasirodo jo kūryboje. Karūna, pasak meno istoriko Simonas Abrahamas, padėjo Basquiat įtvirtinti tapybos konvenciją į savo paties kūrinį. Nickas Curtisas apibūdina karūną kaip menininko parašą, kur ji simbolizuoja jo ryžtą ir ambicijas.

Karūnos tatuiruotė ant šlauniesVaizdo šaltinis: Instagram

Penkių taškų karūna yra simbolis Lotynų karalių gauja, viena didžiausių ispanų gaujų JAV. Penkių taškų karūnos tatuiruotę, kilusią 1940-ųjų Čikagoje, dažnai lydės raidės ALKN, reiškiančios visagalę lotynų karalių tautą.

Penkių taškų karūnos tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Ar įžymybės turi karūnos tatuiruotes??

Taip, tai labai populiari tatuiruotė tarp įžymybių. Buffy vampyrų žudiko aktorė Charisma Carpenter turi karūnos tatuiruotę su inicialais KK, aktorė ir modelis Rubino rožė turi karikatūrinę karūnos duoklę Jean-Michel Basquiat raštu ant jos krūtinkaulio ir Keke Palmer turi šiek tiek karūnos virš tikrojo vardo Lauren.

Reperė Ieva turi modelio tatuiruotę karūną kairėje pilvo pusėje Cara Delevingne turi porą sparnų, karūną ir skydo formos keterą su raide D kairėje pusėje. Justinas Bieberis ant krūtinės tatuiruoja karūną, pagerbdama savo herojų Michaelą Jacksoną (prie kurio vėliau pridėjo liūtą). Aktorė Lily Collins turi karūną su sparnais, užrašytais ant riešo, pagerbdama savo britų paveldą. Zoe Kravitz pagerbdama Basquiat, pasirinko pasidaryti mažą, subtilią karūnos tatuiruotę.

Kokia spalva turėčiau pasidaryti karūnos tatuiruotę?

Karūnos spalva ir atspalviai, naudojami jūsų karūnos tatuiruotėje, gali būti neįtikėtinai prasmingi.

Violetinė spalva nuo pat Romos laikų buvo siejama su honoraru ir yra natūrali karūnos tatuiruotės spalva. Raudona spalva taip pat siejama su aistra, autoritetu ir galia ir dažnai matoma ant šiuolaikinių karūnų. Raudona spalva taip pat simbolizuoja jėgą, jėgą ir stabilumą.

Violetinė karūnos tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram Raudonos karūnos tatuiruotė ant rankosVaizdo šaltinis: Instagram

Juoda tatuiruotė arba ta, kuri naudoja prislopintas spalvas, primena mums apie atsakomybę, kurią suteikia garbė nešioti karūną. Auksinė karūna rodo pinigus, kurie senovėje dažnai buvo susiję su valdžia, valdžia ir pagarba.

Juodos karūnos tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Žinoma, galite gauti karūną bet kokia jums patinkančia spalva. Nėra spalvos, kuri sumažintų karūnos tatuiruotės dizaino galią. Daugelis žmonių pasirenka juodą arba auksinę karūną, tada prideda šiek tiek spalvotų detalių, kad padidintų poveikį.

Spalvinga karūnos tatuiruotė ant rankosVaizdo šaltinis: Instagram

Kurios juostos naudoja karūnos logotipą?

Švęskite savo mėgstamą grupę su karūnos tatuiruote. „Queen“, „Fall Out Boy“ ir „Outkast“ savo grupės logotipuose naudoja karūnas. Daugelis velionio „Queen“ dainininko Freddie Mercy gerbėjų į savo tatuiruotes taip pat įtrauks karūnos dizainą.

Mėgstamiausia grupė „Tattoo“Vaizdo šaltinis: Instagram FOB ir karūnos tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Kiek kainuos karūnos tatuiruotė?

Yra daug veiksnių, kurie gali turėti įtakos jūsų karūnos kainai, pavyzdžiui, vieta, dydis ir norimas detalių kiekis. Rekomenduojame susisiekti su vietiniu tatuiruočių meistru, kad būtų galima tiksliai įvertinti jūsų karūnos tatuiruotę.

Ar tu žinai.

Patarimai nereikalingi, bet jei patariate savo tatuiruočių meistrui, įprasta 10–20 proc.