Dizainas

50+ geriausių japoniškų gėlių tatuiruočių dizaino idėjų ir jų reikšmės

Japoniškos tatuiruotės yra vienos iš labiausiai atpažįstamų tatuiruočių pasaulyje ir yra neįtikėtinai populiarios. Išskirtiniai vaizdai, kuriuose derinamas išsamus išklotas darbas ir kultūrinė reikšmė, yra pagrindinė japoniškų tatuiruočių ypatybė.

Spalvotas yra vienas iš būdų apibūdinti tokio tipo rašalą. Nors galima rasti juodos ir pilkos spalvos dizaino, japoniškos tatuiruotės dažniausiai būna drąsios ir pasižymi tokiomis spalvomis kaip balta, raudona, mėlyna, žalia, violetinė, rožinė ir geltona. Sujungus kelias kontrastingas spalvas, japoniškos tatuiruotės tampa populiarios.

Kai ateina į galvą spalvos, dažniausiai pirmiausia galvojame apie gėles. Jie būna įvairių formų, dydžių, spalvų, atspalvių ir atspalvių. Gėlės taip pat yra populiarus tatuiruočių pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims. Taigi, ar norite Japonijai būdingos tatuiruotės, ar kitos japoniškos tatuiruotės stiliaus gėlės, šis vadovas jums padės.

50+ geriausių japoniškų gėlių tatuiruočių dizaino idėjų

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte keletą nuostabiausių japoniškų gėlių tatuiruočių idėjų ir jų reikšmių.

AR TU ŽINAI?

„Irezumi“ yra žodis, naudojamas konkrečiam japonų tatuiruotės stiliui apibūdinti. Tačiau „irezumi“ yra tik japoniškas žodis tatuiruotei apskritai. Likusiame pasaulyje vartojamas terminas „irezumi“, apibūdinantis konkretų japonų stilių ar bet kokį kitą stilių, kilusį iš Tekančios saulės šalies..

1. Japonų bijūnų tatuiruotė

Japonų bijūnų tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Japonų bijūnų tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Japonų bijūnų tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Japonų bijūnų tatuiruotė 4Kreditas: Instagram Japonų bijūnų tatuiruotė 5Kreditas: Instagram

Kadangi mes kalbame apie japonų gėlių tatuiruotes, atrodo tinkama tai pradėti tik nuo gėlių karaliaus – bijūno. Japoniškai vadinamas botanu, bijūnas yra viena seniausių naudojamų gėlių Rytų kultūroje. Šios gražios gėlės japonų meno kūriniuose dažnai simbolizuoja drąsią ar vyrišką asmenybę ar Yang energiją.

Bijūnas, kaip ir daugelis kitų gėlių piešinių, turi daug reikšmių tatuiruočių mene. Pavyzdžiui, tradicinė bijūnų gėlių tatuiruotė reiškia turtus ir turtus, tačiau ji taip pat simbolizuoja meilę, šlovę, garbę ir sėkmę.

Be vien bijūnų, tatuiruotėse taip pat gali būti drakonų, demonų ir tigrų. Bijūnų ir šių „laukinių“ vaizdų derinys atspindi grožio ir galios pusiausvyrą. Be to, bijūnai dažnai tatuiruojami liūtais. Šiame derinyje bijūnai yra taika ir liūtų apsauga.

Nors bijūnai simbolizuoja vyrišką asmenybę, jie nėra skirti tik vyrams. Moterys taip pat gali jas šokinėti. Tiesą sakant, moterų bijūnų tatuiruotė gali reikšti valdžią vyrui ir moteriškam grožiui. Teorija teigia, kad bijūnų tatuiruotė suteikia merginai unikalią ir galingą energiją, kuriai negali atsispirti nė vienas vyras.

Bijūnai atitinka prabangą ir gerovę. Nesvarbu, ar jus motyvuoja šios idėjos, ar jau jas įgyvendinote, japonų bijūnų tatuiruotė yra geras pasirinkimas.

2. Japonų sakura tatuiruotė

Japonų sakura tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Japonų sakura tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Japonų sakura tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Japonų sakura tatuiruotė 4Kreditas: Instagram Japonų sakura tatuiruotė 5Kreditas: Instagram

Vyšnių žiedai, dar vadinami sakuromis, yra pavasario simbolis. Pavasaris yra Motinos Gamtos atgimimo, atsinaujinimo ir pabudimo metas. Dėl šios priežasties sakuros reiškia optimizmą ir naują pradžią.

Sakura tatuiruotė veikia kaip gyvenimo trumpalaikumo metafora, nes jų žydėjimas yra labai trumpas. Vyšnių žiedai negyvena labai ilgai. Nors vyšnios žydi idealiomis sąlygomis maždaug dvi savaites, idealus laikas pamatyti žydėjimą visoje savo šlovėje trunka nuo keturių iki septynių dienų.

Tatuiruotės su vyšnių žiedais taip pat buvo naudojamos ankstyvame gyvenime nužudytam kariui pavaizduoti. Kai kurie gali pasirinkti sakura tatuiruotę, simbolizuojančią gyvenimą po ligos, o kiti gauna vyšnių žiedus, kad pagerbtų prarastą meilę. Sakura taip pat yra malonės ir moteriškumo simbolis dėl subtilios išvaizdos.

Japoniškų vyšnių žiedų tatuiruočių dydis skiriasi nuo mažesnio iki didelio rašalo. Jie dažnai derinami su kitomis gėlėmis ir vaizdais, pavyzdžiui, drakonais. „Sakuras“ puikiai tinka nuobodžiam, bet ir sudėtingesniam dizainui, įskaitant japoniško stiliaus rankovių tatuiruotes.

3. Japonų lotoso tatuiruotė

Japonų lotoso tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Japonų lotoso tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Japonų lotoso tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Japonų lotoso tatuiruotė 4Kreditas: Instagram Japonų lotoso tatuiruotė 5Kreditas: Instagram

Lotoso gėlė arba japoniškai hasunohana yra viena mylimiausių gėlių Rytų kultūrose. Japonijoje lotoso gėlė žavisi nuostabiu gebėjimu pakilti iš drumzlinų ar purvinų vandenų ir žydėti tokio kvapą gniaužiančio grožio.

Pakilimo iš purvo ir tokio grožio lygio procesas reiškia nušvitimą. Lotosas reiškia grynumą, atgimimą ir savęs atgimimą. Taigi, tatuiruotė su šia gražia gėle išlaiko šias reikšmes.

Nesvarbu, ar pradėjote naują savo gyvenimo skyrių, ar norite šiek tiek motyvacijos ištverti sudėtingus laikus, lotoso gėlių tatuiruotė yra geras pasirinkimas. Japoniško stiliaus lotoso tatuiruotė šviečia ir visa tai dėka nuostabaus išsamaus darbo.

Jūsų lotoso tatuiruotė gali būti tikėjimas, tiesa, dvasinis pabudimas ir harmonija.

Tikslesnė reikšmė priklauso nuo spalvos. Pavyzdžiui, baltos ir rožinės lotoso gėlių tatuiruotės vaizduoja grynumą. Juoda lotoso tatuiruotė simbolizuoja valdžią, mirtį ar galią. Žalioji lotoso tatuiruotė reiškia savęs tobulinimą. Violetinės, raudonos arba mėlynos lotoso tatuiruotės reiškia atgimimą, pakilimą ir dvasinį nušvitimą.

Lotoso gėlės paprastai yra įtrauktos į vandens tatuiruotes ir puikiai dera su koi žuvimi. Koi žuvies tatuiruočių simbolika sukasi apie jėgą, ryžtą ir norą sėkmingai. Sujungę lotoso gėlės ir koi žuvies tatuiruočių reikšmes, suprasite, kodėl jos puikiai dera.

Žinoma, vien tik lotoso gėlės atrodo vienodai gražiai. Įniršę ir nuotykių kupini žmonės gali pasirinkti įmantrius dizainus ir rankovių tatuiruotes su lotoso gėlėmis.

4. Japoniška chrizantemos tatuiruotė

Japonijos chrizantemos tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Japonų chrizantemos tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Japonų chrizantemos tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Japonų chrizantemos tatuiruotė 4Kreditas: Instagram Japonų chrizantemos tatuiruotė 5Kreditas: Instagram

Japonijoje vadinama kiku, chrizantema yra vienas iš nacionalinių Japonijos simbolių. Ši graži gėlė simbolizuoja ilgaamžiškumą, atjaunėjimą ir kilnumą. Kadangi chrizantema yra susijusi su karališkumu ir tobulumu, ji vaizduoja garbę, tačiau ji taip pat gali reikšti džiaugsmą ir laimę.

Japonijos chrizantemos tatuiruotė simbolizuoja ryžtą ir atkaklumą. Kai kurie žmonės gali nuspręsti pasidaryti šios gėlės tatuiruotę, kad atspindėtų malonumą, atvirumą ir net draugystę.

Daugeliu atvejų chrizantema vaizduojama su daugybe išlenktų žiedlapių, spinduliuojančių į viršų iš centro.

Kaip ir daugelis kitų gėlių tatuiruočių, konkretesnė reikšmė priklauso nuo pasirinktos spalvos. Taigi raudona arba rožinė chrizantema gali reikšti meilę ir aistrą, o geltona dažnai reiškia liūdesį. Baltoji chrizantemos tatuiruotė vaizduoja tiesą ir ištikimybę, o turkio arba žalios gėlės yra gyvybingumo, jaunystės ir ambicijų simboliai.

Japoniško stiliaus chrizantemos gėlių tatuiruotės paprastai yra didelės ir dažnai derinamos su kitais vaizdais, tokiais kaip sraigės, gyvatės, durklai. Apvyniota gyvatės, chrizantema apsaugo nuo sunkumų ir ligų, suteikdama naudotojui gerovę.

5. Japonų rožių tatuiruotė

Japonų rožių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Japonų rožių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Japonų rožių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Japonų rožių tatuiruotė 4Kreditas: Instagram Japonų rožių tatuiruotė 5Kreditas: Instagram

Nors tai nėra konkrečiai susijusi su Japonija, rožes galite pamatyti daugelyje gėlių sodų. Be to, jei jums patinka rožės, visada galite jas išsitatuiruoti ant savo kūno japoniško stiliaus. Šios gėlės simbolizuoja meilę, romantiką ir aistrą. Tai ypač pasakytina apie raudonas rožes.

Tačiau slaptumas ir konfidencialumas taip pat reiškia rožių gėles, ypač purpurines rožes. Baltos rožės simbolizuoja tyrumą, jaunystę ir nekaltumą. Geltonos rožės vaizduoja džiaugsmą ir šilumą, o oranžinės – aistrą ir meilę.

Rožės tatuiruotė atspindi visas šias reikšmes, ji taip pat gali pavaizduoti viltį, pagarbą pamestam artimam žmogui ir naujus pradus.

Rožės vienodai puikiai atrodo mažuose ir dideliuose dizainuose. Be vienos rožės, galite pasirinkti pridėti kitų vaizdų, tokių kaip gyvatė, koi žuvis, durklas, drakonas, yra daugybė variantų.

6. Japoniška gėlių rankų rankovių tatuiruotė

Japonų gėlių rankos rankovių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Japoniška gėlių rankos rankovių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Japonų gėlių rankos rankovių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Japoniška gėlių tatuiruotė ant rankovės 4Kreditas: Instagram Japoniška gėlių rankos rankovių tatuiruotė 5Kreditas: Instagram

Tatuiruotės su rankovėmis yra populiarus pasirinkimas daugeliui, ypač tarp nervingų ir nuotykių kupinų asmenų, kurie mėgsta tatuiruotes ir nori jas parodyti. Šios tatuiruotės ypatingos tuo, kad jas galime lengvai laikyti tatuiruočių menininkų ir jų klientų bendradarbiavimu.

Matote, rankovių tatuiruotės yra unikalios. Jie išreiškia žmogaus požiūrį į gyvenimą, jo mintis, emocijas, tikslus, jausmus dėl kažko ir dar daugiau. Rankovių tatuiruotės leidžia mums išreikšti save, todėl žmonės juos myli.

Kartais viskas prasideda nuo mažos tatuiruotės. Tada žmogus eina į kitą, o paskui kitą. Neilgai trukus tos mažos tatuiruotės sukurs nuostabų derinį, kurį gali pavaizduoti tik rankovė.

O kitais atvejais žmogus specialiai nori rankovės tatuiruotės, kuri pasakotų tam tikrą istoriją. Tuo tikslu jie pasirenka simbolius, kurie vienas kitą papildo arba prieštarauja, priklausomai nuo istorijos, kurią jie nori papasakoti.

Gėlės yra populiarus japoniškų rankovių tatuiruočių pasirinkimas, nes jas lengva derinti su kitais simboliais ir vaizdais.

Pati tatuiruotė su rankovėmis reiškia kantrybę ir jėgą. Tai rodo, kad žmogus sugeba ištverti fizinį skausmą, tačiau tai reiškia nepaprastą jėgą įveikti bet kokius iššūkius, su kuriais susiduriate.

Užuot susiaurinę regėjimą tik vienai iliustracijai, galite ieškoti drąsių, pasipiktinusių ir įmantrių dizainų. Visa tai atrodo dar geriau su japoniška rankovių tatuiruote, nes daugiausia dėmesio skiriama kiekvieno jūsų odos colio naudojimui be „tuščios“ srities..

Ištirkite savo kūrybiškumą ir vaizduotę. Raskite talentingą tatuiruočių menininką, kuris jūsų idėjas pavers tinkamu meno kūriniu.

Taip pat skaitykite:

  • 60 moterų rankovių tatuiruočių dizaino idėjų (atnaujinta 2021 m.)
  • Tatuiruotės pusiau rankovėmis vyrams: 30+ geriausių dizaino rekomendacijų

7. Japoniška gėlių kojų rankovių tatuiruotė

Japonų gėlių tatuiruotė ant kojų rankovėmis 1Kreditas: Instagram Japonų gėlių tatuiruotė ant kojų rankovėmis 2Kreditas: Instagram Japonų gėlių tatuiruotė ant kojų rankovėmis 3Kreditas: Instagram Japonų gėlių tatuiruotė ant kojų rankovėmis 4Kreditas: Instagram Japonų gėlių tatuiruotė ant kojų rankovėmis 5Kreditas: Instagram

Nors terminas „rankovių tatuiruotė“ reiškia didelę tatuiruotę arba tatuiruočių seriją, apimančią žmogaus galūnę, naudinga atskirai aptarti rašalą ant rankų ir kojų. Kojų rankovė yra dizaino rūšis, apimanti jūsų odą nuo kulkšnies iki šlaunies.

Bet jei nenorite tokios didžiulės tatuiruotės ant kojos pusiau rankovės, tai yra geras pasirinkimas. Šiuo atveju tatuiruotė dengia odą nuo kulkšnies iki kelio.

Kojų rankovių tatuiruotė idealiai tinka žmogui, kuris stovi savo vietoje ir nesirūpina, ką kiti žmonės galvoja. Jei einate pagal savo būgno kojos rankovės ritmą, tai jums idealiai tinka. Nors yra įvairių tatuiruočių stilių, japoniškos tatuiruotės atrodo nepaprastai kvapą gniaužiančios, kai pasirenkate rankovę. Tada tatuiruočių meistras sužibės ir padovanos jums nuostabią tatuiruotę.

Kojos yra didelės, todėl tatuiruočių meistras gali lengvai sutelkti dėmesį net į smulkiausias detales ir paversti jūsų tatuiruotės svajonę realybe. Kaip ir tatuiruotes ant rankovių rankovių, į japoniškas kojų rankovių tatuiruotes galite lengvai įtraukti gėlių.

Turėdami gražiai padarytą tatuiruotę, galite tikėtis pasitikėjimo savimi ir visi žavėsis meno kūriniu ant jūsų kojos. Irezumi gėlių grožis tikrai ne iš šio pasaulio. Jei nenorite spalvingos tatuiruotės, visada galite pasirinkti juodą ir pilką.

Taip pat skaitykite: 50+ populiariausių 2021 m. Tatuiruočių kojų rankovių modelių

8. Japoniška gėlių tatuiruotė ant nugaros

Japoniška gėlių tatuiruotė ant nugaros 1Kreditas: Instagram Japoniška gėlių tatuiruotė ant nugaros 3Kreditas: Instagram Japoniška gėlių tatuiruotė ant nugaros 2Kreditas: Instagram Japoniška gėlių tatuiruotė ant nugaros 4Kreditas: Instagram Japoniška gėlių tatuiruotė ant nugaros 5Kreditas: Instagram

Visos nugaros tatuiruotės leidžia sukurti įmantrius dizainus, nes tai yra gana ilga ir plati sritis. Japoniškos tatuiruotės geriausiai atrodo didesniame dizaine, todėl jūsų gėlių rašalas turi atitikti bet kokius norimus vaizdus.

Galite derinti gėles su drakonais, gyvatėmis, tigrais ar beveik viskuo, ką galite įsivaizduoti. Japoniškos gėlių tatuiruotės ant nugaros yra puikus pasirinkimas, nes jos suteikia jums geriausią iš abiejų pasaulių. Galite sukti japonišką tatuiruotę su mėgstamu dizainu ant nugaros ir turėti ją įmantriai. Bet tuo pačiu metu galite jį uždengti drabužiais.

Jei jūsų darbo vietoje tatuiruotės yra susiraukusios, bet vis tiek jų norite, tada atgal yra geriausias pasirinkimas. Niekas to nesužinos, žinoma, jei to neatskleisite.

Taip pat skaitykite: 30+ geriausių nugaros tatuiruočių moterims: idėjos & Simbolika (atnaujinta 2021 m.)

9. Japonų drakono ir gėlių tatuiruotė

Japonų drakono ir gėlių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Japonų drakono ir gėlių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Japonų drakono ir gėlių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Japonų drakono ir gėlių tatuiruotė 4Kreditas: Instagram Japonų drakono ir gėlių tatuiruotė 5Kreditas: Instagram

Drakonas šimtmečius buvo japonų kultūros mitologijos dalis. Spalvingas drakonas simbolizuoja laisvę, pusiausvyrą ir sėkmę. Nepamirškime, kad drakonai yra žinomi dėl savo antgamtinių galių, nepaprastos jėgos ir patrauklios išvaizdos. Drakonai taip pat siejami su išmintimi.

Japonų kultūroje drakonai yra žmonijos gynėjai ir geradariai.

Neretai žmonės imasi drakono tatuiruotės, kad atspindėtų jų gyvenimo pusiausvyrą. Drakono tatuiruotė simbolizuoja išmintį, drąsą ir jėgą.

„Dragon“ taip pat yra vienas iš labiausiai paplitusių dizainų, naudojamų kartu su gėlėmis. Kai šie du vaizdai drakonas ir gėlė stovi kartu, jie reiškia ir galią, ir pažeidžiamumą. Tai yra balansas, apie kurį mes kalbame, bet taip pat parodo, kaip iš pažiūros priešingos tam tikrų simbolių reikšmės sukuria nuostabią istoriją.

Kaip ir gėlių atveju, konkretesnė drakono tatuiruotės reikšmė priklauso nuo pasirinktos spalvos. Taigi, jei norite pavaizduoti patirtį ir išmintį, turėsite pasirinkti juodąjį drakoną. Kita vertus, žali drakonai simbolizuoja gamtą, o mėlyni slibinai yra atlaidūs, geranoriški ir švelnūs. Auksinis drakonas reiškia vertę ir įvairias dorybes, o geltonasis drakonas – kilnus kompanionas.

Atminkite, kad japonų drakonų negalima painioti su kinų drakonais. Jie turi daug panašumų, nes atrodo, kad japonų slibinų mitologija kilo iš kinų. Tačiau Japonija yra sala ir dėl šios priežasties japonų drakonai beveik visada vaizduojami kaip jūros gyvatės. Labai retai tenka susidurti su japonų drakono tatuiruote, vaizduojančia nuostabų žvėrį skrendant.

10. Maža japoniška gėlių tatuiruotė

Maža japonų gėlių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Maža japonų gėlių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Maža japonų gėlių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Maža japonų gėlių tatuiruotė 4Kreditas: Instagram Maža japonų gėlių tatuiruotė 5Kreditas: Instagram

Nors japoniškos tatuiruotės paprastai yra didesnės, kad būtų visiškai parodytas jų įmantrus dizainas, galite pasirinkti mažesnį rašalą. Japoniškos gėlės mažesniais dydžiais turi unikalų žavesį. Šios tatuiruotės yra tinkamiausios žmonėms, kurie mėgsta daugiau nešvaraus rašalo, kurį prireikus gali lengvai nuslėpti.

Turbūt patogiausia mažoms tatuiruotėms yra tai, kad jas galite įdėti bet kur. Rankos, kojos, kaklas, šonkauliai, pečiai, yra daugybė variantų. Be spalvoto rašalo, galite pasirinkti juodos ir pilkos spalvos dizainą, o jūsų japoniška tatuiruotė vis tiek atrodys visiškai tobula.

Mažos tatuiruotės reikalauja išskirtinių įgūdžių ir patirties, todėl būtinai raskite talentingą tatuiruočių menininką.

11. Juoda/pilka japonų gėlių tatuiruotė

Juoda pilka japonų gėlių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Juoda pilka japonų gėlių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Juoda pilka japonų gėlių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Juoda pilka japonų gėlių tatuiruotė 4Kreditas: Instagram Juoda pilka japonų gėlių tatuiruotė 5Kreditas: Instagram

Japonų tatuiruočių stiliai sukasi apie drąsių spalvų naudojimą, kurios atgaivina bet kokį dizainą. Tačiau kai kurie žmonės nėra spalvingų tatuiruočių gerbėjai. Tai nėra priežastis praleisti gėlių tatuiruotę japoniško stiliaus.

Juodos ir pilkos tatuiruotės taip pat yra pasirinkimas. Pasirinkta gėlė tampa akį traukiančiu meno kūriniu, naudojant platų šešėliavimą ir išskirtinį detalių kūrimą, sukuriantį unikalų kontrastą.

Didžiausias juodos tatuiruotės privalumas yra tas, kad ji ryškiai matosi ant visų odos atspalvių, todėl tai yra geras pasirinkimas praktiškai visiems. Taip pat naudinga paminėti, kad juodos tatuiruotės yra greitesnės ir pigesnės. Be to, jie tarnauja ilgiau be reikšmingo išblukimo.

Taigi, jei esate tokio tipo žmogus, kuris mėgsta priimti patogius ir praktiškus sprendimus, japonų gėlių tatuiruotė, padaryta juodos arba pilkos spalvos, yra geras pasirinkimas.

Juodų gėlių tatuiruotės kartais yra susietos su mirtimi ir gedulais, tačiau simbolika neturi būti neigiama. Pavyzdžiui, galite pasirinkti juodą japonišką gėlių tatuiruotę, kuri reikštų esminius pokyčius, pradedant naują gyvenimo skyrių ar naujų dalykų pradžią.

Galų gale, nors kiekvienas vaizdas turi savo simboliką, mes pasirenkame dizainus, kurie mus kalba. Jūsų juodos gėlės tatuiruotė gali parodyti viską, ko norite ar kaip jaučiatės.

Taip pat skaitykite: 

  • Jazminų gėlių tatuiruotė: 30+ geriausių dizaino idėjų (atnaujinta 2021 m.)
  • Geriausi gėlių tatuiruočių dizainai, kad pražystumėte. Populiariausios rašalo idėjos
  • Gėlių tatuiruotės vaikinams: žydintis kūno menas aistringiems
  • 40+ geriausių saulėgrąžų tatuiruočių dizaino idėjų (prasmė ir įkvėpimas)