Dizainas

36 geriausi Svarstyklių tatuiruotės modeliai (ir ką jie reiškia)

Zodiako tatuiruotės yra gana žinomos ir populiarios, ypač tarp įžymybių, kurios yra sektinas pavyzdys daugeliui žmonių, kurie tatuiruotes daro po jų. Svarstyklės yra 7 -asis Zodiako ženklas ir gana populiarus, nes yra įvairių tipų tatuiruotės ir būdai, kaip ją rašyti ant kūno. Svarstyklės, dažnai apibūdinamos kaip deivė, rankose laikanti svarstykles, visada simbolizavo pusiausvyrą ir pusiausvyrą. Tačiau visa tatuiruotės koncepcija yra daug daugiau nei tik tai.

Daugelis žmonių netiki horoskopo reikšmių gilumu, tačiau vis tiek nori pasidaryti savo Zodiako ženklo tatuiruotę, kad galėtų išreikšti savo ryškiausius bruožus. Štai kodėl mes parašėme šį straipsnį.

Jei ieškote Svarstyklių zodiako reikšmių, kurios puikiai atspindės jūsų būsimą tatuiruotę, neatsižvelgiant į jos formą, turėtumėte tęsti šio straipsnio slinkimą ir sužinoti apie išsamią šios tatuiruotės reikšmę. Tai taip pat populiarus pasirinkimas, nes zodiako tatuiruotės paprastai yra mažos ir puikiai tinka žmonėms, kurie nenori, kad jie per daug išsiskirtų.

Svarstyklių tatuiruotės reikšmės

Svarstyklių tatuiruotės reikšmėsIšsaugota tatuiruotė

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės pasidaro Svarstyklių tatuiruotę, yra zodiako ženklas, kuris karaliauja nuo rugsėjo 23 d. Iki spalio 22 d. Tai septintasis Zodiako ženklas, kurį vaizduoja oro stichija. Be Svarstyklių, kiti oro elementai yra Dvyniai ir Vandenis. Svarstyklių zodiako reikšmės yra įvairios, taip pat ir asmeninė sąvoka.

Žmonės, gimę Svarstyklių ženkle, yra socialūs, ekstravertai, kūrybingi, novatoriški ir dažnai nerūpestingi. Juos lengva įsimylėti ir atiduoti save visą. Tačiau, nors jie dažnai mąsto širdimi, o ne galva, jie gali būti gana racionalūs priimdami teisingą sprendimą. Kadangi Svarstyklės taip pat vaizduojamos svarstyklėmis, jos tam tikruose dalykuose sveria gerą ir blogą, kad pasiektų galutinę pusiausvyrą.

Būdami ekstravertai, Svarstyklių asmenims lengviau susirasti draugų. Jie jaučiasi patogiai su kitais žmonėmis ir turi nepriekaištingus bendravimo įgūdžius, kurie daro juos linksmesnius, palyginti su kitais Zodiako ženklais. Jie privers juos gerbti, nes jie racionaliai priima svarbius sprendimus ir galiausiai yra teisingi ir teisingi, visada ieško galutinės tiesos ir nuoširdumo.

Jie yra lygybės įsikūnijimas, todėl pastaraisiais metais šis simbolis tapo neįtikėtinai populiarus tatuiruotėse. Svarstyklės siekia tiesos ir susivienijimo su gamta. Turint tai omenyje, Svarstyklės taip pat gali reikšti meilę, taiką, pusiausvyrą, sąžiningumą ir teigiamą energiją.

Svarstyklės mitologijoje

Svarstyklių simbolis pirmą kartą atsirado senovės Graikijos laikais, tarp tų, kurie garbino deivę Temidę. Temidė buvo teisingumo deivė, dažnai vaizduojama laikanti svarstykles, atspindinčias gėrio ir teisingumo pusiausvyrą ir teisumą.

Svarstyklių tatuiruotė dažnai yra populiaresnė tarp moterų, ypač dėl graikų deivės masto. Daugelis kitų apibrėžimų ir simbolių į skalę žiūri kaip į vieną iš svarbiausių teisingumo ir teisumo simbolių.

Svarstyklių tatuiruotės tipai

Raktiniai žodžiai, atspindintys Svarstykles, yra taika, pusiausvyra, grožis, harmonija ir kūrybiškumas.Išsaugota tatuiruotė

Yra įvairių būdų, kaip padaryti Svarstyklių tatuiruotę ant savo kūno. Kai kurie žmonės ieško minimalistinio požiūrio į Svarstyklių zodiako simbolį, o kiti yra abstraktesni ir nori pasidaryti didesnes ir detalesnes tatuiruotes. Tie, kurie ypač pasakoja istoriją.

Tačiau prieš išvardindami populiariausius „Libra“ tatuiruočių dizainus, pažiūrėkime, kaip išsamiai apibūdinti kai kuriuos „Libra“ tatuiruočių tipus, kurie padės jums pasidaryti tinkamą tatuiruotę.

Svarstyklių zodiakas: Natūralu, kad populiariausia Svarstyklių idėja yra būtent jos zodiakas. Jis turėtų atspindėti kylančią saulę ir žymėti naujos dienos pradžią. Dėl to Svarstyklės yra pusiausvyra tarp dangaus ir žemės, paima jų abiejų dalelę ir detales, kurių vienas negali egzistuoti be kito.

Skalė: Antras populiariausias Svarstyklių zodiako atvaizdas yra svarstyklės. Jie dažnai vaizduojami iliustruotose horoskopų skaitymų versijose, tinklaraščiuose ir net televizijos horoskopuose. Tai pusiausvyros, teisingumo ir pusiausvyros simbolis. Jame pabrėžiama, kaip svarbu rasti pusiausvyrą kasdienėje veikloje.

Deivė, laikanti svarstykles: Kaip minėta anksčiau, manoma, kad Svarstyklės pirmiausia atsirado graikų mitologijoje, kurią laikė deivė Temidė arba Justicious, turinti skalę ir simbolius, vaizduojančius teisingumą ir teisingumą. Jie taip pat atspindi pusiausvyrą tarp gėrio ir blogio, suteikdami galutinę apsaugą.

Svarstyklių žvaigždynas: Kitas populiarus Svarstyklių tipas yra populiarus Svarstyklių žvaigždynas, kurį sudaro keturios žvaigždės, o tai yra mažiau nei kiti žvaigždynai. Nereikia nė sakyti, kad tik viena iš keturių žvaigždžių išsiskiria ryškumu, o kitos atrodo silpnesnės. Vis dėlto juos galima pastebėti pietiniame pusrutulyje. Jie ypač pastebimi tose vietose, kuriose nėra per daug šviesos taršos. Jį gaminančios žvaigždės yra alfa, beta, gama ir „Sigma Librae“ žvaigždės. Svarstyklės lotynų kalba yra svarstyklės.

36 geriausi Svarstyklių tatuiruočių dizainai

Būdami vienas maloningiausių ir populiariausių zodiako ženklų, esame tikri, kad yra daug tatuiruočių dizaino idėjų, kurios jums patiks ir įkvėps jūsų tatuiruotę. Būtinai peržiūrėkite dizainus.

1. Svarstyklių tatuiruotė moterims

Svarstyklių tatuiruotė moterims 1Kreditas: Instagram Svarstyklių tatuiruotė moterims 2Kreditas: Instagram Svarstyklių tatuiruotė moterims 3Kreditas: Instagram

Ne paslaptis, kad Svarstyklių zodiakas, taip pat tatuiruotė, dažniau pasitaiko tarp moterų nei vyrų. Moterys labiau išreiškia savo tatuiruotes ir dažniausiai pasirenka svajonių tatuiruotę. Štai kodėl galima pasirinkti daugybę dizaino variantų, nepriklausomai nuo to, ar renkatės įprastą skalę, ar zodiako tatuiruotę.

Moterų tatuiruotėse dažniausiai naudojami švelnūs tonai, švelnus šepetėlio plotis ir papildomi simboliai, tokie kaip žvaigždės, mėnulis, planetos, taip pat gėlės. Jei planuojate tatuiruoti Svarstyklių skalę ant savęs, geriausias pasirinkimas yra rankų sritis, nes tai reiškia, kaip mes išlaikome pusiausvyrą su svarstyklėmis.

Žinoma, yra ir kitų atskirų variantų, tokių kaip zodiakas, Svarstyklių deivė ar kažkas kita. Nepaisant to, esate pasirengęs derinti įvairius simbolius, kurie jums bus naudingesni.

Be to, neturėtumėte atsisakyti mažų moteriškų tatuiruočių, tokių kaip tos, kurias paryškinome anksčiau. Jei nesate derinių gerbėjas ir ieškote kažko labiau minimalistinio, patikrinkite žemiau.

2. Maža Svarstyklių tatuiruotė

Maža Svarstyklių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Maža Svarstyklių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Maža Svarstyklių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Daugelis žmonių nemato, kad nešioja didelę tatuiruotę, kuri yra lengvai pastebima. Viena iš priežasčių gali būti socialinės stigmos baimė darbe ar universitete arba tiesiog nerimas dėl to, ką pasakys tėvai ar kiti artimieji. Nors stigma pamažu pašalinama ir šios tatuiruotės yra labiau priimtinos, galime suprasti, kaip klijuoti mažą tatuiruotę.

Aukščiau mes daugiausia dėmesio skyrėme zodiako tatuiruotėms „Svarstyklės“, nes jos yra mažos, minimalistinės, tačiau atrodo ir atrodo gražiai ant odos. Šias tatuiruotes galite įdėti bet kur, bet jei bandote jas paslėpti, galite apsvarstyti subtilesnes vietas, tokias kaip šlaunys, po keliu, nugara ar už ausies. Žinoma, galite žaisti įvairiomis formomis ar net spalvomis.

Jei norite, kad jūsų maža tatuiruotė liktų paslėpta, taip pat galite naudoti baltą rašalą, kuris yra populiarus įvairiose tatuiruočių studijose. Dangus yra limitas!

3. Svarstyklių žvaigždyno tatuiruotė

Svarstyklių žvaigždyno tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Svarstyklių žvaigždyno tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Svarstyklių žvaigždyno tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Čia ypač astronomijos ir astrologijos gerbėjams. Svarstyklių žvaigždynas yra šiek tiek silpnesnis už kitus žvaigždynus ir gali būti sunkiau pastebimas plika akimi. Būtent todėl daugelis žmonių vairuoja ir atsitraukia, kad galėtų garbinti šias tatuiruotes. Būtent tai galėtų pasakyti pirmoji tatuiruotė.

Jei atsitrauksime pakankamai toli, galėsime matyti giedrą naktinį dangų, kuriame matomi visi žvaigždynai. Tai gražu, nes nėra gražesnio dalyko, kaip stebėti naktinį dangų būnant gamtos apsuptyje. Kitos žvaigždyno tatuiruotės idėjos yra gana šaunios ir novatoriškos.

Dabar galite tai sujungti su kai kuriomis savo idėjomis arba panaudoti jas, kad sukurtumėte unikalų savo pirmosios tatuiruotės Svarstyklių planą. Ar esate astronomijos gerbėjas? Pridėkite daugiau elementų, tokių kaip mėnulis, planetos ar net kometos. Jūs netgi galite žaisti su pastaruoju metu gana populiariomis akvarelės tatuiruotėmis.

4. Svarstyklių Zodiako tatuiruotė

Svarstyklių Zodiako tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Svarstyklių Zodiako tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Svarstyklių Zodiako tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Kalbant apie Zodiako tatuiruotes, tai beveik visada yra Svarstyklių simbolio tatuiruotės, vaizduojančios svarstykles ar saulę besileidžiančią už horizonto ar kylančią, tai priklauso nuo jūsų ir jūsų vaizduotės. Nepaisant to, šios tatuiruotės visada yra labiau minimalistinės nei likusios tatuiruotės, kurias parodėme aukščiau.

Neleiskite to nerimauti, jūs visada galite būti kūrybingi dėl savo tatuiruočių ir pamatyti, kaip galite jas patobulinti. Viskas paliekama jums ir ką galite padaryti. Natūralu, kad šios tatuiruotės yra mažesnės, tačiau jei nesijaudinate, kad jas parodysite ir atidengsite, galite pridėti daugiau elementų ir raštų ir palikti juos atviresnėje kūno vietoje.

5. Svarstyklių tatuiruotė vyrams

Svarstyklių tatuiruotė vyrams 1Kreditas: Instagram Svarstyklių tatuiruotė vyrams 2Kreditas: Instagram Svarstyklių tatuiruotė vyrams 3Kreditas: Instagram Svarstyklių tatuiruotė vyrams 4Kreditas: Instagram

Nors kalbant apie Svarstyklių ženklą galima rasti ir daugiau moteriškų tatuiruočių, sakyti, kad vyrai jų netatuiruoja, būtų per mažai. Yra nemažai populiarių Svarstyklių tatuiruočių vyrams.

Paprastai jie dažomi storesniu rašalo sluoksniu, šiek tiek labiau minimalistiniu ar nesąžiningu, kaip matote kai kuriuose aukščiau pateiktuose dizainuose. Jie atrodo drąsesni ir kartais didesni, nes vyrai juos uždeda ant krūtinės, nugaros ir dažnai bicepso. Matote, kad vyrauja Svarstyklių zodiako ženklų tatuiruotė, populiari tarp vyrų.

Tačiau taip pat galite pastebėti, kad kai kurie dizainai reiškia, kad jie mąstė ne iš dėžutės, kad paruoštų juos atrodyti pritrenkiančiai ir patraukliai, kad ir kaip į juos žiūrėtumėte. Jei kaip vyras norite pasidaryti Svarstyklių tatuiruotę, geriausia derinti drąsesnius tonus, bet nepabėgti išreikšti savęs.

6. Svarstyklės Svarstyklių tatuiruotė

Svarstyklės Svarstyklių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Svarstyklės Svarstyklių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Svarstyklės Svarstyklių tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Kaip jau minėjome anksčiau, svarstyklės Svarstyklių tatuiruotė yra viena populiariausių. Tai suteikia vaizdingesnį Svarstyklių zodiako įvaizdį, bet taip pat yra turtas, įrankis, padedantis tiems, kurie jį rašo, išreikšti save. Tai padeda jiems parodyti savo nuoširdumo, sąžiningumo ir teisumo jausmą.

Svarstyklės gali būti naudojamos kažkam išmatuoti, tačiau jos taip pat padeda subalansuoti tam tikrus bruožus, dėl kurių mes nesutariame. Jei ieškote tų bruožų, geriausia juos išreikšti tatuiruotėje ir surasti tatuiruočių meistrą, kuris galės perteikti šedevrą.

Viena iš mūsų parodytų masto tatuiruočių yra sverianti tarp širdies ir proto. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad šią pusiausvyrą sunku pasiekti, tačiau atsidavę ir nuosekliai visada galite priartėti prie pusiausvyros.

7. Akvarelinė Svarstyklių tatuiruotė

Akvarelinė Svarstyklių tatuiruotėKreditas: Instagram

Spalvingos tatuiruotės buvo dalykas ilgą laiką. Tačiau tie, kurie ieško minimalistinio dizaino, vengs spalvų ir sutelks dėmesį į juodai baltą tatuiruočių kūrimo aspektą.

Nepaisant to, jei esate spalvingų, gyvybingų ir ryškių fonų gerbėjas, turėtumėte pabandyti pridėti šiek tiek daugiau žavesio prie savo tatuiruotės. Tai padės įnešti gyvybės, padaryti ją labiau pastebimą ir pritraukti daug teigiamų komentarų iš kitų bendraminčių tatuiruočių meistrų.

Akvarelės yra populiarios visur meno srityje, o tatuiruotės nėra išimtis. Kol kalbėsite su savo tatuiruočių meistru, turinčiu patirties su jais, jums tikrai patiks jūsų tatuiruotė. Nors radome tik vieną gerą šios idėjos idėją, esame tikri, kad galite pasiūlyti dar geresnių idėjų.

8. Svarstyklių moters tatuiruotė

Svarstyklių moters tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Svarstyklių moters tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Svarstyklių moters tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Anksčiau minėjome, kad svarstyklių svarstykles įkvėpė graikų ir romėnų mitologija. Kai teisingumo deivė laiko skalę vienoje rankoje, kad parodytų, kad teisingumas patenkintas ir pusiausvyra pasiekta.

Šiuolaikinės horoskopo iliustracijos, kaip ir daugelis kitų zodiako ženklų, Svarstyklių figūrą rodo kaip moterį. Tai sakant, pasidaryti tatuiruotę iš moters, kuri reprezentuoja Svarstykles, ir pridėti ją prie nugaros tatuiruotės ar tatuiruotės rankovės atrodo puiki idėja.

Tikimės, kad mūsų išvardyti dizainai įkvėps jus sukurti savo dizainą. Daugelis moterų netgi naudoja savo nuotraukas ir kelia įkvėpimą kurdamos tatuiruotę. Yra begalė idėjų, kurias galite panaudoti, kad atgaivintumėte didesnę Svarstyklių tatuiruotę, tik reikia išdrįsti.

9. Gėlių Svarstyklių tatuiruotė

Gėlių Svarstyklių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Gėlių Svarstyklių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Kiekviena tatuiruotės forma atrodo geriau su gėlėmis. Gėlės yra subtilumo, nekaltumo, pavasario, teigiamos energijos ir beveik visko, kas gražu, ženklas. Sakoma, kad Svarstyklės yra aistringos ir kupinos nuožmios jėgos. Tačiau gėlės gali ten pabrėžti ir apibūdinti savo prigimtį ir romantišką pusę.

Už gėlių slypi daugybė prasmių. Tačiau pavasarį ir vasarą niekada nesuklysite su rožėmis, hibiskinėmis lelijomis ir kitomis subtiliomis gėlėmis.

Tegul jūsų tatuiruotės aistra dega, bet taip pat parodykite užuojautą ir švelnesnę pusę. Tai, ką pastebėjome, yra tai, kad kai kuriuos Svarstyklių žvaigždyno tatuiruočių dizainus sudarė gėlių raštai, o ne žvaigždės. Mes išvardinome keletą tokių dizainų. Būtinai patikrinkite juos ir pažiūrėkite, ar tai tinka jūsų stiliui, ar ne.

10. Minimalistinė Svarstyklių tatuiruotė

Minimalistinė Svarstyklių tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Minimalistinė Svarstyklių tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Minimalizmas yra gyvenimo būdas. Minimalizme viskas susideda iš gryno paprastumo ir negausumo. Tatuiruočių prasme tai reiškia švelnesnio ir silpnesnio rašalo naudojimą, sutelkiant dėmesį į paprastesnius modelius ir dizainą bei kitus aspektus, dėl kurių tatuiruotė spindės paprastai. Kurdami tatuiruotę daugelis žmonių nori, kad ji būtų didelė ir susidėtų iš daugybės skirtingų modelių ir simbolių.

Tačiau, tai neveikia visiems. Kai kurie žmonės tiesiog nori turėti mažesnio ir paprastesnio dizaino tatuiruotes. Nors dauguma čia išvardytų tatuiruočių gali būti vadinamos minimalistinėmis, pridėjome dar keletą variantų, kuriems būtų suteikta ta pati savybė. Jei ieškote minimalistinės tatuiruotės, kuri neišnyks. Tai geras pasirinkimas išbandyti.

11. Svarstyklių nugaros tatuiruotė

Svarstyklių nugaros tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Svarstyklių nugaros tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Dauguma vyrų nori daryti didesnes tatuiruotes, kurios atrodo kaip meno drobė ant nugaros. Kai reikia padaryti didelį į paveikslą panašų tatuiruotės dizainą ant nugaros, svarbu suprasti, kad vieno simbolio paprastai nepakaks. Yra įvairių idėjų. Kai kurie nori sumaišyti kelis Zodiako ženklus iš savo gimimo kortelės, naudodamiesi skirtingomis planetomis, tokiomis kaip Merkurijus, Venera, Marsas, Jupiteris … Kartais jie dar labiau išsiplečia su mėnulio ženklu ir pan..

Tačiau kai kurie mėgsta Svarstykles detalizuoti kaip moterį, o tiksliau – deivę. Žvaigždynų taip pat yra gana daug. Tačiau daugelis panašių į juos yra sujungti įvairių formų, tokių kaip krentančios žvaigždės, kometos, planetos ir kiti dangaus kūnai, kurie yra per toli nuo mūsų, kad pasiektume.

12. Svarstyklių riešo tatuiruotė

Svarstyklių riešo tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Svarstyklių riešo tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Galiausiai šį sąrašą užbaigiame mažesniu tatuiruotės dizainu, kuris yra mažas kaip mygtukas ir gali lengvai tilpti į riešą ar kitą vietą, kuri jums atrodo tinkama. Žmonės, kuriems nepatinka, kad jų tatuiruotė išryškėja, paprastai ieškos būdų, kaip ją uždėti ant riešo. Vis dėlto, net ir laikantis atsargumo priemonių, kažkas gali juos pamatyti ir potencialiai sukelti problemų. Riešas yra puiki vieta tatuiruotėms.

Tačiau verta paminėti, kad dėmesys mažesnėms Svarstyklių tatuiruotėms, plonų raštų ir net balto rašalo naudojimas gali būti daug naudingesnis užmaskuojant tatuiruotę nuo kitų.

Daugiau DUK apie „Libra Tattoo“

Žmonės, norintys pasidaryti tatuiruotę Svarstyklėms, paprastai yra kūrybingi, kaip nori, kad jie atrodytų ir juos reprezentuotų. Nepaisant to, jei į kai kuriuos klausimus reikia atsakyti apie patį tatuiruočių procesą, galime atsakyti teisingai.

Kuri pozicija yra geriausia Svarstyklių tatuiruotė?

Svarstyklių tatuiruotė yra gana populiari tarp moterų. Dažniausiai tai matome mažiau pastebimose vietose, tokiose kaip blauzdos, kulkšnys, riešas, dilbis, o kartais net kaklas ir už ausies. Vis dėlto daugelis žmonių išsiskiria iš savo komforto zonos ir ant pečių bei bicepsų, veido, krūtinės, rankų ir kartais net delno sukuria didesnius ir ryškesnius piešinius.

Jei ieškote didesnio dizaino, tatuiruotė Svarstyklėms ant nugaros ar net šlaunies skamba kaip puiki idėja.

Ar skauda tatuiruotę Svarstyklėms?

Padaryti bet kokią tatuiruotę pakenks. Kartais daugiau, kartais mažiau. Viskas priklauso nuo padėties, kurioje padarysite tatuiruotę. Tačiau tai taip pat gali būti svarbu atsižvelgiant į jūsų skausmo toleranciją ir kitas galimas emocijas. Kad ir kaip būtų, turėtumėte būti pasirengę pasikalbėti su savo tatuiruočių meistrais apie skausmo malšinimo būdus prieš rašymo procesą ir jo metu. Taip pat galite pažvelgti į mūsų išsamų tatuiruočių skausmo valdymo vadovą.

Ar vaikinai taip pat gali pasidaryti Svarstyklių tatuiruotę?

Nors Svarstyklių tatuiruotės yra populiaresnės tarp moterų, o tai taip pat matyti iš mūsų išvardytų tatuiruočių dizainų, tatuiruotės Svarstyklės gavimo nevaržo jūsų biologinė lytis. Turėdami tai omenyje, galite pasidaryti savo Svarstyklių tatuiruotę kada ir kur norite (jei tai saugi ir reguliuojama priemonė.) Jei nerimaujate, kad ji atrodo moteriška, galite pridėti papildomų elementų iš savo kasdienio gyvenimo, pavyzdžiui, pomėgiai ar jūsų artimųjų vardas. Galimybės yra begalinės ir gražios.

Kiek kainuoja maža Svarstyklių tatuiruotė?

Mažiausios minimalistinio dizaino „Libra“ tatuiruotės gali kainuoti nuo 30 USD iki 50 USD biudžetui tinkamame asortimente, iki kelių šimtų dolerių, jei ieškote sunkesnio tatuiruočių dizaino rinkoje. Didelės abstraktesnio Svarstyklių charakterio nugaros tatuiruotės populiariose tatuiruočių studijose gali net kainuoti gerokai daugiau nei 1000 USD.

Pastaba: Taip pat galite išbandyti laikiną tatuiruotę, jei jums rūpi pinigai arba bijote skausmo.