Dizainas

35 geriausios moterų tatuiruotės (2021 m. Atnaujinta)

Ar kada nors pasidarėte tatuiruotę? Ar esate moteriškų vietų gerbėjas? Jei taip, kulkšnies tatuiruotės yra puiki idėja jums! Kulkšnių išdėstymas yra gana žaismingas & jausmingos, ir šios tatuiruotės puikiai atrodo laikui bėgant ir senstant. Raskite savo tobulą & Kitas tatuiruotės dizainas žemiau!

Ar skauda kulkšnies tatuiruotes?

Tai gali būti gana nepatogu ar skausminga. Taip yra todėl, kad aplink kulkšnį nėra daug odos. Įsitikinkite, kad esate psichiškai pasirengęs šiam procesui.

Pastaba: Štai kodėl dauguma moterų laikosi mažesnių kulkšnių tatuiruočių. Jie gražūs & minimalistinis, ne toks daug laiko reikalaujantis, tačiau šiek tiek skausmingas. Tai tobulas mišinys & abiejų pasaulių mišinys!

7 Mažas & Subtilios kulkšnies tatuiruotės

1. Moterų kulkšnių tatuiruotės šuns dizainas

Moterų kulkšnių tatuiruotės šuns dizainasVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Galite pasidaryti tatuiruotę ir skirti ją savo šuniui. Ar turite galvoje pūkuotą draugą? Šis mažas rašalo ir trikampio įkvėptas simbolis skirtas tiems, kurie mėgsta parodyti savo taikią ir mylinčią bei rūpestingą pasaulio pusę.

Šunys yra geriausi mūsų draugai, ar tu myli ir turi savo geriausią draugą? Jei taip, tiesiog žinokite, kad šią mini tatuiruotę užtruksite maždaug dvi valandas, kad padėtumėte ant kulkšnies.

2. Mažos kulkšnies tatuiruotės širdies idėja

Širdies idėja mažoms kulkšnies tatuiruotėmsVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ar jums patinka minimalistinės tatuiruotės ir kažkas, kas praktiška virš kulkšnies? Šis yra mažas ir žaismingas, taip pat idealiai tinka tiems, kurie nori tik spalvingų kulkšnių.

Ši kulkšnies tatuiruotė simbolizuos jūsų taikią pusę, taip pat meilę, kurią turite gyvenimo grožiui. Šis mažas širdies simbolis leis kitiems žinoti, kad esate taikus ir rūpestingas žmogus, puikiai tinkantis merginoms ir moterims.

3. Kulkšnių tatuiruotės dramblio idėja

Idėja apie kulkšnies tatuiruotes DramblysVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ar esate gyvūnų mylėtojas? Ar vertinate laukinę gamtą ir safario gyvūnus? Šis mažas ir subtilus dramblio atvaizdas skirtas tiems, kurie mėgsta išreikšti savo mintis ir jausmus laukinei gamtai. Šis juodas dramblys yra minimalistinis atspaudas ir jums patiks, jei esate jausmingas ir sentimentalus žmogus.

Drambliai paprastai simbolizuoja džiaugsmą ir gryną laimę. Jie yra sėkmės ir gero elgesio, taip pat teigiamų minčių ir gilių tikrų emocijų simbolis. Jie skirti vyrams ir moterims, kurie mėgsta išreikšti savo jausmingą pusę, idealiai tinka tiems, kurie turi didžiulę širdį.

4. Kulkšnių tatuiruotės Juokingi picos atspaudai

Kulkšnių tatuiruotės Juokingi picos atspaudaiVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ar jums patinka greitas maistas ir ypač pica? Ar esate greito maisto mėgėjas, gyvenantis iš įvairių saldumynų ar sūraus maisto? Jei tai jūsų mėgstamiausias maistas ir jums patinka šiukšlės, eikite su šia linksma tatuiruotės idėja!

Pica yra žaisminga ir juokinga tatuiruotės idėja. Picos gabalas simbolizuos jūsų charakterį ir jūsų pasirinktą maistą. Jei esate kažkas, kas mėgsta valgyti šį itališką delikatesą, kodėl gi ne tatuiruoti jį ant kulkšnies?

5. Kulkšnies tatuiruotės apvalkalo idėja

Kulkšnies tatuiruotės apvalkalo idėjaVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ar esate jūros mylėtojas ir mėgstate keliauti? Ar jums patinka vasaros sezonas, taip pat jūros kriauklių rinkimo koncepcija? Tai miela tatuiruotės idėja, jei mėgstate kokybiškai leisti laiką ir įsijungiate į kolekcininkų režimą.

Jūros simboliai simbolizuoja jūsų kelionių pusę ir meilę kelionėms. Šis mažas vandenyno įkvėptas tatuiruotės atspaudas skirtas vyrams ar moterims, kurie yra tyrinėtojai ar kolekcionieriai.

6. Kulkšnių tatuiruotės moterims Sailor Moon

Čiurnos tatuiruotės moterims Sailor MoonVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ar anksčiau žiūrėjote „Sailor Moon“? Ar apskritai mėgstate animacinius filmus? Ar šis anime buvo vienas iš jūsų mėgstamiausių? Merginos ar moterys dažniausiai renkasi šias tatuiruotes, nes tai buvo jų animacinis filmas dar 2000 m. Pradžioje. Ar jums taip pat patinka šis animacinis filmas?

Tai jūreivio Mėnulio simbolis, kuris parodys jūsų meilę jai kaip pagrindinei sagos veikėjai. Ši rausvos spalvos lazda atspindi jūsų ugningą pusę, kario pusę, taip pat meilę moteriškiems simboliams ir galingoms tatuiruotėms.

Taip pat skaitykite: Saulės ir mėnulio tatuiruotės: prasmė ir 47 geriausios dizaino idėjos

7. Degančios liepsnos kulkšnies tatuiruotė

Degančios liepsnos kulkšnies tatuiruotėVaizdo šaltinis: @uzotattoo

Ugnis slypi mumyse visuose, ar nesutiktumėte? Ugnies simbolis paprastai yra tai, ką norėsite uždėti virš kulkšnies, jei esate karštų gabalų gerbėjas (pažodžiui). Tai kitokia tatuiruotės idėja, kurią norėsite apimti ir parodyti, jei nesate klasikinių tatuiruočių.

Šis ryškiai violetinis ugnies vaizdas atspindi jūsų gilias emocijas ir tikrąją paslaptingą pusę. Violetinė dažniausiai yra naujos pradžios ir unikalių istorijų spalva, todėl ar nenorite, kad tai būtų ir jūsų linksmoji tatuiruotė?

7 gėlių kulkšnių tatuiruotės

1. Kulkšnių gėlių tatuiruotės

Kulkšnių gėlių tatuiruotėsVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ar esate gėlių mylėtojas? Būkime sąžiningi, kuri moteris nėra? Gėlės yra subtilūs ir spalvingi simboliai, kurie parodys jūsų tikrąsias spalvas ir jūsų asmenybę. Kiekviena moteris yra istorija ir gėlė savo kelyje, ar nesutiktumėte?

Ši raudonos spalvos banga ir raštas simbolizuoja jūsų ugningą ir jausmingą pusę. Raudona taip pat yra meilės ir aistros spalva. Taigi, kokia aistringa esate ir ką manote apie švelnias ir moteriškas žaismingas idėjas? Gėlės skirtingoms moterims gali simbolizuoti daugybę įvairių dalykų, tiesiog įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas spalvų modelis jums tinka.

2. Ryškiai oranžinė gėlių tatuiruotė

Ryškiai oranžinė gėlių tatuiruotėVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ši oranžinės ar raudonos spalvos gėlė yra dar viena būtinybė moterims, kurioms nustatyti prioritetai, taip pat moterims, kurios žino, kaip išsiskirti renkantis.

Šis tulpių vaizdas reiškia atgimimą ir naujus pokyčius. Tai taip pat simbolizuoja jūsų kalbantį charakterį ir gyvą asmenybę. Puikiai tinka tikriems ryškių ir skirtingų spalvų ir tatuiruočių gerbėjams.

3. Maža juoda & Baltos gėlės kulkšnies tatuiruotė

Mažas juodas & amp; Baltos gėlės kulkšnies tatuiruotėVaizdo šaltinis: @zeetattoo

Juodos ir baltos tatuiruotės yra gana paplitusios tarp moterų, kurios renkasi minimalistines ir moteriškas idėjas. Ar esate tas, kuris žino, kaip nusivilkti nespalvotą tatuiruotę? Ši idėja skirta tiems, kuriems kuo greičiau reikia kažko subtilaus virš kulkšnies.

Daugybė įvairių gėlių atspindės jūsų nesibaigiančią gyvenimo istoriją. Kuo daugiau gėlių įdėsite, tuo daugiau sluoksnių atrodys tarsi turėsite. Įsigykite šią vienspalvės tatuiruotės idėją, jei mėgstate senosios mokyklos tatuiruotes.

4. Violetinė kulkšnies gėlių tatuiruotė

Violetinė kulkšnies gėlių tatuiruotėVaizdo šaltinis: @tattooist_rohwa

Kaip kukliai ir minimalistiškai norite pasirodyti? Ar jums patinka gėlių idėjos ir ryškiai violetinės tatuiruotės? Ši idėja skirta moterims, kurios turi moterišką asmenybę, kurią nori parodyti ir parodyti pasauliui. Geriausia dalis? Pasiekę šią tatuiruotę, tatuiruočių parduotuvėje praleisite mažiau nei dvi valandas.

Violetinė yra paslaptinga spalva, parodanti jūsų tikrąjį grožį ir moteriškąją pusę. Jūs atrodysite kaip švelnus drugelis, atrodydamas taip, tarsi turėtumėte visas pasaulio paslaptis.

5. Maža juodos gėlės kulkšnies tatuiruotė

Maža juodos gėlės kulkšnies tatuiruotėVaizdo šaltinis: @recycletattoo.mini

Ši juodos ir baltos spalvos gėlių tatuiruotė puikiai atrodys virš jūsų kulkšnies. Tai paprastas šedevras, kurį dauguma tatuiruočių menininkų mokės valdyti ir ištraukti.

Ši gėlių tatuiruotė padės jums išsiskirti ir leis kitiems žinoti, kad esate privatus asmuo. Jums patinka rūpintis savo reikalais ir jums labiau patinka tyla ir vidinė ramybė, kaip tai daro dauguma mūsų.

6. Oranžinė gėlių kulkšnies tatuiruotė

Oranžinė gėlių kulkšnies tatuiruotėVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ar oranžinė jūsų mėgstamiausia spalva? Ar jums patinka parodyti savo meilę gėlėms per funky meną ir gyvybingas idėjas? Tai mažas oranžinės gėlės simbolis, kuris bus jūsų vidinių tikrų spalvų ir ramybės ženklas.

Oranžinė yra galios ir prabangos spalva. Jei norite pranešti pasauliui, kad esate pasiruošęs gerai praleisti laiką ir mėgstate kontroliuoti, parodykite tai naudodami šią tatuiruotės idėją!

7. Subtilios gėlių kulkšnies tatuiruotės

Subtilios gėlių kulkšnies tatuiruotėsVaizdo šaltinis: @markedonetattoo

Ar jums patinka mažos ir subtilios tatuiruočių idėjos? Ar esate minimalistinio požiūrio ir unikalių simbolių gerbėjas? Ši tatuiruotės idėja atspindės jūsų mažai priežiūros reikalaujančią asmenybę. Ar tai skamba kaip kažkas, kas jums patinka?

Tokios mažos gėlių tatuiruotės, kaip ši, užtrunka mažiau nei valandą. Jei jums patinka greitos ir lengvos idėjos ir dažnai keliaujate, kodėl gi nepasilikti prie šios tatuiruotės kaip savo kulkšnies sprendimo?!

7 drugelio kulkšnių tatuiruotės

1. Šoninių kulkšnių tatuiruotės drugelio idėja

Šoninių kulkšnių tatuiruotės drugelio idėjaVaizdo šaltinis: @jmunztattoos

Kiekviena mergina mėgsta gerą drugelio tatuiruotę, ar jūs taip pat esate viena iš tų merginų? Daugelis moterų renkasi moteriškas galimybes, nes jos yra tinkamas mūsų jausmingumo simbolis.

Drugeliai stovi už laisvę. Jei jaučiatės įstrigę ar norite išskleisti sparnus ir nuskristi, galite tai parodyti naudodami šią mažą tatuiruotę.

2. Drugelio tatuiruotės idėja ant kojos

Drugelio tatuiruotės idėja ant kojosVaizdo šaltinis: @vandal_tattoo

Kodėl nesujungus geriausio iš abiejų pasaulių ir nepasidažius sau drugelio ir gėlių įvaizdžio ant kulkšnies? Šis duetas yra žudikas, idealiai tinkantis visiems, kurie yra minkšti ir jautrūs, taip pat nori kažko meniško ir simboliško.

Ši tatuiruotė parodys jūsų meilę visiems dalykams, kurie yra mergaitiški ir susiję su grožiu. Puikiai tinka moterims, norinčioms apimti savo mergaitišką ir jautrią pusę.

3. Mėlyna kulkšnies drugelio tatuiruotė

Mėlyna kulkšnies drugelio tatuiruotėVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ar jums patinka zodiakas ir esate horoskopo gerbėjas? Šis vaizdas ir šis ryškus drugelis kartu su Liūto simboliu tiks moterims, kurios nuo tada tikrai įsimylėjo visą koncepciją.

Šis galingas duetas parodys jūsų meilę saldiems ir minkštiems elementams, taip pat jūsų dėkingumą už subtilias idėjas ir astrologiją! Ar tai skamba kaip kažkas, kas jūsų kelyje?

4. Milžiniška drugelio kulkšnies tatuiruotė

Milžiniška drugelio kulkšnies tatuiruotėVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Drugelis, lipantis ant rožės, yra mielas ir meniškas dalykas. Ši moteriška tatuiruotės idėja jums patiks, jei esate kažkas, kuris yra apsėstas subtilių simbolių. Ši idėja atspindės jūsų vidinę asmenybę, taip pat jūsų putojantį ir idealistinį požiūrį.

Šis duetas užtruks 3 valandas. Įsitikinkite, kad esate žmogus, turintis laiko ir kantrus, kai reikia tatuiruoti kulkšnis. Šis yra ryškus, garsus ir pastebimas, puikiai tinka garsiai ir ryžtingoms moterims.

5. Juoda subtili drugelio tatuiruotė

Juoda subtili drugelio tatuiruotėVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ne visi drugeliai turi būti juokingi, ryškūs ar gyvybingi. Pavyzdžiui, tai puikiai tinka tiems, kurie mėgsta tamsesnes ir paslaptingesnes tatuiruotes. Jei norite drugelio, kuris būtų kitoks ir unikalus savaip, ši tamsiai juoda/ruda spalva tinka jums!

Tai gali būti jūsų drąsi ir savotiška vyriška pusė. Ne visos merginos yra apie vaivorykštę ir drugelius, ar nesutiktumėte? Ši tatuiruotė yra kitokia, idealiai tinka garsiems ir ryžtingiems asmenims.

6. Drugelių kulkšnių tatuiruotės moterims

Drugelių kulkšnių tatuiruotės moterimsVaizdo šaltinis: @kelsiefirthtattoo

Visos juodos tatuiruotės ir šis juodas drugelis skirtas moterims, kurios žino, kaip supinti minimalistinį atspaudą ir nuostabų drugelį. Juodos tatuiruotės gali parodyti jūsų tikruosius ketinimus ir paslaptingą pusę. Ar jums patinka rizikingi ir subtilūs spaudiniai?

Ši kulkšnies tatuiruotė jums užtruks apie tris valandas. Tai reiškia galią ir moterišką energiją, taip pat mažus žingsnius ir mąstymą į priekį. Puikiai tinka klastingoms mergaitėms ir toms, kurios žino, kaip gauti tai, ko nori ir savo kelio.

7. Mažos drugelio kulkšnies pėdos tatuiruotės

Mažos drugelio kulkšnies pėdos tatuiruotėsVaizdo šaltinis: @keithharstad

Jei bijote didelių ir didesnių tatuiruočių, norėsite šio mažo ir subtilaus drugelio. Tai puikus pasirinkimas moterims, kurios mėgsta mažesnes tatuiruotes, ir moterims, kurios bijo adatos.

Mažesnė drugelio tatuiruotė parodys jūsų asmenybę ir jūsų putojantį bei idealistinį požiūrį. Jei esate tas, kuris žino, kaip džiaugtis gyvenimu be didelio spaudimo, ir jūs norite linksmintis savaip, šis drugelis parodys jūsų būseną, ir tai yra nuostabi tatuiruotė, puikiai tinkanti jūsų kulkšniui.

7 Spalvotas & Neįprastos kulkšnies tatuiruotės

1. Mielos klaidos įkvėptos kulkšnies tatuiruotės

Mielos klaidos įkvėptos kulkšnių tatuiruotėsVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

O kaip kažkas didelio ir kitokio? Ar jums patinka demonstruoti savo grandiozinę tatuiruočių kolekciją? Jei nebijote didesnių tatuiruočių ir esate kažkas, kas žino, kaip jas sukrėsti, šis animacinis personažas yra skirtas jums!

Parodykite visiems, koks purus ir energingas esate. Jei jūsų asmenybė yra garsi ir neapgalvota, o kartais ir vaikiška, galite tai parodyti naudodami šią animacinių filmų tatuiruotę.

2. Filmo įkvėpta „La Casa De Papel Tattoo“

Filmo įkvėpta „La Casa De Papel Tattoo“Vaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ar jums patiko „La Casa De Papel“ šou? Ar tai buvo vienas iš jūsų mėgstamiausių TV serialų? Jei taip, galite parodyti savo meilę ir dėkingumą naudodami šią tatuiruotę. Moterys, mėgstančios garsias ir ryškias tatuiruotes, taip pat gyvybingas idėjas, įvertins šį spaudinį.

Tai gali parodyti kitiems, kad žinote, kaip mėgautis gyvenimu ir gerai praleisti laiką. Taip pat pranešite kitiems, kad šis buvo vienas iš jūsų mėgstamiausių „Netflix“ serialų. Kuris personažas buvo tavo mėgstamiausias?

3. Spurgos įkvėpta kulkšnies tatuiruotė

Spurgos įkvėpta kulkšnies tatuiruotėVaizdo šaltinis: @1kimberlyreed

Ar esate didelė spurgų mėgėja ar žmogus, kuris iš esmės mėgsta saldumynus? Jei tai jūsų mėgstamiausias saldumynas ir mėgstate saldžias spurgas, kodėl neleiskite apie tai žinoti visam pasauliui? Ši tatuiruotė yra funky ir unikali savaip.

Tai simbolizuoja jūsų juokingą pusę ir jūsų meilę tikram maistui. Kiek saldainių norite ir reikia savo gyvenime? Parodykite visiems, kur stovite, su šia juokinga ir maža spurgos tatuiruotės idėja. Norėdami tai pasiekti, užtruksite mažiau nei tris valandas.

4. Pokemonų įkvėptos priekinės kulkšnies tatuiruotės

„Pokemon“ įkvėptos priekinės kulkšnies tatuiruotėsVaizdo šaltinis: @dannys_tattoos

Ar esate didelis „Pokémon“ gerbėjas ir meilužis? Jei jums patinka šis animacinis filmas ir jei tai buvo jūsų mėgstamiausias animacinis filmas, jūs įvertinsite šią tatuiruotę. Tai puiki idėja moterims, kurios vis dar jaučiasi vaikiškos ir jaunos širdyje.

Šis akvarelės „Charmander“ skirtas moterims, kurios mylėjo šį „Pokémon“. Ar tai buvo jūsų mėgstamiausia, kai augote? Jei taip, kodėl gi neleisti pasauliui pamatyti šio šedevro ?! Tai karšta ugninga tatuiruotės idėja, puikiai tinkanti ryžtingiems asmenims.

5. Gyvūnų įkvėptos gražios kulkšnies tatuiruotės

Gyvūnų įkvėptos gražios kulkšnies tatuiruotėsVaizdo šaltinis: @haenal_tattoo

O kaip mielas duetas? Tai mergaitiška ir moteriška tatuiruotė, kuri jums patiks, jei būsite kažkas, kas moka siūbuoti ir mėgautis paprastesnėmis tatuiruotėmis bei moteriškomis galimybėmis. Šis kūrinys nėra daug laiko reikalaujantis kūrinys, todėl yra dar viena priežastis!

Ši tatuiruotė ir šis kulkšnies variantas simbolizuoja draugystę ir tikrą ryšį. Jei kada nors užmezgėte tokį gilų ryšį su kažkuo svarbiu savo gyvenime, norėsite pademonstruoti šį dizainą, tai tikrai!

6. Varlės mažų kulkšnių tatuiruotės

Varlės mažų kulkšnių tatuiruotėsVaizdo šaltinis: @artofiolkas

Ar jums patinka varlės, gyvūnai ar gamta? Ar esate tas, kuris žino, kaip gerai praleisti laiką? Šis mažas varlių įkvėptas įvaizdis skirtas merginoms, kurios yra apsėstos moteriškų ir žaismingų bei linksmų vaizdų.

Varlė yra naujų šansų ir vilčių simbolis. Jei esate tas, kuris žino, kaip gerai praleisti laiką, ir jums patinka ryškesnės tatuiruotės idėjos, suteikite šiai linksmai varlei galimybę.

7. Ryškiai rožinė kulkšnies gėlių tatuiruotė

Ryškiai rožinė kulkšnies gėlių tatuiruotėVaizdo šaltinis: @hellbunnytattoos

Ar džiaugiatės krūva gėlių? Ar rožinė spalva jūsų mėgstamiausia? Ši tatuiruotė jums patiks virš kulkšnies, jei jums patinka unikalios ir mielos idėjos. Šis kūrinys nėra daug laiko reikalaujantis kūrinys, tačiau to norėsite, jei mėgstate moteriškas idėjas.

Tai simbolizuoja jūsų linksmą ir ryškią asmenybę, taip pat jūsų požiūrį į gyvenimą ir stresinių situacijų sprendimą.

7 Juoda & Baltos kulkšnies tatuiruotės

1. Atitinkantis kulkšnies tatuiruotes juodas dizainas

Juodos spalvos priderintos kulkšnies tatuiruotėsVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

O kaip šis juokingas duetas? Ar jums patinka derančios kulkšnies tatuiruotės? Ar esate tas, kuris žino, kaip suporuoti ir dėvėti dviejų skirtingų tipų tatuiruotes? Šis duetas skirtas moterims, kurios mėgsta juodą spalvą & baltos tatuiruotės idėjos, taip pat derančios kulkšnies tatuiruotės.

Šis duetas parodys jūsų nuotykių pusę ir jūsų meilę naujiems & įdomūs tyrimo elementai. Jei jums patinka astrologija, astronomija, taip pat galaktika – gyvensite dėl šio derinio!

2. Katės kulkšnies tatuiruotė

Katės kulkšnies tatuiruotėVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Kaip apie linksmą kulkšnies tatuiruotę? Ar esate tas, kuris myli kačiukus ir kačiukus? Tai juokinga juoda & baltos spalvos tatuiruotė, kuri jums patiks, jei ieškosite kulkšnies.

Ši tatuiruotė atspindi jūsų meilę gyvūnams ir katėms, taip pat knygas! Ar esate knygų šnipas? Galbūt kas nors žino, kaip mėgautis įvairiais savo gyvenimo aspektais? Parodykite šį grožį išdidžiai!

Taip pat skaitykite: 50 geriausių juodos katės tatuiruotės dizaino idėjų (prasmė ir įkvėpimas)

3. Mažas kulkšnių tatuiruočių namas Inspo

Mažas kulkšnių tatuiruočių namas „Inspo“Vaizdo šaltinis: @yard_n_gnome

Kaip minimalistinį norite gauti? Ar esate tas, kuris mėgsta puošti puošnius spaudinius? Šią namų įkvėptą kulkšnies riešo apyrankės idėją labai lengva ir greitai gauti & praktiška dėti. Prireiks mažiau nei valandos, kad suprastumėte šią idėją.

Namų simbolis reiškia jūsų nesibaigiančią ir gryną meilę artimiausiems. Ar esate šeimos žmogus? Tai galite parodyti naudodami šį paprastą dizainą.

4. Triušio kulkšnies tatuiruotės idėja

Triušio kulkšnies tatuiruotės idėjaVaizdo šaltinis: @izzystabs

Gyvūnų mylėtojams (ypač triušių mėgėjams) patiks šis spaudinys. Tai vidutinio dydžio kulkšnies tatuiruotė, kuri parodo jūsų ryškumą & greita pusė, taip pat jūsų sluoksniai. Jei visada keliaujate ir ieškote ko nors praktiško – šis triušis tai yra!

Triušiai stovi greitai & patikimi jausmai. Ar manote, kad einate teisingu keliu? Parodykite savo greitį ir tobulumo poreikį naudodami šią mažą tatuiruotės idėją.

5. Aštuonkojų kulkšnies tatuiruotės juodo dizaino

Aštuonkojų kulkšnies tatuiruotės juodos spalvosVaizdo šaltinis: @missmegstattoo

Ar esate jūros mylėtojas? O kaip aštuonkojų mylėtojas? Šis juodo rašalo tatuiruotės dizainas idealiai tinka merginoms, kurios mėgsta paslaptingus simbolius, taip pat paprastą juodą rašalą. Parodykite kulkšnis su šiuo giliavandeniu gyvūnu.

Aštuonkojis reiškia jūsų sluoksnius ir gilų ryšį. Jei esate žmogus, kuriam sunku išreikšti savo tikrąjį „aš“, tiesiog žinokite, kad galite tai padaryti su tokiu įvaizdžiu kaip šis.

Taip pat skaitykite: 40+ populiarių aštuonkojų tatuiruočių 2021 m.: Kūrybingi odos piešiniai, norint gauti rašalą

6. Nuodų įkvėpta kulkšnių tatuiruotė moterims

Nuodų įkvėpta kulkšnies tatuiruotė moterimsVaizdo šaltinis: @lexietattoo

Kaip apie šią juodos tatuiruotės idėją? Ar jums patinka parodyti savo meilę subtilioms ir unikalioms idėjoms? Ši juoda & balta kombinacija yra šiek tiek neįprasta, tačiau ji jums tiks, jei jums patinka puošnios ir meniškos tatuiruotės.

Šis nuodų simbolis reiškia išreikšti savo tikrąją pusę ir tikrąjį „aš“, kuris kai kuriems gali pasirodyti toksiškas. Tačiau, jei žinote, kas esate ar kur stovite, jums reikės šios tatuiruotės.

7. Mažos gėlės kulkšnies tatuiruotės mandalos idėja

Mažos gėlės kulkšnies tatuiruotės mandalos idėjaVaizdo šaltinis: @nietoperek_tattoo

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, kaip apie šią mažą tatuiruotės idėją? Tai mandalos įkvėpta tatuiruotė ir puikus jūsų kulkšnies atspaudas. Idealiai tinka moterims ir moteriškoms moterims, taip pat toms, kurios turi skirtingas istorijas.

Mandalos paprastai yra tobulumo ir idealizmo simbolis. Ar esate tas, kuris mėgsta parodyti pasauliui savo tikrąjį veidą ir savo kūrybinę pusę? Tai yra vienintelė tatuiruotė jums.

Paruošta jūsų kulkšnies tatuiruotei?

Taigi, ar esate pasiruošęs naujai kulkšnies tatuiruotei? Kuris dizainas yra geriausias & gražiausia, tavo nuomone, ir šiuo atveju? Šios kulkšnies tatuiruotės puikiai tinka bet kuriai amžiaus grupei + jos atitiks jūsų pageidavimus & stilius, tai tikrai!

Taip pat skaitykite:

  • 100 seksualių tatuiruočių dizaino idėjų moterims (2021 m. Atnaujinta!)
  • 30+ populiariausių moterų pečių tatuiruočių 2021 m
  • 70+ šauniausių kaklo tatuiruočių moterims 2021 m
  • 30 nuostabių moterų klubų tatuiruočių dizaino
  • 22 gražios rožės su vardais tatuiruočių idėjos moterims
  • 28 šaunios mažos tatuiruotės moterims 2021 m