Dizainas

32 mažos ir unikalios tatuiruotės vyrams (ir ką jos reiškia)

Jei nesate didesnių tatuiruočių gerbėjas ir bandote padaryti kažką subtilaus, jums patiks šis straipsnis! Čia mes kalbėsime apie įvairias rūšis, spalvas ir spaudinius, kurie gali tikti vaikinams, kuriems nepatinka tatuiruočių procesas (o tai gali būti gana skausminga dirbant su didesnėmis tatuiruotėmis). Raskite tai, kas tinka jūsų asmenybei ir subtiliam kūnui & pirmenybė šiame straipsnyje.

Kodėl verta daryti mažas tatuiruotes?

Mažos tatuiruotės yra skirtos vyrams, kuriems nepatinka tatuiruočių procesas, taip pat pati adata. Jums patiks mažesnė tatuiruotė, jei:

 • Jūs turite jautrią odą
 • Jūs esate minimalistas
 • Jums labiau patinka mažesnės tatuiruotės, nes jas lengviau pasidaryti
 • Jie yra pigesni ir ekonomiškesni
 • Jums nepatinka procesas
 • Norisi kažko diskretiško

Kaip skausmingos yra mažos tatuiruotės?

Tai niekada nesusiję su jūsų tatuiruotės dydžiu, bet daugiau-apie vietą. Mažesnės tatuiruotės užtruks daug mažiau laiko, tai tikrai. Galite tikėtis išeiti iš parduotuvės per 1-2 valandas, o tai puiki žinia! Tačiau, jei galų gale padėsite savo tatuiruotę aplink nepatogią vietą, pajusite skausmą, nepriklausomai nuo jo dydžio! Stenkitės vengti:

 • Tavo šonkauliai
 • Jūsų galva, veidas ar kaklas
 • Apykaklės kaulai
 • Kulkšnis
 • Kelis
 • Alkūnė
 • Pažastis

8 Mažas & Unikalios mažos tatuiruotės

1. Mažos tatuiruotės vyrams ant rankų „Galaxy“ & Įkvėptas Egiptas

Mažos tatuiruotės vyrams ant rankų „Galaxy“ & amp; Įkvėptas EgiptasVaizdo šaltinis: @smalltattoohub

Ar tikite galia ar visata? Daugelis vyrų mėgsta ant savo kūno uždėti galaktikos tatuiruotes ir panašius spaudinius. Ši rankos antspaudo tatuiruotė netinka visiems, bet jums patiks, jei esate mažesnių tatuiruočių gerbėjas, tačiau efektinga ir aguoniška vieta.

Simbolizuokite savo įsitikinimus ir meilę galaktikai, kartu vertindami senovės Egiptą, jų kultūrą ir majų kultūrą. Ši tatuiruotė parodys jūsų aistrą istorijai, ar tai skamba kaip jūs? Jei taip, įsitikinkite, kad jį gausite!

2. Šoninės riešo tatuiruotės katės vaizdas

Šoninės riešo tatuiruotės katės vaizdasVaizdo šaltinis: @sofar.seoul

Kaip apie juokingą katės tatuiruotę? Gal esate kačių žmogus ar galbūt kačių mylėtojas? Jei taip, galite parodyti savo meilę šiam mažam augintiniui ir pūkuotoms gysloms naudodami šią mažą ir tikslią tatuiruotę.

Katės laikomos paslaptingomis ir velniškomis būtybėmis. Jie yra ryžto simbolis ir yra laikomi nesėkmės nešėjais. Jei manote, kad nesugebate susidoroti su visuomenės spaudimu ir kartais esate savo priešas, suteikite šiai tatuiruotei galimybę!

3. Mažos tatuiruotės vyrams su prasme

Mažos tatuiruotės vyrams su prasmeVaizdo šaltinis: @maty_pokes

Ar tiki meile? O gal buvote sužeistas ir širdį sudaužėte vienu gyvenimo momentu? Daugelis vaikinų mano, kad negali išreikšti savo tikrųjų emocijų. Jei tai rezonuoja, naudokite šį juodą rašalą.

Ar tikite meilės deive, tačiau norite savo tatuiruotei suteikti unikalų požiūrį, kuris yra kažkas jūsų gatvėje? Šis kvailas Kupidono dizainas jums tiks, jei esate meilės gerbėjas, bet neįprastai!

4. Mielas šeimos įkvėptas šeimos tatuiruotės paveikslas

Mielas šeimos įkvėptas šeimos tatuiruotės paveikslasVaizdo šaltinis: @homeboytattooer

Ar esate šeimos žmogus? Galbūt esate tas, kuris per mažą tatuiruotę nori parodyti savo meilę ir dėkingumą kitiems artimiems ir svarbiems jūsų gyvenimo žmonėms? Tai jums tiks, jei esate emocingas, bet bijo adatos.

Ši tatuiruotė atspindi jūsų mylinčią ir rūpestingą pusę + ji taip pat gali parodyti ir atstovauti kiekvienam jūsų šeimos nariui. Tai užtruks mažiau nei dvi valandas, o tai yra dar viena pliusas!

5. Mažos vyrų tatuiruotės kaukolės vaizdas

Mažas vyrų tatuiruotės kaukolės vaizdasVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

O kaip kaukolės vaizdas ant rankos? Šis rašalas yra paprastas, tačiau gana bauginantis ir paprastas. Jums tai patiks, nes šiai tatuiruotei sukurti nereikia daug laiko.

Ši kaukolė gali simbolizuoti jūsų sielvartą, taip pat bet kokius praradimus, kuriuos galbūt patyrėte ir patyrėte praeityje. Tai menka ir bauginanti tatuiruotė, idealiai tinkanti vaikinams, kurie tuo pačiu nori parodyti savo drąsią ir trapią pusę.

Skaityti daugiau: Cukraus kaukolės ir Calavera tatuiruotė: prasmė ir dizaino idėjos

6. „Tattoo Designs for Male Hand“ „Nike“ įkvėptas

„Nike“ įkvėpti tatuiruočių modeliai vyramsVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ar tu sportbačio galva? Ar jums patinka vėl ir vėl įsigyti naujus sportbačius? Ši paprasta ir maža tatuiruotė gali būti graži ir paprasta. Jei jums labiau patinka verslo tatuiruotės ir jūs žinote, kaip gerai praleisti laiką, tai jums tinka!

Jei „Nike“ yra jūsų mėgstamiausias prekės ženklas, ši tatuiruotė jums patiks geriausiai. Tai stilingi sportbačiai, kurie parodys jūsų madingą ir stilingą pusę, idealiai tinka vyrams ir berniukams!

7. Tatuiruotės idėjos Mažo rašalo kaukolės dizainas

Tatuiruotės idėjos mažo rašalo kaukolės dizainasVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ar bijai mirties? Tačiau norite tai išreikšti ypač vienu dizainu, bet vis tiek išsaugokite tą juokingą ir animacinį filmą? Šis juodas rašalas idealiai tinka jums.

Ar manote, kad gyvenime turite daug meilės kuriai nors merginai? Galvojate parodyti pasauliui savo drąsiąją pusę? Šis juokingas rašalo dizainas atrodys nuostabiai virš jūsų kojos ar dilbio.

8. Mažos „Badass“ tatuiruotės vaikinams

Mažos „Badass“ tatuiruotės vaikinamsVaizdo šaltinis: Instagram

Ar esate kūrybingas žmogus? Galbūt esate tas, kuris žino, kaip išreikšti meną? Šis rakto skylutės dizainas su moteriškomis akimis ir blakstienomis tiks jūsų meniškai pusei. Ši tatuiruotė puikiai tinka visiems, kurie bando padaryti nuostabų pirmąjį įspūdį.

Akys – tai langas į sielą, kaip sako senas posakis. Šis dilbio vaizdas puikiai tinka visiems, kurie bando išreikšti savo tikėjimą ir jausmus vienu unikaliu būdu. Ši tatuiruotė jums tiks, jei esate žmogus, kuris mėgsta būti sąžiningas su aplinkiniais ir jei esate sentimentalių kūrinių gerbėjas.

8 Mažos dilbio tatuiruotės

1. Tatuiruočių dizainas vyrų dilbio miško įvaizdžiui

Vyrų dilbio miško įvaizdžio tatuiruočių dizainasVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Kaip apie mažą riešo tatuiruotę? Šis gabalas nėra skausmingas, tačiau tai yra nuostabus pasirinkimas tiems, kurie bando išsiskirti ir neišleidžia daug laiko ar pinigų pasidarydami tatuiruotę.

Miškas gali simbolizuoti jus ir įstrigimo ar pasiklydimo jausmą. Kaip dažnai susiduriate su nelygiu keliu ir kaip dažnai bandote save rasti? Ši tatuiruotė gali kalbėti už jus!

2. Hario Poterio įkvėptos mažos tatuiruotės vyrams su prasme

Hario Poterio įkvėptos mažos tatuiruotės vyrams su prasmeVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ar esate Hario Poterio gerbėjas? Ne visi matė visus filmus ar skaitė knygas. Ar išsiskiriate, kai kalbate apie savo vedlį? Jei taip, ši maža riešo tatuiruotė jums puikiai tinka.

Mirtinos relikvijos formuoja visą Poterio seriją. Jei esate vėpla ir unikalių tatuiruočių gerbėjas, jums patiks pasidaryti šią tatuiruotę per dilbį.

Taip pat skaitykite: 30 geriausių mirties valgytojų tatuiruočių dizaino idėjų (spalvota, juoda) & Balta)

3. Įkvėptos mažos tatuiruotės vyrams ant rankų plaukikės

Įkvėptos mažos tatuiruotės vyrams ant rankų plaukikėsVaizdo šaltinis: Instagram

Ar esate plaukikas? Gal naras? Bet kokiu atveju, jūs turite mylėti vandenį! Šis mielas dilbio gabalas tiks vasaros mėgėjams, taip pat vyrams, kurie mėgsta vandens sportą.

Ši maža tatuiruotė parodys, kad visada laukiate naujų iššūkių ir mėgstate linksmintis. Padarykite šią juodo rašalo tatuiruotę, jei esate nuotykių gerbėjas!

4. Vyšnia & Spalvotos įkvėptos mažų vyrų tatuiruotės

Vyšnios & amp; Spalvotos įkvėptos mažų vyrų tatuiruotėsVaizdo šaltinis: Instagram

Ar jums patinka spalvų tatuiruotės? Ar esate tas, kuris mėgsta išreikšti savo menišką pusę per paprastas, bet ryškias tatuiruotes? Tai taip pat skirta vaisių gerbėjams. Geriausia dalis apie tai? Tai užtruksite tik dvi valandas.

Vyšnios paprastai simbolizuoja meilę ir harmoniją. Ar tai atitinka jūsų asmenybę? Net vyrai gali siūbuoti tokį paprastą rašalą, tik įsitikinkite, kad jis tinka jūsų charakteriui ir jūsų asmenybei.

5. Angelas & Religijos tatuiruočių idėjos su prasme

Angelas & amp; Religijos tatuiruočių idėjos su prasmeVaizdo šaltinis: Instagram

Angelų tatuiruotės paprastai yra gana paplitusios tarp vyrų, turinčių stiprią religinę pusę. Tai nuostabi ir privaloma tatuiruotė, jei esate žmogus, kuris žino, kaip išreikšti savo įsitikinimus, ir norite, kad kiti suprastų jūsų tikėjimą.

Angelai yra sėkmės ir laimės nešėjai. Ši tatuiruotė taip pat parodys jūsų sentimentalią pusę. Pasistenkite, jei esate tikintis tikėjimu ir nauja pradžia.

6. Mėnulio mažosios dilbio tatuiruotės įkvėpimas

Mėnulio mažosios dilbio tatuiruotės įkvėpimasVaizdo šaltinis: Instagram

Ar esate galaktikos, taip pat mėnulio ir žvaigždžių gerbėjas? Tai puiki dvasinė tatuiruotė, kuri gali parodyti jūsų pusę. Padėkite jį virš dilbio ir jis parodys kitiems, kur stovite, taip pat kaip matote, kaip pasaulis sukasi aplink jus.

Kalnų simboliai paprastai reiškia naujus iššūkius, kuriuos norite įveikti. Šis dizainas skirtas vyrams, kurie nebijo parodyti savo tikrosios pusės ir priimti naujus iššūkius. Parodykite kitiems, kaip esate pasirengęs augti, nepaisant visko, kas pasitaiko.

Taip pat skaitykite: Saulės ir mėnulio tatuiruotės: prasmė ir 47 geriausios dizaino idėjos

7. Skorpiono įkvėpta mažoji dilbio tatuiruotė

Skorpiono įkvėpta mažoji dilbio tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Ar jums patinka gyvūnų tatuiruotės? Kaip apie baisią juodą Skorpiono tatuiruotę? Šis juodas dizainas puikiai atrodys vaikinams, kurie turi jausmingą pusę, kurią nori parodyti per mažesnę tatuiruotę.

Skorpionai simbolizuoja atgimimą ir naujus pokyčius. Jei esate pasirengęs priimti šį pakeitimą ir parodyti visiems, kiek toli nuėjote, eikite su šia tatuiruote.

8. Jokerio įkvėptos mažos badass tatuiruotės vaikinams

„Joker“ įkvėptos mažos badass tatuiruotės vaikinamsVaizdo šaltinis: Instagram

Ar esate „Joker“ gerbėjas? Jei taip, kaip galėtumėte uždėti šią „Harley Quinn“ tatuiruotę ant savo kūno? Tai žaisminga nespalvota tatuiruotė, kuri geriausiai tiks vaikinams, kurie yra „Marvel“ gerbėjai!

Harley atstovauja kitai „Joker“ pusei. Ji yra jo geresnė pusė. Jei jūsų gyvenime yra svarbus žmogus, kuriam galite skirti šį dizainą, rinkitės šį rašalą!

Skaityti daugiau: 25 geriausios „Joker“ tatuiruotės dizaino idėjos

8 Kojos & Mažos kulkšnies tatuiruotės

1. Baisi velnio įkvėpta maža tatuiruotė

Baisi velnio įkvėpta maža tatuiruotėVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Vaikinai, kurie nori ryškių ir garsių tatuiruočių, kurios gali atspindėti jų laukinę pusę, norės šios tatuiruotės! Tai baisu ir nepakartojama, idealiai tinka tiems, kurie mėgsta tą spalvą.

Ši velnio kaukė gali atspindėti jūsų dvi nuotaikas ir skirtingas kovas, kurias patyrėte per savo gyvenimą. Kiekvieno žmogaus viduje yra velnias, bet kaip tu sugebi jį valdyti, yra tikrasis klausimas.

2. Mažos tatuiruotės vyrams su prasme Palmė

Mažos tatuiruotės vyrams su prasme PalmėVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Subtilios ir mažos tatuiruotės yra skirtos žmonėms, kurie nemėgsta adatos, taip pat bet kokio skausmo. Ši maža delno tatuiruotė atrodys nuostabiai virš kulkšnies ir riešo. Gaukite tai, jei norite greitai ir be skausmo pasidaryti tatuiruotę.

Palmės simbolizuos jūsų meilę vasaros sezonui. Ši tatuiruotė taip pat rodo, kad esate žmogus, kuris žino, kaip gerai praleisti laiką ir kur visada linksmintis!

3. Tigro tatuiruotės modeliai vyrams

Tigro tatuiruotės modeliai vyramsVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Gyvūnų mylėtojai įvertins ir supras šios tatuiruotės grožį. Tai puikus mažas kūrinys visiems, kurie yra tigrų gerbėjai ir kurie mėgaujasi jų grožiu, taip pat žmonėms, kurie mėgsta laukinę gamtą!

Tigrai kartkartėmis parodo dantis. Jie yra plėšrūnai, kurie medžioja savo grobį ir žino, kaip visada gauti tai, ko nori. Ar tai jūs, ar tai skamba kaip kažkas, ką norite parodyti pasauliui?

4. Mielos dramblio mažos tatuiruotės

Mieli dramblio tatuiruotėsVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Vaikinai, kurie mėgsta mielas tatuiruotes ir kurie nori kažko kitokio, taip pat kaip animacinio filmo, patiks šiuo rašalo popmu. Tai paprasta ir maža tatuiruotė, kuri parodys jūsų žaismingą pusę, išlaikydama išvaizdą mažą ir minimalią.

Drambliai rodo ir atneša sėkmės. Jei esate tas, kuris mėgsta dėti mielas tatuiruotes, jums patiks ši maža tatuiruotė. Tai puikiai tinka tiems, kurie bijo adatos ir nori ką nors uždėti ant savo kūno per mažiau nei valandą.

Skaityti daugiau: 50 ir daugiau geriausių dramblių tatuiruočių dizaino idėjų (ir ką jos reiškia)

5. Mažų tatuiruočių gėlių idėja

Mažų tatuiruočių gėlių idėjaVaizdo šaltinis: Instagram

Gėlių tatuiruotės idealiai tinka tiems, kurie nemėgsta didesnių ir baisių tatuiruočių. Tai jums tiks, jei esate minimalistinis žmogus ir jei norite savo gyvenimo spalvų!

Geltona simbolizuoja sėkmę ir turtus. Jei bandote praturtėti ir norite dvasinės tatuiruotės, kuri atitiktų jūsų įsitikinimus, jums patiks ši maža tatuiruotė.

6. Baisus pėdų tatuiruotės mažas dizainas

Baisi pėdų tatuiruotė mažas dizainasVaizdo šaltinis: Instagram

Nereikia pasidaryti tatuiruotės, kurią matytų visas pasaulis. Jei jums reikia kažko tik sau ir ieškote mielo rašalo, tai tai! Mažos juodos tatuiruotės yra skirtos vaikinams, kurie mėgsta kažką juokingo, tačiau rezonuojančio su jų kuklia asmenybe.

Ši tatuiruotė gali simbolizuoti viską, ko norite. Tai juokinga ir nepakartojama tuo pačiu metu. Vyrams tai patiks, nes tai juokinga ir neįprasta tatuiruotė, kitokia ir nepanaši į viską, ką matėte ant kitų!

7. Funky & Juokinga mažų tatuiruočių pora Inspo

Funky & amp; Juokinga mažų tatuiruočių pora InspoVaizdo šaltinis: Instagram

Ar tu kvailas žmogus? Galbūt esate žmogus, kuris žino, kaip linksmintis, nepaisant visko? Daugeliui vaikinų patiks ši juodo rašalo tatuiruotė, kurią galite pasirinkti, jei turite ką nors ypatingo, kam tai skirti. Ši tatuiruotė taip pat parodo jūsų unikalius įgūdžius ir vaikišką pusę.

Jei esate skirtingo ir komiško rašalo gerbėjas, norėsite, kad ši maža tatuiruotė būtų ant kojos. Tai užtruksite mažiau nei dvi valandas. Tiesiog įsitikinkite, kad turite su kuo nors ypatingą, su kuriuo galėtumėte pasidalyti, ar net gaukite tinkamų dizainų, kurie tiktų jums abiems!

8. „Eagle Animal Tattoo“ mažas dizainas vyrams ant veršelio

„Eagle Animal Tattoo“ mažas dizainas vyrams ant blauzdosVaizdo šaltinis: Instagram

Ši erelio tatuiruotė skirta medžiotojams, kurie žino, kaip gauti grobį ir išreikšti savo emocijas viena unikalia tatuiruote. Tai geriausias pasirinkimas, jei jums reikia blauzdos tatuiruotės ir jei esate gamtos ar gyvūnų mylėtojas.

Ereliai simbolizuoja ilgaamžiškumą ir pasididžiavimą. Ar esate išdidus žmogus? Jei esate tas, kuris žino, kaip išskleisti sparnus ir išsisukti nuo daugybės įvairių dalykų, pademonstruokite tai su šia juodo rašalo tatuiruote.

8 Krūtinė & Atgal Mažos tatuiruotės

1. Pegasus įkvėptas krūtinės mažas gabalas

„Pegasus“ įkvėptas krūtinės mažas gabalasVaizdo šaltinis: Instagram

Jei esate istorijos mylėtojas ar kas nors, kas tiki senovinėmis istorijomis, norėsite šios tatuiruotės. Šis „Pegasus“ yra mistinis šedevras, kuris geriausiai atrodys per krūtinę ar petį. Idealiai tinka sportuojantiems vaikinams.

Pegasas simbolizuoja laisvę ir galią. Ar ketinate pasidaryti šią tatuiruotę? Tai parodys visiems, koks esate ypatingas ir kitoks. Tegul pasaulis mato, kaip esate pasiruošęs išskleisti sparnus ir linksmintis.

2. Citrinos ryškiai geltona maža tatuiruotė

Citrinos ryškiai geltona maža tatuiruotėVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Kaip apie kažką kitokio ir įmantraus? Ši citrinos tatuiruotė skirta vaikinams, kurie yra neįprasti išorėje ir kuriems reikia kažko unikalaus, kai kalbama apie jų tatuiruotes. Šis simbolizuoja jūsų asmenybę ir yra spalvingas bei mielas tuo pačiu metu.

Citrinos yra naujų idėjų ir linksmų dovanų simboliai. Jei esate nuotykių žmogus ir žmogus, kuris gana dažnai turi naujų idėjų, rinkitės šią tatuiruotę!

3. Miela juoda & Balto bebro maža tatuiruotė

Miela juoda & amp; Balto bebro maža tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Kaip apie mažą bebro tatuiruotę? Tai gali būti nuostabi tatuiruotė ant krūtinės. Tai graži juodai balta tatuiruotė, kuri jums patiks, jei esate gyvūnų tatuiruočių gerbėjas. Tai laukinis ir neįprastas pasirinkimas, galintis parodyti jūsų asmenybę.

Šis gyvūnas simbolizuoja atkaklumą ir sunkų darbą. Ar esate darbštus žmogus? Galbūt jūs esate tas, kuris žino, kaip pasiekti tai, ko norite savo kelyje! Jei taip, ši tatuiruotė yra ideali ir puikiai tinka jums.

4. Raidės įkvėpta krūtinės maža tatuiruotė vyrams

Raidės įkvėpta krūtinės maža tatuiruotė vyramsVaizdo šaltinis: Instagram

Unikalios raidės ir tatuiruotės, kurios yra pritaikomos ir tik sentimentalios jums, gali būti nuostabus šauksmas. Vaikinai, norintys iššokančios krūtinės tatuiruotės, patiks šiam kūriniui. Tai puikus intriguojančių simbolių derinys ir unikali reikšmė, kurią jūs tik žinote.

Ši tatuiruotė simbolizuoja jūsų tikėjimą. Prireiks mažiau nei valandos, kad padėtumėte jį ant vyriškos krūtinės. Išbandykite, jei taip pat esate tikslumo gerbėjas.

5. Juokinga angelo krūtinės maža tatuiruotė

Juokinga angelo krūtinės maža tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Mažas angelas gali būti žaisminga tatuiruotė. Šią krūtinės dalį galima greitai ir lengvai gauti. Tai sentimentalus kūrinys ir parodys jūsų religinę pusę.

Angelai yra sėkmės ir tikėjimo nešėjai. Koks stiprus jūsų tikėjimas? Galite parodyti jo prasmę ir galią naudodami šį mažą juodą kūrinį.

6. Pasitikėk niekuo maža tatuiruote virš krūtinės

Pasitikėk niekuo maža tatuiruote virš krūtinėsVaizdo šaltinis: Instagram

Pasitikėk, kad niekas nėra tobula tatuiruotė žmonėms, kurie netiki likimu, nemėgsta kitų žmonių ir kurie mėgsta gauti tai, ko nori patys. Jei nesate žmonės ir norite tai parodyti diskretiškai, tai yra puiki raktikaulio tatuiruotė jums.

Jūsų tatuiruočių meistrui patiks tai uždėti ant jūsų kūno. Tačiau atkreipkite dėmesį, nes ši vieta yra gana sudėtinga ir gali būti nepatogu eiti. Tai unikaliai ir paprastai parodo jūsų asmenybę ir įsitikinimus, taip pat jūsų asmenybę.

7. Karūnos vaizdas & Saulės sistemos mažos tatuiruotės

Karūnos vaizdas & amp; Saulės sistemos mažos tatuiruotėsVaizdo šaltinis: Instagram

Ar tu esi karalius savo aplinkoje? Ar manote, kad galite išreikšti savo įsitikinimus viena tatuiruote? Šis taip pat dekoruotas visomis mėnulio fazėmis ir yra puikus pasirinkimas astrologijos mėgėjams.

Ši karūnos tatuiruotė parodo jūsų galingą ir ryžtingą pusę. Tai taip pat leidžia kitiems žinoti, kas yra karalius ir kas valdo pasaulį. Jei esate galingas ir sąžiningas vaikinas, kuris žino, ką gauti ir kaip lažintis, ši tatuiruotė jus valdys!

8. Svarbi data virš krūtinės Maža tatuiruotė

Svarbi data virš krūtinės Maža tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jūs galite eiti su šia tatuiruote. Prasmingas pasimatymas ir kažkas asmeniško jums tiks visiems, kurie mėgsta pritaikyti rašalą.

Eikite į pasimatymą, kuris jūsų gyvenime reiškia kažką didelio ir svarbaus. Galite nurodyti savo žmonos, vaiko gimimo datą ar datą, kuri jus suformavo ir kuri buvo prasmingas ir svarbus įvykis jūsų gyvenimo kelionėje.

Pasiruošę pasidaryti naują tatuiruotę?

Taigi, ar esate pasiruošęs pasidaryti naują tatuiruotę? Kuris iš jūsų mėgstamiausių iš sąrašo ir ar visada buvote minimalistinio ir smulkaus dizaino gerbėjas? Praneškite mums savo pasirinkimą ir savo mintis, mes norėtume žinoti!

Daugiau idėjų: 95 puikių tatuiruočių idėjų vyrams: galutinis vadovas (2021 m. Atnaujinta)