Dizainas

30 nuostabių moterų klubų tatuiruočių dizaino

Ar ieškote šaunios klubo tatuiruotės? Ar žinojote, kad tai vieni populiariausių & bendros tatuiruočių parinktys ir vietos moterims, kurios mėgsta moteriškus kūrinius? Jei esate tas, kuris mėgsta išsiskirti savo unikaliu pasirinkimu ir ieškote tobulos klubo tatuiruotės, skaitykite toliau! Čia mes jums parodysime keletą geriausių ir įvairiausių klubo tatuiruočių variantų.

Kodėl verta pasidaryti klubo tatuiruotes?

Klubo tatuiruotės gali būti žaismingos, moteriškos ir spalvingos. Paprastai jie yra gana maži ir subtilūs, todėl idealiai tinka moterims, kurios renkasi minimalistinius kūrinius. Galite mėgautis ryškia klubo tatuiruote ir išreikšti jos prasmę, kaip jums patinka! Taip pat galite visiškai jį pritaikyti pagal savo pageidavimus.

Padarykite klubo tatuiruotes?

Kadangi šioje srityje nėra daug odos ar papildomos mėsos, jie skauda ir gali jaustis šiek tiek nepatogiai. Įsitikinkite, kad užsisakėte nuostabų tatuiruočių menininką ir kad esate visiškai protiškai pasirengęs prieš išvykdamas išsitatuiruoti.

5 spalvingos klubo tatuiruotės moterims

1. Fenikso raudonos klubo tatuiruotės

Fenikso raudonos klubo tatuiruotėsVaizdo šaltinis: tatuiruotė

Galite pasidaryti šią šlaunies gabalo tatuiruotę ir apimti Phoenix galią! Ši ryškiai raudona tatuiruotė skirta visiems, kurie mėgsta galingą, seksualų ir karštą rašalą (pažodžiui). Didelės šlaunų tatuiruotės užima daug laiko, tačiau puikiai tinka visiems, kurie nori parodyti savo perfekcionistinę pusę.

Feniksas paprastai simbolizuoja ir reiškia prisikėlimą. Tai galingas paukštis, kuris parodys savo sparnus, kai bandys išreikšti savo naują pusę ir šviesią ateitį. Ši tatuiruotė jums tiks, jei išgyvenate ką nors naujo ir ieškote gilaus įkvėpimo.

Taip pat skaitykite:

30 ir daugiau seksualiausių šlaunų tatuiruočių modelių mergaitėms

20 ir daugiau geriausių „Phoenix“ tatuiruočių modelių (užsidėkite savo mistinį blizgesį)

2. Didelis klubo tatuiruotės driežas Spalvingas dizainas

Didelis klubo tatuiruotės driežas Spalvotas dizainasVaizdo šaltinis: instagram

O kaip šlaunies tatuiruotė? Šis vienodai tiks vyrams ir moterims. Tai galingas ir spalvingas kūrinys, kuris jums patiks, jei esate gyvūnų mylėtojas. Driežas gali simbolizuoti jūsų asmenybę, taip pat jūsų spalvingą ir linksmą pusę! Šią tatuiruotę užtruksite 3-4 valandas, kad padėtumėte ant kūno.

Driežai paprastai atstovauja ir reiškia naują skyrių, taip pat teigiamus pokyčius. Ar esate tas, kuris gali prisitaikyti ir prisitaikyti prie situacijos? Jei tai tinka jums, pasidarykite šią didelę šlaunies ir klubo tatuiruotę.

3. Priekinė klubo tatuiruotė & Šlaunų išdėstymo nuodų dizainas

Priekinė klubo tatuiruotė & amp; Šlaunų išdėstymo nuodų dizainasVaizdo šaltinis: instagram

Jei esate žmogus, kuriam patinka būti pastebėtam, kai kalbama apie jūsų tatuiruotes, jums patiks šis spalvingas ir ryškus meno kūrinys. Tai nuodų įkvėptas širdies įvaizdis ir nuostabus kūrinys, kuris jums patiks, jei esate didesnių tatuiruočių gerbėjas.

Padėkite šią nuodingą širdį ant klubo ir šlaunies, jei kažkada gyvenime apsinuodijote meile. Kiekvienas gali pajusti savo pakilimus ir nuosmukius, bet jūs galite padaryti juos savo teigiamais bruožais ir priimti naują skyrių, laikydamiesi šio spalvų švytėjimo ir meniškos tatuiruotės.

4. Klubo tatuiruotės dizainas & Šlaunų dizaino panteros vaizdas

Klubo tatuiruotės dizainas & amp; Šlaunų dizaino panteros vaizdasVaizdo šaltinis: Instagram

Ar esate gyvūnų mylėtojas? Dar svarbiau, ar esate tas, kuris mėgsta atkurti šaunų meną? Jei esate meniškas žmogus ir siela, mėgstanti išreikšti savo unikalią pusę, ši tatuiruotė jums puikiai tinka. Tai simbolizuos jūsų charakterį, tuo pačiu atrodant šauniai ir mielai. Puikiai tinka vyrams ar moterims, kurie susideda iš dramatiškų ir nuostabių kūrinių.

Ryškus panteros vaizdas parodys jūsų asmenybę. Esate kovotojas, mokantis išreikšti savo jausmus, bet visose situacijose išlikti drąsus ir atsargus. Panteros puikiai sumedžioja savo grobį, ar ne jūs?

5. Klubinės tatuiruotės gėlės

Klubinės tatuiruotės gėlėsVaizdo šaltinis: instagram

Klubo tatuiruotės ir gėlės dažniausiai eina kartu. Šis didesnis vaizdas jums tiks, jei esate žmogus, kuris mėgsta išsiskirti visada, ypač paplūdimyje. Rožės ar gėlių klubo tatuiruotės išreikš jūsų švelniąją pusę – tai kažkas, ko jūs siekiate?

Šis ryškus rašalo gabalas reiškia jūsų kūrybinę pusę. Rožės simbolizuoja jūsų asmenybę ir vidinę nuotaiką. Jei esate davėjas, mėgstantis padaryti aplinkinius žmones laimingus ir patenkintus, jums tikrai patiks ši tatuiruotė.

5 gyvūnų klubo tatuiruotės moterims

1. Priekinio klubo tatuiruotės gyvūnų dizainas

Priekinio klubo tatuiruotės gyvūnų dizainasVaizdo šaltinis: instagram

Jei esate taikus žmogus ir gyvūnų mylėtojas, jums labiau patiks dramblio tatuiruotė, o ne šlaunies ir klubo sritis. Juodo rašalo tatuiruotes paprastai yra gana lengva padaryti ir jos nėra tokios brangios. Ši tatuiruotė tiks kūrybingoms ir tuo pat metu galingoms moterims.

Drambliai yra išmintingi, ir jūs galite parodyti savo išmintį šiuo rašalu. Jums tiks, jei esate ryžtingas žmogus ir žmogus, kuris žino, kaip parodyti savo emocijas ir jausmus.

2. „Kitty“ įkvėpta hipių tatuiruotė

Kitty įkvėpė hipių tatuiruotęVaizdo šaltinis: instagram

Ar esate katės žmogus? Galbūt jums patinka žaisti su kačiukais ar esate išdidus vieno pūkuoto draugo savininkas? Bet kokiu atveju jums gali patikti ši klubo ir kojų tatuiruotė. Tai puikiai tinka moterims, kurios myli savo kūną ir savo augintinius.

Šis paveikslėlis parodys jūsų tikruosius ketinimus ir jūsų drąsiąją pusę. Jūs esate tas, kuris žino, kaip išreikšti savo tikrąjį save ir meilę kitiems aplinkiniams, ypač naminiams gyvūnėliams ir gyvūnams. Puikiai tinka jaunesnėms moterims, kurios taip pat yra gana laukinės ir linksmos pramogos.

Taip pat skaitykite: 50 geriausių juodos katės tatuiruotės dizaino idėjų (prasmė ir įkvėpimas)

3. Dramatiška drakono klubo tatuiruotė

Dramatiška drakono klubo tatuiruotėVaizdo šaltinis: instagram

Ar esate drakonų ir senosios mokyklos tatuiruočių gerbėjas? Šis turi tą kinišką elementą ir parodys jūsų putojančią pusę. Jei esate ryžtingas ir stiprus žmogus, kuris žino, kaip išreikšti savo emocijas, ir esate karys, jums labiausiai patiks šis rašalas.

Šis rožinis drakonas su gėlėmis gali atspindėti jūsų sunkius laikus ir jūsų kario asmenybę. Ne visi domisi ugningomis ir dramatiškomis tatuiruotėmis. Tačiau jei esate priešingoje pusėje, taip pat kas nors, kas žino, kaip siūbuoti baisias tatuiruotes, šis yra skirtas jums!

Taip pat skaitykite: 14 geriausių drakono tatuiruočių dizaino: Mesopotamijos, Rytų Azija ar Europa?

4. Vilkas & Klubo gėlių tatuiruotė

Vilkas & amp; Klubo gėlių tatuiruotėVaizdo šaltinis: instagram

Kaip apie vilkų ir gėlių derinį? Šis atspaudas yra unikalus ir kitoks, palyginti su kai kuriomis kitomis tatuiruotėmis. Klubinės tatuiruotės, tokios kaip ši, užtruks šiek tiek laiko. Pasinaudokite, jei esate meno ir galingų skatinančių kūrinių gerbėjas.

Ši tatuiruotė pasakys kitiems, kad esate jiems visada prieinami. Jūs taip pat tikriausiai esate žmogus, kuris yra vienišas vilkas, mėgstantis išsiskirti iš kitų. Jei manote, kad negalite prisijungti ar susilieti su likusiais, ši tatuiruotė jums puikiai tinka.

Taip pat skaitykite: 30 ir daugiau vilkų tatuiruočių dizaino idėjų (ir prasmė už jų)

5. Klubo tatuiruotės rožė & Liūto vaizdas

Klubo tatuiruotės rožė & amp; Liūto vaizdasVaizdo šaltinis: instagram

Liūto tatuiruotė yra gana populiari tarp galingų moterų. Taip pat galite papuošti savo tatuiruotę gėlėmis, kad išreikštumėte savo moterišką pusę. Prireiks 5–7 valandų, kol šį unikalų kūrinį uždėsite ant šlaunies ir klubo srities.

Tai atspindės jūsų tikras spalvas ir jūsų moteriškus jausmus. Jūs taip pat pasirodysite kaip žmogus, kuris visada ieško atsakymų ir laikui bėgant auga, ir kuriam tai nepatiktų?!

Taip pat skaitykite: 23 liūto tatuiruotės dizaino idėjos (prasmė ir įkvėpimas)

5 gėlių klubo tatuiruotės moterims

1. Mėlyna rožių klubo tatuiruotė

Mėlyna rožių klubo tatuiruotėVaizdo šaltinis: instagram

Ryškiai mėlynos gėlės tatuiruotės yra gana paplitusios tarp moterų, kurios nemėgsta rožių, taip pat rožinės ir raudonos spalvos. Ši šlaunų ir klubų tatuiruotė užima daug laiko, todėl būkite pasirengę keletą valandų praleisti tatuiruočių parduotuvėje, kai ją uždėsite ant kūno.

Mėlyna yra jėgos ir jėgos spalva. Jei esate kažkas, kas turi garsią pusę ir jums patinka išreikšti save įvairiais menais, jums patiks šis ryškus kūrinys.

2. Dramatiškas klubo šlaunies tatuiruotės gėlių vaizdas

Dramatiškas klubo šlaunies tatuiruotės gėlių vaizdasVaizdo šaltinis: instagram

Ryškios gėlių tatuiruotės ir dramatiškos puokštės skiriasi, palyginti su kitais vaizdais. Ši milžiniška klubo tatuiruotė ir spalvingas gabalas atrodys dramatiškai, tačiau tinka moterims, kurios mėgsta netaisyklingas tatuiruotes. Mėgaukitės jo simbolika ir prasme.

Ši tatuiruotė leis kitiems pamatyti jūsų minkštą ir jausmingą pusę. Jei esate tas, kuris mėgsta išsiskirti ir parodyti savo tikrąsias spalvas, galite jas visas parodyti naudodami šią tatuiruotę!

3. Juodo rašalo gėlių klubo tatuiruotės dizainas

Juodo rašalo gėlių klubo tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: instagram

Ši juodos gėlių klubo tatuiruotė yra stilingas ir šlovingas vaizdas. Tai tiksli ir gerai padaryta tatuiruotė, jei žinote, kur rasti geriausią tatuiruočių menininką. Jums patiks šis kūrinys, jei jums patinka dramatiškas juodas rašalas.

Ši tatuiruotė patiks kiekvienai moteriai. Tai parodys jūsų minkštą pusę ir sluoksnius. Jei esate tas, kuris mėgsta gėles ir įvairias rūšis, naudokite šią klubo tatuiruotę.

4. Mažas & Smulki gėlių klubo tatuiruotė

Mažas & amp; Smulki gėlių klubo tatuiruotėVaizdo šaltinis: instagram

Ar esate tas, kuris bijo adatos? Jei bijote tatuiruočių proceso ir jums reikia ką nors greitai ir lengvai įsigyti, padarykite šią klubo tatuiruotę!

Mėlynos gėlės simbolizuoja taiką ir romantiką. Jei turite maloningą pusę ir jums patinka mažesni vaizdai, naudokite šį spaudinį. Tai išgalvota ir moteriška tuo pačiu metu.

5. Saulėgrąžų klubo tatuiruotė

Saulėgrąžų klubo tatuiruotėVaizdo šaltinis: instagram

Jei jums reikia juodos šlaunies tatuiruotės, kuri taip pat pakyla iki jūsų klubo, jums patiks šis tikslus menas. Tai puiku ir gerai padaryta, tuo pat metu ir meniška. Būtinai užsisakykite tatuiruočių menininką, kuris gerai išmano tai, ką daro, ir jums patiks ši tatuiruotė visą gyvenimą!

Juodos gėlės gali simbolizuoti jūsų kelionę ir praradimą. Jei vienu metu sielvartavote ir jaučiatės pasimetusi, ši tatuiruotė jums puikiai tinka! Jis tinka kiekvienai moteriai, išgydo ir stilingas tuo pačiu metu.

Taip pat skaitykite: 40+ geriausių saulėgrąžų tatuiruočių dizaino idėjų (prasmė ir įkvėpimas)

5 juodos klubo tatuiruotės moterims

1. Juodos portreto tatuiruotės ant klubų ir šlaunų

Juodos portreto tatuiruotės ant klubų ir šlaunųVaizdo šaltinis: instagram

Ar esate religingas ar dvasingas žmogus? Kai kurios moterys norės šio didesnio klubo ir tatuiruotės rašalo. Tai taip pat gana dramatiška ir reikalauja dėmesio. Su šia tatuiruote lengvai pavogsite prožektorių šviesą ir išreikšite savo menišką pusę.

Šis milžiniškas kūrinys gali parodyti jūsų meilę religijai ir dvasinėms kelionėms. Jei patyrėte sunkią kelionę, ši tatuiruotė atspindės jūsų praeitį, dabartį ir būsimus veiksmus!

2. Aukšto klubo tatuiruotės Liūto vaizdas

Aukšto klubo tatuiruotės liūto vaizdasVaizdo šaltinis: instagram

Sujunkite liūto rašto įvaizdį su dvasingu ir tiksliu romantišku dizainu. Jei norite tatuiruotės, kuri apibūdintų jus ir jūsų asmenybę, tai yra idealus jūsų klubo išdėstymas! Jūsų klubas iššoks, o kitiems patiks ši organizuota ir nepaprasta tatuiruotė.

Jei esate Liūto ženklas ir tikite Zodiako galia, norėsite šio galingo dizaino. Tai parodo jūsų asmenybę ir jūsų meilę nepaprastam, o kam tai patiktų? Merginoms, kurios tvirtai tiki žvaigždžių galia, patiks rašalas.

3. Juodojo rašalo drakono klubo tatuiruotė

Juodo rašalo drakono klubo tatuiruotėVaizdo šaltinis: instagram

Jei esate galinga moteris, ant šlaunies ar klubo galite atspausdinti nuožmų drakono atspaudą. Jums patiks, jei žinosite, kaip sukrėsti dramatiškas ir dideles tatuiruotes. Tai užtruks 4-5 valandas, kad padėtumėte ant klubo ar šlaunies srities.

Drakonai simbolizuoja jėgą ir ugnį. Ar esate ugningas ir nuožmus žmogus? Tik drąsios moterys lengvai supos šį juodą rašalą. Puikiai tinka merginoms ir moterims, kurios nori galios ir unikalių tatuiruočių.

4. Baisu & Mistinė juodos rašalo šlaunies tatuiruotė

Baisu & amp; Mistinė juodos rašalo šlaunies tatuiruotėVaizdo šaltinis: tatuiruotė

Unikalus vilko įvaizdžio ir merginos atspaudo derinys puikiai atrodys jūsų klubo srityje. Šis kūrinys yra meno kūrinys, idealiai tinkantis visiems, kurie nori išsiskirti visada, kai reikia pasirinkti tatuiruotę. Juodasis rašalas nėra toks skausmingas ir brangus.

Šis duetas pasauliui pasakys, kad esate ryžtinga mergina, galinti kovoti pati. Kiekvienai merginai patiks atrodyti mielai ir jaustis drąsiai, o ši tatuiruotė atspindės visas jos nuotaikas ir būsimus žingsnius.

5. Klouno įkvėptos klubo tatuiruotės

Klouno įkvėptos klubo tatuiruotėsVaizdo šaltinis: instagram

Kaip apie baisią, tačiau unikalią juokdarių įkvėptą klubo tatuiruotę? Šis kūrinys yra žaismingas ir meniškas, tuo pačiu sukuriant animacinį filmą. Tai puikiai tinka moterims, kurioms patinka žaismingi personažai ir kurioms reikia kažko su tokia popsine atmosfera.

Ši tatuiruotė leis kitiems žinoti, kur esate jūsų gyvenime. Jei esate tas, kuris moka juokauti ir visada matote teigiamą pusę aplink jus, gaukite šį įvaizdį! Puikiai tinka moterims, kurioms patinka parodyti savo charakterį tikru būdu.

5 mažos klubo tatuiruotės moterims

1. Priekinės klubo tatuiruotės Mažo dizaino gėlių vaizdas

Priekinės klubo tatuiruotės Mažo dizaino gėlių vaizdasVaizdo šaltinis: instagram

Moterims, kurioms nepatinka skausmas ir kurios norėtų gauti kažką mielo, moteriško ir žaismingo, patiks ši tatuiruotė. Šią klubo tatuiruotę galima greitai ir lengvai pasidaryti, o ją tatuiruodama nepajusite daug skausmo.

Lapas gali simbolizuoti jūsų skirtingą kelionę ir jūsų banguotą asmenybę. Lapai taip pat yra sėkmės ir pozityvumo nešiotojai, todėl apkabinkite savo kelią šiuo atspaudu.

2. Hip tatuiruotės citatos

Klubo tatuiruotės citatosVaizdo šaltinis: instagram

Jei ieškote klubo tatuiruotės dizaino ir jums reikia tik vieno žodžio įvaizdžio, šis medaus atspaudas skirtas jums! Tai seksualu ir jausminga tuo pačiu metu. Ši minimalistinė tatuiruotė patiks moterims, kurios nemėgsta didesnių tatuiruočių ir nori pabrėžti savo moterišką asmenybę.

Ar kartais jautiesi kaip medus? Juoda & baltos žodžio tatuiruotės gali pabrėžti jūsų galingą pusę. Jei esate nervingas, bet jausmingas mylimasis, tai puikus vaizdas!

3. Klubo tatuiruotės Gėlės Juoda tatuiruotė

Klubinės tatuiruotės Gėlės Juoda tatuiruotėVaizdo šaltinis: instagram

Juodos gėlių tatuiruotės yra gana paplitusios tarp moterų visame pasaulyje. Šis kūrinys yra paprastas ir lengvai pasiekiamas. Jei jums reikia seksualios ir pagarbios tatuiruotės tuo pačiu metu, pasinaudokite šiuo įkvėpimu. Šiam įvaizdžiui pasiekti prireiks 3 valandų.

Juodos gėlės tinka moterims, kurios nemėgsta daug spalvų. Šis klubo kampas ir šis derinys parodys jus kaip pavojingą ir ugningą žmogų. Jūs esate ryžtingas ir drąsus žmogus, todėl eikite į šią klubo tatuiruotę!

4. Drugelio klubo tatuiruotė

Drugelio klubo tatuiruotėVaizdo šaltinis: instagram

Drugelio tatuiruotės arba drugelio klubo tatuiruotės yra vieni geriausių ir labiausiai paplitusių tatuiruočių parduotuvių dizainų. Prieš užsisakydami sesiją įsitikinkite, kad suradote tatuiruočių menininką, kuris puikiai išmano gyvūnų dizainą ir moteriškas tatuiruotes.

Šis drugelis simbolizuos jūsų laisvę. Ši tatuiruotė taip pat rodo, kad jūs visada augate ir darote kitus didelius žingsnius. Jei jums patinka keliauti ir jums patinka jūsų laisvė, tai jums tinka.

Taip pat skaitykite: 20 ir daugiau drugelių tatuiruočių dizaino idėjų (prasmė ir įkvėpimas)

5. Klubų kaulų tatuiruotės Maža banga & Kalnų vaizdas

Klubų kaulų tatuiruotės „Small Wave & amp; Kalnų vaizdasVaizdo šaltinis: instagram

Ši klubo banga & kalnų tatuiruotė skirta moterims, kurios mėgsta mažesnes tatuiruotes. Jei esate minimalistinis meilužis ir jums patinka tikslios ir prasmingos tatuiruotės, eikite į tai kaip kitą apsilankymą tatuiruočių parduotuvėje.

Ar galite perkelti kalnus ir važiuoti bangomis? Ar esate dvasingas žmogus? Jei taip, tai yra unikalus ir tobulas jums. Kalnai & bangos gali atspindėti jūsų nuolat besikeičiančią asmenybę, taip pat bet kokius būsimus žingsnius, kurių planuojate žengti.

5 nuostabios klubo tatuiruotės moterims

1. Funky Side Hip Tattoo Pizza vaizdas

Funky Side Hip Tattoo Pizza vaizdasVaizdo šaltinis: instagram

Ar esate picos mėgėjas? Jei taip, kaip apie šią keistą ir keistą klubo tatuiruotę? Tai puikus pasirinkimas moterims, norinčioms išsiskirti savo dizainu. Jei esate greito maisto mėgėjas, turite jį turėti!

Vieta & jo dydis nepakenks, daug. Picos mėgėjai turėtų rinktis mėgstamus priedus ir išreikšti savo žaismingumą šiuo juokingu įvaizdžiu. Idealiai tinka ir paaugliams!

2. Voro įkvėpta klubo tatuiruotė

Voro įkvėpta klubo tatuiruotėVaizdo šaltinis: instagram

Ar bijote vorų, ar žavitės jais? Ši juoda baisi voro tatuiruotė skirta moterims, kurios mėgsta išsiskirti ir mėgsta šėtoniškas tatuiruotes. Šis regionas gali atrodyti šiek tiek skausmingas ir nėra geriausias pasirinkimas moterims, turinčioms jautrią odą, todėl pakelkite galvą.

Ši tatuiruotė gali parodyti jūsų drąsiąją pusę. Jums taip pat patiks, jei įveiksite savo vorų baimę. Kiek pasikeitėte ir kaip labai norite šios unikalios tatuiruotės?

3. Neoninės galaktikos katės klubo tatuiruotė

Neono galaktikos katės klubo tatuiruotėVaizdo šaltinis: instagram

Neoninės tatuiruotės yra gana populiarios, tikėkite ar ne. Tačiau neoninės katės tatuiruotės? Ne tiek daug! Jei esate kažkas, kas nori parodyti unikalią ir menišką tatuiruotę, pabandykite tai padaryti! Ne tiek daug žmonių tai turės, tai tikrai.

Šis atspaudas gali simbolizuoti jūsų vakarėlio pusę. Jei mėgstate gerai praleisti laiką, dažnai vakarėliaujate ir mėgstate gerti – ši klubo katės tatuiruotė skirta jums. Tai leis kitiems žinoti, kad visada esate linksmas!

4. Raudonos širdies ledinuko klubo tatuiruotė

Raudonos širdies ledinuko klubo tatuiruotėVaizdo šaltinis: instagram

Moterys, norinčios įmantrios ir mielos tatuiruotės, turėtų derėti prie šio širdies ledinuko įvaizdžio. Tai atrodys seksualiai ir mielai virš jūsų klubo. Jei taip pat mėgstate saldumynus, jums patiks tai uždėti ant klubo.

Tai gali simbolizuoti jūsų meilę kitam žmogui. Širdies simbolį visada galite skirti mylimam žmogui, tačiau išlaikykite jį puošnų, laikydamiesi ledinuko simbolio!

Taip pat skaitykite:

Širdies tatuiruotės: ką jie reiškia ir 24 dizaino idėjos

16 geriausių „Infinity Heart Tattoo“ dizaino idėjų (atnaujinta 2021 m.)

5. Klubo šlaunies tatuiruotės dramos moters rašalas

Klubo šlaunies tatuiruotės dramatiškas moters rašalasVaizdo šaltinis: instagram

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, kaip apie šią milžinišką čigonų įkvėptą šlaunies tatuiruotę? Tai dramatiškas ir didelis rašalas, kuris tiks tiems, kurie nori išsiskirti. Laikykitės šio unikalaus atspaudo ir praleiskite 7-8 valandas, kol pasiekiate šį klubą & šlaunies tatuiruotė.

Tai simbolizuos jūsų sluoksnius ir skirtingas nuotaikas. Šis čigoniškas įvaizdis su gyvatės atspaudu skirtas brandžioms moterims, kurios nori būti pastebėtos ir prieinamos visiems!

Kuriai tatuiruotei pasirinkti?

Ar pavyko rasti savo idealią tatuiruotę? Ar esate klubo tatuiruočių išdėstymo gerbėjas? Tiek vyrai, tiek moterys gali rasti savo idealų ir unikalų klubo dizainą šiame straipsnyje. Praneškite mums, kaip pasirinkti šiuos 30 dizainų.