Dizainas

30 ir daugiau vilkų tatuiruočių dizaino idėjų (ir jų prasmė)

Vilkai, ko gero, yra vienas iš labiausiai paplitusių tatuiruočių dizaino gyvūnų pasirinkimų, todėl vilkų tatuiruotės tapo pagrindinėmis. Vilko tatuiruotės yra universalios ir gali turėti daugybę skirtingų dizainų.

Kiekvieną tatuiruotę galima padaryti unikaliai, naudojant neįprastas detales ir spalvų schemą. Dėl to jie tinka tiems, kurie yra meniškesni ir nori, kad jų tatuiruotės būtų maži paveikslai ir šedevrai, o ne paprasti kontūrai.

Vilko tatuiruotės, kaip ir bet kuri kita gyvūnų tatuiruotė, dažnai turi vilko prasmę ir savybes. Tačiau detalės, kurias nusprendėte pridėti prie tatuiruotės, gali papildyti vilko simboliką arba papildyti ją.

Taigi, jei galvojote pasidaryti tatuiruotę, esate tinkamoje vietoje. Tolesnėse pastraipose apžvelgsime vilkų tatuiruočių reikšmę ir simboliką, taip pat tatuiruočių dizainą ir geriausias išdėstymo idėjas. Taigi, be jokių papildomų veiksmų, pradėkime!

Vilko tatuiruotės – paaiškinta simbolika ir prasmė

Vilko simbolika

Prieš pradėdami paaiškinti vilko tatuiruotės reikšmę, pirmiausia aptarkime vilko simbolikos prasmę. Tūkstančius metų vilkas buvo vienas gerbiamiausių laukinių gyvūnų ir daugelio istorijų, knygų, pasakų ir tt centras. Tačiau jo simbolika įvairiose kultūrose skiriasi.

Pavyzdžiui, Šiaurės Amerikoje vilkas laikomas vienu protingiausių gyvūnų ir simbolizuoja dvasią, dieviškumą, gyvenimą, mirtį ir atgimimą. Visa ši simbolika dažniausiai kyla iš vietinių amerikiečių gentinės interpretacijos.

Tačiau, pavyzdžiui, Europoje vilkai nėra laikomi draugiškais ir dieviškais; jie paprastai laikomi pavojingais ir dažnai simbolizuoja sunaikinimą ir mirtį.

Tačiau turime pabrėžti, kad vilkai paprastai gerbiami beveik visur, išskyrus Europą, kur šie gyvūnai tiesiog nešioja kitokį istorinį simbolį.

Nepaisant to, vilkas atliko keletą svarbių vaidmenų Europos kultūros istorijoje; Pavyzdžiui, Romulo ir Remo istorijoje abu dvynukus užaugino vilkas ir net žindė.

Tačiau šiaurietiškoje kultūroje vilkų buvo bijoma, tačiau jie buvo gerbiami dėl jų drąsos, apsaugos, ištikimybės ir išminties.

Vilkolakio simbolika

Nuo senų laikų vilkolakiai buvo žmonių baimės ir papročių objektas. Vilkolakiai tūkstančius metų buvo laikomi blogiais, nes tradicinėse legendose ir mituose buvo vilkolakių ir žmonių ryjančių pabaisų..

Tačiau naujausios kultūrinės interpretacijos ir pritaikymai parodė, kad vilkolakiai yra kitokioje šviesoje, kaip padarai, kurie yra nesuprasti, o ne blogi. Todėl vilkolakiai buvo tatuiruotės pasirinkimas daugeliui fantazijos entuziastų ar siaubo istorijų gerbėjų.

Vilkų tatuiruočių reikšmė vyrams ir moterims

Kalbant apie vilkų tatuiruotes, jie gali turėti skirtingą reikšmę vyrams ir moterims. Čia yra vyrų ir moterų vilkų tatuiruočių reikšmė ir simbolika;

Vilkų tatuiruotės vyrams

 • Galia
 • Vadovavimas
 • Apsauga
 • Tėvystė
 • Maištas
 • Ryžtingumas
 • Lojalumas
 • Brolija

Vilkų tatuiruotės moterims

 • Kūryba ir gimdymas
 • Moteriškumas
 • Dvasinė apsauga
 • Šeima
 • Vienybė
 • Motinystė
 • Lojalumas
 • Atsparumas

Vilko tatuiruotės – geriausi dizainai ir kūno išdėstymas

Vilkolakio tatuiruotės

Vilkolakio tatuiruotės 4Vaizdo šaltinis: Instagram Vilkolakio tatuiruotės 3Vaizdo šaltinis: Instagram Vilkolakio tatuiruotės 2Vaizdo šaltinis: Instagram Vilkolakio tatuiruotės 1Vaizdo šaltinis: Instagram

 • Tatuiruočių akcentai – šios tatuiruotės dažnai yra didelės ir reikalauja detalių, atspalvių, o kartais net ir spalvų, kad pabrėžtų vilkolakio prigimtį ir simboliką. Kadangi tokios tatuiruotės gali užtrukti daug laiko ir pastangų, galite tikėtis sumokėti nuo 1000 iki 2500 USD, priklausomai nuo tatuiruotės dydžio, taip pat nuo tatuiruočių meistro ir jų kompetencijos lygio. Tačiau, norėdami sutaupyti pinigų, galite pabandyti pasidaryti mažesnę tatuiruotę, pavyzdžiui, vilkolakio kontūrą, tačiau tokiu atveju tatuiruočių meistras gali daryti tik vilkolakio galvą, o ne visą kūną, kad išvengtų papildomų detalių ir šešėlių.
 • Geriausias kūno išdėstymas – dilbis, bicepso sritis, viršutinė ar visa nugaros dalis, blauzdos, ranka, šonkaulis ar pilvo srities dalis ir kt..

Jei norite pasidaryti badass tatuiruotę, tuomet turėtumėte eiti vilkolakio. Šios tatuiruotės atrodo išskirtinai, nesvarbu, ar jos padarytos tradiciniu, ar labiau grafiniu, minimalistiniu stiliumi.

Tatuiruočių dizainas dažnai skiriasi, atsižvelgiant į individualų skonį, tačiau dauguma jų linkę išreikšti neapdorotą, maištingą vilkolakio prigimtį, kurios mes visi bijome ir tuo pačiu smalsu.

Atsižvelgiant į tatuiruotės dydį, detales ir spalvas, galite tikėtis, kad tai bus padaryta per vieną ar dvi sesijas, atsižvelgiant į menininką ir jūsų skausmo toleranciją.

Jei nuspręsite pasidaryti tatuiruotę dilbio srityje, pilvo šonkauliuose ar šone ir viršutinėje nugaros dalyje, galite tikėtis vidutinio ir didelio skausmo lygio dėl nervų galūnių ir plonos odos šiose srityse.

Klykianti Woolf tatuiruotė

Klykianti Woolf tatuiruotė 1Vaizdo šaltinis: Instagram „Howling Woolf“ tatuiruotė 2Vaizdo šaltinis: Instagram Klykianti Woolf tatuiruotė 3Vaizdo šaltinis: Instagram „Howling Woolf“ tatuiruotė 4Vaizdo šaltinis: Instagram „Howling Woolf“ tatuiruotė 5Vaizdo šaltinis: Instagram Klykianti Woolf tatuiruotė 6Vaizdo šaltinis: Instagram

 • Tatuiruočių akcentai – staugiančios vilkų tatuiruotės tikriausiai yra geriausios, atrodančios puikiai bet kokio dydžio ar dizaino idėjos. Kaukiančios vilkų tatuiruotės gali būti didelės ir išsamios, arba mažos, išdėstytos ir be smulkių detalių. Dėl to jie tinka tiems, kurie nori sutaupyti šiek tiek pinigų arba išprotėti ir pasidaryti niūrią kaukiančio vilko tatuiruotę per visą nugarą. Bet kokiu atveju, tatuiruotės kaina priklausys nuo dydžio, spalvos ir detalių, taip pat nuo menininko patirties ir kūno padėties.
 • Geriausias kūno išdėstymas – dilbis, bicepsas, pečių sritis, ranka, blauzdos, viršutinė šlaunies dalis ir kt.

Klykiantis vilko tatuiruotės dizainas dažnai yra universalus ir gali atspindėti miško, skardžio, kuriame stovi vilkas, ar pilnaties vaizdus.

Priklausomai nuo pasirinktų vaizdų, tatuiruotės dizaino centre gali būti vilkas arba didesnio vaizdo dalis.

Tai gali atlikti svarbų vaidmenį nustatant tatuiruotės dydį, kai tatuiruotės, kurių centras yra vilkas, yra didesnės ir dažnai išsamesnės. Šios tatuiruotės paprastai kainuoja daug daugiau nei mažesnės, tačiau abi jos atrodo nuostabios ir gana prastos.

Genties vilko tatuiruotė

Genties vilko tatuiruotė 1Vaizdo šaltinis: Instagram Genties vilko tatuiruotė 4Vaizdo šaltinis: https://www.instagram.com/ Genties vilko tatuiruotė 3Vaizdo šaltinis: Instagram Genties vilko tatuiruotė 2Vaizdo šaltinis: Instagram

 • Tatuiruočių akcentai – šios tatuiruotės puikiai tinka tiems, kurie nori švaraus rašalo, neišleisdami paskutinio cento tatuiruotei. Šios tatuiruotės dažnai pasižymi išdėstymu ir nedaug detalių, o tai žymiai sumažina galutinę kainą. Tačiau kaina vis tiek gali pakilti, priklausomai nuo tatuiruotės dydžio, todėl turėkite tai omenyje. Kadangi tatuiruotės dažnai yra supaprastintos, jas galima padaryti per vieną seansą, o tai puikiai tinka tiems, kurie netoleruoja skausmo.
 • Geriausias kūno išdėstymas – pečių, dilbio, bicepso sritis, blauzdos, viršutinė nugaros dalis, krūtinės sritis ir kt.

Genties vilkų tatuiruotės tikriausiai yra vienos prasmingiausių. Jie simbolizuoja dvasinę apsaugą, jėgą, ištikimybę ir tikrąją vilko prigimtį. Jie taip pat gali simbolizuoti šeimą, atsidavimą, meilę ir sėkmę.

Visa ši simbolika telpa į supaprastintą, tačiau sudėtingą ir veiksmingą genčių vilkų tatuiruotę. Tatuiruotės dizainas dažnai pasižymi vilko kontūrais ir gali būti mažai detalių.

Kai kurie žmonės taip pat nusprendžia pridėti spalvą, tačiau tai nėra įprasta genčių vilkų dizaino praktika. Dėl tatuiruotės paprastumo galite tikėtis sumokėti mažiau nei sumokėtumėte už minėtus dizainus.

Japonų vilko tatuiruotė

Japonų vilko tatuiruotė 1Vaizdo šaltinis: Instagram Japonų vilko tatuiruotė 5Vaizdo šaltinis: Instagram Japonų vilko tatuiruotė 4Vaizdo šaltinis: Instagram Japonų vilko tatuiruotė 3Vaizdo šaltinis: Instagram Japonų vilko tatuiruotė 2Vaizdo šaltinis: Instagram

 • Tatuiruočių akcentai – šios tatuiruotės puikiai tinka norintiems rytietiško dizaino vilko tatuiruotės. Japonų vilkų tatuiruotės dažnai yra sudėtingos ir reikalauja daug detalių bei sudėtingos spalvų schemos. Šio tipo vilkų tatuiruotės pasidarymas jums gali kainuoti daugiausiai, todėl turėkite tai omenyje. Tatuiruotė taip pat dažnai yra didelė ir užima beveik viso kūno vietas, pavyzdžiui, visą nugarą, rankovę, krūtinę ar šlaunį. Be to, šią tatuiruotę turi atlikti patyręs tatuiruočių meistras, o tai gali dar labiau padidinti galutinę tatuiruotės kainą.
 • Geriausias kūno išdėstymas – krūtinė, viršutinė šlaunies dalis, blauzdos, rankovė, pečių sritis, viršutinė nugaros dalis, šonkaulis ar pilvo pusė ir kt.

Vilkas užima labai ypatingą vietą japonų kultūroje ir tradicijose. Vilkai japonų kultūroje atstovauja šintoistų dievams, žinomiems kaip Ookami. Pavyzdžiui, jei kada nors žiūrėjote anime, tikriausiai matėte kai kuriuos dievus vaizduojančius vilkų personažus (pavyzdžiui, vilką „Studio Ghibli“ princesėje Mononokėje).

Kalbant apie patį tatuiruotės dizainą, jis taip pat yra labai tradicinis ir atitinka japoniškų tatuiruočių stilių. Vilkas dažnai vaizduojamas labai dramatiškai, su ryškia veido išraiška ir spalvų gama.

Tatuiruotės dizainas dažnai yra sudėtingas ir gali prireikti daugiau nei vienos sesijos, ypač jei tatuiruotė yra didelė.

Skaityti daugiau: Japonų tatuiruotės: istorija, prasmės, simbolika ir dizainas

Pikto vilko tatuiruotė

Pikto vilko tatuiruotė 2Vaizdo šaltinis: Instagram Pikto vilko tatuiruotė 1Vaizdo šaltinis: Instagram Pikto vilko tatuiruotė 3Vaizdo šaltinis: Instagram

 • Tatuiruotės akcentass – šioms tatuiruotėms, nes jose pavaizduota išsami veido išraiška, reikia labai patyrusių tatuiruočių meistrų. Tatuiruotės dažnai yra labai išsamios, didelės ir reikalauja tinkamos spalvų schemos. Kadangi jos yra labai daug laiko ir darbo reikalaujančios, atminkite, kad tokia tatuiruotė jums gali kainuoti daugiau nei vidutinis vilkų rašalas.
 • Geriausias kūno išdėstymas – dilbis, krūtinė, bicepsas, viršutinė nugaros dalis, viršutinė šlaunies dalis ir kt.

Piktos vilkų tatuiruotės nėra labai dažnos, nes jose vilkai vaizduojami kaip pikti ir žiaurūs. Tokios tatuiruotės dažnai rodo, kad žmogus turi blogą nuotaiką, yra ugningas ir aistringas kaip žmogus ir pan.

Todėl tatuiruotės dizainas dažnai yra didelis, orientuotas į veidą ir labai išsamus. Šios tatuiruotės gali būti sudėtingos ir gali prireikti vienos ilgos sesijos arba kelių trumpesnių seansų.

Kadangi šios tatuiruotės gali užtrukti daug laiko ir daug darbo, gali tekti gilintis į kišenę ir būti pasirengusiai sumokėti iki 3000 USD už išsamią spalvotą tatuiruotę.

Vilko galvos apdangalo tatuiruotė

Vilko galvos apdangalo tatuiruotė 2Vaizdo šaltinis: Instagram Vilko galvos apdangalo tatuiruotė 5Vaizdo šaltinis: Instagram Vilko galvos apdangalo tatuiruotė 4Vaizdo šaltinis: Instagram Vilko galvos apdangalo tatuiruotė 3Vaizdo šaltinis: Instagram Vilko galvos apdangalo tatuiruotė 2Vaizdo šaltinis: Instagram Vilko galvos apdangalo tatuiruotė 1Vaizdo šaltinis: Instagram

 • Tatuiruočių akcentai – šios tatuiruotės, taip pat labai sudėtingos ir sudėtingo dizaino. Jie dažnai yra dideli ir turi keletą skirtingų vaizdų. Jie reikalauja daug detalių, o dauguma taip pat yra spalvoti, reikalaujantys 2 ar daugiau spalvų. Dėl dizaino sudėtingumo galbūt norėsite ieškoti patyrusio tatuiruočių meistro, kuris atliks gerą darbą. Be to, atminkite, kad dizaino dydis, spalva ir sudėtingumas žymiai padidina galutinę tatuiruotės kainą.
 • Geriausias kūno išdėstymas – dilbis, bicepsas, pečių sritis, krūtinė, viršutinė šlaunies dalis, blauzdos ir kt.

Vilko galvos apdangalo tatuiruotė yra gana unikali ir prasminga sąvoka. Tatuiruotės dizainas demonstruoja ryšį tarp vietinių amerikiečių ir vilko, kuris primena Amerikos indėnų mitologiją ir tradicijas. Tatuiruotėje dažnai vaizduojama moteris, vilkinti vilko galvos apdangalą, padengta nuostabiomis spalvomis ir daugybe detalių.

Dėl tatuiruotės sudėtingumo galite tikėtis, kad tai bus padaryta per vieną ilgą ar kelias trumpas sesijas, priklausomai nuo tatuiruočių meistro ar jūsų skausmo tolerancijos. Bet kokiu atveju ši tatuiruotė tikrai padarys teiginį apie jūsų kūną ir parodys jūsų ryšį su gamta, vietinių gyventojų ir vilkų dvasia.

Vilko svajonių gaudytojo tatuiruotė

Vilko svajonių gaudytojo tatuiruotė 2Vaizdo šaltinis: Instagram Vilko svajonių gaudytojo tatuiruotė 3Vaizdo šaltinis: Instagram Vilko svajonių gaudytojo tatuiruotė 4Vaizdo šaltinis: Instagram Vilko svajonių gaudytojo tatuiruotė 1Vaizdo šaltinis: Instagram

 • Tatuiruočių akcentai – tai yra keletas unikaliausių vilkų tatuiruočių. Kadangi dizainą sudaro vilko ir svajonių gaudytojo vaizdai, tatuiruočių meistrai gali sukurti magiją naudodami šias tatuiruotes. Jie dažnai yra sudėtingi ir labai išsamūs, o kai kuriais atvejais ir spalvoti. Tatuiruočių dydis gali skirtis, o tai gali padidinti arba sumažinti galutinę tatuiruotės kainą. Tikrai rekomenduojame pasidaryti vidutinio ar didelio dydžio tatuiruotę, daugiausia todėl, kad vilkas labiau išsiskirs, palyginti su mažesnėmis tatuiruotėmis.
 • Geriausias kūno išdėstymas – dilbis, pečių sritis, bicepsas, krūtinė, viršutinė ar centrinė nugaros dalis, šlaunies viršutinė dalis, blauzdos ir kt.

Jei norite, kad jūsų vilko tatuiruotė tikrai ir tiesiogiai simbolizuotų apsaugą, tada vilkų svajonių gaudytojo tatuiruotės dizainas yra skirtas jums. Šiam dizainui didelę įtaką padarė vietinių amerikiečių tradicija, nes jie naudojo svajonių gaudytojus apsaugai nuo košmarų ir neigiamos energijos.

Vilkai taip pat simbolizuoja apsaugą ir dvasinius globėjus. Tačiau kalbant apie dizainą, galite tikėtis, kad tatuiruotė bus didelė ir turės daug detalių. Žinoma, galite pereiti prie paprasto kontūro, tačiau tai neišveiks tikrosios tatuiruotės prigimties ir simbolikos.

Svajonių vilkų tatuiruotėse yra gražių spalvų schemų ir unikalių vilko ir svajonių gaudytojo derinių. Dėl dydžio, detalumo ir spalvos šios tatuiruotės gali turėti kainą, o tai reikia nepamiršti.

Galutinės mintys

Jei norite pasidaryti tatuiruotę, kuri bus tikras jūsų kūno teiginys, tada vilko tatuiruotė gali būti vienas geriausių pasirinkimų. Šios tatuiruotės turi tokias nuostabias reikšmes ir gali parodyti jūsų meilę dykumai arba tai, kokia stipri ir laisva dvasia esate.

Jie taip pat gali parodyti jūsų ištikimybę jūsų šeimai, draugams ir artimiesiems, taip pat tai, kaip esate aistringas ir išmintingas. Nepriklausomai nuo pasirinkto dizaino, būtinai pridėkite prie jo kažką unikalaus jums ir jūsų asmenybei.

Tikimės, kad mūsų dizaino rekomendacijos buvo naudingos priimant sprendimus, ir tikimės, kad viskas, ką pasirinksite, bus puiki!