Dizainas

30 ir daugiau populiarių juodos ir baltos spalvos tatuiruočių modelių (raskite įkvėpimą)

Spalvingos tatuiruotės sulaukia daug pagyrų už nuostabią išvaizdą ir matmenį. Nenuostabu, kad kai kurie žmonės įsimyli savo maišymą, atspalvį ir unikalias iliuzijas, kurias odai gali suteikti tik spalvingos tatuiruotės.

Tačiau tiesa buvo pasakyta, nespalvotos tatuiruotės gali padaryti visa tai ir dar daugiau.

Pirma, nėra nieko naujo, kad nespalvotos tatuiruotės yra stilingos ir tiks bet kokiam jūsų gyvenimo laikotarpiui, bet kokiems drabužiams ar kūno vietoms. Šie dvispalviai rašalo piešiniai yra klasikiniai, tačiau vis dar išskirtiniai ir modernūs.

Na, užuot pasirinkę tiesiausią juodą tatuiruotę, kad pagerintumėte savo kūno išvaizdą, pridėkite šiek tiek baltos spalvos.

Skirtumas bus pastebimas, nes menininkai puikiai išnaudos visas tas neigiamas erdves, kad pridėtų to balto rašalo. Šios mažos detalės padarys tatuiruotę patrauklesnę ir pasirodys per kitus kūno meno kūrinius.

Yra daug skirtingų juodos ir baltos tatuiruočių dizaino, kiekvienas iš jų turi savo reikšmę. Jei norite pasirinkti originalų juodai baltą stilių, peržiūrėkite šias rekomendacijas, kad surastumėte labiausiai įkvepiantį stilių.

Juodos ir baltos tatuiruotės dizainas

Dažniau nei bet kada anksčiau tatuiruotės yra susijusios su įvairiais dideliais vaizdais, taip pat sudėtingais modeliais, kurie pagerina jūsų kūną.

Žmonės dažnai pasirenka turėti drakonus ant rankų, mitinius personažus ar mažas, visiškai išsamias tatuiruotes, nespalvotas.

Kadangi ne visi turi vienodas nuostatas dėl matmenų, kai kurie tatuiruočių entuziastai ieškos tik mažų mielų dizainų. Todėl nenuostabu, kodėl mažos tatuiruotės dabar yra tokios populiarios. Nesvarbu, kokios tatuiruotės jums labiausiai patinka, leiskite man pasakyti, kad yra šimtai modelių, iš kurių galima rinktis.

Galima pasirinkti mažą tatuiruotę su baltais elementais, o gal jūsų vardą ar artimųjų inicialus, o kiti mieliau renkasi didelius tatuiruočių dizainus.

Ši kolekcija, apie kurią ketinate skaityti, yra tatuiruočių menininkų įgūdžių liudijimas, taip pat graži juodai baltų tatuiruočių kolekcija. Rasite paukščių, gyvūnų, drugelių dizaino, net geometrinių piešinių, kurie įkvėps jus ir sužavės kitus.

Gėlių juodos ir baltos tatuiruotės

Gėlių juodos ir baltos tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Gėlių juodos ir baltos tatuiruotės 2Kreditas: Instagram

Gėlės yra delikateso simbolis ir dažniausiai renkasi moteris. Talentingas tatuiruočių meistras pasirinks jūsų mėgstamų gėlių šešėlius padaryti nespalvotus. Nors galutinė išvaizda bus bespalvė, balti atspalviai pridės to papildomo grožio, kurio ieškote.

Asmeninė nuomonė: Apsvarstykite galimybę turėti gėlių tatuiruotę ant peties, nugaros, klubo ar vidinės rankos.

Mandalų magija juodai balta

Juoda ir balta mandalų magija 1Kreditas: Instagram Mandalos magija juodai balta 2Kreditas: Instagram

Mandala sanskrito kalboje reiškia „apskritimas“, o šį specialų rašalinį piešinį sudaro įvairūs elementai, kurie apskritimais sklinda iš centro į išorę..

Šis nuostabus raštas atrodo fantastiškai nespalvotai, o centrinės dalys yra baltos spalvos.

Asmeninė nuomonė: Parodykite šį pusiausvyros simbolį matomose kūno dalyse.

Mažos juodos ir baltos tatuiruotės

Mažos juodos ir baltos tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Mažos juodos ir baltos tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Mažos juodos ir baltos tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Mažos tatuiruotės visada atrodys mielos ir diskretiškos, kad ir kur pasirinktumėte jas ant savo kūno. Šie nedideli dizainai idealiai tinka žmonėms, kurie mėgsta tatuiruotes, bet nenori, kad jie būtų matomi. Kai neturite konkrečios idėjos, bet jums patinka rašalo įvedimo koncepcija, mažas modelis yra geriausias atspirties taškas.

Mažos juodos ir baltos tatuiruotės turi daug privalumų:

  • Jie yra nebrangūs, palyginti su sudėtingesniais;
  • Bus mažiau pastangų, taip pat mažiau skausmo;
  • Lengviau pasirinkti mažą tatuiruotę;
  • Jei nuobodu, galite jį paversti visiškai nauju dizainu.

Kai kurie dažniausiai pasitaikantys juodos ir baltos spalvos tatuiruočių dizainai yra gėlės, žvaigždės, drugeliai, skirtingi pavadinimai, inicialai, vaivorykštės ar religiniai simboliai.

Kryžiaus juodos ir baltos tatuiruotės

Kryžminės juodos ir baltos tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Kryžminės juodos ir baltos tatuiruotės 2Kreditas: Instagram

Dauguma religingų žmonių norėtų, kad tatuiruotės simbolizuotų jų tikėjimą; taigi juodai baltas kryžius yra populiarus pasirinkimas tarp šių asmenų. Šis simbolis gali suteikti puikų apsaugos jausmą ir įrodyti žmonių atsidavimą dieviškumui.

Kai kurie gaus mažą juodos ir baltos spalvos kryžių, kad atrodytų daug elegantiškiau, o kitų teorijos labiau susijusios su tikėjimu. Kad ir kokia būtų priežastis, juodai baltas kryžius jūsų odai atrodytų didingai.

Asmeninė nuomonė: Kryžminė tatuiruotė tinka tiek vyrams, tiek moterims, turinčioms religinį mąstymą.

Muzikos tatuiruotės dizainas nespalvotai

Muzikos tatuiruotės dizainas nespalvotai 1Kreditas: Instagram Muzikos tatuiruotės dizainas nespalvotai 2Kreditas: Instagram Muzikos tatuiruotės dizainas nespalvotai 3Kreditas: Instagram

Muzika visada bus puikus įkvėpimas norint pasidaryti naują tatuiruotę. Nenuostabu, kad muzikos mylėtojams patinka rinktis šiuos dizainus, kurie būtų pasakiški juodos ir baltos spalvos atspalviais.

Muzikos ženklai gali dažniau pasirodyti ant roko žvaigždžių odos, tačiau šie dideli kūriniai taip pat puikiai tinka žmonėms, kurie yra jautrūs muzikai.

Norite parodyti savo atsidavimą muzikai nerodydami per daug? Tada ant riešo galite pasidaryti mažą juodos ir baltos spalvos „Treble Clef“ tatuiruotę. Tačiau jei nenorite turėti didelio masto piešinio rašalu, galite pasirinkti tikrovišką mėgstamos žvaigždės juodai baltą portretą.

Asmeninė nuomonė: Muzikos tatuiruotės visada yra geros idėjos žmonėms, kurie yra užkietėję muzikos gerbėjai.

Juodos ir baltos žvaigždės tatuiruotės

Juodos ir baltos žvaigždės tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Juodos ir baltos žvaigždės tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Juodos ir baltos žvaigždės tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Jei ruošiatės pasidaryti nespalvotą tatuiruotę ir neturite per daug idėjų apie dizainą, galite pasirinkti turėti žvaigždę ar žvaigždyną. Ši idėja yra be galo madinga, tačiau viena iš labiausiai paplitusių metodų.

Žvaigždžių tatuiruotės visada turės šį nepakartojamą žavesį, nesvarbu, ar jas dėvi mergaitė, ar berniukas. Kai kurie žmonės norėtų daugiau žvaigždžių, kaip „Orion“ diržas, o kiti pasirinks paprastą, smulkų dizainą.

Asmeninė nuomonė: Geriausia juodų ir baltų žvaigždžių tatuiruočių dalis yra ta, kad jos atrodytų nuostabiai bet kurioje kūno vietoje, nuo nugaros iki riešo, klubo ar peties.

Juodos ir baltos datos tatuiruotės

Juodos ir baltos datos tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Juodai baltos datos tatuiruotės 2Kreditas: Instagram Juodos ir baltos datos tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

Kai kurie žmonės visada norėtų prisiminti konkrečią savo gyvenimo datą. Kaip jie gali gražiai puoselėti tuos prisiminimus, yra tai, kad jie rašomi į odą.

Dauguma žmonių norėtų turėti šias datas ant pirštų, kad kasdien matytų šias tatuiruotes.

Kai kurie žmonės gaus pirmąsias pasimatymus, kuriais pasidalijo su savo artimaisiais, o kiti tatuiruos savo gimtadienius arba tėvų, vaikų ir pan. Ir patikėkite manimi, kai sakau, kad tokio tipo tatuiruotės atrodys pasakiškai jūsų kasdienėje veikloje.

Asmeninė nuomonė: Kai pasirinksite šias datas tatuiruoti nespalvotai, galutinis vaizdas bus užburiantis.

Juoda ir balta širdies tatuiruotė

Juodai balta širdies tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Juodai balta širdies tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Širdies tatuiruotės yra vieni iš labiausiai paplitusių raštų tarp tatuiruočių mėgėjų. Šie paprasti elementai turi unikalų žavesį ir niekada neišeis iš stiliaus.

Labiau nei dažnai tikriausiai matytumėte daugiau moterų, dėvinčių tokio tipo dizainą. Tačiau, jei norėsite išsamios, anatomiškesnės širdies išvaizdos, ji tiks ir vyrams.

Juodai baltą širdies tatuiruotę rekomenduočiau tiems, kurie nori pasidažyti rašalu, bet neieško nieko per daug reikšmingo. Švelnios širdys atrodys nuostabiai kaip riešo tatuiruotė, labai minkštos ir mielos, bet taip pat tiktų kaklo sričiai, pečiui ar šonkaulių paviršiui.

Asmeninė nuomonė: Jei norite, kad jūsų tatuiruotė būtų kitokia ir saldi, širdį galima tiesiog nupiešti juodai, tada pridėti keletą mažų baltų dėmių. Galų gale, ši tatuiruotės idėja yra meilės simbolis, tinkantis bet kokiems odos tonams.

Cituoti juodos ir baltos spalvos tatuiruotes

Citata juodai baltos tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Citata juodai baltos tatuiruotės 2Kreditas: Instagram

Citatos yra keletas prasmingiausių tatuiruočių dizaino tipų. Tai ne tik atrodo meniškai ir tiesiog gražiai, bet ir atspindi stiprias emocijas, kurių kai kurie negali kitaip išreikšti.

Jei jie padaryti kursyvu ir su gražiais juodos ir baltos spalvos atspalviais, jie atrodo dar patrauklesni.

Šį piešinį galite iškelti kursyvu arba pridėti kitų dizaino elementų, kad galutinė tatuiruotė atrodytų puošnesnė ar meniškesnė.

Asmeninė nuomonė: Moterims, kurios mėgsta citatą ant savo odos, šis tatuiruotės tipas atrodytų nuostabiai ant nugaros, tiesiai ant stuburo, bet ir ant rankos ar šonkaulių. Vyrai taip pat gali pasirinkti šias kūno vietas arba geriausiai jas atstovaujančias.

Juoda ir balta krypties tatuiruotė

Juodos ir baltos spalvos tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Juodos ir baltos spalvos tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Jei norite turėti gana unikalų tatuiruotės dizainą, šis visada padės jums pasiekti gerus kelius. Išsiaiškinkite visas keturias kryptis, kurias gražiai nusako smulkios rašalo linijos, tiesiai ant rankos, alkūnės, peties ar kojos.

Kryptinės tatuiruotės gali simbolizuoti kompasą ar atšiaurų dizainą. Šio tipo tatuiruotės padarys jus išskirtinius iš kitų. Jei norite, kad jis būtų mažas, ieškokite kokių 2 kvadratinių krypčių tatuiruočių, kurios atrodytų nuostabiai prie bet kokios aprangos ar gyvenimo būdo. Šis dizainas puikiai tinka juodai baltam rašalui.

Savo krypties tatuiruotę galite pasidaryti nespalvotai bet kurioje kūno vietoje, kur jausitės užtikrintai.

Asmeninė nuomonė: Aš rekomenduočiau rankas, nes šis dizainas atrodytų ryškesnis, ir visi matys jūsų kūno piešinį.

Juodai baltas XO simbolis

Juodai baltas XO simbolis 1Kreditas: Instagram Juodai baltas XO simbolis 2Kreditas: Instagram

Jei norite nedidelės, labai diskretiškos tatuiruotės, galite piešti savo draugus ar šeimos narius. Šis plonas dizainas puikiai atrodytų ant riešo, ant pirštų ar kulkšnies.

Šio tipo tatuiruotės yra mielos ir ideali priemonė išreikšti savo meilę. Be to, XO tatuiruotė tiktų bet kuriai kūno daliai, gyvenimo būdui ar aprangos kodui.

Asmeninė nuomonė: Manau, kad šis dizaino tipas labiausiai tinka mergaitėms. Be to, jis atrodytų stilingai juodai baltais ar spalvingais akcentais.

Paukščių tatuiruotės juodos ir baltos spalvos

Juodos ir baltos paukščių tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Juodos ir baltos paukščių tatuiruotės 2Kreditas: Instagram

Nesvarbu, ar tai visiškai nespalvotas, ar spalvingas piešinys, vienas gražiausių tatuiruočių dizaino yra paukščių tatuiruotės. Paukščiai visada atrodys elegantiškai ir simbolizuoja laisvę, drąsą, atgimimą, jėgą ir atsidavimą. [1]

Jūs netgi galite tatuiruoti save skrendančiu paukščiu, kad sukurtumėte judesį. Kad ir kur nuspręstumėte rašyti odą, paukščių tatuiruotės bus tiesiog nuostabios.

Asmeninė nuomonė: Juodai balti paukščių siluetai rodo gamtos atsidavimą ir tinka bet kokiam odos tonui.

Geometrinės juodos ir baltos tatuiruotės

Geometrinės juodos ir baltos tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Geometrinės juodos ir baltos tatuiruotės 2Kreditas: Instagram

Geometriniai elementai, integruoti į nespalvotas tatuiruotes, atrodys šauniai ir madingai.

Net tie, kurie mokykloje nemėgo matematikos, įvertintų dailias, tiesias kūno linijas. Šiuos elementus galite turėti atskirai arba kartu su kitais dizainais. Tai priklauso tik nuo tavęs. [2]

Geometrinės juodos ir baltos tatuiruotės labiau vyrauja tarp vyrų. Tačiau moterys taip pat gali juos integruoti į natūralius elementus.

Asmeninė nuomonė: Geometriniai modeliai atrodytų švarūs tik nespalvotai ir tiktų visoms kūno vietoms.

Hakuna Matata tatuiruotės

„Hakuna Matata“ tatuiruotės 1Kreditas: Instagram „Hakuna Matata“ tatuiruotės 2Kreditas: Instagram „Hakuna Matata“ tatuiruotės 3Kreditas: Instagram

„Hakuna Matata“ reiškia „nesijaudinkite“, todėl, kai norite išvengti problemų ir nusiųsti šią mintį Visatai, apsvarstykite galimybę sukurti tokį tatuiruotės dizainą.

Šio tipo tatuiruotė skirta tiems, kurie nori parodyti šią žinią pasauliui.

Šis simbolis tinka tiek vyrams, tiek moterims ir simbolizuoja jūsų jėgą ir drąsą dėl nieko nesijaudinti ir atremti bet kokią keistą situaciją.

Asmeninė nuomonė: Turėtumėte apsvarstyti „Hakuna Matata“ tatuiruotę, kai norite kitiems parodyti savo asmenybę.

Rodyklės tatuiruotė juodai balta

Juodai baltas XO simbolis 1Kreditas: Instagram Juodai baltas XO simbolis 2Kreditas: Instagram

Šis rodyklės tatuiruotės dizainas tiesiog sukrės ant bet kurios jūsų kūno vietos. Rodyklių tatuiruotės yra tokios populiarios kaip žvaigždžių dizainas; Pavyzdžiui, jei norite tatuiruotės, bet tiesiog neturite tikslios idėjos apie dizainą, pasirinkite tokio tipo vaizdą.

Rodyklės pabaigoje galite pridėti lanką, kad sukurtumėte visą šios tatuiruotės idėjos rinkinį.

Be to, galutinis vaizdas bus archajiškesnis ir pridės šiek tiek drožybos.

Asmeninė nuomonė: Šio tipo dizainas atrodo fantastiškai ant kaklo, tačiau jį galite turėti ir ant riešo, arba bet kurioje kitoje kūno vietoje, kuri jums labiausiai patinka.

Inkaro tatuiruotės juodos ir baltos spalvos

Inkaro tatuiruotės nespalvotai 1Kreditas: Instagram Inkaro tatuiruotės nespalvotai 2Kreditas: Instagram

Ar esate labiau nuotykių žmogus? Tada ieškokite kūno meno, kuris galėtų atstovauti jums ir jūsų dvasiai. Nesvarbu, ar jie yra maži, ar didesni, inkarai netinka tik jūreivio tipui.

Vis dėlto jie tiesiog parodys daugybę kitų savybių, tokių kaip stabilumas, atkaklumas ir meilė kelionėms.

Inkarai visada turės tvirtas šaknis ir juos gali atlikti vyrai ir moterys bei bet kuri kūno dalis.

Asmeninė nuomonė: Inkarai idealiai atrodytų nespalvoti, tačiau galite anuliuoti ir pridėti šiek tiek spalvų, kad atrodytų linksmai.

Dramblio tatuiruotės

Dramblio tatuiruotės 1Kreditas: Instagram Dramblio tatuiruotės 2Kreditas: Instagram

Drambliai yra tiesiog nuostabūs gyvūnai, ir jie nusipelno ypatingo dėmesio. Jie ne tik mieli, bet ir išminties, ištikimybės, nepriklausomybės, stiprybės, emocijų, gerumo ir galios simbolis.

Kai papasakosite savo įgudusiam menininkui apie juodos ir baltos dramblio tatuiruotę, mes jums pažadame, kad rezultatas bus tikras šedevras, ypač jei einate pas talentingą tatuiruočių meistrą.

Asmeninė nuomonė: Galite turėti mažą dramblį iškart po metų arba pasirinkti didesnį dizainą ir uždengti visą rankovę.

Juodos ir baltos tatuiruotės privalumai

Jei vis tiek gerai pagalvosite, labai svarbu žinoti pagrindinius paprastų nespalvotų tatuiruočių privalumus..

1. Daugiau neblunka

Palyginti su spalvingomis tatuiruotėmis, vienspalviai dizainai ne tik turės gilesnę prasmę ir atrodys aštresni, bet ir daug labiau priešinsis laikui.

Priežastis? Spalvotos tatuiruotės paprasčiausiai pradės išnykti greičiau, o užuot mėgavęsi savo prasminga tatuiruote, gali tekti reguliariai jas kartoti.

2. Tinka jūsų piniginei

Paprastai spalvoti tatuiruočių dažai kainuos daugiau nei paprasti juodos ir baltos spalvos piešiniai. Taigi, jei neturite didelio biudžeto, tai puikus būdas sutaupyti pinigų.

3. Šios tatuiruotės yra mažiau skausmingos

Jei pirmą kartą gausite rašalą ir bijote būsimo skausmo, nespalvotus dizainus bus lengviau valdyti.

Kadangi menininkas dirbs tik nespalvotai, galutinis rezultatas bus paruoštas anksčiau nei tikėtasi. Todėl nereikia per daug toleruoti adatų skausmo.

4. Pridėkite išsamią informaciją arba grįžkite atgal ir pakeiskite

Nors tai jums gali pasirodyti keista, nes nuolatinė tatuiruotė skamba amžinai, tai tiesa, nebent pasirinksite pašalinti ar patobulinti originalų dizainą.

Galbūt jūsų gyvenimas pasikeis ir norite pridėti kitų detalių. Tiesiog paprašykite savo tatuiruočių meistro patobulinti pradinę tatuiruotės idėją ir galiausiai pakeisti jos išvaizdą.

Juodos ir baltos tatuiruotės: daugiau DUK

Kl.: Kas atsitiks, jei darant tatuiruotę ant tamsesnės odos naudosite baltą rašalą?

A: Kuriant tatuiruotę, rašalas patenka po epidermiu. Tai leidžia ląstelių sluoksniui veikti kaip rašalo filtrui. Tai reiškia, kad kuo tamsesnė oda, tuo tamsesnis bus baltas rašalas.

Kl.: Ar mano balta tatuiruotė švytės tamsoje?

A: Ne, baltas rašalas savaime nešvies juodoje šviesoje. Jums reikės pasidaryti tatuiruotę, kuriai šiam tikslui naudojamas UV rašalas.

Kl.: Kodėl senos juodos tatuiruotės atrodo žalios??

A: Laikui bėgant, jūsų kūnas sugeria juodą rašalą. Rašalo nuosėdoms pradėjus mažėti, pigmentas pasikeičia, todėl juoda spalva tampa mėlyna arba žalia. Tačiau pastaraisiais metais pigmentai patobulėjo ir nebesidažo taip lengvai, kaip anksčiau.

Daugiau žinoti:

Balto rašalo tatuiruotės: 6 privalumai ir 4 trūkumai

Baltos rašalo tatuiruotės ant tamsios odos: 20+ geriausių dizaino idėjų

5 geriausi balti tatuiruočių dažai – išsamus vadovas ir geriausi prekės ženklai

Galutiniai apmąstymai

Norėdami gauti pirmųjų rašalo idėjų, nespalvotas dizainas yra madingas pasirinkimas. Tačiau išmintingiau pirmiausia atlikti savo tyrimus. Tikiuosi, kad pirmiau minėti tatuiruočių dizainai jus visus įkvėps ir esate pasiruošę pirmą kartą susitikti tatuiruočių studijoje.