Dizainas

30 ir daugiau nuostabių vienaragio tatuiruotės dizaino idėjų: prasmė ir simbolika (2021 m. Atnaujinta)

Ar esate tas, kuriam patinka mielos ir meniškos tatuiruotės? Kaip apie kai kuriuos įdomius ar juokingus elementus/gyvūnus? Jei esate vienaragis meilužis ir kažkas, kuriam patinka šios stebuklingos būtybės, jums patiks mūsų straipsnis! Čia mes kalbėsime apie vienaragių apibrėžimą ir aiškinimą, taip pat išvardinsime 30 skirtingų tatuiruočių variantų, kuriuos galite pasirinkti. Toliau skaitykite ir žemiau rasite savo tobulą vienaragį!

Vienaragio tatuiruotė: ką reikia žinoti

VienaragisIšsaugota tatuiruotė

1. Ką simbolizuoja vienaragio tatuiruotė?

Jei dar niekada nesukratėte vienaragio tatuiruotės, dabar pats metas tai išbandyti! Vienaragiai dažnai apibūdinami kaip laisvės, magijos ir tyrumo simboliai. Šiais laikais jie gali reikšti daugybę įvairių dalykų, taip pat nekaltumą ir gydymą. Jie dažnai yra susiję su džiaugsmu ir magiškais judesiais, kuriuos ketinate atlikti savo gyvenime! Tačiau vienaragiai simbolizuos daugybę įvairių emocijų ir grynų dalykų, atsižvelgiant į jūsų pasirinktą spalvą ir dydį.

2. Kas gali pasidaryti vienaragio tatuiruotes?

Kiekvienas gali pasidaryti vienaragio tatuiruotes, pasirinkimas priklauso nuo jūsų! Jei esate retro ir nepadorių idėjų gerbėjas, jums patiks ir funky vienaragiai. Vaikinai gali juos dėvėti, tačiau įsitikinkite, kad apsvarstėte pageidaujamą spalvų derinį, nes skirtingos tatuiruotės ir spalvų naudojimas gali duoti skirtingus rezultatus.

3. Ar šios tatuiruotės yra brangios?

Vienaragio tatuiruotės neturi būti per brangios. Jų kaina dažnai skiriasi, o rezultatas labai priklausys (daugiausia) nuo jūsų tatuiruočių meistro kompetencijos lygio ir jo vardo pramonėje. Tikimasi sumokėti apie 90 USD už mažesnį vienaragį ir iki 300 USD už itin dideles tatuiruotes, kurios eina per nugarą.

4. Kokia yra geriausia vieta jūsų vienaragio tatuiruotei?

Vienaragio tatuiruotę galite įdėti beveik bet kur. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų, o jūsų pageidavimai ir pasirinktas rezultatas gali skirtis. Daugelis žmonių nori linksmesnių vietų, nes pati tatuiruotė yra tokia juokinga, ryški ir teigiama. Jums patiks (ir turėtumėte) apsvarstyti šias idėjas:

  • Jūsų ranka ar delnas/kumštis
  • Tavo kaklas
  • Krūtinė
  • Pirštas
  • Kojų ar šlaunų sritis

Venkite rimtų vietų, pavyzdžiui, šalia širdies ar venų, jei norite pasirodyti rimtai.

10 Juoda & Baltos vienaragio tatuiruotės

1. Juoda vienaragio tatuiruotė

Juoda vienaragio tatuiruotėVaizdo šaltinis:@blackalchemystudio

Jei jums patinka nespalvotas rašalas, išbandykite šį vienaragį! Tai paprastesnė tatuiruotė, kuri jums patiks, jei jums patinka vienspalviai sprendimai.

Pridėkite prie savo vienaragio švelnių gėlių ir padarykite moterišką dizainą. Šis juodas rašalas pats pasakos istoriją, puikiai tinkančią tikroms mergaitiškoms merginoms.

Ar žinojai, kad vienaragis reiškia „vieno rago“??

2. Juoda vienaragio tatuiruotė moterims

Juoda vienaragio tatuiruotė moterimsVaizdo šaltinis:@squigglysqualor

Kaip tu gausi šią ugningą vienaragio tatuiruotę, kuri yra tokia išraiškinga ir unikali savaip? Šią tatuiruotę užtruksite apie 3–4 valandas, todėl prieš užsisakydami susitikimą, atsistokite.

Šis vienaragis, stovintis ant savo kojų, simbolizuoja jūsų magišką valią ir būdą, kaip priartėti prie gyvenimo. Jei visada esate saugus ir visiškai pasitikite savimi, išbandykite šią tatuiruotę!

3. „Black Unicorn Tattoo Design“ mitinis spausdinimas

„Black Unicorn Tattoo Design“ mitinis spausdinimasVaizdo šaltinis: @taylormadeinkco

Nedaug tatuiruočių menininkų žino, kaip sukurti šią tatuiruotę. Jei jūs esate gana kvalifikuotas ir tikslus, turėtumėte išbandyti šį galingą vienaragį. Galutinis rezultatas parodo dramatišką ir elegantišką žmogų, ar nesutiktumėte?

Juodas nutildytas rašalas ir tokios baisios linijos, kaip šios, parodys jūsų valią užkariauti ir pasiekti puikių dalykų per trumpiausią laiką.

4. Mažo vienaragio tatuiruotės rankos išdėstymas

Mažo vienaragio tatuiruotės rankos išdėstymasVaizdo šaltinis: @eterna.esencia_tattoo

Ši nugaros alkūnės tatuiruotė yra padengta daugybe elementų. Tai puikiai tinka visiems, kurie mėgsta tikslumą ir išsamų meną. Jei esate geometrinių elementų gerbėjas, jums patiks šis galingas atspaudas.

Šis vienaragis simbolizuoja jūsų užsispyrimą ir jūsų drąsą. Tai taip pat rodo, kad esate pasirengęs teisingiems ir naujiems veiksmams/veiksmams.

Įdomus faktas: vienaragiai neturi sparnų.

5. „Black Unicorn Tattoo Outline“ rašalas

Juodas vienaragis tatuiruotės kontūro rašalasVaizdo šaltinis: @insolentenostalgia

Jei jums patinka išblukęs menas ir tatuiruotės, kuriose yra tas paslapties elementas, jums patiks šis ryškus vaizdas. Tai neužima daug laiko, kaip kai kurie kiti spaudiniai, o tai reiškia, kad jums tai patiks!

Šis išblukęs rašalas parodo jūsų asmenybę, kuri laikui bėgant gali keistis. Jei per savo virsmo procesą galėsite lengvai prisitaikyti prie naujų situacijų ir likti šešėlyje, tai vienaragis tai parodys!

6. Puošnus vienaragis juodas rašalas

Puošnus juodasis vienaragis rašalasVaizdo šaltinis: @tattoosbybambi

Jei jums patinka rankų tatuiruotės ar bicepso tatuiruotės, jums patiks šis didelis vienaragis. Tai milžiniška ir bauginanti tatuiruotė, kurią dėvėti drįsta tik kai kurie. Jei esate pakankamai drąsus, išbandykite šį vienaragį!

Tai atrodo kaip tikra tatuiruotė ir tarsi vienaragiai atgijo, taip jie atrodytų!

7. Mažas vienaragio tatuiruotės veido rašalas

Mažas vienaragio tatuiruotės veido rašalasVaizdo šaltinis: @illinoistattooco

Ar išdrįsote dėvėti veido tatuiruotes? Ar esate žmogus, kuris mėgsta išsiskirti? Jei jūsų darbas leidžia, pabandykite tai padaryti su šia veido tatuiruote! Tai puikiai tinka moterims, norinčioms ieškoti ir pritraukti visą dėmesį.

Šis vienaragis simbolizuoja jūsų dominavimą ir natūralų potraukį visur, kur einate. Parodykite pasauliui, kad visada esate jėgos ir energijos varomas!

Ar žinojai, kad kai vienaragis turi sparnus, jie vadinami Pegasi?

8. Juodo vienaragio tatuiruotės rankos atspaudas

Juodas vienaragis tatuiruotės rankos atspaudasVaizdo šaltinis: @juoda_nika

Jei jums patinka tatuiruotės su rankovėmis, turėtumėte tai išbandyti. Tai dominuojantis ir milžiniškas vienaragis, demonstruojantis žmogų, kuris visada žino, ką turi ir turi!

Papuoškite savo tatuiruotę kai kuriais kaukolės simboliais ir parodykite, kad nebijote mirties. Atrodysite kaip kažkas, kas yra dominuojantis vaikinas ar mergina, žinanti, kaip išgyventi blogose ir prasčiose situacijose.

9. Skrandžio vienaragio tatuiruotė

Vienaragio skrandžio tatuiruotėVaizdo šaltinis: @asteriaink

Skrandžio tatuiruotės tinka ne visiems. Jei išdrįsite juos dėvėti ir jei mėgstate išsiskirti, jums patiks šis dizainas. Tai puikiai tinka moterims, kurios patogiai prižiūri savo kūną!

Ši skrandžio tatuiruotė simbolizuoja jūsų moteriškąją pusę ir jūsų valią siekti gerų ir teigiamų emocijų. Su šia tatuiruote taip pat galite simbolizuoti savo stebuklingą kelionę, netgi vaisingumą.

10. Juoda vienaragio tatuiruotė su gėlėmis

Juoda vienaragio tatuiruotė su gėlėmisVaizdo šaltinis: @avenda64

Jei jums patinka dilbio tatuiruotės, jums patiks šis dizainas. Tai matomas ir snieguotas dizainas, kurį jums patiks demonstruoti, jei mėgstate dramą, o ne paprastumą.

Šis vienaragis su gėlėmis demonstruoja jūsų galią ir tikrąją moteriškąją pusę. Galutinis rezultatas parodo žmogų, kuris žino, kaip elgtis su drama, tačiau išlieka madingas, nepaisant situacijos.

10 mažų vienaragių tatuiruočių

1. Vienaragio vaivorykštės tatuiruotė

Vienaragio vaivorykštės tatuiruotėVaizdo šaltinis: @loyu_art

Jei jums patinka mažesnės tatuiruotės, jums patiks ir natūraliai traukiate prie šios. Šiam dizainui įgyvendinti prireiks tik dviejų valandų.

Šios spalvos simbolizuos linksmą ir natūraliai pūkuotą žmogų, taip pat mylintį ir rūpestingą. Parodykite, kad su vienaragio tatuiruote turite tą saldžią ir minkštą pusę.

Įdomus faktas: Senovės graikai pirmieji parašė apie vienaragius.

2. Išsami mažo vienaragio tatuiruotė

Išsami mažo vienaragio tatuiruotėVaizdo šaltinis: @alessandro_filetti

Jei bijote tatuiruočių proceso, jums patiks ši mažesnė tatuiruotė. Tai puikiai tinka tiems, kurie bijo pačios adatos.

Laikykitės juodos ir baltos spalvos rašalo, kad pavaizduotumėte šį grožį ir šį vienaragį. Tai puikiai tinka visiems, kurie mėgsta minimalizmą.

3. Juokinga spalvinga vienaragio tatuiruotė

Juokinga spalvinga vienaragio tatuiruotėVaizdo šaltinis: @tattootorium

Ši dilbio tatuiruotė ir šis mažas riešo dizainas puikiai tinka visiems, kuriems patinka subtilios idėjos. Įsitikinkite, kad turite 2–3 valandas, kol visiškai įsipareigosite atlikti šią tatuiruotę.

Jei jums patinka ironiškos tatuiruotės ir juokingos idėjos, jums patiks šis spaudinys. Pasakykite, kad nekenčiate žmonių ir parodykite savo galingą pusę ir ironiją naudodami šią vienaragio tatuiruotę.

4. Spalvinga ironiška vienaragio tatuiruotė

Spalvinga raudona vienaragio tatuiruotėVaizdo šaltinis: @miami_mike_tattoo

Jums patiks ši ryški spalvinga vienaragio tatuiruotė, jei jums patinka šis ar panašus dizainas. Jis toks garsus ir skiriasi nuo kitų, idealiai tinka daugumai moterų!

Jei jums patinka galingos tatuiruotės ir garsios idėjos, jūs natūraliai traukiate šį dizainą. Šis yra toks linksmas ir idealus daugumai jaunų merginų, kurioms patinka mielos vienaragio tatuiruotės.

Ar žinojai, kad vienaragiai mėgsta valgyti vaivorykštę?

5. Ryškiai mėlyna & Juokinga vienaragio tatuiruotė

Ryškiai mėlyna & amp; Juokinga vienaragio tatuiruotėVaizdo šaltinis: @fatytattoo

Ar jums patinka ponių tatuiruotės? Kaip apie šią mažą ir mielą ponio tatuiruotę? Tai puikiai tinka visiems, kurie mėgsta subtilias idėjas ir juokingus spaudinius.

Eikite į mėlyną spalvą, jei tai jūsų mėgstamiausia spalva. Parodykite jo grožį ir žaismingumą, jei mėgstate mielas ir subtilias idėjas.

6. Garsios spalvingos dilbio kontūro vienaragio tatuiruotė

Garsios spalvingos dilbio kontūro vienaragio tatuiruotėVaizdo šaltinis: @vikidozsa_tattoo

Kaip apie stebuklingą ir mistišką ponį? Jei jums patinka ryškios ir meniškos tatuiruotės, jums patiks šis dizainas. Tai puikiai tinka daugumai jaunesnių moterų.

Galutinis rezultatas parodo sapnuojantį asmenį ir žmogų, kuris labai dera su savo emocijomis. Tai puikiai tinka ryžtingiems ir jauniems žmonėms.

7. Subtili vienaragio tatuiruotės spalvų idėja

Subtili vienaragio tatuiruotės spalvų idėjaVaizdo šaltinis:@carmen.cracco.tattoo

Jei jums patinka kulkšnių ar kojų tatuiruotės, turėtumėte tai išbandyti. Tai minimalistinis, bet mielas, puikiai tinka visiems, kurie mėgsta meniškas moteriškas idėjas.

Šis ponis simbolizuoja jūsų vidinę valią sėkmingai ir jūsų perfekcionizmo pusę. Jei esate natūraliai purus ir dovanojate, galite viską parodyti naudodami šį atspaudą.

Įdomus faktas: vienaragiai visada turi mėlynas arba purpurines akis.

8. Vienaragio tatuiruotės dizainas su širdies atspaudais

Vienaragio tatuiruotės dizainas su širdies atspaudaisVaizdo šaltinis:@izzi_ink

Ši ryški tatuiruotė skirta visiems, kuriems patinka garsios idėjos ir kažkas neįprasto. Jei tai skamba kaip jūs, kodėl gi neišbandžius šio ponio?

Pridėkite keletą balionų ir padarykite jį dar žaismingesnį ir mielesnį. Ši tatuiruotė puikiai tinka moterims, kurios gyvenime patiria ką nors saldaus ir asmeniško.

9. Akvarelė Splash Unicorn Art Tattoo

Akvarelės purslų vienaragio meno tatuiruotėVaizdo šaltinis:@drztattoos

Ši bicepso tatuiruotė skirta visiems, kuriems patinka demonstruoti savo natūralias savybes. Leiskite pasauliui pamatyti jūsų gryną ir gyvybingą pusę su šia tatuiruote.

Šis spalvų purslas simbolizuos jūsų vidinę asmenybę ir tai, kaip jaučiatės prisitaikydami prie naujų situacijų ir žmonių. Šis atspaudas parodys, kad jūs visada ieškote linksmybių ir nuotykių.

10. Tamsi vienaragio tatuiruotė su gėlėmis

Tamsi vienaragio tatuiruotė su gėlėmisVaizdo šaltinis:@ares_tattooart

Ši mažesnė vienaragio tatuiruotė yra greitas ir paprastas dizainas. Šis meninis atspaudas užtruks mažiau nei 2–3 valandas.

Papuoškite savo tatuiruotę gėlėmis ir pademonstruokite jos grožį per kūrybinę pusę. Šis dizainas gali parodyti, kad jūs visada ieškote tiesos ir duodate, taip pat realistiškai.

10 Didelis & Spalvotos vienaragio tatuiruotės

1. Vienaragio šlaunies tatuiruotės spalvotas atspaudas

Vienaragio šlaunies tatuiruotės spalvotas atspaudasVaizdo šaltinis:@petergranite

Jei jums patinka itin didelės ir ryškios tatuiruotės, turėtumėte tai išbandyti. Tai dramatiškas atspaudas, kuris tiks daugumai jaunų moterų.

Šis vienaragis parodys pasauliui, kad jūs visada pritraukiate teigiamas emocijas ir teisingas emocijas tarp žmonių. Parodykite pasauliui, kad jums rūpi per savo vienaragį.

Ar žinojai, kad vienaragis energiją sugeria per ragą?

2. Juokinga vienaragio tatuiruotės spalvų idėja

Juokinga vienaragio tatuiruotės spalvų idėjaVaizdo šaltinis:@sinitsina.tattoo

Galite pasirinkti šį laukinį ir beprotišką vienaragį, jei esate spalvų gerbėjas. Tai nuostabi tatuiruotė tiems, kam patinka menas ir spalvingi purslai.

Parodykite, kad esate natūralus ir kūrybingas. Taip pat turėtumėte suprasti jo paslėptą reikšmę: ši tatuiruotė parodys, kad žinote, kaip išeiti iš neigiamos vibracijos ir energijos taikiai..

3. Vaivorykštės vienaragio tatuiruotės milžiniškas menas

Vaivorykštės vienaragio tatuiruotės milžiniškas menasVaizdo šaltinis:@crybaby_sd

Ši didelė ir spalvinga tatuiruotė skirta visiems, kurie nebijo garsių idėjų. Jei esate kažkas, kas traukia meniškus spaudinius, turėtumėte išbandyti šį rašalą.

Vaivorykštės spalvos parodys, kad esate kūrėjas ir žmogus, kuris visada traukia pozityvumą. Parodykite pasauliui, kad esate linksmas ir įdomus!

4. Ryškus & Juokingas vienaragio tatuiruotės duetas

Ryškus & amp; Juokingas vienaragio tatuiruotės duetasVaizdo šaltinis:@moonprismink

Jei jums patinka mielos ir juokingos tatuiruotės, turėtumėte tai išbandyti. Padėkite jį ant skruosto ir apžiūrėkite jo juokingą išvaizdą.

Šie du vienaragiai parodys, kad žinote, kaip pritraukti pozityvumo ir linksmybių! Jei esate linksmas ir ryškus žmogus + jums patinka juokauti, parodykite tai naudodami šią humoristinę tatuiruotę.

Ar žinojai, kad vienaragis kūdikis vadinamas kumeliuku?

5. Spalvotas vienaragio tatuiruotės rašalas

Spalvotas vienaragio tatuiruotės rašalasVaizdo šaltinis:@km_tattooer

Galite papuošti savo tatuiruotę ryškiomis gėlėmis ir suteikti jai šios teigiamos energijos! Jei esate spalvų gerbėjas, jums patiks šis unikalus dizainas.

Tai didesnė tatuiruotė, kuri parodys jūsų meilę detalėms ir tiksliam menui. Jei mėgstate dramą, šis kūrinys tiks jūsų dominuojančiai asmenybei!

6. Rožinė & Violetinė vienaragio tatuiruotė

Rožinė & amp; Violetinė vienaragio tatuiruotėVaizdo šaltinis:@longisland_tattoos

Jei rožinė yra jūsų mėgstamiausia spalva, jums patiks šis garsus dizainas. Tai būtina žmonėms, kurie mėgsta meną ir garsesnes idėjas, kurios šaukiasi dėmesio!

Ši tatuiruotė parodys pasauliui, kad esate ryški ir žvali mergina ar vaikinas. Jūs atrodysite kaip teigiamas ir galingas žmogus, kuris žino, kaip mėgautis jus supančiu menu ir linksmybėmis.

7. Puošnus & Mistinė vienaragio tatuiruotė

Puikus & amp; Mistinė vienaragio tatuiruotėVaizdo šaltinis:@rudens_tatuiruotė

Jei jums patinka neįprastos spalvos ir mišiniai, jums patiks šis spaudinys. Jis toks garsus ir neįprastas, kitoks nei kiti, kuriuos dažniausiai matote ant kitų.

Parodykite šį grožį ir atstovaukite jo mistinei pusei. Jums patiks, jei esate vienaragių gerbėjas, tačiau kai kurie turi tą vikingų ar genčių atmosferą.

8. Ryškiai žalios rūgšties vienaragio tatuiruotė

Ryškiai žalios rūgšties vienaragio tatuiruotėVaizdo šaltinis:@dominiquedarko

Jei jums patinka rūgštinės kelionės ir įmantrus dizainas, jums patiks šis garsus vienaragis. Tai nėra panaši į jūsų tipinę tatuiruotę ir tai jums patiks, jei jums patinka efektingos tatuiruotės.

Šis vienaragis parodys, kad dažniausiai esate linksmas ir pozityvus. Jūs taip pat tikriausiai esate tas, kuris žino, kaip būti šou žvaigžde, ir jums neprieštarauja dėmesys ar visa išvaizda.

9. Spalvotas vaivorykštės vienaragio tatuiruotės atspaudas

Spalvotas vaivorykštės vienaragio tatuiruotės atspaudasVaizdo šaltinis:@tattoo_cadre

Šis vienaragis patiks moterims, kurioms patinka gražios tatuiruotės, ir toms, kurios natūraliai traukia meniškus spaudinius. Jis toks prašmatnus ir galingas + jame yra unikalių ir elegantiškų elementų, kurie galėtų tam atsispirti?

Šis ryškus vienaragis rodo, kad jūs visada ieškote grožio ir ieškote ryškiausių dalykų kituose žmonėse. Jei žinote, kaip rasti patrauklumą ir eleganciją, ši tatuiruotė tai parodys.

Įdomus faktas: legenda sako, kad palietę gryną baltą vienaragį rasite laimę amžinai.

10. Juokinga & Retro žaidimų vienaragio tatuiruotė

Juokinga & amp; Retro žaidimų vienaragio tatuiruotėVaizdo šaltinis:@rowey_tattoos

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – kaip apie šį šaunų ir mielą mažą vienaragį? Tai yra mieliausia tatuiruotė, prie kurios pritrauks dauguma jaunų moterų, ypač jei jos užsiima išsamiu menu.

Šis vienaragis puikiai tinka merginoms, mėgstančioms žaisti žaidimus ir mėgautis vaizdo žaidimais. Jei norite parodyti savo eleganciją ir galingą žaidėjų pusę, tiesiog žinokite, kad galite tai padaryti naudodami šį spaudinį.

Užsisakykite susitikimą

Kuris vienaragis buvo jūsų mėgstamiausias ir mieliausias iš krūvos? Praneškite mums, ar pats esate gyvūnų mylėtojas, ar apskritai jums patinka vienaragiai. Tiek vyrai, tiek moterys lengvai ras savo tobulą tatuiruotę šiame straipsnyje, tiesiog įsitikinkite, kad ją pritaikote pagal savo pageidavimus ir stilių.

Taip pat skaitykite: 

  • Antgamtinė tatuiruotė: galutinis vadovas ir daugiau nei 80 geriausių dizaino idėjų
  • Geriausi realistiniai tatuiruočių meistrai „Instagram“
  • 33 geriausios lėktuvo tatuiruočių dizaino idėjos (dilbis, antkaulis ir pirštas)
  • 30 nuostabių „Panda“ tatuiruočių dizaino idėjų
  • 50 geriausių merginų tatuiruočių dizaino idėjų (skirtingose ​​jūsų kūno dalyse)