Dizainas

30 ir daugiau geriausių kompaso tatuiruočių dizaino idėjų (2021 m. Atnaujinta!)

Kompaso tatuiruotės yra tokios unikalios ir žaismingos, tačiau skiriasi nuo kitų. Taip yra todėl, kad jie gali simbolizuoti daugybę skirtingų kelių ir laikotarpių jūsų gyvenime. Jie taip pat gali jums padėti ir nukreipti teisingu keliu, jei šiuo metu jaučiatės įstrigę ar pasiklydę.

Jei norite ištirti ir pažvelgti į 30 skirtingų kompaso tatuiruočių, jums patiks šis straipsnis ir mūsų įvairovė, taip pat unikalios galimybės. Žemiau raskite savo kompaso tatuiruotės idėją, kuri tinka vyrams ir moterims.

15 didelių kompaso tatuiruočių dizaino idėjų

1. Kompaso tatuiruotės dizainas juodas & Baltas spausdinimas

Kompaso tatuiruotės dizainas juodas & amp; Baltas spausdinimasVaizdo šaltinis: @maurococatattoo

Tokios didelės tatuiruotės, kaip ši, yra skirtos tiems, kurie nori kažko nuostabaus ir dramatiško. Tai daug laiko reikalaujantis dizainas, todėl būkite pasiruošę.

Ši tatuiruotė reiškia vienspalvius ir stabilius ketinimus. Jei nesate tikri, kaip įveikti naujas kliūtis ir ieškote kažko didelio ir kvapą gniaužiančio, tai viskas.

2. Kompaso tatuiruotės idėjos virš rankos

Kompaso tatuiruotės idėjos virš rankosVaizdo šaltinis: @coultstudio

Ši subtilios spalvos rankos ar dilbio tatuiruotė skirta tiems, kurie mėgsta patraukti ir patraukti dėmesį. Naudodami šį kompasą pademonstruokite savo meilę seniems laikams ir unikalias koncepcijas.

Tai simbolizuos jūsų norą keistis ir naują kelią. Jei esate pasiruošęs naujam iššūkiui ir laikas yra labai svarbus, laikykitės šios tatuiruotės.

3. Kompaso tatuiruotė ant rankos & Pečių

Kompaso tatuiruotė ant rankų & amp; PečiųVaizdo šaltinis: @veno.ttt

Ši dilbio ir peties tatuiruotė yra puikus dizainas, kuris jums patiks, jei bandysite atrodyti galingai ir didingai.

Ši vikingų kompaso tatuiruotė skirta visiems, kurie atsiduria vikingu ar kariu, bet žino, kaip valdyti ir ištrūkti iš bet kurios situacijos kiekvieną akimirką.

Įdomus faktas: kompasas buvo išrastas Senovės Kinijoje.

4. Kompaso akvarelės tatuiruotė

Kompaso akvarelės tatuiruotėVaizdo šaltinis: @killerbeesn

Jei esate spalvų gerbėjas ir jums patinka akvarelės purslai ar galingi vaizdai, tai jums tinka.

Akvarelė rodo jūsų keistą asmenybę ir jūsų sugebėjimą greitai prisitaikyti ir prisitaikyti prie jūsų situacijos. Kompasas simbolizuos jūsų amžinai besikeičiančią asmenybę.

5. Kompaso tatuiruotės dilbio spalvinga idėja

Kompaso tatuiruotės dilbio spalvinga idėjaVaizdo šaltinis: @toldier_tattoo

Tai dar vienas akvarelės purslas, simbolizuojantis jūsų atkaklumą ir žaismingą charakterį. Norėdami tai padaryti, užtruksite 5-8 valandas.

Šis puikus spalvų derinys parodys jūsų nuotaikos jungiklį ir tai, kaip jis gali prisitaikyti ir keistis kiekvieną akimirką ir augant.

6. Kompasas Akvarelės tatuiruotė spalvinga

Kompasas Akvarelės tatuiruotė spalvingaVaizdo šaltinis: @bo_mademoiselle

Jei gyvenate genčių tatuiruotėms ir bandote priimti savo spalvingą kelionę – šis vaizdas jums. Prieš visiškai įsipareigodami šiam dizainui, įsitikinkite, kad jūsų tatuiruočių meistras puikiai atlieka tikslias ir genčių tatuiruotes.

Spalvų derinys atspindi jūsų optimizmą ir galimybę įveikti bet kokias neigiamas emocijas. Jei manote, kad vadovaujatės teisingai, ši tatuiruotė jums tiks.

Ar žinojai, kad magnetinis kompasas negali nurodyti geografinio poliaus??

7. Šiaurės šalių kompaso tatuiruočių rankos idėja

Šiaurės kompaso tatuiruotės rankos idėjaVaizdo šaltinis: @gage_wells._2k

Laikykitės juodos ir raudonos tatuiruotės, jei esate kažkas, kas nemėgsta atrodyti pergalingai pasirinkta tatuiruote. Šis kompasas užtruks mažiau nei tris valandas, kad pastatytumėte ant kūno.

Tai reiškia kūrybingą asmenybę ir galbūt prarastą buvimą. Jei įstrigote laike ar gyvenime, jums patiks ši tatuiruotė, nes ji yra tikslus atvaizdas.

8. „Viking Compass“ tatuiruočių kojų dizainas

„Viking Compass“ tatuiruočių kojų dizainasVaizdo šaltinis: @oakbigtimeink

Šlaunų ar kojų tatuiruotės yra gana paplitusios tarp vyrų, kurie mėgsta atrodyti galingi ir vyriški. Taip pat galite pasirinkti šią šlaunies tatuiruotę, jei esate seksuali moteris, kuri visada mėgsta išsiskirti.

Atstovausite savo asmenybę ir amžinai prarastą sielą, kuri bando rasti prasmę.

9. Jūrų kompaso tatuiruotė su juodomis detalėmis

Jūros kompaso tatuiruotė su juodomis detalėmisVaizdo šaltinis: @audrastrimaitiene

Šis kompasas su plunksnų įvaizdžiu skirtas dvasingiems ir kūrybingiems žmonėms. Tai padeda išreikšti visą savo potencialą ir kelionę su kitais.

Jei bandote įveikti sunkius laikus ir jums reikia šiek tiek patarimų, įvertinsite šios tatuiruotės grožį. Tai parodys kitiems, kad visada sugebate pasikliauti tikra savimi.

Įdomus faktas: skystiems kompasams naudojama lempų alyva ir mineralinė alyva.

10. Šoninės skrandžio rodyklės kompaso tatuiruotė

Šoninio skrandžio rodyklės kompaso tatuiruotėVaizdo šaltinis: @tiffany.fox.tattoo

Ši šoninė skrandžio tatuiruotė pakenks, todėl pakelkite galvą prieš tai. Tai nuostabus kūrinys, tačiau jį gavę galite jausti šiek tiek diskomforto.

Tai simbolizuos jūsų galią ir sugebėjimą prisitaikyti prie bet ko. Būsite tyra siela, žinanti, kaip kovoti su bet kokiu blogiu.

11. Realistinė kompaso geometrinė tatuiruotė

Realistinė kompaso geometrinė tatuiruotėVaizdo šaltinis: @sarahantoniatattoo

Jei esate kažkas, kuriam nepatinka daug spalvų, ši tatuiruotė skirta jums. Jis skirtas tiems, kurie turi biudžetą ir nori kažko greito ir lengvo.

Juoda yra atkaklumo ir paslaptingų ketinimų spalva. Tai taip pat leidžia atrodyti kaip gražuolė iš vidaus.

12. Milžiniškas pečių kompaso tatuiruotės dizainas

Milžiniškas pečių kompaso tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis: @gragregartattoo

Ar norite puošnios peties tatuiruotės ir kažko su mėlyna spalva? Šis pečių gabalas skirtas visiems, kurie mėgsta išsiskirti. Šio simbolio tatuiruotė užtruks apie penkias valandas.

Mėlyna yra elegancijos ir karališkumo spalva. Ar esate tas, kuris žino, kaip prisitaikyti ir augti? Tegul kompasas jus veda.

Ar žinojote, kad „fleur-de-lis“ yra simbolis, naudojamas kompasui žymėti šiaurę?

13. Jūrų kompaso tatuiruotė ant kojos

Jūros kompaso tatuiruotė ant kojosVaizdo šaltinis: @tatuiruotojas.žaislas

Jei esate mažų ar vidutinio dydžio tatuiruočių gerbėjas, šis kompasas kaip tik jums. Jis skirtas visiems, kurie bando siūbuoti ir reprezentuoti tikrąjį kompaso grožį.

Ši tatuiruotės idėja reiškia tikrus ketinimus ir teisėtus judesius. Jei jums reikia išsamių tatuiruočių ir bandote išreikšti savo kūrybinę pusę, galite tai padaryti naudodami šį kompasą.

14. Kompasas & Inkaro tatuiruotė virš krūtinės

Kompasas & amp; Inkaro tatuiruotė virš krūtinėsVaizdo šaltinis: @peakink.blindai

Krūtinės tatuiruotės skirtos žmonėms, kurie žino, kaip mėgautis dramatišku rašalu. Jei treniruositės ir visada ieškosite naujų gyvenimo galimybių, tai užtruksite 4–6 valandas.

Krūtinės ir kompaso tatuiruotės reiškia galią ir žmones, kurie visada ieško teisėtų ir šlovingų akimirkų. Jei esate šou vedėjas, ši idėja yra ideali.

15. Dilbio mėlynos kompaso rodyklės tatuiruotė

Dilbio mėlynos kompaso rodyklės tatuiruotėVaizdo šaltinis: @gbond_art

Ar mėlyna yra jūsų mėgstamiausia spalva? Jei tai jums atrodo kaip meno kūrinys; gauk. Tai greita ir paprasta, tačiau nepakartojama idėja.

Jei dažnai jaučiatės įstrigę laike ir erdvėje, jums patiks šios tatuiruotės grožis. Tai atspindės jūsų charakterį, kuris visada siekia teisėtumo ir teisingumo veiksmų kitiems, esantiems aplink jį.

Įdomus faktas: magnetinis kompasas naudoja Žemės magnetinį lauką.

15 mažų kompaso tatuiruočių dizaino idėjų

1. Mažasis kompasas & Jūros tatuiruotė

Mažas kompasas & amp; Jūros tatuiruotėVaizdo šaltinis: @thedayafter_tat2

Jei bijote tatuiruočių proceso ir jums reikia kažko greito ir paprasto, tai yra idealu. Taip pat nepakenks dėl praktiško išdėstymo.

Bangos simbolis jūsų kompase parodys jūsų drąsą kovoti ir užkariauti audrą. Jei visada ieškote išsigelbėjimo, galite pasidaryti šią tatuiruotę.

2. Juoda rašalo kompaso tatuiruotės realistinė idėja

Realistiška juodos rašalo kompaso tatuiruotės idėjaVaizdo šaltinis: @patka_tattoos

Tai yra galutinė ir originali kompaso idėja. Jei jums labiau patinka tikroviškos idėjos ir bandote įveikti tai, kas įprasta ir ne per sunku tai pasiekti, tai jums.

Tai simbolizuoja kiekvieną, kuris visada juda ir ieško teisybės. Tai taip pat tikrai simbolizuoja jūsų norą rasti kelią.

3. Kompasas gamtos įkvėpta tatuiruotė

Kompaso gamtos įkvėpta tatuiruotėVaizdo šaltinis: @zealandtattoo

Ar esate gamtos mylėtojas? O kaip tas, kuris vertina gyvenimo grožį? Jei tikite gamta ir bandote ją išsaugoti – šis kompaso įvaizdis skirtas jums.

Žalia yra turto spalva. Tai leis pasauliui pamatyti jus tokį, koks esate-puoselėjantį ir realistišką žmogų.

Ar žinojote, kad abi lytys juda skirtingai? Moterys naršo pagal orientyrus ir vizualius prisiminimus, o vaikinai juda kryptimi.

4. Mėlynas dilbio kompaso tatuiruotės dvasinis atspaudas

Mėlynas dilbio kompaso tatuiruotės dvasinis atspaudasVaizdo šaltinis: @jochastney.tattoo

Dilbio tatuiruotė skirta tiems, kurie nori vidutinio dydžio idėjų. Tai pasiekti nėra per sunku ir nėra brangu.

Tai parodys, kad visada bandote grįžti namo, nesvarbu, kur esate pasaulyje. Šviesioji pusė? Visada yra galimybė mėgautis Motinos Žemės grožiu ir kita kelione. Pabandykite padaryti savo namus kita kelione.

5. Atgal Paprasta kompaso tatuiruotė ant nugaros

Atgal Paprasta kompaso tatuiruotė ant nugarosVaizdo šaltinis: @dudink_

Nugaros ar kaklo tatuiruotės tinka ne visiems. Tačiau jie gali būti jums! Jei bandote išreikšti savo minimalistinę pusę ir bijote adatos, įvertinsite šią tatuiruotę.

Tai reiškia jūsų grynąją moteriškąją pusę ir norą rasti save. Jei pasiklydote ir jums reikia šiek tiek paskatinimo, jums patiks šis kompasas kaip gairė jūsų gyvenime.

6. Dilbio kompaso tatuiruotės juodos idėjos

Dilbio kompaso tatuiruotės juodos idėjosVaizdo šaltinis: @vijeesh_ar

Tai minimalistinis kūrinys ir miela tatuiruotė, kuri jums patiks, jei esate tas, kuris žino, kaip įvertinti pastangų neturinčių tatuiruočių grožį. Šiuo atveju geriausias pasirinkimas yra dilbio padėtis.

Kur jūs stovite su likusiu pasauliu, pažodžiui? Šis kompasas leis visiems pamatyti jūsų tikras spalvas ir sugebėjimą prisitaikyti prie naujų situacijų.

Įdomus faktas: žmonės prieš daugelį metų naudojo kompasus ateities pranašystėms.

7. Kompaso rodyklės tatuiruotė

Kompaso rodyklės tatuiruotėVaizdo šaltinis: @jjikki_doodletattooartart

Jūs neprivalote visą laiką laikytis juodo rašalo. Galite pasirinkti raudoną spalvą, kad ji taptų kitokia ir įdomi. Šis dizainas skirtas visiems, kurie mėgsta moteriškas ir gražias dilbio tatuiruotes.

Tai atspindi jūsų įtikinamą asmenybę ir jūsų norą mėgautis kūrybiškumu ir naujais keliais, kurie supa jus. Jis skirtas vyrams ir moterims.

8. Pasaulio žemėlapio kompaso tatuiruotė

Žemėlapio kompaso tatuiruotėVaizdo šaltinis: @zealandtattoo

Kaip blogai nori keliauti? Ar bandote užkariauti pasaulį? Jei norite kažko nuostabaus ir geometrinio, kuris atspindėtų jūsų naują kelionę, tai viskas.

Šis vaizdas parodo jūsų valią ir galią užkariauti pasaulį ir mėgautis pokyčiais. Jei galite lengvai prisitaikyti prie naujų situacijų ir visada ieškote naujų nuotykių, parodykite tai naudodami šį pasaulio kompaso tatuiruotės žemėlapį.

9. Kojų kompaso unikali tatuiruotė

Kojų kompaso unikali tatuiruotėVaizdo šaltinis: @zealandtattoo

Kojų tatuiruotės taip pat gali atrodyti nuostabiai, kai demonstruojate savo kompasą. Šis mielas kūrinys puikiai tinka vyrams, kurie mėgsta koi žuvį kartu su kompaso atspaudais.

Šis duetas parodys jūsų norą prisitaikyti ir keistis kiekvienos kelionės metu. Taip pat atrodysite kaip kažkas, kas gali priimti naujus jūsų gyvenimo nuotykius.

Ar žinojote, kad jūreiviai adatą permagnetino?

10. Mažas & Subtili kompaso nugaros tatuiruotė

Mažas & amp; Subtili kompaso nugaros tatuiruotėVaizdo šaltinis: @septattoo

Ar jums patinka nugaros ar kaklo dizainas? Jei esate subtili karalienė ir kažkas, kuriam patinka mieli detalūs meniški atspaudai, šis jums tiks.

Šis kompasas atspindi jūsų perfekcionistinę pusę. Tai taip pat rodo, kad jūs visada bandote įtikti ir patenkinti kitus aplinkinius, tuo pačiu laikydamiesi arti savo širdies.

11. Mėlyna kompaso tatuiruotė virš dilbio

Mėlyna kompaso tatuiruotė virš dilbioVaizdo šaltinis: @art.frm.bali

Mėlyna yra elegancijos ir turtingumo, taip pat honoraro spalva. Šią šoninės rankos tatuiruotę užtruksite 3-4 valandas, ir tai gali būti gana brangu.

Priminkite sau, kad niekada nevaikščiosite vienas ir kad visas pasaulis visada yra su jumis. Stenkitės mėgautis dideliais ir mažais žingsniais, taip pat savo keliu.

12. Kaklo kompaso tatuiruotė vaikinams

Kaklo kompaso tatuiruotė vaikinamsVaizdo šaltinis: @corludovmeatolyesi

Kaklo tatuiruotės atrodo taip seksualiai, kai tai padaroma teisingai. Jei esate tas, kuris gali dėvėti kažką panašaus, nes tai leidžia jūsų darbas, jums patiks šis spaudinys.

Šis kompasas tokioje matomoje ir lengvai pastebimoje vietoje parodys jūsų vidinę valią ir galią jį užkariauti ir turėti viską. Taip pat įveiksite visas sunkias ar paprastas kliūtis, kai tik turėsite teisingą nurodymą.

Įdomus faktas: pirmasis kompasas buvo sukurtas Qin dinastijos laikais (221 m..

13. Riešo kompaso tatuiruotės idėja

Riešo kompaso tatuiruotės idėjaVaizdo šaltinis: @ihatematthewstella

Riešo tatuiruotės tinka visiems, kurie nori mažesnio ir žaismingo rašalo. Jei mėgstate spalvingą ir tikslų rašalą, norėsite šios greitos idėjos & lengva dviejų valandų tatuiruotė.

Tai būdinga & bendra kompaso tatuiruotė, kuri atspindės jūsų asmenybę ir jūsų darbotvarkę gyvenime. Jei jums patinka mielos ir šlovingos idėjos, kurios gali jums padėti gyvenime ir jums vadovaujant, pabandykite tai padaryti!

14. Krūtinės vyriško kompaso tatuiruotė

Krūtinės vyriško kompaso tatuiruotėVaizdo šaltinis: @horea.catalin

Jei treniruojatės ar ieškote krūtinės dizaino, tai puikiai tinka ir tinka jums. Vaikinai, kurie mėgsta atrodyti vyriškai ir mėgsta tatuiruotes, tuo žavėsis.

Kompasas virš širdies gali simbolizuoti jūsų sunkumus ir šiurkštų ar sunkų meilės gyvenimą. Mes visi dažnai susiduriame su kebliomis meilės situacijomis, tačiau jūsų darbotvarkėje turėtų būti žinojimas, kaip su jomis elgtis ar jas įveikti.

15. Unikali delno riešo kompaso tatuiruotė

Unikali delno riešo kompaso tatuiruotėVaizdo šaltinis: @bryan.deniro

Galiausiai galite grožėtis ar nužudyti rankų ar delno tatuiruotes. Jei esate kažkas, kas nori atrodyti keistai ir jums patinka pastebimos idėjos; pabandyk šitą juodą & balto kompaso tatuiruotė.

Pridėkite terminą ir sakinį „niekada“ ir padarykite šį dizainą emocinį. Priminsite sau, kad niekada nevėlu keistis ir niekada nevėlu pradėti naują kelionę.

Ar žinojote, kad bitės plaukia naudodami Saulę kaip kompasą?

Kompaso tatuiruotė: daugiau DUK

Ką simbolizuoja kompaso tatuiruotė?

Jei norite pasidaryti kompaso tatuiruotę; būk mūsų svečias! Šis dizainas yra puikus, sentimentalus ir unikalus, jis gali turėti daugybę skirtingų reikšmių. Paprastai jis naudojamas kaip orientavimo simbolis visiems, kurie pasiklydo laike, įstrigo procese arba kuriems reikia šiek tiek patarimų per gyvenimą.

Kas gali pasidaryti kompaso tatuiruotę?

Jei jaučiatės įstrigę arba bandote rasti gyvenimo prasmę (pavyzdžiui, dvasinę), jums patiks kompaso tatuiruotė. Vaikinai ir merginos galės mėgautis įvairiais kompaso variantais.

Kur įdėti kompaso tatuiruotę?

Geriausia šios tatuiruotės vieta paprastai yra kažkur matoma & praktiška, kad tik primintumėte apie savo kasdienę kelionę & kelias priešais. Paprastai dilbis ar riešas yra geriausias pasirinkimas.

Ar tatuiruočių procesas skauda?

Paprastai kompaso tatuiruotės nepakenks, nebent gausite milžinišką ir didelį atspaudą, kurio sukūrimas gali užtrukti valandas.

Ar kompaso tatuiruotės yra brangios?

Ne visai & laimei! Dauguma tatuiruočių menininkų ims maždaug 200 USD už paprastą vidutinio dydžio juodą spalvą & balto kompaso tatuiruotė.

Kokio dydžio ir spalvos pasirinkti, kai kalbama apie kompaso tatuiruotę?

Ar jūs mėgstate minimalizmą, ar norite visiškai išsiskirti tatuiruočių srityje? Paprastai geriausias pasirinkimas yra juoda & baltas kompasas, nes jis toks aptakus & tiesiai į tašką. Taip pat galite pasirinkti rudos arba raudonos spalvos, nes jos papildys dizainą.

Taip pat skaitykite:

  • 70 ir daugiau mažų tatuiruočių, turinčių didelę reikšmę, kurias įsimylėsite
  • Geriausi realistiniai tatuiruočių meistrai „Instagram“
  • 33 geriausios lėktuvo tatuiruočių dizaino idėjos (dilbis, antkaulis ir pirštas)
  • 95 puikios tatuiruočių idėjos vyrams: galutinis vadovas (atnaujinta 2021 m.)

Laikas pasidaryti tatuiruotes

Būtinai praneškite mums, kuri tatuiruotė buvo jūsų mėgstamiausia. Kiekvienas gali dėvėti kompaso tatuiruotę, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ar lyties. Taigi, kurią tatuiruotę negalite laukti, kol pasieksite šį 30 variantų?!