Dizainas

30 geriausių stuburo tatuiruočių dizaino idėjų moterims (2021 m. Atnaujinta)

Ar esate stuburo ar nugaros tatuiruočių mėgėjas? Ar esate tas, kuriam patinka nuostabūs dizainai ir labiausiai traukiate prie nugaros dalių? Jei esate tiek mažų, tiek didelių idėjų gerbėjas, jums patiks šis straipsnis. Čia mes sutelksime dėmesį į daugybę skirtingų variantų, kurie yra pritaikyti ir puikiai tinka moterims ir jų nugarai. Žemiau raskite savo 30 variantų ir raskite tai, kas labiausiai tinka jums ir jūsų stiliui.

Stuburo tatuiruotė: 3 dalykai, kuriuos reikia žinoti

Skauda nugaros tatuiruotes?

Nugaros tatuiruotės labai nepakenks, tačiau jos pareikalaus tikslumo ir nuostabaus tatuiruočių meistro, kuris yra pakankamai kvalifikuotas, kai kalbama apie mažus ir didelius gabalus. Jei esate nugaros idėjų gerbėjas ir norite mėgautis patirtimi be skausmo, būtinai užsisakykite tatuiruočių meistrą, kuris žino, kaip kreiptis į subtilias vietas, o pats procesas nepakenks.

Kas gali susigrąžinti ar nugaros tatuiruotes?

Vyrai ir moterys gali pasidaryti tatuiruotes. Kalbant apie šiuos dizainus, nėra jokių teisių ar klaidų. Prieš imdamiesi paskutinės tatuiruotės įsitikinkite, kad radote tai, kas tinka jūsų charakteriui, ką lengva pasiekti, taip pat tai, kas atrodo iš šio pasaulio.

Kokia turėtų būti jūsų nugaros tatuiruotė??

Nugaros tatuiruotės gali būti bet kas ir viskas, ko norite. Štai kodėl jūsų pasirinkimas ir pasirinkimas gali atrodyti begalinis! Dauguma tatuiruočių meistrų rekomenduoja moterims laikytis to, kas tinka jų moteriškai išvaizdai. Daugumai jų tai raidžių įkvėpta tatuiruotė, vardas, gyvūnas, citata ar simbolis. Taip pat visada galite ieškoti gėlių ir genčių spaudinių, kiekvienas žmogus yra unikalus ir skirtingas savaip ir pageidaujant.

30 geriausių stuburo tatuiruočių moterims

1. Milžiniškos stuburo tatuiruotės gėlių idėja

Milžiniškos stuburo tatuiruotės gėlių idėjaVaizdo šaltinis:@jentonic

Tai nuostabi milžiniška nugaros ir stuburo tatuiruotė, kuri jums patiks, jei esate spalvų ir gėlių gerbėjas.

Gyvatės atspaudas ir gėlė simbolizuos jūsų gryną energiją ir linksmą asmenybę. Parodykite, kad esate drąsus žmogus, kuris visada žino, kaip priimti linksmybes.

2. Stuburo tatuiruočių idėjos Juoda spauda

Stuburo tatuiruočių idėjos juoda spaudaVaizdo šaltinis:@enhle.ceramics

Jei jums patinka tikslios linijos ir juodas rašalas, jums patiks ši tatuiruotė. Tai būtina turėti per stuburą, nes tai yra nuostabi ir gerai atlikta detalė daugumai moterų.

Gėlės ir mandalos yra nuostabios ir būtinos kaip paskutinis derinys. Jie taip pat yra subtilūs ir paslaptingi.

3. Stuburo citatos tatuiruotės

Stuburo citatos tatuiruotėsVaizdo šaltinis:@hollywellls

Ši tatuiruotė, kuri nusileidžia jums atgal, atrodys moteriška ir flirtuojanti. Jei esate subtilių ir tiesių idėjų gerbėjas, jums tai patiks. Tai užtruks ne ilgiau kaip dvi valandas, o tai yra dar vienas pliusas.

Tatuiruokitės posakį „gyvenimas yra sunkus, brangusis, bet toks esi tu“ ir parodyk pasauliui, kad visada kovoji su blogais laikais savo drąsiu būdu.

4. Nugaros stuburo tatuiruotės Jautis įkvėptas

Nugaros stuburo tatuiruotės Jautis įkvėptasVaizdo šaltinis:@bklyn_brig

Ar norite nuožmios ir drąsios tatuiruotės, kuri daug pasakytų apie jūsų išvaizdą? Jei esate didesnių idėjų gerbėjas, jums patiks šis dizainas.

Padėkite jautį per nugarą ir stuburą, kad atspindėtumėte savo prašmatnią ir drąsią asmenybę. Jei esate nuožmus ir tvirto proto, jums patiks šis juodas raštas.

5. Stuburo tatuiruotės Moterų gėlių atspaudas

Stuburo tatuiruotės Moterų gėlių atspaudasVaizdo šaltinis:@nell.tatouage

Ar esate didesnių tatuiruočių ir milžiniškų nugaros atspaudų gerbėjas? Jei jums patinka išsiskirti, jums patiks ši didelė gėlių tatuiruotė.

Gėlės yra moteriškos ir galingos energijos simbolis. Parodykite, kad žinote, kaip vertinti savo artimiausius, ir parodykite, kad visada esate sąžiningas su aplinkiniais.

6. Stuburo tatuiruotės idėjos „Lion Print“

Stuburo tatuiruotės idėjos „Lion Print“Vaizdo šaltinis:@tattoosbyjazziee

Kaip apie šią unikalią tatuiruotę, kurioje yra du skirtingi elementai? Jei norite išsiskirti, jums patiks šis nuožmus dizainas. Dėmesio, nes ši tatuiruotė jums užtruks šiek tiek laiko.

Liūto atspaudas simbolizuos jūsų viduje esančią ugnį. Parodykite, kad esate džiunglių karalienė ir visada atstovaujate savo dominuojančiai energijai.

7. Stuburo tatuiruotė moterims Koi Fish

Stuburo tatuiruotė moterims Koi FishVaizdo šaltinis:@bextattoos

Jei esate mėlynų tatuiruočių gerbėjas, jums patiks ši. Tai mažas gabalas ir subtilus žuvies įkvėptas atspaudas, kuris jums patiks reprezentuojant jūsų žaismingąją pusę.

Mėlyna yra paslapties ir elegancijos spalva. Jei esate meno ir subtilių idėjų gerbėjas, jums patiks ši koi žuvis. Tai taip pat rodo gyvenimą, kuriame jūs žinote, kaip eiti visu ratu, kad gautumėte tai, ko norite.

8. Stuburo tatuiruotė Ryški idėja Vienaragis

Stuburo tatuiruotė Ryški idėja VienaragisVaizdo šaltinis:@agata.szczuko.tattoos

Kaip apie šią spalvingą moterišką vienaragio tatuiruotę? Jei esate spalvų gerbėjas ir mėgstate prie savo tatuiruočių pridėti tą pop, jums patiks šis dizainas.

Šis vienaragis parodo jūsų išskirtinę ir prašmatnią asmenybę. Jei esate ekstravagantiškas ir natūraliai drąsus bei varomas, jums patiks šis spaudinys.

9. „Spine Tattoo Angel Wing Inspo“

„Spine Tattoo Angel Wing Inspo“Vaizdo šaltinis:@ec_artisticflow

Šie milžiniški sparnai ir išsami nugaros tatuiruotė atspindės jūsų prašmatnią asmenybę. Jei esate elegantiškas ir perfekcionistas, tiesiog žinokite, kad jums patiks šis dizainas, idealiai tinkantis žmonėms, orientuotiems į detales.

Šie galiniai sparnai atspindi jūsų kelią ir jūsų valią, kaip matote pasaulį. Jei esate atkaklus ir perfekcionistas, tiesiog žinokite, kad galite viską parodyti šiais sparnais.

10. Milžiniška juodų rožių stuburo tatuiruotė moterims

Milžiniška juodos rožės stuburo tatuiruotė moterimsVaizdo šaltinis:@sinnergtattoos

Jei esate rožių ir subtilių nugaros tatuiruočių gerbėjas, šis vaizdas jums patiks. Tai daug laiko atimantis ir puikus pasirinkimas, jei gerbiate didesnes idėjas ir tai, kas drąsu ir jausminga.

Gėlės simbolizuoja jūsų grynąją ir visą pusę. Jei visada eksperimentuosite su savo išraiška ir tikra savirealizacija bei saviverte, jums patiks ši juodo rašalo gėlių tatuiruotė.

11. Detalus rožių dizainas žemyn stuburu

Išsamus rožių dizainas žemyn stuburuVaizdo šaltinis:@trending__tattoos

Jei jums patinka tatuiruotės, einančios iki pat stuburo, jums patiks šis kūrinys. Jis yra meniškas ir turi subtilių spalvų, dėl kurių jūsų spausdinimas bus prašmatnus ir prašmatnus.

Šis gėlių atspaudas simbolizuoja jūsų vidinę pusiausvyrą ir augimą. Jei jums patinka ieškoti dėmesio ir visada ieškote teisybės tarp žmonių, kuriuos mylite ir kuriais rūpinatės, ši idėja parodys viską.

12. Juoda Maža & Minimalistinė rožė žemyn stuburu

Juoda Maža & amp; Minimalistinė rožė žemyn stuburuVaizdo šaltinis:@ninareymondtattoo

O kaip tu ištatuiruoji šį pasimatymą „para siempre“ per nugarą ir nugarą? Jei esate subtilių ir elegantiškų tatuiruočių, kurios turi daug ką pasakyti apie jus, gerbėjas, šis kūrinys yra idealus.

Parodykite, kad žinote, kaip laimėti kiekvienoje situacijoje, ginče ir kad visada išreiškiate sąžiningą atmosferą savaip.

13. Drugelio įkvėpta stuburo tatuiruotė

Drugelio įkvėpta stuburo tatuiruotėVaizdo šaltinis:@jroptattoo

Kaip apie šią menišką mėlyną drugelio tatuiruotę? Jei jums patinka nugaros tatuiruotės ir gyvūnai, jums patiks šis moteriškas ir jausmingas atspaudas ant nugaros. Pridėkite spalvotų spalvų, prilipdami prie mėlyno rašalo.

Drugeliai simbolizuoja jūsų gyvenimo būdą ir visapusišką gyvenimą. Jei esate šaunių tatuiruočių gerbėjas ir žinote, kad esate paslaptis, parodykite viską naudodami šią tatuiruotę.

14. Geometrinė stuburo tatuiruotė moterims

Geometrinė stuburo tatuiruotė moterimsVaizdo šaltinis:@taylorpaigetattoos

Ar jums patinka ir patinka geometriniai atspaudai su tatuiruotėmis? Ar esate subtilaus ir išsamaus meno gerbėjas? Jei jums patinka tatuiruočių pop ir paslapties elementas, jums tai patiks.

Šie senoviniai stuburo elementai gali parodyti ir parodyti jūsų nuožmią aurą, taip pat jūsų būdą įveikti bet kokias kliūtis..

15. Ryški spalvinga čakros įkvėpta stuburo tatuiruotė

Ryški spalvinga čakros įkvėpta stuburo tatuiruotėVaizdo šaltinis:@alitattoos

Ši ryški ir spalvinga į detales orientuota tatuiruotė skirta visiems, kuriems patinka menas ir kurie tiki čakrų galia. Jei tai skamba kaip jūs, jums patiks šis kūrinys.

Šios ryškios čakros parodys pasauliui, kad žinote, kaip tikėti savimi ir patekti į zoną savo mintimis ir įsitikinimais. Jei esate atkaklus ir optimistiškas, tai yra jūsų pasirinkimas.

16. Maža Koi žuvų stuburo tatuiruotė

Maža Koi žuvies stuburo tatuiruotėVaizdo šaltinis:@clemenstattoo

Merginoms, kurioms patinka juodas rašalas ir juodos tatuiruotės, šis spausdinimas patiks. Tinkamai atlikus, jis gali atrodyti toks moteriškas ir prašmatnus. Idealiai tinka tiems, kurie nori didesnės viršutinės stuburo tatuiruotės.

Prasmė ir šios detalės parodys, kad visada esate sąžiningas ir tikras sau ir savo ketinimams. Taip pat atrodysite kaip rami mergina, kuri žino, kaip tinkamai linksmintis.

17. Data įkvėpė stuburo tatuiruotę moterims

Datos įkvėpta moterų stuburo tatuiruotėVaizdo šaltinis:@honeybee_tattoo

Gaukite prasmingą pasimatymą ant nugaros ir skirkite meilę tam, kuris yra svarbus jūsų gyvenime. Norėdami užbaigti išvaizdą, atlikite nedidelį širdies spaudinį.

Šios stuburo tatuiruotės yra gana populiarios ir paplitusios tarp moterų. Parodykite, kad mylite kitą žmogų, ir gaukite šią prasmingą datą.

18. Milžiniška Fenikso stuburo tatuiruotė

Milžiniška Fenikso stuburo tatuiruotėVaizdo šaltinis:@sophie_amourtattoo

Kaip galėtumėte išbandyti šią nuostabią „Phoenix“ tatuiruotę ant nugaros? Jei esate tikslių ir didesnių tatuiruočių gerbėjas, jums patiks ši. Įsitikinkite, kad turite daugiau nei 6 valandas šiam dizainui.

Feniksas yra galios ir pasipriešinimo simbolis. Tai taip pat parodo, kad esate patenkintas savo vidine energija ir ugnimi, kuri yra jūsų viduje.

19. Dramatiška, ilga & Ryškios gėlės stuburo tatuiruotė

Dramatiškas, ilgas & amp; Ryškios gėlės stuburo tatuiruotėVaizdo šaltinis:@baisu.pookie

Ar norite sukrėsti šią didelę ir dramatišką nugaros tatuiruotę? Jei esate didesnių spaudinių ir detalių meno gerbėjas, jums patiks šis vaizdas.

Gėlės simbolizuoja jūsų subtilią ir moterišką energiją. Parodykite, kad šiuo dizainu visada siekiate tobulumo.

20. Planetos įkvėptos stuburo tatuiruotės

Planetos įkvėptos stuburo tatuiruotėsVaizdo šaltinis:@fae_folk_tattoo

Jei tikite kosmoso ir visatos galia, jums patiks ši tatuiruotė. Tai idealiai tinka mokslo ir astrologijos poreikiams.

Gaukite kuo daugiau planetų. Leiskite pasauliui žinoti, kad viskas sukasi aplink jus ir kad jūs visada pritraukiate tai, ko nusipelnėte.

21. Ryški spalvinga gėlių stuburo tatuiruotė

Ryški spalvinga gėlių stuburo tatuiruotėVaizdo šaltinis:@no36tattoos

Kaip pridėtumėte savo kūnui spalvingą spalvą ir išbandytumėte šią tatuiruotę? Jei jums patinka citatos ir rožės, tai puikus derinys jums ir jūsų vaizduotei.

Gaukite posakį „Aš nepaisau tavęs žvaigždžių“ ir leisk visiems žinoti, kad tu gali būti tikrasis aš ir savo sąlygomis. Spalvų pop su gėle simbolizuos jūsų moterišką ir energingą pusę.

22. Tiksli stuburo tatuiruotės rožė Inspo

Tiksli stuburo tatuiruotės rožė InspoVaizdo šaltinis:@katecrosstattoos

Ši viršutinės stuburo tatuiruotė skirta tiems, kurie gyvena dėl gėlių. Jei esate tikras gėlių vaikas, jums patiks šis dizainas.

Parodykite savo vidinę jėgą ir įsitikinimus naudodami šį milžinišką gėlių atspaudą. Tegul pasaulis mato, kad esate svajonių gaudytojas ir kažkas, kas žino, kaip valdyti sceną.

23. Citata per nugaros stuburo tatuiruotę

Citata nugaros stuburo tatuiruotėjeVaizdo šaltinis:@tattoo_haree

Ar jums patinka stuburo tatuiruotės, turinčios konkretų posakį? Eik į tai, kas tinka tavo charakteriui. Galite pridėti viską, kas yra jūsų komforto zonoje.

Ši tatuiruotė užtruks 3-4 valandas. Šis vaizdas parodys, kad jūs visada ieškote tiesos ir esate patenkintas savo buvimu.

24. Lotoso gėlė & Mandala stuburo tatuiruotė

Lotoso gėlė & amp; Mandala stuburo tatuiruotėVaizdo šaltinis:@namas

Jei esate mandalų ir subtilių simbolių gerbėjas, tai jums patiks. Ši stuburo tatuiruotė jums užtruks 5-7 valandas, todėl būkite tam pasiruošę.

Mandalas parodys, kad esate elegantiška ir dėmesio siekianti asmenybė. Jus taip pat skatina vidinė ramybė ir grynas kūrybiškumas.

25. Subtilus žolės stuburo tatuiruotė

Subtilus žolės stuburo tatuiruotėVaizdo šaltinis:@nikolett.kapor

Ši stuburo tatuiruotė skirta moterims, kurios mėgsta kurti ir yra susijusios su savo vidine dvasia. Jei esate gamtos mylėtojas, jums patiks šis dizainas.

Šis lapas rodo, kad esate švelnus ir švelnus. Jei tai atitinka jūsų charakterį ir esate asmenybė, jums patiks šis subtilus juodai baltas lapas.

26. Moteriška & Meniška stuburo tatuiruotė

Moteriškas & amp; Meniška stuburo tatuiruotėVaizdo šaltinis:@karmelo_silva_

Meniškos moterys ir mėgstančios kurti moterys patiks šiuo dizainu. Tai parodo jūsų vidinę pusiausvyrą ir galimybę išsiskirti savo unikaliu menu.

Šis nespalvotas kūrinys parodo, kad žinote, kaip ieškoti dėmesio ir esate kūrybingas žmogus. Jei jus skatina gryna meno forma, jums patiks šis dizainas.

27. Žemės elementų įkvėpta stuburo tatuiruotė

Žemės elementų įkvėpta stuburo tatuiruotėVaizdo šaltinis:@floridaforrealart

Kaip apie šiuos keturis pagrindinius elementus? Jei esate zodiako mylėtojas ar tiesiog gamtos mylėtojas, jums patiks ši nugaros ar stuburo tatuiruotė.

Šie keturi elementai rodo, kad žinote, kaip pritraukti visą gėrį ir apsiginti nuo blogo. Parodysite, kad visada stebite tobulumą ir pusiausvyrą tarp visų elementų.

28. Tikslus & Geometrinė stuburo tatuiruotė

Tikslus & amp; Geometrinė stuburo tatuiruotėVaizdo šaltinis:@emilyrose.tattoos

Ši mažesnė nugaros tatuiruotė gražiai atrodys moterims, kurios mėgsta spalvingą spalvą. Subtiliai raudona spalva atrodys taip puikiai, kaip išnyks, tiesa?

Šis dizainas parodo jūsų neatsargią ir nerūpestingą asmenybę. Jei širdyje esate mažas hipis, jums patiks šios gėlės.

29. Lotoso gėlių tatuiruotės stuburo idėja

Lotoso gėlių tatuiruotės stuburo idėjaVaizdo šaltinis:@jes.tattoos

Kaip apie šį gėlių atspaudą ir šią vienos gėlės idėją? Jei norite, galite atrodyti kaip tikras menininkas ir aistringa diva.

Parodykite pasauliui, kad su šiuo dizainu jums sekasi pritraukti pozityvumo ir grynos laimės. Jei kažkieno gyvenime esate saulės spindulys, galite tai parodyti naudodami šį dizainą.

30. Drakono įkvėpta stuburo tatuiruotė moterims

Drakono įkvėpta stuburo tatuiruotė moterimsVaizdo šaltinis:@drhungtattoo

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – kaip apie šį nuostabų drakono atspaudą? Tai būtina turėti visiems, kas mėgsta juodas tatuiruotes ir myli gyvūnus.

Ši tatuiruotė parodys jūsų tyrus ketinimus ir dominuojančią energiją. Parodykite, kad visada kovojate už tai, kas teisinga, tyra ir visa širdimi.

Atėjo laikas pasidaryti naują tatuiruotę

Galų gale, kiekvienas gali dėvėti spalvingą tatuiruotę, tai tik tai, kad reikia rasti tinkamą, tinkantį jums ir jūsų stiliui. Praneškite mums, kuris iš šių 30 variantų buvo jūsų mėgstamiausias ir privalomas tarp šių idėjų, mes norėtume žinoti.

Taip pat skaitykite:

  • 30+ geriausių nugaros tatuiruočių moterims: idėjos & Simbolika (atnaujinta 2021 m.)
  • 65 nuostabios tatuiruotės dizaino idėjos moterims (šonkauliai) (atnaujinta 2021 m.)
  • 60 moterų rankovių tatuiruočių dizaino idėjų (atnaujinta 2021 m.)
  • 100 seksualių tatuiruočių dizaino idėjų moterims (2021 m. Atnaujinta!)
  • 35 geriausios moterų tatuiruotės (2021 m. Atnaujinta)