Dizainas

30 geriausių nuostabių vorų tatuiruočių įvairiose kūno vietose

Ar jums patinka vorai, ar bijote jų? Gal stovi kažkur per vidurį? Bet kokiu atveju, vorai yra nuostabus tatuiruotės įkvėpimas ir kūrimas, kuris gali dirbti tiek daug žmonių! Jei norite rasti savo idealią voro tatuiruotę, tiesiog skaitykite toliau, nes mes turime daug įvairių kūrinių, kuriuos galite apsvarstyti. Čia yra 30 geriausių vorų tatuiruočių idėjų!

Voro tatuiruotė: ką reikia žinoti

1. Ką simbolizuoja voro tatuiruotė?

Voro tatuiruotė yra pagrindinis kūrybiškumo simbolis, ir ji labiausiai tiks kūrybingiems vaikinams ar merginoms! Nėra dviejų vienodų voratinklių, o tai reiškia, kad kiekvienas gali interpretuoti ir prisijungti prie šio dizaino, kaip jam patinka. Ši tatuiruotė taip pat gali simbolizuoti jus ir jūsų valią kurti ir sunaikinti viską, kas pasitaiko jūsų kelyje. Juodi vorai yra labiausiai paplitusios tatuiruotės, tačiau galite laikytis visko, kas jums atrodo žavu!

2. Kokia yra vorų tatuiruočių kaina?

Vorų tatuiruotės neturi būti per brangios. Paprastai jie yra nebrangūs, ypač jei laikysitės mažesnio dizaino ir juodo rašalo. Jūsų juoda maža voro tatuiruotė paprastai kainuos 100–200 USD. Didesnės ir ryškesnės tatuiruotės gali kainuoti apie 200–400 USD.

3. Kur dėti voro tatuiruotę?

Pastatymo dalis yra tokia universali ir viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų. Turėtumėte pasirinkti tai, kas jums tinka. Dažniausiai voro tatuiruotė atrodys geriausiai nei jūsų:

  • Kaklas
  • Atgal
  • Ranka
  • Dilbis
  • Kojos (geriausia veršelis)

4. Kas gali pasidaryti voro tatuiruotę?

Tiek vaikinai, tiek merginos gali pasidaryti voro tatuiruotę. Jei jums patinka mistinės reikšmės ir unikalūs vaizdai, jums patiks ši tatuiruotė. Viskas susiję su tatuiruotės pritaikymu ir koregavimu pagal jūsų pageidavimus, ar nesutinkate?

15 Juoda & Baltų vorų tatuiruotės

1. Juodosios našlės voro tatuiruotė

Juodosios našlės voro tatuiruotėVaizdo šaltinis:@tatuopappy_

Ši juoda voro tatuiruotė jums tiks, jei jums patinka rankų ir matomos rankų tatuiruotės. Tai užtruksite 2-3 valandas.

Parodykite jo grožį ir juodas detales, jei jums patinka tikslumas ir atgimimo bei atsinaujinimo simbolis.

2. Spider Web Tattoo Black Ink

Voratinklio tatuiruotės juodas rašalasVaizdo šaltinis:@sangmayi

Šis mažas juodas voras su voratinkliu skirtas žmonėms, kurie mėgsta gilų ir išsamų rašalą. Jei jums patinka tatuiruotės, galinčios papasakoti istoriją, pabandykite tai padaryti.

Ši tatuiruotė parodo asmenį, kuris žino, kaip susikurti savo gyvenimo istoriją ir situaciją. Jūs esate savo kūrėjas, todėl ši kelionė yra smagi!

3. Voro tatuiruotės dizainas Išsamus menas

Voro tatuiruotės dizainas Išsamus menasVaizdo šaltinis:@mikescythe.ttt

Jei jums patinka dramatiškas menas ir esate tatuiruočių gerbėjas, galintis papasakoti istoriją, jums tai patiks! Tai tikrai daug laiko reikalaujantis ir išsamus kūrinys!

Šis baisus voras parodys jūsų asmenybę ir jūsų valią įveikti bet kokias blogas neteisingai situacijas. Parodykite, kad esate personažas, galintis pasakyti ir gyventi savo istoriją!

Įdomus faktas: vorus galima rasti visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą.

4. Juodosios našlės voro tatuiruotė virš kaklo

Juodosios našlės voro tatuiruotė virš kakloVaizdo šaltinis:@burntbythesunrise

Kaklo tatuiruotes dažniausiai dėvi tik tie, kurie neprieštarauja jas dėvėti ir demonstruoti savo grožį. Jei jums leidžiama dėvėti dramatišką tatuiruotę savo darbe ar biure, jums patiks ši tatuiruotė!

Kaklo vieta ir voras atspindi jūsų atkaklią ir piktinančią asmenybę. Jei jums patinka demonstruoti ir esate natūralus užkariautojas, jums patiks šis efektingas vaizdas.

5. Voro tatuiruotė 3D

Voro tatuiruotė 3DVaizdo šaltinis:@blood_n_soul_tattoo

Jei jums patinka tikroviškos tatuiruotės ir jums patinka 3D spausdinimas, jums patiks ši tatuiruotė. Tai puikus ir didelis voras, kuriam negalėsite atsispirti, ypač jei jums patinka tikras meniškas dizainas.

Šis tikroviškas voras parodys jūsų naują kelionę ir jūsų norą prisitaikyti prie naujų situacijų. Jei jums apskritai patinka gyvūnai, galbūt norėsite pabandyti su šiuo vabzdžiu.

6. Voro tatuiruotės dizainas juodas rašalas virš kaklo

Voro tatuiruotės dizainas juodas rašalas virš kakloVaizdo šaltinis:@kiyo.t2

Jei jums patinka paprastesnis ir mažesnis juodas rašalas, turėtumėte išbandyti šį dizainą. Jis nėra pernelyg prašmatnus, tačiau puikiai tinka visiems, norintiems į detales orientuoto voro.

Šis voras atspindi jus ir jūsų idėją naujam gyvenimui ir nuotykiams. Jei bandote patirti nuotykių ir likti ištikimi sau kelionės metu, pabandykite tai padaryti su šiuo voru!

Ar žinojai, kad visų tipų vorai turi 8 kojas?

7. Voras 3d tatuiruotės menas

Voro 3D tatuiruotės menasVaizdo šaltinis:@andreacarrafelli_s.r.l

Jei jums patinka rankos ar dilbio tatuiruotės, turėtumėte išbandyti šį dizainą. Tai mistiška ir tikroviška, idealiai tinka daugumai vaikinų ar merginų!

Tai atstovauja ir reiškia jūsų juodą elegantišką asmenybę. Jei esate natūraliai varomas ar galingas savaip, išbandykite šį dizainą.

8. Baisus voro tatuiruotės piešimas virš kaklo

Baisus voro tatuiruotės piešimas virš kakloVaizdo šaltinis:@išraiškosstatto

O kaip ši baisi kaklo tatuiruotė? Tai galingas ir idealus daugumai vyriškų vaikinų, kuriems patinka efektingos tatuiruotės. Jei jūsų darbas leidžia dėvėti ką nors prašmatnaus, pabandykite tai padaryti!

Šis didelis voras parodys, kad žinote, kaip viską sutvarkyti. Jūs esate savo paties sėkmės ir tikėjimo šeimininkas ir kūrėjas, tad kodėl gi nepriėmus dizaino?

9. Šlaunų tradicinė voro tatuiruotė

Šlaunų tradicinė voro tatuiruotėVaizdo šaltinis:@derrot666tattoo

Ši kojos ar šlaunies tatuiruotė tiks daugumai sportuojančių vaikinų. Jei jus natūraliai skatina nepadorios detalės ir tatuiruotės, jums patiks šis atspaudas.

Šis mažas voras simbolizuos, kad jūs žinote, kaip bet kuriuo momentu nuskaityti sunkiausias ar šiurkščias situacijas. Parodykite, kad sugebate tyrinėti ir mėgautis kiekviena kelione.

Įdomus faktas: voratinkliai išeina šlapi ir skysti, tačiau susilietę su oru sukietėja.

10. Rankų vorų tatuiruočių dizainas Didelis rašalas

Rankų vorų tatuiruotės dizaino didelis rašalasVaizdo šaltinis:@defliketonestattoo

Ši rankos ar dilbio tatuiruotė skirta vaikinams, kuriems patinka baisios tatuiruotės, ir vaikinams, kurie mėgsta siaubo filmus. Jei jus natūraliai varo ar domitės aršiais elementais, jums patiks šis juodas voras!

Šis voras su tinklu stovi ir simbolizuoja jūsų šlovę ir dėmesį detalėms. Jei visada siekiate tobulumo ir esate dominuojantis, jums patiks šis rašalas.

11. Voro tatuiruotės Tribal Shaded Ink

Voro tatuiruotės Tribal Shaded InkVaizdo šaltinis:@damncobra

Jei turite kvalifikuotą tatuiruočių menininką, galite išbandyti šį dizainą. Prieš įsipareigodami atlikti šią tatuiruotę, įsitikinkite, kad visiškai jais pasitikite.

Šis voras rodo, kad esate perfekcionistas ir žmogus, kuris gali lengvai gauti viską, ko norite. Mėgaukitės gyvenimu ir atsipalaiduokite kiekvieną akimirką, jūs to nusipelnėte!

12. Mažas & Maža juoda voro tatuiruotė

Mažas & amp; Maža juoda voro tatuiruotėVaizdo šaltinis:@sergiocundetattoo

Jei esate tikslių tatuiruočių ir mielų idėjų gerbėjas, pabandykite tai padaryti. Jis toks subtilus, tuo pačiu būdamas universalus.

Šis mažas voras gali simbolizuoti jūsų norą dirbti su smulkmenomis ir ištaisyti klaidas. Parodykite visiems, kad visada esate pozityvus!

Ar žinojai, kad tarantula yra didžiausia rūšis?

13. Voro tatuiruotė ant kaklo vyrams

Voro tatuiruotė ant kaklo vyramsVaizdo šaltinis:@rampyvivian

Ši kaklo tatuiruotė skirta drąsiems ir drąsiems vaikinams. Jei biure leidžiama dėvėti pastebimas ir matomas tatuiruotes, dėvėkite jas išdidžiai!

Šis voras simbolizuoja jūsų valią prisitaikyti prie bet kokių naujų kliūčių, kurios jums pasitaiko. Parodykite visiems, kad taip pat esate pasiryžę!

14. Juokinga animacinių vorų tatuiruotė

Juokinga animacinių vorų tatuiruotėVaizdo šaltinis:@lonepanthertattoos

Jei mėgstate mažesnes tatuiruotes, kurios taip pat yra unikalios ir mielos, pabandykite tai padaryti! Tai puikiai tinka visiems, kurie turėjo tą keistą pusę.

Parodykite, kad žinote, kaip bet kuriuo momentu išlikti pozityviam ir šviesiam! Jei esate meniškų idėjų mėgėjas, jums tai patiks.

15. Juodosios genties įkvėpta genčių tatuiruotė

Juodosios genties įkvėpta genčių tatuiruotėVaizdo šaltinis:@bertrand_b_artwork

Ši maža juoda tatuiruotė skirta tiems, kurie bijo adatos. Parodykite pasauliui, kad visada siekiate tobulumo ir esate ryžtingas vyras ar moteris!

Ši tatuiruotė taip pat turi tą gentinę vibraciją. Jei esate tas, kuris žino, kaip sukti vyrišką ir baisų dizainą, jums patiks šis voras.

Įdomus faktas: vorai valgo daugiau vabzdžių nei paukščiai ir šikšnosparniai.

15 spalvingų vorų tatuiruočių

1. Garsiai & Spalvinga voro tatuiruotė

Garsiai & amp; Spalvinga voro tatuiruotėVaizdo šaltinis:@falkmalisch

Ar jums patinka spalvingos tatuiruotės? Tai puikiai tinka tikriems spalvų ir dramos gerbėjams!

Šis voras parodo jūsų sluoksnius ir jūsų prisitaikymą gyvenime. Jei sugebėjote viską įveikti pats, šis voras tai parodys!

2. Geltono voro tatuiruotės pop

Geltono voro tatuiruotės popVaizdo šaltinis:@bookme.ink

Galite derinti šiek tiek geltonos spalvos su savo juoda tatuiruote, kad ji būtų įdomi. Jei jums patinka meniškos idėjos, jums patiks ir ši.

Geltona yra aukso ir sėkmės spalva. Parodykite pasauliui, kad visada esate linksmas ir ryškus žmogus!

3. Garsios vorų tatuiruotės Galingas kūrimas

Garsios vorų tatuiruotės Galingas kūrimasVaizdo šaltinis:@leemilestattoo

Kodėl nepasvarstžius žalio ir raudono rašalo atskyrimo, kad jūsų tatuiruotė veiktų? Jei esate spalvoto rašalo ir meno gerbėjas, jums patiks šis dizainas!

Žalia ir raudona simbolizuoja jūsų galingą ir ryžtingą aurą. Tegul spalvos parodo, kas esate, ir vaizduoja šias spalvas linksmai – per savo vorą.

Ar žinojote, kad vorai turi šviesiai mėlyną kraują dėl deguonies?

4. Mažas & Ryški voro tatuiruotė

Mažas & amp; Ryški voro tatuiruotėVaizdo šaltinis:@sublimecoloradotattoo

Ši dilbio tatuiruotė skirta vaikinams, kuriems patinka daug spalvų, tačiau mažesnis rašalas ir mažesni šriftai. Šiam tikslui pasiekti prireiks mažiau nei dviejų valandų.

Jūs atrodysite kaip kažkas paslaptingo, tačiau kupino kūrinių! Jei jums patinka menas ir spalvingas rašalas, pabandykite tai padaryti!

5. Ryškiai žalios spalvos „Spider Tattoo“ didelis rašalas

Ryškiai žalios spalvos „Spider Tattoo“ didelis rašalasVaizdo šaltinis:@surask

Ši ryškiai žalia tatuiruotė skirta vyrams ir moterims, kurie yra spalvoti. Jei esate į detales orientuotas žmogus, jums labiau patiks šis rašalas ir šis prašmatnus vaizdas!

Šis voras turi tą unikalų ir sentimentalų elementą. Galite tai padaryti patys ir pritaikyti pagal savo pageidavimus!

6. Juokinga animacinio filmo įkvėpta voro tatuiruotė

Juokinga animacinių filmų įkvėpta voro tatuiruotėVaizdo šaltinis:@sooztattoos

Jei jūsų tatuiruočių meistras yra gana kvalifikuotas, jie lengvai paliks jus su šia tatuiruote. Įsitikinkite, kad turite 5-6 valandas, kad galėtumėte visiškai įsipareigoti.

Žalia ir violetinė parodys pasauliui, kad esate natūralus optimistas ir mėgstate linksmintis. Tegul pasaulis mato jus kaip linksmą ir linksmą kūrėją!

Įdomus faktas: tik kai kurie vorai gali bėgti siena.

7. Ryškiai mėlynos voro tatuiruotės dizainas

Ryškiai mėlynos voro tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis:@rubinandayapa

Nedaug žmonių išdrįstų dėvėti šią tatuiruotę. Kur tu stovi, kai kalbama apie jį ir jo grožį? Galutinis rezultatas toks nepriekaištingas ir spalvingas!

Šis dizainas parodo asmenį, kuris sustabdo šou, ir tą, kuriam patinka drama. Jei esate natūraliai keistas ir ryškus, galite tai parodyti naudodami šį atspaudą.

8. Maža rožinė voro tatuiruotė

Maža rožinė voro tatuiruotėVaizdo šaltinis:@iza.baginska.tatuaze

Šis karštas rožinis voras idealiai tinka moterims ir visiems, kurie mėgsta spalvą ir mėgsta ją. Jei mėgstate mažesnes tatuiruotes, išbandykite šį spaudinį.

Galutinis rezultatas idealiai tinka tikriems kūrybingiems asmenims. Parodykite, kad visada kuriate ir stengiatės visais savo gyvenimo aspektais.

9. Didelio peties voro tatuiruotė

Didelio peties voro tatuiruotėVaizdo šaltinis:@calebmorfordtattoos

O kaip tu išbandytum šią didelę pečių tatuiruotę? Tai ryški ir unikali idėja, kuri tiks jums ir jūsų garsiam charakteriui!

Parodykite šias spalvas ir įsitikinkite, kad jos atitinka jūsų asmenybę. Šis voras tiks daugumai vyrų ir moterų, idealiai tinka meniškiems žmonėms.

Ar žinojai, kad vorams trūksta dantų, todėl jie negali kramtyti maisto?

10. Kaukolė Spalvinga voro tatuiruotė

Kaukolės spalvinga voro tatuiruotėVaizdo šaltinis:@roma.galushka

Ar norite išbandyti šį baisų voro atspaudą? Tai yra unikalus ir tinka visiems, kurie turi baisesnių idėjų.

Galutinis rezultatas rodo, kad susidūrėte su blogais ir nesąžiningais žmonėmis ar asmeniu, kuris jus padarė neteisingai. Tačiau jums pavyko išeiti iš jo savo šnipščiu būdu!

11. Unikalios meniškos vorų tatuiruotės

Unikalios meniškos vorų tatuiruotėsVaizdo šaltinis:@mackenziestattoo

Jei jums patinka tradicinės tatuiruotės su spalvingomis spalvomis, išbandykite šį rašalą! Tai yra dominuojanti tatuiruotė, kuri dėl savo dydžio ir padėties pečiuose tiks ypač treniruojantiems vaikinams!

Voratinklis ir šis galvos atspaudas tiks efektingiems ir natūraliems aktoriams. Jei galite prisitaikyti prie bet kokios savo gyvenimo situacijos, tai idealiai tinka jūsų asmenybei!

12. Didelis mėlynas voras tatuiruotės pečių išdėstymas

Didelis mėlynas voro tatuiruotės pečių išdėstymasVaizdo šaltinis:@nicksbtattoos

Galite išbandyti šią ryškiai mėlyną tatuiruotę ir išbandyti šį prašmatnų dizainą. Jei jums patinka neįprastos tatuiruotės ir kažkas, ko neturi daug žmonių, galite išbandyti šią mėlyną voro tatuiruotę.

Kaukolės vaizdas parodys, kad jūs visada kuriate ir užkariaujate blogą nuotaiką. Mėlyna yra elegancijos ir karališkumo spalva. Taigi, ar tai kalba su jumis asmeniniu lygmeniu?

Įdomus faktas: vilkų vorai yra greičiausi ir gali nubėgti 2 pėdas per sekundę.

13. Mistinis voro tatuiruotės dizainas

Mistinis voro tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis:@aquapixietattoos

Ar norite savo tatuiruotei suteikti geltonos spalvos? Šis voras yra toks žaismingas ir idealus kūrėjams, kurie žino, kaip mėgautis ryškiu menu!

Voras parodo jūsų eleganciją ir jūsų norą sėkmingai gyventi. Jei jus skatina turtai, parodykite tai tokiu būdu!

14. Juokingi „Spider Tattoo Small Ink Brain Inspo“

Juokinga vorų tatuiruotė „Small Ink Brain Inspo“Vaizdo šaltinis:@sham_b_tattoo

Prie savo tatuiruotės galite pridėti keistą, tačiau unikalų elementą. Kaip apie šį smegenų atspaudą ?! Tai puikiai tinka tiems, kurie mėgsta „mąstyti už dėžutės ribų“!

Galutinis spausdinimas parodys jūsų kūrybinį lygį ir sugebėjimą įveikti viską! Parodykite pasauliui, kad greitai atsistojate ir kad turite kuo pasigirti!

15. Raudono voro tatuiruotės dizainas

Raudono voro tatuiruotės dizainasVaizdo šaltinis:@jakobgrabnertattoo

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, kaip apie šią spalvingą raudoną voro tatuiruotę? Tai atrodys nuostabiai virš rankos ar bicepso! Tai taip pat brangi tatuiruotė, todėl prieš pradėdami tai daryti, atsiminkite!

Raudona yra aistros spalva, kurią jums patiks dėvėti, jei esate aistringas vaikinas ar mergina. Šis voras parodys jūsų žemišką pusę, tad kodėl gi nepabandžius?!

Ar žinojote, kad yra žinoma daugiau nei 45 000 vorų rūšių?

Pasiruošę pasidaryti naują tatuiruotę?

Praneškite mums, kuri tatuiruotė buvo jūsų mėgstamiausia, ir ar galite susieti ar prisijungti prie bet kurios mūsų rekomenduojamos idėjos. Šie 30 dizainų gali tikti vyrams ir moterims, tiesiog praneškite mums, kuris iš jų yra jūsų šventasis Gralis!