Dizainas

30+ geriausių lelijų tatuiruočių ir jų reikšmės

Ar esate tas, kuriam patinka įvairios tatuiruotės? Kaip apie gėlių tatuiruočių idėjas? Jei norite išbandyti lelijos tatuiruotę, tiesiog žinokite, kad esate būtent ten, kur reikia. Šiame straipsnyje mes parodysime skirtingas lelijų tatuiruotes, kurios atitiks kiekvieno stilių ir pageidavimus. Jie idealiai tinka vyrams ir moterims, todėl žemiau rasite savo naują tatuiruotės dizainą!

Lelijų tatuiruotė: ką reikia žinoti

Lelijų tatuiruotė, ką reikia žinotiKreditas: Instagram

Ką simbolizuoja lelijos tatuiruotė?

Lelijos yra nuostabios gėlės, pasižyminčios atsidavimu ir tyrumu. Jie buvo siejami su atgimimo ir motinystės galia. Kai kuriose šalyse lelijos taip pat simbolizuoja nesibaigiančią ir laimingą meilę ir iki 100 metų grynos romantikos!

Ką simbolizuoja skirtingos spalvos lelija?

Skirtingos spalvos visada bus skirtingos emocijos. Ta pati taisyklė galioja ir skirtingoms gėlėms. Čia yra bendra taisyklė:

  • Raudona: reiškia gryną romantiką & įsipareigojimas.
  • Rožinė: yra meilės spalva & klestėjimas.
  • Geltona: simbolizuoja pagarbą & teigiamos vibracijos.
  • Mėlyna: reiškia galią & turtus.
  • Žalia: yra mistinė spalva, susieta su jūsų laukiniu savimi.
  • Violetinė: viliojanti spalva, atspindinti jūsų grožį ir eleganciją.

Kur yra geriausia vieta lelijos tatuiruotėms?

Geriausia jūsų lelijos tatuiruotės vieta paprastai yra kažkas mažo & subtilus. Dauguma moterų pirmenybę teiktų dilbiui ar raktikauliui. Vaikinai taip pat galės mėgautis blauzdos ar nugaros tatuiruotės idėjomis.

Juoda & Baltos lelijos tatuiruotės

1. Lily Tattoo Over Arm

Lily tatuiruotė virš rankosVaizdo šaltinis: Instagram

Juodai baltas rašalas gali atrodyti gana mielas, tačiau moteriškas. Jei esate juodų tatuiruočių gerbėjas ir esate kažkas, kas ieško nuostabių tatuiruočių, apsvarstykite galimybę tai padaryti.

Šis dilbio atspaudas skirtas tikslumo ir mielų tatuiruočių idėjų gerbėjams. Išreikškite savo meilę gėlėms ir romantiškoms idėjoms naudodami šią menišką tatuiruotę.

2. Lily Flower Tattoo Foot Design

Lily Flower Tattoo Foot DesignVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ši maža kojos tatuiruotė juodu rašalu labiausiai tiks minimalistams. Jei turite biudžetą, jums taip pat patiks ši tatuiruotė. Tai puikus pasirinkimas moterims, norinčioms kažko greito ir lengvo, taip pat praktiškos tatuiruotės ant kojos viršaus.

Ši tatuiruotė reiškia jūsų taikią asmenybę ir daugiasluoksnius įvykius. Jei esate kažkas, kas išgyveno storą ir ploną, tačiau jums pavyksta viską nugalėti kaip optimistui – šis atspaudas jums tiks.

Įdomus faktas: lelijos yra labiausiai paplitusios gėlės Europoje.

3. Lelijų tatuiruotė su drugeliu virš kojos

Lelijos tatuiruotė su drugeliu virš kojosVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas]

Ar norite, kad jūsų tatuiruotė būtų spalvinga? Kaip apie rožinį atspaudą su daugiausia juodos ir baltos spalvos deriniais? Šis įkvėptas gėlių ir gražių elementų, kurie yra elegancijos ir vidinio grožio įkūnijimas.

Įsitikinkite, kad turite 3–5 valandas, kad pasiektumėte šią tatuiruotę. Tai jausminga tatuiruotė, atspindinti jūsų nekaltumą ir žaismingą bei romantišką asmenybę.

4. Lily Tattoo Small Print

Lily Tattoo Small PrintVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas]

Ar bijote adatų, taip pat tatuiruočių proceso? Jei taip, turėtumėte apsvarstyti šią mažą ir smulkią dilbio tatuiruotę. Tai puikus lelijų atspaudas, jei ieškote kažko mažo ir moteriško, taip pat meniško.

Ši tatuiruotė reiškia jūsų tyrus ketinimus ir jūsų sielą. Tai simbolizuoja jūsų pakilimus ir nuosmukius, taip pat bet kokius minimalistinius dalykus, kurie jums atrodo išskirtiniai ir patrauklūs asmeniniame gyvenime. Tai taip pat nuostabus atspaudas vienybės ir amžino grožio gerbėjams.

5. Lily Pad tatuiruotės idėja

Lily Pad tatuiruotės idėjaVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas]

Kaip manote apie šios mažesnės gėlės tatuiruotės pasidarymą? Tai minimalistinis atspaudas, reiškiantis jūsų supratimo pusę ir sielą, užpildytą grynais ketinimais, taip pat moteriškumą.

Pati tatuiruotė yra greita ir paprasta vieta. Jums patiks, jei būsite kažkas, kas vietoj portreto nori papuošti lelijos tatuiruotę punktyrine forma.

6. Dilbio lelijos gėlių tatuiruotė

Dilbio lelijos gėlių tatuiruotėVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas]

Ši mažesnė dilbio tatuiruotė taip gražiai išbluko ir baigėsi unikaliu spalvų deriniu, kurį apskritai nėra lengva pasiekti. Sujunkite raudoną ir juodą spalvas ir gausite šį grožį!

Ši lelijos gėlė pučiama ore. Tai reiškia jūsų sugebėjimą įveikti visas praleistas galimybes. Galite prisitaikyti kartu su vėju, ir jūs esate tokie gražūs ir surinkti kaip pati lelija.

Ar žinojote, kad jie gali užaugti nuo 2 iki 6 pėdų aukščio?

Moteriškos lelijos tatuiruotės

1. Lily Tattoo skrandžio rašalas

„Lily Tattoo“ skrandžio rašalasVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Skrandžio tatuiruotės yra gana paplitusios tarp moterų, kurios patogiai jaučiasi savo kūne, taip pat tarp moterų, kurios mėgsta demonstruoti savo kreives. Ar pati esate viena iš tų moterų? Pakelkite galvą, nes skrandžio padėjimas pats savaime yra skausmingas ir nepatogus.

Ši lelijos gėlė ir pati vieta gali būti jūsų vaisingumo kelionė. Ar esate tas, kuris myli savo motinišką pusę, ar artimiausiu metu norite tapti mama? Jei taip, leiskite tai parodyti su šiuo atspaudu.

2. Milžiniška „Stargazer“ lelijos tatuiruotė

Milžiniška „Stargazer“ lelijos tatuiruotėVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas]

Milžiniškos šlaunų tatuiruotės yra meno kūrinys, kurį ne kiekvienas tatuiruočių meistras gali padaryti taip gerai ar tiksliai. Jei norite spalvingo dizaino, tiesiog būkite pasiruošę jį išdidžiai purtyti ir įsitikinkite, kad esate pasirengęs sumokėti šiek tiek daugiau, nes šios tatuiruotės yra brangesnės dėl naudojamų medžiagų.

Skirtingos spalvos ir skirtingos gėlės simbolizuos skirtingus jausmus ir emocijas. Kuo daugiau gėlių padėsite, tuo sudėtingesnė ir galingesnė atrodysite.

Įdomus faktas: Nektaras gaminamas kiekvieno lelijos lapo apačioje.

3. Tigro lelijos tatuiruotė

Tigro lelijos tatuiruotėVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas]

Prie tigro spaudinio galite derinti skirtingas spalvas ir gėles. Ar jums patiks ši idėja? Ši šlaunies tatuiruotė puikiai tinka moterims, kurios patogiai jaučiasi savo kūnu ir išlinkimais. Jei esate storesnėje pusėje, jums patiks parodyti didesnę tatuiruotę, tokią kaip ši.

Tigras yra grynos galios ir nuožmios energijos simbolis. Kartu su lelijomis ši tatuiruotė taip pat atrodys moteriška ir žaisminga, ji parodys jūsų sluoksnius ir gilų ryšį su Motina Žeme ir gyvūnais laukinėje gamtoje.

4. Atgal Juoda vandens lelija tatuiruotė

Atgal Juoda vandens lelijos tatuiruotėVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas] _

Ar jums patinka nugaros tatuiruotės? Ar trokštate kažko moteriško ir galingo? Daugeliui merginų labiau patinka ši vieta ir nespalvotas derinys, nes ją taip lengva pasirinkti ir ji yra prieinama.

Tatuiruotė bus jūsų vienybė ir ryšys su teigiama energija. Jei esate puikus žmogus iš išorės, galite leisti pasauliui tai pamatyti naudodami šią lelijos tatuiruotę.

5. Milžiniška lelijos tatuiruotė ant šlaunies

Milžiniškos lelijos tatuiruotė ant šlauniesVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Šlaunų tatuiruotės arba kojų tatuiruotės yra galingos, kai jos padarytos dideliais ir dramatiškais dydžiais. Tai daugiasluoksnė lelija, galinti papasakoti linksmą istoriją – priklausomai nuo jūsų asmenybės ir istorijos.

Įsitikinkite, kad galite sėdėti tatuiruočių parduotuvėje daugiau nei 4 valandas, nes tai užima daug laiko. Tai pasakys, kad esate ramus mylimasis ir žinote, kaip kovoti savo kovose, ir visada išlikite nuožmios ir gražios.

6. Lily Tattoo Side Boob

Lily Tattoo šoninis krūtinėVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas]

Ar norite mielos šoninės krūtinės ir šoninės lelijos tatuiruotės? Tai galinga tatuiruotė, tačiau ji pakenks, todėl įsitikinkite, kad esate pasiruošęs ir tinkamai įrengtas. Paprastai, norint pasiekti šį moterišką dizainą, gali prireikti 3 valandų.

Ši lelija simbolizuoja jūsų tyrus ketinimus ir jūsų valią pakeisti pasaulį. Su šia tatuiruote būsite jausmingas ir seksualus žmogus. Žmonės taip pat matys jus kaip gryną divą, o kas to nenorėtų?!

Ar žinojote, kad tik baltosios ir tigrinės lelijos turi kvapnų kvapą?

Lelijų tatuiruotės vyrams

1. Ryškus & Spalvotas lelijų ir rožių tatuiruotės nugaros dizainas

Ryškus & amp; Spalvotas lelijų ir rožių tatuiruotės nugaros dizainasVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas]

Tiems, kurie turi vyrišką nugarą, patiks tai supti ir atstovauti šiai lelijai. Tai ideali idėja tiems, kurie turi liesą figūrėlę ir mėgsta gėles.

Puikiai netobulas yra puikus posakis, kurį galite pastatyti šalia savo lelijos. Ši idėja leis visiems žinoti, kad žinote apie savo netobulumus ir kiekvieną dieną esate pasiruošę naujam iššūkiui.

2. Arm Lily Flower Tattoo Black Ink

Arm Lily Flower Tattoo Black InkVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas]

Papuoškite savo lelijos tatuiruotę kardu ir paverskite ją vyrišku atspaudu tokiu unikaliu būdu. Galutinis rezultatas užtruks mažiau nei keturias valandas.

Kardai gali simbolizuoti jūsų šiurkščius ir banguotus kelius. Jūs esate vyriškas vaikinas, tačiau mylimasis savo vidinėje šerdyje, kurią galite parodyti šiomis lelijomis. Idealiai tinka tiems, kurie turi dominuojančią, tačiau minkštą pusę.

Įdomus faktas: kai kurios lelijos yra nuodingos katėms.

3. Ryškus & Ryški lelijos tatuiruotė

Ryškus & amp; Ryški lelijos tatuiruotėVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ar jums patinka ryškios tatuiruotės? Sunkiau pasiekti spalvotų ir garsiai atspausdintų vaizdų. Prieš tęsdami tatuiruočių procesą įsitikinkite, kad žinote kvalifikuotą tatuiruočių menininką, nes ne visi sugeba įgyvendinti šią lelijos idėją.

Ryškios spalvos skirtos ekstravertams ir žmonėms, kurie žino, kaip kiekvienoje situacijoje parodyti savo tikrąsias spalvas. Jei norite papasakoti įvairias istorijas ir esate padengtas sluoksniais, kuriuos gali parodyti ši garsių ir žaismingų lelijų tatuiruotės idėja.

4. Subtili juoda & Raudonos lelijos tatuiruotė

Subtilus juodas & amp; Raudonos lelijos tatuiruotėVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Juodas ir raudonas rašalas yra dažnas spalvų derinys tiems, kurie nori supaprastinto dizaino. Ar jūs taip pat esate mažesnių tatuiruočių gerbėjas? Šiai lelijai pasiekti prireiks ne daugiau nei poros valandų.

Raudona spalva gali simbolizuoti jūsų galingą pusę ir aistringą požiūrį. Jei per savo gyvenimą patyrėte kažką sudėtingo, galite tai parodyti taikiai, tad kodėl gi ne pagalvojus apie tai?

Skaityti daugiau: Raudona tatuiruotė: viskas, ką reikia žinoti (daugiau nei 30 įdomių dizaino idėjų)

5. Milžiniškos pečių lelijos tatuiruočių idėjos

Milžiniškos pečių lelijos tatuiruočių idėjosVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas]

Ar norite tatuiruotės, kuri būtų dvasinga ir kitokia? Ne visi sugeba supinti dieviškas meniškas tatuiruotes. Galite uždėti tai ant peties ir parodyti savo tikrąsias spalvas.

Pridėkite unikalią citatą prie savo lelijos. Priminkite sau, kad prieš pradėdami bet kokią kelionę turite „visada mylėti save“. Tikras grožis visada yra viduje, įsitikinkite, kad tai žinote.

6. Kojų dizaino juodos rašalo lelijos tatuiruotė

Kojų dizaino juodos rašalo lelijos tatuiruotėVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas]

Blauzdos tatuiruotės yra populiarios tarp vyrų, turinčių vyriškas kojas. Ar patenka į šią kategoriją? Jei taip, laikykitės juodo ir rožinio rašalo, kad pasiektumėte šį populiarų spausdinimą. Tai taip pat nėra per brangu.

Ši lelija simbolizuos jūsų galią ir jūsų energiją. Kiekvienas žmogus turi papasakoti banguotą ir drebančią istoriją, tačiau visada galite parodyti savo optimizmą ir ištvermę pasirinkta tatuiruote.

Ar žinojai, kad kai kurios lelijos gėlės & jų dalys yra valgomos?!

Spalvotos lelijų tatuiruotės

1. Garsiai & Dramatiška Lily Tattoo rankovė

Garsiai & amp; Dramatiška Lily Tattoo rankovėVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ar mėgaujatės gamta savaime? Ar esate gyvūnų ir gėlių gerbėjas? Šis ryškus spalvingas duetas yra būtinas vaikinams, kurie mėgsta išsiskirti. Jei esate didesnių idėjų ir gražaus rašalo gerbėjas, tiesiog žinokite, kad šis yra šedevras.

Varlės simbolizuoja jūsų šokinėjančią asmenybę ir jūsų norą keistis bei apimti laiko galią. Jūs atrodysite kaip tikras maištininkas ir mylimasis su gėlėmis ir varlės atvaizdu. Kaip susitaikote su savo emocijomis?

2. Rožinės lelijos tatuiruotės idėja

Rožinės lelijos tatuiruotės idėjaVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Ar norite, kad jūsų lelijos tatuiruotė būtų spalvinga? Tai atrodys nuostabiai virš dilbio ar kojos. Tai subtili ir moteriška tatuiruotė, kuri jums patiks, jei patys turėsite minkštą pusę.

Tai atspindi ir tinkamai parodo jūsų gyvenimo pakilimus ir nuosmukius. Padarykite šią tatuiruotę, jei bandote suvokti savo pozityvumą pasaulio ir kitų aplinkinių atžvilgiu.

Įdomus faktas: skirtingų spalvų gėlės simbolizuos skirtingas žmonių emocijas.

3. Karšta oranžinė lelijos tatuiruotė

Karšta oranžinė lelijos tatuiruotėVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas]

Jei mėgstate ryškias ir oranžines spalvas, ši gėlių lelija jums tiks. Tai nuostabi dilbio vieta, idealiai tinka vyrams ir moterims, kurie mėgsta efektingą rašalą!

Oranžinė reiškia galią, eleganciją ir šlovę. Jei esate tas, kuris mėgsta atrodyti drąsiai & nusiteikęs, žinok, kad tai gali padaryti su šia lelija.

4. Dramblio dizaino lelijos tatuiruotė

Dramblio dizaino lelijos tatuiruotėVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas] _tatuiruotės

Jei esate spalvų ir gyvūnų gerbėjas, šis duetas skirtas jums. Tai idealiai tinka visiems, kurie mėgsta bendrauti su gamta ir visada išlaikyti pusiausvyrą. Tegul pasaulis mato jūsų taikiąją pusę ir įgalinančią pusę.

Drambliai reiškia emocijas, gerumą ir gryną eleganciją. Kartu su lelija ši tatuiruotė leis kitiems žinoti, kad jūs neprieštaraujate savo tikroms emocijoms.

5. Lily and Butterfly Tattoo Print

Lelijų ir drugelių tatuiruotės atspaudasVaizdo šaltinis: [el. paštas apsaugotas] _ink_kitkat

Spalvos ir įvairūs atspaudai jums tiks, jei esate tas, kuris mėgsta atrodyti pastebimas kiekvieną akimirką. Šis grožis nuostabiai atrodo su drugelio atspaudu ir kam nepatiktų šis duetas?

Šis atspaudas parodys jūsų spalvingą ir šviesią pusę, taip pat įvairias istorijas, kurias galite papasakoti. Jei esate malonus žmogus ir norite, kad pasaulis kiekvieną akimirką matytų, kur einate – leiskite jiems pamatyti jūsų lelijų atspaudus.

6. Ryškiai mėlynos lelijos tatuiruočių idėjos

Ryškiai mėlynos lelijos tatuiruočių idėjosVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas]

Pečių tatuiruotės yra įprastos tarp treniruojančių vaikinų ir mėgstančių pastebimas vietas. Jei esate tas, kuris mėgsta demonstruoti rankas ir jums patogu savo kūne – parodykite tai su poromis lelijų!

Gėlė & drugelio tatuiruotė simbolizuos jūsų purią ir rūpestingą pusę. Atrodysite kaip tikras menininkas, kuris moka mėgautis kiekviena ramia akimirka.

Ar žinojai, kad Lily gali išgyventi porą dienų vazoje?

Mažos lelijos tatuiruotės

1. Šoninės pilvo juodos lelijos tatuiruotės

Šoninės pilvo juodos lelijos tatuiruotėsVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas]

Šoninės pilvo tatuiruotės yra įprastos ir žaismingos, taip pat idealiai tinka moterims, kurios mėgsta atrodyti seksualiai & jausmingas. Minkšti ir mieli gėlių atspaudai atspindės jūsų ryškią ir pozityvią asmenybę. Eik su šia juoda & baltas rašalas, jei esate tikras karys.

Šoninės pilvo tatuiruotės atspindės jūsų seksualumą & nuožmią pusę, taip pat ugnį, kuri yra tavyje. Daugelis merginų turi grynus ketinimus, kuriuos galima parodyti per mielą tatuiruotę, tokią kaip ši!

2. „Collarbone Pink Lily“ tatuiruotė

Rožinės lelijos tatuiruotė su apykakleVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas] _tatuiruotojas

Apykaklės tatuiruotės yra populiarios tarp moterų, kurios nori galingų ir minkštų idėjų. Spalva kaip purpurinė & rožinė puikiai atrodys mėgstantiems menišką rašalą. Šiam duetui pasiekti prireiks mažiau nei dviejų valandų.

Įdomus faktas: ši gėlė gali išgyventi dvejus metus gamtoje.

3. Maža lelijos tatuiruotė su lokio rašalu

Maža lelijos tatuiruotė su lokio rašaluVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas]

Ar esate gyvūnų mylėtojas? O kaip minimalistas? Jei turite dvasingą, jauną ir vaikišką asmenybę – šis derinys tiks jūsų sielai!

Šis mielas lokys su lelija reiškia jūsų vidinį vaiką. Jei jums patinka linksmintis iki šiol (bet savo unikaliu būdu), leiskite kitiems tai pamatyti su šia tatuiruote.

4. Ryški dilbio rožinė lelijos tatuiruotė

Ryški dilbio rožinė lelijos tatuiruotėVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Kaip apie spalvų pop, kai kalbama apie jūsų meną? Ar jums patinka alyvinė ar rožinė spalvos? Tai nuostabus purslas ant rankos, kurio norėsite, jei esate moteriška mergina. Tai taip pat nėra brangi ar daug laiko reikalaujanti tatuiruotė.

Rožinė spalva reiškia romantiką, ryški & optimistiškas požiūris, taip pat meilė. Jei esate rūpestingas žmogus (ar galbūt mama), galite parodyti savo atsidavimą šia idėja.

5. Spalvinga lelijos tatuiruotės idėja virš rankos

Spalvinga lelijos tatuiruotės idėja virš rankosVaizdo šaltinis: [apsaugotas el. paštas] _studioink

Ne kiekvienas tatuiruočių meistras gali duoti jums kažką panašaus, todėl turėtumėte užsisakyti geriausią! Šis trijų spalvų derinys yra galia & unikalus, taip pat ir kitoks. Pati tatuiruotė idealiai tinka mėgstantiems išsiskirti.

Leiskite pasauliui pamatyti, kad esate malonus & skiriasi savaip. Jei jums patinka rūpintis kitais ir esate subtili gėlė; apsvarstykite viską pasakyti su šia lelija.

6. Nugara Maža & Juodosios lelijos tatuiruotė

Nugara Maža & amp; Juodosios lelijos tatuiruotėVaizdo šaltinis: Tatuiruotė

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas: ar kartu su tatuiruote norite parodyti savo paslaptingą ir astrologinę pusę? Šis duetas tiks visiems, kurie turi sluoksnių ir nori tapti unikalia siela.

Tatuiruotė simbolizuos kūrybingą, galingą ir ramų žmogų. Tai tiks vaikinams ir merginoms, kurie turi mistinę pusę.

Ar žinojote, kad lelijos yra viena iš dešimties geriausių pasaulio gėlių?! Jie yra populiarūs puokštėms.

Pasiruošę naujai tatuiruotei?

Taigi, ar dabar esate lelijų gerbėjas? Ar norėtumėte išbandyti keletą tatuiruočių, kurios turi šiek tiek spalvų? Šios tatuiruotės turi gražią ir simbolinę reikšmę, todėl įsitikinkite, kad dėvite jas išdidžiai ir drąsiai.

Taip pat skaitykite: 

  • 95 puikios tatuiruočių idėjos vyrams: galutinis vadovas (atnaujinta 2021 m.)
  • 100 seksualių tatuiruočių dizaino idėjų moterims (2021 m. Atnaujinta!)