Dizainas

30 geriausių „King Kong“ tatuiruočių dizaino idėjų (atnaujinta 2021 m.)

Ar kada pagalvojote pasidaryti „King Kong“ tatuiruotę? Ši baisi pabaisa yra gana paplitusi ir praktiška tarp tų, kurie mėgsta skaityti komiksus, žiūrėti filmus, skaityti knygas ar tuos, kurie žiūrėjo naujausią filmą „Godzilla VS Kong“! Ar esate vienas iš tų vaikinų, ar koks jūsų ryšys su „King Kong“?

Daugelis žmonių nori gauti panašių anime ar animacinių filmų įkvėptų spaudinių ir personažų. Jei jus domina unikali ir pritaikyta „King Kong“ tatuiruotė, tai jūsų laiminga diena! Žemiau galite rasti daugybę kūrybinių kūrinių, kurie tiks vyrams ir moterims, kurie nori atrodyti išskirtinai ir drąsiai pasirinkdami tatuiruotę. Raskite savo tobulą kūrinį dabar.

Ką simbolizuoja „King Kong“ tatuiruotė?

„King Kong“ tatuiruotės yra drąsios & milžiniškas, taip pat neįprastas dėl savo dydžio ir spalvų derinio. „King Kong“ taip pat yra įspėjimas prieš žmoniją ir žmones, kurie bando pakenkti gamtai.

Jei esate nuožmus, išdidus ir gerai žinantis savo aplinką, norėsite sau gorilos ar „King Kong“ tatuiruotės.

10 Juoda & „White King Kong“ tatuiruočių dizaino idėjos

1. „King Kong Tattoo Designs Arm“ idėja

„King Kong“ tatuiruotės dizaino rankos idėjaVaizdo šaltinis: @moogy_tattoo

Parodykite savo galingą pusę pasauliui. Jei esate nuožmus vaikinas ir žmogus, galintis parodyti dantis visose situacijose, ši idėja jums tiks.

Šis Kongas reiškia jūsų jėgą ir didžiulę energiją. Jei jums patinka visada atrodyti dominuojančiai, parodykite tai naudodami šį juodą Kongo spaudinį.

2. „King Kong“ tatuiruočių idėjų išsamus spausdinimas

„King Kong“ tatuiruočių idėjų išsamus spausdinimasVaizdo šaltinis: @jerry_dinh

Ši kojų tatuiruotė skirta vyrams, kurie nori atrodyti galingai ir pastebėjo visą parą. Turėsite gauti nuostabų tatuiruočių menininką, kuris yra pakankamai įgudęs gyvūnų atspaudų srityje.

Šis vaizdas tinkamai parodys jūsų vidinę jėgą. Jei visada mėgstate šlovingą dizainą ir esate savo kompanijos alfa, ši tatuiruotė taip pat puikiai ją parodys.

3. Šlaunys & „Booty King Kong“ tatuiruočių idėjos

Šlaunies & amp; „Booty King Kong“ tatuiruočių idėjosVaizdo šaltinis: @addicttoinkny

Jei jums patinka senosios mokyklos ir bendros tatuiruotės, ši idėja jums tiks. Šis „King Kong“ buvo įkvėptas paties filmo, idealiai tinka fanatikams, kurie vis dar mėgaujasi vyriška energija ir tuo adrenalinu.

Merginos taip pat gali reprezentuoti šią tatuiruotę. Jei turite storas šlaunis, galite lengvai įdėti ir visiškai įsipareigoti šiai idėjai. Tai leis pasauliui žinoti, kad esate žaisminga ir linksma siela, turinti tą vyrišką ir dominuojančią energiją.

4. Pikto King Kongo tatuiruotės idėja

Pikto King Kongo tatuiruotės idėjaVaizdo šaltinis: @evelynjayne_tattoo

Nedaug tatuiruočių menininkų žino, kaip padaryti panašias tatuiruotes. Jei žinote ką nors pakankamai kvalifikuoto ir visiškai juo pasitikite, pabandykite tai padaryti.

Kadangi tai yra tokia tikroviška, ji gali parodyti jūsų vidinę asmenybę ir asmeninius įsitikinimus, taip pat dominuojančią energiją. Tai rodo, kad esate realistas, kuris visada nori atkreipti dėmesį.

5. „King Kong“ tatuiruotės idėja su karūnos atspaudu

„King Kong“ tatuiruotės idėja su karūnos atspauduVaizdo šaltinis: @tatuiruotė_66

Gaukite sau kitokį dizainą ir pavaizduokite šį Kongą su karūna. Tai vienintelis pasirinkimas, kuris šaukia vyriškumą.

Kongas su karūna parodys pasauliui, kad esate natūralus lyderis ir žmogus, kuris mėgsta atrodyti dominuojantis visada ir bet kokioje situacijoje.

6. „King Kong“ tatuiruočių idėjos „Black Ink Scary Ape“

„King Kong“ tatuiruočių idėjos „Black Ink Scary Ape“Vaizdo šaltinis: @dermaldelights_tattoo

Ši dilbio tatuiruotė yra meniška ir tiesiog tobula, būdama tokia tikroviška. Tiek vyrai, tiek moterys gali tai padaryti, tiesiog įsitikinkite, kad esate visiškai pasiruošę ir pasiruošę tokiai tatuiruotei.

Šis Kongas skirtas tiems, kurie nori pritraukti ir užkariauti. Jei visada dominuojate ir žinote, kaip gauti viską, ko jums reikia gyvenime, tai geriausiai atspindi jūsų galingą charakterį.

7. Milžiniškas pečių „King Kong“ tatuiruotės atspaudas

Milžiniškas pečių „King Kong“ tatuiruotės atspaudasVaizdo šaltinis: @baltasneil

Kaip manote apie šlovingą ir spalvingą pečių tatuiruotės idėją? Tai skirta vaikinams, kurie dominuoja ir puikiai supranta savo buvimą.

Parodysite savo vidinę pusiausvyrą ir jėgą įveikti bet kokio tipo problemas. Apkabinkite gyvūną, kuris yra jūsų viduje, ir parodykite, kad esate pasirengęs geram iššūkiui.

8. Išsamiai & Realistiška King Kong tatuiruotė

Išsami & amp; Realistiška King Kong tatuiruotėVaizdo šaltinis: @nicoleoneilltattoos

Gaukite tik savo „Kong“ tatuiruotės veidą ir parodykite savo nuožmią ir baisią pusę likusiam pasauliui. Įsitikinkite, kad turite daugiau nei 6 valandas, kad galėtumėte rezervuoti savo tatuiruočių menininką ir susitikimą.

Ši tikroviška gorila yra parodymų stabdymo ir mūsų energijos simbolis. Jei esate energija varomas vaikinas ar mergina, jums patiks šis dizainas per petį.

9. Šedevro petys & „King King Kong“ tatuiruotės idėja

Šedevras Pečių & amp; „King King Kong“ tatuiruotės idėjaVaizdo šaltinis: @monarch_tattoo_co

Realizmas ir tikroviškas požiūris tinka tiems, kurie visada siekė tikrų tatuiruočių. Jei jums labiau patinka apibrėžtas menas ir nuostabūs spaudiniai, tai jums.

Šis modelis skirtas vaikinams, kurie yra drovūs, tačiau žino savo vertę. Jei galite kartkartėmis parodyti savo dantis, leiskite jiems įgyvendinti šią juodojo rašalo idėją.

10. „King Kong“ tatuiruočių idėjos virš kojų

„King Kong“ tatuiruočių idėjos virš kojųVaizdo šaltinis: @bank__nathkit

Ne kiekvienas tatuiruočių meistras yra pakankamai geras ar tikslus, kai kalbama apie šį tatuiruočių būdą. Jei žinote patikimą tatuiruočių menininką ir siekiate didesnių idėjų, laikykitės šio spaudinio.

Tai parodys pasauliui, kad esate drąsus ir laukinis. Jūs taip pat tikriausiai esate tas, kuris žino ir vertina savo laisvalaikį ir pozityvumą.

10 spalvingų „King Kong“ tatuiruočių dizaino idėjų

1. Pečių rankovės „King Kong Tattoo“ spalvinga idėja

„King Kong“ tatuiruotės pečių rankovės spalvinga idėjaVaizdo šaltinis: @tributetattoo

Ar jums patinka daug spalvų su tatuiruotėmis? Ar esate tas, kuris mėgsta tatuiruotes rankovėmis? Šis Kongas yra vienas iš tokio pobūdžio, tai tikrai! Tai nuostabi beždžionė, kuri šaukiasi dėmesio ir atrodo kaip meno kūrinys.

Ši tatuiruotė atspindės jūsų asmenybę ir jūsų galią ginti save, taip pat savo artimuosius. Jei iš prigimties esate apsauginis žmogus, ši idėja jums atrodys nuostabiai.

2. Kelio King Kongo tatuiruotės spalvinga idėja

Kelio „King Kong“ tatuiruotės spalvinga idėjaVaizdo šaltinis: @kargapolovtattoo

Kelių tatuiruotės yra gana neįprastos ir skiriasi, palyginti su kai kuriomis kitomis išdėstymo idėjomis. Taip pat atkreipkite dėmesį, nes jūsų kelio tatuiruotė gali pakenkti ar jaustis nemaloniai. Taip yra todėl, kad aplink šią dalį nėra daug odos ir ji tiesiogiai patenka į kaulą.

Tokios nuostabios spalvos atspindės jūsų sluoksniuotą asmenybę. Pasaulis matys jus kaip linksmą būtybę ir žvalų asmenį, esantį šalia. Jūs taip pat esate kovotojas ir žmogus, žinantis jūsų vertę.

3. Juoda & „Red King Kong“ tatuiruotė

Juoda & amp; „Red King Kong“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: @johnnycarrara_tattoo

Nedaug žmonių linkę gauti ar eiti į šį duetą. Juodos ir raudonos spalvų derinys yra nuožmus ir suteikia jėgų. Kiekvienas, kuris mėgsta baisius ar prašmatnius gabalus, natūraliai traukia prie šios tatuiruotės.

Tegul pasaulis mato, kad esate medžiotojas ir kažkas, kas žino, kaip gauti savo grobį. Tokiu būdu pritrauksite teigiamą energiją ir pagarbą.

4. „Black King Kong“ tatuiruotė su moters kūnu

„Black King Kong“ tatuiruotė su moters kūnuVaizdo šaltinis: @renunutattoo

Kaip apie Kongo tatuiruotę, kurios moters kūnas burnoje yra grobis? Ši didelė šlaunies tatuiruotė skirta tiems, kurie žino, kaip mėgautis ir parodyti didesnes idėjas funky ar juokingai.

Tegul pasaulis mato tave kaip žvėrį! Jūs atrodysite kaip tas, kuris visada teisus ir sugeba ištikti nelaimę savo moteriai ar mergaitei.

5. Ryškus & Spalvotas „King Kong“ tatuiruotės piktas dizainas

Ryškus & amp; Spalvotas „King Kong“ tatuiruotės piktas dizainasVaizdo šaltinis: @nuklearcheerios

„King Kong“ ir šie realistiški pastatai ar dangoraižiai tiks tikriems kino fanatikams. Šie spalvų modeliai tinka visiems, kurie žiūrėjo filmą arba domisi tikrais dalykais ir siužetu.

Pats spaudinys naudojamas apibūdinti jūsų tikrąją vidinę galią ir ketinimą valdyti pasaulį. Jei esate tas, kuris gali ar nori viską įveikti, gyvensite ir kvėpuosite šia tatuiruote.

6. Realistinė pečių King Kong tatuiruotė su detalėmis

Realistinė pečių King Kong tatuiruotė su detalėmisVaizdo šaltinis: @best.tattoopage

Didesnės pečių tatuiruotės ir tikroviškos gorilos yra gana sunkiai pasiekiamos. Jūsų tatuiruočių meistras turi žinoti, kaip pasiekti tikslius ir autentiškus spaudinius. Dėmesio, nes ši tatuiruotė bus gana brangi.

Parodykite visiems, kaip jums patinka užkariauti pasaulį ir turėti dominavimą bet kuriuo metu ir kiekvienoje situacijoje. Žmonės taip pat su jumis elgsis su tokia pagarba.

7. „King Kong Tattoo Chopper“ idėja

„King Kong“ tatuiruočių smulkintuvo idėjaVaizdo šaltinis: @sharroncaudilltattoo

Ši „King Kong“ tatuiruotė su sraigtasparnio atspaudais taip pat yra gana populiari ir filmo reprezentatyvi. Spalvotas tatuiruotes, tokias kaip ši, užtruksite 4–6 valandas ir padėsite ant kūno.

Galite parodyti pasauliui, kad neturite priešų ir nieko nebijote. Jei esate užsispyręs ir kovotojas, ši gorila tai parodys!

8. Geriausia „King Kong Tattoo Black“ & Raudonos spalvos derinys

Geriausia „King Kong“ tatuiruotė juoda & amp; Raudonos spalvos derinysVaizdo šaltinis: @sorrymom.ro

Jūsų „Kong“ tatuiruotė gali būti subtilios spalvos. Jei esate kažkas, kas nenori vienspalvės tatuiruotės ir jums patinka spalvinga pop, ši tatuiruotė jums atrodys nuostabiai.

Parodykite visam pasauliui, kokia galinga jūsų kalba. Leiskite jiems žinoti, kad jūsų balsas bus girdimas visą laiką. Raudona spalva pabrėš jūsų dominavimą ir norą.

9. Gamta & Žemės įkvėpta „King Kong“ tatuiruotė

Gamta & amp; Žemės įkvėpta „King Kong“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: @ibudtattoobali

Ar norite, kad ant rankos būtų tikroviškas gorilos atspaudas? Šis atrodo kaip taikoje su savimi ir džiunglėse.

Jei esate laukinis žmogus ir norite bendrauti su gamta – įsigykite šį spaudinį. Tai parodys jus kaip dominuojantį asmenį, mėgstantį leisti laiką savarankiškai.

10. Sulaužanti King Kong tatuiruotę

Sunaikinanti King Kong tatuiruotęVaizdo šaltinis: @vincenzo_lmntatto

Jei esate animacinių filmų mylėtojas ar kažkas, kas mėgsta žiūrėti anime ar bet kokius animacinius filmus, šis dizainas yra skirtas jums. Tai labiausiai tiks jaunoms kartoms.

Ši kieta beždžionė privers jus tvirtinti dominavimą visur, kur einate. Jei norite būti gerbiamas, tačiau turite mažesnį rėmą ar kitaip pastatytą, tiesiog žinokite, kad su šia idėja galite parodyti save geriausioje šviesoje.

10 mažų „King Kong“ tatuiruočių dizaino idėjų

1. Mažas & Spalvinga King Kong tatuiruotė

Mažas & amp; Spalvinga King Kong tatuiruotėVaizdo šaltinis: @huhu_leee

Mažesnės tatuiruotės skirtos tiems, kurie bijo adatos. Ar tu irgi vienas iš tų vaikinų? Jei esate spalvų ir beždžionių gerbėjas, tai jūsų kitas Kongo poilsis.

Ši idėja tinka visiems, kurie mėgsta linksmintis ir visada yra dėmesio centre. Kas tai sako tik todėl, kad esi mažas, todėl negali turėti ar daryti įtakos kitiems?!

2. Išsami „Artsy King Kong“ tatuiruotė

Išsami „Artsy King Kong“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: @salmanhusseink

Kaip apie grafinę tatuiruotę ir kažką, kas turi tą menišką mokyklos darbo vibraciją? Kiekvienas, kuris bandė būti kūrybingas ir kuris buvo apibrėžtas linijas, pirmenybę teikia šiam kūriniui.

Dėl tikslių ir išsamių „Kong“ spaudinių atrodysite kaip perfekcionistas. Jei esate kažkas, kas mėgsta daryti viską pagal jūsų konkrečius standartus ir žinote, kaip pritraukti teisingus judesius ir pozityvumą, tai yra jūsų tobulas Kongas!

3. „King Kong“ tatuiruotė virš dilbio

„King Kong“ tatuiruotė virš dilbioVaizdo šaltinis: @dainos_tatuiruotės

Ši tatuiruotė tik parodo, kad juodas rašalas ir gorilos tatuiruotės gali atrodyti gražiai. Jei esate iš prigimties drovus, bet galingas (išmintingas), ši beždžionė kaip tik jums.

Karūnos simbolis leis jums atrodyti kaip lyderis ir natūrali jėga varoma asmenybė. Tegul visi pagaliau tave mato tokį, koks esi!

4. „King Kong“ tatuiruočių idėjos minimalistams

„King Kong“ tatuiruočių idėjos minimalistamsVaizdo šaltinis: @maudwaghetzky.tattoo

Mažesnės „Kong“ idėjos yra skirtos vaikinams ir mergaitėms, kurios visada stengiasi sukrėsti patogią ir praktišką tatuiruotę. Tai labai nepakenks ir atrodys paslaptingai visur, kur einate.

Šis vaizdas leis jums parodyti savo dantis (pažodžiui) ir pasaulis matys jus kaip oportunistą. Ar tai tu esi?

5. „Black King Kong“ tatuiruotės idėja

„Black King Kong“ tatuiruotės idėjaVaizdo šaltinis: @otautahitattooqueenstown

Padarykite savo Kongą panašų į šlykštyną, naudodami šį išskirtinį tatuiruočių būdą. Žinokite savo vertę ir savo trūkumus, bet taip pat sukrėskite šį dizainą pakelta galva.

Pasaulis apie jus pagalvos kaip apie žmogų, žinantį, kaip įveikti bet kokią baimę ir kliūtį. Priminkite sau, kad baimė yra tik iliuzija, ir išdidžiai dėvėkite savo „Kong“!

6. Mažas & Baisi King Kongo tatuiruotės idėja

Mažas & amp; Baisi King Kongo tatuiruotės idėjaVaizdo šaltinis: @fercho.ink

Juodai baltos tatuiruotės gali atrodyti intriguojančiai. Jei esate kuklus vaikinas ar mergina, leiskite pasauliui pamatyti jūsų kuklią pusę su šia gorila.

Tai leis jums atrodyti kaip bet kurios laidos pagrindinis veikėjas ir žvaigždė. Rėk ir pastebėk save naudodami šį derinį.

7. „King Kong“ tatuiruotė su karūnos idėja

„King Kong“ tatuiruotė su karūnos idėjaVaizdo šaltinis: @ritualpolanco

Ši juoda tatuiruotė skirta visiems, kuriems patinka tatuiruotė ant kojų. Tai užtruksite 3-4 valandas, kad tai pasiektumėte ir uždėtumėte ant kojos.

Šis Kongas reiškia jūsų vidinį drovumą ir charakterį, kurį reikia sulėtinti atsižvelgiant į jo gyvenimo tempą. Jei einate per daug laukinis ir per daug pamišęs, norėsite apsvarstyti šį dizainą, kuris jus sulėtins.

8. Godzilla VS King Kong Tattoo

„Godzilla VS King Kong“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: @lukeaashley

Kaip apie pasakišką delno tatuiruotę, kurią ne visi gali atkurti ar padėti jums pasiekti. Jei esate tas, kuris nebijo delnų tatuiruočių ir jums labiau patinka neįprastos išdėstymo idėjos, tai jums tiks.

„Godzilla“ ir „King Kong“ papasakos pasauliui, kad jums patiko filmas ir istorija, kurią jis turi papasakoti. Jei jums patinka vyriška galia ir norite, kad pasaulis matytų jus kaip lyderį, jums patiks ši tatuiruotė.

9. „King Kong“ tatuiruotės krūtinės atspaudas

„King Kong“ tatuiruotės krūtinės antspaudasVaizdo šaltinis: @owelllow_tattooer

Rašalas krūtinei skirtas visiems, kurie bando parodyti grandiozinę galią ir nuožmią pusę. Jei esate drąsus treniruojantis vaikinas, jūs dievinsite šį derinį.

Ši krūtinės tatuiruotė leis pasauliui pamatyti jus kaip kovotoją ir kaip žmogų, galintį įveikti blogas ar nesubalansuotas gyvenimo galimybes. Tai geriausiai tinka dominuojantiems asmenims.

10. Violetinė King Kongo tatuiruotės idėja

Violetinė King Kong tatuiruotės idėjaVaizdo šaltinis: @cameron__tattoos

Galiausiai, kaip apie šią spalvingą ir menišką kojų ar kelių tatuiruotę? Jis yra gana gražus, tačiau unikalus savaip. Vaikinai ar merginos, mėgstantys violetinę spalvą, natūraliai traukia šį dizainą.

Violetinė yra spalva ar paslaptis. Jei esate tas, kuris žino, kaip priimti savo gyvenimo kelionę ir išlikti pozityviai nusiteikęs, norėsite šios Kongo tatuiruotės.

„King Kong“ tatuiruotė: daugiau DUK

1. Ar „King Kong“ tatuiruotės yra unikalios & Brangus?

„King Kong“ tatuiruotės yra unikalios & gana retas tarp daugumos žmonių. Jei esate gyvūnų mylėtojas, jūs taip pat įvertinsite šį grožį. Kalbant apie kainą, jie yra gana prieinami ir laikomi vidutinės kainos tatuiruočių variantais. Už kai kuriuos populiariausius mokėsite iki 200 USD & lengvai pasiekiami dizainai.

2. Ar merginos taip pat gali pasidaryti „King Kong“ tatuiruotes??

Moterys taip pat gali pasidaryti „Kong“ tatuiruotę, jei jos yra gyvūnų teisių mylėtojos, aktyvistės arba anksčiau žiūrėjo filmą. Nors ir šiek tiek neįprasta, tatuiruotė gali atrodyti tokia tinkama & gražu kai kurioms merginoms.

3. Kokia yra geriausia vieta jūsų „King Kong“ tatuiruotei?

Atsižvelgiant į vietą, labiausiai patiks ranka, dilbis ar nugara. Vaikinai, kurie sportuoja ir gana dažnai lankosi sporto salėje, taip pat mėgsta krūtinės tatuiruotes.

4. Ar kenkia tatuiruočių procesas?

Dauguma žmonių bijo adatos ir tatuiruočių proceso, o tai yra gana pagrįsta & paplitęs tarp daugybės vaikinų, tikėkite ar ne. Kadangi tai dažnai daroma paprasta juoda spalva & baltas rašalas ši gorilos tatuiruotė nekenkia & yra daugiau nei priimtinas ir lengvai pasiekiamas daugumai vaikinų ir merginų.

Pasiruošę kažkam naujam?

Taigi, kuri tatuiruotė buvo jūsų mėgstamiausia ir būtina mūsų sąraše? Yra 30 nuostabių kūrinių, kurie gali tikti bet kam, nesvarbu, ar esate minimalistinis meilužis, ar ekstravagantiškas žmogus, mėgstantis išsiskirti savo pasirinkimu. Praneškite mums, kuris kūrinys patraukė jūsų dėmesį iš mūsų paketo, mes norėtume žinoti!

Taip pat skaitykite:

  • 20 geriausių animacinių filmų tatuiruočių atlikėjų (atnaujinta 2021 m.)
  • 12 bendrų gyvūnų tatuiruočių ir jų reikšmės – paaiškinta tatuiruočių simbolika
  • 26 tatuiruočių modeliai, parodantys stiprybę (religiniai, lotoso, gyvūnų, motyvaciniai posakiai ir apskritimas)