Dizainas

25 geriausios „Joker“ tatuiruotės dizaino idėjos

Jūsų mėgstamiausias personažas gali atrodyti nuostabiai tatuiruotės pavidalu! Ar esate paties Džokerio gerbėjas? Visi žino apie jo šmaikščią šypseną, ryžtingą išvaizdą ir nepamirštamas citatas. Ar norite parodyti savo meilę filmui su geriausia tatuiruote? „Joker“ tatuiruotė gali turėti tiesioginę prasmę ir gali pasakyti, kad jums tikrai patinka filmas, arba galite gauti ką nors suasmeninto ir gilaus. Žemiau naršykite savo parinktis!

Kodėl verta pasidaryti „Joker“ tatuiruotę?

Jei žiūrėjote filmą, jums reikės „Joker“ tatuiruotės! Betmenui, taip pat „Joker“ gerbėjams patiks šis sąrašas, taip pat visos mūsų „Joker“ įkvėptos tatuiruotės. Visiems DC gerbėjams patiks mūsų 25 geriausios rekomendacijos.

Ką simbolizuoja „Joker“ tatuiruotė?

„Joker“ tatuiruotė parodys jus kaip asmenybę, taip pat kaip jums patinka pristatyti save pasauliui. Tikrasis Džokeris yra piktadarys, turintis gilių ir tamsių ketinimų. Tačiau kiekvienas iš mūsų turi tamsių akimirkų, tad kodėl gi ne pademonstruoti jas tinkama tatuiruote? Džokeris visada sugrįžta į gyvenimą ir taip pat atstovauja atkaklumui!

Atgal & Krūtinės Jokerio tatuiruotės

1. Joker Chest Tattoo Black Ink

„Joker“ krūtinės tatuiruotės juodas rašalasInstagram: @stefanr.arnaut

Ši juokdario tatuiruotė virš jūsų krūtinės jums tiks, jei sportuosite, turėsite didesnę krūtinę ir manysite, kad yra tikra meilė. Jis tiks „Joker“ ir „Harley Quinn“ gerbėjams, taip pat perfekcionistams!

Šią juokdario krūtinės tatuiruotę turėtumėte skirti savo gyvenimo meilei (jei tokią turite). Jei ne, tai gali tiesiog parodyti kitiems, kad jums tikrai patinka šis filmas.

2. „Joker Tattoo“ juodai baltos spalvos nugaros dizainas

„Joker Tattoo“ juodai baltos spalvos nugaros dizainasInstagram: @mabi_tattooer

Ši juokdario nugaros tatuiruotė puikiai atrodys vaikinams, kurie dažnai dėvi viršutines kelnes ir nori parodyti savo figūrą. Ši tatuiruotė yra gana dėmesio reikalaujanti, ir jums prireiks 4 valandų (mažiausiai), kad padarytumėte šią tatuiruotę.

Tai gali simbolizuoti jūsų pyktį, vidines beprotiškas mintis, taip pat tamsią suktą sielą. Pirmenybę teiksite ant peties ar visos nugaros.

3. Džokerio veido tatuiruotės ant krūtinės

„Joker“ veido tatuiruotės ant krūtinėsInstagram: @jokertattooink

Ši moters įkvėpta jokerio tatuiruotė atrodys nuostabiai virš jūsų krūtinės. Tai nepakenks, tačiau užtruksite kelias valandas, kol šį dizainą pateksite ant krūtinės. Prieš visiškai įsipareigodami tai padaryti, įsitikinkite, kad jūsų tatuiruočių meistras yra tikslus ir išmanantis savo tatuiruotes.

Šis rašalas simbolizuoja jūsų žaismingą ir intymią pusę. Jei esate tas, kuris mėgsta nuotykius, leiskite kitiems tai pamatyti su šia juokdario tatuiruote.

4. Spalvotas Džokerio tatuiruotės piešinys

Spalvotas „Joker“ tatuiruotės piešinysInstagram: @zasonya.tattoo

Ši juokdario skrandžio tatuiruotė yra šiek tiek skausminga, tačiau šis kūrinys jums tiks, jei jums patinka prašmatnūs kūriniai. Tai originalus juokdario kūrinys, kuris tiks tikriems šio filmo fanatikams ir mėgėjams.

Ši juokdario skrandžio tatuiruotė leis kitiems žinoti, kad esate filmo fanatikas ir kad mėgstate ryškius ir blogus personažus daugumoje mėgstamų sakmių.

Įdomus faktas: ar žinojai, kad tikrasis Džokerio vardas gali būti Džekas arba Artūras?

5. Džokerio tatuiruočių idėjos Betmenas įkvėptas

Džokerio tatuiruotės idėjos, įkvėptos BetmenoInstagram: @22_roses_tattoo_22

Šis galinis kūrinys gali parodyti jūsų meilę abiem personažams. Parodykite dėkingumą Džokeriui ir Betmenui su šia nugaros tatuiruote. Šio rašalo paruošimas gali užtrukti keturias valandas.

Kartais tavyje kovoja gėris ir blogis, o tai gerai, nes mes visi kovojame kasdien! Parodykite savo tikrąjį veidą naudodami šią autentišką tatuiruotę. Tai taip pat simbolizuos jūsų galią ir jūsų valią augti ir tyrinėti įvairius gyvenimo skyrius.

Pečių Džokerių tatuiruočių dizainas

1. Joker Tattoo Hahaha dizainas

„Joker Tattoo“ Hahaha dizainasInstagram: @davidebenevenga

Galite papuošti petį savo mėgstamu ir mėgstamu dizainu. Prieš visiškai įsipareigodami šiai juokdario tatuiruotei, įsitikinkite, kad esate patenkinti savo kūno sudėjimu.

Tai pasakys, kad žinote, kaip smagiai praleisti laiką ir kad mokate juokauti su aplinkiniais žmonėmis. Jūs tikriausiai visada esate saulės spindulys ir esate draugų rate.

2. Džokerio veido tatuiruočių kortelės įkvėpta tatuiruotė

„Joker“ veido tatuiruočių kortelės įkvėpta tatuiruotėInstagram: @spawniccia

Ši dilbio tatuiruotė juodu rašalu atrodys gražiai daugeliui vaikinų. Turėtumėte užsisakyti nuostabų tatuiruočių menininką, išmanantį portretų tatuiruotes ir veidus, taip pat animacinių filmų ar anime personažus.

Ši detalė parodys, kad esate žmogus, kuriam patinka saga. Esate kiekvieno personažo gerbėjas ir mėgstate dramatiškus kūrinius, o savo meilę filmams norite parodyti paprastu dizainu.

3. Heath Ledger Joker Tattoo

Heath Ledger Joker tatuiruotėInstagram: @zachroberts_tattoos

Ši milžiniška pečių ar rankovių tatuiruotė tiks vyrams, kurie vaikosi tikslių ir milžiniškų tatuiruočių. Jei norite atkreipti dėmesį ir norite, kad visi būtų nustebinti jūsų meilės tikram meno kūriniui, rinkitės šį dizainą.

Tai parodys, kad esate drąsus ir drąsus žmogus, norintis parodyti savo tikrąjį veidą tinkama tatuiruote! „Joker“ tatuiruotės tinka visiems, tik įsitikinkite, kad žinote, kaip jas dėvėti.

4. Džokerio tatuiruotė Kodėl tokia rimta pečių tatuiruotė

Joker Tattoo Kodėl tokia rimta pečių tatuiruotėInstagram: @stevenblance

Tai dar vienas peties gabalas, kuris jums gali tikti. Tai geriausias dizainas tikriems „Joker“ gerbėjams, taip pat visos jo filmo eilutės.

Frazė, kodėl tokia rimta, yra gana paplitusi filme ir yra garsiausias posakis, kurį pasakė Džokeris. Pasidarykite šią tatuiruotę, jei esate žmogus, mėgstantis eiti per gyvenimą su šypsena veide ir nevertinate visų savo etapų taip rimtai.

Ar žinojai, kad Džokerio šypseną įkvėpė nebylus filmas? Jis datuojamas 1928 m., Jį išrado Conradas Veidtas.

5. Akvarelė Splash Joker Tattoo

Akvarelė Splash Joker TattooInstagram: @alrounder_joker

Spalvų gerbėjas? Šis akvarelės purslas tiks vyrams, kurie nori kažko labiau pastebimo ir spalvingo ant pečių. Jis skirtas meniškiems žmonėms, norintiems visada išsiskirti.

Jūs tikriausiai esate menininkas savo sielos viduje. Jūs žinote, kaip parodyti savo tikrąjį veidą tinkamai miniai. Nors jums gali būti sunkiai įveikiamas apvalkalas, jūs visada esate linksmas žmogus!

„Jok Joker“ tatuiruotės

1. Ryškūs tatuiruočių juokdariai ant blauzdos

Ryškūs tatuiruočių juokdariai ant blauzdosInstagram: @bluamarantas

Ar jums patinka jūsų veršeliai ir norite juos parodyti visą laiką? Dėvėkite šortus ir apkabinkite savo kūno įvaizdį. Ši juokdario tatuiruotė bus skaudi, tačiau skausmas yra pakeliamas ir puikiai tinka visiems, kurie dirba.

Ši juokinga spalvinga tatuiruotė jums tiks, jei esate DC gerbėjas. Tai parodys jūsų tikruosius ketinimus ir svajones bei puikų DC simbolių suvokimą. Jūs esate žmogus, turbūt tvirtos valios ir ryžtingas.

2. Džokerio kortos tatuiruotės

Džokerio kortos tatuiruotėsInstagram: @kayla_guidera

Ši milžiniška šlaunies tatuiruotė atrodys nuostabiai besitreniruojantiems vaikinams ar net moterims, kurios nori didesnių tatuiruočių ir turi daug odos. Šis dizainas užtruks daugiau nei 5 valandas.

Ryškios ir garsios tatuiruotės puikiai tinka perfekcionistams ir žmonėms, kurie siekia didelių tatuiruočių. Ši „Joker“ šlaunies tatuiruotė simbolizuos jūsų aistrą spalvoms ir tiksliam dizainui, taip pat patį „Joker“!

3. Veršelio išsami juokdarių tatuiruočių savižudžių grupė

Veršio išsami juokdarių tatuiruočių savižudžių grupėInstagram: @gavel_tattoo_art

„Calf Joker“ tatuiruotės skirtos vaikinams, kurie sunkiai dirba sporto salėje. Šis kūrinys pabrėš jūsų kūno įvaizdį ir pasakys kitiems, kad traukiate svajingų tatuiruočių link. Turėsite porą kartų atvykti, kad šią tatuiruotę padarytų tinkamas tatuiruočių meistras. Prieš pradėdami šį tatuiruočių procesą, įsitikinkite, kad juo visiškai pasitikite.

Ši juoda tatuiruotė simbolizuos jūsų sielą ir tikruosius ketinimus. Tai parodys kitiems, kad esate autentiškų tatuiruočių, taip pat meno gerbėjas. Ši „Joker“ tatuiruotė tiks vyrams ir moterims, tad kodėl gi ne ją pasidaryti?

4. „Thigh Joker“ tatuiruotės piešinys spalvingas

„Thigh Joker“ tatuiruotės piešinys spalvingasInstagram: @lukeylines

Ši ryški ir spalvinga tatuiruotė puikiai tinka visiems, kurie mėgsta didesnius ir spalvingus dizainus. Tokios „Joker“ tatuiruotės yra nuostabios ir šedevras. Šis prašmatnus „Joker“ rašalo dizainas užtruks 5-6 valandas.

Tai simbolizuoja jūsų tikruosius ketinimus ir ryžtingą pusę. Turėtumėte investuoti porą valandų ir paprašyti savo tatuiruočių meistro geriausiai parodyti jo meno kūrinį. Ši tatuiruotė simbolizuos jūsų tikrąjį save, taip pat jūsų ištikimybę DC komiksams.

Įdomus faktas: jūsų mėgstamą filmą beveik suvaidino Ryanas Goslingas! Ar galėtumėte apie jį galvoti kaip apie Džokerį?

5. „Joker No Risk Tattoo“ idėja

„Joker“ be rizikos tatuiruotės idėjaInstagram: @thctattoo_studio

Jokios rizikos, jokios naudos, tiesa? Ši didelė dilbio tatuiruotė puikiai tinka vaikinams, mėgstantiems citatas ant viso kūno. Ši išplauta juodo rašalo tatuiruotė tinka visiems, bet jums tai gali patikti, ypač jei jums labiau patinka dainų tekstai ir citatos.

Ši „Joker“ tatuiruotė parodys jūsų meilę filmui, taip pat visas svarbiausias jo citatas. Kai kurie tatuiruočių meistrai galės jums padovanoti nuostabią pasakojančią tatuiruotę, todėl laikykitės kažko, kas tik jums!

Baisūs „Joker“ tatuiruočių dizainai

1. Baisi tamsiai raudona Džokerio tatuiruotė

Baisi tamsiai raudona „Joker“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: https://www.tattoodo.com

Ši citatos įkvėpta „Joker“ tatuiruotė tiks vaikinams, mėgstantiems tikslias ir paprastas tatuiruotes. Šios tatuiruotės uždėjimas ant šlaunies ar kojos užtruks 5-6 valandas. Kuo didesnis paviršius, tuo daugiau laiko reikės.

Ši tatuiruotė simbolizuos jūsų meilę tiksliausiems ir tiksliausiems dizainams. Tai taip pat parodys kitiems, kad jums patinka žiūrėti filmus, taip pat daug dėmesio skirsite detalėms. Ši baisi tatuiruotė skirta visiems, kurie yra į baisesnius gabalus.

2. Joker veido tatuiruotė virš rankos raudonas rašalas

„Joker“ veido tatuiruotė virš rankos raudonas rašalasVaizdo šaltinis: https://www.tattoodo.com

Norite kruvinos ir kūno įkvėptos tatuiruotės? Šis raudonas dizainas tiks vaikinams, kurie mėgsta baisius kūrinius ir nebijo kraujo, nei SFX įkvėptų ar panašių dizainų.

Šis Džokeris yra gana neįprastas, ir jis tiks vyrams, kurie mėgsta tuo pačiu metu pasirodyti baisūs ir mistiški. Ši tamsiai raudona tatuiruotė pasakys kitiems, kad esate ryžtingas žmogus, mėgstantis ieškoti dėmesio. Jūs taip pat tikriausiai esate drąsus ir drąsus žmogus, tad kodėl gi neparodžius to su raudona „Joker“ tatuiruote?

3. „Joker Tattoo“ juodai baltų akių dizainas

„Joker Tattoo“ juodai baltų akių dizainasVaizdo šaltinis: https://www.tattoodo.com

Džokeris pats savaime yra baisus, bet jo akys ?! Ši tatuiruotė skirta drąsiems vaikinams, norintiems išsiskirti ir įsimylėjusiems šį DC filmą.

„Joker“ tatuiruotės reikšmė yra gana paprasta ir baisi. Šiuo juodu ir išsamiu meno kūriniu galite parodyti savo drąsią ir kitokią pasaulio pusę. Tai leis visiems žinoti, kad nebijote kitų ir kad esate tas, kuris nori išsiskirti.

4. „Pop Art Cartoon“ įkvėpta „Joker Tattoo“

„Pop Art Cartoon“ įkvėpta „Joker“ tatuiruotėVaizdo šaltinis: https://www.tattoodo.com

Animacinių filmų įkvėptos tatuiruotės ir komiksų tatuiruotės jums tiks, jei norite atkreipti dėmesį visur, kur einate, naudodami savo drąsią tatuiruotę. Tai puikiai tinka vaikinams, kurie mėgsta daug spalvų, purslų rašalo ir nuožmios tatuiruotės.

Leiskite kitiems žinoti, kad jie negali su jumis bendrauti. Ši „Joker“ tatuiruotė taip pat gali parodyti jūsų meilę šiam personažui kartu su visais filmais!

Ar žinojai, kad Džokeris yra tamsusis Betmeno veidrodis? Jis buvo sukurtas taip, kad būtų viskas, kas nėra Betmenas.

5. Didelė šlaunies Džokerio tatuiruotė

Didelė šlaunies Džokerio tatuiruotėVaizdo šaltinis: https://www.tattoodo.com

Ar jums patinka baisus ir susuktas dalykas? Nesakykite daugiau ir tiesiog pasakykite „taip“ šiai „Joker“ tatuiruotei! Tai tobulas kojos gabalas ir nuostabi šlaunies tatuiruotė, kurią norės padaryti vyrai, ypač jei daugelyje filmų jie traukia blogiukus.

Geltonos, oranžinės ir žalios spalvos yra gana neįprastos, tačiau jūs galite priversti jas veikti! Be to, kad atstovaujate patį „Joker“, šios spalvos taip pat leis kitiems žinoti, kad esate saulės spindulys, su kuriuo galite būti šalia visų savo baisių sluoksnių!

Ryškus & Spalvingi „Joker“ tatuiruočių dizainai

1. Juokingas „Joker“ tatuiruotės mažas dizainas

Juokingas „Joker“ tatuiruotės mažas dizainasVaizdo šaltinis: https://www.tattoodo.com

Papuoškite savo „Joker“ tatuiruotę karštomis raidėmis ir unikalia spalvų banga! Šis kojų dizainas išsiskirs visur, kur tik eisite, todėl būkite pasiruošę daugybei įdomių žvilgsnių.

Šis Džokeris simbolizuos jūsų ryžtingą ir bauginančią pusę. Tikriausiai esate blogų vaikinų gerbėjas filmuose ir nemėgstate bendrauti su kitais.

2. Džokerio veido tatuiruotės ant rankos su citata

„Joker“ veido tatuiruotės ant rankos su citataVaizdo šaltinis: https://www.tattoodo.com

Ši tatuiruotė gali turėti gilesnę prasmę, visa tai susiję su tuo, kaip ją puošiate tinkamomis raidėmis ir kabutėmis. Spalvų pop ir šios didesnės tatuiruotės tiks vyrams, mėgstantiems unikalius simbolius, taip pat vienetines tatuiruotes.

Išdėstęs laimingą veidą gali daug ką pasakyti apie tave. Daugelis iš mūsų kovoja su savo kasdiene veikla, ir pripažinti, kad jums sunku, yra normalu, kaip ir žmogui! Leiskite visiems pamatyti tikrąjį jus su šia tatuiruote.

3. Ryški ir spalvinga „Joker Tattoo Lego“ idėja

Ryški ir spalvinga „Joker“ tatuiruotės „Lego“ idėjaVaizdo šaltinis: https://www.tattoodo.com

Ar esate lego gerbėjas? Beveik kiekvienas mažas berniukas mylėjo ar vis dar mėgsta žaisti su lego. Šis kūrybingas ir unikalus įvaizdis tiks pop, meno, taip pat ryškių ir unikalių kūrinių mėgėjams.

Ši „Joker“ tatuiruotė leis kitiems suprasti jūsų tikras spalvas. Be to, kad esate „Joker“ gerbėjas, galite būti ir „lego“ gerbėjas, tad kodėl gi ne parodyti tai su šia „Joker“ tatuiruote?

4. Didelis „Joker“ šlaunies tatuiruotės realistinis rašalas

Didelis „Joker“ šlaunies tatuiruotės realistinis rašalasVaizdo šaltinis: https://www.tattoodo.com

Šlaunų tatuiruotės paprastai labai skauda, ​​todėl pakelkite galvą, nes buvote įspėti. Šios „Joker“ tatuiruotės įgyvendinimas užtruks daugiau nei 5 valandas, tačiau galų gale rezultatas yra daugiau nei vertas.

Ši „HA HA HA Joker“ tatuiruotė yra gana įprasta, tikėkite ar ne. Tai didelis gabalas, kuris geriausiai atrodys vyriškiems vyrams. Ši „Joker“ tatuiruotė simbolizuos visas jūsų kovas, bet ir jūsų pergales.

Įdomus faktas: Džokeris & „Harley Quinn“ yra viena iš labiausiai paplitusių Helovino kostiumų idėjų. Jie taip pat yra geriausias meilės/neapykantos santykių pavyzdys.

5. Betmenas & „Joker“ įkvėpta tatuiruotė

Betmenas & amp; „Joker“ įkvėpta tatuiruotėVaizdo šaltinis: https://www.tattoodo.com

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, kaip apie šią Džokerio ir Betmeno tatuiruotę? Jis turi tą senosios mokyklos komišką atmosferą, kuri jums patiks, jei esate tas, kuris skaito gana dažnai, taip pat daug. Šis rankos gabalas ir šis drąsus spalvų pasirinkimas yra būtinas tikriems DC mėgėjams.

Ši tatuiruotė gali pavaizduoti abi jūsų puses – geras ir blogas, taip pat džiaugsmingas ir liūdnas puses. Mes visi retkarčiais turime savo etapus, o geriausias būdas tai parodyti yra naudojant šią „Joker“ įkvėptą tatuiruotę!

Pasiruošę savo „Joker“ tatuiruotei?

Pasiruošę tobulai „Joker“ tatuiruotei? Vyrams ir moterims patiks šie 25 dizainai, ir kiekvienas lengvai suras sau tinkamiausią! Jei esate DC gerbėjas, jums patiks mūsų sąrašas. Praneškite mums, jei jau turite „Joker“ tatuiruotę, o jei ne, kurią iš jų turite turėti iš mūsų sąrašo!