Dizainas

17 tatuiruočių, simbolizuojančių viltį

Viltis yra vienas galingiausių dalykų planetoje. Viltis yra lūkesčių ir troškimo jausmas, kad įvyktų tam tikras įvykis, dalykas ar nuotaika. Viltį galima pritaikyti tiek daug įvairių gyvenimo įvykių, pradedant meile ir draugyste, baigiant atostogomis ar karjeros tikslais.

Viltis kiekvienam iš mūsų reiškia ką nors kita, todėl yra tiek daug būdų, kaip ją pavaizduoti tatuiruotėje. Tatuiruotė, simbolizuojanti viltį, gali būti sukurta taip, kad atitiktų jūsų situaciją ir galėtų perteikti jūsų asmeninius jausmus. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie tatuiruotes, simbolizuojančias viltį, ir įkvėpkite šiandien.

Tatuiruotė simbolizuoja viltį

Inkaro tatuiruotė

Inkaro vilties tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Inkaro vilties tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Inkaro vilties tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Inkaras jau seniai yra vienas iš populiariausių tatuiruočių dizainų. Iš pradžių raštais naudojosi patyrę buriuotojai, inkarai simbolizuoja viltį ir saugumą, taip pat galimybę būti stabiliems, nesvarbu, kokia skrybėlė tau metės..

Kai inkaras pakeliamas iš vandens uoste, tai simbolizuoja viltį ir jaudulį pradėti naują nuotykį. Tai fantastiška tatuiruotė, atspindinti jūsų praeities palikimą ir viltį, kad turite savo naują kelią.

Elnių tatuiruotė

Elnių vilties tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Elnių vilties tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Elnių vilties tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Keltų kultūroje manoma, kad elnias simbolizuoja viltį ir atgimimą. Taip yra todėl, kad elnio ragai nukris vieną kartą per metus, tačiau taip pat ataugs pavasarį. Elnių tatuiruotė reiškia atsistoti, mokytis iš savo klaidų ir tapti stipresniam.

Budizme elnias simbolizuoja laimę, taiką ir ilgaamžiškumą. Tibete elniai gali padėti žmogui išspręsti jų problemas. Šie judrūs personažai yra malonūs, švelnūs ir susiję su dievais daugelyje skirtingų kultūrų.

Skaityti daugiau: Elnių tatuiruotės: prasmės, simbolika ir 40+ geriausių dizaino idėjų

Lily tatuiruotė

Lily Hope tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Lily Hope tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Lily Hope tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Lelija yra gėlių tatuiruotė, simbolizuojanti viltį. Jis prasideda kaip negraži lemputė ir lėtai išauga į gražią baltą gėlę. Krikščionybėje Velykų lelija simbolizuoja atgimimą ir viltį. Gėlės forma primena trimitą, kuris buvo pūstas siekiant informuoti žmones apie Jėzaus prisikėlimą.

Lelijos tatuiruotė simbolizuoja atgimimą ir viltį, ypač jei esate krikščioniško tikėjimo žmogus. Apie juos užsimenama Biblijoje, kai kurie mano, kad jie išaugo Edeno sode iš Ievos atgailos ašarų.

Skaityti daugiau: 30+ geriausių lelijų tatuiruočių ir jų reikšmės

Ginkmedis

Ginkgo vilties medis 1Kreditas: Instagram Ginkgo vilties medis 2Kreditas: Instagram Ginkgo vilties medis 3Kreditas: Instagram

Ginkmedis yra viena iš seniausių žmonių žinomų medžių rūšių. Jie yra vilties, taikos ir stiprybės simbolis kinų kultūroje. Kadangi Rytų kultūroje jis siejamas su ilgaamžiškumu, jis laikomas vilties ženklu.

Ginkmedis yra patrauklios išvaizdos, todėl tai yra tatuiruočių idėjos, taip pat atspindi ištvermę ir viltį, kad reikia ilgo ir laimingo gyvenimo būdo.

Alyvmedžio šakelė

Alyvuogių šakos vilties tatuiruotė 1Kreditas: Instagram „Olive Branch Hope Tattoo“ 2Kreditas: Instagram „Olive Branch Hope Tattoo“ 3Kreditas: Instagram

Alyvuogių šaka turi senas tradicijas, susijusias su viltimi ir tempu. Biblijoje šaka buvo laikoma vilties ir pažado simboliu. Senovės Graikijoje alyvuogių šaka buvo taikos ir pergalės simbolis.

Nors šis tatuiruotės dizainas dažnai siejamas su taika, jis reiškia daug daugiau. Šakos naudojamos sportiniuose įvaizdžiuose, simbolizuojančiose ilgaamžiškumą, pergalę ir pasiekimus. Jie taip pat naudojami simbolizuojant aiškumą ir įžvalgą, visus bruožus, kuriuos tikimės turėti.

Vaivorykštės tatuiruotė

Vaivorykštės vilties tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Vaivorykštės vilties tatuiruotė 2Kreditas: Instagram „Rainbow Hope Tattoo“ 3Kreditas: Instagram

Po liūties pasirodo vaivorykštė, suteikianti mums vilties, kad šviesa ateis net ir po tamsiausių dienų. Vaivorykštės simbolizuoja viltį ir reiškia, kad ateina geresnės dienos. Vaivorykštė Biblijoje naudojama kaip vilties ženklas, tačiau dabar ji labiau susijusi su gėjų teisėmis.

Pasaulinės pandemijos metu vaivorykštės buvo priimtos kaip vilties simbolis šiais sunkiais laikais. Vaivorykštės, taip pat naudojamos kaip LBGTQ bendruomenės ir jų kovos už lygybę reprezentacija, primena, kad viltis ir šviesa visada yra. Vaivorykštės tatuiruotė gali būti vaivorykštės lanko arba vaivorykštės spalvos, pritaikytos prasmingam tatuiruotės dizainui.

Skaityti daugiau: 30 ir daugiau geriausių vaivorykštės tatuiruočių dizaino idėjų: kas yra jūsų mėgstamiausia

Balandžio tatuiruotė

Balandžio vilties tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Balandžio vilties tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Balandžio vilties tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Balandis krikščionybėje simbolizuoja taiką ir viltį. Lietus liovėsi, Nojus išsiuntė balandį, kad pamatytų, ar netoliese nėra sausos žemės. Balandis simbolizavo viltį po potvynių. Balandis taip pat buvo matomas nusileidžiantis ant Jėzaus krikšto metu.

Balandis simbolizuoja viltį, kad tamsieji laikai baigėsi ir kad mums visiems ateis geresnė ateitis. Balandis taip pat gali reikšti pradžią iš naujo – tai suteiks mums visiems vilties. Balandis dažnai tatuiruojamas su alyvuogių šaka burnoje arba sėdi ant alyvuogių šakos.

Chai tatuiruotė

Chai Hope tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Chai Hope tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Chai Hope tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Chai simbolis yra žydų raidžių Chet ir Yud derinys. Ši senovinė raidė sudaro 18, kuri judaizme laikoma laimingu skaičiumi. Daugiskaita „L’chaim“ reiškia gyvenimą ir viltį, kuri ją palaiko, ir skrudinama vestuvėse.

Chai yra mažas ir diskretiškas simbolis, tačiau idealiai tinka uždėti ant riešų, kulkšnių ir kaklo. Kai kurie į šią tatuiruotę taip pat įtraukia laimingą skaičių 18.

Tatuiruotė kabliataškiais

Semikolono vilties tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Semikolonas vilties tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Semikolonas vilties tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Nepelno organizacijos „Project Semicolon“ dėka kabliataškis tapo savižudybių prevencijos simboliu. Tai simbolizuoja viltį ir meilę tam, kuris kovoja su priklausomybe, psichinėmis ligomis ir savęs žalojimu.

Daugelis žmonių pasidaro tatuiruotę sau ar kitiems, primindami, kad jų istorija nesibaigė ir vis dar yra vilties.

Drugelio tatuiruotė

Drugelio vilties tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Drugelio vilties tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Drugelio vilties tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Drugelio tatuiruotė turi daug skirtingų reikšmių. Jis gali virsti iš vikšro į gražią būtybę. Amerikos indėnų kultūroje manoma, kad drugelis perduoda žinutes ar norus Didžiajai Dvasiai.

Drugeliai simbolizuoja viltį, pokyčius ir ištvermę. Jie yra puiki vilties ir augimo metafora. Drugeliai taip pat yra sėkmės ženklas; kai kuriose kultūrose turėtumėte sugalvoti norą, jei kada nors jį pagausite (bet taip pat visada turėtumėte jį palikti).

Awen tatuiruotė

Awen Hope tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Awen Hope tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Awen Hope tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Awenas yra druidų trejybės simbolis. Dizainas yra trys šviesos spinduliai, apgaubti apskritimu. Tai simbolizuoja trejybę. Tai gali būti dangus, žemė ir jūra arba viltis, tikėjimas ir klestėjimas.

Kitas aiškinimas yra tas, kad išorinės linijos simbolizuoja ir vyrą, ir moteris, o vidinė – pusiausvyrą. Ši maža, bet unikali tatuiruotė yra puikus būdas parodyti viltį ir pusiausvyrą.

Povo tatuiruotė

Povo vilties tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Povo vilties tatuiruotė 2Kreditas: Instagram Povo vilties tatuiruotė 3Kreditas: Instagram

Gražus ir drąsus povas turi daugybę skirtingų reprezentacijų visame pasaulyje. Krikščionybėje povas simbolizuoja tyrumą, amžinąjį gyvenimą ir prisikėlimą. Kai trys povo plunksnos yra sujungtos, tai reiškia viltį, tikėjimą ir meilę.

Kai kuriose krikščionių sektose povo plunksnos uždedamos ant mirusiojo, kad apsaugotų sielą nuo korupcijos. Be jų simbolikos, povai su nuostabiais brangakmenių tonais daro fantastiškas tatuiruotes.

Skaityti daugiau: 30 ir daugiau geriausių povo tatuiruočių dizaino idėjų: kas yra jūsų mėgstamiausia

Šviesa tamsoje tatuiruotė

Šviesa tamsoje 1Kreditas: Instagram Šviesa tamsoje 2Kreditas: Instagram Šviesa tamsoje 3Kreditas: Instagram

Tamsoje yra šviesa, o jei yra šviesa, yra vilties. Tai senas posakis ir sentimentas, su kuriuo dauguma iš mūsų sutiks. Nuo Laisvės statulos laikomo žibinto iki Florence Nightingale laikomo žibinto, šį dizainą galima interpretuoti įvairiai.

Žibinto tatuiruotė taip pat simbolizuoja teisingo gyvenimo kelio paiešką, arba savo, arba padėti kažkam kitam savo kelyje. Jei laikas tamsus, tatuiruokite savo šviesą kaip vilties vaizdavimo būdą.

Žvaigždžių tatuiruotė

Žvaigždžių vilties tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Žvaigždžių vilties tatuiruotė 3Kreditas: Instagram Žvaigždžių vilties tatuiruotė 2Kreditas: Instagram

Žvaigždės gali padėti mums rasti kelią namo, kai ateina naktis. Žvaigždės simbolizuoja viltį ir krypties jausmą. Jie daro patrauklias tatuiruotes ir gali būti naudojami modeliams kurti arba kaip vienas didelis drąsus meno kūrinys. Vieni turi vieną žvaigždę, kiti prideda saulę ir mėnulį.

Jūrų žvaigždė yra tatuiruotė, kuri geriausiai simbolizuoja viltį ir atspindi idėją, kad kiekviena kelionė turi baigtis. Jūrų žvaigždės dažnai yra suporuotos su inkaro tatuiruotėmis, kurios abi reiškia viltį.

Skaityti daugiau: Mūsų mėgstamiausios žvaigždžių tatuiruotės dizaino idėjos (ir ką jos reiškia)

Medusa tatuiruotė

„Medusa Hope Tattoo“ 1Kreditas: Instagram Medusa Hope Tattoo 2Kreditas: Instagram „Medusa Hope Tattoo“ 3Kreditas: Instagram

Medusa buvo bijota moteris graikų mitologijoje, kuri bet ką, į ką ji pažvelgė, pavers akmeniu. Daugelis moterų ją laiko galinga figūra, galinčia kovoti su blogiu. Ji yra populiari feministinė tatuiruotė, suteikianti moterims drąsos ir pasitikėjimo gyventi savo gyvenimą pagal savo taisykles.

Kaip graži, bet bijota moteriška mitologijos veikėja, ji tatuiruojama kaip sektinas pavyzdys, galinga figūra, kuria moterys tikisi tapti ateityje. Savo gyvatės plaukais ji buvo įsitikinusi savo grožiu ir galia, kuo daugelis moterų tikisi tapti.

Saulės tatuiruotė

Saulė yra mūsų šviesos ir energijos šaltinis. Be saulės mes negalime išgyventi, ji tarnauja kaip fantastiška vilties metafora. Saulės tatuiruotė gali priminti, kad galite, ir jūs įveiksite tamsius savo gyvenimo laikotarpius.

Saulės tatuiruotės yra universalios ir dviprasmiškos. Jie gali būti pritaikyti pagal jūsų istoriją ir jūsų tatuiruočių nuostatas.

Skaityti daugiau: 72 geriausios saulės tatuiruotės dizaino idėjos ir prasmė (atnaujinta 2021 m.)

Vilties tatuiruotė

Vilties tatuiruotė 1Kreditas: Instagram Hope Tattoo 2Kreditas: Instagram Hope Tattoo 3Kreditas: Instagram

Kartais tai taip paprasta, kaip į odą įterpti žodį viltis. Tai mažas žodis, bet gražus, turintis daug prasmės. Galite pasirinkti paprastą, švelnų šriftą arba įtraukti jį į bet kurį aukščiau tatuiruotą dizainą.

Tiesiog įsitikinkite, kad jis parašytas teisingai ir šriftu, kurį galite perskaityti (nebent norite šaunios psichodelinės tatuiruotės, kurią galite suprasti tik jūs). Galite pasirinkti iš daugybės šriftų, pasikalbėkite su savo tatuiruočių meistrė dėl jos rekomendacijų.

Daugiau DUK

Kokios spalvos simbolizuoja viltį?

Kokios spalvos simbolizuoja viltį 1Kreditas: Instagram Kokios spalvos simbolizuoja viltį 2Kreditas: Instagram Kokios spalvos simbolizuoja viltį 3Kreditas: Instagram Kokios spalvos simbolizuoja viltį 4Kreditas: Instagram

Visos spalvos turi prasmę. Geltona simbolizuoja viltį. Kai kuriose kultūrose geltoną juostelę demonstruoja šeimos, turinčios karų artimuosius. Nors kai kuriose šalyse geltona spalva siejama su pavojumi.

Žalia yra atpalaiduojanti spalva, kuri dažnai palieka saugumo ir saugumo jausmą. Tai viltingas atspalvis, žadantis klestėjimą ir daugelyje kultūrų laikomas laimingu. Geltonos ir žalios spalvos pridėjimas prie tatuiruotės yra fantastiškas būdas papildyti jūsų vilties rašalą.

Kurios įžymybės turi vilties tatuiruotes?

Selena Gomez ir 13 priežasčių, kodėl pasidarykite tatuiruotę kabliataškiu, pagerbdami „Netflix“ laidoje pavaizduotas psichinės sveikatos kovas.

Azija Argento Hopė tatuiruojasi per pirštus, o Rita – pirštu mėlynai rašalu. Aktorė Sarah Paulson ant kojos yra žvaigždžių pliūpsnis, simbolizuojantis viltį, augimą ir ambicijas.

Kokios gėlės simbolizuoja viltį?

Gėlės turi daug skirtingų reikšmių. Tai simbolizuoja viltį ir daro idealias tatuiruotes:

 • Chrizantemos simbolizuoja viltį ir meilę, tačiau Italijoje – mirtį.
 • The rainelė simbolizuoja viltį, draugystę ir drąsą. Kinai vadina vilkdalgiais purpurinį drugelį, nes jiems priminė vabzdį.
 • Bakalauro mygtukas arba mėlyna rugiagėlė, simbolizuoja viltingą meilę. Anot tautosakos, jaunas vyras galėjo nuspėti moters meilės jėgą, savo sagutėje nešiodamas mėlyną rugiagėlę. Jei spalva išbluko, jos meilė nebuvo tikra.
 • Vaismedžiai simbolizuoja viltį, kai šalta tamsi žiema virsta šviesia pavasario diena.
 • Sniegaslašai simbolizuoja viltį draugui, kuriam reikia pagalbos. Jie dažnai skiriami tiems, kurie išgyvena sunkų savo gyvenimo laikotarpį.

Kiek kainavo mano tatuiruotė, simbolizuojanti viltį?

Vidutinė tatuiruotė kainuoja apie 250 USD. Tai gali atrodyti brangu, tačiau svarbu pasirinkti gerbiamą ir kvalifikuotą menininką. Atminkite, kad ši tatuiruotė ant jūsų odos liks visą likusį gyvenimą. Maža tatuiruotė kainuos apie 100–250 USD.

Tatuiruotės kaina priklausys nuo dydžio ir atlikimo laiko. Tatuiruočių menininkai paprastai ima mokestį už valandą, tačiau kai kurie tatuiruojasi pagal vilties tematikos dizaino dydį.

Ar tu žinai:

Paprašykite savo tatuiruočių meistrės tiksliai apskaičiuoti, remdamiesi tiksliu tatuiruotės dizainu.

Kaip nuspręsti dėl tinkamos tatuiruotės, simbolizuojančios viltį?

Tatuiruotė yra labai asmeniškas dalykas. Rinkdamiesi tą, kuris simbolizuoja kažką panašaus į viltį, turėtumėte pasirinkti tai, kas simbolizuoja tai, ką jums reiškia viltis. Šis straipsnis suteikia jums keletą idėjų, tačiau tai gali būti lyrika ar viltingas prisiminimas, kurį kadaise turėjote.

Štai keletas patarimų, kaip susirasti sau tinkamą tatuiruotę:

 • Ieškokite vaizdų internete. Galite paimti gabalus iš kitų dizainų, derindami juos, kad gautumėte vieną unikalų rašalo gabalėlį. Pavyzdžiui, galite paimti šriftą iš vieno dizaino, bet spalvas iš kito.
 • Geras tatuiruočių meistras sugebės sukurti kažką visiškai unikalaus, nebijokite būti drąsus ir kūrybingas.
 • Dar kartą patikrinkite, ką jūsų tatuiruotė reiškia skirtingose ​​kultūrose, nenorite nieko įžeisti ar keisti tatuiruotės reikšmės keliaujant.
 • Pagalvokite apie tatuiruotės dizainą, kurį būtumėte gavęs prieš dešimt metų, ar jums vis tiek tai patiktų? Atminkite, kad tai yra rašalu ant odos visą likusį gyvenimą. Įsipareigokite dizainui, nes kai jį užrašysite rašalu, jį pašalinti yra labai sunku ir skausminga.
 • Jei pasirinksite spalvotą tatuiruotę, pagalvokite, kaip ji atrodys ant jūsų odos pigmentacijos.
 • Pagalvokite apie vietą. Ar jūsų tatuiruotė tiks toje vietoje, kur norite ją pasidaryti? Be to, kai kuriose vietose skauda daugiau tatuiruočių nei kitose.
 • Neskubėkite ir atlikite tyrimus.

Ar tu žinai:

Išsaugokite savo tatuiruotės dizaino vaizdą ir padėkite jį kaip ekrano užsklandą arba ant sienos. Kaip jaučiatės kiekvieną dieną žiūrėdamas į šį vaizdą?

Kada turėčiau pasidaryti tatuiruotę??

Tatuiruotę galite pasidaryti bet kuriuo metų laiku. Rekomenduojame jį gauti rudens ar žiemos mėnesiais. Vasarą jūsų oda labiau piktnaudžiauja, pasidarius tatuiruotę patariame nesideginti, maudytis ir nebūti saulėje.

Kiek laiko užtruks mano tatuiruotė??

Tatuiruočių gijimo procesas kiekvienam yra skirtingas. Tai priklausys nuo jūsų kūno, jūsų tatuiruotės vietos ir nuo to, kaip greitai išgydysite. Paprastai jūsų oda visiškai išgydo nuo 2 iki 6 savaičių, todėl šiuo metu jūsų tatuiruotė bus pažeidžiama ir turėtų būti tinkamai prižiūrima.

Kaip prižiūrėti savo naują tatuiruotę?

Geras tatuiruočių meistras, gavęs naują tatuiruotę, suteiks jums visą informaciją, kurios jums reikia. Kai jūsų kūnas gyja, turėtumėte pasirūpinti savimi ir įsitikinti, kad geriate daug vandens ir palaikote gerą kūno maitinimą.

Prieš plaudami tatuiruotę būtinai nuvalykite rankas. Nusausinkite vietą, niekada netrinkite ir venkite naudoti purų rankšluostį. Leiskite odai kvėpuoti ir nesirinkite ar niežtinkite srities, kad ir kaip norėtumėte.

Laikykitės saulės ir venkite maudytis baseine ar paplūdimyje, kol nauja tatuiruotė bus visiškai išgydyta.

Skaityti daugiau: Tatuiruočių priežiūros instrukcijos: Kaip rūpintis tatuiruote?

Ar tu žinai:

Nebijokite susisiekti su savo tatuiruočių meistru ar studija. Jie galės atsakyti į visus klausimus ir pateikti geriausius patarimus, kaip rūpintis savo nauja tatuiruote.