Dizainas

12 geriausių inkaro tatuiruočių dizaino skirtingose ​​jūsų kūno dalyse

Inkaro tatuiruotės tampa vis populiaresnės, ypač tarp 1900 -ųjų pradžios buriuotojų, kuomet perplaukę Atlanto vandenyną naujam pasauliui tapo vis populiaresni ir dažnesni. Šiais laikais inkaro tatuiruotė yra populiarus pasirinkimas visiems, ypač inkaro variantai ir deriniai su kitomis tatuiruotėmis. Vis dėlto, kokia yra inkaro tatuiruotės prasmė ir kodėl tiek daug žmonių ją seka?

Keista, kad inkaro tatuiruotė yra papuošta daugybe gilių prasmių, kai kurios tikriausiai gali suteikti jums jėgų pakeisti savo gyvenimą. Šiame straipsnyje mes aptarsime šias reikšmes ir apžvelgsime populiariausius inkaro tatuiruotės dizainus.

Būtinai peržiūrėkite mūsų sąrašą, jei ieškote inkaro tatuiruotės įkvėpimo. Mes pristatėme daugybę dizainų, kurie jums gali praversti.

Inkaras pagamintas iš metalo ir susideda iš prietaiso, prijungto prie kabelio ar virvės. Jis naudojamas laivui prijungti prie jūros dugno, kuris neleidžia laivui dreifuoti ar judėti toliau dėl jūros srovės ar vėjo. Jis kilęs iš lotyniško žodžio ancora, kuris papildomai kilęs iš graikų kalbos žodžio ankura. Yra dviejų tipų inkarai – laikini ir nuolatiniai.

Kokia yra inkaro tatuiruotės kilmė?

Kokia yra inkaro tatuiruotės kilmėVaizdo šaltinis: išsaugota tatuiruotė

Inkaro tatuiruotės yra senos kaip laikas. Nors šiuolaikiniai inkarai skiriasi nuo originalių, inkarai egzistuoja tūkstančius metų. Inkaro tatuiruotės buvo naudojamos senovės Romos laikais ir išpopuliarėjo, kai krikščionybė pradėjo perimti.

Daug žmonių, kurie buvo persekiojami, naudojo simbolį, panašų į šiandieninį inkarą ir kryžių, žymėdami savo kūną. Kaip minėta anksčiau, krikščionių kryžius ir buriavimo inkaras atrodo nepaprastai panašūs ir yra panašaus dydžio. Vis dėlto populiarus įsitikinimas, kad pirmieji inkarai buvo panašūs į krikščionybės simbolį.

Senovės krikščionių tikėjimas taip pat buvo laikomas inkaru, kuris buvo tatuiruotas ant persekiojamų žmonių kūno..

Toks inkaras, kokį jį žinome šiandien, išpopuliarėjo tatuiruotėse XVIII amžiuje, natūraliai keliavusių ir tyrinėjusių jūreivių, anuomet visai nežinomo pasaulio. Jūreiviai tikėjo, kad inkaro tatuiruotė suteiks jiems dvasinę pusiausvyrą ir stabilumą, kaip ir tikras inkaras užtikrina valtį uoste.

Vanduo gali būti neramus, audringas ir keistis, o tai gali būti baisu ir dažnai traumuoti, jei audra grasina atimti jūsų gyvybę. Štai kodėl jūreiviai ištatuiravo inkarus, kad užtikrintų, jog keliaujant bus sėkmės ir laimės stabilumas ir pusiausvyra.

Kai kurie jūreiviai išgraviravo Šiaurės žvaigždės motyvą, kad užtikrintų savo sėkmę keliaujant. Šiaurinė žvaigždė dažnai naudojama orientuojantis ir naršant, todėl tatuiruotė inkaro viduje arba viduje suteikė jūreiviams viltį, kad jie plauks saugiai namo. Šie motyvai suteikė daugiau vilties, kai jūreivis pasiklys per klajojančius vandenis.

Vis dėlto inkaro tatuiruotė ne visada buvo kažko gero ženklas, tačiau įsimintina. Kai laivas sudužo, o jūreivis pasiklydo ar mirė vandenyse, inkaro tatuiruotė buvo naudojama poilsio vietai ir galutiniam jūreivio kapui pažymėti. Kiti jūreiviai paminėjo inkaro tatuiruotes paminėti prarastus bendražygius.

Inkaro tatuiruotės reikšmė

Mes pažvelgėme į inkaro tatuiruočių kilmę ir kodėl jie buvo naudojami, o tai suteikė mums pagrindinį supratimą apie šio jūreivio apsaugos simbolio prasmę. Žemiau apžvelgsime kitas inkaro tatuiruotės reikšmes ir tai, kaip tatuiruodamas inkarą, galite atskleisti savo tikruosius bruožus per tatuiruočių meną.

1. Ištikimybė

Inkarai turi tvirtą ryšį su ištikimybe draugystėje, versle ar meilės gyvenime. Inkarai, kurie ilsisi jūros dugne, sukuria stabilumą santykiuose, šeimoje, santuokoje ir visą gyvenimą trunkančioje draugystėje, išlaikydami jūsų sukurtus ryšius stiprius ir patikimus.

Jei norite tatuiruoti inkarą ant peties, rankos, nugaros ar kitos kūno dalies, tai bus puiki ištikimybės ir atsidavimo šeimoms ir santykiams apraiška.

2. Teisingumas

Pasišventimas daryti tai, kas teisinga ir didesnes, yra svarbus žmonėms, kurie turi tatuiruotę inkarą, pagal inkaro teisingumo ir visko teisingumo simboliką. Tie, kurie turi inkarines tatuiruotes, visada pasiruošę padėti savo draugui, patekusiam į bėdą, ir padaryti viską, kas įmanoma, kad teisingumas ir teisumas būtų patenkinti.

Jūreiviai savo kelionėse susidurdavo su įvairiausiais iššūkiais ir dažniausiai įveikdavo tuos iššūkius, darydami tai, kas teisinga, su mažiausiomis pasekmėmis ir aukomis. Tai rodo atsidavimą atkakliai ir išsilaikyti nepaisant to, kas jiems metama.

3. Garbė

Jūreiviams prireikė daug garbės perplaukti vandenyną ir įveikti piktas vandenyno bangas atrandant ir keliaujant į kitą pasaulio pusę. Žmonės, kurie daro inkaro tatuiruotę kartu su papildomais raštais ir simboliais, nori pabrėžti savo garbės jausmą.

Tokie žmonės niekada neatsisakys savo draugų ir jų nemalonins, nepakenks silpnesniems už juos ar neišduos tų, kuriuos myli. Atsižvelgiant į tai, kad inkaras turi turtingą simbolikos istoriją, kariai jį naudoja mūšiuose, kad simbolizuotų garbę, neturėtų stebinti.

4. Stabilumas

Nepriklausomai nuo visų inkaro tatuiruotės reikšmių, tikriausiai stipriausia reikšmė, viršijanti kitas, yra stabilumas ir saugumas, siūlomas naudojant inkarą. Tai neleidžia laivui stovėti, neleidžia jam svyruoti ir svyruoti į kairę ir į dešinę arba pasiklysti vandenyne. Tai taip pat neleidžia laivams judėti uoste ir gali pakenkti kitiems laivams.

Štai kodėl inkaras yra simbolinis stabilumo ir saugumo ženklas. Panašiai kaip laivas yra stabilus vienoje vietoje dėl inkaro, taip pat jo simbolika suteikia stabilumo jums ir jūsų bendraamžiams, santykiams, draugystei ir šeimos reikalams.

5. Apsauga

Atsižvelgiant į tai, kad inkaras kilęs iš ankstyvosios krikščionybės, jis taip pat turi stiprią apsaugos simboliką. Tikintieji Kristaus tikintieji, kovoję Dievo vardu, nešiojo indo, kuris primena kažką tarp inkaro ir kryžiaus, tatuiruotes, manydami, kad tai apsaugo juos nuo piktų jėgų ir nuodėmės.

Taip pat manoma, kad inkaras apsaugo nuo piktųjų dvasių, pavydo, pavydo ir išdavystės.

6. Išgelbėjimas

Kai mes kalbame apie inkaro tatuiruotės išgelbėjimo prasmę, mes negalime nežiūrėti į narsius jūreivius, kurie keliavo per siautėjančias audras ir kovojo su aukštomis bangomis.

Inkarai ir uostai jiems pasiūlė išsigelbėjimą, nes kai laivas įplaukė į inkarą, jie pasijuto lyg namie, apsupti ramaus vandens. Tai taip pat vaidina svarbų vaidmenį pokyčiuose, kuriuos galime laikyti išsigelbėjimu.

Tokie pokyčiai gali apimti fizinių pokyčių atlikimą, išgydymą nuo širdies skausmo ar artimo žmogaus netekties, išlaisvinti mus luošinusį negatyvą ir dar daugiau.

7. Apšvietimas

Apšvietimas yra svarbus simbolis, esantis už inkaro tatuiruotės. Tai padeda žmonėms suprasti savo trūkumus ar kitus dalykus, kuriuos jie padarė, galbūt daro neteisingai. Apšvietimas taip pat padeda žmonėms suprasti, kas jiems tinka, o kas ne.

Atsižvelgiant į tai, kad inkaro tatuiruotės simboliai pirmą kartą atsirado krikščionybėje, daugeliui žmonių, perėjusių į tikėjimą Jėzumi ir apskritai krikščionybe, buvo viena nušvitimo forma.

8. Viltis

Galiausiai, inkaro tatuiruotė kartu su kitais simboliais ir reikšmėmis gali parodyti vilties žvilgsnį į šiltą saulę po lietaus ir geresnių dienų. Daugelis žmonių, kurie susiduria su iššūkiais, kuriuos, jų manymu, neįmanoma įveikti, gauna rašalą su inkaru, tikėdamiesi, kad ateis geresnės dienos ir tiems žmonėms bus daugiau laimės.

Kur yra geriausia vieta padaryti inkaro tatuiruotę?

Vyrai ir moterys, kurie daro inkaro tatuiruotę, turi skirtingas nuostatas ir paprastai daro inkaro tatuiruotę ant peties, rankos ar nugaros. Bet kur yra tikriausia geriausia vieta inkaro tatuiruotei? Štai keletas taškų, kuriuos radome geriausius.

 • Inkaro tatuiruotė ant dilbio
 • Inkaro tatuiruotė ant riešo.
 • Inkaro tatuiruotė ant šlaunų
 • Inkaro tatuiruotė ant veršelių
 • Inkaro tatuiruotė ant peties
 • Inkaro tatuiruotė šalia šonkaulių narvo
 • Inkaro tatuiruotė už ausies
 • Inkaro tatuiruotė ant nugaros.
 • Inkaro tatuiruotės rankovė
 • Inkaro tatuiruotė ant kaklo

12 geriausių inkaro tatuiruočių dizaino

Nesvarbu, ar ieškote didelės, ar mažos, inkaro tatuiruotės, dizainas, sukurtas unikaliu ir geresniu nei bet kuris kitas, kurį radote, gali būti sudėtingas ir varginantis.

Jei pritrūko įkvėpimo, mes parengėme geriausių inkaro tatuiruočių dizaino sąrašą, tinkantį visiems. Būtinai patikrinkite juos.

1. Inkaras & Kolibriukas

Inkaras ir kolibrisVaizdo šaltinis: Instagram

Ši tatuiruotė turi daug simbolių. Kuo ilgiau į jį žiūrėsite, tuo daugiau simbolių pastebėsite. Galų gale jums beliks žavėtis šiuo meno kūriniu, nes visi dėlionės simboliai puikiai tinka ir vaizduoja puikias reikšmes. Galite rasti kolibrį, kuris dažnai siejamas su jūra ir vandeniu, inkaro viršuje sėdintį begalybės ženklą, virvę ir tekstą, išgraviruotą inkaro..

Daug dėmesio skiriama detalėms, o visas kūrinys atrodo malonus akiai ir patrauklus. Tikimės, kad tai bus puiki jūsų kitos tatuiruotės idėja, o geriausia yra tai, kad ji gali sėdėti bet kur.

2. Gėlių inkaras

Gėlių inkarasVaizdo šaltinis: Instagram

Nė vienas tatuiruočių sąrašas neapsieina be nuostabaus gėlių darbo, pritvirtinto prie mūsų dėmesio centro, ir tai yra inkaras. Manome, kad pagrindinis šios tatuiruotės akcentas yra gėlės. Inkaras yra minimaliai sutelktas, tačiau tai daro jį dar kūrybiškesnį ir meniškesnį. Tiems, kurie ieško paprasto ir lengvai pagaminamo tatuiruotės dizaino, tai yra puikus pasirinkimas.

Šis tatuiruotės dizainas taip pat gali gerai derėti prie kitų kūno dalių, tokių kaip dilbis, riešas, šlaunys, nugara, petys ir krūtinė.

3. Gyvatė & Inkaras

Gyvatė ir inkarasVaizdo šaltinis: Instagram

Kaip jau minėjome anksčiau, inkarą galima derinti su daugybe kitų simbolių. Vienas iš jų – gyvatė, išminties, gydymo, apsaugos ir kt. Simbolis. Iš pirmo žvilgsnio visi gyvates suvokiame kaip nuodingus plėšrūnus, kurių bijome. Kartu su inkaro simboliu šie du sukuria stabilumo ir apsaugos įspūdį. Taip pat yra gėlių simbolių, todėl šį dizainą taip pat galime pavadinti gana abstrakčiu.

Tai puikus dilbių dizainas, tačiau taip pat galite jį rasti ant bicepso, nugaros, riešų, šonų ir šlaunų.

Taip pat skaitykite: Geriausi gyvatės tatuiruočių dizainai, kurie jus įkvėps: garbanų menas

4. Inkaras su kompasu

Inkaras su kompasuVaizdo šaltinis: Instagram

Yra daug tatuiruočių dizaino, kuriame yra inkaras kartu su kompasu. Abu objektai jūreiviai išdidžiai naudojasi, pirmasis padeda išlaikyti jų laivą uoste, o kompasas padeda orientuotis. Abu jie yra neatsiejami nuo tatuiruočių, taip pat gerai dera tarpusavyje.

Šis dizainas, nors ir atrodo šviežias, vis dar turi būti išgydytas, suteikia išsamią prognozę, kaip prijungtas inkaras ir kompasas. Tai du dalykai, be kurių jūrininkas, tyrinėtojas negali apsieiti. Yra daug daugiau dizaino, panašių į šį, ir juos galima rasti skirtingose ​​kūno vietose.

5. Juodasis inkaras

Juodasis inkarasVaizdo šaltinis: Instagram

Jei būtų minimalistinio dizaino konkursas, tai būtų šis juodas inkaras. Apie tai nėra daug ką pasakyti, išskyrus tai, kad jis yra kompaktiškas ir mažas kaip mygtukas, todėl jis yra mielas. Žinoma, galite žaisti su skirtingomis kūno vietomis ir pamatyti, kaip jis atrodytų, jei jį rašytumėte.

Vis dėlto rekomenduojame šį dizainą derinti su papildomais papuošimais, tokiais kaip gėlės, dangus, paukščiai, lynai ir kiti simboliai. Jei ieškote gryno ir paprasto dizaino, kuris nebus per daug laiko ir skausmingas, tai taip pat veikia.

6. Undinė ant inkaro

Undinė ant inkaroVaizdo šaltinis: Instagram

Undinės yra populiarus tatuiruotės pasirinkimas, o daugelis buriuotojų derina undinių dizainą su savo inkaro tatuiruotėmis. Ši tatuiruotė tikriausiai sutelkia dėmesį į daugybę vandenyno elementų, tokių kaip šis, kur undinė sėdi ant inkaro, apsupto banguotos jūros.

Inkaro tatuiruotę galima derinti su daugybe dizaino, susijusių su vandenynu ir buriavimu. Jums tereikia būti pakankamai kūrybingam ir eksperimentuoti su rankomis pieštais dizainais, kol rasite tai, ko ieškote.

7. Tradicinė inkaro tatuiruotė

Tradicinė inkaro tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Tai dar vienas abstraktus inkaro dizainas, įterptas gražiai atrodančiais ir ryškiais raštais. Be gražiai atrodančio genties tipo inkaro, inkaro viršuje taip pat yra didelis laivas.

Tai panašu į senas inkarines tatuiruotes, kurios rezonuoja su XVII ir XVIII a., Kai jūreiviai jau gerai išmanė viso pasaulio vandenynus ir jūras. Tai puikiai atrodytų prie bet kurio pasirinkto tatuiruotės dizaino.

8. Inkaro tatuiruotė ant kaklo

Nedaug žmonių išdrįsta pasidaryti kaklo tatuiruotes, tačiau šio rezultatas tikrai vertas skausmo ir kovos. Nedaug žmonių pasirenka, kad ant kaklo būtų ištatuiruotas inkaras, tačiau šis yra gana išsamus, aštrus ir tiksliai nupieštas. Matosi, kad rašalą rašė profesionalas.

Šį paprastą inkaro dizainą lengva permontuoti ir prie šio dizaino galite derinti kitus simbolius bei kitas jūsų pageidaujamas tatuiruočių vietas.

9. Rankovių tvirtinimo tatuiruotė

Rankovių tvirtinimo tatuiruotėVaizdo šaltinis: Instagram

Inkarai atsiranda ant daugybės rankovių tatuiruočių. Kaip ir šis aukščiau, inkaro rankovių tatuiruotės yra susijusios su kitais simboliais, susijusiais su jūreiviais ir jūros gyvenimu. Ši tatuiruotė yra praturtinta kompasu, kuris yra ištikimas daugelio inkaro tatuiruočių palydovas.

Be to, yra Žemės žemėlapis, sukurtas papildyti rankovės fono efektą. Žinoma, prie inkaro rankovės tatuiruotės galite pridėti daugiau detalių, tokių kaip grandinė, ar net padaryti spalvingą dizainą. Nepaisant to, šis minimalistinis dizainas atrodo traškus ir išsamus.

Taip pat skaitykite: Tatuiruotės pusiau rankovėmis vyrams: 30+ geriausių dizaino rekomendacijų

10. Inkaras ant virvės tatuiruotės

Inkaras ant virvės tatuiruotėsVaizdo šaltinis: Instagram

Virvė yra įdomi detalė, kurią galite pridėti prie savo inkaro tatuiruotės, jei neturite idėjų. Daugelis inkarų gali pasigirti viela arba tvirtesniu kabeliu, o lynai yra senesniuose ir senesniuose laivuose. Nepaisant to, šis inkaras yra su išsamiu kompasu, kuris, kaip minėta aukščiau, yra populiarus priedas prie inkaro tatuiruočių.

11. Širdies inkaras

Širdies inkarasVaizdo šaltinis: Instagram

Ši paprasta, bet labai kūrybinga inkaro tatuiruotė gali pasigirti virve, jungiančia inkarą su širdies formos balionu. Širdis yra meilės simbolis, ypač jei ji raudona, kaip aukščiau pateiktoje tatuiruotėje. Tai taip pat puikus priedas prie mažų riešą primenančių tatuiruočių, taip pat mažesnio dizaino, kurį sunkiau pastebėti, bet vis tiek vaidina svarbų vaidmenį jūsų gyvenime.

Taip pat skaitykite: Širdies tatuiruotės: ką jie reiškia ir 24 dizaino idėjos

12. Begalybės inkaras

Begalybės inkarasVaizdo šaltinis: Instagram

Paskutinė tatuiruotė iš mūsų sąrašo yra „Infinity“ inkaro tatuiruotė, tačiau ji taip pat yra viena iš geriausių inkaro tatuiruočių, kurias matėme. Jame gausu detalių ir skirtingų motyvų. Inkaras pritvirtintas prie begalybės, amžino ženklo, išsiuvinėto gėlėmis, lapais ir kitais į gėles panašiais simboliais. Jei norite šią tatuiruotę skirti tam tikram asmeniui, netgi galite pridėti vardą, kaip šioje nuotraukoje.

Arba galite pridėti datą, dainų žodžius ar įsimintiną citatą, vedančią jus per gyvenimą. Šiaip ar taip, galimybės neribotos.

Papildomi klausimai apie „Inchor Tattoo“

Inkaro tatuiruotės turi daug reikšmių ir beveik kiekvienas gali susitapatinti su inkaro reikšme. Tačiau dažniausiai tatuiruotę pasirinko jūreiviai ir žmonės, dirbantys jūroje. Dabar inkaro tatuiruočių populiarumas pasikeitė, o kiti žmonės taip pat nusprendžia jas išbandyti.

Čia mes atsakome į kai kuriuos papildomus klausimus apie inkaro tatuiruotes, būtinai patikrinkite jas ir pažiūrėkite, ar rasite tai, kas jus sudomins.

Kiek kainuoja inkaro tatuiruotės?

Kaina skiriasi nuo menininko iki menininko. Kai kurios studijos yra pakankamai prieinamos, kad pasiūlytų 100 USD mažesnį sandorį. Tačiau profesionalesnės tatuiruočių studijos ir menininkai atsižvelgs į tatuiruotės dydį, nesvarbu, ar tai būtų rankovių tatuiruotė, ir prideda daugiau dizaino elementų, kiek laiko tai užtruks ir kiti veiksniai.

Kai visa tai apskaičiuojama, inkaro tatuiruotės kaina gali būti iki 500 USD, o kai kuriose studijose kartais net didesnė.

Ar inkaro tatuiruotės vyrams?

Inkaro tatuiruotės yra populiarios tarp vyrų, nes jos siejasi su buriavimu ir jūra. Tačiau jie neapsiriboja tik vyrais. Nepaisant to, labiau tikėtina, kad vyras to paprašys nei moteris.

Kokį simbolį tatuiruoti kartu su inkaru?

Šis pasirinkimas priklauso nuo jūsų pageidavimų. Laimei, jei pritrūko idėjų, daugelis simbolių dera su inkaru. Kai kurie iš jų apima, bet neapsiriboja:

 • Inkaras su širdimi
 • Inkaras su kompasu
 • Inkaras su virve
 • Inkaras su undine
 • Inkaruokite su paukščiu, tokiu kaip kregždė, žvirblis ar kolibris.
 • Inkaras laive

Galite būti kūrybingi naudodami įvairius dizainus ir pasikonsultuoti su savo draugais ar tatuiruočių meistru, kuris ketina dirbti su jūsų tatuiruote, apie geriausias idėjas.