Dizainai ir reikšmės

Už lūpų tatuiruotės prasmė

Populiarioje tatuiruočių industrijoje vienas iš labiausiai paplitusių dizaino, kurio dažnai ieško visuomenė, yra garsioji „lūpų tatuiruotė“. Nesvarbu, ar esate „Rolling Stones“ fanatikų mėgėjas, ar tiesiog atsitiktinai įkvėptas Taylor Swift. raudona lūpų klasika “, šis dizainas buvo paklausus ilgą laiką. Dauguma žmonių mano, kad tai labai moteriška išvaizda, ir mano, kad tai „nervinga“ ir „šaunu“. Žmonės, kurie yra senosios mokyklos ir šiek tiek modernizuojami, paprastai rinktųsi tokias tatuiruotes.

Gražus raudonas krabas moterims ant lūpų

Šis straipsnis padės išsiaiškinti istorinės lūpų tatuiruotės prasmę ir tai, kokią reikšmę vaizdas turi ar galėjo simbolizuoti per daugelį metų. Mes taip pat apžvelgsime visus skirtingus tatuiruotės tipo variantus ir paaiškinsime, kaip grupės ir žmonės pasidarė sau lūpų tatuiruotę.

Taigi, ką tiksliai reiškia lūpų tatuiruotė?

Karšta juodų lūpų tatuiruotė

Lūpų tatuiruotė ant žmogaus paprastai priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Tai gali būti jūsų, kartais patelės lūpos ar net gyvūnai. Prasmė netgi gali priklausyti nuo žmogaus interpretacijos ar ryšio, kurį jis mano turintis su atitinkamu įvaizdžiu. Lūpos naudojamos labai „retro, aštriam“ pojūčiui skleisti, dažniausiai jei jos yra tatuiruotės spalvos arba su konkrečiu raštu, kuris papildo jo prasmę. Daugeliu atvejų lūpos atrodys labai tikroviškos ir tikroviškos. Šią tatuiruotę galite rasti ant peties, rankos ir kaklo pagal kliento pageidavimus.

Lūpų bučinio tatuiruotė vyrams ant kaklo

Dauguma žmonių, turinčių lūpų tatuiruotes, nori juos paslėpti, nes jie gali būti labai asmeniški, atsižvelgiant į jų patirtį ir ryšį su tatuiruote. Todėl lūpų tatuiruotė dažnai yra maža ir taip pat laikoma paslėpta.

Seksualių bučinių tatuiruotė pėsčiomis moterims

Padarius tatuiruotę lūpoms, taip pat gali būti pavaizduota, kaip kai kurie žmonės maištauja dėl kultūros normų ir norėtų visaip to nepaisyti. Lūpų tatuiruočių savininkai nori, kad žmonės žinotų apie savo labai užsispyrusią ir maištingą asmenybę, ir dažnai tuo didžiuojasi.

Paprasta lūpų tatuiruotė moterims

Lūpų tatuiruotė gali turėti didelę prasmę ir gali būti susieta su paties savininko įsitikinimais ar gyvenimo patirtimi. Bendravimas ir žodinė diskusija yra dar viena simbolinė žinia, pavaizduota iš lūpų tatuiruotės. Pavyzdžiui, asmuo, turintis tatuiruotę uždara lūpa, tikriausiai norėtų išreikšti savo nesugebėjimą perteikti savo pranešimo arba parodyti bendravimo trūkumą. Kažkas, kas galėtų atpažinti tikrąją lūpų tatuiruotės prasmę, norėtų, kad savininkas išsivaduotų iš savo kiauto ir įkvėptų būti atviresniems savo jausmams.

Poros lūpų tatuiruotė

Žmogus, kuris nemėgsta kalbėti ar įsitraukti į bet kokias žodines diskusijas, gali pasidaryti lūpų tatuiruotę, kad visiems, kurie bando prie jų priartėti, būtų suteikta „netrukdykite man“ nuotaika. Tai daugiausia susiję su asmeninėmis nuostatomis ir tuo, kaip savininkas norėtų matyti savo tatuiruotę ir nuotaiką, kurią nori suteikti.

Drąsios lūpų tatuiruotės ant kūno moterims

Tatuiruotė taip pat gali simbolizuoti santykius ir meilę, kurią savininkas gali turėti mylimam žmogui, kuris gali arba neegzistuoja jų gyvenime. Tai galėtų pavaizduoti dviejų žmonių ryšį. Geriausi draugai taip pat dažnai gali pasirinkti tinkamas lūpų tatuiruotes, simbolizuojančias jų draugystės svarbą. Tai nėra neįprasta praktika, ir draugai tai daro daugelį metų!

Madinga lūpų tatuiruotė ant peties moterims

Tai yra bendra apžvalga apie tai, ko galite tikėtis ar suprasti iš žmogaus, kuris turi lūpų tatuiruotę. Galite susidurti su skirtingo dizaino ir prasmės žmonėmis. Tatuiruotės aiškinimas kitiems gali neturėti didelės reikšmės, daugelis gali į tai nekreipti dėmesio ir net nepastebėti. Tačiau tik savininkas suprastų ryšį ir priklausymą savo įvaizdžiui, o tatuiruotė kartais gali turėti labai gilų pranešimą.  

Lūpų tatuiruotė moterims

Lūpų tatuiruočių tipai

Galite pastebėti, kad kiekviena lūpų tatuiruotė yra panaši arba gali atrodyti vienodai. Vis dėlto, jei pastebėsite pakankamai atidžiai, yra labai nedidelių pokyčių (kurie kartais net nepastebimi iš pirmo žvilgsnio), tačiau jie daro didžiulį skirtumą tatuiruotės prasme. Tik nedideli lūpų formos, dantų, liežuvio ar spalvos pakeitimai gali suteikti jums daug informacijos apie žmogaus priklausymą. Žemiau pateikiami keli lūpų tatuiruočių pavyzdžiai, kad būtų aiškiau.

Vyrų lūpų tatuiruotė ant riešo

„Rocky Horror Lips“ tatuiruotė

Žmonės, įkvėpti garsaus kultinio filmo, dažnai pasidaro sau raudonas lūpas, tatuiruotė gali būti gana didelė, ir ji vaizduoja ryšį, kurį jie turi su filmu „The Rocky Horror Picture Show“. Nors lūpų tatuiruotės gali turėti tam tikrų gilių prasmių, jos taip pat gali atstovauti fanatizmui, tokiai kaip ši. Kartais tai bus pačios lūpos, o kitais atvejais žmonės gali tatuiruoti nuorodas į pagrindinius filmo veikėjus.

„Rocky Horror“ lūpų tatuiruotė ant kulkšnies

Rolling Stones tatuiruotė

Rolling Stone Tattoo ant kojų moterims

Kaip popkultūros dalis, raudonos lūpos arba raudonos lūpos su liežuviu išskleidžiamos „rokenrolo“ atmosferai ir dažnai siejamos su legendine grupe „The Rolling Stones“. Žmonės, priklausantys jų gerbėjų bazei, norėtų pademonstruoti savo ištikimybę grupei ir pasidaryti šią tatuiruotę.

Vyrų lūpų tatuiruotė ant peties

Užsandarintos lūpų tatuiruotės

Lūpos tatuiruotės kartais modifikuojamos ir tatuiruojamos taip, tarsi jos būtų surištos arba prisiūtos. Tai gali reikšti konkretų tatuiruotės savininkui nustatytą apribojimą. Tai gali būti žmogaus būdas prieš kažką protestuoti ir netgi įtraukti frazę ar tekstą, kad būtų aiškiau tiems, kurie nori interpretuoti tatuiruotę. Užplombuotos lūpos taip pat gali būti protingas priminimas prieš kalbant, pabrėžiant išorinius veiksnius, dėl kurių mes pirmiausia reaguojame viduje.

Užsandarinta lūpų tatuiruotė vyrams ant kojos

Tai, kaip žmogus tatuiruotę interpretuos, priklausys nuo asmeninių pageidavimų ir patirties. Aukščiau išvardyti yra keletas iš daugelio tipų tatuiruočių, kuriuos žmonės dažnai daro, ir tikrosios jų reikšmės.

Paprasta karšta raudona lūpų tatuiruotė