Dizainai ir reikšmės

Tatuiruotės, simbolizuojančios naują pradžią

Tatuiruotės atlieka esminį vaidmenį daugelio žmonių gyvenime; kiekviena tatuiruotė turi tam tikrą reikšmę ar reikšmę. Tatuiruotės simbolizuoja ypatingų įvykių, pavyzdžiui, kovų ir kliūčių, santykių, gimimo ar sunkumų, kuriuos kažkas įveikia, garbę ar prisiminimą. Tatuiruotės gali būti priminimai, tikslai, svajonės ir motyvacija naujai pradžiai, pranešimų ir citatų perdavimas arba jūsų artimųjų atminties ar tikėjimo vaizdavimas.

Tatuiruotė, reiškianti naują pradžią, simbolizuoja tai, kad nekantraujate pakeisti savo gyvenimo būdą arba kylate. Taip pat galite naudoti šias tatuiruotes norėdami išreikšti, kad galvojate apie naują pradžią po išsiskyrimo ar skyrybų, kurios sudaužė jūsų širdį. Tai simbolizuoja pozityvumą ir simbolizuoja tai, kad esate pasiruošęs tęsti savo gyvenimą, pamiršęs tamsius laikus.

1. Lotosas

Kai kalbame apie gėles ir jų vaizdavimą, lotosas simbolizuoja atsiribojusią meilę ir naują pradžią. Biblijoje ir kitose religijose rasite lotoso žiedo paminėjimų. Galbūt net girdėjote apie šią gėlę legendinėse istorijose ar mitologijoje. Kai kurių žmonių nuomone, lotosas yra Dievo gėlė. Kai kuriose religinėse tatuiruotėse taip pat galite pamatyti lotoso dizainą. Žmonės, kurie tiki dizaino simboliais ir reikšmėmis, lotosą laiko naujos pradžios simboliu ir atgimimo ženklu. Kartais jaučiamės išsekę dėl savo gyvenimo, aplinkinių žmonių ar įpročių ir pan., Todėl mums reikia pokyčių. Šie pokyčiai yra atgimimas, kurį simbolizuoja lotoso tatuiruotė.

Lotoso tatuiruotė ant moters nugaros

2. Mėnulio fazės

Mėnulis kiekvieną mėnesį turi naują pradžią, primindamas, kad viskas yra fazė ir viskas pasikeis. Daugelis žmonių seka mėnulio mėnulio ciklus ir suderina savo ketinimus su naujomis fazėmis. Skirtingos mėnulio fazės yra puikus priminimas, kad viskas yra tik fazė. Kiekvienas mėnulio etapas turi savo prasmę. Mažėjantis mėnulis reiškia paleidimą ar paleidimą. Jaunas mėnulis simbolizuoja atgimimą, naują pradžią ar naują pradžią. Augantis mėnulis reiškia pasireiškimą, pasiekimą ir augimą. Pilnas mėnulis simbolizuoja galios viršūnę, galios aukštį ir noro pasiekimą. Galite pasidaryti bet kokios mėnulio fazės tatuiruotę, kuri jums yra svarbi.

Mėnulio fazės tatuiruotės su reikšmėmis

3. Feniksas ant ugnies

Ši tatuiruotė yra pati simboliškiausia ir populiariausia tatuiruotė. Feniksas dega, simbolizuojantis atgimimą ir kyla iš pelenų, vaizduojančių praeitį. Galbūt žmogus, norintis dėvėti šią tatuiruotę, turi tam tikros patirties, kurią nori pamiršti ir sukelti atgimimą. Ši tatuiruotė puikiai tinka žmonėms, kurie įveikia bet kokią kovą ar nori motyvacijos naujai pradžiai.

Šis dizainas apima didesnį plotą, o jūsų nugara gali būti ideali vieta šiai tatuiruotei. Galų gale Feniksas yra naujos pradžios ženklas, nes kai kurie žmonės mano, kad kai Feniksas yra senas, jis sudegina pelenus ir po to atgimsta iš tų pelenų. Šis paukštis yra stebuklingas ir mistiškas ir turi tikrai galingą prasmę tiems, kurie susiduria su gyvenimo iššūkiais.

Fenikso tatuiruotė ant nugaros

4. Drugelis

Yra daug drugelio tatuiruotės reikšmių. Šis vabzdys turi didelę dvasinę reikšmę visame pasaulyje. Drugelio tatuiruotė turi tą pačią reikšmę kaip ir laumžirgio tatuiruotė. Abu šie vabzdžiai atspindi transformaciją. Jų pavertimas iš sausumos būtybių į skraidančius vabzdžius simbolizuoja naują pradžią. Drugelio tatuiruotė taip pat reiškia pokyčius, gyvenimą, nepriklausomybę ir prisitaikymą. Tam reikia svajonių ir vilčių sukurti naują pradžią. Drugelio tatuiruotė yra priminimas, kad turėtumėte tikėtis ir palinkėti geriausio.

Drugelio tatuiruotė ant rankos.

5. Saulė ir bitė

Bitės yra sielos vabzdys, ir jie visada grįžta į savo namus, kad ir kaip toli jie nueitų. Kartais bitės yra išmetamos iš savo kelio, tačiau dienos pabaigoje jos vis tiek seka savo kelią. O pati saulė yra naujos pradžios ir vilties simbolis. Kiekvieną dieną saulė išeina ir skleidžia šviesą visame pasaulyje. Jei žmogui reikia motyvacijos ar jis nori parodyti naują gyvenimo pradžią, jis privalo dėvėti šią tatuiruotę. Nešioti saulę taip pat reiškia energiją, drąsą, žinias ir gyvybingumą. Kita vertus, bičių tatuiruotė reiškia lojalumą ir drąsą, o ne naują pradžią.

Saulės ir bičių tatuiruotė ant kojos

6. Mėnulio pusmėnulis arba Jaunaties mėnulis

Mėnulis, kaip ir saulė, kiekvieną mėnesį turi naują pradžią. Fazės keičiasi ir prasideda iš naujo. Jei norite simbolizuoti naują pradžią su mėnuliu, galite papuošti šią tatuiruotę. Jei patyrėte didelę gyvenimo problemą ir norite judėti ir keisti savo gyvenimo kryptį, nauja mėnulio ar pusmėnulio tatuiruotė jus motyvuos.

Pusmėnulio tatuiruotės su reikšmėmis

7. Koru

Koru tatuiruotė reiškia augimą, atsinaujinimą ir naują pradžią. Jei mes kalbame apie jo simboliką, tatuiruotė taip pat reiškia paparčio lapą, kurį galite rasti vietiniuose Naujosios Zelandijos krūmuose. Remiantis viena iš maorių patarlių, tai reiškia, kad jei vienas paparčio lapelis yra negyvas, kitas gimsta jo vietoje. Taigi, koru tatuiruotė motyvuos jus tęsti gyvenimą.

Koru maorių tatuiruotė ant rankų

8. Enso ratas

Ši tatuiruotė simbolizuoja nušvitimą, jėgą, visatą, begalybę, eleganciją ir tuštumą. Šis piešinys ar tatuiruotė laikomi judesio išraiška. Šios tatuiruotės prasmė yra labai galinga ir paprasta bei švari. „Enso“ įvaizdis, tatuiruotas, atspindi proto laisvę, kurią sukūrė kūno ir dvasios judėjimas.

„Enso Circle“ akvarelės tatuiruotė ant rankos

9. Whānautanga

Whānautanga yra simbolis, simbolizuojantis meilę, šeimą, harmoniją, augimą ir naują pradžią. Yra dvi šios tatuiruotės versijos. Pirmasis reiškia dviejų gyvenimų ryšį, pagimdžiusį naują. Tas naujas gyvenimas tampa abiejų gimdančių žmonių centru. Šios tatuiruotės žuvis ir kabliukas simbolizuoja klestėjimą ir turtus. Antrasis yra vėžlio formos su bangų ir potvynių modeliais, kurie atspindi šeimą, apsaugą ir pokyčius. Taigi, jei esate šeimos žmogus, ši tatuiruotė jums puikiai tinka.

Whānautanga tatuiruotė ant kojos

10. Sėkla į gėlę

Ši tatuiruotė turi tris elementus, reiškiančius perėjimą iš sėklos į pilną gėlę. Sėklos į gėlę tatuiruotė yra gražus gamtos vaizdavimas. Visi žino, kad sėkla suteikia gėlei naują gyvybę, o tada gėlė išskiria sėklas, kurios vėl seka ciklą. Tai simbolizuoja naują pradžią, pokyčius, grožį ir augimą.

Sėklų ir gėlių tatuiruotė ant rankų

Išvada

Iš aukščiau pateiktų tatuiruočių galite pamatyti, kaip skirtingi dizainai simbolizuoja naują gyvenimo pradžią ir augimą. Jei jūsų gyvenimas įgauna naują posūkį ir jūs ieškote motyvacijos naujai kelionei, galite pasirinkti tatuiruotę iš aukščiau pateiktų variantų. Visa tai jums primins ir parodys, kad persikėlėte į naują gyvenimą ir dabar laukiate pozityvumo.