Dizainai ir reikšmės

Tatuiruotės, reprezentuojančios galią

Idealiu atveju tatuiruotės yra didelis dalykas, kai reikia atstovauti sau. Kai kuriems iš mūsų, kuriems sunku save reprezentuoti, tatuiruotės mums padeda tai padaryti. Nesvarbu, kokia tatuiruotė yra maža ar didelė, ji visada turi tam tikrą prasmę, dėl kurios jūs jaučiatės kitaip nei kiti ir gali padėti jums gyvenime daugeliu dalykų.

Vienas iš pagrindinių bruožų, kuriuos mums padeda pasiekti tatuiruotės, yra galios jausmas, be to, yra daugybė tatuiruočių, leidžiančių jaustis galingais ir atspindėti tikrąją galios prasmę. Kiekviena tatuiruotė turi skirtingą galios reikšmę. Žemiau paminėtos kelios tatuiruotės, simbolizuojančios ir reprezentuojančios galią.

1. Dvasios gyvūnų tatuiruotė

Yra daug gyvūnų, kurie reiškia jėgą ir galią, ir kiekvienas turi dvasinį gyvūną. Dvasios gyvūno tatuiruotė apima žmogaus veidą juodu rašalu ir dvasinį gyvūną, kuris atrodo kaip kaukė virš galvos arba bet kokios formos viduje. Dvasiniai gyvūnai, tokie kaip lokiai ir vilkai, yra labai dažni dvasinių gyvūnų tatuiruotėse. Ši tatuiruotė atrodo labai nuoširdi ir galinga. Geriausia vieta tai padaryti ant nugaros ar rankos.

Vilko kaukės tatuiruotė, vaizduojanti galią. Tigro kaukės tatuiruotė, vaizduojanti galią.

2. Cho Ku Rei

Cho Ku Rei yra japonų kilmės galios simbolis, apimantis didelę galios prasmę. Šis simbolis dabar plačiai naudojamas kaip tatuiruotė ir primena žmonėms atlikti įvairias užduotis, reikalaujančias milžiniškos galios. Ši tatuiruotė atsiranda spirale pagal laikrodžio rodyklę (arba prieš laikrodžio rodyklę) ir atrodo šiek tiek kaip muzikos nata. Šios tatuiruotės dydis yra mažas, todėl geriausia vieta tai padaryti yra riešas ar kaklas.

Jėga, kurią atstovauja Chu Ku Rei tatuiruotė ant rankos su vandens spalva. Maža Chu Ku Rei tatuiruotė ant riešo, vaizduojanti galią.

3. Apvaizdos akis

Apvaizdos akis yra garsus simbolis, vaizduojantis Dievo akį, prižiūrintį jo žmones. Šis simbolis taip pat reiškia galią, nes ji yra susijusi su Dievo akimi, ir nėra nė vieno galingesnio už aukščiau esantį Dievą. Simbolis apima trikampį, kuris turi vieną akį ir dabar yra labai populiari tatuiruotė. Geriausia šios tatuiruotės vieta yra ranka, nes ji labiau matoma.

Apvaizdos akies tatuiruotė ant rankos, vaizduojanti galią. Apvaizdos akies tatuiruotė ant rankos, vaizduojanti galią.

4. Na Maha Samred

Na Maha Samred yra garsus simbolis, reiškiantis jėgą; tačiau ši tatuiruotė taip pat reiškia galią, nes jūs galite pasiekti galios iš sėkmės. Kuo sėkmingesnis tavo gyvenimas, tuo galingesnis tu tampi. Tačiau šį simbolį galite pamatyti ir atvirkščiai. Ši tatuiruotė turi unikalų estetinį dizainą, o geriausia vieta jai yra ant pakaušio.

Na Maha Samred tatuiruotė ant kaklo, vaizduojanti galią. Galia, kurią reprezentuoja Na Maha Samred tatuiruotė ant rankos.

5. Kardų sparnai

Ši tatuiruotė apima aptakų kardą, apsuptą kelių juodų rašalo juodų sparnų. Sparnai yra didelis jėgos simbolis, tačiau jie taip pat simbolizuoja galią, nes sparnai suteikia paukščiui galią skristi. Kardas taip pat suteikia jums galios kovoti. Abu šie objektai, sujungti į tatuiruotę, daro tatuiruotę labai galingą.

Kardų sparnų tatuiruotė ant nugaros, vaizduojanti jėgą. Galia, kurią atstovauja kardo sparnų tatuiruotė.

6. Šarvų dizainas

Šarvas taip pat simbolizuoja galią. Ši tatuiruotė apima daugybę detalių, o rezultatai po to yra gražūs. Geriausia vieta pasidaryti šią tatuiruotę yra ant krūtinės, nes tai puiki vieta šarvams. Visada galite keisti dizainą. Jei esate pakankamai drąsus, kad pasidarytumėte šarvuotą tatuiruotę, išbandykite ir jauskitės galingas.

Šarvų tatuiruotė ant krūtinės, vaizduojanti jėgą. Galia, kurią reprezentuoja šarvai tatuiruotė ant peties.

7. Žydėkite

Gėlių tatuiruotės taip pat demonstruoja puikią galios reprezentaciją, be to, tai padeda motyvuoti jus, kai turite mažų dienų, nes gėlės auga iš vienos sėklos. Ši tatuiruotė primena, kad jums reikia tik 100 procentų savęs, kad jaustumėtės galinga. Visada galite pasirinkti, kad ant jūsų kūno būtų nupiešta daugiau nei viena gėlė. Kuo daugiau gėlių, tuo galingesnis jaučiatės. Tinkamiausia vieta šiai tatuiruotei yra tiesiai po smakru arba ant raštų.

8. Karys tigras

Ši tatuiruotė apima mažą žmogų, jojantį tigru su degančiu ugnies degikliu rankoje arba tigrą su degančiu ugnies degikliu burnoje arba bet kokį tigro ir ugnies degiklio derinį. Ši tatuiruotė turi didelę galią ir primena, kad niekada nenustosite kovoti. Ši tatuiruotė paprastai pagaminta iš juodo rašalo. Tačiau dabar žmonės dažo, kad atrodytų išsamiau, o tobula vieta yra ant rankos, nes tatuiruotė yra gana plati ir didelė. Tačiau visada galite koreguoti dydį.

Tigras su ugnies degiklio tatuiruote, vaizduojančia galią.

9. Meditacijos simbolis

Tarpininkavimo simbolis kviečia taiką ir galią; Ši tatuiruotė apima Budos, sėdinčios jogos padėtyje, atvaizdą su lapais. Jei ieškote to, kas jums primena ramybę ir jėgą, tikrai turėtumėte pasidaryti šią tatuiruotę. Geriausia šios tatuiruotės vieta ant nugaros, nes ji yra didelio dydžio.

Meditacijos simbolio tatuiruotė ant nugaros, vaizduojanti jėgą. Budos meditacijos tatuiruotė, vaizduojanti jėgą. Jėga, kurią atstovauja Buda, medituojantis ant lotoso tatuiruotės ant nugaros. Budos meditacijos tatuiruotė, vaizduojanti jėgą.

10. Žydintis elnias

Ši tatuiruotė apima elnio veidą, apsuptą rausvų žiedlapių žiedų. Elnias reiškia galią ir žiaurumą. Elnių ragų tatuiruotė taip pat naudojama galiai simbolizuoti. Ši tatuiruotė apima daug akvarelių ir yra gana drąsi. Geriausia šios tatuiruotės vieta yra nugara, nes ji yra gana didelė.

„Blossom Deer“ tatuiruotė, vaizduojanti galią. Galia reiškia žiedų elnių tatuiruotę ant šlaunies. Galios tatuiruotė. Elnias su gėlių tatuiruote ant šlaunies, vaizduojanti jėgą.

Išvada

Visos šios aukščiau paminėtos tatuiruotės atspindi tam tikrą galios formą, nesvarbu, ar tai jėga, padedanti perimti darbą, ar galia būti geresne vieta. Gera turėti galios jausmą, kol ja nepiktnaudžiauji. Jei norite sau priminti galią, pasidarykite vieną iš šių nuostabių tatuiruočių.