Dizainai ir reikšmės

Prasminga simbolika už „laikykis greitai“ tatuiruočių ir keletas puikių dizainų

Frazės tatuiruotės yra gana įdomios ant kūno, nes jos turi skirtingas ir unikalias reikšmes. Jūs netgi galite pridėti prie jų įvairių elementų. „Laikykis greitai“ yra labai populiarus terminas, kilęs iš to laiko, kai jūreiviai tikėjo, kad jie saugo juos nuo piktų jėgų ir saugo juos jūroje. Šiais laikais daugelis tatuiruočių mėgėjų šią frazę supranta kaip tatuiruotę.

Greitai laikykite tatuiruotę ant piršto vyrams

Dauguma žmonių pasirenka šią tatuiruotę ant pirštų, nes ji tinka šiai vietai. Kadangi į rinkinį pateko daugiau dizainų, žmonės, be jūreivių, juos gauna skirtingose ​​kūno dalyse. Ši unikali tatuiruotė turi daug gražių reikšmių. Motyvacinė prasmė iš tikrųjų verčia jus ją gauti. Taigi, jei norite išbandyti ką nors naujo ir sužinoti daugiau apie „Hold Fast“ tatuiruotę, skaitykite toliau.

Už sparčios tatuiruotės prasmė

„Hold Fast“ tatuiruotė turi turtingą istoriją nuo tada, kai jūreiviai kelis mėnesius išplaukdavo į jūrą, todėl, kad žinotumėte tikrąją šios tatuiruotės prasmę ir jos kilmę, turite ją pamatyti iš jūreivio požiūrio, prieš pereidami prie kitų reikšmių. Ankstyvaisiais metais į jūreivius visada žiūrėdavo iš aukšto, ir daugelis į jų darbą žiūrėjo kaip į atsitiktinį, nors tai buvo gana sunku. Norėdami išlikti pozityvūs ir motyvuoti būdami jūroje, jie sugalvojo daugybę istorijų ir prietarų.

Greitai laikykite tatuiruotę vyrams gale

Išskyrus tatuiruotę „Hold Fast“, jūreiviai tikėjo daugeliu kitų simbolių, padėjusių apsaugoti juos nuo piktų jėgų. Jūreiviai matė „Hold Fast“ tatuiruotę kaip sėkmės ženklą, kaip ir matydami kitus simbolius. Kai jūreiviai pasidarė šią tatuiruotę ant pirštų, jie tikėjo, kad viena ranka laive naudojama apsisaugoti, o kita – padėti savo laivų draugams. Jiems tai taip pat simbolizavo savo pozicijos gynimą ir pusiausvyros palaikymą.

„Hold Fast“ tatuiruotė taip pat turi jūrinę versiją, kuri simbolizuoja ištvermę ir kasimąsi toje vietoje, kur esate. Tai reiškia, kad likti tokioje padėtyje, nustoti viską, ką darai, ir pasitraukti jūrine prasme. Pagrindinis šio „Hold Fast“ simbolio tikslas buvo žmonėms, dirbantiems denio rankomis. Jiems tai buvo sėkmės ženklas ir skatino išlaikyti gerą sukibimą.

Šios reikšmės daugiausia susijusios su jūreiviais, tačiau jos taip pat yra gana įvairios. Taigi daugelis žmonių, kurių proseneliai nebuvo jūreiviai, taip pat juos gauna. Priminimas išlaikyti pusiausvyrą gyvenime ir ginti savo poziciją yra kažkas, su kuo gali susieti visi. Jie turi tai prisiminti visą laiką. Ši tatuiruotė taip pat reiškia apsaugoti jūsų įsitikinimus ir vertybes ir niekada nesiblaškyti nuo savo asmeninių tiesų ir įsitikinimų.

Bold Hold fast tatuiruotė vyrams

 Žmonės gali labai gerai susieti šias reikšmes su savo kasdieniu gyvenimu, ir tai yra geras būdas įgyti vilties ir tikėti sėkme. Bėgant metams ši tatuiruotė buvo modifikuojama, daugelis tatuiruočių mėgėjų įtraukė skirtingus elementus, kad tatuiruotė taptų prasmingesnė ir įdomesnė. Nuo laivo lynų iki inkarų galite pridėti viską, kas, jūsų manymu, tinka tatuiruotei ir sustiprina jos prasmę.

Senos tatuiruotės turi labai ypatingą vietą tatuiruočių mėgėjų širdyse. Juk dauguma jų turi gana reikšmingą reikšmę. Geriausias dalykas tokiose tatuiruotėse yra tas, kad nors reikšmės sukasi aplink konkretų tikslą (šiuo atveju jūreiviams), vis tiek galite jas pritaikyti savo kasdieniame gyvenime ir ieškoti vilties iš jų. Jei esate tikri, kad pasidarysite „Hold Fast“ tatuiruotę, turite nuspręsti dėl dizaino, kuriam galite pasisemti įkvėpimo iš apačios.

Ideali vieta „laikykitės greitai“ tatuiruotėms

Tradicinė „Hold Fast“ tatuiruočių vieta yra pirštai, nes būtent čia jūreiviai juos gautų. Kaklas atrodo tinkamiausia vieta šioms 8 raidėms, taip pat labai gerai matomas. Tačiau kai ši tatuiruotė įgijo didesnį populiarumą ir menininkai pristato daugiau dizaino, žmonės ją daro skirtingose ​​kūno dalyse. Jei norite išbandyti unikalią vietą ir nesilaikyti tradicinių pirštų, apsvarstykite kitas galimybes, tokias kaip krūtinė, rankos, nugara ir kojos.

„Classy Hold fast“ tatuiruotė moterims ant piršto

 „Hold Fast“ tatuiruotė puikiai atrodytų bet kur, nes pagrindinis dalykas, kurio žmonėms būtų įdomu, yra prasmė. Tatuiruotės simbolika išsiskirs nepriklausomai nuo to, kur pasirinksite ją įdėti. Tačiau pirštai yra istoriškai tinkamiausia vieta šiai tatuiruotei pasidaryti, nebent planavote ant kojų padaryti kitokį dizainą. Nesvarbu, kokią vietą pasirinksite šiai tatuiruotei, įsitikinkite, kad esate patogus ir atsipalaidavęs, kad galėtumėte jį parodyti tam tikroje srityje.

„Laikykitės greitai“ tatuiruočių tipai

„Inchor Hold Fast Tattoo“

Pridėkite unikalų savo kūno dailės papildymą pasidarydami šią „Anchored Hold Fast“ tatuiruotę. Šis dizainas apima žodžius „Hold Fast“, rašytą juodu rašalu, ir inkarą, pažymėtą vietoj O. Tatuiruočių meistras prie raidžių pridėjo subtilių detalių, kad suteiktų unikalų prisilietimą. Jei darote šią tatuiruotę iš jūreivio perspektyvos, inkarai yra geras simbolis, kurį reikia įtraukti į šią tatuiruotę. Inkarai taip pat užtikrina stabilumą, o tai yra puiki prasmė susieti su tatuiruote „Hold Fast“.

Inkaras Greitai laikykite tatuiruotę ant rankų

Tradicinė greitai laikanti tatuiruotė

Tradicinė tatuiruotė „Hold Fast“ apima 8 paryškintas raides ant pirštų. Kad jūsų tatuiruočių meistras atrodytų drąsiai, jis naudos juodą rašalą. Norėdami papildomai prisiliesti, jie įmes keletą unikalių detalių. Taip pat galite pridėti spalvų pliūpsnius, kad atrodytumėte patrauklesnė. Arba pasirinkite piršto padėjimą, jei nenorite eiti į pirštus. Išlaikyti šią tatuiruotę paprastą be per daug priedų yra geriausias būdas gauti fantastiškų kūno piešinių ir laikytis jų prasmės.

Greitai laikykite tatuiruotę ant rankos vyrams

Kiti tipai

  • „Light House Hold Fast Tattoo“
  • Laivo greita tatuiruotė
  • Sparrow Hold Fast Tattoo
  • „Inchor Hold Fast Tattoo“
  • Gėlių laikymo greita tatuiruotė
  • Dolerių vekseliai turi greitą tatuiruotę
  • Jūrų žvaigždės laikymo tatuiruotė

Baigiamieji žodžiai

Dabar, kai žinote istorines ir gražias tatuiruotės „Laikykis greitai“ reikšmes, laikas pradėti ruoštis savo. Kaip matote, šioje 8 raidžių frazėje yra daug daugiau, ir jūs galite pastebėti, kad jūsų tatuiruotė pakeičia jūsų požiūrį. Pasirinkite jums tinkamiausią dizainą ir pademonstruokite savo „Hold Fast“ tatuiruotę, užsisakę susitikimą su savo tatuiruočių meistru.