Dizainai ir reikšmės

Origami tatuiruotė Reikšmė: elegantiški japoniški popieriaus lankstymo šedevrai

Origami yra japonų meno technika, kilusi iš Dainų dinastijos ir daugiausia naudojama ritualams. Tada daugelis žmonių sulankstė popierių skirtingomis formomis, vaizduojančiomis daiktus ar gyvūnus, susijusius su žmogumi. Jis dažniausiai buvo naudojamas laidotuvėse kaip sielos simbolis, o kai kuriose tradicijose jie buvo sudeginti, kad išlaisvintų sielą. Šiandien ši nuostabi technika buvo priimta visame pasaulyje. Pavadinimas lieka tas pats ir žmonės sukuria stulbinančias figūras, kurios atrodo taip gražiai, kad kiekvienas nori turėti tokią ar išmokti tai padaryti.

Origami tatuiruotės reikšmės

Origami forma turi tikslią geometrinę išvaizdą, todėl įsivaizduokite, kaip šie nuostabūs popieriaus lankstymo modeliai atrodo kaip tatuiruotės!

Tai nuostabus dizainas, kuris taip puikiai atrodo ant odos, kad daugelis žmonių jį laikė tatuiruote. Origami yra labai populiarus dizainas, kuris paprastai yra susijęs su raštuotais geometriniais gyvūnų vaizdais ir kitais daiktais, kuriuos dažnai matome suaugusiųjų spalvinimo knygose.

Kalbant apie origami dizaino prasmę, mes paaiškinsime kai kuriuos iš jų, kad galėtumėte geriau suprasti vaizdą, jei pasirinksite tatuiruotę.

Origami paukščio reikšmė

Origami Bird Tattoo Akvarelė Moterispateikė Aline Wata

Origami paukštis yra populiariausias tarp jų dėl savo simbolikos. Tradicinis japonų origami paukštis yra gervė. Japonijoje šis paukštis laikomas mitine būtybe, kuri palieka labai ilgą laiką ir atneša sėkmės bei sveikatos. Tai yra labiausiai paplitęs origami paukštis, kurį matome, ir labai dažnai jis yra tatuiruotės pasirinkimas dėl jo populiarumo.

Origami gulbės tatuiruotė porai

Kitas populiarus origami paukštis yra gulbė. Gulbė simbolizuoja ištikimybę, taigi, jei esate labai ištikimas kažkam ar dviem žmonėms (porai) yra ištikimi vienas kitam, jie gali užrašyti dvi origami gulbes, kad užsandarintų jų santykius. Visi žinome, kokia gulbė ištikima savo partneriui ir jei vienas iš jų miršta, kitas miršta nuo sudaužytos širdies. Kaip romantiška!

Origami drugelio reikšmė

Origami drugelio tatuiruotėpateikė „Wildcat Ink“

Šis dizainas yra labai populiarus tarp mergaičių, nes jis yra grožis ir malonė. Yra tiek daug įvairių sparnų formų, kurias galite pasirinkti, kad jūsų tatuiruotė būtų graži. Visi žinome, kad iš pradžių tai yra vikšras, kuris virsta drugeliu, todėl kartais tai gali reikšti, kad kažkas vėl dvasiškai atgimė.

Ši simbolika taip pat susijusi su japonų tradicija ir turi gilią dvasinę prasmę. Žmogui buvo suteikta antra galimybė pataisyti savo klaidas ir spindėti savo grynumu ir grožiu. Jie tai vadina Chocho ir kaip origami galima pamatyti įvairiomis formomis.

Origami drakono reikšmė

Origami drakono tatuiruotė pateikė Luca Testadiferro

Šis dizainas dažnai yra vyrų pasirinkimas. Tai simbolizuoja jėgą, jėgą, išmintį ir sėkmę. Tai seniausias Japonijos simbolis, turintis rimtą tradicinę reikšmę. Yra nuostabūs „Origami Dragon“ tatuiruočių dizainai ir daugybė skirtingų koncepcijų, kurios be jokios abejonės visada atrodo nuostabiai. Drakono forma turi daug detalių, todėl įsivaizduokite, ką galite padaryti sulankstomu popieriumi ir kaip jis gali atrodyti sudėtingas. Ši tatuiruotė yra tikras iššūkis, todėl, jei galite prisijungti prie aukščiau paminėtų reikšmių, turėtumėte priimti šį iššūkį ir rašyti savo kūnu tikrą meną.

Tai begalinis kitų origami gyvūnų, mitinių būtybių ir tatuiruotės elementų pasirinkimas. Tradicinių origami ir šiuolaikinio meno metodų deriniai yra nuostabūs, todėl nesvarbu, ką pasirinksite, nebus klaida. Be to, popierinis lėktuvas laikomas origami ir atrodo puikiai. Dažnai tai simbolizuoja paukštį ir gali turėti abi reikšmes. Katė simbolizuoja nepriklausomybę, žuvis – laisvę, varlė – origami, dažnai pridedama prie žmonių automobilių ar jų piniginėse ir kuprinėse, o tai reiškia, kad tai yra saugumas. Taigi, jei pridėsite origami varlių tatuiruotę, būsite saugūs visą likusį gyvenimą!

Įvairios kūno vietos

Kalbant apie origami tatuiruotes, populiariausia šių dizainų spalva yra juoda. Taikydami naują akvarelės tatuiruotės techniką, žmonės origami tatuiruotes piešia kaip linijinį meną virš akvarelės formos. Tai yra labiausiai paplitusi tatuiruotė ir viena lengviausių ir mažiau skausmingų, suteikianti nuostabų galutinį rezultatą.

Kaip ir visos tatuiruotės, yra didelių ir mažų piešinių, kurie dedami ant riešo, rankų (rankovėje), ant nugaros, ant kaklo ir kt. Taip pat yra mažų origami tatuiruočių, kurios gražiai atrodo už ausies.

Rankovių origami yra kažkas žavingo! Įsivaizduokite visas tas nervingas formas, kurios tiksliai sukurtos į kažką gražaus. Gali būti origami drakonas, apsuptas visų rūšių origami gėlių ir paukščių, kai kurių spalvų, juodos ir baltos.

Daugelis žmonių turi origami tatuiruotes su keliais paukščiais, skrendančiais nuo kaklo iki peties ar per visą ranką. Yra daug pasirinkimų, kaip išdėstyti tatuiruotę ant kūno. Jei jau išsirinkote savo mėgstamą origami tatuiruotę, galite pasikalbėti su tatuiruočių meistrais ir pasakyti, kuri kūno dalis puikiai tiks jūsų dizainui. Galų gale, visos origami tatuiruotės yra unikalios, nes yra susijusios su naudotojo asmenybe, todėl prieš visam laikui pridėdami prie odos, atlikite nedidelį tyrimą apie savo mėgstamą gyvūną, augalą ar daiktą.

Pažiūrėkime keletą gražiausių origami tatuiruočių:

Origami drugelio tatuiruotė ant moters nugaros pateikė Seb Inkme. Origami krano tatuiruotė šonepateikė Cristiano Fernandes Origami valtis/popierinė valtis tatuiruotėpateikė Izzetas Abatlevas Origami dramblio akvarelės tatuiruotėpateikė Diego Boeno Origami paukščio tatuiruotė merginos pusėje pateikė Lionelis Fahy. Origami tatuiruotė už ausiespateikė Carin Silver Origami paukščių tatuiruotė ant rankos Origami bulių tatuiruotė ant rankų Origami gervės tatuiruotė ant moters nugarosautorius Sasha Unisex Origami tatuiruočių merginapateikė Jess Ika Origami dramblio tatuiruotė ant vyro šlauniesIzzet Abatlevi Triušio tatuiruotė „Origami“pateikė Ben-Hur Leite Origami mažų dramblių tatuiruotė ant kaklopateikė Jakubas Nowiczas Origami paukščio tatuiruotė ant merginos šlauniespateikė Marekas Origami paukščiai su gėlių tatuiruote, naudojant vandens spalvą pateikė Deanna Wardin. Origami gervės tatuiruotė ant nugarospateikė Inez Janiak Origami krano tatuiruotė ant rankos Origami maža valtis su vandens tatuiruote ant merginos rankos akvarelė Origami dramblio tatuiruotė moters pusėje pateikė BSA. Origami styginio paukščio/gervės tatuiruotė moters pusėjepateikė Rytų Iz Origami paukščio tatuiruotė ant kojos Miela Origami tatuiruotėpateikė Keithas Linas Origami krano tatuiruotės vandens spalva. pateikė Gene Coffey Origami krano tatuiruotė naudojant akvarelę ant šlauniesbirželio Jungas Miela mažo origami šuns tatuiruotė

  • Kas yra tatuiruočių tepalai ir kodėl turėtumėte juos naudoti?
  • Tatuiruotės porankiai: į ką atkreipti dėmesį perkant.
  • Rotaciniai tatuiruočių rinkiniai: pliusai ir minusai
  • Neskausmingos tatuiruotės su tatuiruočių tirpimo kremu
  • Tatuiruočių praktikos oda: patarimai ir nauda