Dizainai ir reikšmės

Manny Pacquiao bokso karjera ir prasmingos tatuiruotės – jis netgi išsitatuiravo

Tiems, kurie nežiūri profesionaliojo bokso, galbūt nesate susipažinę su Manny Pacquiao. Galų gale jis yra žinomas dėl sėkmingos bokso karjeros, taip pat tatuiruočių bendruomenėje jis yra gerai žinomas dėl to, kad ant jo kūno yra gražus tatuiruočių menas.

Tikėkite ar ne, Pacquiao taip pat yra politikas, einantis Filipinų senatoriaus pareigas. Jo bokso karjera yra viena įsimintiniausių ir garsiausių visų laikų karjeros.

Kodėl jis žinomas garsių tatuiruotų žmonių pasaulyje? Jo tatuiruotės yra labai populiarios kaip įkvėpimas kitiems asmenims, pavyzdžiui, angelų tatuiruotės vyrams, kryžminės tatuiruotės, vardų tatuiruočių dizainas ir idėjos bei prasmingos šeimos medžio tatuiruotės.

Sužinokite daugiau apie jo karjerą, jo tatuiruotes ir jų reikšmes bei tai, kur jis yra šiandien:

Daugelis Pacquiao įrašų ir karjeros

Manny Pacquiao yra vienas žinomiausių profesionalių boksininkų pasaulyje. Jo karjera prasidėjo labai anksti, kai jis buvo jaunas paauglys ir paliko savo šeimą, kad įliptų į laivą į Manilą..

Nuotrauka iš: Patrick Hamilton / AFP / „Getty Images“.

Jis tikėjosi treniruotis kaip boksininkas ir pradėti karjerą. Jo svajonė išsipildė beveik iš karto; 1995 m. jo tikslai įgijo daug traukos.

Būdamas 16 metų jis įžengė į ringą savo pirmajai profesionaliai kovai. Pacquiao suspaudė savo pirmąją profesionalų pergalę, o jo pergalė paskatino jį į ilgą ir sėkmingą bokso bėgimą, kuris galbūt apims du dešimtmečius.

2016 metais Manny per pastaruosius 25 metus užėmė 2 vietą ESPN geriausių boksininkų už svarą sąraše..

Įspūdinga jo karjera prasidėjo pergale prieš tailandietį Chatchai Sasakul, iškovojusį Pasaulio bokso tarybos skraidymo svorio titulą.

Tada jis persikėlė į aukštesnį divizioną pagal svorį ir 2001 m. Šeštame raunde pelnė techninį Lehlo Ledwaba nokautą, laimėdamas Tarptautinės bokso federacijos jaunesniojo plunksnuotojo titulą.

Po to daugelį metų jis laimėjo daugybę kitų aukšto lygio kovų, pretendavęs į daugiau pasaulio čempionų titulų iš viso 8 skirtingose ​​svorio kategorijose.

Garsios jo tatuiruotės ir jų reikšmės

Manny Pacquiao tatuiruotės laikomos „Jailhouse Ink“ ir kodėl būtent? Ne todėl, kad jis iš tikrųjų juos pateko į kalėjimą, todėl apatiniai nesusigundykite.

Jo menas pastebimas dėl eskizinio meistriškumo ir tradicinių motyvų, kurie dažniausiai matomi kalėjimo tatuiruotėse. Kai kas gali pasakyti, kad tai menkas meistriškumas, bet tai gali paaiškinti tuo, kad Manny iš tikrųjų pasidarė kai kurias savo tatuiruotes, kai jam buvo 13 metų.

Jūs negalite to įveikti. Labiausiai atpažįstamos jo tatuiruotės yra jo šeimos vardai, esantys sąraše ant kairiojo peties, ranka su bokso pirštinėmis virš jos, kita bokso pirštinė ant kaklo, meteoro tatuiruotė ir dilbis ir garsi rožė su gyvate aplink stiebas ant jo priešingo peties.

Jo šeimos tatuiruotės jam yra nepaprastai svarbios, nes jos atspindi jo meilę savo šeimos nariams ir šeimos svarbą.

Jo bokso pirštinių tatuiruotės buvo originalios tatuiruotės, kurias jis atliko pats būdamas jaunas paauglys, norėdamas parodyti meilę savo sportui, boksui.

Kur šiandien yra Manny Pacquiao – nematant daug Pacquiao išėjimo į pensiją!

Manny Pacquiao ir šiandien yra bokso čempionas ir dar nėra išėjęs į pensiją. Tiesą sakant, jis neseniai kovojo prieš nepralaimėjusį Jeffą Horną, kuris kovojo nepriekaištingai ir grįžo namo su maždaug 10 milijonų dolerių.

Vis dar būdamas aktyvus boksininkas ir politikas, Pacquiao daug keliauja tarp savo tėvynės Filipinų ir visur, kur jį vadina bokso karjera.

Laikas parodys, kada jis nuspręs išeiti į pensiją, tačiau kol kas jis vis dar stiprus. Kalbant apie Manny Pacquiao išėjimą į pensiją, daugelis žmonių sako, kad jis yra pasirengęs išeiti į pensiją, remdamasis savo neseniai atliktu darbu, tačiau ne visi yra tokie geri, kokie buvo pirmą kartą?

Ar jis gaus daugiau Manny Pacquiao tatuiruočių?

Jei atvirai, niekas nenustebtų, jei Manny Pacquiao pasidarytų dar vieną tatuiruotę. Kai turėsite tatuiruotę, tik papildysite savo kolekciją.

Manny, atrodo, naudoja tatuiruotes kaip prasmės ir reikšmės būdą, todėl gali būti, kad kita jo tatuiruotė gali būti kažkas, kas susiję su boksu, galbūt jo karjera ar įsimintinas laimėjimas.

Kai jis išeis į pensiją, jis netgi gali pasidaryti kitą tatuiruotę, o tai trumpai gali simbolizuoti visą jo karjerą.

Manny Pacquiao tatuiruotės genčių tatuiruotės ir reikšmės jau yra jo reikalai, todėl galbūt kitas jo tatuiruočių turas atitiks jo dabartinį dizainą. Be to, galbūt tai bus Manny Pacquiao įrašas. Tik laikas parodys!

Nuotraukos iš: Jean_Nelson/ depositphotos.com, kobbydagan/ depositphotos.com, s_bukley/ depositphotos.com.

Straipsniai, kurie jums gali patikti:

  • Populiarus baltas tatuiruotės rašalas – viskas, ką reikia žinoti prieš jį gaunant
  • Juodas tatuiruotės rašalas – į visus klausimus atsakyta ir geriausi prekės ženklai peržiūrėti
  • Ar UV švytėjimas tamsoje yra saugus? Viskas, ką reikia žinoti
  • Kaip išsirinkti geriausią tatuiruočių rašalo rinkinį – [3 geriausi pasirinkimai]
  • Tatuiruočių perkėlimo popierius – paprastas ir išsamus vadovas