Dizainai ir reikšmės

Mažų paukščių tatuiruotės – istorija ir prasmė

Maži paukščiai-tatuiruotė-ant peties

Paukščiai buvo tatuiruočių objektas, kilęs nuo tada, kai pirmosios senovės civilizacijos kūrė kūno rašalo piešinius, vaizduojančius jų gentis. Žmonija buvo apsėsta visko, kas susiję su paukščiais, daugiausia dėl jų bruožų.

Maži paukščiai įkvepia žmones įtraukti ir pasiekti neįmanomo dalyko mūsų kasdieniame gyvenime, ir nors šie bruožai daugeliui iš mūsų gali būti skirtingi, mes visi norime patirti pagrindinę laisvo paukščio kokybę..

Paukštis yra per gražus, kad jį būtų galima laikyti narve, ir, paleidus jį į laisvę, gali pakilti per dangų ir galiausiai išnaudoti visas savo galimybes.

Mažų paukščių tatuiruotės reikšmės

Nors mažų paukščių tatuiruotės turi tam tikrų reikšmių, vaizdai yra tai, ką galima pakeisti ir įtraukti į beveik bet kokį dizainą. Paukščiai turi ryšį su gamta; jie taip pat gali atstovauti filosofiniam ir dvasiniam turiniui.

Kai kurios populiaresnės reikšmės, susijusios su mažų paukščių tatuiruotėmis, svyruoja nuo laisvės ar gebėjimo nevaržomai parodyti kilnumo jausmą.

Kiti naudoja mažą paukštį tatuiruočių dizaine dvasinei apsaugai ir vadovavimui, o kiti paukščius sieja su šeima ar motinyste.

Mažos paukščių tatuiruotės taip pat gali būti naudojamos simbolizuojant eleganciją, grožį, ramybę ir meilę. Tai puikus kūno rašalo turinys, jei bandote pavaizduoti save kaip intelekto ar žinių turintį žmogų.

Mažų paukščių tatuiruočių istorija

Ankstyviausi išradėjai buvo apsėsti vieno dalyko – sugebėjimo vienaip ar kitaip pakilti nuo žemės. Senovės žmonės įvertino tai, kad šie maži paukščiai gali skristi bet kuriuo metu ir nevaržomai judėti slidėmis be rūpesčių pasaulyje.

Senovės žmonės naudotų maži paukščiai tatuiruočių piešiniuose, nes manė, kad šie padarai yra ryšys tarp gyvųjų ir pomirtinio gyvenimo. Indėnų mitologijoje maži paukščiai buvo artėjančių pokyčių atvaizdas.

Jie gaus rašalą su paukščiais, kad parodytų dievams, jog yra pasirengę pereiti prie geresnių laikų. Mažos kregždės simbolizavo ištikimybę senoliams, o egiptiečiai mažus paukščius laikytų meilės simboliu.

Per visą istoriją šie maži paukščiai atstovavo didžiulius įsitikinimus, nuo apsaugos, sėkmės, meilės, stiprybės, judrumo ir gerų ketinimų.

Mažų paukščių tatuiruočių variantai

Yra daugybė variantų, kuriais galite pakeisti dizainą, tačiau išlaikyti savo mažų paukščių tatuiruočių prasmę.

Kai kuriuose populiariausiuose variantuose yra nuostabios povo tatuiruotės, geriausios kolibrio tatuiruotės, varnos tatuiruotės, vanago tatuiruotės, šaunios ančių tatuiruotės, populiarios papūgos tatuiruotės ir net sakalas. Visi šie skirtingi paukščiai yra įvairių dydžių ir spalvų, tačiau pagrindinė prasmė vis dar nepažeista.

Elementai, kuriuos galiausiai pasirenkate – iš plunksnų spalvų, padėties skrendant ar padėties ant kūno, turi asmeninę reikšmę, tačiau laisvės poreikis pakilti virš jūsų problemų ir pabėgti nuo užgaidos yra bruožai žmones prie mažų paukščių tatuiruočių.

Kiti atkreipė dėmesį į tatuiruotėje esantį paukštį, o paskui panaudojo Rašto eilutę ar mėgstamą dainą arba pasakė rašalą tiesiai po skraidančiu paukščiu.

Paukštis yra panašus į gėlę, nes spalvos gali būti įvairios, tačiau pati gėlė vis tiek simbolizuoja pagrindines vertybes. Kai kurie susiduria su sunkia kova su liga ir naudoja mažo paukščio tatuiruotę, kad simbolizuotų jų sugebėjimą pakilti virš problemos ir pakilti į didesnį aukštį.

Tada turite kitų, kurie pasirenka mažą paukštį tatuiruotės dizaine, kad parodytų, kad jie perėjo toksiškus santykius ar priklausomybę ir skrenda toli į naują gyvenimą.

Kiti mėgsta paukščių ryšį ir dvasingumą ir rašinėja paukščius kaip artimo žmogaus atvaizdą, kuris praėjo, bet amžinai keliaus su jais rašalo pavidalu.

Nepriklausomai nuo pasirinkto paukščio ar jo padėties ant kūno, jūs norite, kad galėtumėte sklandyti visą gyvenimą, nerūpestingai žiūrėdami į gyvenimą. Mažos paukščių tatuiruotės suteikia jums galimybę skristi, nesvarbu, koks jūsų gyvenimas šiuo metu yra.

Straipsniai, kurie jums gali patikti:

  • Kas yra tatuiruočių adatos ir kaip pasirinkti geriausius
  • Geriausi tatuiruočių pradžios rinkiniai – paprasti patarimai, kaip pasirinkti geriausią
  • Tatuiruočių praktikos oda – patarimai ir nauda
  • Neskausmingos tatuiruotės su tatuiruočių tirpimo kremu?
  • Vienkartiniai tatuiruočių vamzdeliai – viskas, ką reikia žinoti