Dizainai ir reikšmės

Kišeninio laikrodžio tatuiruotė Šio nesenstančio kūrinio reikšmė ir simbolika

Tatuiruotės tapo būdu išreikšti savo tikras emocijas ir tapatybę nenaudojant žodžių. Ši laisvė perteikti savo mintis per meną gali padidinti pasitikėjimą asmeniu. Bėgant metams tatuiruotės tapo populiarios kaip meno rūšis.

Kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant dilbio vyrams

Kiekviena tatuiruotė, nesvarbu, ar tai simbolis, ar dizainas, turi skirtingą reikšmę. Pavyzdžiui, rožių tatuiruotė reiškia meilę; tačiau kai kurių asmenų reikšmė gali skirtis. Kai kurios tatuiruotės yra simbolinės ir turi skirtingą interpretaciją, pavyzdžiui, kišeninio laikrodžio tatuiruotė.

Kišeninio laikrodžio tatuiruotė mergaitei ant šlaunies

Rasite įvairių laikrodžių kišeninių tatuiruočių idėjų, tokių kaip senovinis saulės laikrodis, chronometras, senas kišeninis laikrodis, kišeninis laikrodis su rožėmis ir tt.

Kišeninio laikrodžio tatuiruotė: ką tai reiškia?

Kišeninio laikrodžio nešiojimas buvo gana populiari XVIII amžiaus pabaigos ir XIX amžiaus pradžios tendencija. Vyrai dažnai nešiojo kišeninius laikrodžius kaip asmeninį laikrodį; tai buvo gerovės ir švelnios asmenybės simbolis. Kišeninis laikrodis turi senovinį patrauklumą, o jo medžiaga dažniausiai yra auksinė arba sidabrinė. Net ir po šimtmečių ji vis dar yra rafinuotumo ir socialinės padėties simbolis.

Kišeninio laikrodžio tatuiruotė

Tatuiruočių pasaulyje kišeninis laikrodis atspindi laiko svarbą. Jis gali paminėti ypatingą įvykį, pavyzdžiui, vaiko gimimą, vestuvių metines, jums patinkančio žmogaus gimtadienį ir tt Žmonės, nešiojantys kišeninių laikrodžių tatuiruotes, paprastai yra drąsūs, mąstantys, optimistiški ir drausmingi. Tai gali priminti, kad reikia gyventi šia akimirka ir tęsti gyvenimą.

Kišeninis laikrodis su rožine tatuiruote

Kaip simbolinį elegancijos vaizdą galite rasti keletą žmonių, turinčių kišeninio laikrodžio tatuiruotę. Jūs galite gauti kišeninio laikrodžio tatuiruotę rašalu bet kurioje kūno vietoje su neįtikėtinomis detalėmis ir pritaikymu. Taip pat galite suporuoti jį su įvairiais elementais, tokiais kaip rožė ar širdis.

Kišeninio laikrodžio tatuiruotė su rožėmis vyrams

Rožė yra graži gėlė, personifikuojanti romantiką ir meilę; rožių tatuiruotės taip pat yra gana populiarios. Kišeninis laikrodis su rože simbolizuoja ne tik meilę ir grožį, bet ir yra vilties, pažadų, apgalvojimo ir naujos pradžios išraiška. Tai rodo, kad esate pasirengęs atverti naują gyvenimo skyrių.

Kišeninis laikrodis su grandinine tatuiruote

Galvodami apie kišeninį laikrodį, įsivaizduosite apvalų metalinį laikrodį, pritvirtintą prie metalinės grandinės. Kišeninio laikrodžio grandinė yra esminė dalis, kuri pagerina jo grožį ir suteikia jam senovinės nuotaikos. Taigi grandinė su kišeninio laikrodžio tatuiruote gali būti elegancija ir rafinuotumas.

Kišeninio laikrodžio raktų pakabos tatuiruotė

Tai taip pat parodo, kaip jautriai reaguojate į esminius dalykus ir visada nerimaujate dėl savo artimųjų saugumo. Tai taip pat gali parodyti, kaip norite išlaikyti savo šeimą ir draugus arčiau jūsų.

Kišeninis laikrodis su kaukolės tatuiruote

Kaukolės ar skeletai yra vieni populiariausių tatuiruočių, ir jūs galite juos pasidaryti su kišeninio laikrodžio tatuiruote. Kaukolė simbolizuoja mirtį, laiko pabaigą ir transformaciją. Kita vertus, kišeniniai laikrodžiai taip pat vaizduoja naują pradžią ir judėjimą toliau, palikdami savo praeitį.

Kišeninio laikrodžio tatuiruotė su kaukole

Nesvarbu, ar galite turėti karkasą ar kaukolę kišeninio laikrodžio viduje ar išorėje, tai yra pasirinkimas, tačiau abu atrodys gana šauniai. Kartu šie simboliai perteikia stiprią žinią, kuri turi nesustoti. Šios tatuiruotės simbolizuoja, kad laikas yra brangus, ir vieną dieną ateis mirtis. Tačiau prieš tai turėtumėte gyventi kiekvieną akimirką.

Kišeninis laikrodis su širdies tatuiruote

Širdies tatuiruotė simbolizuoja daugelį dalykų, tokių kaip religija, meilė, dvasinė būtis ir tt. Galite turėti savo kišeninį laikrodį su širdies tatuiruote įvairiomis formomis, stiliais, spalvomis ir dizainu. Tai reiškia, kad jūsų kišeninio laikrodžio tatuiruotė su širdimi gali reikšti ir vertę, ir meilę tuo pačiu metu.

Kišeninio laikrodžio tatuiruotė nugaroje vyrams

Pavyzdžiui, tai gali reikšti, kad jūs visada būsite šalia mylimų žmonių ir juos apsaugosite, kad ir kokia būtų padėtis. Be to, šią tatuiruotę galite įdėti bet kurioje kūno vietoje. Žmonės dažniausiai pasidaro šią tatuiruotę rašalu ant klubo, pėdos, kulkšnies, dilbio ir riešo.

Kišeninis laikrodis su sparnuota širdies tatuiruote

Kišeninio laikrodžio tatuiruotė su sparnuota širdimi dažnai simbolizuoja laisvą dvasią, laisvę ir nepriklausomybę. Taigi žmonės tokiomis tatuiruotėmis išreiškia savo laimingą laimingą prigimtį ir džiaugsmingą asmenybę. Šis tatuiruotės tipas taip pat reiškia, kad neturite jokių blogų įpročių ar priklausomybės.

Kišeninio laikrodžio tatuiruotė su širdies forma ant pilvo

Kišeninis laikrodis su juodos širdies tatuiruote

Juoda spalva paprastai reiškia liūdesį ir liūdesį. Dauguma žmonių, norėdami priminti liūdną dieną, gauna kišeninį laikrodį su juodos širdies tatuiruote. Jie išreiškia savo sielvartą netekę giminaičio, mylimo žmogaus ar artimo draugo kišeniniu laikrodžiu su juodos širdies tatuiruote. Tai taip pat gali būti tragiško įvykio, pavyzdžiui, jūsų tėvų mirties metinių, paminklas. Jų mirties datą galite pažymėti šalia laikrodžio ar širdies.

Kišeninio laikrodžio tatuiruotė su rožėmis ir kaukole ant krūtinės vyrams

Sulaužytas kišeninis laikrodžio tatuiruotė

Sulaužyta kišeninė laikrodžio tatuiruotė dažnai primena jūsų buvusį meilužį ar prarastą mylimąjį. Kai kurie žmonės nešioja šią tatuiruotę norėdami parodyti tolimus santykius arba primindami savo palaiminimus. Sulaužytas kišeninis laikrodis nėra tradicinis dizainas, tačiau tai yra viena iš įdomių idėjų. Jie taip pat simbolizuoja nežinojimą ar kliedesį laiko pojūtį.

Sulaužytos kišeninės laikrodžio tatuiruotės vyrams

Prie kišeninio laikrodžio tatuiruotės galite pridėti bet kokį elementą, nes galimybių yra begalė. Šie dizainai paprastai priklauso nuo to, kaip norite išreikšti savo asmenybę. Žemiau yra labiausiai paplitusi kišeninio laikrodžio tatuiruotė.

 „Broken Pocket Watch Tattoo“ – begalinė meilė

Sulaužytas kišeninis laikrodis taip pat simbolizuoja jūsų begalinę meilę žmonėms, kuriuos labiausiai mylite, įskaitant tėvus, vaikus, žmoną ar draugą. Į šį tatuiruotės dizainą galite pridėti gėlių, širdžių, žvaigždžių ar angelų, kad jis atrodytų gražiau. Tai reiškia, kad jūs vertinate žmones ir jų meilę net tada, kai nesate kartu.

Kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant rankos vyrams

 „Broken Pocket Watch Tattoo“ – gyvenimas ir mirtis

Laikas simbolizuoja gyvybę ir mirtį; jis simbolizuoja gyvenimo ciklą, kuris niekada nesustoja. Tai reiškia, kad sulaužyta kišeninio laikrodžio tatuiruotė taip pat vaizduoja dvi didžiausias realybes, ty gyvenimą ir mirtį. Žmonės paprastai puošia savo odą tokiomis tatuiruotėmis kaip priminimas branginti kiekvieną akimirką ir vertinti savo ir kitų gyvenimą, nes mes visi vieną dieną mirsime.

Graži ilga kišeninė laikrodžio tatuiruotė moterims

Išvada

Mes patarsime pasirinkti apgalvotą tatuiruotę, nes ji liks su jumis visą gyvenimą. Kišeninio laikrodžio tatuiruotės prasmė sukasi apie ypatingą įvykį ar asmenį. Šie įvykiai ar žmonės galimai pakeitė jūsų gyvenimą.

Didelio kišeninio laikrodžio tatuiruotė ant dilbio vyrams

Tai priminimas apie pakilimus ir nuosmukius, su kuriais teko susidurti. Net ir po amžių šypsositės kiekvieną kartą, kai pamatysite savo prasmingą tatuiruotę. Taigi geriau būtų rinktis protingai ir tinkamai atlikti tyrimus.