Dizainai ir reikšmės

Kardų tatuiruotės reikšmės visame pasaulyje

Kardas yra galingas simbolis, naudojamas daugelyje skirtingų kultūrų. Tai įrankis, suklastotas gaisruose nuo tada, kai ginklai tapo visuomenės norma. Kardai simbolizuoja galią ir teisingumą, tačiau gilindamiesi į simbolio prasmę matome, kad visur yra šiek tiek skirtingos potekstės.

Kardo tatuiruotė su gyvate ir pradurta obuoliu rankoje

Kardo simbolis atsiranda daugelyje tradicijų ir tikėjimų, kurie buvo perduoti per visą laiką. Su šiuo simboliu susiję žodžiai yra šie:

  • Galia
  • Apsauga
  • Autoritetas
  • Stiprumas
  • Drąsa
  • Garbė
  • Aiškumas

Praėjimo teisė

Kardas yra riterių ar „kario“ simbolis primityvesniais laikotarpiais ir pirmą kartą iškilmingai įteikiant, gavėjas buvo patvirtintas aukštesne socialine padėtimi. Norint pasinaudoti šia galimybe, dažnai reikėdavo įrodyti tam tikrą kraujo liniją ir išsilavinimą, tačiau ypatingomis situacijomis šie formalumai buvo praleisti.

Kardų tatuiruotė moterims

Kardai Taro kortose

Kai jūsų Taro skaityme pasirodo kardų kortelė, tikėtina, kad susidursite su iššūkiu arba susidursite su stipria situacija ar asmeniu. Galite pastebėti, kad kovojate su tiesa ar esate griežtas. Galite susidurti su ginču ar širdies skausmu. Jei leisite jiems, kardų kortelės gali atsikratyti jūsų neigimo ir išmokyti vertingų pamokų.

Kardo Taro kortos tatuiruotė ant rankos

Kardai ir budizmas

Be to, budizmas pripažįsta kardą kaip metaforą, nes kardas perpranta per nežinojimą, kad pasiektų tiesą visuose dalykuose, „perpjaunančiuose“ klaidingą mintį. Jis užkariauja piktąsias dvasias.

Budizmo tatuiruotė

Be 1000 ginkluotų kanonų, rodoma daugybė kitų dievybių, turinčių velnią valdantį kardą, įskaitant Fudō Myō-ō (ezoterinių mantrų karalių lyderis), Kokūzō Bosatsu (atminties bodhisattva) & Intelektas) ir Monju Bosatsu (Išminties bodhisatva).

Fudō Myō-ō Tattoo On Back Fudō Myō-ō Tattoo Kokuzō Bosatsu Tattoo On Back Kokuzō Bosatsu Tattoo Monju Bosatsu tatuiruotė ant nugaros Monju Bosatsu tatuiruotė Budistinė tatuiruotė ant vyro nugaros

Majai ir kardai

Majai jautė stiprų ryšį ir susidomėjimą fizinės ir dvasinės plotmės padalijimu. Kardas su dviem ašmenų kraštais pažodžiui perpjauna tikrovės šydą ir atveda asmenis į kitą pasaulį – aukodamasis ar prarasdamas gyvybę mūšio metu. 

Kardo tatuiruotė ant kojos

Keltų kardų tikėjimai

Keltų kardas savininkui simbolizavo jėgą, jėgą, garbę ir didžiausią šlovę mūšyje. Puiki kokybė ir nepaprasti įgūdžiai, reikalingi šiems kardams gaminti, reiškė, kad jie buvo labai brangūs ir paprastai skirti bajorams ir vadams.

Keltų kardų tikėjimų tatuiruotė vyrams

Keltų mitologijoje kardas visada buvo siejamas su pirmuoju Tuatha De Danann karaliumi Nuada Airgetlam. Tatuiruotė, kaip keltų simbolis, gali simbolizuoti didžiulę galią, garbę ir kilnumą bei grynumą širdyje. Kardas dažnai būdavo palaidotas su savininku tarp daugelio kitų jo turtų arba simboliškai įmestas į vandenį kaip dovana dievams ar dvasioms.

Japonų samurajų kardas

Japoniškas kardas (nihonto) turi tūkstantmečių tradicijas. Samurajaus kardas simbolizavo jo sielą. Kardas buvo samurajų klasės simbolis, o samurajus nešė du iš jų – ilgą kataną ir trumpesnį wakisazhi, perduodamą iš kartos į kartą. Kartu jie sudarė daisho (ilgą ir trumpą), pagrindinį samurajų ginklą, kuris taikos metu buvo nešamas kairėje pusėje, o ašmenys nukreipti į viršų.

Japonų samurajų kardo tatuiruotė ant rankos Katana tatuiruotė ant rankų Japonų samurajų tatuiruotė ant žmogaus bicepso

Kardai ir tatuiruotės

Kaip ir bet kuri tatuiruotė, prasmė siejama su tuo, kuo žmogus tiki. Yra daug būdų, kaip išsitatuiruoti kardą sau; išsamus dizainas arba kartu su kitais elementais. Kad ir į ką linktumėte, yra šimtai, jei ne tūkstančiai, dizaino ir koncepcijų, su kuriomis galite dirbti.

Kardų tatuiruotė Kardų tatuiruotė su angelu

Kardų tatuiruotė su rožėmis

Nesvarbu, ar tatuiruotėje yra viena rožė, ar krūva rožių, kylančių aplink vynmedžius aplink kardą, subtiliai įrėminančios kardą, ar rožė (-ės), perveriama peiliu, ši dizaino koncepcija yra gana populiari tarp vyrų ir moterų.

Kardas ir rožė su pradurta Vilko galvos tatuiruote

Kardą juosianti rožių serija gali parodyti meilės galią ir sugebėjimą numalšinti konfliktus, o kalavijas, perveriantis rožę, gali reikšti širdies skausmą ir netektį.

Kardas su pradurta rožių tatuiruote

Kardų tatuiruotė su gyvatėmis

Kartu su reikšmėmis, susijusiomis su kardu, į dizainą įtraukus suvyniotą angį, kobrą ar kitas gyvates taip pat gali simbolizuoti pasididžiavimą, gynybą, atgimimą ir vaisingumą. Jei dizainas turi kardą, perveriantį gyvatę, tatuiruotė gali parodyti asmens kovą gyvenime ir kovą už tai įveikti.

Gyvatė su kardais tatuiruotė

Kardų tatuiruotė su drakonais

Kardo ir drakono tatuiruotė

Kardų tatuiruotės su drakonais gali atspindėti keletą dalykų. Pirmasis yra duoklė Azijos paveldui, nes drakonas ir kardas yra svarbūs tos kultūros simboliai. Drakonai taip pat yra pokyčių, augimo drąsos simbolis. Tie, kurie tatuiruoja abu simbolius, gali įveikti iššūkį arba susidurti su ilga gyvenimo baime, nuo kurios jie pagaliau gali pabėgti.

Kardas yra vienas seniausių simbolių, pranokstančių kultūrą ir vietą. Daugelis žmonių savo meilę kardams demonstruoja per tatuiruotes. Pasirinkite dizainą, kuriuo tikrai tikite, ir nuspręskite rašyti tatuiruotę tik apgalvotai.

Pažvelkite į kitą šaunų kardo tatuiruotės dizainą.

Japonų samurajų tatuiruotė nugaroje Kardų tatuiruotė Tatuiruotė ant krūtinės