Dizainai ir reikšmės

Ananasų tatuiruotė: draugystės ir svetingumo simbolis

Ananasų tatuiruotė

Ananasas yra vienas sultingiausių vaisių pasaulyje. Be to, kad šis vaisius yra labai skanus, jis žavi labiausiai. Dėl savo raštuotos rudos odos ir mielos žalios lapų vainiko nenuostabu, kad ji yra tokia populiari kaip iliustracija ir puošmena visame pasaulyje, įskaitant kaip ananasų tatuiruotę.

Taip pat žinomas kaip Ananas (kuris yra jo botaninio pavadinimo Ananas Comosus dalis), šis didingas delikatesas šimtmečius buvo naudojamas kaip draugystės ir svetingumo simbolis. Kai kurių žmonių nuomone, šis vaisius laikomas visų vaisių karaliumi dėl savo unikalios išvaizdos, kurioje yra kietas kūnas ir karūna ant galvos.

Žmogus, atradęs ananasą, buvo Kristupas Kolumbas, kuris XV amžiaus pabaigoje atnešė jį kaip egzotišką naujojo pasaulio dovaną.

Trumpa ananaso istorija

Kristupas Kolumbas ananasą rado 1493 m. Gvadelupos saloje. Dėl nuostabios išvaizdos ir skonio jis tapo toks populiarus, kad visi norėjo jį turėti. Dėl tropinės kilmės jį buvo labai sunku auginti bet kurioje Europos vietoje. Tai buvo priežastis, kodėl ji buvo labai brangi ir daugiausia priklausė turtingiems žmonėms, kurie ją laikė kaip namų puošmeną ar net tikrą lobį. Jie brangina tai kaip kažką ypatingo, ir daugelis žymių žmonių turėjo su juo portretus. Pavyzdžiui, karalius Karolis II buvo pristatytas ant paveikslo su pirmuoju Anglijoje užaugintu ananasu.

Ananaso kaip simbolio reikšmė

Ananasas buvo pavadintas šilumos simboliu, nes jis augo tik karštose šalyse ir buvo apibūdinamas kaip „sveikintinas“ vaisius. Per šimtmečius žmonės jį pastatė į ypatingą vietą savo namuose kaip turto ir klestėjimo ženklą. Vietiniai indėnai labai gerbė ananasą ir pastatė jį priešais savo namus pasveikinti svečių ar naujų kaimynų. Iki šiol jis vis dar yra simbolis daugelyje pasaulio vietų, pavyzdžiui, Havajų salose.

Ananasas kaip įkvėpimas

Kalbant apie meną, ananasų forma yra gana gera simetrijos ir sudėtingos kompozicijos praktika. Daugelis menininkų žaidžia su odos motyvu ir kuria nuostabias iliustracijas, dėl kurių ji atrodo dar nuostabiau. Per pastaruosius kelerius metus ananasas taip pat tapo labai populiarus kaip tatuiruotės dizainas tarp jaunesnių žmonių dėl savo formos ir prasmės.

Kaip minėta aukščiau, šio vaisiaus simbolika palietė daugelio žmonių širdis visame pasaulyje. Ispanijoje yra įvairių dovanų su ananasais, pavyzdžiui, maišais, medinėmis raižytomis skulptūrėlėmis ir įvairiais ornamentais, kurie turistams, atvykusiems į šalį, dovanojami kaip „sveikintinos“ dovanos. Jis dažnai naudojamas kaip tekstilės pramonės dizainas gaminant įvairius raštuotus drabužius, taip pat galime pamatyti daugybę ananasų sukurtų baldų, aksesuarų ir papuošalų.

Ananasų tatuiruotės prasmė

Pasak tatuiruočių menininkų, žmonės, kurie prašo ananasų tatuiruotės ant odos, dažniausiai žavi jos išvaizda ir pasirenka ją kaip nuostabų rašalo dizainą. Tačiau yra žmonių, kurie savo ananasų tatuiruotes sieja su gilesne prasme.

Kai kurie iš jų laikosi savo unikalumo, apibūdinančio jų asmenybę, kiti, rašydami ananasų tatuiruotes, norėdami išreikšti savo laimę ir dosnius ketinimus pasauliui. Yra dvigubos tatuiruotės, pavyzdžiui, du draugai turi tą pačią tatuiruotę kaip tikros draugystės simbolį. Tai taip pat populiaru tarp porų, norinčių užsandarinti savo meilės santykius.

Kalbant apie asmeninius santykius su šiuo vaisiu, yra tūkstančiai reikšmių, ir mes galime pamatyti visų rūšių dizainą iš paprastų ananasų koncepcijų, abstrakčių ananasų, ananasų tatuiruočių su kitais elementais, tokiais kaip gėlės, kaukolės, gyvatės ir kt. populiariausias – ananasas ant sprando, riešo, kojos ar už ausies. Jie dažniausiai gaminami viena spalva ir atrodo nuostabiai dėl savo mielos mažos formos. Yra daug nuostabių visų stilių, dydžių ir spalvų ananasų tatuiruočių. Jei galvojate jį gauti, galbūt šis straipsnis padės susieti ir rasti kai kurias ananasų reikšmes. Tai taip pat atspindi kietą žmogų iš išorės ir mielą iš vidaus.

Kaukolės ananasų tatuiruotė yra labiausiai dažyta tatuiruotė tarp vyrų, o jos reikšmė dažniausiai yra asmeninė. Galime manyti, kad yra daug ryšių, pvz., Kaukolė yra maištininko ženklas, o ananasas – vaisių karalius, todėl tai gali reikšti, kad asmuo, turintis šią tatuiruotę, nėra tas, su kuriuo norite bendrauti. Be to, kai kuriose šalyse tai laikoma grupės ar gaujos tatuiruote. Havajų salose jis yra susijęs su požemiu. Taigi kaukolės ananasų tatuiruotė kartais reiškia pagerbti prarastą mylimą žmogų.

Jo karališkoji forma yra vienas iš geriausių pasirinkimų, jei norite rašyti vaisių tatuiruotę. Tai saulėtas ir šiltas simbolis ir atrodo, kad visada atostogaujate.

  • Populiarus baltas tatuiruotės rašalas – viskas, ką reikia žinoti prieš jį gaunant
  • Juodas tatuiruotės rašalas – į visus klausimus atsakyta ir geriausi prekės ženklai peržiūrėti
  • Ar UV švytėjimas tamsoje yra saugus? Viskas, ką reikia žinoti
  • Kaip išsirinkti geriausią tatuiruočių rašalo rinkinį – [3 geriausi pasirinkimai]
  • Tatuiruočių perkėlimo popierius – paprastas ir išsamus vadovas