Dizainai ir reikšmės

24 angelų sparnų tatuiruotės ir jų gilus dvasinis ryšys

angel-wings-tattoo

Ieškote gražaus būdo išreikšti savo meilę kažkam ar savo laisvei? Angelo sparnų tatuiruotės dizainas yra tjis puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško būdo užmegzti ryšį su artimu žmogumi, kuris praėjo, arba su kuo nors, kas, jų manymu, yra kažkur laukiantis.

Kitiems angelo sparnų tatuiruotė suteikia dėvėtojui galimybę priminti sau, kad jie turi viską, ko reikia, kad įveiktų kliūtis, baimes ir viską, ką pasaulis tau meta. Šios tatuiruotės gali būti skirtingo dydžio, dizaino, spalvos, ir kiekviena dėvėtoja turi labai unikalią reikšmę.

Angelo sparnų stilius

Angelo sparnų tatuiruotę galima nupiešti vieną arba uždėti ant kitų būtybių, kad būtų pagerinta prasmė. Pavyzdžiui, užrašius sparnus ant šeimos augintinio, tas žmogus gali priminti, kad jo mylimasis keliavo į geresnę vietą.

Angelo sparnai taip pat gali būti pavaizduoti ant vabzdžių, paukščių ar bet kurio gyvūno, kuriam šis žmogus yra labai artimas. Dėl dieviško ryšio su angelo sparnais, tiesiog juos pridėjus prie visko, jaučiamas dvasinis ryšys su viskuo.

Sparnai taip pat gali būti pritvirtinti prie vardų, o tai reiškia tėvų, draugų ar net vaiko praradimą. Galimybės yra tikrai neribotos, kai reikia prijungti angelo sparnus prie kažko savo gyvenime.

Angelo sparnų reikšmės

Angelo sparnų tatuiruotė šiandien yra tokia populiari tarp daugelio tatuiruočių menininkų, nes jie tikrai gali būti gana kūrybingi kurdami dizainą. Tai nėra jūsų standartinis tatuiruotės dizainas, čia galite padaryti juos tokius didelius ar mažus, kaip norite, nuo mažų kūdikio vardo sparnų iki pilnų nugaros sparnų, atspindinčių galią pakilti aukščiau visko.

Be tatuiruotės dizaino, atspindinčio mylimo žmogaus praradimą, jis taip pat gali reikšti giminingumą gamtai. Galbūt ką nors praradote dėl krūties vėžio arba norite turėti gilesnį ryšį su savo dvasia, angelo sparnų tatuiruotė gali palengvinti šių jausmų vaizdavimą. Tikrai angelas susijęs su visa, kas gera, karys, kovojantis už tai, kas geriausia gyvenime, ir pakyla aukščiau to, kas yra blogis.

Mirties angelas

Kalbant apie visa tai, kas bloga, angelo sparnų tatuiruotėje yra tamsi pusė, kuri taip pat patinka pasaulinei auditorijai. Šiame pavyzdyje angelų sparnų tatuiruotė gali būti mirties atvaizdas, ryšys su tamsiąja puse arba praradimas iš palankumo viskam, kas susiję su pasauliu, kuriame gyvename.

Tamsiosios šios tatuiruotės pusės piešimas rašalu gali būti patrauklus – nuo paties velnio iki sparnuotų pakalikų, kurie šveičia žemę ieškodami naujų sielų. Šie puolę angelai turi savybių, kurios iš pažiūros gali atrodyti blogos, tačiau iš tikrųjų gali būti visiškai priešingai.

Angelo sparnų tatuiruotė tamsoje pusėje gali būti pavyzdys, kad nenorite tiesiog sekti šio pasaulio avių, nenorite būti marionete arba tiesiog nesilaikote religinių įsitikinimų, nes pasaulis sako, kad tai teisinga ar neteisinga. Angelo sparnai yra ryšys su meile, nesvarbu, ar meilė gėriui, ar meilė blogiui, ji vis tiek yra stipri meilė.

Besikeičianti asmenybė

Daugeliui, kuriems gyvenime teko įveikti sunkias kliūtis, angelų sparnų tatuiruotė reiškia metamorfozę. Šie žmonės turėjo kentėti dėl įžeidžiančių santykių, dėl mylimo žmogaus mirties ar dėl stiprios priklausomybės.

Kad primintų sau kovą ir sugebėjimą pakilti aukščiau jos ir išeiti iš kitos pusės, angelų sparnų tatuiruotė padeda priminti, kur jie kadaise buvo ir kaip toli jie atėjo. Šis simbolis taip pat susijęs su laisvė, ar išsivaduoti iš priklausomybės nuo alkoholio ar paleisti tuos blogus santykius. Kiekvieną kartą, kai pamato savo tatuiruotę, jiems primenama, kokia stipri jie turėjo būti, kai tai buvo svarbiausia.

Šiandien jūs pastebėsite, kad angelo sparnų tatuiruotė gali būti kelių variantų dėl įvairių priežasčių. Nesvarbu, ar uždėtas ant kulkšnies su aureole, kuri simbolizuoja pamestą, ar ant nugaros su kryžiumi viduryje, jie taip pat gali priminti žmogui, kad jų angelas sargas visada yra taip arti ir stebi viską, ką daro.

Sparno tatuiruotės dizainas ant krūtinės su žaibu yra puikus šio vyro puošmena. Šis dizainas yra labai nuostabus, nes atrodo labai dinamiškas. Tikriausiai patyrę tatuiruočių meistrai daro šį odos meną. Sparnų tatuiruočių dizainas vyrams paprastai būna tvirtesnis ir stipresnis. Tai simbolizuoja žmogaus stiprybę ar svajonę laisvai pasiekti tai, ko nori.

Straipsniai, kurie jums gali patikti:

  • Kas yra tatuiruočių adatos ir kaip pasirinkti geriausius
  • Geriausi tatuiruočių pradžios rinkiniai – paprasti patarimai, kaip pasirinkti geriausią
  • Tatuiruočių praktikos oda – patarimai ir nauda
  • Neskausmingos tatuiruotės su tatuiruočių tirpimo kremu?
  • Vienkartiniai tatuiruočių vamzdeliai – viskas, ką reikia žinoti